Startende Pitchers komende series
English
AMSTERDAM -
Donderdagavond gaat de laatste 3-game series in de Play-Offs en Play-Downs van start.
Een reeks wedstrijden, die belangrijk is voor alle acht betrokken ploegen.
De twee teams die in de Play-Offs op de eerste en tweede plaats eindigen ontmoeten elkaar in de best-of-seven Holland Series, die op zaterdag 14 september begint op het veld van de Play-Off winnaar.
Ook op 14 september begint de best-of-five Promotie/Degradatie Play-Offs tussen de ploeg die op de laatste plaatst eindigt in de Play-Downs en de kampioen van de Overgangsklasse.
Dat kampioenschap wordt ook komend weekeinde pas beslist.
Twins is momenteel koploper met een voorsprong van twee punten op DSS.
Twins ontmoet zaterdag en zondag het op de vierde plaats staande RCH-Pinguïns, terwijl DSS het moet opnemen tegen Orioles, dat op de derde plaats staat.
De meeste startende werpers voor de 3-game series in de Play-Offs en Play-Downs zijn inmiddels bekend.
Maar een aantal plekken is nog open, want dat is afhankelijk van de resultaten in de voorgaande wedstrijd(en).
UVV heeft in de openingswedstrijd van donderdagavond een verrassende starter, want closer Duko Jansen is aangewezen als startende werper.
In de competitie gooide Jansen in 21 wedstrijden, allen in relief.
Hij maakte vorig seizoen zijn laatste start en dat deed hij toen tienmaal.
De pitching line-up ziet er als volgt uit:
|
|
|
Vaessen Pioniers | RHP Kevin Miner (0-1) | vs. | L&D Amsterdam Pirates | RHP Rob Cordemans (1-0) | 19:30 | Hoofddorp |
DOOR Neptunus | LHP Diegomar Markwell (2-0) | vs. | Corendon Kinheim | RHP David Bergman (0-1) | 19:30 | Rotterdam |
Mampaey The Hawks | RHP Elton Koeiman (1-1) | vs. | ADO Lakers | RHP Timo van Ancum (1-1) | 19:30 | Dordrecht |
UVV | RHP Duko Jansen (0-0) | vs. | Mr. Cocker HCAW | RHP Sander Helmendach (0-1) | 19:30 | Vleuten |
|
|
|
L&D Amsterdam Pirates | (nog niet bekend) | vs. | Vaessen Pioniers | (nog niet bekend) | 14:00 | Amsterdam |
Corendon Kinheim | LHP Nick Veltkamp (1-0) | vs. | DOOR Neptunus | RHP Orlando Yntema (2-0) | 14:00 | Haarlem |
ADO Lakers | (nog niet bekend) | vs. | Mampaey The Hawks | RHP Ronald de Bont (0-0) | 14:00 | Den Haag |
Mr. Cocker HCAW | LHP Ivan Granados (1-0) | vs. | UVV | (nog niet bekend) | 14:00 | Bussum |
|
|
|
Vaessen Pioniers | (nog niet bekend) | vs. | L&D Amsterdam Pirates | (nog niet bekend) | 14:00 | Hoofddorp |
DOOR Neptunus | RHP Tim Roodenburg (0-1) | vs. | Corendon Kinheim | RHP Leon Boyd (0-1) | 14:00 | Rotterdam |
Mampaey The Hawks | RHP Pim Swinkels (1-1) | vs. | ADO Lakers | RHP Wimsley van Heijningen (0-2) | 14:00 | Dordrecht |
UVV | (nog niet bekend) | vs. | Mr. Cocker HCAW | (nog niet bekend) | 14:00 | Vleuten |
|
|
|
|
(4 september)
|