www.grand-slam.nl
Softbal
Transfers
2019
Compiled and Copyright © 1997-2019 by Marco Stoovelaar

TRANSFERS 2019
SOFTBAL GOLDEN LEAGUE

Honkbal Hoofdklasse

Terug naar Headline Index

SOFTBALL GOLDEN LEAGUE

Baseball Major League

Return to Headline Index

ROEF!
2019 Resultaat / Results:
Landskampioen / Dutch Champion
Seizoen / Season: 23 - 5 (1e plaats)
Play-Offs: 4 - 2 (ged. 1e plaats met Roef! en Sparks Haarlem)
(Roef! 1e op basis van onderling Team Quality Balance)
Play-Offs Halve Finale: 1 - 2 vs. Olympia Haarlem
Play-Offs Backdoor: 2 - 0 vs. Terrasvogels
Holland Series: 2 - 1 vs. Olympia Haarlem
(Kampioen van Nederland)
(geplaatst voor European Premiere Cup 2020)


2019 Coaches:
Jeroen SWERS (Head Coach)
Pietro CAMPESATO (Assistant Coach)
Nathan van der HEIJDEN (Assistant Coach)
Evert VERSLOOT (Assistant Coach)
Judith van den BERG (Pitching Instructor) (playing coach)


2020 Coaches:
Jeroen SWERS (Head Coach)
Nathan van der HEIJDEN (Assistant Coach)
Evert VERSLOOT (Assistant Coach)
Judith van den BERG (Pitching Instructor) (playing coach)


...Jeroen Swers...
(© Foto: Roef!)

Nieuw / Comings (2019 Club)

RHP Shomayra FRANKA (Euro Stars)
C Kelly BEZEMS (Twins Oosterhout)
UT Sterre den DUIJN (Twins Oosterhout)

Vertrokken / Goings (2020 Club)

RHP Devin LOWE (gestopt)
C Noa ARMIROTTO (gestopt)
SS Stephanie REID (gestopt) (*)
OF Eva THEROU-van KNEGSEL (Roef!-2)

(*) - niet in Golden League gespeeld in 2019


Assistant Coach Pietro CAMPESATO (gestopt)

FYSIOEXPERT OLYMPIA HAARLEM
2019 Resultaat / Results:
Seizoen / Season: 22 - 6 (2e plaats)
Play-Offs: 4 - 2 (ged. 1e plaats met Roef! en Sparks Haarlem)
(Olympia Haarlem 2e op basis van onderling Team Quality Balance)
Play-Offs Halve Finale: 2 - 1 vs. Roef!
Holland Series: 1 - 2 vs. Roef!
(geplaatst voor European Cup Winners Cup 2020)


2019 Coaches:
t/m 24 augustus:
Steven MANSON (Head Coach)
Ingeborg BERK-CLEEREN (1B/3B Coach)
Sandra GOUVERNEUR (1B/3B Coach)
Henk van ZIJTVELD (Pitching Coach)
vanaf 24 augustus (postseason):
Ingeborg BERK-CLEEREN (Co-Head Coach/1B/3B Coach)
Sandra GOUVERNEUR (Co-Head Coach/1B/3B Coach)
Henk van ZIJTVELD (Pitching Coach)


2020 Coaches:
Gregory GRAMPON (Head Coach)
nog niet bekend (Assistant Coach)


...Gregory Grampon...
(© Foto: Marco Stoovelaar)

Nieuw / Comings (2019 Club)

RHP/2B/SS Lisa HOP (Euro Stars)
C/3B Corinne AMMERLAAN (Twins Oosterhout)
C/SS Anna PRINS (Euro Stars)
3B Shakeena CROES (Aruba)
2B/SS/OF Machteld RECTOR (Twins Oosterhout)


Head Coach Gregory GRAMPON

Vertrokken / Goings (2020 Club)

RHP Ilona ANDRINGA (naar USA)
LHP/OF Eva VOORTMAN (Neptunus)
C/3B Dinet OOSTING (Tex Town Tigers)
C/OF Stephanie PEARCE (gestopt)
3B Virginie ANNEVELD (gestopt)
SS Shareday CHRISTINA (gestopt)
3B/SS Emma W”JCIK (gestopt)
OF/LHP Rosanne de VRIES (gestopt)


Head Coach Steven MANSON (eind augustus gestopt)
(wordt 1B Coach Sparks Haarlem)
1B/3B Coach Sandra GOUVERNEUR (Co-Head Coach Amsterdam Pirates)
Pitching Coach Henk van ZIJTVELD (gestopt)

TERRASVOGELS
2019 Resultaat / Results:
Seizoen / Season: 18 - 10 (4e plaats)
Play-Offs: 0 - 6 (4e plaats)
Play-Offs Halve Finale: 2 - 0 vs. Sparks Haarlem
Play-Offs Backdoor: 0 - 2 vs. Roef!
(derde plaats 'overall')


2019 Coaches:
Stefan VESSIES (Head Coach / 3B Coach)
Frans de BRUIJN (1B Coach)
Koen KUIJPERS (Instructor)
Rob WALGIEN (Instructor)


2020 Coaches:
Rob WALGIEN (Head Coach / 3B Coach)
Frans de BRUIJN (1B Coach)


...Rob Walgien...
(© Foto: Marco Stoovelaar)

Nieuw / Comings (2019 Club)

RHP Margot van EIJL (Onze Gezellen)


Head Coach/3B Coach Rob WALGIEN (Coach Onze Gezellen)

Vertrokken / Goings (2020 Club)

RHP Hannah BANDIMERE (terug naar USA)
RHP Jacquelyn SERTIC (terug naar USA)
3B/C Rhowan STUART (Amsterdam Pirates) (*)

(*) - niet gespeeld in 2019 vanwege blessure


Head Coach/3B Coach Stefan VESSIES (gestopt)

SPARKS HAARLEM
2019 Resultaat / Results:
Seizoen / Season: 19 - 9 (3e plaats)
Play-Offs: 4 - 2 (ged. 1e plaats met Roef! en Olympia Haarlem)
(Sparks Haarlem 3e op basis van onderling Team Quality Balance)
Play-Offs Halve Finale: 0 - 2 vs. Terrasvogels
(vierde plaats 'overall')


2019 Coaches:
Peter van DALEN (Head Coach / 3B Coach)
Edward FRANKA (Bench Coach)
Erik VRUGT (1B Coach)


2020 Coaches:
Peter van DALEN (Head Coach / 3B Coach)
Steven MANSON (1B Coach)


...Peter van Dalen...
(© Foto: Marco Stoovelaar)

Nieuw / Comings (2019 Club)

LHP Rachel HENKS (Amsterdam Pirates)
RHP Caressa SCHOOR (Sparks Haarlem-2/jeugd)
RHP Stephanie TRZCINSKI (DSS)
C/OF Tenley BOERSMA (Gophers)
C Lorraine KIEFT (DSS)
IF Jackie HUIJBEN (Onze Gezellen)
OF Denice van DIJK (DSS)
OF Nina OOMES (Hoofddorp Pioniers)


1B Coach Steven MANSON (tot eind augustus Head Coach Olympia Haarlem)

Vertrokken / Goings (2020 Club)

RHP Katie DONOVAN (terug naar USA)
RHP Ginger de WEERT (nog niet bekend)
C/OF Anne BLAAUWGEERS (gestopt)
SS Yuruby ALICART RAMÕREZ (terug naar Venezuela)
IF/OF Alexa PETERSON (terug naar USA)
IF McKayla TAYLOR (terug naar USA)
OF Maaike BLAAUWGEERS (gestopt)
OF Taisa KIRINDONGO (gestopt)
OF Chantal VERSLUIS (Sestese, ItaliŽ)


Bench Coach Edward FRANKA (gestopt)
1B Coach Erik VRUGT (gestopt)

TEX TOWN TIGERS
2019 Resultaat / Results:
Seizoen / Season: 14 - 14 (5e plaats)
Promotie/Degradatie Series: 8 - 2 (1e plaats)
(Tex Town Tigers handhaaft zich in de Golden League)
(vijfde plaats 'overall')


2019 Coaches:
Robert KOVAČEVIĆ (Head Coach / 3B Coach)
Rick TUK (1B Coach)
Aafje van BAAL (Assistant Coach)
Rob HASSINK (Instructor)


2020 Coaches:
nog niet bekend (Head Coach / 3B Coach)
Martijn GUILLOT (Assistant Coach)
Rob HASSINK (Assistant Coach)
Robbert HEUVELMAN (Assistant Coach)
Rien SMULDERS (Assistant Coach)


...nog niet bekend...

Nieuw / Comings (2019 Club)

RHP/1B/OF DaniŽlle ten DONKELAAR (Twins Oosterhout)
C/3B Dinet OOSTING (Olympia Haarlem)
3B/C Tess REMMERS (Twins Oosterhout)


Assistant Coach Rien SMULDERS (DSS)

Vertrokken / Goings (2020 Club)

RHP/OF/1B Lee LANKHORST (terug naar Duitsland)
RHP Brandy MARLETT (terug naar USA)
C/3B Giorgia FUMAGALLI (terug naar ItaliŽ)
C/3B Lisa KOVAČEVIĆ (gestopt)
C/3B Laura WISSINK (Quick Amersfoort)
SS Nina GRASHOF (onbekend)
1B Monique MOOIJ (Tex Town Tigers-2)
1B Mieke SMIT-van der ZWAAN (Tex Town Tigers-2)
SS Ann-Kathrin STEPNIAK (terug naar Duitsland)
OF EloÔse TRIBOLET (terug naar Frankrijk)
OF/3B Noemie WEYEL (terug naar Duitsland)


Head Coach/3B Coach Robert KOVAČEVIĆ (Head Coach Bonn Capitals)
1B Coach Rick TUK (gestopt)

HOOFDDORP PIONIERS
2019 Resultaat / Results:
Seizoen / Season: 7 - 21 (6e plaats)
Promotie/Degradatie Series: 7 - 3 (2e plaats)
(Hoofddorp Pioniers handhaaft zich in de Golden League)
(zesde plaats 'overall')


2019 Coaches:
Glennsig POLONIUS (Head Coach / 3B Coach)
Griffith CATHALINA (1B Coach)
Raily MARGARITHA (Pitching Coach)
Toine van de ROEST (Conditioning Coach)


2020 Coaches:
Glennsig POLONIUS (Head Coach / 3B Coach)
Griffith CATHALINA (1B Coach)
Raily MARGARITHA (Pitching Coach)
Toine van de ROEST (Conditioning Coach)


...Glennsig Polonius...
(© Foto: Marco Stoovelaar)

Nieuw / Comings (2019 Club)

LHP/1B Francesca DIAZ (Birds)
SS/OF Jenny KINBURN (DSS)
OF/RHP Quilien COERIEL (Domstad Dodgers)

Vertrokken / Goings (2020 Club)

RHP Christina BIGGERSTAFF (terug naar USA)
RHP Serena KERSTEN (Onze Gezellen)
RHP/DP Wendy MACIAS (terug naar USA)
RHP Sheila van der TANG (Red Lions)
3B/SS/C Mayara BROWN (gestopt)
2B Quilen DIRKSZ (Red Lions)
3B Shelbi GRAIFMAN (terug naar Ierland)
SS Manon MARIE (terug naar Frankrijk)
OF Shari van HEYNINGEN (gestopt)
OF Nina OOMES (Sparks Haarlem)

TWINS OOSTERHOUT
2019 Resultaat / Results:
Seizoen / Season: 4 - 24 (8e plaats)
Promotie/Degradatie Series: 3 - 8 (6e plaats)
(inclusief beslissingswedstrijd vs. DSS)
(Twins degradeert naar de Silver League)


2019 Coaches:
Jeroen den DUIJN (Head Coach / 3B Coach)
Rob HENDRIKS (1B Coach)


2020 Coaches:
Olaf TATES (Head Coach / 3B Coach)
nog niet bekend (1B Coach)


...Olaf Tates...
(© Foto: Robert Bos)

Nieuw / Comings (2019 Club)

3B/C Sophie BUGTER (DSS)

info overige aanvulling volgt


Head/3B Coach Olaf TATES

Vertrokken / Goings (2020 Club)

RHP/1B/OF DaniŽlle ten DONKELAAR (Tex Town Tigers)
RHP Carling HARE (terug naar Canada)
RHP Romy van der HAM (UVV)
C/3B Corinne AMMERLAAN (Olympia Haarlem)
C Imane ALOU ISSA (naar Zuid-Afrika)
C/OF Dederieke van der KERK (Euro Stars)
2B/3B/SS Minke BLOK (Neptunus)
SS/RHP Sterre den DUIJN (Roef!)
2B Ellinor KEEPERS (gestopt)
2B/SS/OF Machteld RECTOR (Olympia Haarlem)
3B/C Tess REMMERS (Tex Town Tigers)
1B Ilse van de WOUW (Neptunus)
OF Anne KETELAAR (gestopt)
OF Sara RIOU (terug naar AustraliŽ)
OF Renee SCHOLTE (Euro Stars)


Head/3B Coach Jeroen den DUIJN (gestopt)
1B Coach Rob HENDRIKS (gestopt)

DSS
2019 Resultaat / Results:
Seizoen / Season: 5 - 23 7e plaats)
Promotie/Degradatie Series: 4 - 7 (5e plaats)
(inclusief beslissingswedstrijd tegen Twins Oosterhout)
Promotie/Degradatie Play-Off: 1 - 2 vs. Amsterdam Pirates
(DSS degradeert naar de Silver League)


2019 Coaches:
Norman AMES (Head Coach / 3B Coach)
Nick TIEMAN (1B Coach)
Rien SMULDERS (Assistant Coach)


2020 Coaches:
Norman AMES (Head Coach / 3B Coach)
Anna-BŤ BARTELS (Assistant Coach) (playing coach)


...Norman Ames...
(© Foto: Marco Stoovelaar)

Nieuw / Comings (2019 Club)

RHP Noortje BISSCHOP (Amsterdam Pirates)
IF/OF Sam DEKKER (Amsterdam Pirates-2)
IF/OF Annabel HUIJER (Onze Gezellen)
IF/OF Julia KOORN (Amsterdam Pirates-2)


Assistant Coach Anna-BŤ BARTELS (was RHP/3B; blijft spelen)

Vertrokken / Goings (2020 Club)

RHP MarŪa G”MEZ MENDOZA (terug naar (Venezuela)
RHP Meehra NELSON (terug naar USA)
RHP Stephanie TRZCINSKI (Sparks Haarlem) (*)
C Lorraine KIEFT (Sparks Haarlem)
1B/OF Noa BRAND (gestopt)
3B/C Sophie BUGTER (Twins Oosterhout)
SS/OF Jenny KINBURN (Hoofddorp Pioniers)
1B/3B Annemiek de ROVER (Onze Gezellen)
3B/OF Morgan SAMPSON (Onze Gezellen)
OF Denice van DIJK (Sparks Haarlem)
OF Sarah EVERS (Onze Gezellen)
OF Melissa de GREEF (Onze Gezellen) (**)
OF Lucie HALAKUCOVŃ (terug naar TsjechiŽ)
OF Mariah JAMEYSON (terug naar USA)
OF Eva RENDLOVŃ (terug naar TsjechiŽ)
OF Courtney SENAS (terug naar USA)

(*) - niet in Nederland gespeeld in 2019
(**) - niet in Golden League gespeeld in 2019


1B Coach Nick TIEMAN (gestopt)
Assistant Coach Rien SMULDERS (Assistant Coach Tex Town Tigers)

AMSTERDAM PIRATES
2019 Resultaat / Results Silver League:
Seizoen / Season: 19 - 8 - 1 (1e plaats)
Promotie/Degradatie Series: 4 - 6 (4e plaats)
Promotie/Degradatie Play-Off: 2 - 1 vs. DSS
(Amsterdam Pirates promoveert naar de Golden League)


2019 Coaches:
Erik BOLAND (Head Coach / 3B Coach)
Ted ter HEEGDE (1B Coach)


2020 Coaches:
Erik BOLAND (Co-Head Coach / 3B Coach)
Sandra GOUVERNEUR (Co-Head Coach / 3B Coach)
Ted ter HEEGDE (1B Coach)


...Erik Boland & Sandra Gouverneur...
(© Foto's: Marco Stoovelaar)

Nieuw / Comings (2019 Club)

SS Sanne van PUTTEN (The Herons)
3B/C Rhowan STUART (Terrasvogels) (*)

(*) - niet gespeeld in 2019 vanwege blessure


Co-Head Coach/3B Coach Sandra GOUVERNEUR (1B/3B Coach Olympia Haarlem)

Vertrokken / Goings (2020 Club)

RHP Noortje BISSCHOP (DSS)
LHP Rachel HENKS (Sparks Haarlem)
3B Babette KOUWENHOVEN (gestopt)
OF/2B Zia STOLK (Onze Gezellen)

QUICK AMERSFOORT
2019 Resultaat / Results Silver League:
Seizoen / Season: 18 - 10 (ged. 2e plaats met Neptunus en Euro Stars)
(Quick Amersfoort 2e op basis van onderling resultaat)
Promotie/Degradatie Series: 5 - 5 (3e plaats)
(Quick Amersfoort promoveert naar de Golden League)


2019 Coaches:
Sanne BOLHUIS (Head Coach / 3B Coach)
Hubert BOMBA (1B Coach)
Ricardo BRYSON (Assistant Coach)
Anthony HOS… (Assistant Coach)


2020 Coaches:
Sanne BOLHUIS (Head Coach / 3B Coach)
Hubert BOMBA (1B Coach)
Ricardo BRYSON (Assistant Coach)
Anthony HOS… (Assistant Coach)


...Sanne Bolhuis...
(© Foto: Quick Amersfoort)

Nieuw / Comings (2019 Club)

C/3B Laura WISSINK (Tex Town Tigers)
1B Vera de BOER (Quick Amersfoort-2)

Vertrokken / Goings (2020 Club)

IF Vasilka GEORGIEVA (gestopt)
IF Lisa GROEN (Almere '90)
OF/C Lieke S‹SKIND (gestopt)




Updated: 16 november 2019
Mail your suggestions and questions to stoov@wxs.nl
Mail suggesties en vragen naar stoov@wxs.nl
Copyright © 1997-2019 Marco Stoovelaar / Grand Slam * Stats & News.