www.grand-slam.nl

Softball Women Scores,

Standings & Stats 2019

Compiled and Copyright © 1997-2019 by Marco Stoovelaar

Welkom...
...op de OfficiŽle Site van Grand Slam * Stats & News, de website die sinds 1997 al 22 jaar geheel gewijd is aan Honkbal EN Softbal in Nederland.

Grand Slam * Stats & News Honkbal
Grand Slam * Stats & News Softbal Heren

Honkbal & Softbal Headlines

Laatste update: 9 september 2019

Welcome...
...on the Official Site of Grand Slam * Stats & News, the website that is dedicated entirely to Baseball AND Softball in the Netherlands for 22 years since 1997.

Grand Slam * Stats & News Baseball
Grand Slam * Stats & News Softball Men

Baseball & Softball Headlines

Last update: September 9, 2019

Dutch National Softball League 2019
Golden League Silver League
Eindstanden & Statistieken
Final Standings & Statistics

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2019
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2019
OEFENSEIZOEN / EXHIBITION SEASON GOLDEN LEAGUE (HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE)
(Oefenseizoen begon op zaterdag 9 maart; bijgewerkt t/m zondag 31 maart)
(Exhibition Season opened on Saturday, March 9; through games played on Sunday, March 31)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1ROEF! 1292119-.79261254 - 0 - 15 - 28 - 2 - 11 - 0L 1
2TWINS OOSTERHOUT 12741152.62588544 - 2 - 13 - 27 - 3 - 10 - 1L 3
3FYSIOEXPERT OLYMPIA HAARLEM 55--1031.0004544 - 01 - 04 - 01 - 0W 5
4TERRASVOGELS 541-83.8003472 - 12 - 03 - 11 - 0L 1
5HOOFDDORP PIONIERS 623154.41727432 - 1 - 10 - 22 - 3 - 10 - 0L 2
6TEX TOWN TIGERS 523-44.40016192 - 00 - 31 - 31 - 0L 2
7DSS ----0.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
SPARKS HAARLEM ----0.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma
Scores | Schedule
FysioExpert Olympia Haarlem is regerend landskampioen | FysioExpert Olympia Haarlem is defending Dutch champion

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2019
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2019
GOLDEN LEAGUE (HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE)
(Competitie begon op zaterdag 13 april; afgesloten op zaterdag 3 augustus)
(Regular Season opens on Saturday, April 13; ended on Saturday, August 3)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1ROEF! (PO)(GL20)(EC)28235-46-.8211687210 - 413 - 123 - 50 - 0W 8
2FYSIOEXPERT OLYMPIA HAARLEM (PO)(GL20)(1#)28226-441.7861566412 - 210 - 422 - 60 - 0W 4
3SPARKS HAARLEM (PO)(GL20)(1#)28199-384.6791538210 - 49 - 519 - 90 - 0L 2
4TERRASVOGELS (PO)(GL20)(1#)281810-365.64313110110 - 48 - 618 - 100 - 0L 2
5TEX TOWN TIGERS (1#)(PO#)(PDS)281414-289.5001271136 - 88 - 613 - 141 - 0W 1
6HOOFDDORP PIONIERS (1#)(PO#)(PDS)28721-1416.250701555 - 92 - 127 - 210 - 0L 1
7DSS (1#)(PO#)(PDS)28523-1018.179731573 - 112 - 125 - 220 - 1W 1
8TWINS OOSTERHOUT (1#)(PO#)(PDS)28424-819.167631971 - 133 - 114 - 240 - 0L 1
9TALENT TEAM HOLLAND (#) (*)12210-4 .167281041 - 51 - 52 - 100 - 0W 1
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 28 wedstrijden (na terugtrekken Talent Team Holland) | 28-game schedule (after withdrawal Talent Team Holland)
Alle teams spelen twee double-headers (4 wedstrijden) tegen elkaar; tegen Talent Team Holland werd ťťn double-header (2 wedstrijden) gespeeld, maar die werd ongeldig verklaard na terugtrekken TTH op 15 juli
All teams played two double-headers (4 games) against each other; against Talent Team Holland one double-header (2 games) was played, but that was declared invalid after withdrawal of TTH on July 15
(*) - Het Talent Team Holland trok zich per 15 juli terug uit de competitie; alle tegen dit team gespeelde wedstrijden (12, six double-headers) werden hierdoor ongeldig verklaard; twee resterende double-headers (4 wedstrijden) werden van het speelschema verwijderd
(*) - The Talent Team Holland withdraw from the league on July 15; all games (12, six double-headers) played against this team were therefore declared invalid; two remaining double-headers (4 games) were removed from the schedule
(PO) - de vier hoogste teams plaatsen zich voor de Play-Offs
(PO) - the four best teams qualify for the Play-Offs
(PO#) - uitgeschakeld voor de Play-Offs | (PO#) - eliminated for the Play-Offs
(1#) - uitgeschakeld voor de eerste plaats | (1#) - eliminated for first place
(PDS) - de onderste vier teams spelen met de nrs. 1 en 2 van de Silver League in de Golden League/Silver League Promotie/Degradatie Series
(PDS) - the bottom-four teams play with the nrs. 1 and 2 from the Silver League in the Golden League/Silver League Promotion/Relegation Series
(GL20) - zeker van plaats in Golden League (= Hoofdklasse) 2020 | (GL20) - secured spot in Golden League (= Major League) 2020
(EC) - de winnaar van de reguliere competitie kwalificeert zich voor deelname aan de European Cup Winners Cup in 2020; Wanneer dit team ook landskampioen wordt plaatst het zich voor de European Premiere Cup 2020
(EC) - the winner of the regular season qualifies for participation in the European Cup Winners Cup 2020; When this team also wins the championship-title, it will qualify for the European Premiere Cup 2020
(#) - Het Talent Team Holland kon zich niet plaatsen voor de Play-Offs en kon niet degraderen
(#) - The Talent Team Holland could not qualify for the Play-Offs and could not relegate
FysioExpert Olympia Haarlem is regerend landskampioen | FysioExpert Olympia Haarlem is defending Dutch champion

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2019
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2019
SILVER LEAGUE
(Competitie begon op zaterdag 13 april; afgesloten op donderdag 25 juli)
(Regular Season opened on Saturday, April 13; ended on Thursday, July 25)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1AMSTERDAM PIRATES (PDS)28198139-.696146729 - 4 - 110 - 415 - 8 - 14 - 0W 1
2QUICK AMERSFOORT (1#)(PDS) (*)281810-36.6431549011 - 37 - 716 - 102 - 0W 3
NEPTUNUS (1#)(#2)(PD) (*)281810-36.6431159511 - 37 - 716 - 92 - 1W 2
EURO STARS (1#)(#2)(PD) (*)281810-36.643162989 - 59 - 516 - 92 - 1L 2
5ONZE GEZELLEN (1#)(2#)(PD) (**)281513-30.53615012810 - 45 - 914 - 111 - 2L 1
UVV (1#)(2#)(PD) (**)281513-30.53688929 - 56 - 810 - 115 - 2W 2
7RED LIONS (1#)(2#)(PD)28523-1014½.179861732 - 123 - 115 - 170 - 6L 3
8CENTRALS (1#)(2#)(PD)283241716.125592122 - 121 - 12 - 12 - 19 - 11 - 5L 2
Uitslagen | Programma | Team Rosters
Scores | Schedule | Team Rosters
Competitie van 28 wedstrijden | 28-game schedule
Alle teams spelen twee double-headers (4 wedstrijden) tegen elkaar
All teams play two double-headers (4 games) against each other
(*) - volgorde eerst gebaseerd op onderling resultaat betrokken teams (QUI-NEP 2-2; QUI-EST 3-1; NEP-EST 3-1), hierna delen Quick Amersfoort en Neptunus samen de eerste plaats, onderling = 2-2, volgorde daarna gebaseerd op run-gemiddelde (QUI 1.400; NEP .714)
(*) - ranking initially based on head-to-head results teams concerned (QUI-NEP 2-2; QUI-EST 3-1; NEP-EST 3-1), hereafter Quick Amersfoort and Neptunus share first place, head-to-head = 2-2, ranking then based on run-average (QUI 1.400; NEP .714)
(**) - volgorde gebaseerd op onderling resultaat betrokken teams (OG-UVV = 3-1)
(**) - ranking based on head-to-head results teams concerned (OG-UVV = 3-1)
(PDS) - de nrs. 1 en 2 spelen met de onderste vier teams van de Golden League in de Golden League/Silver League Promotie/Degradatie Series
(PDS) - the nrs. 1 and 2 play with the bottom-four teams of the Golden League in the Golden League/Silver League Promotion/Relegation Series
(PD) - de nrs. 3 t/m 8 spelen in de Silver League Play-Downs
(PD) - the nrs. 3 through 8 play in the Silver League Play-Downs
(1#) - uitgeschakeld voor de eerste plaats | (1#) - eliminated for first place
(2#) - uitgeschakeld voor de tweede plaats | (2#) - eliminated for second place

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2019
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2019
SILVER LEAGUE PLAY-DOWNS
(Silver League Play-Downs begon op zaterdag 31 augustus; bijgewerkt t/m maandag 9 september)
(Silver League Play-Downs opened Saturday, August 31; through games played on Monday, September 9)
STAND SL PLAY-DOWNS
STANDINGS SL PLAY-DOWNS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1UVV (nr. 6 SL)22--4-1.0001312 - 00 - 02 - 00 - 0W 2
NEPTUNUS (nr. 3 SL)321-4½.6671691 - 01 - 11 - 11 - 0W 1
2CENTRALS (nr. 8 SL) (*)211-21.50011100 - 01 - 11 - 10 - 0W 1
ONZE GEZELLEN (nr. 5 SL) (*)211-21.500991 - 10 - 01 - 10 - 0W 1
EURO STARS (nr. 4 SL)312-2.33310181 - 10 - 11 - 10 - 1L 2
6RED LIONS (nr. 7 SL)2-2-02.0001130 - 00 - 20 - 20 - 0L 2
Uitslagen | Programma | Team Rosters
Scores | Schedule | Team Rosters
Reeks van 10 wedstrijden | 10-game schedule
Alle teams spelen ťťn double-header tegen elkaar
All teams meet each other in one double-header
(*) - volgorde gebaseerd op alfabetische volgorde betrokken teams (onderling = 0-0)
(*) - ranking based on alphabetical order of teams concerned (head-to-head = 0-0)
(PDS) - de ploeg op de laatste plaats speelt in de best-of-three Silver League/Eerste Klasse Promotion/Relegation Series
(PDS) - the team in last place plays in the best-of-three Silver League/First Division Promotion/Relegation Series

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2019
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2019
PLAY-OFFS GOLDEN LEAGUE (HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE)
(Play-Offs begon op zaterdag 31 augustus; bijgewerkt t/m zaterdag 7 september)
(Play-Offs opened on Saturday, August 31; through games played on Saturday, September 7)
STAND GL PLAY-OFFS
STANDINGS GL PLAY-OFFS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1SPARKS HAARLEM (nr. 3 GL)44--8-1.00033112 - 02 - 04 - 00 - 0W 4
2ROEF! (nr. 1 GL) (*)422-42.50023172 - 00 - 22 - 20 - 0W 2
FYSIOEXPERT OLYMPIA HAARLEM (nr. 2 GL) (*)422-42.50021152 - 00 - 22 - 20 - 0L 2
4TERRASVOGELS (nr. 4 GL)4-4-04.0003370 - 20 - 20 - 40 - 0L 4
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Reeks van 6 wedstrijden | 6-game schedule
Alle teams spelen ťťn double-header tegen elkaar
All teams meet each other in one double-header
(*) - volgorde gebaseerd op onderling resultaat betrokken teams (ROE-OLY = 2-0)
(*) - ranking based on head-to-head results teams concerned (ROE-OLY = 2-0)
(PO1) - de teams op de 1e en 2e plaats plaatsen zich voor de best-of-three Play-Offs Halve Finale (PO 1)
(PO1) - the teams in 1st and 2nd place will meet in the best-of-three Play-Offs Semi-Final (PO 1)
(PO2) - de teams op de 3e en 4e plaats plaatsen zich voor de best-of-three Play-Offs 2e Halve Finale (PO 2)
(PO2) - the teams in 3rd and 4th place will meet in the best-of-three Play-Offs 2nd Semi-Final (PO 2)
FysioExpert Olympia Haarlem is regerend landskampioen | FysioExpert Olympia Haarlem is defending Dutch champion

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2019
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2019
GOLDEN LEAGUE / SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
(Golden/Silver League Promotie/Degradatie Series begon op zaterdag 31 augustus; bijgewerkt t/m zaterdag 7 september)
(Golden/Silver League Promotion/Relegation Series opened on Saturday, August 31; through games played on Saturday, September 7)
STAND GL/SL PROM/DEG SERIES
STANDINGS GL/SL PROM/REL SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1HOOFDDORP PIONIERS (nr. 6 GL)44--8-1.0002762 - 02 - 04 - 00 - 0W 4
2TEX TOWN TIGERS (nr. 5 GL)431-61.75024101 - 12 - 03 - 10 - 0W 2
3TWINS OOSTERHOUT (nr. 8 GL)422-42.50026240 - 22 - 02 - 20 - 0L 2
4QUICK AMERSFOORT (nr. 2 SL)211-22.5008130 - 01 - 11 - 10 - 0W 1
5DSS (nr. 7 GL)2-2-03.0009220 - 20 - 00 - 20 - 0L 2
AMSTERDAM PIRATES (nr. 1 SL)4-4-04.0004230 - 20 - 20 - 40 - 0L 4
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Reeks van 10 wedstrijden | 10-game schedule
Alle teams spelen ťťn double-header tegen elkaar
All teams meet each other in one double-header
(GL20) - speelt in 2020 in de Golden League
(GL20) - will play in the Golden League in 2020
(A) - de teams die op de 4e en 5e plaats eindigen spelen een best-of-three Promotie/Degradatie Play-Off tijdens de Season Finals om ťťn plaats in de Golden League 2020
(A) - the teams that finish in 4th and 5th place will play a best-of-three Promotion/Relegation Play-Off during the Season Finals for one spot in de Golden League 2020
(SL20) - het team op de laatste plaats speelt in 2020 in de Silver League
(SL20) - the team in last place plays in the Silver League in 2020

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2019
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2019
GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE PLAY-OFF
(Golden League/Silver League Promotie/Degradatie Play-Off (best-of-three) begint op vrijdag 4 oktober)
(Golden League/Silver League Promotion/Relegation Play-Off (best-of-three) opens on Friday, October 4)
STAND GL/SL PROM/DEG PO
STANDINGS GL/SL PROM/REL PO
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND (nr. 4 GS/SL PD)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND (nr. 5 GS/SL PD)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslag | Programma | Line Score & Box Score | Statistieken | Team Rosters
Score | Schedule | Line Score & Box Score | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-Three
(GL20) - Het winnende team speelt in 2020 in de Golden League
(GL20) - The winning team will play in the Golden League in 2020
(SL20) - Het verliezende team speelt in 2020 in de Silver League
(SL20) - The losing team will play in the Silver League in 2020

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2019
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2019
SILVER LEAGUE/EERSTE KLASSE PROMOTIE/DEGRADATIE PLAY-OFF
(Silver League/Eerste Klasse Promotie/Degradatie Play-Off (best-of-three) begint op zaterdag 5 oktober)
(Silver League/First Division Promotion/Relegation Play-Off (best-of-three) opens on Saturday, October 5)
STAND SL/1K PROM/DEG PO
STANDINGS SL/1D PROM/REL PO
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND (nr. 6 SL PD)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND (nr. 1 1K)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslag | Programma | Line Score & Box Score | Statistieken | Team Rosters
Score | Schedule | Line Score & Box Score | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-Three
(SL20) - Het winnende team speelt in 2020 in de Silver League
(SL20) - The winning team will play in the Silver League in 2020
(1K20) - Het verliezende team speelt in 2020 in de Eerste Klasse
(1K20) - The losing team will play in the First Division in 2020

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2019
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2019
GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS HALVE FINALE / SEMI-FINAL (PO 1)
(Golden League Play-Offs Halve Finale (best-of-three) begint op zaterdag 21 september)
(Golden League Play-Offs Semi-Final Final (best-of-three) opens on Saturday, September 21)
STAND GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS (PO 1)
STANDINGS GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS (PO 1)
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND (nr. 1 PO)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND (nr. 2 PO)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslag | Programma | Line Score & Box Score | Statistieken | Team Rosters
Score | Schedule | Line Score & Box Score | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-Three
(HS) - Het winnende team plaatst zich voor de Holland Series
(HS) - The winning team qualifies for the Holland Series
(PO3) - Het verliezende team plaatst zich voor de Play-Off Backdoor
(PO3) - The losing team advances to the Play-Off Backdoor
FysioExport Olympia Haarlem is regerend landskampioen | FysioExpert Olympia Haarlem is defending Dutch champion

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2019
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2019
GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS 2e HALVE FINALE / 2nd SEMI-FINAL (PO 2)
(Golden League Play-Offs 2e Halve Finale (best-of-three) begint op zaterdag 21 september)
(Golden League Play-Offs 2nd Semi-Final (best-of-three) opens on Saturday, September 21)
GOLDEN LEAGUE STAND PLAY-OFFS (PO 2)
GOLDEN LEAGUE STANDINGS PLAY-OFFS (PO 2)
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND (nr. 3 PO)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND (nr. 4 PO)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslag | Programma | Line Score & Box Score | Statistieken | Team Rosters
Score | Schedule | Line Score & Box Score | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-Three
(PO3) - Het winnende team team plaatst zich voor de Play-Off Backdoor; Verliezende team eindigt op de 4e plaats
(PO3) - The winning team advances to the Play-Off Backdoor; Losing team finishes in 4th place
FysioExport Olympia Haarlem is regerend landskampioen | FysioExpert Olympia Haarlem is defending Dutch champion

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2019
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2019
GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS BACKDOOR (PO 3)
(Golden League Play-Offs Backdoor (best-of-three) begint op zaterdag 28 september)
(Golden League Play-Offs Backdoor (best-of-three) opens on Saturday, September 28)
GOLDEN LEAGUE STAND PLAY-OFFS BACKDOOR (PO 3)
GOLDEN LEAGUE STANDINGS PLAY-OFFS BACKDOOR (PO 3)
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND (verliezer PO 1)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND (winnaar PO 2)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslag | Programma | Line Score & Box Score | Statistieken | Team Rosters
Score | Schedule | Line Score & Box Score | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-Three
(HS) - Het winnende team team plaatst zich voor de Holland Series; Verliezende team eindigt op de 3e plaats
(HS) - The winning team advances to the Holland Series; Losing team finishes in 3rd place
FysioExport Olympia Haarlem is regerend landskampioen | FysioExpert Olympia Haarlem is defending Dutch champion

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2019
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2019
HOLLAND SERIES GOLDEN LEAGUE
(Holland Series (best-of-three) begint op zaterdag 5 oktober)
(Holland Series (best-of-three) opens on Saturday, October 5)
STAND HOLLAND SERIES
STANDINGS HOLLAND SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND (winnaar PO 1)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND (winnaar PO 3)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslag | Programma | Line Score & Box Score | Statistieken | Team Rosters
Score | Schedule | Line Score & Box Score | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-Three
De Holland Series wordt gespeeld tijdens het 'Season Finals Weekend' op het complex van Onze Gezellen in Haarlem
The Holland Series will be played during the 'Seasn Finals Weekend' at the site of Onze Gezellen in Haarlem
De eerste wedstrijd wordt gespeeld op de eerste speeldag van het 'Season Finals Weekend'
The first game is played on Day One of the 'Season Finals Weekend'
De tweede (en indien nodig derde) wedstrijd(en) wordt/worden gespeeld op de tweede speeldag van het 'Season Finals Weekend'
The second (and if needed third) game(s) is/are played on Day Two of the 'Season Finals Weekend'
(A) - De winnaar van de Holland Series is landskampioen
(A) - the winner of the Holland Series is Dutch champion
(EPC) - De landskampioen kwalificeert zich voor deelname aan het European Premiere Cup Toernooi in 2020
(EPC) - The Dutch champion qualifies for participation in the European Premiere Cup Tournament in 2020
(ECWC) - De verliezer kwalificeert zich voor deelname aan het European Cup Winners Cup Toernooi in 2020
(ECWC) - The losing team qualifies for participation in the European Cup Winners Cup Tournament in 2020
FysioExport Olympia Haarlem is regerend landskampioen | FysioExpert Olympia Haarlem is defending Dutch champion

Uitslagen / Scores

OEFENWEDSTRIJDEN / EXHIBITION GAMES
Zaterdag 9 maart / Saturday, March 9
12e PRE-SEASON TOURNAMENT (Sporthal Reeshof, Sporthal De Blaak, Tilburg)
deelnemende teams: Roef!, DVH, Onze Gezellen, Red Lions, Roef! 2, Twins Oosterhout, UVV (allen Nederland),
Bonn Capitals (Duitsland), Eagles Praha (TsjechiŽ), Hoboken Pioneers (BelgiŽ)
Roef! vs.Eagles Praha 3-3Verslag Dag 1

Twins Oosterhout vs.UVV 1-1

Onze Gezellen vs.Red Lions 0-4

Hoboken Pioneers vs.Bonn Capitals 1-1

DVH vs.Roef! 0-1

Roef! 2 vs.Twins Oosterhout 1-8

Eagles Praha vs.Onze Gezellen 1-3

UVV vs.Hoboken Pioneers 9-1

DVH vs.Red Lions 1-5

Roef! 2 vs.Bonn Capitals 13-0

Roef! vs.Onze Gezellen 2-1

Twins Oosterhout vs.Hoboken Pioneers 4-0

Red Lions vs.Eagles Praha 3-2

Bonn Capitals vs.UVV 0-5
Zondag 10 maart / Sunday, March 10
12e PRE-SEASON TOURNAMENT (Sporthal Reeshof, Sporthal De Blaak, Tilburg)
deelnemende teams: Roef!, DVH, Onze Gezellen, Red Lions, Roef! 2, Twins Oosterhout, UVV (allen Nederland),
Bonn Capitals (Duitsland), Eagles Praha (TsjechiŽ), Hoboken Pioneers (BelgiŽ)
Onze Gezellen vs.DVH 7-0Verslag Dag 2

Hoboken Pioneers vs.Roef! 2 1-6

Red Lions vs.Roef! 4-8

Bonn Capitals vs.Twins Oosterhout 0-17

Eagles Praha vs.DVH 5-0

UVV vs.Roef! 2 20-0

7e/8e plaats
Hoboken Pioneers (4B) vs.Eagles Praha (4A) 3-0
(Hoboken Pioneers eindigt op de 7e plaats; Eagles Praha eindigt op de 8e plaats)

9e/10e plaats
Bonn Capitals (5B) vs.DVH (5A) 7-4
(Bonn Capitals eindigt op de 9e plaats; DVH eindigt op de 10e plaats)

3e/4e plaats
Twins Oosterhout (2B) vs.Red Lions (2A) 3-1
(Twins Oosterhout eindigt op de 3e plaats; Red Lions eindigt op de 4e plaats)

5e/6e plaats
Roef! 2 (3B) vs.Onze Gezellen (3A) 1-2
(Onze Gezellen eindigt op de 5e plaats; Roef! 2 eindigt op de 6e plaats)

Finale
Roef! (1A)W-Horstenvs.UVV (1B)L-Tolmie7-2Verslag & Line Score
(Roef! eindigt op de 1e plaats; UVV eindigt op de 2e plaats)
Zaterdag 16 maart / Saturday, March 16
Twins Oosterhout vs.Quick Amersfoort afg.(DH) (weersomstandigheden) Verslag
Zaterdag 23 maart / Saturday, March 23
Hoofddorp Pioniers vs.Roef! 1-9
4-3
(DH) Verslag

Twins Oosterhout vs.Twins Oosterhout 2 19-1 (8)


8e MIDDEN-NEDERLAND CUP (complex Hilversum Hurricanes, Loosdrecht)
deelnemende teams: Hilversum Hurricanes, Amsterdam Pirates, Centrals, Domstad Dodgers, DVH, HCAW,
Quick Amersfoort, UVV (allen Nederland), Nationaal Team Duitsland, Nationaal Team Ierland
DVH vs.Domstad Dodgers 6-3(A) Verslag Dag 1

Hilversum Hurricanes vs.HCAW 5-3(B)

Amsterdam Pirates vs.Quick Amersfoort 0-3(A)

Centrals vs.UVV 0-12(B)

Duitsland vs.DVH 2-1(A)

Ierland vs.HCAW 9-1(B)

Centrals vs.Hilversum Hurricanes 0-8(B)

Domstad Dodgers vs.Amsterdam Pirates 0-4(A)

Quick Amersfoort vs.Duitsland 1-3(A)

UVV vs.Ierland 5-0(B)
Zondag 24 maart / Sunday, March 24
Twins OosterhoutW-Van der Ham
L-Ten Donkelaar
vs.Hoboken Pioneers (Bel.)L-De Wolf
W-Lindgren
15-4 (4)
7-16 (5)
(DH) Verslag & Line Scores


8e MIDDEN-NEDERLAND CUP (complex Hilversum Hurricanes, Loosdrecht)
deelnemende teams: Hilversum Hurricanes, Amsterdam Pirates, Centrals, Domstad Dodgers, DVH, HCAW,
Quick Amersfoort, UVV (allen Nederland), Nationaal Team Duitsland, Nationaal Team Ierland
Amsterdam Pirates vs.DVH 4-8(A) Verslag Dag 2

Ierland vs.Hilversum Hurricanes 0-3(B)
(Ierland, Centrals en HCAW uitgeschakeld voor Finale / Ireland, Centrals and HCAW eliminated for Final)

Domstad Dodgers vs.Duitsland 2-7(A)
(Domstad Dodgers en Amsterdam Pirates uitgeschakeld voor Finale / Domstad Dodgers and Amsterdam Pirates eliminated for Final)

HCAW vs.Centrals 0-12(B)

DVH vs.Quick Amersfoort 0-3(A)
(DVH uitgeschakeld voor Finale / DVH eliminated for Final)

Hilversum Hurricanes vs.UVV 0-4(B)
(UVV geplaatst voor Finale; Hilversum Hurricanes uitgeschakeld voor Finale / UVV reaches Final; Hilversum Hurricanes eliminated for Final)

Centrals vs.Ierland 1-4(B)

Duitsland vs.Amsterdam Pirates 7-0(A)
(Duitsland geplaatst voor Finale; Quick Amersfoort uitgeschakeld voor Finale / Germany reaches Final; Quick Amersfoort eliminated for Final)

Quick Amersfoort vs.Domstad Dodgers 11-0(A)

UVV vs.HCAW 6-1(B)

Finale
Duitsland (nr. 1 Poule A) vs.UVV (nr. 1 Poule B) 6-0
(Duitsland wint toernooi / Germany wins tournament)
Donderdag 28 maart / Thursday, March 28
UVV vs.TerrasvogelsW-Kramer (1-0)0-8 (6)Verslag
Vrijdag 29 maart / Friday, March 29
36e J.C.J. MASTENBROEK-TOERNOOI (complex Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, FysioExpert Olympia Haarlem, Roef!, Twins Oosterhout (allen Nederland),
Barracudas ZŁrich (Zwitserland), Carrousel (Rusland), Joudrs Praha (TsjechiŽ), Nationaal Team Duitsland
Tex Town TigersW-Gillis (1-0)vs.Carrousel (Rus.)L-Maslova (0-1)6-0 (5)Verslag & Line Score

Joudrs Praha (Tsj.)W-LinkovŠ (1-0)vs.Barracudas ZŁrich (Zwi.)L-Perry (0-1)1-0 (6½)Verslag & Line Score
(Monica Perry (Barracudas) gooit een 7-inning No-Hitter / Monica Perry (Barracudas) throws a 7-inning No-Hitter)
Zaterdag 30 maart / Saturday, March 30
36e J.C.J. MASTENBROEK-TOERNOOI (complex Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, FysioExpert Olympia Haarlem, Roef!, Twins Oosterhout (allen Nederland),
Barracudas ZŁrich (Zwitserland), Carrousel (Rusland), Joudrs Praha (TsjechiŽ), Nationaal Team Duitsland
Roef!W-Merkxvs.Barracudas ZŁrich (Zwi.)L-Bartels (0-1)7-0 (4½)
(Marjolein Merkx en Kim Horsten (Roef!) gooien een combined 5-inning No-Hitter / Marjolein Merkx and Kim Horsten (Roef!) throw a combined 5-inning No-Hitter)

Carrousel (Rus.)L-Barysheva (0-1)vs.Twins OosterhoutW-vd Ham0-4 (6)

DuitslandW-Volkmannvs.Joudrs Praha (Tsj.)L-ZappovŠ (0-1)4-3 (4½)

FysioExpert Olympia HaarlemW-Voortman (1-0)vs.Tex Town TigersL-Kock (0-1)9-0 (4½)

Barracudas ZŁrich (Zwi.)L-Perry (0-2)vs.DuitslandW-H.Held1-5 (5)

Joudrs Praha (Tsj.)L-LinkovŠ (0-2)vs.Roef!W-Knapp0-11 (5)

Carrousel (Rus.)L-Barysheva (0-2)vs.FysioExpert Olympia HaarlemW-Vleugels (1-0)0-9 (6)

Tex Town TigersW-Kock (1-1)vs.Twins OosterhoutL-vd Ham7-3 (5)

DuitslandL-Theissenvs.Roef!W-Merkx1-5 (3½)

FysioExpert Olympia HaarlemW-Vleugels (2-0)vs.Twins OosterhoutL-Ten Donkelaar10-3 (4½)


4e HAARLEM SERIES (veld Onze Gezellen, Haarlem)
deelnemende teams: Onze Gezellen, Hoofddorp Pioniers, Neptunus, Terrasvogels (allen Nederland)
Onze GezellenL-Meijeringvs.TerrasvogelsW-Kramer (2-0)2-7 (5)

Hoofddorp Pioniers vs.Neptunus 8-8 (4)

TerrasvogelsW-Scheurkogel (1-0)vs.NeptunusL-Hoeverts9-1 (6)

Hoofddorp PioniersW-Strookman (1-0)vs.Onze GezellenL-Van Eijl9-8 (4)


9e KEISTAD-TOERNOOI (complex Quick Amersfoort, Amersfoort)
deelnemende teams: Quick Amersfoort, Amsterdam Pirates, Centrals, Euro Stars, UVV (allen Nederland), Hoboken Pioneers (BelgiŽ)
Quick Amersfoort vs.UVV

Amsterdam Pirates vs.Centrals

UVV vs.Euro Stars

Euro Stars vs.Quick Amersfoort

Hoboken Pioneers (Bel.) vs.Amsterdam Pirates

Centrals vs.Hoboken Pioneers (Bel.)

nummer 3 Poule A vs.nummer 3 Poule B

nummer 2 Poule A vs.nummer 2 Poule B

Finale
nummer 1 Poule A vs.nummer 1 Poule B


INTERNATIONAAL TOERNOOI STORKS (veld Storks, Den Haag)
deelnemende teams: Storks, Almere '90, DSS 2 (allen Nederland), Beveren Lions (BelgiŽ)
Storks vs.DSS 2

Beveren Lions (Bel.) vs.Almere '90

Almere '90 vs.Storks

DSS 2 vs.Beveren Lions (Bel.)

Almere '90 vs.DSS 2
Zondag 31 maart / Sunday, March 31
36e J.C.J. MASTENBROEK-TOERNOOI (complex Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, FysioExpert Olympia Haarlem, Roef!, Twins Oosterhout (allen Nederland),
Barracudas ZŁrich (Zwitserland), Carrousel (Rusland), Joudrs Praha (TsjechiŽ), Nationaal Team Duitsland
5e/6e plaats
Twins Oosterhout (3A)L-Harevs.Joudrs Praha (Tsj.) (3B)W-LinkovŠ (1-2)4-13 (5)
(Joudrs Praha eindigt op de 5e plaats; Twins Oosterhout eindigt op de 6e plaats)

7e/8e plaats
Carrousel (Rus.) (4A)W-Kukharenko (1-0)vs.Barracudas ZŁrich (Zwi.) (4B)L-Perry (0-3)4-1 (6½)
(Carrousel eindigt op de 7e plaats; Barracudas ZŁrich eindigt op de 8e plaats)

Halve Finales
FysioExpert Olympia H'lem (1A)W-Voortman (2-0)vs.Duitsland (2B)L-Volkmann10-0 (3½)(PO1)
(Eva Voortman (OIympia) gooit een 4-inning No-Hitter / Eva Voortman (Olympia) throws a 4-inning No-Hitter)
(Olympia Haarlem plaatst zich voor Finale / Olympia Haarlem advances to Final)

Roef! (1B)W-Knappvs.Tex Town Tigers (2A)L-Gillis (1-1)4-2 (6½)(PO2)
(Roef! plaatst zich voor Finale / Roef! advances to Final)

3e/4e plaats
DuitslandW-Theissenvs.Tex Town TigersL-Gillis (1-2)3-1 (6½)
(Duitsland eindigt op de 3e plaats; Tex Town Tigers eindigt op de 4e plaats)

Finale
FysioExpert Olympia HaarlemW-Voortman (3-0)vs.Roef!L-Merkx7-0 (5)
(Olympia Haarlem wint toernooi / Olympia Haarlem wins tournament)


4e HAARLEM SERIES (veld Onze Gezellen, Haarlem)
deelnemende teams: Onze Gezellen, Hoofddorp Pioniers, Neptunus, Terrasvogels (allen Nederland)
TerrasvogelsW-Kramer (3-0)vs.Hoofddorp PioniersL-vd Tang (0-1)7-0 (3½)
(Terrasvogels plaatst zich voor Finale / Terrasvogels advances to Final)

Onze GezellenL-Rouwenhorstvs.NeptunusW-E.Toet3-6 (5)
(Neptunus plaatst zich voor Finale / Neptunus advances to Final)

3e/4e plaats
Onze Gezellen (nr. 4)W-Van Eijlvs.Hoofddorp Pioniers (nr. 3)L-Kersten (0-1)8-5 (3½)
(Onze Gezellen eindigt op de 3e plaats; Hoofddorp Pioniers eindigt op de 4e plaats)

Finale
Terrasvogels (nr. 1)L-Kramer (3-1)vs.Neptunus (nr. 2)W-Hoeverts3-4 (8)
(Neptunus wint toernooi / Neptunus wins tournament)


8e BRABANT CUP (complex Gryphons, Rosmalen)
deelnemende teams: Gryphons, Cardinals, Catch, Ducks, Roef! 2, Twins Oosterhout 2 (allen Nederland)
Cardinals vs.Roef! 2

Gryphons vs.Twins 2

Roef! 2 vs.Catch

Twins Oosterhout 2 vs.Ducks

Ducks vs.Gryphons

Catch vs.Cardinals

Nummer 2 Poule A vs.Nummer 2 Poule B

Nummer 3 Poule A vs.Nummer 3 Poule B

Finale
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 1 Poule B


INTERNATIONAAL TOERNOOI STORKS (veld Storks, Den Haag)
deelnemende teams: Storks, Almere '90, DSS 2 (allen Nederland), Beveren Lions (BelgiŽ)
Storks vs.Beveren Lions (Bel.)

nummer 1 vs.nummer 4

nummer 2 vs.nummer 3

nummer 3 vs.nummer 1

nummer 4 vs.nummer 2
Donderdag 4 april / Thursday, April 4
Twins Oosterhout vs.Carrousel (Rus.)
Zaterdag 6 april / Saturday, April 6
31e JAN DE WIT TOERNOOI (complex Olympia Haarlem, Haarlem)
deelnemende teams: FysioExpert Olympia Haarlem, Red Lions, Terrasvogels, Tex Town Tigers,
Twins Oosterhout, UVV (allen Nederland), Carrousel (Rusland), Wesseling Vermins (Duitsland)
FysioExpert Olympia Haarlem vs.Red Lions

Carrousel (Rus.) vs.Twins Oosterhout

Terrasvogels vs.UVV

Tex Town Tigers vs.Wesseling Vermins (Dui.)

Twins Oosterhout vs.FysioExpert Olympia Haarlem

Red Lions vs.Carrousel (Rus.)

Wesseling Vermins (Dui.) vs.Terrasvogels

UVV vs.Tex Town Tigers

FysioExpert Olympia Haarlem vs.Carrousel (Rus.)

Red Lions vs.Twins Oosterhout
Zondag 7 april / Sunday, April 7
31e JAN DE WIT TOERNOOI (complex Olympia Haarlem, Haarlem)
deelnemende teams: FysioExpert Olympia Haarlem, Red Lions, Terrasvogels, Tex Town Tigers,
Twins Oosterhout, UVV (allen Nederland), Carrousel (Rusland), Wesseling Vermins (Duitsland)
Terrasvogels vs.Tex Town Tigers

UVV vs.Wesseling Vermins (Dui.)

Nummer 3 Poule A vs.Nummer 3 Poule B

Nummer 4 Poule B vs.Nummer 4 Poule A

Nummer 1 Poule A vs.Nummer 1 Poule B

Nummer 2 Poule B vs.Nummer 2 Poule A

Nummer 4 Poule B vs.Nummer 3 Poule A

Nummer 4 Poule A vs.Nummer 3 Poule B

Nummer 2 Poule B vs.Nummer 1 Poule A

Nummer 2 Poule A vs.Nummer 1 Poule B
Donderdag 11 april / Thursday, April 11
UVV vs.Roef! (vervallen)
(einde van het oefenseizoen)
(end of the exhibition season)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Zaterdag 13 april / Saturday, April 13
GOLDEN LEAGUE - OPENING WEEKEND
DSSL-Gůmez (0-1)
L-Bartels (0-1)
vs.TerrasvogelsW-Kramer (1-0)
W-Kramer (2-0)
0-8 (5)
3-6
Verslag, Line/Box Scores, PbP

Twins OosterhoutL-Hare (0-1)
L-Hare (0-2)
vs.Tex Town TigersW-Gillis (1-0)
W-Gillis (2-0)
1-8 (5)
4-9
Verslag, Line/Box Scores, PbP

FysioExpert Olympia HaarlemW-Vleugels (1-0)
L-Voortman (0-1)
vs.Roef!L-Knapp (0-1)
W-Merkx (1-0)
6-3
3-7
Verslag, Line/Box Scores, PbP

Sparks HaarlemW-Scheele (1-0)
W-Soumeru (1-0)
vs.Hoofddorp PioniersL-Strookman (0-1)
L-vd Tang (0-1)
7-0 (5)
10-2 (6)
Verslag, Line/Box Scores, PbP

SILVER LEAGUE - OPENING WEEKEND
Amsterdam Pirates vs.Quick Amersfoort 10-8
5-7

Euro Stars vs.Onze Gezellen 4-10
10-0

Centrals vs.Neptunus 1-4
12-5

UVV vs.Red Lions gest.
afg.
(sneeuw) (naar di. 15 april)
(sneeuw) (naar do. 17 april)
Zondag 14 april / Sunday, April 14
GOLDEN LEAGUE - OPENING WEEKEND
Talent Team HollandL-Toet (0-1)vs.Twins OosterhoutW-Hare (1-2)2-5 (8)Verslag, Line/Box Score, PbP
(wedstrijd gespeeld op het veld van Twins Oosterhout in Oosterhout)
(game played at the site of Twins Oosterhout in Oosterhout)
(wedstrijd op 15 juli ongeldig verklaard na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game declared invalid on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)

Twins OosterhoutW-vd Ham (1-0)vs.Talent Team HollandL-Meyering (0-1)10-3 (4½)Verslag, Line/Box Score, PbP
(wedstrijd op 15 juli ongeldig verklaard na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game declared invalid on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)
Dinsdag 15 april / Tuesday, April 15
SILVER LEAGUE - OPENING NIGHT
inhaalwedstrijd
UVV vs.Red Lions 2-1(G1)
(oorspronkelijk vastgesteld als 1e wedstrijd double-header op zaterdag 13 april, maar toen afgelast en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(originally scheduled als 1st game of double-header on Saturday, April 13, but then cancelled and re-scheduled for tonight)

HOLLAND TOUR
Woensdag 17 april / Wednesday, April 17
Nederland SBL-Merkx (0-1)vs.Nederland HSBW-Kwas (1-0)5-7Verslag, Line Score
(wedstrijd gespeeld op het veld van Thamen in Uithoorn)
(game played at the site of Thamen in Uithoorn)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Donderdag 17 april / Thursday, April 17
SILVER LEAGUE - OPENING NIGHT
inhaalwedstrijd
UVV vs.Red Lions 11-9(G2)
(oorspronkelijk vastgesteld als 2e wedstrijd double-header op zaterdag 13 april, maar toen afgelast en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(originally scheduled als 2nd game of double-header on Saturday, April 13, but then cancelled and re-scheduled for tonight)
Zaterdag 20 april / Saturday, April 20
GOLDEN LEAGUE
TerrasvogelsW-Kramer (3-0)
W-Kramer (4-0)
vs.Twins OosterhoutL-vd Ham (1-1)
L-Hare (1-3)
6-1
8-7
Verslag, Line/Box Scores, PbP

Hoofddorp PioniersL-Strookman (0-2)
L-Kersten (0-1)
vs.FysioExpert Olympia HaarlemW-De Vries (1-0)
W-Vleugels (2-0)
0-11 (4)
1-4
Verslag, Line/Box Scores, PbP

Roef!W-Merkx (2-0)
W-Knapp (1-1)
vs.DSSL-Gůmez (0-2)
L-Gůmez (0-3)
4-3
10-3 (5)
Verslag, Line/Box Scores, PbP

Tex Town TigersL-Gillis (2-1)
L-Lankhorst (0-1)
vs.Sparks HaarlemW-Soumeru (2-0)
W-Scheele (2-0)
2-3
0-10 (4)
Verslag, Line/Box Scores, PbP
(Kirsten Scheele en Quincy Catsburg (Sparks Haarlem) gooien een combined No-Hitter in Game 2)
(Kirsten Scheele and Quincy Catsburg (Sparks Haarlem) throw a combined No-Hitter in Game 2)

SILVER LEAGUE
Neptunus vs.UVV 3-2
11-4

Quick Amersfoort vs.Euro Stars 6-1
6-2

Onze Gezellen vs.Centrals 7-6
10-0

Red Lions vs.Amsterdam Pirates 0-2
3-7
Maandag 22 april / Monday, April 22
GOLDEN LEAGUE
TerrasvogelsW-Kramer (5-0)
L-Van Eijl (0-1)
vs.Sparks HaarlemL-Donovan (0-1)
W-Catsburg (1-0)
3-2
3-11 (6)
Verslag, Line/Box Scores, PbP

Twins OosterhoutL-vd Ham (1-2)
L-Ten Donkelaar (0-1)
vs.FysioExpert Olympia HaarlemW-Voortman (1-1)
W-Vleugels (3-0)
2-7
0-7 (6)
Verslag, Line/Box Scores, PbP

Roef!W-Knapp (2-1)
L-Horsten (0-1)
vs.Hoofddorp PioniersL-vd Tang (0-2)
W-Kersten (1-1)
9-0 (4½)
3-5
Verslag, Line/Box Scores, PbP

Tex Town TigersW-Gillis (3-1)
W-Gillis (4-1)
vs.DSSL-Gůmez (0-4)
L-Gůmez (0-5)
5-4 (9)
7-0 (5)
Verslag, Line/Box Scores, PbP

HOLLAND TOUR
Woensdag 24 april / Wednesday, April 24
Nederland HSB vs.Nederland SB gest.(regen) Verslag
(Wedstrijd vanwege regen gestaakt in 1e4 met 1 uit en 4-0 stand voor het HSB-team)
(Game halted due to rain in top 4th with 1 out and a 4-0 lead for the Men Team)
(wedstrijd gespeeld op het veld van Quick Amersfoort in Amersfoort)
(game played at the site of Quick Amersfoort in Amersfoort)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Zaterdag 27 april / Saturday, April 27
GOLDEN LEAGUE / SILVER LEAGUE
KONINGSDAG / KING'S DAY

geen wedstrijden vastgesteld / no games scheduled

Zondag 28 april / Sunday, April 28
GOLDEN LEAGUE
TerrasvogelsW-Kramer (6-0)
L-Scheurkogel (0-1)
vs.Tex Town TigersL-Gillis (4-2)
W-Gillis (5-2)
9-0 (4½)
4-9
Verslag, Line/Box Scores, PbP

DSSW-Gůmez (1-5)
W-Gůmez (2-5)
vs.Hoofddorp PioniersL-vd Tang (0-3)
L-Kersten (1-2)
13-9
8-0 (4½)
Verslag, Line/Box Scores, PbP

Twins OosterhoutL-vd Ham (1-3)
L-Den Duijn (0-1)
vs.Roef!W-Merkx (3-0)
W-Knapp (3-1)
2-5
0-11 (5)
Verslag, Line/Box Scores, PbP

FysioExpert Olympia HaarlemW-Voortman (2-1)
W-Vleugels (4-0)
vs.Sparks HaarlemL-De Weert (0-1)
L-Donovan (0-2)
4-0
4-1
Verslag, Line/Box Scores, PbP

HOLLAND TOUR
Dinsdag 30 april / Tuesday, April 30
Nederland SBL-Scheele (0-1)vs.Nederland HSBW-Angeliste (1-0)1-4Verslag & Line Score
(wedstrijd gespeeld op het veld van Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp)
(game played at the site of Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Zaterdag 4 mei / Saturday, May 4
NATIONALE HERDENKING / NATIONAL MEMORIAL DAY


GOLDEN LEAGUE
Hoofddorp PioniersW-vd Tang (1-3)
W-Kersten (2-2)
vs.Twins OosterhoutL-vd Ham (1-4)
L-Hare (1-4)
9-3
8-1 (6)
Verslag, Line/Box Scores, PbP

Roef!L-Knapp (3-2)
W-Merkx (4-0)
vs.TerrasvogelsW-Kramer (7-0)
L-Kramer (7-1)
2-3
5-3
Verslag, Line/Box Scores, PbP

Sparks HaarlemW-Scheele (3-0)
W-Soumeru (3-0)
vs.DSSL-Gůmez (2-6)
L-Gůmez (2-7)
1-0
8-0 (4½)
Verslag, Line/Box Scores, PbP

Tex Town TigersL-Gillis (5-3)

vs.FysioExpert Olympia HaarlemW-Vleugels (5-0)

11-14
gest.
Verslag, Line/Box Score, PbP
(regen) (naar zo. 12 mei)
(2e wedstrijd gestaakt wegens regen in 1e2 met 0-3 voorsprong voor Olympia Haarlem stand, 1 uit en geen honklopers)
(2nd game halted due to rain in top 2nd with Olympia Haarlem leading 0-3, 1 out and no runners)

SILVER LEAGUE
Euro Stars vs.Amsterdam Pirates 2-9
8-0

Centrals vs.Quick Amersfoort 0-10
1-11

Neptunus vs.Red Lions 2-8
5-2

UVV vs.Onze Gezellen afg.
afg.
(weer) (naar zo. 19 mei)
Zondag 5 mei / Sunday, May 5
NATIONALE BEVRIJDINGSDAG / NATIONAL LIBERATION DAY


GOLDEN LEAGUE
Talent Team HollandL-Van Eijl (0-1)vs.FysioExpert Olympia HaarlemW-Vleugels (6-0)0-13 (4)Verslag, Line/Box Score, PbP
(wedstrijd gespeeld op het veld van Olympia Haarlem in Haarlem)
(game played at the site of Olympia Haarlem in Haarlem)
(wedstrijd op 15 juli ongeldig verklaard na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game declared invalid on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)

FysioExpert Olympia HaarlemW-De Vries (2-0)vs.Talent Team HollandL-Meyering (0-2)12-0 (3½)Verslag, Line/Box Score, PbP
(wedstrijd op 15 juli ongeldig verklaard na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game declared invalid on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)

HOLLAND TOUR
Woensdag 8 mei / Wednesday, May 8
Nederland HSB vs.Nederland SB afg.(weersomstandigheden)
(Wedstrijd afgelast wegens weersomstandigheden; Wedstrijd zou worden gespeeld op het veld van De Zuidvogels in Huizen)
(Game cancelled due to weather conditions; Game was scheduled to be played at the site of De Zuidvogels in Huizen)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Zaterdag 11 mei / Saturday, May 11
GOLDEN LEAGUE
TerrasvogelsW-Kramer (8-1)
W-Clarijs (1-0)
vs.Hoofddorp PioniersL-Strookman (0-3)
L-Kersten (2-3)
7-5
9-2 (5)

DSSL-Gůmez (2-8)
L-Gůmez (2-9)
vs.FysioExpert Olympia HaarlemW-Voortman (3-1)
W-Vleugels (7-0)
0-13
0-2

Twins OosterhoutL-Ten Donkelaar (0-2)
L-vd Ham (1-5)
vs.Sparks HaarlemW-De Weert (1-1)
W-Catsburg (2-0)
2-11 (5)
0-4

Roef!W-Knapp (4-2)
W-Knapp (5-2)
vs.Tex Town TigersL-Gillis (5-4)
L-Marlett (0-1)
5-1
5-2

SILVER LEAGUE
Amsterdam Pirates vs.Centrals 7-7
5-0

Quick Amersfoort vs.UVV 1-3
1-7

Onze Gezellen vs.Neptunus 7-4
10-8

Red Lions vs.Euro Stars 3-4
2-13
Zondag 12 mei / Sunday, May 12
GOLDEN LEAGUE
Talent Team HollandW-Van Eijl (1-1)vs.Hoofddorp PioniersL-Huijzers (0-1)8-4
(wedstrijd gespeeld op het veld van Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp)
(game played at the site of Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp)
(wedstrijd op 15 juli ongeldig verklaard na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game declared invalid on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)

Hoofddorp PioniersW-vd Tang (2-3)vs.Talent Team HollandL-Rouwenhorst (0-1) 12-5 (6)
(wedstrijd op 15 juli ongeldig verklaard na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game declared invalid on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)

inhaalwedstrijd
Tex Town Tigers vs.FysioExpert Olympia Haarlem verplaatst(naar zo. 26 mei)
(Wedstrijd oorspronkelijk vastgesteld als G2 van een double-header op zaterdag 4 mei, maar toen gestaakt wegens regen en opnieuw vastgesteld voor vandaag;
Wedstrijd verplaatst naar zondag 26 mei in verband met trainingskamp Nederlands Team)
(Game originally scheduled as G2 of a double-header on Saturday, May 4, but then halted due to rain and re-scheduled for today;
Game moved to Sunday, May 26 due to training-camp Netherlands Team)

TRAININGSKAMP NEDERLANDS TEAM
Zondag-Donderdag 12-23 mei
TrainingskampConroe, Texas (USA)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Zaterdag 18 mei / Saturday, May 18
GOLDEN LEAGUE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege Trainingskamp Nederlands Team in USA
No games scheduled because of Training Camp Netherlands Team in USA

SILVER LEAGUE
Centrals vs.Euro Stars 1-10
0-11

Quick Amersfoort vs.Neptunus 11-4
3-0

Amsterdam Pirates vs.UVV 4-0
4-2

Onze Gezellen vs.Red Lions 8-6
11-3
Zondag 19 mei / Sunday, May 19
SILVER LEAGUE
inhaalwedstrijden
UVV vs.Onze Gezellen 1-8
5-4
(Wedstrijden oorspronkelijk vastgesteld voor zaterdag 4 mei, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vandaag)
(Games originally scheduled for Saturday, May 4, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for today)
Zaterdag 25 mei / Saturday, May 25
GOLDEN LEAGUE
DSSL-Gůmez (2-10)
L-Nelson (0-1)
vs.Tex Town TigersW-Marlett (1-1)
W-Marlett (2-1)
0-7
2-5

FysioExpert Olympia HaarlemW-Andringa (1-0)
W-Voortman (4-1)
vs.Twins OosterhoutL-Hare (1-5)
L-Hare (1-6)
7-0 (5)
5-0

Hoofddorp PioniersL-Huijzers (0-2)
L-vd Tang (2-4)
vs.Roef!W-Knapp (6-2)
W-Horsten (1-1)
1-3
2-6

Sparks HaarlemW-Scheele (4-0)
W-Soumeru (4-0)
vs.TerrasvogelsL-Kramer (8-2)
L-Clarijs (1-1)
10-2 (6)
5-4 (8)

SILVER LEAGUE
Euro Stars vs.UVV 2-0
9-2

Centrals vs.Red Lions 1-10
2-3

Neptunus vs.Amsterdam Pirates 1-5
3-1

Quick Amersfoort vs.Onze Gezellen 5-4
13-12

(onder protest van OG)
(Uitslag Game 2 ongeldig verklaard na toewijzing protest aan Onze Gezellen; Wedstrijd uitspeeld op zaterdag 13 juli)
(Final score Game 2 declared invalid after protest filed by Onze Gezellen was awarded; Game completed on Saturday, July 13)
Zondag 26 mei / Sunday, May 26
GOLDEN LEAGUE
Talent Team HollandL-Van Eijl (1-2)vs.Sparks HaarlemW-Soumeru (5-0)0-9 (6)
(wedstrijd gespeeld op het veld van Sparks Haarlem in Haarlem)
(game played at the site of Sparks Haarlem in Haarlem)
(wedstrijd op 15 juli ongeldig verklaard na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game declared invalid on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)

Sparks HaarlemW-Catsburg (3-0)vs.Talent Team HollandL-Meyering (0-3)11-1 (4)
(wedstrijd op 15 juli ongeldig verklaard na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game declared invalid on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)

inhaalwedstrijd
Tex Town TigersL-Gillis (5-5)vs.FysioExpert Olympia HaarlemW-Vleugels (8-0)1-8 (6)
(Wedstrijd oorspronkelijk vastgesteld als G2 van een double-header op zaterdag 4 mei, maar toen gestaakt wegens regen en opnieuw vastgesteld voor zondag 12 mei, maar daarna verplaatst naar vandaag)
(Game originally scheduled as G2 of a double-header on Saturday, May 4, but then halted due to rain and re-scheduled for Sunday, May 12, but then moved to today)

HOLLAND TOUR
Woensdag 29 mei / Wednesday, May 29
Nederland SB vs.Nederland HSB (wedstrijd vervallen)
(Wedstrijd zou worden gespeeld op het veld van UVV in Vleuten)
(Game was scheduled to be played at the site of UVV in Vleuten)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Donderdag 30 mei / Thursday, May 30
GOLDEN LEAGUE
TerrasvogelsW-Sertic (1-0)
W-Sertic (2-0)
vs.FysioExpert Olympia HaarlemL-Voortman (4-2)
L-Andringa (1-1)
5-4 (8)
2-1

Twins OosterhoutL-Hare (1-7)
L-Ten Donkelaar (0-3)
vs.DSSW-Nelson (1-1)
W-Nelson (2-1)
3-8
1-9 (5)
(Twins Oosterhout uitgeschakeld voor eerste plaats na verlies in tweede wedstrijd)
(Twins Oosterhout eliminated for first place after loss in second game)

Roef!W-Knapp (7-2)
W-Merkx (5-0)
vs.Sparks HaarlemL-Scheele (4-1)
L-Scheele (4-2)
5-2
8-7 (8)

Tex Town TigersW-Marlett (3-1)
W-Gillis (6-4)
vs.Hoofddorp PioniersL-Strookman (0-4)
L-vd Tang (2-5)
3-0
8-1 (6)

SILVER LEAGUE
Neptunus vs.Euro Stars 3-5
6-4

UVV vs.Centrals 8-0
3-1

Onze Gezellen vs.Amsterdam Pirates 5-12
2-5

Red Lions vs.Quick Amersfoort 7-9
2-12
Zaterdag 1 juni / Saturday, June 1
GOLDEN LEAGUE
TerrasvogelsW-Sertic (3-0)
W-Kramer (9-2)
vs.DSSL-Nelson (2-2)
L-Bartels (0-1)
1-0
6-4

Hoofddorp PioniersL-Huijzers (0-3)
L-Strookman (0-5)
vs.Sparks HaarlemW-Soumeru (6-0)
W-Scheele (5-2)
1-4
4-8
(Hoofddorp Pioniers uitgeschakeld voor eerste plaats na verlies in tweede wedstrijd in combinatie met winst Olympia Haarlem)
(Hoofddorp Pioniers eliminated for first place after loss in second game combined with win Olympia Haarlem)

Roef!W-Knapp (8-2)
L-Merkx (5-1)
vs.FysioExpert Olympia HaarlemL-Voortman (4-3)
W-Andringa (2-1)
12-2 (4)
0-6

Tex Town TigersL-Gillis (6-5)
W-Marlett (4-1)
vs.Twins OosterhoutW-Hare (2-7)
L-Ten Donkelaar (0-4)
1-3
14-4 (3½)

SILVER LEAGUE
Neptunus vs.Centrals 5-3
10-3

Quick Amersfoort vs.Amsterdam Pirates 5-8
7-1

Onze Gezellen vs.Euro Stars 11-12
7-4

Red Lions vs.UVV 0-10
0-5
Zondag 2 juni / Sunday, June 2
GOLDEN LEAGUE
Talent Team HollandL-Van Eijl (1-3)vs.Tex Town TigersW-Marlett (5-1)0-14 (4)
(wedstrijd gespeeld op het veld van Tex Town Tigers in Enschede)
(game played at the site of Tex Town Tigers in Enschede)
(wedstrijd op 15 juli ongeldig verklaard na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game declared invalid on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)

Tex Town TigersW-Gillis (7-5)vs.Talent Team HollandL-Meyering (0-4)8-1 (6)
(wedstrijd op 15 juli ongeldig verklaard na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game declared invalid on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)
Zaterdag 8 juni / Saturday, June 8
GOLDEN LEAGUE
DSS vs.Roef! afg.(DH) (regen) (naar zo. 16 juni)

Sparks Haarlem vs.Tex Town Tigers afg.(DH) (regen) (naar zo. 16 juni)

SILVER LEAGUE
Geen wedstrijden vastgesteld
No games scheduled
Maandag 10 juni / Monday, June 10
GOLDEN LEAGUE
Twins OosterhoutL-Hare (2-8)
L-Ten Donkelaar (0-5)
vs.TerrasvogelsW-Sertic (4-0)
W-Kramer (10-2)
0-8
2-10
(DH)
(Twins Oosterhout uitgeschakeld voor de Play-Offs door verlies in combinatie met winst Terrasvogels in eerste wedstrijd)
(Twins Oosterhout eliminated for Play-Offs after loss combined with win by Terrasvogels in first game)

FysioExpert Olympia HaarlemW-Andringa (3-1)
W-Voortman (5-3)
vs.Hoofddorp PioniersL-Kersten (2-4)
L-Strookman (0-6)
8-1 (5)
5-1
(DH)
(Hoofddorp Pioniers uitgeschakeld voor de Play-Offs door winst Terrasvogels in eerste wedstrijd)
(Hoofddorp Pioniers eliminated for Play-Offs after win by Terrasvogels in first game)
(DSS uitgeschakeld voor eerste plaats na Olympia Haarlem in eerste wedstrijd)
(DSS eliminated for first place after win Olympia Haarlem in first game)

SILVER LEAGUE
Centrals vs.Amsterdam Pirates 0-7
0-17
(Centrals uitgeschakeld voor eerste en tweede plaats en Golden/Silver League Promotie/Degradatie Series na verlies in tweede wedstrijd)
(Centrals eliminated for first and second place and Golden/Silver League Promotion/Relegation Series after loss in second game)
(Wedstrijden oorsponkelijk vastgesteld voor zaterdag 29 juni, maar verplaatst naar vandaag)
(Games originally scheduled for Saturday, June 29, but moved to today)
Dinsdag 11 juni / Tuesday, June 11
SILVER LEAGUE
Euro Stars vs.Centrals 8-1(G1)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als Game 1 van double-header op zaterdag 6 juli, maar verplaatst naar vanavond)
(Game originally scheduled as Game 1 of double-header on Saturday, July 6, but moved to tonight)
Donderdag 13 juni / Thursday, June 13
WERELD SOFTBAL DAG / WORLD SOFTBALL DAY


Zaterdag 15 juni / Saturday, June 15
GOLDEN LEAGUE
Hoofddorp PioniersW-Biggelstaff (1-0)
W-Biggelstaff (2-0)
vs.DSSL-Nelson (2-3)
L-Bartels (0-2)
2-0
4-3
(DSS uitgeschakeld voor de Play-Offs na verlies in tweede wedstrijd)
(DSS eliminated for Play-Offs after loss in second game)

Roef!W-Knapp (9-2)
L-Merkx (5-2)
vs.Twins OosterhoutL-Hare (2-9)
W-Ten Donkelaar (1-5)
7-0 (5)
4-8
(Wedstrijden gespeeld op het veld van Twins Oosterhout in Oosterhout)
(Games played at the site of Twins Oosterhout in Oosterhout)

Sparks Haarlem vs.FysioExpert Olympia Haarlem afg.(regen) (naar zo. 23 juni)

Tex Town TigersL-Marlett (5-2)
W-Gillis (8-5)
vs.TerrasvogelsW-Sertic (5-0)
L-Kramer (10-3)
0-4
7-4

SILVER LEAGUE
Amsterdam Pirates vs.Red Lions afg.(regen) (naar zo. 30 juni)

Euro Stars vs.Quick Amersfoort afg.(regen) (naar zo. 30 juni)

Centrals vs.Onze Gezellen afg.(regen) (naar zo. 30 juni)

UVV vs.Neptunus afg.(regen) (naar do. 20/zo. 30 juni)
Zondag 16 juni / Sunday, June 16
GOLDEN LEAGUE
inhaalwedstrijden
DSSL-Nelson (2-4)
L-Bartels (0-3)
vs.Roef!W-Merkx (6-2)
W-K.Horsten (2-1)
0-11
0-8 (5)
(Double-header oorspronkelijk vastgesteld voor zaterdag 8 juni, maar toen afgelast vanwege weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vandaag)
(Double-header originally scheduled for Saturday, June 8, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for today)

Sparks HaarlemW-Catsburg (4-0)
L-Scheele (5-3)
vs.Tex Town TigersL-Gillis (8-6)
W-Gillis (9-6)
5-4
3-4 (9)
(Double-header oorspronkelijk vastgesteld voor zaterdag 8 juni, maar toen afgelast vanwege weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vandaag)
(Double-header originally scheduled for Saturday, June 8, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for today)

oorspronkelijk geplande double-header
Talent Team Holland vs.Roef! (G1) (verplaatst)

Roef! vs.Talent Team Holland (G2) (verplaatst)
(Wedstrijden verplaatst naar zondag 4 augustus)
(Games moved to Sunday, August 4)
Dinsdag 18 juni / Tuesday, June 18
SILVER LEAGUE
Euro Stars vs.Centrals 10-0(G2)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als Game 2 van double-header op zaterdag 6 juli, maar verplaatst naar vanavond)
(Game originally scheduled as Game 2 of double-header on Saturday, July 6, but moved to tonight)
Donderdag 20 juni / Thursday, June 20
SILVER LEAGUE
inhaalwedstrijden
UVV vs.Neptunus 2-5(G1)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als Game 1 van double-header op zaterdag 15 juni, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game originally scheduled as Game 1 of double-header on Saturday, June 15, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for tonight)

Amsterdam Pirates vs.Red Lions 6-0(G1)
(Red Lions uitgeschakeld voor eerste plaats door verlies in combinatie met de winst van Amsterdam Pirates)
(Red Lions eliminated for first place due to loss combined with the win by Amsterdam Pirates)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als eerste wedstrijd van een double-header op zaterdag 15 juni, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor zondag 30 juni, maar daarna weer verplaatst naar vanavond)
(Game originally scheduled as Game 1 of a double-header on Saturday, June 15, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for Sunday, June 30, but then moved again to tonight)
Zaterdag 22 juni / Saturday, June 22
GOLDEN LEAGUE
TerrasvogelsL-Sertic (5-1)
L-Kramer (10-4)
vs.Roef!W-Knapp (10-2)
W-Merkx (7-2)
4-6
0-4
(Roef! geplaatst voor Play-Offs na winst in tweede wedstrijd)
(Roef! qualifies for Play-Offs after win in second game)

DSSL-Nelson (2-5)
L-Bartels (0-4)
vs.Sparks HaarlemW-Soumeru (7-0)
W-De Weert (2-1)
0-5
2-6

Twins OosterhoutL-Hare (2-10)
W-Ten Donkelaar (2-5)
vs.Hoofddorp PioniersW-vd Tang (3-5)
L-Strookman (0-7)
1-3
2-1

FysioExpert Olympia HaarlemW-Spinas (1-0)
L-Andringa (3-2)
vs.Tex Town TigersL-Marlett (5-3)
W-Gillis (10-6)
3-0
2-4
(Olympia Haarlem geplaatst voor Play-Offs na winst in eerste wedstrijd)
(Olympia Haarlem qualifies for Play-Offs after win in first game)
(Tex Town Tigers uitgeschakeld voor de eerste plaats na verlies in eerste wedstrijd)
(Tex Town Tigers eliminated for first place after loss in first game)

SILVER LEAGUE
Amsterdam Pirates vs.Euro Stars 1-3
4-1

Quick Amersfoort vs.Centrals 11-2
8-0

Onze Gezellen vs.UVV 2-1
3-2

Red Lions vs.Neptunus 0-1
2-5
(Red Lions uitgeschakeld voor tweede plaats en Golden/Silver League Promotie/Degradatie Series door verlies in tweede wedstrijd in combinatie met winst van Quick Amersfoort in tweede wedstrijd)
(Red Lions eliminated for second place and Golden/Silver League Promotion/Relegation Series due to loss in second game combined with the win by Quick Amersfoort in second game)
Zondag 23 juni / Sunday, June 23
GOLDEN LEAGUE
inhaalwedstrijden
Sparks HaarlemL-Catsburg (4-1)
W-Scheele (6-3)
vs.FysioExpert Olympia HaarlemW-Voortman (6-3)
L-Andringa (3-3)
4-5
4-0
(Sparks Haarlem geplaatst voor Play-Offs na winst in tweede wedstrijd)
(Sparks Haarlem qualifies for Play-Offs after win in second game)
(Wedstrijden oorsponkelijk vastgesteld voor zaterdag 15 juni, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vandaag)
(Games originally scheduled for Saturday, June 15, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for today)

oorspronkelijk geplande double-header
Talent Team Holland vs.DSS (G1) (verplaatst)

DSS vs.Talent Team Holland (G2) (verplaatst)
(Wedstrijden verplaatst naar zondag 21 juli)
(Games moved to Sunday, July 21)
Dinsdag 25 juni / Tuesday, June 25
SILVER LEAGUE
inhaalwedstrijd
Amsterdam Pirates vs.Red Lions 7-0(G2)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als tweede wedstrijd van een double-header op zaterdag 15 juni, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor zondag 30 juni, maar daarna weer verplaatst naar vanavond)
(Game originally scheduled as Game 2 of a double-header on Saturday, June 15, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for Sunday, June 30, but then moved again to tonight)
Donderdag 27 juni / Thursday, June 27
SILVER LEAGUE
inhaalwedstrijd
Centrals vs.Onze Gezellen 4-1(G1)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als eerste wedstrijd van een double-header op zaterdag 15 juni, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor zondag 30 juni, maar daarna weer verplaatst naar vanavond)
(Game originally scheduled as Game 1 of a double-header on Saturday, June 15, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for Sunday, June 30, but then moved again to tonight)
Zaterdag 29 juni / Saturday, June 29
GOLDEN LEAGUE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege Europees Kampioenschap
No games scheduled because of European Championship

SILVER LEAGUE
Euro Stars vs.Red Lions 8-1
10-0

Neptunus vs.Onze Gezellen 3-2
4-2

UVV vs.Quick Amersfoort 6-0
2-1

Centrals vs.Amsterdam Pirates (DH) (verplaatst)
(Wedstrijden verplaatst naar maandag 10 juni)
(Games moved to Monday, June 10)
Zondag 30 juni / Sunday, June 30
GOLDEN LEAGUE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege Europees Kampioenschap
No games scheduled because of European Championship

SILVER LEAGUE
inhaalwedstrijden
Amsterdam Pirates vs.Red Lions (DH) (verplaatst)
(Wedstrijden oorsponkelijk vastgesteld voor zaterdag 15 juni, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vandaag)
(Games originally scheduled for Saturday, June 15, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for today)
(Wedstrijden later weer verplaatst naar donderdag 20 en dinsdag 25 juni)
(Games later moved again to Thursday, June 20 and Tuesday, June 25)

Euro Stars vs.Quick Amersfoort (DH) (verplaatst)
(Wedstrijden oorsponkelijk vastgesteld voor zaterdag 15 juni, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vandaag)
(Games originally scheduled for Saturday, June 15, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for today)
(Wedstrijden later weer verplaatst naar zondag 7 juli)
(Games later moved again to Sunday, July 7)

Centrals vs.Onze Gezellen (DH) (verplaatst)
(Wedstrijden oorsponkelijk vastgesteld voor zaterdag 15 juni, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vandaag)
(Games originally scheduled for Saturday, June 15, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for today)
(Wedstrijden later weer verplaatst naar donderdag 27 juni en dinsdag 2 juli)
(Games later moved again to Thursday, June 27 and Tuesday, July 2)

UVV vs.Neptunus (G2) (verplaatst)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als Game 2 van double-header op zaterdag 15 juni, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vandaag)
(Game originally scheduled as Game 2 of double-header on Saturday, June 15, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for today)
(Wedstrijd later weer verplaatst naar donderdag 4 juli)
(Game later moved again to Thursday, July 4)

21e EUROPEES KAMPIOENSCHAP SOFTBAL
Locaties / Sites:
Arrows Park, Ostrava (TsjechiŽ / Czech Republic) (complex Arrows Ostrava)
Complex Frżdek-MŪstek Softball, Frżdek-MŪstek (TsjechiŽ / Czech Republic) (complex Frżdek-MŪstek Softball)
Complex Silesia Rybnik Softball, Rybnik (Polen / Poland) (complex Silesia Rybik Softball)
Complex Gepardy Żory Softball, Żory (Polen / Poland) (complex Gepardy Żory Softball)

Deelnemende teams / Participating teams:
Poule A: BelgiŽ (Belgium), Frankrijk (France), Litouwen (Lithuania), Slowakije (Slovakia), TsjechiŽ (Czech Rep.), Zweden (Sweden)
Poule B: IsraŽl (Israel), ItaliŽ (Italy), OekraÔne (Ukraine), Oostenrijk (Austria), Spanje (Spain), Turkije (Turkey)
Poule C: Denemarken (Denmark), Hongarije (Hungary), Ierland (Ireland), Nederland (Netherlands, Polen (Poland), Rusland (Russia)
Poule D: Duitsland (Germany), Griekenland (Greece), Groot-BrittanniŽ (Great Britain), KroatiŽ (Croatia), Zwitserland (Switzerland)

De top-6 van het Europees Kampioenschap plaatst zich voor het Europees/Afrikaans Olympisch Kwalificatie Toernooi
The top-6 of the European Championship qualifies for the European/African Olympic Qualifying Tournament

Zondag 30 juni / Sunday, June 30
ItaliŽ vs.Turkije 9:00(B) Frżdek-MŪstek

Rusland vs.Denemarken 9:00(C) Rybnik

Nederland vs.Hongarije 9:00(C) Żory

Zwitserland vs.Duitsland 9:00(D) Ostrava #1

Groot-BrittanniŽ vs.Griekenland 9:00(D) Ostrava #2

TsjechiŽ vs.Litouwen 11:15(A) Ostrava #1

Frankrijk vs.BelgiŽ 11:15(A) Ostrava #2

Spanje vs.Oostenrijk 11:15(B) Frżdek-MŪstek

OekraÔne vs.IsraŽl 11:15(B) Żory

Ierland vs.Polen 11:15(C) Rybnik

Zweden vs.Slowakije 13:30(A) Ostrava #1

Hongarije vs.Rusland 13:30(C) Rybnik

Griekenland vs.Zwitserland 13:30(D) Ostrava #2

Duitsland vs.KroatiŽ 13:30(D) Frżdek-MŪstek

IsraŽl vs.Turkije 15:45(B) Ostrava #2

Polen vs.Denemarken 15:45(C) Rybnik

Ierland vs.Nederland 15:45(C) Żory

Frankrijk vs.Litouwen 16:00(A) Ostrava #1

Oostenrijk vs.ItaliŽ 16:00(B) Frżdek-MŪstek

BelgiŽ vs.Slowakije 18:00(A) Ostrava #2

OekraÔne vs.Spanje 18:30(B) Ostrava #1

TsjechiŽ vs.Zweden 21:00(A) Ostrava #1
Maandag 1 juli / Monday, July 1
Litouwen vs.BelgiŽ 9:00(A) Ostrava #2

Slowakije vs.Frankrijk 9:30(A) Frżdek-MŪstek

IsraŽl vs.Oostenrijk 9:30(B) Ostrava #1

Turkije vs.OekraÔne 10:00(B) Rybnik

Duitsland vs.Groot-BrittanniŽ 10:00(D) Żory

Denemarken vs.Hongarije 11:45(C) Frżdek-MŪstek

KroatiŽ vs.Zwitserland 11:45(D) Ostrava #1

Rusland vs.Ierland 12:15(C) Rybnik

Nederland vs.Polen 12:15(C) Żory

BelgiŽ vs.Zweden 13:30(A) Ostrava #2

Slowakije vs.TsjechiŽ 14:00(A) Frżdek-MŪstek

Spanje vs.IsraŽl 14:00(B) Ostrava #1

ItaliŽ vs.OekraÔne 15:45(B) Ostrava #2

Griekenland vs.Duitsland 15:45(D) Rybnik

Oostenrijk vs.Turkije 16:15(B) Frżdek-MŪstek

Groot-BrittanniŽ vs.KroatiŽ 16:15(D) Ostrava #1

Litouwen vs.Zweden 18:00(A) Ostrava #2

Hongarije vs.Polen 18:00(C) Rybnik

Nederland vs.Rusland 18:30(C) Ostrava #1

Denemarken vs.Ierland 18:30(C) Frżdek-MŪstek

ItaliŽ vs.Spanje 20:15(B) Ostrava #2

Frankrijk vs.TsjechiŽ 20:45(A) Ostrava #1
Dinsdag 2 juli / Tuesday, July 2
Ierland vs.Hongarije 9:00(C) Ostrava #2

Oostenrijk vs.OekraÔne 9:30(B) Ostrava #1

Zwitserland vs.Groot-BrittanniŽ 9:30(D) Frżdek-MŪstek

Denemarken vs.Nederland 10:00(C) Rybnik

KroatiŽ vs.Griekenland 10:00(D) Żory

Zweden vs.Frankrijk 11:15(A) Ostrava #2

TsjechiŽ vs.BelgiŽ 11:45(A) Frżdek-MŪstek

IsraŽl vs.ItaliŽ 11:45(B) Ostrava #1

Slowakije vs.Litouwen 12:15(A) Rybnik

Polen vs.Rusland 12:15(C) Żory

Turkije vs.Spanje 14:00(B) Ostrava #1

Nr. 2 Poule A vs.Nr. 2 Poule D 18:00(F) Ostrava #2

Nr. 3 Poule D vs.Nr. 4 Poule C 18:00(G) Frżdek-MŪstek

Nr. 1 Poule D vs.Nr. 2 Poule C 18:30(E) Ostrava #1

Nr. 1 Poule B vs.Nr. 1 Poule C 20:15(F) Ostrava #2

Nr. 1 Poule A vs.Nr. 2 Poule B 20:45(E) Ostrava #1
Woensdag 3 juli / Wednesday, July 3
Nr. 3 Poule B vs.Nr. 3 Poule C 9:00(H) Ostrava #2

Nr. 3 Poule A vs.Nr. 4 Poule B 9:30(G) Ostrava #1

Nr. 5 Poule A vs.Nr. 6 Poule B 9:30(I) Rybnik

Nr. 6 Poule A vs.Nr. 6 Poule C 9:30(I) Żory

Nr. 2 Poule C vs.Nr. 2 Poule B 11:15(E) Ostrava #2

Nr. 1 Poule A vs.Nr. 1 Poule D 11:45(E) Ostrava #1

Nr. 4 Poule D vs.Nr. 4 Poule A 11:45(H) Frżdek-MŪstek

Nr. 5 Poule B vs.Nr. 5 Poule D 11:45(I) Rybnik

Nr. 1 Poule C vs.Nr. 2 Poule D 13:30(F) Ostrava #2

Nr. 1 Poule B vs.Nr. 2 Poule A 14:00(F) Ostrava #1

Nr. 4 Poule B vs.Nr. 4 Poule C 14:00(G) Frżdek-MŪstek

Nr. 5 Poule A vs.Nr. 5 Poule C 14:00(I) Rybnik

Nr. 3 Poule D vs.Nr. 3 Poule A 15:45(G) Ostrava #2

Nr. 5 Poule B vs.Nr. 6 Poule C 16:00(I) Żory

Nr. 3 Poule C vs.Nr. 4 Poule A 16:15(H) Ostrava #1

Nr. 5 Poule D vs.Nr. 6 Poule A 16:15(I) Rybnik

Nr. 1 Poule D vs.Nr. 2 Poule B 18:00(E) Ostrava #2

Nr. 5 Poule C vs.Nr. 6 Poule B 18:15(I) Żory

Nr. 1 Poule C vs.Nr. 2 Poule A 18:30(F) Ostrava #1

Nr. 1 Poule B vs.Nr. 2 Poule D 20:15(F) Ostrava #2

Nr. 1 Poule A vs.Nr. 2 Poule C 20:45(E) Ostrava #1
Donderdag 4 juli / Thursday, July 4
Nr. 3 Poule B vs.Nr. 4 Poule A 9:00(H) Ostrava #2

Nr. 3 Poule C vs.Nr. 4 Poule D 9:30(H) Ostrava #1

Nr. 5 Poule D vs.Nr. 6 Poule C 9:30(I) Frżdek-MŪstek

Nr. 5 Poule B vs.Nr. 5 Poule C 11:15(I) Ostrava #2

Nr. 6 Poule A vs.Nr. 6 Poule B 11:45(I) Frżdek-MŪstek

Nr. 1 Poule F vs.Nr. 3 Poule E 11:45(X) Ostrava #1

Nr. 1 Poule E vs.Nr. 3 Poule F 13:30(X) Ostrava #2

Nr. 3 Poule D vs.Nr. 4 Poule B 14:00(G) Frżdek-MŪstek

Nr. 2 Poule E vs.Nr. 2 Poule F 14:00(X) Ostrava #1

Nr. 3 Poule B vs.Nr. 4 Poule D 15:45(H) Ostrava #2

Nr. 5 Poule A vs.Nr. 5 Poule B 16:15(I) Ostrava #1

Nr. 3 Poule A vs.Nr. 4 Poule C 16:15(G) Frżdek-MŪstek

Nr. 5 Poule D vs.Nr. 6 Poule B 18:00(I) Ostrava #2

Nr. 5 Poule C vs.Nr. 6 Poule A 18:30(I) Frżdek-MŪstek

Nr. 2 Poule E vs.Nr. 3 Poule F 18:30(X) Ostrava #1

Nr. 1 Poule E vs.Nr. 1 Poule F 20:45(X) Ostrava #1

Nr. 2 Poule F vs.Nr. 3 Poule E 20:45(X) Ostrava #2
Vrijdag 5 juli / Friday, July 5
Nr. 5 Poule C vs.Nr. 5 Poule D 9:00(I) Ostrava #2

13e-14e Plaats / 13th-14th Place
Nr. 3 Poule H vs.Nr. 3 Poule G 9:30Ostrava #1

Nr. 5 Poule A vs.Nr. 6 Poule C 11:15(I) Ostrava #2

11e-12e Plaats / 11th-12th Place
Nr. 2 Poule G vs.Nr. 2 Poule H 11:45Ostrava #1

15e-16e Plaats / 15th-16th Place
Nr. 4 Poule H vs.Nr. 4 Poule G 13:45Ostrava #2

7e-8e Plaats / 7th-8th Place
Nr. 4 Poule E vs.Nr. 4 Poule F 14:00Ostrava #1

Nr. 5 Poule D vs.Nr. 5 Poule A 15:45(I) Ostrava #1

Nr. 3 Poule E vs.Nr. 3 Poule F 16:15(X) Ostrava #1

Nr. 6 Poule C vs.Nr. 6 Poule B 18:00(I) Ostrava #2

Nr. 1 Poule E vs.Nr. 2 Poule F 18:30(X) Ostrava #1

Nr. 5 Poule B vs.Nr. 6 Poule A 20:15(I) Ostrava #2

Nr. 1 Poule F vs.Nr. 2 Poule E 20:45(X) Ostrava #1
Zaterdag 6 juli / Saturday, July 6
9e-10e Plaats / 9th-10th Place
Nr. 1 Poule G vs.Nr. 1 Poule H 13:00Ostrava #1

3e-4e Plaats / 3rd-4th Place
Nr. 3 Poule X vs.Nr. 4 Poule X 15:30Ostrava #1

Finale / Final
Nr. 1 Poule X vs.Nr. 2 Poule X 18:00Ostrava #1

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Dinsdag 2 juli / Tuesday, July 2
SILVER LEAGUE
inhaalwedstrijd
Centrals vs.Onze Gezellen 2-14(G2)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als tweede wedstrijd van een double-header op zaterdag 15 juni, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor zondag 30 juni, maar daarna weer verplaatst naar vanavond)
(Game originally scheduled as Game 2 of a double-header on Saturday, June 15, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for Sunday, June 30, but then moved again to tonight)
Donderdag 4 juli / Thursday, July 4
SILVER LEAGUE
inhaalwedstrijd
UVV vs.Neptunus 1-0(G2)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als tweede wedstrijd van een double-header op zaterdag 15 juni, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor zondag 30 juni, maar daarna weer verplaatst naar vanavond)
(Game originally scheduled as Game 2 of a double-header on Saturday, June 15, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for Sunday, June 30, but then moved again to tonight)
Zaterdag 6 juli / Saturday, July 6
GOLDEN LEAGUE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege Europees Kampioenchap
No games scheduled because of European Championship

SILVER LEAGUE
UVV vs.Amsterdam Pirates 1-0
afg.

(regen) (naar di. 9 juli)

Neptunus vs.Quick Amersfoort 5-0
1-0

Red Lions vs.Onze Gezellen 7-3
6-9

Euro Stars vs.Centrals (DH) (verplaatst)
(Wedstrijden verplaatst naar dinsdag 11 (Game 1) en dinsdag 18 juni (Game 2)
(Games moved to Tuesday, June 11 (Game 1) and Tuesday, June 18 (Game 2)
Zondag 7 juli / Sunday, July 7
SILVER LEAGUE
inhaalwedstrijden
Euro Stars vs.Quick Amersfoort 7-9
4-2
(Wedstrijden oorsponkelijk vastgesteld voor zaterdag 15 juni, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor zondag 30 juni, maar daarna weer verplaatst naar vandaag)
(Games originally scheduled for Saturday, June 15, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for Sunday, June 30, but then moved again to today)
Dinsdag 9 juli / Tuesday, July 9
SILVER LEAGUE
inhaalwedstrijd
UVV vs.Amsterdam Pirates 0-11(G2)
(UVV uitgeschakeld voor eerste plaats door verlies)
(UVV eliminated for first place due to loss)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als tweede wedstrijd van een double-header op zaterdag 6 juli, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game originally scheduled as Game 2 of a double-header on Saturday, July 6, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for tonight)
Zaterdag 13 juli / Saturday, July 13
GOLDEN LEAGUE
FysioExpert Olympia HaarlemW-Andringa (4-3)
W-Vleugels (9-0)
vs.DSSL-Wessel (0-1)
L-Bartels (0-5)
8-1 (4½)
7-2

Hoofddorp PioniersL-Strookman (0-8)
L-Macias (0-1)
vs.TerrasvogelsW-Bandimere (1-0)
W-Bandimere (2-0)
0-3
1-7
(Terrasvogels geplaatst voor Play-Offs na winst in tweede wedstrijd)
(Terrasvogels qualifies for Play-Offs after win in second game)
(Terrasvogels na tweede wedstrijd uitgeschakeld voor de eerste plaats na winst van Olympia Haarlem in tweede wedstrijd)
(Terrasvogels eliminated for first place after second game after win by Olympia Haarlem in second game)

Sparks HaarlemW-Scheele (7-3)
W-Catsburg (5-1)
vs.Twins OosterhoutL-Hare (2-11)
L-Ten Donkelaar (2-6)
9-3
10-3 (5)

Tex Town TigersL-Marlett (5-4)
L-Gillis (10-7)
vs.Roef!W-Knapp (11-2)
W-Knapp (12-2)
2-3 (8)
4-5 (8)
(Tex Town Tigers uitgeschakeld voor Play-Offs na winst van Terrasvogels in tweede wedstrijd)
(Tex Town Tigers eliminated for Play-Offs after win by Terrasvogels in second game)

SILVER LEAGUE
Amsterdam Pirates vs.Neptunus 0-2
4-3
Amsterdam Pirates geplaatst voor Golden/Silver League Promotie/Degradatie Series na winst in tweede wedstrijd)
(Amsterdam Pirates clinches Golden/Silver League Promotion/Relegation Series after win in second game)
(Neptunus uitgeschakeld voor eerste plaats door verlies in tweede wedstrijd)
(Neptunus eliminated for first place due to loss in second game)

UVV vs.Euro Stars 1-3
1-6
(UVV uitgeschakeld voor tweede plaats en Golden/Silver League Promotie/Degradatie Series door verlies in eerste wedstrijd)
(UVV eliminated for second place and Golden/Silver League Promotion/Relegation Series due to loss in first game)

Onze Gezellen vs.Quick Amersfoort 7-2
1-7
(Quick Amersfoort na tweede wedstrijd uitgeschakeld voor eerste plaats door winst Amsterdam Pirates in tweede wedstrijd)
(Quick Amersfoort eliminated for first place after second game due to win by Amsterdam Pirates in second game)
(Onze Gezellen uitgeschakeld voor tweede plaats en Golden/Silver League Promotie/Degradatie Series door verlies in tweede wedstrijd)
(Onze Gezellen eliminated for second place and Golden/Silver League Promotion/Relegation Series due to loss in second game)

Red Lions vs.Centrals 4-0
7-9

restant eerdere wedstrijd
Quick Amersfoort vs.Onze Gezellen 1-0(G2)
(Onze Gezellen uitgeschakeld voor eerste plaats door verlies)
(Onze Gezellen eliminated for first place due to loss)
(Wedstrijd oorsponkelijk gespeeld als tweede wedstrijd van een double-header op zaterdag 25 mei, maar uitslag ongeldig verklaard na toegewezen protest aan Onze Gezellen; Restant vandaag uitgespeeld voor aanvang van de reguliere double-header op het veld van Onze Gezellen in Haarlem)
(Game originally played as Game 2 of a double-header on Saturday, May 25, but final score then declared invalid after a protest filed by Onze Gezellen was awarded; Remainder of the game completed today before the scheduled double-header at the site of Onze Gezellen in Haarlem)
Zondag 14 juli / Sunday, July 14
GOLDEN LEAGUE
Talent Team HollandL-Meyering (0-5)vs.TerrasvogelsW-Rouwenhorst (1-0)5-6
(wedstrijd gespeeld op het veld van Terrasvogels in Santpoort-Zuid)
(game played at the site of Terrasvogels in Santpoort-Zuid)
(wedstrijd op 15 juli ongeldig verklaard na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game declared invalid on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)

TerrasvogelsL-Bandimere (2-1)vs.Talent Team HollandW-vd Ham (1-0)0-3
(wedstrijd op 15 juli ongeldig verklaard na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game declared invalid on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)
Dinsdag 16 juli / Tuesday, July 16
SILVER LEAGUE
Centrals vs.UVV 0-1(G1)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als Game 1 van double-header op zaterdag 20 juli, maar verplaatst naar vanavond)
(Game originally scheduled as Game 1 of double-header on Saturday, July 20, but moved to tonight)
Donderdag 18 juli / Thursday, July 18
SILVER LEAGUE
Centrals vs.UVV afg.(G2) (naar ma. 22 juli)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als Game 2 van double-header op zaterdag 20 juli, maar verplaatst naar vanavond)
(Game originally scheduled as Game 2 of double-header on Saturday, July 20, but moved to tonight)
Zaterdag 20 juli / Saturday, July 20
GOLDEN LEAGUE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege Olympisch Kwalifitie Toernooi
No games scheduled because of Olympic Qualifying Tournament

SILVER LEAGUE
Amsterdam Pirates vs.Onze Gezellen 1-2
afg.

(regen) (naar do. 25 juli)

Euro Stars vs.Neptunus 0-9
afg.

(regen) (naar di. 23 juli)

Quick Amersfoort vs.Red Lions afg.(regen) (naar di. 23 en do. 25 juli)

Centrals vs.UVV (DH) (verplaatst)
(Wedstrijden verplaatst naar dinsdag 16 (Game 1) en donderdag 18 juli (Game 2)
(Games moved to Tuesday, July 16 (Game 1) and Thursday, July 18 (Game 2)
Zondag 21 juli / Sunday, July 21
GOLDEN LEAGUE
Talent Team Holland vs.DSS (G1) (vervallen)
(wedstrijd zou gespeeld worden op het veld van DSS in Haarlem)
(game was to be played at the site of DSS in Haarlem)
(wedstrijd oorspronkelijk vastgesteld voor zondag 23 juni, maar verplaatst naar vandaag)
(Game originally scheduled for Sunday, June 23, but moved to today)
(wedstrijd op 15 juli van het programma gehaald na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game removed from schedule on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)

DSS vs.Talent Team Holland (G2) (vervallen)
(wedstrijd oorspronkelijk vastgesteld voor zondag 23 juni, maar verplaatst naar vandaag)
(Game originally scheduled for Sunday, June 23, but moved to today)
(wedstrijd op 15 juli van het programma gehaald na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game removed from schedule on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)
Maandag 22 juli / Monday, July 22
SILVER LEAGUE
inhaalwedstrijd
Centrals vs.UVV 3-5(G2)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als Game 2 van double-header op zaterdag 20 juli, maar verplaatst naar donderdag 18 juli, toen afgelast en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game originally scheduled as Game 2 of double-header on Saturday, July 20, but moved to Thursday, July 18, but then cancelled and re-scheduled for tonight)
Dinsdag 23 juli / Tuesday, July 23
SILVER LEAGUE
inhaalwedstrijden
Euro Stars vs.Neptunus 1-3(G2)
(Euro Stars uitgeschakeld voor eerste en tweede plaats en Golden/Silver League Promotie/Degradatie Series)
(Euro Stars eliminated for first and second place and Golden/Silver League Promotion/Relegation Series)
(Amsterdam Pirates kampioen van de Overgangsklasse door verlies van Euro Stars)
(Amsterdam Pirates wins title in Overgangsklasse due to loss by Euro Stars)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als Game 2 van double-header op zaterdag 20 juli, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game originally scheduled as Game 2 of double-header on Saturday, July 20, but but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for tonight)

Quick Amersfoort vs.Red Lions 4-0(G1)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als Game 1 van double-header op zaterdag 20 juli, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game originally scheduled as Game 1 of double-header on Saturday, July 20, but but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for tonight)
Donderdag 25 juli / Thursday, July 25
SILVER LEAGUE
inhaalwedstrijden
Amsterdam Pirates vs.Onze Gezellen 3-0(G2)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als Game 2 van double-header op zaterdag 20 juli, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game originally scheduled as Game 2 of double-header on Saturday, July 20, but but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for tonight)

Quick Amersfoort vs.Red Lions 7-0(G2)
(Quick Amersfoort geplaatst voor Golden/Silver League Promotie/Degradatie Series)
(Quick Amersfoort clinches Golden/Silver League Promotion/Relegation Series)
(Neptunus uitgeschakeld voor tweede plaats en Golden/Silver League Promotie/Degradatie Series door winst Quick Amersfoort)
(Neptunus eliminated for second place and Golden/Silver League Promotion/Relegation Series due to win by Quick Amersfoort)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als Game 2 van double-header op zaterdag 20 juli, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game originally scheduled as Game 2 of double-header on Saturday, July 20, but but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for tonight)
(einde van de reguliere competitie in de Silver League)
(end of the regular season in the Silver League)

EUROPEES/AFRIKAANS OLYMPISCH KWALIFICATIE TOERNOOI
EUROPEAN/AFRICAN OLYMPIC QUALIFYING TOURNAMENT
Locatie / Site:
Sportpark 'De Paperclip', Vleuten/Utrecht (Nederland/Netherlands) (complex/site UVV)

Deelnemende teams / Participating teams:
Top-6 van het Europees Kampioenschap in TsjechiŽ/Polen en top-2 van het Afrikaans Softbal Kampioenschap
Top-6 of the European Championship in the Czech Republic/Poland and top-2 of the African Softball Championship

Poule A: Groot-Brittannie (Great Britain), Nederland (Netherlands), Spanje (Spain), Zuid-Afrika (South Africa)
Poule B: Botswana (Botswana), Frankrijk (France), ItaliŽ (Italy), TsjechiŽ (Czech Republic)

De winnaar van dit toernooi plaatst zich voor de Olympische Spelen 2020 in Tokyo (Japan)
The winner of this tournament qualifies for the 2020 Olympic Games in Tokyo (Japan)

Dinsdag 23 juli / Tuesday, July 23
Opening Round Robin
Groot-BrittanniŽW-Edwards (1-0)vs.SpanjeL-Parejo (0-1)9-2 (6)(A)

ItaliŽW-Cacciamani (1-0)vs.BotswanaL-Seth (0-1)7-0 (4½)(B)

TsjechiŽW-PeckovŠ (1-0)vs.FrankrijkL-Gartner (0-1)6-1(B)

NederlandW-Andringa (1-0)vs.Zuid-AfrikaL-Rhoda (0-1)11-1 (4½)(A)
Woensdag 24 juli / Wednesday, July 24
Opening Round Robin
BotswanaL-Seth (0-2)vs.FrankrijkW-Benchali (1-0)2-11 (5)(B)

Groot-BrittanniŽW-Fleming (1-0)vs.Zuid-AfrikaL-Fortune (0-1)15-0 (3)(A)

ItaliŽW-G.Cecchetti (1-0)vs.TsjechiŽL-PeckovŠ (1-1)2-0(B)

SpanjeL-Barandiaran (0-1)vs.NederlandW-De Weert (1-0)0-7 (5)(A)
(Door dit resultaat Nederland en Groot-BrittanniŽ geplaatst voor Super Round; Spanje en Zuid-Afrika uitgeschakeld voor Super Round)
(Because of this result, Netherlands and Great Britain qualify for Super Round; Spain and South Africa eliminated for Super Round)
Donderdag 25 juli / Thursday, July 25
Opening Round Robin
FrankrijkL-Gartner (0-2)vs.ItaliŽW-Cacciamani (2-0)1-5(B)
(ItaliŽ geplaatst voor Super Round)
(Italy qualifies for Super Round)

Zuid-AfrikaL-De Beer (0-1)vs.SpanjeW-Barandiaran (1-1)0-5(A)

TsjechiŽW-Blahova (1-0)vs.BotswanaL-Ditau (0-1)12-0 (3½)(B)
(TsjechiŽ geplaatst voor Super Round; Botswana en Frankrijk uitgeschakeld voor Super Round)
(Czech Republic qualifies for Super Round; Botswana and France eliminated for Super Round)

NederlandL-Voortman (0-1)vs.Groot-BrittanniŽW-Corrick (1-0)2-5(A)
Vrijdag 26 juli / Friday, July 26
Super Round
Groot-BrittanniŽ (1A)W-Corrick (2-0)vs.TsjechiŽ (2B)L-PeckovŠ (1-2)4-2

ItaliŽ (1B)W-Cacciamani (3-0)vs.Nederland (2A)L-De Weert (1-1)7-4
(Door dit resultaat, Nederland en TsjechiŽ uitgeschakeld voor eerste plaats)
(Because of this result, Netherlands and Czech Republic eliminated for first place)
Zaterdag 27 juli / Saturday, July 27
Super Round
TsjechiŽ (2B)L-Humhej (0-1)vs.NederlandW-De Weert (2-1)0-7 (5)

ItaliŽ (1B)W-G.Cecchetti (2-0)vs.Groot-BrittanniŽ (1A)L-Corrick (2-1)5-0
(Groot-BrittanniŽ uitgeschakeld voor eerste plaats)
(Great Britain eliminated for first place)
(ItaliŽ wint het toernooi en plaatst zich voor de Olympische Spelen 2020 in Japan)
(Italy wins the tournament and qualifies for the 2020 Olympic Games in Japan)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Zaterdag 27 juli / Saturday, July 27
GOLDEN LEAGUE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege Olympisch Kwalifitie Toernooi
No games scheduled because of Olympic Qualifying Tournament
Zaterdag 3 augustus / Saturday, August 3
GOLDEN LEAGUE
DSSL-Bartels (0-7)
W-Bartels (1-7)
vs.Twins OosterhoutW-Hare (2-11)
L-vd Ham (0-6)
5-8
3-2

FysioExpert Olympia HaarlemW-Andringa (5-3)
W-Voortman (7-3)
vs.TerrasvogelsL-Sertic (5-2)
L-Bandimere (2-1)
7-0 (6)
3-2 (8)
(Olympia Haarlem uitgeschakeld voor de eerste plaats na winst van Roef! in eerste wedstrijd)
(Olympia Haarlem eliminated for first place after win by Roef! in first game)

Hoofddorp PioniersW-Biggerstaff (3-0)
L-Kersten (2-5)
vs.Tex Town TigersL-Gillis (9-8)
W-Scheffer (1-0)
4-3 (8)
3-6

Sparks HaarlemL-Scheele (7-4)
L-Catsburg (4-2)
vs.Roef!W-Knapp (13-2)
W-Merkx (8-2)
2-6
1-11 (4)
(Roef! eindigt op eerste plaats en plaatst zich voor deelname aan een Europa Cup-toernooi in 2020 na winst in eerste wedstrijd)
(Roef! finishes in first place and qualifies for participation in an European Cup Tournament in 2020 after win in first game)
(Sparks Haarlem uitgeschakeld voor de eerste plaats na verlies in eerste wedstrijd)
(Sparks Haarlem eliminated for first place after loss in first game)
Zondag 4 augustus / Sunday, August 4
GOLDEN LEAGUE
Talent Team Holland vs.Roef! (G1) (vervallen)
(wedstrijd zou gespeeld worden op het veld van Roef! in Moergestel)
(game was to be played at the site of Roef! in Moergestel)
(wedstrijd oorspronkelijk vastgesteld voor zondag 16 juni, maar verplaatst naar vandaag)
(game originally scheduled for Sunday, June 16, but moved to today)
(wedstrijd op 15 juli van het programma gehaald na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game removed from schedule on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)

Roef! vs.Talent Team Holland (G2) (vervallen)
(wedstrijd oorspronkelijk vastgesteld voor zondag 16 juni, maar verplaatst naar vandaag)
(game originally scheduled for Sunday, June 16, but moved to today)
(wedstrijd op 15 juli van het programma gehaald na terugtrekken van Talent Team Holland uit de Golden League)
(game removed from schedule on July 15 after Talent Team Holland withdraw from the Golden League)
(einde van de reguliere competitie in de Golden League)
(end of the regular season in the Golden League)

GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS
GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
SILVER LEAGUE PLAY-DOWNS
Zaterdag 10 augustus / Saturday, August 10
GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege World Cup U19
No games scheduled because of World Cup U19

GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege World Cup U19
No games scheduled because of World Cup U19

SILVER LEAGUE PLAY-DOWNS
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege World Cup U19
No games scheduled because of World Cup U19
Zaterdag 17 augustus / Saturday, August 17
GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege World Cup U19
No games scheduled because of World Cup U19

GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege World Cup U19
No games scheduled because of World Cup U19

SILVER LEAGUE PLAY-DOWNS
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege World Cup U19
No games scheduled because of World Cup U19

42e EUROPEAN PREMIERE CUP / 28e EUROPEAN CUP WINNERS CUP
EUROPEAN PREMIERE CUP
Locatie / Site: Centro Sportivo, Bollate (ItaliŽ/Italy) (complex/site Bollate Softball)

Deelnemende teams / Participating teams:
Poule A: Barracudas (Zwitserland/Switzerland), Bollate (ItaliŽ/Italy), Les Comanches (Frankrijk/France),
Trnava Panthers (Slowakije/Slovakia), Žraloci Ledenice (TsjechiŽ/Czech Rep.)
Poule B: Bussolengo (ItaliŽ/Italy), Carrousel (Rusland/Russia), Hoboken Pioneers (BelgiŽ/Belgium),
FysioExpert Olympia Haarlem (Nederland/Netherlands), Wesseling Vermins (Duitsland/Germany)


EUROPEAN CUP WINNERS CUP
Locatie / Site: Eagles Park, Praag/Prague (TsjechiŽ/Czech Republic) (complex Eagles Praha)

Deelnemende teams / Participating teams:
Poule A: Eagles Praha (TsjechiŽ/Czech Rep.), Forlž (ItaliŽ/Italy), Neunkirchen Nightmares (Duitsland/Gemany),
Les Pharaons (Frankrijk/France), Rivas Madrid (Spanje/Spain), Vienna Metrostars (Oostenrijjk/Austria)
Poule B: Aligators (ServiŽ/Serbia), Joudrs Praha (TsjechiŽ/Czech Rep.), Moscow (Rusland/Russia),
New Zealand ISA (Nieuw-Zeeland/New Zealand), Terrasvogels (Nederland/Netherlands), Therwil Flyers (Zwitserland/Switzerland)

Maandag 19 augustus / Monday, August 19
EUROPEAN PREMIERE CUP
Les Comanches vs.Barracudas 10:00(A) Bollate #1

Bussolengo vs.Hoboken Pioneers 12:30(B) Bollate #1

Trnava Panthers vs.Les Comanches 15:00(A) Bollate #2

Bollate vs.Barracudas 15:00(A) Bollate #1

Wesseling Vermins vs.Bussolengo 17:30(B) Bollate #2

FysioExpert Olympia Haarlem vs.Carrousel 17:30(B) Bollate #1

Žraloci Ledenice vs.Bollate 21:00(A) Bollate #1


EUROPEAN CUP WINNERS CUP
Therwil Flyers vs.Terrasvogels 9:00(B) Eagles #1

Neunkirchen Nightmares vs.Rivas Madrid 9:30(A) Eagles #2

Moscow vs.Joudrs Praha 11:15(B) Eagles #1

Les Pharaons vs.Vienna Metrostars 11:45(A) Eagles #2

Forlž vs.Neunkirchen Nightmares 13:30(A) Eagles #1

Aligators vs.New Zealand ISA 14:00(B) Eagles #2

Vienna Metrostars vs.Rivas Madrid 16:00(A) Eagles #1

Joudrs Praha vs.Therwil Flyers 16:15(B) Eagles #2

Terrasvogels vs.Moscow 18:15(B) Eagles #1

Les Pharaons vs.Eagles Praha 21:00(A) Eagles #1
Dinsdag 20 augustus / Tuesday, August 20
EUROPEAN PREMIERE CUP
Žraloci Ledenice vs.Trnava Panthers 10:30(A) Bollate #1

Bussolengo vs.FysioExpert Olympia Haarlem 13:00(B) Bollate #1

Wesseling Vermins vs.Hoboken Pioneers 13:00(B) Bollate #2

Barracudas vs.Trnava Panthers 15:30(A) Bollate #1

Hoboken Pioneers vs.FysioExpert Olympia Haarlem 18:00(B) Bollate #2

Carrousel vs.Wesseling Vermins 18:00(B) Bollate #1

Bollate vs.Les Comanches 20:30(A) Bollate #1


EUROPEAN CUP WINNERS CUP
New Zealand ISA vs.Moscow 9:00(B) Eagles #1

Rivas Madrid vs.Forlž 9:30(A) Eagles #2

Eagles Praha vs.Neunkirchen Nightmares 11:15(A) Eagles #1

Aligators vs.Therwil Flyers 11:45(B) Eagles #2

New Zealand ISA vs.Terrasvogels 13:30(B) Eagles #1

Vienna Metrostars vs.Forlž 14:00(A) Eagles #2

Joudrs Praha vs.Aligators 16:00(B) Eagles #1

Les Pharaons vs.Neunkirchen Nightmares 16:15(A) Eagles #2

Therwil Flyers vs.Moscow 18:15(B) Eagles #1

Rivas Madrid vs.Eagles Praha 20:30(A) Eagles #1
Woensdag 21 augustus / Wednesday, August 21
EUROPEAN PREMIERE CUP
Barracudas vs.Žraloci Ledenice 10:30(A) Bollate #1

Hoboken Pioneers vs.Carrousel 13:00(B) Bollate #1

Les Comanches vs.Žraloci Ledenice 15:30(A) Bollate #1

Carrousel vs.Bussolengo 18:00(B) Bollate #2

FysioExpert Olympia Haarlem vs.Wesseling Vermins 18:00(B) Bollate #1

Trnava Panthers vs.Bollate 20:30(A) Bollate #1


EUROPEAN CUP WINNERS CUP
Terrasvogels vs.Joudrs Praha 9:00(B) Eagles #1

Therwil Flyers vs.New Zealand ISA 9:30(B) Eagles #2

Moscow vs.Aligators 11:15(B) Eagles #1

Rivas Madrid vs.Les Pharaons 11:45(A) Eagles #2

Joudrs Praha vs.New Zealand ISA 13:30(B) Eagles #1

Eagles Praha vs.Vienna Metrostars 14:00(A) Eagles #2

Forlž vs.Les Pharaons 16:00(A) Eagles #1

Aligators vs.Terrasvogels 16:15(B) Eagles #2

Neunkirchen Nightmares vs.Vienna Metrostars 18:15(A) Eagles #1

Forlž vs.Eagles Praha 20:30(A) Eagles #1
Donderdag 22 augustus / Thursday, August 22
EUROPEAN PREMIERE CUP
nr. 2 Poule B vs.nr. 3 Poule A 10:30(C) Bollate #1

nr. 1 Poule A vs.nr. 3 Poule B 13:00(C) Bollate #2

nr. 1 Poule B vs.nr. 2 Poule A 13:00(C) Bollate #1

nr. 4 Poule A vs.nr. 5 Poule B 15:30(D) Bollate #2

nr. 4 Poule B vs.nr. 5 Poule A 15:30(D) Bollate #1

nr. 3 Poule A vs.nr. 3 Poule B 18:00(C) Bollate #2

nr. 2 Poule A vs.nr. 2 Poule B 18:00(C) Bollate #1

nr. 1 Poule A vs.nr. 1 Poule B 20:30(C) Bollate #1


EUROPEAN CUP WINNERS CUP
nr. 3 Poule A vs.nr. 3 Poule B 9:00(C) Eagles #1

nr. 6 Poule A vs.nr. 6 Poule B 9:30(D) Eagles #2

nr. 1 Poule B vs.nr. 2 Poule A 11:15(C) Eagles #1

nr. 1 Poule A vs.nr. 2 Poule B 11:45(C) Eagles #2

nr. 4 Poule B vs.nr. 6 Poule A 13:30(D) Eagles #1

nr. 5 Poule A vs.nr. 6 Poule B 14:00(D) Eagles #2

nr. 4 Poule A vs.nr. 5 Poule B 16:00(D) Eagles #1

nr. 2 Poule B vs.nr. 3 Poule A 16:15(C) Eagles #2

nr. 2 Poule A vs.nr. 3 Poule B 18:15(C) Eagles #1

nr. 1 Poule A vs.nr. 1 Poule B 20:30(C) Eagles #1
Vrijdag 23 augustus / Friday, August 23
EUROPEAN PREMIERE CUP
nr. 5 Poule B vs.nr. 5 Poule A 10:30(D) Bollate #1

nr. 4 Poule A vs.nr. 4 Poule B 13:00(D) Bollate #1

nr. 2 Poule A vs.nr. 3 Poule B 15:30(C) Bollate #1

nr. 1 Poule B vs.nr. 3 Poule A 18:00(C) Bollate #1

nr. 1 Poule A vs.nr. 2 Poule B 20:30(C) Bollate #1


EUROPEAN CUP WINNERS CUP
nr. 4 Poule B vs.nr. 5 Poule A 9:00(D) Eagles #1

nr. 5 Poule B vs.nr. 6 Poule A 11:15(D) Eagles #1

nr. 4 Poule A vs.nr. 6 Poule B 13:30(D) Eagles #1

nr. 5 Poule B vs.nr. 5 Poule A 15:30(D) Eagles #2

nr. 1 Poule B vs.nr. 3 Poule A 16:00(C) Eagles #1

nr. 4 Poule A vs.nr. 4 Poule B 17:45(D) Eagles #2

nr. 2 Poule A vs.nr. 2 Poule B 18:15(C) Eagles #1

nr. 1 Poule A vs.nr. 3 Poule B 20:30(C) Eagles #1
Zaterdag 24 augustus / Saturday, August 24
EUROPEAN PREMIERE CUP
3e-4e Plaats / 3rd-4th Place
nr. 4 Poule C vs.nr. 3 Poule C 13:00Bollate #1

Finale / Final
nr. 1 Poule C vs.nr. 2 Poule C 16:00Bollate #1


EUROPEAN CUP WINNERS CUP
7e-8e Plaats / 7th-8th Place
nr. 1 Poule D vs.nr. 2 Poule D 11:00Eagles #1

5e-6e Plaats / 5th-6th Place
nr. 5 Poule C vs.nr. 6 Poule C 13:30Eagles #1

3e-4e Plaats / 3rd-4th Place
nr. 3 Poule C vs.nr. 4 Poule C 16:00Eagles #1

Finale / Final
nr. 1 Poule C vs.nr. 2 Poule C 18:30Eagles #1

GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS
GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
SILVER LEAGUE PLAY-DOWNS
Zaterdag 24 augustus / Saturday, August 24
GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege Europa Cup Toernooien
No games scheduled because of European Cup Tournaments

GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege Europa Cup Toernooien
No games scheduled because of European Cup Tournaments

SILVER LEAGUE PLAY-DOWNS
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege Europa Cup Toernooien
No games scheduled because of European Cup Tournaments
Zaterdag 31 augustus / Saturday, August 31
GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS
FysioExpert Olympia Haarlem
(nr. 2 Golden League)
W-Andringa (1-0)
W-Voortman (1-0)
vs.

Terrasvogels
(nr. 4 Golden League)
L-Bandimere (0-1)
L-Clarijs (0-1)
10-0 (4)
4-0

Sparks Haarlem
(nr. 3 Golden League)
W-Donovan (1-0)
W-Soumeru (1-0)
vs.

Roef!
(nr. 1 Golden League)
L-Knapp (0-1)
L-Knapp (0-2)
1-0 (8)
9-8 (8)

GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
Hoofddorp Pioniers
(nr. 6 Golden League)
W-Graifman (1-0)
W-Kersten (1-0)
vs.

Amsterdam Pirates
(nr. 1 Silver League)
L-Henks (0-1)
L-M. Kouwenhoven (0-1)
6-2
6-0

DSS
(nr. 7 Golden League)
L-Bartels (0-1)
L-Bartels (0-1)
vs.

Twins Oosterhout
(nr. 8 Golden League)
W-Ten Donkelaar (1-0)
W-vd Ham (1-0)
6-7 (8)
3-15 (6)

Tex Town Tigers
(nr. 5 Golden League)
W-Meadows (1-0)
L-Gillis (0-1)
vs.

Quick Amersfoort
(nr. 2 Silver League)
L-vd Kolk (0-1)
W-Van Gennip (1-0)
8-1 (5)
5-7

SILVER LEAGUE PLAY-DOWNS
Euro Stars
(nr. 4 Silver league)
vs.

Centrals
(nr. 8 Silver League)
9-5
1-6

Onze Gezellen
(nr. 5 Silver League)
vs.

Neptunus
(nr. 3 Silver League)
5-6
4-3

UVV
(nr. 6 Silver League)
vs.

Red Lions
(nr. 7 Silver League)
9-0
4-1
Zaterdag 7 september / Saturday, September 7
GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS
Terrasvogels
(nr. 4 Golden League)
L-Bandimere (0-1)
L-Clarijs (0-1)
vs.

Sparks Haarlem
(nr. 3 Golden League)
W-Donovan (2-0)
W-Scheele (1-0)
2-10
1-13 (4)

Roef!
(nr. 1 Golden League)
W-Knapp (1-2)
W-Knapp (2-2)
vs.

FysioExpert Olympia Haarlem
(nr. 2 Golden League)
L-Andringa (1-1)
L-Andringa (1-2)
10-3 (6)
5-4

GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
Twins Oosterhout
(nr. 8 Golden League)
L-Hare (0-1)
L-vd Ham (1-1)
vs.

Hoofddorp Pioniers
(nr. 6 Golden League)
W-Graifman (2-0)
W-Strookman (1-0)
3-7
1-8 (5)

Amsterdam Pirates
(nr. 1 Silver League)
L-M. Kouwenhoven (0-2)
L-Henks (0-1)
vs.

Tex Town Tigers
(nr. 5 Golden League)
W-Gillis (1-1)
W-Meadows (2-0)
0-7 (5)
2-4

Quick Amersfoort
(nr. 2 Silver League)
vs.

DSS
(nr. 7 Golden League)
afg.(regen) (naar do. 12 en do. 19 sept.)

SILVER LEAGUE PLAY-DOWNS
Neptunus
(nr. 3 Silver League)
vs.

Euro Stars
(nr. 4 Silver League)
afg.(regen) (naar ma. 9 en do. 12 sept.)

Red Lions
(nr. 7 Silver League)
vs.

Onze Gezellen
(nr. 5 Silver League)
afg.(regen) (naar zo. 15 sept.)

Centrals
(nr. 8 Silver League)
vs.

UVV
(nr. 6 Silver League)
afg.(regen) (nwe datum nnb)
Maandag 9 september / Monday, September 9
SILVER LEAGUE PLAY-DOWNS
inhaalwedstrijd
Neptunus
(nr. 3 Silver League)
vs.

Euro Stars
(nr. 4 Silver League)
7-0(G1)
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als Game 1 van double-header op zaterdag 7 september, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game originally scheduled as Game 1 of double-header on Saturday, September 7, but but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for tonight)

Programma / Schedule

GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS
GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
SILVER LEAGUE PLAY-DOWNS
Donderdag 12 september / Thursday, September 12
GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
inhaalwedstrijd
Quick Amersfoort
(nr. 2 Silver League)
vs.

DSS
(nr. 7 Golden League)
20:00(G1) Amersfoort
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als Game 1 van double-header op zaterdag 7 september, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game originally scheduled as Game 1 of double-header on Saturday, September 7, but but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for tonight)

SILVER LEAGUE PLAY-DOWNS
inhaalwedstrijd
Neptunus
(nr. 3 Silver League)
vs.

Euro Stars
(nr. 4 Silver League)
18:30(G2) Rotterdam
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als Game 2 van double-header op zaterdag 7 september, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game originally scheduled as Game 2 of double-header on Saturday, September 7, but but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for tonight)
Zaterdag 14 september / Saturday, September 14
GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS
Roef!
(nr. 1 Golden League)
vs.Terrasvogels
(nr. 4 Golden League)
14:00(DH) Moergestel

FysioExpert Olympia Haarlem
(nr. 2 Golden League)
vs.Sparks Haarlem
(nr. 3 Golden League)
14:00(DH) Haarlem
(einde van de Golden League Play-Offs)
(end of the Golden League Play-Offs)

GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
Tex Town Tigers
(nr. 5 Golden League)
vs.Twins Oosterhout
(nr. 8 Golden League)
15:00(DH) Enschede

Hoofddorp Pioniers
(nr. 6 Golden League)
vs.DSS
(nr. 7 Golden League)
14:00(DH) Hoofddorp

Amsterdam Pirates
(nr. 1 Silver League)
vs.Quick Amersfoort
(nr. 2 Silver League)
14:00(DH) Amsterdam

SILVER LEAGUE PLAY-DOWNS
Neptunus
(nr. 3 Silver League)
vs.Centrals
(nr. 8 Silver League)
14:00(DH) Rotterdam

Euro Stars
(nr. 4 Silver League)
vs.Red Lions
(nr. 7 Silver League)
14:00(DH) Capelle a/d IJssel

Onze Gezellen
(nr. 5 Silver League)
vs.UVV
(nr. 6 Silver League)
14:00(DH) Haarlem
Zondag 15 september / Sunday, September 15
SILVER LEAGUE PLAY-DOWNS
inhaalwedstrijden
Red Lions
(nr. 7 Silver League)
vs.

Onze Gezellen
(nr. 5 Silver League)
14:00(DH) Rijswijk
(Wedstrijden oorsponkelijk vastgesteld voor zaterdag 7 september, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vandaag)
(Games originally scheduled for Saturday, September 7, but but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for today)
Donderdag 19 september / Thursday, September 19
GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
inhaalwedstrijd
Quick Amersfoort
(nr. 2 Silver League)
vs.

DSS
(nr. 7 Golden League)
20:00(G2) Amersfoort
(Wedstrijd oorsponkelijk vastgesteld als Game 2 van double-header op zaterdag 7 september, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game originally scheduled as Game 2 of double-header on Saturday, September 7, but but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for tonight)
Zaterdag 21 september / Saturday, September 21
GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS - HALVE FINALE 1 (PO 1) - best-of-three (Game 1 & 2)
nr. 1 Play-Offs vs.nr. 2 Play-Offs 14:00(DH) (veld nr. 1 PO)

GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS - HALVE FINALE 2 (PO 2) - best-of-three (Game 1 & 2)
nr. 3 Play-Offs vs.nr. 4 Play-Offs 14:00(DH) (veld nr. 3 PO)

GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
Hoofddorp Pioniers
(nr. 6 Golden League)
vs.Quick Amersfoort
(nr. 2 Silver League)
14:00(DH) Hoofddorp

DSS
(nr. 7 Golden League)
vs.Tex Town Tigers
(nr. 5 Golden League)
14:00(DH) Haarlem

Twins Oosterhout
(nr. 8 Golden League)
vs.Amsterdam Pirates
(nr. 1 Silver League)
14:00(DH) Oosterhout

SILVER LEAGUE PLAY-DOWNS
Onze Gezellen
(nr. 5 Silver League)
vs.Centrals
(nr. 8 Silver League)
14:00(DH) Haarlem

UVV
(nr. 6 Silver League)
vs.Euro Stars
(nr. 4 Silver League)
14:00(DH) Vleuten

Red Lions
(nr. 7 Silver League)
vs.Neptunus
(nr. 3 Silver League)
14:00(DH) Rijswijk
Zondag 22 september / Sunday, September 22
GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS - HALVE FINALE 1 (PO 1) - best-of-three (Game 3, indien nodig/if needed)
nr. 2 Play-Offs vs.nr. 1 Play-Offs 14:00(veld nr. 2 PO)
(Winnend team naar Holland Series; Verliezend team naar Play-Offs Backdoor)
(Winning team advances to Holland Series; Losing team to Play-Offs Backdoor)
(einde van de Golden League Play-Offs Halve Finale 1)
(end of the Golden League Play-Offs Semi-Final 1)

GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS - HALVE FINALE 2 (PO 2) - best-of-three (Game 3, indien nodig/if needed)
nr. 4 Play-Offs vs.nr. 2 Play-Offs 14:00(veld nr. 4 PO)
(Winnend team naar Play-Offs Backdoor; Verliezend team eindigt op de 4e plaats)
(Winning team advances to Play-Offs Backdoor; Losing team finishes in 4th place)
(einde van de Golden League Play-Offs Halve Finale 2)
(end of the Golden League Play-Offs Semi-Final 2)
Zaterdag 28 september / Saturday, September 28
GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS - BACKDOOR 1 (PO 3) - best-of-three (Game 1 & 2)
verliezer PO 1 vs.winnaar PO 2 14:00(DH) (veld verl. PO 1)

GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
Amsterdam Pirates
(nr. 1 Silver League)
vs.DSS
(nr. 7 Golden League)
14:00(DH) Amsterdam

Quick Amersfoort
(nr. 2 Silver League)
vs.Twins Oosterhout
(nr. 8 Golden League)
14:00(DH) Amersfoort

Tex Town Tigers
(nr. 5 Golden League)
vs.Hoofddorp Pioniers
(nr. 6 Golden League)
15:00(DH) Enschede
(einde van de Golden League/Silver League Promotie/Degradatie Series)
(end of the Golden League/Silver League Promotion/Relegation Series)

SILVER LEAGUE PLAY-DOWNS
Neptunus
(nr. 3 Silver League)
vs.UVV
(nr. 6 Silver League)
14:00(DH) Rotterdam

Euro Stars
(nr. 4 Silver League)
vs.Onze Gezellen
(nr. 5 Silver League)
14:00(DH) Capelle a/d IJssel

Centrals
(nr. 8 Silver League)
vs.Red Lions
(nr. 7 Silver League)
14:00(DH) Groenekan
(einde van de Silver League Play-Downs)
(end of the Silver League Play-Downs)
Zondag 29 september / Sunday, September 29
GOLDEN LEAGUE PLAY-OFFS - BACKDOOR 1 (PO 3) - best-of-three (Game 3, indien nodig/if needed)
winnaar PO 2 vs.verliezer PO 1 14:00(DH) (veld winn. PO 2)
(Winnend team naar Holland Series; Verliezend team eindigt op de 3e plaats)
(Winning team advances to Holland Series; Losing team finishes in 3rd place)
(einde van de Golden League Play-Offs Backdoor)
(end of the Golden League Play-Offs Backdoor)

SEASON FINALS WEEKEND
GOLDEN LEAGUE HOLLAND SERIES
GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE PLAY-OFF
SILVER LEAGUE/EERSTE KLASSE PROMOTIE/DEGRADATIE PLAY-OFF
SEASON FINALS WEEKEND
(alle onderstaande wedstrijden worden gespeeld op het complex van Onze Gezellen in Haarlem)
(all games listed beneath will be played at the site of Onze Gezellen in Haarlem)

Locatie / Site: Van der Aart Sportpark, Haarlem (complex/site Onze Gezellen)

Deelnemende teams / Participating teams:
Golden League Holland Series (best-of-three):
Winnaar Play-Off 1 en Winnaar Play-Off 3
Golden League/Silver League Promotie/Degradatie Play-Off (best-of-three):
Nummer 4 en Nummer 5 van Golden League/Silver League Promotie/Degradatie Series
Silver League/Eerste Klasse Promotie/Degradatie Play-Off (best-of-three):
Nummer 6 Silver League Play-Downs en Kampioen Eerste Klasse

Vrijdag 4 oktober / Friday, October 4
GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE PLAY-OFF (Game 1, best-of-three)
nr. 4 Prom/Deg Series vs.nr. 5 Prom/Deg Series 20:00Haarlem
Zaterdag 5 oktober / Saturday, October 5
SILVER LEAGUE/EERSTE KLASSE PROMOTIE/DEGRADATIE PLAY-OFF (Game 1, best-of-three)
nr. 8 Silver League PD vs.nr. 1 Eerste Klasse 11:00Haarlem

GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE PLAY-OFF (Game 2, best-of-three)
nr. 5 Prom/Deg Series vs.nr. 4 Prom/Deg Series 13:30Haarlem

SILVER LEAGUE/EERSTE KLASSE PROMOTIE/DEGRADATIE PLAY-OFF (Game 2, best-of-three)
nr. 1 Eerste Klasse vs.nr. 8 Silver League PD 16:00Haarlem

GOLDEN LEAGUE HOLLAND SERIES (Game 1, best-of-three)
winnaar Play-Off 1 vs.winnaar Play-Off 3 18:30Haarlem
Zondag 6 oktober / Sunday, October 6
SILVER LEAGUE/EERSTE KLASSE PROMOTIE/DEGRADATIE PLAY-OFF (Game 3, best-of-three, indien nodig/if needed)
nr. 8 Silver League PD vs.nr. 1 Eerste Klasse 11:00Haarlem
(einde van de Silver League/eerste Klasse Promotie/Degradatie Play-Off)
(end of the Silver League/First Division Promotion/Relegation Play-Off)

GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE PLAY-OFF (Game 3, best-of-three, indien nodig/if needed)
nr. 4 Prom/Deg Series vs.nr. 5 Prom/Deg Series 13:30Haarlem
(einde van de Golden League/Silver League Promotie/Degradatie Play-Off)
(end of the Golden League/Silver League Promotion/Relegation Play-Off)

GOLDEN LEAGUE HOLLAND SERIES (Game 2, best-of-three)
winnaar Play-Off 3 vs.winnaar Play-Off 1 16:00Haarlem

GOLDEN LEAGUE HOLLAND SERIES (Game 3, best-of-three, indien nodig/if needed)
winnaar Play-Off 1 vs.winnaar Play-Off 3 18:30Haarlem
(einde van de Golden League Holland Series)
(end of the Golden League Holland Series)
(einde van het seizoen 2019)
(end of the 2019 season)

Mail your suggestions and questions to stoov@wxs.nl - Mail suggesties en vragen naar stoov@wxs.nl
Copyright © 1997-2019 Marco Stoovelaar.