Baseball Scores,

Standings & Stats 2012

Compiled and Copyright © 1997-2012 by Marco Stoovelaar

Welkom...
...op de OfficiŽle Site van Grand Slam * Stats & News, het enige statistische bulletin in Nederland, dat geheel gewijd is aan de Hoofdklasse Honkbal en Softbal.

Dit is de Honkbal sectie. Er zijn nog twee andere secties:
Grand Slam * Stats & News Softbal Dames
Grand Slam * Stats & News Softbal Heren

Honkbal & Softbal Headlines

Laatste update: 1 september 2012

Welcome...
...on the Official Site of Grand Slam * Stats & News, the only statistical bulletin in The Netherlands dedicated to the Dutch Major League Baseball and Softball.

You're now in the Baseball section. There are two more sections:
Grand Slam * Stats & News Softball Women
Grand Slam * Stats & News Softball Men

Baseball & Softball Headlines

Last update: September 1, 2012

Hoofdklasse Honkbal / Major League Baseball 2012
Eindstanden & Statistieken
Final Standings & Statistics


HOOFDKLASSE HONKBAL 2012
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2012
COMPETITIE / REGULAR SEASON - HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE
(Competitie begonnen op donderdag 5 april; afgesloten op maandag 9 juli)
(Regular Season opened on Thursday, April 5; ended on Monday, July 9)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 L&D AMSTERDAM PIRATES (PO) (HK13) (A)42347169-.8213039316 - 4 - 118 - 322 - 212 - 5 - 1W 2
2 DOOR NEPTUNUS (1) (PO) (HK13) (A#)42339-64 (+)1,5.78629910614 - 719 - 220 - 513 - 4W 5
3 CORENDON KINHEIM (A#) (PO) (HK13)422715-547,5.64322514013 - 814 - 714 - 1213 - 3L 2
4 VAESSEN PIONIERS (A#) (PO) (HK13)4226151538.63122114612 - 914 - 6 - 119 - 77 - 8 - 1W 3
5 UVV (A#) (PO#) (PD)4225161519.60722414012 - 1013 - 6 - 113 - 1112 - 5 - 1W 7
6 MR. COCKER HCAW (2) (A#) (PO#) (PD)4283311726.2021413285 - 15 - 13 - 184 - 204 - 13 - 1L 10
7 AAMIGOO ADO LAKERS (A#) (PO#) (PD)42834-1626,5.1901593073 - 185 - 165 - 203 - 14L 8
8 SPARTA-FEYENOORD (1)(2) (A#) (PO#) (PD)42537-1029,5.1191004122 - 193 - 182 - 223 - 15L 10
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Comp. van 42 wedstrijden | 42-game scheduleResultaten oefenseizoen | Results Exhibition Season
(1)(+) - Wedstrijd Neptunus vs. Sparta-Feyenoord (20-0; donderdag 5 april) ongeldig verklaard plus 2 punten in mindering voor Neptunus; wedstrijd opnieuw vastgesteld
(1)(+) - Game Neptunus vs. Sparta-Feyenoord (20-0; Thursday, April 5), declared void plus 2 points substracted for Neptunus; game re-scheduled
(2) - De gestaakte wedstrijd Sparta-Feyenoord vs. HCAW van zondag 29 april werd op zaterdag 16 juni uitgespeeld
(2) - The suspended game Sparta-Feyenoord vs. HCAW on Sunday, April 29 was completed on Saturday, June 16
(A) - ploeg op eerste plaats wint de KNBSB Beker en kwalificeert zich voor deelname aan de Europa Cup Final Four Qualifier 2013
(A) - team in first place wins KNBSB Cup and qualifies for participation in the European Cup Final Four Qualifier 2013
(A#) - uitgeschakeld voor eerste plaats | (A#) eliminated for first place
(PO) - top-vier plaatst zich voor Play-Offs | (PO) - top-four qualifies for Play-Offs
(PO#) - uitgeschakeld voor Play-Offs | (PO#) - eliminated for Play-Offs
(PD) - onderste vier ploegen nemen deel aan Play-Downs | (PD) - bottom-four participates in Play-Downs
(HK13) - zeker van plaats in Hoofdklasse 2013 | secured spot in Major League 2013
L&D Amsterdam Pirates is regerend landskampioen | L&D Amsterdam Pirates is defending Dutch champion

HOOFDKLASSE HONKBAL 2012
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2012
PLAY-OFFS - HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE
(Play-Offs begonnen op donderdag 26 juli; afgesloten op zondag 12 augustus)
(Play-Offs opened on Thursday, July 26; ended on Sunday, August 12)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 DOOR NEPTUNUS (HS)972-14-.77849315 - 02 - 24 - 23 - 0L 1
2 CORENDON KINHEIM (A#) (HS) (*)945-83.44430392 - 22 - 32 - 32 - 2L 1
L&D AMSTERDAM PIRATES (A#) (*)945-83.44430324 - 20 - 32 - 32 - 2W 1
4 VAESSEN PIONIERS (A#)936-64.33328352 - 11 - 53 - 30 - 3W 1
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 9 wedstrijden | 9-game schedule
(HS) - nrs. 1 en 2 plaatsen zich voor best-of-seven Holland Series | (HS) - nrs. 1 and 2 qualify for best-of-seven Holland Series
(*) - Kinheim bereikt Holland Series op basis van onderling resultaat vs. Pirates (2-1) | (*) - Kinheim qualifies for Holland Series bases on head-to-head result vs. Pirates (2-1)
(A#) - uitgeschakeld voor eerste plaats | (A#) eliminated for first place
L&D Amsterdam Pirates was regerend landskampioen | L&D Amsterdam Pirates was defending Dutch champion

HOOFDKLASSE HONKBAL 2012
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2012
PLAY-DOWNS - HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE
(Play-Downs begonnen op donderdag 26 juli; afgesloten op zondag 12 augustus)
(Play-Downs opened on Thursday, July 26; ended on Sunday, August 12)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 MR. COCKER HCAW (HK13) (*)963-12-.66747343 - 23 - 15 - 11 - 2W 2
UVV (HK13) (*)963-12-.66742265 - 11 - 23 - 33 - 0L 2
3 AAMIGOO ADO LAKERS (HK13)954-101.55649473 - 12 - 33 - 32 - 1W 1
4 SPARTA-FEYENOORD (PDPO)918-25.11120511 - 20 - 61 - 50 - 3L 1
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 9 wedstrijden | 9-game schedule
(*) - volgorde gebaseerd op onderling resultaat (HCA-UVV 2-1) | (*) - ranking based on head-to-head results (HCA-UVV 2-1)
(PDPO) - ploeg op laatste plaats speelt best-of-five Promotie/Degradatie Play-Off vs. kampioen van de Overgangsklasse
(PDPO) - team in last place plays best-of-five Promotion/Relegation Play-Off vs. champion of 'Overgangsklasse'
(HK13) - zeker van plaats in Hoofdklasse 2013 | secured spot in Major League 2013

HOOFDKLASSE HONKBAL 2012
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2012
PROMOTIE/DEGRADATIE PLAY-OFF - PROMOTION/RELEGATION PLAY-OFF
(Promotie/Degradatie Play-Off begon op donderdag 23 augustus; afgesloten op zaterdag 1 september)
(Promotion/Relegation Play-Offs opened on Thursday, August 23; ended on Saturday, September 1)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1THE HAWKS (nr. 1 OK) (*)532-6-.60025242 - 01 - 22 - 11 - 1W 2
2SPARTA-FEYENOORD (nr. 8 HK) (**)523-41.40024252 - 10 - 21 - 21 - 1L 2
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-five
(*) - The Hawks promoveert naar de Hoofdklasse 2013 | (*) - The Hawks promotes to the 2013 Dutch Major League
(**) - Sparta-Feyenoord degradeert naar de Overgangsklasse | (**) - Sparta-Feyenoord relegates to the 'Overgangsklasse'

HOOFDKLASSE HONKBAL 2012
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2012
HOLLAND SERIES
(Holland Series begonnen op donderdag 16 augustus; afgesloten op dinsdag 21 augustus)
(Holland Series opened on Thursday, August 16; ended on Tuesday, August 21)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1CORENDON KINHEIM (nr. 2 PO) (*)44--8-1.0002382 - 02 - 02 - 02 - 0W 4
2DOOR NEPTUNUS (nr. 1 PO)4-4-04.0008230 - 20 - 20 - 20 - 2L 4
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-seven
(*) - Corendon Kinheim is landskampioen 2012 en plaatst zich voor deelname aan de Europa Cup 2013
(*) - Corendon Kinheim is Dutch champion 2012 and qualifies for participation in the European Cup 2013
L&D Amsterdam Pirates was regerend landskampioen | L&D Amsterdam Pirates was defending Dutch champion


Uitslagen / Scores

Donderdag 5 april / Thursday, April 5
Vaessen PioniersL-ŘehŠček (0-1)vs.Corendon KinheimW-Walsma (1-0)1-2Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersL-Bomberg (0-1)vs.Mr. Cocker HCAWW-Elshof (1-0)10-11 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVVL-Yntema (0-1)vs.L&D A'dam PiratesW-Cordemans (1-0)1-3Line Score, Box Score, Play-by-Play
DOOR Neptunus vs.Sparta-Feyenoord ongeldig (*)Line Score, Box Score, Play-by-Play
(*) - wedstrijd (plus statistieken) Neptunus vs. Sparta-Feyenoord (uitslag 0-20) door KNBSB ongeldig verklaard plus 2 punten in mindering voor Neptunus;
wedstrijd opnieuw vastgesteld voor dinsdag 12 juni op complex van Sparta-Feyenoord
(*) - game (plus statistics) Neptunus vs. Sparta-Feyenoord (final score 0-20) declared void by the KNBSB plus 2 points subtracted for Neptunus;
game re-scheduled for Tuesday, June 12 to be played at the site of Sparta-Feyenoord
Zaterdag 7 april / Saturday, April 7
Corendon KinheimW-Walsma (2-0)vs.Vaessen PioniersL-Miner (0-1)8-5Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWW-Helmendach (1-0)vs.AamigoO ADO LakersL-vd Post (0-1)5-4 (10)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Gustina (0-1)vs.DOOR NeptunusW-Heijstek (1-0)1-22 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-J.de Jong (1-0)vs.UVVL-Van Zijl (0-1)5-2Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zondag 8 april / Sunday, April 8
Vaessen PioniersW-ŘehŠček (1-1)vs.Corendon KinheimL-Steijl (0-1)8-6Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersW-Macy (1-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Putnam (0-1)4-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Roodenburg (1-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Koeiman (0-1)13-3 (8)Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVVW-Tarapacki (1-0)vs.L&D A'dam PiratesL-Koks (0-1)4-3 (10)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Donderdag 12 april / Thursday, April 12
Corendon KinheimW-Bergman (1-0)vs.UVVL-Yntema (0-2)4-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam PiratesL-J.de Jong (1-1)vs.DOOR NeptunusW-Markwell (1-0)1-6Line Score, Box Score, Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Tramm (0-1)vs.AamigoO ADO LakersW-Ib.Redan (1-0)2-16 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.Vaessen Pioniers 3-3 (9)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zaterdag 14 april / Saturday, April 14
UVVL-Van Zijl (0-2)vs.Corendon KinheimW-Sommer (1-0)6-9Line Score, Box Score, Play-by-Play
DOOR NeptunusL-Heijstek (1-1)vs.L&D A'dam PiratesW-Cordemans (2-0)0-3Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersW-vd Post (1-1)vs.Sparta-FeyenoordL-Sarmiento (0-1)8-6Line Score, Box Score, Play-by-Play
Vaessen PioniersW-Evans (1-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Helmendach (1-1)1-0Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zondag 15 april / Sunday, April 15
Corendon KinheimW-Veltkamp (1-0)vs.UVVL-Jansen (0-1)11-1 (8)Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-Grover (1-0)vs.DOOR NeptunusL-Carrington (0-1)4-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Koeiman (0-2)vs.AamigoO ADO LakersW-Bomberg (1-1)5-6Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Putnam (0-2)vs.Vaessen PioniersW-Miner (1-1)0-4Line Score, Box Score, Play-by-Play
Donderdag 19 april / Thursday, April 19
Mr. Cocker HCAWL-Elshof (1-1)vs.Corendon KinheimW-Bergman (2-0)0-12 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Vaessen PioniersW-M.de Lincel (1-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Sarmiento Claro (0-2)6-4Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO Lakers vs.L&D A'dam Pirates afg.(regen,veldconditie; =>di.24/4)
DOOR Neptunus vs.UVV afg.(regen,veldconditie; =>di.24/4)
Zaterdag 21 april / Saturday, April 21
Corendon KinheimW-Sommer (2-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Helmendach (1-2)8-0Line Score, Box Score, Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Gustina (0-2)vs.Vaessen PioniersW-Evans (2-0)3-15 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-Cordemans (3-0)vs.AamigoO ADO LakersL-Bomberg (1-2)9-3Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVVL-Yntema (0-3)vs.DOOR NeptunusW-Markwell (2-0)0-4Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zondag 22 april / Sunday, April 22
Vaessen PioniersW-Miner (2-1)vs.Sparta-FeyenoordL-Koeiman (0-3)3-2Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersL-Macy (1-1)vs.L&D A'dam PiratesW-J.de Jong (2-1)7-17 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Heijstek (2-1)vs.UVVL-Jansen (0-2)4-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.Corendon Kinheim afg.(regen; => di. 24 april)
Dinsdag 24 april / Tuesday, April 24
AamigoO ADO LakersL-v.Heijningen (0-1)vs.L&D A'dam PiratesW-Grover (2-0)2-11 (8)Line Score, Box Score, Play-by-Play
DOOR NeptunusL-Ruzic (0-1)vs.UVVW-Tarapacki (2-0)6-9Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Klaarenbeek (0-1)vs.Corendon KinheimW-Veltkamp (2-0)0-15 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Donderdag 26 april / Thursday, April 26
Corendon KinheimL-Bergman (2-1)vs.DOOR NeptunusW-Markwell (3-0)4-9Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-Cordemans (4-0)vs.Vaessen PioniersL-M.de Lincel (1-1)10-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVV vs.AamigoO ADO Lakers afg.(regen; => di. 1 mei)
Mr. Cocker HCAW vs.Sparta-Feyenoord afg.(regen; => di. 1 mei)
Zaterdag 28 april / Saturday, April 28
DOOR NeptunusL-Heijstek (2-2)vs.Corendon KinheimW-Sommer (3-0)1-2Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO Lakers vs.UVV afg.regen; => di. 8 mei
Vaessen Pioniers vs.L&D A'dam Pirates afg.regen; => di. 22 mei
Mr. Cocker HCAW vs.Sparta-Feyenoord afg.regen; => di. 8 mei
Zondag 29 april / Sunday, April 29
Corendon KinheimL-Veltkamp (2-1)vs.DOOR NeptunusW-Van Veen (1-0)1-7Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVVW-Yntema (1-3)vs.AamigoO ADO LakersL-Ib.Redan (1-1)7-2Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam PiratesL-J.de Jong (2-2)vs.Vaessen PioniersW-Evans (3-0)1-6Line Score, Box Score, Play-by-Play
Sparta-Feyenoord(PoR-Koeiman)vs.Mr. Cocker HCAW(PoR-Helmendach)gest.2e7 (*)Line Score, Box Score, Play-by-Play
(*) - wedstrijd na afloop 1e7 (3-6 voorsprong HCAW) door umpires gestaakt vanwege opmerkingen uit publiek en het door Sparta-Feyenoord
niet voldoen aan een opdracht van de umpires; de status van de wedstrijd wordt bepaald door het bondsbestuur na bestudering van de rapporten;
Pitchers of Record zijn Koeiman (Sparta-Feyenoord) en Helmendach (HCAW)
(*) - game after completion of top 7th (HCAW leading 6-3) suspended by umpires due to remarks from spectators and Sparta-Feyenoord
not complying to an instruction of the umpires; the status of the game is to be determined by the Association's Board after review of the reports;
Pitchers of Record are Koeiman (Sparta-Feyenoord) and Helmendach (HCAW)
Dinsdag 1 mei / Tuesday, May 1
DOOR NeptunusW-Van Driel (1-0)vs.L&D A'dam PiratesL-Koks (0-2)6-5Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVVW-Karel (1-0)vs.AamigoO ADO LakersL-vd Post (1-2)5-3Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWW-Burgersdijk (1-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Tramm (0-2)10-8Line Score, Box Score, Play-by-Play
Donderdag 3 mei / Thursday, May 3
Sparta-FeyenoordL-Sarmiento (0-3)vs.Corendon KinheimW-Bergman (3-1)2-8Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Elshof (1-2)vs.L&D A'dam PiratesW-Cordemans (5-0)1-10Line Score, Box Score, Play-by-Play
Vaessen PioniersL-Huijer (0-1)vs.UVVW-Karel (2-0)2-4 (8)Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersL-Bomberg (1-3)vs.DOOR NeptunusW-Markwell (4-0)1-12 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zaterdag 5 mei / Saturday, May 5
Corendon KinheimW-Sommer (4-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Gustina (0-3)3-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-Delemarre (1-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Schel (0-1)8-2Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVVL-Yntema (1-4)vs.Vaessen PioniersW-Evans (4-0)1-4Line Score, Box Score, Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Heijstek (3-2)vs.AamigoO ADO LakersL-Ib.Redan (1-2)5-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zondag 6 mei / Sunday, May 6
Sparta-FeyenoordW-Koeiman (1-3)vs.Corendon KinheimL-Veltkamp (2-2)6-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Burgersdijk (1-1)vs.L&D A'dam PiratesW-Stuifbergen (1-0)1-6Line Score, Box Score, Play-by-Play
Vaessen PioniersW-M.de Lincel (2-1)vs.UVVL-Jansen (0-3)2-0Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersL-Macy (1-2)vs.DOOR NeptunusW-Carrington (1-1)2-9Line Score, Box Score, Play-by-Play
Dinsdag 8 mei / Tuesday, May 8
AamigoO ADO LakersL-Bomberg (1-4)vs.UVVW-Van Zijl (1-2)2-12 (8)Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam Pirates vs.DOOR Neptunus afgelast(regen; => di. 26 juni)
Mr. Cocker HCAW vs.Sparta-Feyenoord gestaakt(regen,1e4,stand 3-0; =>di.15 mei)
Donderdag 10 mei / Thursday, May 10
L&D A'dam PiratesW-Cordemans (6-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Sarmiento (0-4)13-0 (6½)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Elshof (1-3)vs.UVVW-Yntema (2-4)0-8 (7½)(regen)Line/Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO Lakers vs.Corendon Kinheim afgelast(regen; => di. 15 mei)
DOOR Neptunus vs.Vaessen Pioniers afgelast(regen; => di. 19 juni)
Zaterdag 12 mei / Saturday, May 12
Corendon KinheimW-Bergman (4-1)vs.AamigoO ADO LakersL-Ib.Redan (1-3)5-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
Vaessen PioniersL-Evans (4-1)vs.DOOR NeptunusW-Markwell (5-0)0-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Gustina (0-4)vs.L&D A'dam PiratesW-J.de Jong (3-2)0-10 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Helmendach (1-3)vs.UVVW-Jansen (1-3)3-8Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zondag 13 mei / Sunday, May 13
AamigoO ADO LakersL-Macy (1-3)vs.Corendon KinheimW-Sommer (5-0)4-6Line Score, Box Score, Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Van Acker (1-0)vs.Vaessen PioniersL-Gnade (0-1)3-2Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-Grover (3-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Koeiman (1-4)12-0 (6½)Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVVW-Ward (1-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Burgersdijk (1-2)4-0Line Score, Box Score, Play-by-Play
Dinsdag 15 mei / Tuesday, May 15
DOOR NeptunusL-Carrington (1-2)vs.L&D A'dam PiratesW-Delemarre (2-0)1-3Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersL-Bomberg (1-5)vs.Corendon KinheimW-Veltkamp (3-2)3-7Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAW vs.Sparta-Feyenoord afgelast(regen/veld; => di. 22 mei)
Donderdag 17 mei / Thursday, May 17
Sparta-FeyenoordL-Sarmiento (0-5)vs.UVVW-Van Zijl (2-2)2-14Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWW-Helmendach (2-3)vs.DOOR NeptunusL-Roodenburg (1-1)5-4Line Score, Box Score, Play-by-Play
Vaessen PioniersW-Gulinck (1-0)vs.AamigoO ADO LakersL-Obispo (0-1)4-3Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-Cordemans (7-0)vs.Corendon KinheimL-Bergman (4-2)4-2Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zaterdag 19 mei / Saturday, May 19
UVVW-Jansen (1-3)vs.Sparta-FeyenoordL-Gustina (0-5)10-0 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Markwell (6-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Putnam (0-3)5-2Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersL-v.Heijningen (0-2)vs.Vaessen PioniersW-Cornelissen (1-0)7-8 (10)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Corendon KinheimL-Sommer (5-1)vs.L&D A'dam PiratesW-J.de Jong (4-2)2-15 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zondag 20 mei / Sunday, May 20
L&D A'dam PiratesW-Grover (4-0)vs.Corendon KinheimL-Veltkamp (3-3)6-2Line Score, Box Score, Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Koeiman (1-5)vs.UVVW-Yntema (3-4)0-10 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Burgersdijk (1-3)vs.DOOR NeptunusW-Heijstek (4-2)1-18 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Vaessen PioniersW-Miner (3-1)vs.AamigoO ADO LakersL-Macy (1-4)7-3Line Score, Box Score, Play-by-Play
Dinsdag 22 mei / Tuesday, May 22
Vaessen PioniersL-Buring (0-1)vs.L&D A'dam PiratesW-Delemarre (3-0)2-6Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWW-Schel (1-1)vs.Sparta-FeyenoordL-Tramm (0-3)12-2 (6½)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Donderdag 24 mei / Thursday, May 24
Corendon KinheimL-Walsma (2-1)vs.Vaessen PioniersW-Cornelissen (2-0)3-10 (10)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWW-Helmendach (3-3)vs.AamigoO ADO LakersL-Bomberg (1-6)13-3 (6)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Sarmiento (0-6)vs.DOOR NeptunusW-Van Veen (2-0)0-12 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam Pirates vs.UVV 2-2 (10)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Vrijdag 25 mei / Friday, May 25
DOOR NeptunusW-Markwell (7-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Koeiman (1-6)9-0Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam PiratesL-J.de Jong (4-3)vs.UVVW-Yntema (4-4)2-4Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zaterdag 26 mei / Saturday, May 26
Vaessen PioniersL-Evans (4-2)vs.Corendon KinheimW-Sommer (6-1)0-2Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersW-Riphagen (1-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Putnam (0-4)6-4Line Score, Box Score, Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Gustina (0-6)vs.DOOR NeptunusW-Heijstek (5-2)1-13 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVVL-Ward (1-1)vs.L&D A'dam PiratesW-Grover (5-0)0-8Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zondag 27 mei / Sunday, May 27
Corendon KinheimL-Veltkamp (3-4)vs.Vaessen PioniersW-Miner (4-1)3-5Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Burgersdijk (1-4)vs.AamigoO ADO LakersW-Macy (2-4)3-6 (8)Line Score, Box Score, Play-by-Play

EUROPEAN CUP QUALIFIERS FINAL FOUR
Woensdag 30 mei / Wednesday, May 30
Fortitudo Bologna (Ita) vs.L&D Amsterdam Pirates 4-3 (10)Serravalle (San Marino)
DOOR Neptunus vs.Rouen Huskies (Fra) 3-6Rotterdam
Donderdag 31 mei / Thursday, May 31
L&D Amsterdam Pirates vs.Paderborn Untouchables (Dui) 6-2Serravalle (San Marino)
Technika Brno (Tsj) vs.DOOR Neptunus 4-13Rotterdam
Vrijdag 1 juni / Friday, June 1
L&D Amsterdam Pirates vs.Hoboken Pioneers (Bel) 16-7Serravalle (San Marino)
DOOR Neptunus vs.Buchbinder Legionšre (Dui) 10-1Rotterdam
Zaterdag 2 juni / Saturday, June 2
L&D Amsterdam Pirates vs.T&A San Marino (SMr) 5-4Serravalle (San Marino)
DOOR Neptunus vs.CaffŤ Danesi Nettuno (Ita) 1-2Rotterdam
Zondag 3 juni / Sunday, June 3
Draci Brno (Tsj) vs.L&D Amsterdam Pirates 4-16Serravalle (San Marino)
CB Barcelona (Spa) vs.DOOR Neptunus 1-5Rotterdam
Fortitudo Bologna, L&D Amsterdam Pirates, CaffŤ Danesi Nettuno, Rouen Huskies geplaatst voor Final Four
Fortitudo Bologna, L&D Amsterdam Pirates, CaffŤ Danesi Nettuno, Rouen Huskies qualify for Final Four

Donderdag 31 mei / Thursday, May 31
UVV vs.Corendon Kinheim afgelast(regen; => di. 5 juni)
AamigoO ADO Lakers vs.Sparta-Feyenoord afgelast(regen; => di. 5 juni)
Vaessen Pioniers vs.Mr. Cocker HCAW afgelast(regen; => di. 5 juni)
Zaterdag 2 juni / Saturday, June 2
Corendon KinheimL-Walsma (2-2)vs.UVVW-Karel (3-0)3-5Line Score, Box Score, Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Sarmiento (0-7)vs.AamigoO ADO LakersW-Macy (3-4)2-3Line Score, Box Score, Play-by-Play
(Sparta-Feyenoord uitgeschakeld voor de eerste plaats / Sparta-Feyenoord eliminated for first place)
Mr. Cocker HCAWL-Helmendach (3-4)vs.Vaessen PioniersW-Evans (5-2)2-3Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zondag 3 juni / Sunday, June 3
Vaessen PioniersW-M.de Lincel (3-1)vs.Mr. Cocker HCAWL-Burgersdijk (1-5)3-0 (4½)(regen)Line/Box Score, Play-by-Play
UVV vs.Corendon Kinheim afgelast(regen; => ma. 4 juni)
AamigoO ADO Lakers vs.Sparta-Feyenoord afgelast(regen; => ma. 4 juni)
Maandag 4 juni / Monday, June 4
UVV vs.Corendon Kinheim afgelast(regen; => di. 12 juni)
AamigoO ADO Lakers vs.Sparta-Feyenoord afgelast(regen; => di. 12 juni)
Dinsdag 5 juni / Tuesday, June 5
UVVL-Yntema (4-5)vs.Corendon KinheimW-Sommer (7-1)3-4Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersL-Ib.Redan (1-4)vs.Sparta-FeyenoordW-Gustina (1-6)6-7 (6)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Vaessen PioniersW-Miner (5-1)vs.Mr. Cocker HCAWL-Schel (1-2)17-7 (8)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Donderdag 7 juni / Thursday, June 7
Corendon KinheimW-Bergman (5-2)vs.Mr. Cocker HCAWL-Putnam (0-5)5-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-J.de Jong (5-3)vs.AamigoO ADO LakersL-Bomberg (1-7)15-2 (6½)Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVV vs.DOOR Neptunus gestaakt(regen,2e3,stand 1-0; => vr.8 juni)
Sparta-Feyenoord vs.Vaessen Pioniers afgelast(regen; => vr. 8 juni)
Vrijdag 8 juni / Friday, June 8
Sparta-FeyenoordL-Girigori (0-1)vs.Vaessen PioniersW-M.de Lincel (4-1)3-24 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVVL-Jansen (2-4)vs.DOOR NeptunusW-Heijstek (6-2)4-11Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zaterdag 9 juni / Saturday, June 9
Mr. Cocker HCAWL-Helmendach (3-5)vs.Corendon KinheimW-Veltkamp (4-4)0-15 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
(HCAW uitgeschakeld voor de eerste plaats / HCAW eliminated for first place)
Vaessen PioniersW-Evans (6-2)vs.Sparta-FeyenoordL-Sarmiento Claro (0-8)14-0 (6½)Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersL-Voorn (0-1)vs.L&D A'dam PiratesW-Grover (6-0)1-9Line Score, Box Score, Play-by-Play
(ADO Lakers uitgeschakeld voor de eerste plaats / ADO Lakers eliminated for first place)
DOOR NeptunusW-Carrington (2-2)vs.UVVL-Ward (1-2)6-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zondag 10 juni / Sunday, June 10
Corendon KinheimW-Sommer (8-1)vs.Mr. Cocker HCAWL-Burgersdijk (1-6)4-2Line Score, Box Score, Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Koeiman (1-7)vs.Vaessen PioniersW-Miner (6-1)2-7Line Score, Box Score, Play-by-Play
(Sparta-Feyenoord uitgeschakeld voor de Play-Offs / Sparta-Feyenoord eliminated for the Play-Offs)
L&D A'dam PiratesW-Geestman (1-0)vs.AamigoO ADO LakersL-Macy (3-5)10-4Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVVL-Van Zijl (2-3)vs.DOOR NeptunusW-Markwell (8-0)2-4Line Score, Box Score, Play-by-Play
Dinsdag 12 juni / Tuesday, June 12
UVVL-Yntema (4-6)vs.Corendon KinheimW-Bergman (6-2)0-4Line Score, Box Score, Play-by-Play
(door dit resultaat HCAW uitgeschakeld voor de Play-Offs / because of this result HCAW eliminated for the Play-Offs)
AamigoO ADO LakersL-Ib.Redan (1-5)vs.Sparta-FeyenoordW-Gustina (2-6)5-6 (8)Line Score, Box Score, Play-by-Play
(ADO Lakers uitgeschakeld voor de Play-Offs / ADO Lakers eliminated for the Play-Offs)
(oorspronkelijk vastgestelde wedstrijd DOOR Neptunus vs. Sparta-Feyenoord verschoven naar nog niet bekende datum)
(originally scheduled game DOOR Neptunus vs. Sparta-Feyenoord moved to date to be announced)
Donderdag 14 juni / Thursday, June 14
Sparta-FeyenoordW-Girigori (1-1)vs.Mr. Cocker HCAWL-Putnam (0-6)8-6Line Score, Box Score, Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Ruzic (1-1)vs.Corendon KinheimL-Walsma (2-3)3-2 (10)Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersL-Oele (0-1)vs.UVVW-Van Zijl (3-3)1-8Line Score, Box Score, Play-by-Play
Vaessen PioniersL-M.de Lincel (4-2)vs.L&D A'dam PiratesW-Cordemans (8-0)2-10Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zaterdag 16 juni / Saturday, June 16
Sparta-FeyenoordL-Koeiman (1-8)vs.Mr. Cocker HCAWW-Helmendach (4-5)6-7 (*)Line Score, Box Score, Play-by-Play
(*) - restant van wedstrijd van 29 april, die na afloop van 1e7 (3-6 voorsprong HCAW) door de umpires werd gestaakt vanwege opmerkingen
uit publiek en het door Sparta-Feyenoord niet voldoen aan een opdracht van de umpires;
Pitchers of Record waren Koeiman (Sparta-Feyenoord) en Helmendach (HCAW)
(*) - completion of game of April 29, which, after completion of top 7th (HCAW leading 6-3), was suspended by the umpires due to remarks
from spectators and Sparta-Feyenoord not complying to an instruction of the umpires;
Pitchers of Record were Koeiman (Sparta-Feyenoord) and Helmendach (HCAW)
Sparta-FeyenoordL-Tavarez (0-1)vs.Mr. Cocker HCAWW-Burgersdijk (2-6)4-7Line Score, Box Score, Play-by-Play
Corendon KinheimL-Van Groningen (0-1)vs.DOOR NeptunusW-Ruzic (2-1)5-6Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVVW-Ward (2-2)vs.AamigoO ADO LakersL-Voorn (0-2)14-6Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-Koks (1-2)vs.Vaessen PioniersL-Gulinck (1-1)7-5Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zondag 17 juni / Sunday, June 17
Mr. Cocker HCAWL-Martijn (0-1)vs.Sparta-FeyenoordW-Koeiman (2-7)6-7Line Score, Box Score, Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Markwell (9-0)vs.Corendon KinheimL-Bergman (6-3)6-2Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersL-Macy (3-6)vs.UVVW-Yntema (5-6)1-5Line Score, Box Score, Play-by-Play
Vaessen PioniersL-Cornelissen (2-1)vs.L&D A'dam PiratesW-Koks (2-2)2-3 (10)Line Score, Box Score, Play-by-Play
(Amsterdam Pirates geplaatst voor Play-Offs / Amsterdam Pirates qualifies for Play-Offs)
(door dit resultaat UVV uitgeschakeld voor de eerste plaats / because of this win, UVV eliminated for first place)
Dinsdag 19 juni / Tuesday, June 19
DOOR NeptunusL-Ruzic (2-2)vs.Vaessen PioniersW-Gulinck (2-1)2-3Line Score, Box Score, Play-by-Play
Donderdag 21 juni / Thursday, June 21
Corendon Kinheim vs.Sparta-Feyenoord gestaakt(regen,2e3,stand 4-1; =>vr.22 juni)
L&D A'dam Pirates vs.Mr. Cocker HCAW gestaakt(regen,2e2,stand 5-0; =>vr.22 juni)
UVV vs.Vaessen Pioniers gestaakt(regen,2e2,stand 3-0; =>vr.22 juni)
DOOR Neptunus vs.AamigoO ADO Lakers gestaakt(regen,2e1,stand 0-0; =>vr.22 juni)
Vrijdag 22 juni / Friday, June 22
Corendon KinheimW-Bergman (7-3)vs.Sparta-FeyenoordL-Sarmiento (0-9)14-2 (6½)Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-Delemarre (4-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Putnam (0-7)21-1 (6½)Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVVW-Ward (3-2)vs.Vaessen PioniersL-Miner (6-2)2-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
DOOR NeptunusL-Heijstek (6-3)vs.AamigoO ADO LakersW-Riphagen (2-0)3-4 (8)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zaterdag 23 juni / Saturday, June 23
Sparta-FeyenoordL-Koeiman (2-9)vs.Corendon KinheimW-Veltkamp (5-4)0-7Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Helmendach (4-6)vs.L&D A'dam PiratesW-Grover (7-0)2-12 (8)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Vaessen PioniersW-Evans (7-2)vs.UVVL-Yntema (5-7)5-4Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersL-Voorn (0-3)vs.DOOR NeptunusW-Van Driel (2-0)10-12Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zondag 24 juni / Sunday, June 24
DOOR NeptunusW-Markwell (10-0)vs.AamigoO ADO LakersL-Macy (3-7)2-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
Corendon Kinheim vs.Sparta-Feyenoord afgelast(regen; => di. 26 juni)
L&D A'dam Pirates vs.Mr. Cocker HCAW afgelast(regen; => ma. 25 juni)
UVV vs.Vaessen Pioniers afgelast(regen; => di. 26 juni)
Maandag 25 juni / Monday, June 25
L&D A'dam PiratesW-Geestman (2-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Burgersdijk (2-7)6-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
(door dit resultaat Kinheim uitgeschakeld voor de eerste plaats / because of this win, Kinheim eliminated for first place)
Dinsdag 26 juni / Tuesday, June 26
L&D A'dam PiratesL-Cordemans (8-1)vs.DOOR NeptunusW-Roodenburg (2-1)0-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
(Neptunus geplaatst voor Play-Offs / Neptunus qualifies for Play-Offs)
Corendon KinheimW-Sommer (9-1)vs.Sparta-FeyenoordL-Gustina (2-7)10-0 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVVW-Van Zijl (4-3)vs.Vaessen PioniersL-Huijer (0-2)5-0Line Score, Box Score, Play-by-Play
Donderdag 28 juni / Thursday, June 28
UVVW-Ward (4-2)vs.Mr. Cocker HCAWL-Martijn (0-2)3-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
Corendon KinheimW-Bergman (8-3)vs.AamigoO ADO LakersL-Bomberg (1-8)7-0Line Score, Box Score, Play-by-Play
Vaessen PioniersL-De Lincel (4-3)vs.DOOR NeptunusW-Heijstek (7-3)3-4Line Score, Box Score, Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Sarmiento (0-10)vs.L&D A'dam PiratesW-J.de Jong (6-3)2-10Line Score, Box Score, Play-by-Play
(door dit resultaat Pioniers uitgeschakeld voor de eerste plaats / because of this win, Pioniers eliminated for first place)
Zaterdag 30 juni / Saturday, June 30
UVVW-De Haas (1-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Burgersdijk (2-8)12-7Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersL-Voorn (0-4)vs.Corendon KinheimW-Veltkamp (6-4)2-4Line Score, Box Score, Play-by-Play
DOOR NeptunusL-Markwell (10-1)vs.Vaessen PioniersW-Evans (8-2)1-5Line Score, Box Score, Play-by-Play
L&D A'dam PiratesW-Grover (8-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Koeiman (2-10)3-0Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zondag 1 juli / Sunday, July 1
Mr. Cocker HCAWL-Helmendach (4-7)vs.UVVW-Tarapacki (3-0)4-5Line Score, Box Score, Play-by-Play
Corendon KinheimW-Sommer (10-1)vs.AamigoO ADO LakersL-Macy (3-8)3-0Line Score, Box Score, Play-by-Play
(Kinheim geplaatst voor Play-Offs / Kinheim qualifies for Play-Offs)
Vaessen PioniersL-Miner (6-3)vs.DOOR NeptunusW-Carrington (3-2)2-13 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Gustina (2-8)vs.L&D A'dam PiratesW-Cordemans (9-1)2-6 (5)(regen)Line/Box Score, Play-by-Play
(door dit resultaat Pirates op eerste plaats en geplaatst voor Europa Cup 2013)
(because of this win, Pirates finishes first and qualifies for European Cup 2013)
(door dit resultaat Neptunus uitgeschakeld voor de eerste plaats / because of this win, Neptunus eliminated for first place)
Dinsdag 3 juli / Tuesday, July 3
DOOR Neptunus vs.Sparta-Feyenoord gestaakt(regen,2e2,stand 9-0; =>wo.4 juli)
(*) - wedstrijd gespeeld op het veld van Sparta-Feyenoord / (*) - game played at the site of Sparta-Feyenoord
Woensdag 4 juli / Wednesday, July 4
DOOR NeptunusW-Roodenburg (3-1)vs.Sparta-FeyenoordL-A.Vrolijk (0-1)14-0 (6½)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Donderdag 5 juli / Thursday, July 5
Corendon KinheimW-Bergman (9-3)vs.L&D A'dam PiratesL-J.de Jong (6-4)3-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVVW-Van Zijl (7-3)vs.Sparta-FeyenoordL-Girigori (1-2)11-1 (8)Line Score, Box Score, Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Heijstek (8-3)vs.Mr. Cocker HCAWL-R.Schel (1-3)7-6Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersL-Bomberg (1-9)vs.Vaessen PioniersW-Evans (9-2)2-4Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zaterdag 7 juli / Saturday, July 7
L&D A'dam PiratesW-Grover (9-0)vs.Corendon KinheimL-Sommer (10-2)3-2Line Score, Box Score, Play-by-Play
Sparta-FeyenoordL-Koeiman (2-11)vs.UVVW-Yntema (6-7)0-9Line Score, Box Score, Play-by-Play
Mr. Cocker HCAWL-Hightower (0-1)vs.DOOR NeptunusW-Carrington (4-2)3-24 (7)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Vaessen PioniersW-Miner (7-3)vs.AamigoO ADO LakersL-v.Heijningen (0-3)15-0 (6½)Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zondag 8 juli / Sunday, July 8
Corendon KinheimL-v.Groningen (0-2)vs.L&D A'dam PiratesW-Cordemans (10-1)5-10Line Score, Box Score, Play-by-Play
UVV vs.Sparta-Feyenoord afgelast(regen/veld; => ma. 9 juli)
DOOR Neptunus vs.Mr. Cocker HCAW afgelast(regen/veld; => ma. 9 juli)
AamigoO ADO Lakers vs.Vaessen Pioniers afgelast(regen/veld; => ma. 9 juli)
Maandag 9 juli / Monday, July 9
UVVW-Ward (5-2)vs.Sparta-FeyenoordL-Sarmiento (0-11)17-0 (6½)Line Score, Box Score, Play-by-Play
DOOR NeptunusW-Markwell (11-1)vs.Mr. Cocker HCAWL-Martijn (0-3)9-1Line Score, Box Score, Play-by-Play
AamigoO ADO LakersL-Macy (3-9)vs.Vaessen PioniersW-Cornelissen (3-1)4-7Line Score, Box Score, Play-by-Play
(Hoofddorp Pioniers geplaatst voor Play-Offs / Hoofddorp Pioniers qualifies for Play-Offs)
(door dit resultaat UVV uitgeschakeld voor Play-Offs / because of this result, UVV eliminated for Play-Offs)
(einde van het reguliere seizoen)
(end of the regular season)

26e HAARLEMSE HONKBAL WEEK
13 t/m 22 JULI
www.honkbalweek.nl

Donderdag 26 juli / Thursday, July 26
Play-Offs
L&D A'dam PiratesW-Cordemans (1-0)vs.Vaessen PioniersL-Huijer (0-1)3-1
DOOR NeptunusW-Markwell (1-0)vs.Corendon KinheimL-Bergman (0-1)4-1
Play-Downs
UVVW-Van Zijl (1-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Sarmiento (0-1)4-0
Mr. Cocker HCAWL-Burgersdijk (0-1)vs.AamigoO ADO LakersW-Oele (1-0)6-12
Zaterdag 28 juli / Saturday, July 28
Play-Offs
Vaessen PioniersW-Evans (1-0)vs.L&D A'dam PiratesL-J.de Jong (0-1)4-0
Corendon KinheimL-Sommer (0-1)vs.DOOR NeptunusW-Heijstek (1-0)2-7
Play-Downs
Sparta-FeyenoordL-Koeiman (0-1)vs.UVVW-Yntema (1-0)2-6
Aamigo ADO LakersL-Macy (0-1)vs.Mr. Cocker HCAWW-Helmendach (1-0)2-11
Zondag 29 juli / Sunday, July 29
Play-Offs
L&D A'dam PiratesW-Grover (1-0)vs.Vaessen PioniersL-Miner (0-1)3-1
DOOR NeptunusW-Roodenburg (1-0)vs.Corendon KinheimL-Veltkamp (0-1)7-3
Play-Downs
UVVW-Ward (1-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Gustina (0-1)9-1
Mr. Cocker HCAWL-Burgersdijk (0-2)vs.AamigoO ADO LakersW-v.Heijningen (0-1)4-6
Donderdag 2 augustus / Thursday, August 2
Play-Offs
L&D A'dam PiratesL-Koks (0-1)vs.Corendon KinheimW-Asjes (1-0)6-7
DOOR NeptunusW-Markwell (2-0)vs.Vaessen PioniersL-Evans (1-1)4-2
Play-Downs
UVVW-Tarapacki (1-0)vs.AamigoO ADO LakersL-Obispo (0-1)4-3
Mr. Cocker HCAW vs.Sparta-Feyenoord afgelast(regen/veld; => vr. 3 aug.)
Vrijdag 3 augustus / Friday, August 3
Play-Downs
Mr. Cocker HCAWW-Burgersdijk (1-2)vs.Sparta-FeyenoordL-Koeiman (0-2)2-1
Zaterdag 4 augustus / Saturday, August 4
Play-Offs
Corendon KinheimW-Asjes (2-0)vs.L&D A'dam PiratesL-Geestman (0-1)4-3
Vaessen PioniersW-Miner (1-1)vs.DOOR NeptunusL-Heijstek (1-1)7-0
Play-Downs
AamigoO ADO LakersW-Voorn (1-0)vs.UVVL-Van Ancum (0-1)3-2
Sparta-FeyenoordL-Paula (0-1)vs.Mr. Cocker HCAWW-Helmendach (2-0)3-7
(het verlies van Sparta-Feyenoord betekent handhaving voor UVV)
(the loss of Sparta-Feyenoord means that UVV secured its big league-spot for 2013)
Zondag 5 augustus / Sunday, August 5
Play-Offs
L&D A'dam Pirates vs.Corendon Kinheim gestaakt(regen, stand 1-1; => ma. 6 aug.)
Wedstrijd in 2e8 gestaakt vanwege regen met 1 uit, geen honklopers en een 1-1 stand; wordt maandag 6 augustus uitgespeeld)
(Game halted in bottom 8th due to rain with 1 out, no runners and a 1-1 score; to be completed on Monday, August 6)
(Pitchers of Record: Stuifbergen (Pirates), Asjes (Kinheim)
DOOR NeptunusW-Ruzic (1-0)vs.Vaessen PioniersL-Evans (1-2)14-4 (6½)
Play-Downs
UVVW-De Haas (1-0)vs.AamigoO ADO LakersL-Riphagen (0-1)7-5
Mr. Cocker HCAWW-Kreisel (1-0)vs.Sparta-FeyenoordL-Gustina (0-2)5-0
(HCAW handhaaft zich in de Hoofdklasse voor 2013)
(HCAW secures a spot in the 2013 big league)
Maandag 6 augustus / Monday, August 6
Play-Offs
L&D A'dam PiratesW-Koks (1-1)vs.Corendon KinheimL-Asjes (2-1)3-2 (10)
(door dit resultaat Neptunus geplaatst voor de Holland Series)
(because of this result, Neptunus clinches Holland Series)
Donderdag 9 augustus / Thursday, August 9
Play-Offs
Corendon KinheimW-Sommer (1-1)vs.Vaessen PioniersL-Buring (0-1)5-2
L&D A'dam PiratesL-Koks (1-2)vs.DOOR NeptunusW-Ruzic (2-0)2-3 (10)
(Neptunus eindigt op 1e plaats in Play-Offs en krijgt thuisvoordeel in Holland Series)
(Neptunus finishes in 1st place in Play-Offs to earn home advantage in Holland Series)
Play-Downs
AamigoO ADO LakersW-v.Heijningen (1-1)vs.Sparta-FeyenoordL-Sarmiento (0-1)9-4
(ADO Lakers handhaaft zich in de Hoofdklasse voor 2013)
(ADO Lakers secures a spot in the 2013 big league)
(Sparta-Feyenoord eindigt op laatste plaats in Play-Downs en ontmoet kampioen Overgangsklasse in Promotie/Degradatie Play-Off)
(Sparta-Feyenoord finishes in last place in Play-Downs and meets champion Overgangsklasse in Promotion/Relegation Play-Off)
UVVW-Van Zijl (2-0)vs.Mr. Cocker HCAWL-Putnam (0-1)6-2
Zaterdag 11 augustus / Saturday, August 11
Play-Offs
Vaessen PioniersL-Evans (1-3)vs.Corendon KinheimW-Bergman (1-1)0-5
(Pioniers uitgeschakeld voor Holland Series)
(Pioniers eliminated for Holland Series)
DOOR NeptunusW-Van Driel (1-0)vs.L&D A'dam PiratesL-Koks (1-3)7-6 (10)
(door dit resultaat Pirates uitgeschakeld voor Holland Series en Kinheim geplaatst voor Holland Series)
(with this result, Pirates eliminated for Holland Series and Kinheim qualified for Holland Series)
(Amsterdam Pirates onttroond als landskampioen)
(Amsterdam Pirates dethroned as Dutch champion)
Play-Downs
Sparta-FeyenoordW-Girigori (1-0)vs.AamigoO ADO LakersL-Macy (0-2)3-2
Mr. Cocker HCAWW-L.Elshof (1-0)vs.UVVL-Tarapacki (1-1)4-3 (10)
Zondag 12 augustus / Sunday, August 12
Play-Offs
Corendon KinheimL-Veltkamp (0-2)vs.Vaessen PioniersW-Huijer (1-1)1-7
L&D A'dam PiratesW-Koks (2-3)vs.DOOR NeptunusL-Ruzic (2-1)4-3 (10)
Play-Downs
AamigoO ADO LakersW-Riphagen (1-1)vs.Sparta-FeyenoordL-A.Vrolijk (0-1)7-6
UVVL-Yntema (1-1)vs.Mr. Cocker HCAWW-Martijn (1-0)1-6
(einde van de play-offs)
(end of the play-offs)

Donderdag 16 augustus / Thursday, August 16
Holland Series (best-of-seven, Game 1
DOOR Neptunus (Nr. 1 PO)L-Markwell (0-1)vs.Corendon Kinheim (Nr. 2 PO)W-Bergman (1-0)2-4
(Kinheim leidt Series, 1-0; Kinheim leads Series, 1-0)
Zaterdag 18 augustus / Saturday, August 18
Holland Series (best-of-seven, Game 2
DOOR Neptunus (Nr. 1 PO)L-Ruzic (0-1)vs.Corendon Kinheim (Nr. 2 PO)W-Walsma (1-0)1-3
Zondag 19 augustus / Sunday, August 19
Holland Series (best-of-seven, Game 3
Corendon Kinheim (Nr. 2 PO)W-Sommer (1-0)vs.DOOR Neptunus (Nr. 1 PO)L-Roodenburg (0-1)7-3
Dinsdag 21 augustus / Tuesday, August 21
Holland Series (best-of-seven, Game 4
Corendon Kinheim (Nr. 2 PO)W-Bergman (2-0)vs.DOOR Neptunus (Nr. 1 PO)L-Markwell (0-2)9-2
(Kinheim wint Holland Series, 4-0 en is landskampioen)
(Kinheim wins Holland Series, 4-0 and is Dutch champion)
(einde van de Holland Series)
(end of the Holland Series)
Donderdag 23 augustus / Thursday, August 23
Promotie/Degradatie Play-Off (best-of-five, Game 1)
Sparta-Feyenoord (Nr. 8 HK)W-Koeiman (1-0)vs.The Hawks (Nr. 1 OK)L-vd Kooij (0-1)6-5
Zaterdag 25 augustus / Saturday, August 25
Promotie/Degradatie Play-Off (best-of-five, Game 2)
The Hawks (Nr. 1 OK)W-Noordzij (1-0)vs.Sparta-Feyenoord (Nr. 8 HK)L-Gustina (0-1)8-4
Zondag 26 augustus / Sunday, August 26
Promotie/Degradatie Play-Off (best-of-five, Game 3)
Sparta-Feyenoord (Nr. 8 HK)W-Girigori (1-0)vs.The Hawks (Nr. 1 OK)L-De Bont (0-1)12-4

Woensdag 29 augustus / Wednesday, August 29
Final Four European Champions Cup
Fortitudo Bologna (Ita.)W-Panerati (1-0)vs.Rouen Huskies (Fra.)L-Mezger (0-1)4-0(Game A) Nettuno (ItaliŽ)
CaffŤ Danesi Nettuno (Ita.)W-Figueroa (1-0)vs.L&D A'dam PiratesL-Stuifbergen (0-1)1-0(Game B) Nettuno (ItaliŽ)
Donderdag 30 augustus / Thursday, August 30
Final Four European Champions Cup
Rouen Huskies (Fra.)
(verliezer Game A)
L-Ozanich (0-1)vs.L&D A'dam Pirates (Ned.)
(verliezer Game B)
W-Grover (1-0)7-8(3e/4e plaats) Nettuno (ItaliŽ)
Fortitudo Bologna (Ita.)
(winnaar Game A)
W-Pugliese (1-0)vs.CaffŤ Danesi Nettuno (Ita.)
(winnaar Game B)
L-Rechetti (0-1)4-3(finale) Nettuno (ItaliŽ)
(Bologna wint European Champions Cup)
(Bologna wins European Champions Cup)


Vrijdag 31 augustus / Friday, August 31
Promotie/Degradatie Play-Off (best-of-five, Game 4)
The Hawks (Nr. 1 OK)W-Deaton (1-0)vs.Sparta-Feyenoord (Nr. 8 HK)L-Koeiman (0-2)2-0
(wedstrijd gespeeld op complex van Euro Stars in Capelle a/d IJssel)
(game played at the site of Euro Stars in Capelle a/d IJssel)
Zaterdag 1 september / Saturday, September 1
Promotie/Degradatie Play-Off (best-of-five, Game 5)
Sparta-Feyenoord (Nr. 8 HK)L-Gustina (0-2)vs.The Hawks (Nr. 1 OK)W-Noordzij (2-0)2-6
(The Hawks wint series 3-2 en promoveert naar de Hoofdklasse; Sparta-Feyenoord degradeert)
(The Hawks wins series 3-2 and promotes to the big league; Sparta-Feyenoord relegates)
(einde van de Promotie/Degradatie Play-off)
(end of the Promotion/Relegation Play-Off)
(einde van het Hoofdklasse-seizoen 2012)
(end of the 2012 big league season)
Programma / Schedule

Zondag 2 september / Sunday, September 2
All Star Game
Team North vs.Team South 14:00Vleuten (veld UVV)
Dinsdag 4 september / Tuesday, September 4
Oefenwedstrijd
Nederland vs.Duitsland 19:30Vleuten (veld UVV)
Woensdag 5 september / Wednesday, September 5
Oefenwedstrijd
Nederland vs.Duitsland 19:30Vleuten (veld UVV)
7 t/m 16 september / September 7 - 16
Europees Kampioenschap Honkbal
Rotterdam, Haarlem, Vleuten


Team Rosters


Mail your suggestions and questions to stoov@wxs.nl
Mail suggesties en vragen naar stoov@wxs.nl

Last Update: September 1, 2012
Copyright © 1997-2012 Marco Stoovelaar.