www.grand-slam.nl

Softball Women Scores,

Standings & Stats 2021

Compiled and Copyright © 1997-2021 by Marco Stoovelaar

Welkom...
...op de OfficiŽle Site van Grand Slam * Stats & News, de website die sinds 1997 al ruim 23 jaar geheel gewijd is aan Honkbal EN Softbal in Nederland.

Grand Slam * Stats & News Honkbal
Grand Slam * Stats & News Softbal Heren

Honkbal & Softbal Headlines

Laatste update: 25 april 2021

Welcome...
...on the Official Site of Grand Slam * Stats & News, the website that is dedicated entirely to Baseball AND Softball in the Netherlands for over 23 years since 1997.

Grand Slam * Stats & News Baseball
Grand Slam * Stats & News Softball Men

Baseball & Softball Headlines

Last update: April 25, 2021

Dutch National Softball League 2021
Hoofdklasse / Major League Eerste Klasse / First Division

Eindstanden & Statistieken
Final Standings & Statistics

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2021
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2021
OEFENSEIZOEN HOOFDKLASSE / EXHIBITION SEASON MAJOR LEAGUE
(Oefenseizoen zou beginnen op zaterdag 13 maart, maar uitgesteld en begonnen op zaterdag 10 april; afgesloten op zaterdag 24 april)
(Exhibition Season was scheduled to open on Saturday, March 13, but was postponed and started on Saturday, April 10; closed on Saturday, April 24)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1OLYMPIA HAARLEM 54-19-.90038282 - 02 - 0 - 14 - 0 - 10 - 0W 2
2SPARKS HAARLEM 44--8-1.0005032 - 02 - 04 - 00 - 0W 4
3ONZE GEZELLEN 531171.70045322 - 0 - 11 - 13 - 1 - 10 - 0L 1
4TEX TOWN TIGERS 431-61.75037111 - 12 - 03 - 10 - 0W 1
5QUICK AMERSFOORT 422-42.50012192 - 00 - 22 - 20 - 0W 2
6AMSTERDAM PIRATES 4-4-04.00017390 - 20 - 20 - 40 - 0L 4
HOOFDDORP PIONIERS 4-4-04.0008600 - 20 - 20 - 40 - 0L 4
ROEF! 4-4-04.0006210 - 20 - 20 - 40 - 0L 4
Uitslagen | Programma
Scores | Schedule
De eerste oefenwedstrijden stonden op het programma voor zaterdag 13 maart, maar begin maart werden de wedstrijden tot en met zondag 14 maart geschrapt vanwege de maatregelen met betrekking tot het coronavirus (COVID-19)
The first exhibition games were scheduled to be played on Saturday, March 13, but early March all games through Sunday, March 14 were cancelled due to the measures regarding the coronavirus (COVID-19)
Roef! is regerend landskampioen | Roef! is defending Dutch champion

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2021
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2021
HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE
(Competitie zou beginnen op zaterdag 17 april, maar aanvang is uitgesteld naar zaterdag 1 mei)
(Regular Season was scheduled to open on Saturday, April 17, but that has been postponed to Saturday, May 1)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1AMSTERDAM PIRATES ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
HOOFDDORP PIONIERS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
OLYMPIA HAARLEM ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
ONZE GEZELLEN ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
QUICK AMERSFOORT ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
ROEF! ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
SPARKS HAARLEM ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
TEX TOWN TIGERS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 42 wedstrijden | 42-game schedule
Alle teams spelen drie double-headers (6 wedstrijden) tegen elkaar
All teams play three double-headers (6 games) against each other
Aanvang competitie (oorspronkelijk gepland voor 17 april) op 15 februari uitgesteld naar 1 mei door de KNBSB ivm richtlijnen vanwege de coronavirus (COVID-19) pandemie
Opening season (originally scheduled for April 17) on February 15 postponed to May 1 by the KNBSB due to measures regarding the coronavirus (COVID-19) pandemic
(HS) - De teams die op de eerste en tweede plaats eindigen plaatsen zich voor de Holland Series; Er zijn dit seizoen geen Play-Offs
(HS) - The teams in first and second place qualify for the Holland Series; There are no Play-Offs this season
(#1) - Uitgeschakeld voor de eerste plaats
(#1) - Eliminated for first place
(#2) - Uitgeschakeld voor de tweede plaats
(#2) - Eliminated for second place
(A) - Het team dat op de achtste plaats eindigt degradeert naar de Eerste Klasse 2022
(A) - The team that finishes in eighth place relegates to the First Division 2022
(HK22) - Speelt in 2022 in de Hoofdklasse | (HK22) - Plays in the Major League in 2022
(CWC) - De ploeg die op de eerste plaats eindigt plaatst zich voor deelname aan het European Cup Winners Cup-toernooi 2022
(CWC) - The team that finishes in first place qualifies for participation in the European Cup Winners Cup-tournament 2022
Vanaf dit seizoen is Hoofdklasse de nieuwe naam van de Golden League
From this season on, the Major League is the new name of the Golden League
Roef! is regerend landskampioen | Roef! is defending Dutch champion

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2021
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2021
EERSTE KLASSE / FIRST DIVISION
(Competitie zou beginnen op zaterdag 17 april, maar aanvang is uitgesteld naar maandag 24 mei)
(Regular Season was scheduled to open on Saturday, April 17, but that has been postponed to Monday, May 24)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1DSS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
EURO STARS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NEPTUNUS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
ONZE GEZELLEN 2 ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
THE ORIOLES ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
RED LIONS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
TWINS OOSTERHOUT ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
UVV ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Team Rosters
Scores | Schedule | Team Rosters
Competitie van 42 wedstrijden | 42-game schedule
Alle teams spelen drie double-headers (6 wedstrijden) tegen elkaar
All teams play three double-headers (6 games) against each other
Aanvang competitie (oorspronkelijk gepland voor 17 april) op 15 februari uitgesteld naar 1 mei door de KNBSB ivm richtlijnen vanwege de coronavirus (COVID-19) pandemie
Opening season (originally scheduled for April 17) on February 15 postponed to May 1 by the KNBSB due to measures regarding the coronavirus (COVID-19) pandemic
Aanvang competitie (oorspronkelijk gepland voor 17 april en daarna uitgesteld naar 1 mei) op 25 maart uitgesteld naar 24 mei door de KNBSB ivm richtlijnen vanwege de coronavirus (COVID-19) pandemie
Opening season (originally scheduled for April 17, then postponed to May 1) on March 25 postponed to May 24 by the KNBSB due to measures regarding the coronavirus (COVID-19) pandemic
(A) - Het team dat op de eerste plaats eindigt is kampioen en promoveert naar de Hoofdklasse 2022; Wanneer de kampioen al een team in de Hoofdklasse heeft spelen, dan promoveert het team dat op de tweede plaats eindigt
(A) - The team that finishes in first place is champion and promoted to the Major League 2022; In case the champion already has a team playing in the Major League, the team that finishes in second place will promote
(#1) - Uitgeschakeld voor de eerste plaats
(#1) - Eliminated for first place
(B) - Het team dat op de achtste plaats eindigt degradeert naar de Tweede Klasse 2022
(B) - The team that finishes in eighth place relegates to the Second Division 2022
(1K22) - Speelt in 2022 in de Eerste Klasse | (1K22) - Plays in the First Division in 2022
Vanaf dit seizoen is Eerste Klasse de nieuwe naam van de Silver League
From this season on, the First Division is the new name of the Silver League

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2021
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2021
HOLLAND SERIES
(Holland Series (best-of-five) zou beginnen op zaterdag 2 oktober, maar werd opnieuw vastgesteld voor zaterdag 16 oktober)
(Holland Series (best-of-five) was to open on Saturday, October 2, but was re-scheduled for Saturday, October 16)
STAND HOLLAND SERIES
STANDINGS HOLLAND SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(nr. 1 competitie)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(nr. 2 competitie)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslag | Programma | Line Score & Box Score | Statistieken | Team Rosters
Score | Schedule | Line Score & Box Score | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-Five
(KvN) - Kampioen van Nederland | (KvN) - Dutch champion
(EPC) - De landskampioen kwalificeert zich voor deelname aan het European Premiere Cup Toernooi in 2022
(EPC) - The Dutch champion qualifies for participation in the European Premiere Cup Tournament in 2022
(ECWC) - Wanneer het team dat landskampioen wordt ook winnaar is van de reguliere competitie van de Hoofdklasse dan plaatst de verliezer van de Holland Series zich voor de European Cup Winners Cup in 2022
(ECWC) - When the team that wins the Dutch championship-title also is the winner of the regular season of the Hoofdklasse then the losing team of the Holland Series qualifies for the European Cup Winners Cup in 2022
Roef! is regerend landskampioen | Roef! is defending Dutch champion

Uitslagen / Scores

21e THE CUP - INTERNATIONAL INDOOR SOFTBALL TOURNAMENT
Locaties / Sites: Margriethal, Groenoordhal, Schiedam (Nederland/Netherlands)

Deelnemende teams / Participating teams:
Deelnemersveld was nog niet aangekondigd
Field of participants was not yet announced

De 21e editie van het toernooi zou plaatsvinden van vrijdag 15 t/m zondag 17 januari, maar werd afgelast vanwege de geldende maatregelen tegen het coronavirus (COVID-19)
The 21st edition of the tournament was to be held Friday, January 15 through Sunday, January 17, but was cancelled due to the current measures against the coronavirus (COVID-19)

De 21e editie zal nu worden georganiseerd in 2022
The 21st edition will now be organized in 2022

OEFENWEDSTRIJDEN / EXHIBITION GAMES
Zaterdag 6 februari / Saturday, February 6
14e PRE-SEASON TOURNAMENT (Organisatie: Roef!)
deelnemende teams: Roef!, overige teams nog niet bekend gemaakt)
Toernooi afgelast / Tournament cancelled
Zondag 7 februari / Sunday, February 7
14e PRE-SEASON TOURNAMENT (Organisatie: Roef!)
deelnemende teams: Roef!, overige teams nog niet bekend gemaakt)
Toernooi afgelast / Tournament cancelled
Zaterdag 13 maart / Saturday, March 13
Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers afgelast (3)(DH)
(3) - Begin maart werden alle wedstrijden t/m 14 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van de geldende maatregelen ivm coronavirus (COVID-19)
(3) - Early March, all games through March 14 were cancelled by the KNBSB due to the measures against the coronavirus (COVID-19)
Zaterdag 20 maart / Saturday, March 20
Amsterdam Pirates vs.Olympia Haarlem afgelast (4)(DH)
(4) - Half maart werden alle wedstrijden t/m 21 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van de geldende maatregelen ivm coronavirus (COVID-19)
(4) - Halfway March, all games through March 21 were cancelled by the KNBSB due to the measures against the coronavirus (COVID-19)

9e MIDDEN-NEDERLAND CUP (organisatie/complex Hilversum Hurricanes, Loosdrecht)
deelnemende teams: Hilversum Hurricanes, Centrals/UVV, DVH, HCAW/Zuidvogels, Quick Amersfoort, UVV (allen Nederland), Nationale Teams Duitsland, Ierland
Ierland vs.Hilversum Hurricanes afgelast (2)

UVV vs.Centrals/UVV afgelast (2)

Duitsland vs.HCAW/Zuidvogels afgelast (2)

Quick Amersfoort vs.DVH afgelast (2)

Centrals/UVV vs.Ierland afgelast (2)

Hilversum Hurricanes vs.UVV afgelast (2)

DVH vs.Duitsland afgelast (2)

HCAW/Zuidvogels vs.Quick Amersfoort afgelast (2)

Duitsland vs.Quick Amersfoort afgelast (2)

Ierland vs.UVV afgelast (2)
(2) - Op 3 maart werd het toernooi afgelast door de organiserende vereniging Hilversum Hurricanes vanwege de maatregelen ivm coronavirus (COVID-19)
(2) - On March 3, the tournament was cancelled by organizing club Hilversum Hurricanes due to the measures against the coronavirus (COVID-19)
Zondag 21 maart / Sunday, March 21
9e MIDDEN-NEDERLAND CUP (organisatie/complex Hilversum Hurricanes, Loosdrecht)
deelnemende teams: Hilversum Hurricanes, Centrals/UVV, DVH, HCAW/Zuidvogels, Quick Amersfoort, UVV (allen Nederland), Nationale Teams Duitsland, Ierland
Centrals/UVV vs.Hilversum Hurricanes afgelast (2)

DVH vs.HCAW/Zuidvogels afgelast (2)

Halve Finale
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 2 Poule B afgelast (2)

Halve Finale
Nummer 1 Poule B vs.Nummer 2 Poule A afgelast (2)

5e/6e Plaats
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 3 Poule B afgelast (2)

7e/8e Plaats
Nummer 4 Poule A vs.Nummer 4 Poule B afgelast (2)

3e/4e Plaats
Verliezer Halve Finale 1 vs.Verliezer Halve Finale 2 afgelast (2)

Finale
Winnaar Halve Finale 1 vs.Winnaar Halve Finale 2 afgelast (2)
(2) - Op 3 maart werd het toernooi afgelast door de organiserende vereniging Hilversum Hurricanes vanwege de maatregelen ivm coronavirus (COVID-19)
(2) - On March 3, the tournament was cancelled by organizing club Hilversum Hurricanes due to the measures against the coronavirus (COVID-19)
Zaterdag 27 maart / Saturday, March 27
Amsterdam Pirates vs.DSS afgelast (5)(DH)
(5) - Wedstrijden door de KNBSB op 25 maart afgelast vanwege de maatregelen tegen het coronavirus (COVID-19)
(5) - Games cancelled by the KNBSB on March 25 due to measures against the coronavirus (COVID-19)
Vrijdag 2 april / Friday, April 2
37e J.C.J. MASTENBROEK TOERNOOI (organisatie/complex Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Amsterdam Pirates, Olympia Haarlem, Onze Gezellen, Quick Amersfoort, Roef! (allen Nederland),
Barracudas ZŁrich (Zwitserland), Carrousel, RusStar Moscow (beide Rusland), Czech Stars, SK Joudrs Praha (beide TsjechiŽ), Nationale Team Duitsland (Duitsland)
Op 17 februari werd het toernooi afgelast door de organiserende vereniging Tex Town Tigers vanwege de maatregelen ivm coronavirus (COVID-19)
On February 17, the tournament was cancelled by organizing club Tex Town Tigers due to the measures against the coronavirus (COVID-19)
Zaterdag 3 april / Saturday, April 3
Neptunus vs.Sparks Haarlem afgelast (6)(DH)
(6) - Wedstrijden door de KNBSB op 29 maart afgelast vanwege de maatregelen tegen het coronavirus (COVID-19)
(6) - Games cancelled by the KNBSB on March 29 due to measures against the coronavirus (COVID-19)

37e J.C.J. MASTENBROEK TOERNOOI (organisatie/complex Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Amsterdam Pirates, Olympia Haarlem, Onze Gezellen, Quick Amersfoort, Roef! (allen Nederland),
Barracudas ZŁrich (Zwitserland), Carrousel, RusStar Moscow (beide Rusland), Czech Stars, SK Joudrs Praha (beide TsjechiŽ), Nationale Team Duitsland (Duitsland)
Op 17 februari werd het toernooi afgelast door de organiserende vereniging Tex Town Tigers vanwege de maatregelen ivm coronavirus (COVID-19)
On February 17, the tournament was cancelled by organizing club Tex Town Tigers due to the measures against the coronavirus (COVID-19)
Zondag 4 april / Sunday, April 4
37e J.C.J. MASTENBROEK TOERNOOI (organisatie/complex Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Amsterdam Pirates, Olympia Haarlem, Onze Gezellen, Quick Amersfoort, Roef! (allen Nederland),
Barracudas ZŁrich (Zwitserland), Carrousel, RusStar Moscow (beide Rusland), Czech Stars, SK Joudrs Praha (beide TsjechiŽ), Nationale Team Duitsland (Duitsland)
Op 17 februari werd het toernooi afgelast door de organiserende vereniging Tex Town Tigers vanwege de maatregelen ivm coronavirus (COVID-19)
On February 17, the tournament was cancelled by organizing club Tex Town Tigers due to the measures against the coronavirus (COVID-19)

9e BRABANT CUP (organisatie/complex Gryphons, Rosmalen)
deelnemende teams: Gryphons, Gryphons 2, Catch, Cheetahs, Ducks, Roef! 2 (allen Nederland)
Op 10 maart werd het toernooi afgelast door de organiserende vereniging Gryphons vanwege de maatregelen ivm coronavirus (COVID-19)
On March 10, the tournament was cancelled by organizing club Gryphons due to the measures against the coronavirus (COVID-19)
Zaterdag 10 april / Saturday, April 10
Onze Gezellen 2 vs.Onze Gezellen (vervallen)(DH)

34e JAN DE WIT TOERNOOI (organisatie/complex Olympia Haarlem, Haarlem)
deelnemende teams: Olympia Haarlem, Amsterdam Pirates, Neptunus, Onze Gezellen, Red Lions, UVV (allen Nederland), Nationale Teams Oostenrijk, Rusland
Olympia Haarlem vs.Red Lions afgelast (4)

Rusland vs.Neptunus afgelast (4)

Onze Gezellen vs.Amsterdam Pirates afgelast (4)

Oostenrijk vs.UVV afgelast (4)

Neptunus vs.Olympia Haarlem afgelast (4)

Red Lions vs.Rusland afgelast (4)

Amsterdam Pirates vs.Oostenrijk afgelast (4)

UVV vs.Onze Gezellen afgelast (4)

Olympia Haarlem vs.Rusland afgelast (4)

Red Lions vs.Neptunus afgelast (4)
(4) - Half maart werd het toernooi afgelast door de organiserende vereniging Olympia Haarlem vanwege de maatregelen ivm coronavirus (COVID-19)
(4) - Half March, the tournament was cancelled by organizing club Olympia Haarlem due to the measures against the coronavirus (COVID-19)
Zondag 11 april / Sunday, April 11
34e JAN DE WIT TOERNOOI (organisatie/complex Olympia Haarlem, Haarlem)
deelnemende teams: Olympia Haarlem, Amsterdam Pirates, Neptunus, Onze Gezellen, Red Lions, UVV (allen Nederland), Nationale Teams Oostenrijk, Rusland
Amsterdam Pirates vs.UVV afgelast (4)

Onze Gezellen vs.Oostenrijk

Halve Finale 3 (5e t/m 8e plaats)
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 4 Poule B afgelast (4)

Halve Finale 4 (5e t/m 8e plaats)
Nummer 4 Poule A vs.Nummer 3 Poule B afgelast (4)

Halve Finale 1
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 2 Poule B afgelast (4)

Halve Finale 2
Nummer 2 Poule A vs.Nummer 1 Poule B afgelast (4)

7e/8e Plaats
Verliezer Halve Finale 4 vs.Verliezer Halve Finale 3 afgelast (4)

5e/6e Plaats
Winnaar Halve Finale 4 vs.Winnaar Halve Finale 3 afgelast (4)

3e/4e Plaats
Verliezer Halve Finale 1 vs.Verliezer Halve Finale 2 afgelast (4)

Finale
Winnaar Halve Finale 1 vs.Winnaar Halve Finale 2 afgelast (4)
(4) - Half maart werd het toernooi afgelast door de organiserende vereniging Olympia Haarlem vanwege de maatregelen ivm coronavirus (COVID-19)
(4) - Half March, the tournament was cancelled by organizing club Olympia Haarlem due to the measures against the coronavirus (COVID-19)
(einde van het oorspronkelijke oefenseizoen)
(end of the original exhibition season)

NIEUW PROGRAMMA OEFENWEDSTRIJDEN / NEW SCHEDULE EXHIBITION GAMES
Zaterdag 10 april / Saturday, April 10
Onze Gezellen vs.Olympia Haarlem 7-7 (4)Verslag & Line Score

Hoofddorp Pioniers vs.Roef! afgelast(DH) (weersomstandigheden)

Quick Amersfoort vs.Sparks Haarlem afgelast(DH) (weersomstandigheden)
Zaterdag 17 april / Saturday, April 17
Onze GezellenW-Meyering (1-0)
W-Zwakman (1-0)
vs.Hoofddorp PioniersL-Witvliet (0-1)
L-M. de Groot (0-1)
13-4 (5½)
14-4 (4½)
(*) Verslag & Line Scores

Sparks HaarlemW-Schoor (1-0)
W-Henks (1-0)
vs.Quick AmersfoortL-V. de Boer (0-1)
L-Van Gennip (0-1)
10-1 (6)
7-2 (6)
(*) Verslag

Roef!L-S. Franka (0-1)
L-Merkx (0-1)
vs.Olympia HaarlemW-Vleugels (1-0)
W-Hop (1-0)
3-10 (5)
1-2 (4)
(*) Verslag & Line Scores

Amsterdam Pirates vs.Tex Town Tigers 0-7
0-13
(*)
(*) - Waren oorspronkelijk competitiewedstrijden op deze dag, maar werden per 25 maart omgezet in oefenwedstrijden
(*) - Were originally regular season-games on this day, but were changed into exhibition games on March 25
(**) - Waren oorspronkelijk competitiewedstijden Sparks Haarlem vs. Olympia Haarlem en Roef! vs. Quick Amersfoort, maar de in oefenwedstijd omgezette wedstrijden zijn gewijzigd
(**) - Were originally regular season games Sparks Haarlem vs. Olympia Haarlem and Roef! vs. Quick Amersfoort, but these reversed exhibition games have been changed
Zaterdag 24 april / Saturday, April 24
Olympia HaarlemW-Vleugels (1-0)
W-Kistemaker (1-0)
vs.Amsterdam PiratesL-Van der Maas (0-2)
L-Brinks (0-1)
9-8 (6½)
10-9 (7)
(**) Verslag & Line Scores

Hoofddorp PioniersL-????
L-????
vs.Sparks HaarlemW-Schoor (2-0)
W-Henks (2-0)
0-17 (5)
0-16 (5)
(*) Verslag

Quick AmersfoortW-????
W-????
vs.Roef!L-????
L-????
7-1
2-1
(**) Verslag

Tex Town TigersL-Kock (0-0)
W-Ten Donkelaar (0-0)
vs.Onze GezellenW-Zwakman (2-0)
L-Meyering (1-1)
9-10 (7)
8-1 (5)
(*) Verslag & Line Scores
(*) - Waren oorspronkelijk competitiewedstrijden op deze dag, maar werden per 25 maart omgezet in oefenwedstrijden
(*) - Were originally regular season-games on this day, but were changed into exhibition games on March 25
(**) - Waren oorspronkelijk competitiewedstijden Olympia Haarlem vs. Roef! en Quick Amersfoort vs. Amsterdam Pirates, maar de in oefenwedstijd omgezette wedstrijden zijn gewijzigd
(**) - Were originally regular season games Olympia Haarlem vs. Roef! and Quick Amersfoort vs. Amsterdam Pirates, but these reversed exhibition games have been changed
(einde van het oefenseizoen versie 2)
(end of the exhibition season version 2)
(reguliere seizoen Hoofdklasse begint op zaterdag 1 mei)
(regular season Hoofdklasse opens on Saturday, May 1)

Programma / Schedule

OORSPRONKELIJK PROGRAMMA / ORIGINAL SCHEDULE
COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 17 april / Saturday, April 17
HOOFDKLASSE - OPENING DAY
Onze Gezellen vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (1)(DH) naar za. 2 oktober

Sparks Haarlem vs.Olympia Haarlem uitgesteld (1)(DH) naar za. 2 oktober

Roef! vs.Quick Amersfoort uitgesteld (1)(DH) naar za. 2 oktober

Amsterdam Pirates vs.Tex Town Tigers uitgesteld (1)(DH) naar za. 2 oktober

EERSTE KLASSE - OPENING DAY
DSS vs.The Orioles uitgesteld (1)(DH) nieuwe datum n.n.b.

Red Lions vs.Euro Stars uitgesteld (1)(DH) nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout vs.Neptunus uitgesteld (1)(DH) nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.Onze Gezellen 2 uitgesteld (1)(DH) nieuwe datum n.n.b.
(1) - Wedstrijden t/m 25 april door de KNBSB op 15 februari uitgesteld na bekendmaking nieuwe competitiestart op 1 mei vanwege huidige maatregelen tegen het coronavirus (COVID-19)
(1) - Games through April 25 postponed by the KNBSB on February 15 after announcing the new season starts on May 1 due to current measures against the coronavirus (COVID-19)
Zaterdag 24 april / Saturday, April 24
HOOFDKLASSE
Olympia Haarlem vs.Roef! uitgesteld (1)(DH) naar za. 9 oktober

Hoofddorp Pioniers vs.Sparks Haarlem uitgesteld (1)(DH) naar za. 9 oktober

Quick Amersfoort vs.Amsterdam Pirates uitgesteld (1)(DH) naar za. 9 oktober

Tex Town Tigers vs.Onze Gezellen uitgesteld (1)(DH) naar za. 9 oktober

EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Twins Oosterhout uitgesteld (1)(DH) nieuwe datum n.n.b.

The Orioles vs.Red Lions uitgesteld (1)(DH) nieuwe datum n.n.b.

Neptunus vs.UVV uitgesteld (1)(DH) nieuwe datum n.n.b.

Onze Gezellen 2 vs.DSS uitgesteld (1)(DH) nieuwe datum n.n.b.
(1) - Wedstrijden t/m 25 april door de KNBSB op 15 februari uitgesteld na bekendmaking nieuwe competitiestart op 1 mei vanwege huidige maatregelen tegen het coronavirus (COVID-19)
(1) - Games through April 25 postponed by the KNBSB on February 15 after announcing the new season starts on May 1 due to current measures against the coronavirus (COVID-19)
Dinsdag 27 april / Tuesday, April 27
KONINGSDAG / KING'S DAY

geen wedstrijden vastgesteld / no games scheduled

Alle oorspronkelijk geplande competitiewedstrijden in de Hoofdklasse vanaf zaterdag 10 april tot en met zaterdag 17 april zijn uitgesteld naar een nieuwe datum
All original scheduled regular season games in the Hoofdklasse from Saturday, April 10 through Saturday, April 17 have been postponed to a new date
De competitiewedstrijden vanaf zaterdag 10 april zijn omgezet in oefenwedstrijd; De competitie begint op zaterdag 1 mei
The games from Saturday, April 10 on have instead become exhibition games; The regular season opens on Saturday, May 1

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 1 mei / Saturday, May 1
HOOFDKLASSE - OPENING DAY
Sparks Haarlem vs.Onze Gezellen 13:00(DH) Haarlem

Quick Amersfoort vs.Tex Town Tigers 13:00(DH) Amersfoort

Roef! vs.Hoofddorp Pioniers 13:30(DH) Moergestel

Amsterdam Pirates vs.Olympia Haarlem 14:00(DH) Amsterdam

EERSTE KLASSE - OPENING DAY
DSS vs.Neptunus uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout vs.Red Lions uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.Euro Stars uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.

Onze Gezellen 2 vs.The Orioles uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.
(8) - Wedstrijden t/m 16 mei door de KNBSB op 25 maart uitgesteld vanwege huidige maatregelen tegen het coronavirus (COVID-19)
(8) - Games through May 16 postponed by the KNBSB on March 25 due to current measures against the coronavirus (COVID-19)

HOLLAND TOUR
OEFENWEDSTRIJDEN NEDERLANDS TEAM - EXHIBITION GAMES NETHERLANDS TEAM
Zondag 2 mei / Sunday, May 2
Nederland vs.Duitsland 13:00(DH) Enschede (veld Tex Town Tigers)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFKLASSE / EERSTE KLASSE
Dinsdag 4 mei / Tuesday, May 4
NATIONALE HERDENKING / NATIONAL MEMORIAL DAY


Woensdag 5 mei / Wednesday, May 5
NATIONALE BEVRIJDINGSDAG / NATIONAL LIBERATION DAY


Zaterdag 8 mei / Saturday, May 8
HOOFDKLASSE
Onze Gezellen vs.Roef! 13:00(DH) Haarlem

Olympia Haarlem vs.Quick Amersfoort 13:00(DH) Haarlem

Hoofddorp Pioniers vs.Amsterdam Pirates 13:00(DH) Hoofddorp

Tex Town Tigers vs.Sparks Haarlem 14:00(DH) Enschede

EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.DSS uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.

The Orioles vs.Twins Oosterhout uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.

Neptunus vs.Onze Gezellen 2 uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.

Red Lions vs.UVV uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.
(8) - Wedstrijden t/m 16 mei door de KNBSB op 25 maart uitgesteld vanwege huidige maatregelen tegen het coronavirus (COVID-19)
(8) - Games through May 16 postponed by the KNBSB on March 25 due to current measures against the coronavirus (COVID-19)

HOLLAND TOUR
OEFENWEDSTRIJD NEDERLANDS TEAM - EXHIBITION GAME NETHERLANDS TEAM
Woensdag 12 mei / Wednesday, May 12
Tex Town Tigers HSB vs.Nederland afgelast
(Wedstrijd door de KNBSB op 25 maart afgelast vanwege huidige maatregelen tegen het coronavirus (COVID-19); zou worden gespeeld op het veld van Tex Town Tigers in Enschede)
(Game cancelled by the KNBSB on March 25 due to current measures against the coronavirus (COVID-19); was to be played at the site of Tex Town Tigers in Enschede)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFKLASSE / EERSTE KLASSE
Donderdag 13 mei / Thursday, May 13
HOOFDKLASSE
Olympia Haarlem vs.Onze Gezellen 13:00(DH) Haarlem

Quick Amersfoort vs.Sparks Haarlem 13:00(DH) Amersfoort

Amsterdam Pirates vs.Roef! 14:00(DH) Amsterdam

Tex Town Tigers vs.Hoofddorp Pioniers 14:00(DH) Enschede

EERSTE KLASSE
DSS vs.Red Lions uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.

Neptunus vs.The Orioles uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.Twins Oosterhout uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.

Onze Gezellen 2 vs.Euro Stars uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.
(8) - Wedstrijden t/m 16 mei door de KNBSB op 25 maart uitgesteld vanwege huidige maatregelen tegen het coronavirus (COVID-19)
(8) - Games through May 16 postponed by the KNBSB on March 25 due to current measures against the coronavirus (COVID-19)
Zaterdag 15 mei / Saturday, May 15
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Olympia Haarlem 13:00(DH) Hoofddorp

Sparks Haarlem vs.Amsterdam Pirates 13:00(DH) Haarlem

Onze Gezellen vs.Quick Amersfoort 13:00(DH) Haarlem

Roef! vs.Tex Town Tigers 13:30(DH) Moergestel

EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Neptunus uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.

Red Lions vs.Onze Gezellen 2 uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout vs.DSS uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.The Orioles uitgesteld (8)(DH) nieuwe datum n.n.b.
(8) - Wedstrijden t/m 16 mei door de KNBSB op 25 maart uitgesteld vanwege huidige maatregelen tegen het coronavirus (COVID-19)
(8) - Games through May 16 postponed by the KNBSB on March 25 due to current measures against the coronavirus (COVID-19)

HOLLAND TOUR
OEFENWEDSTRIJD NEDERLANDS TEAM - EXHIBITION GAME NETHERLANDS TEAM
Woensdag 19 mei / Wednesday, May 19
Nieuwegein Diamonds HSB vs.Nederland 20:00Nieuwegein (veld Nieuwegein Diamonds)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 22 mei / Saturday, May 22
HOOFDKLASSE
Sparks Haarlem vs.Roef! 13:00(DH) Haarlem

Olympia Haarlem vs.Tex Town Tigers 13:00(DH) Haarlem

Hoofddorp Pioniers vs.Quick Amersfoort 13:00(DH) Hoofddorp

Amsterdam Pirates vs.Onze Gezellen 14:00(DH) Amsterdam
Maandag 24 mei / Monday, May 24
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Roef! 13:00(DH) Hoofddorp

Olympia Haarlem vs.Amsterdam Pirates 13:00(DH) Haarlem

Onze Gezellen vs.Sparks Haarlem 13:00(DH) Haarlem

Tex Town Tigers vs.Quick Amersfoort 14:00(DH) Enschede

EERSTE KLASSE - OPENING DAY
DSS vs.UVV 13:00(DH) Haarlem

The Orioles vs.Euro Stars 13:00(DH) Bergschenhoek

Neptunus vs.Red Lions 14:00(DH) Rotterdam

Twins Oosterhout vs.Onze Gezellen 2 14:00(DH) Oosterhout

HOLLAND TOUR
OEFENWEDSTRIJD NEDERLANDS TEAM - EXHIBITION GAME NETHERLANDS TEAM
Woensdag 26 mei / Wednesday, May 26
DVH HSB vs.Nederland 20:00Amstelveen (veld DVH)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 29 mei / Saturday, May 29
HOOFDKLASSE
Sparks Haarlem vs.Hoofddorp Pioniers 13:00(DH) Haarlem

Onze Gezellen vs.Tex Town Tigers 13:00(DH) Haarlem

Roef! vs.Olympia Haarlem 13:30(DH) Moergestel

Amsterdam Pirates vs.Quick Amersfoort 14:00(DH) Amsterdam

EERSTE KLASSE
DSS vs.Onze Gezellen 2 13:00(DH) Haarlem

Red Lions vs.The Orioles 14:00(DH) Rijswijk

Twins Oosterhout vs.Euro Stars 14:00(DH) Oosterhout

UVV vs.Neptunus 14:00(DH) Vleuten

HOLLAND TOUR
OEFENWEDSTRIJDEN NEDERLANDS TEAM - EXHIBITION GAMES NETHERLANDS TEAM
Zondag 30 mei / Sunday, May 30
Nederland vs.Duitsland 13:00(DH) Enschede (veld Tex Town Tigers)
Woensdag 2 juni / Wednesday, June 2
Red Lions HSB vs.Nederland 20:00Rijswijk (veld Red Lions)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 5 juni / Saturday, June 5
HOOFDKLASSE
Quick Amersfoort vs.Roef! 13:00(DH) Amersfoort

Olympia Haarlem vs.Sparks Haarlem 13:00(DH) Haarlem

Hoofddorp Pioniers vs.Onze Gezellen 13:00(DH) Hoofddorp

Tex Town Tigers vs.Amsterdam Pirates 14:00(DH) Enschede

EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Red Lions 13:00(DH) Capelle a/d IJssel

The Orioles vs.DSS 13:00(DH) Bergschenhoek

Neptunus vs.Twins Oosterhout 14:00(DH) Rotterdam

Onze Gezellen 2 vs.UVV 15:00(DH) Haarlem
Zaterdag 12 juni / Saturday, June 12
EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.UVV 13:00(DH) Capelle a/d IJssel

The Orioles vs.Onze Gezellen 2 13:00(DH) Bergschenhoek

Neptunus vs.DSS 14:00(DH) Rotterdam

Red Lions vs.Twins Oosterhout 14:00(DH) Rijswijk
Zondag 13 juni / Sunday, June 13
WERELD SOFTBAL DAG / WORLD SOFTBALL DAY


Zaterdag 19 juni / Saturday, June 19
EERSTE KLASSE
DSS vs.Euro Stars 13:00(DH) Haarlem

Twins Oosterhout vs.The Orioles 14:00(DH) Oosterhout

UVV vs.Red Lions 14:00(DH) Vleuten

Onze Gezellen 2 vs.Neptunus 15:00(DH) Haarlem
Zaterdag 26 juni / Saturday, June 26
EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Onze Gezellen 2 13:00(DH) Capelle a/d IJssel

The Orioles vs.Neptunus 13:00(DH) Bergschenhoek

Red Lions vs.DSS 14:00(DH) Rijswijk

Twins Oosterhout vs.UVV 14:00(DH) Oosterhout

22e EUROPEES KAMPIOENSCHAP / 22nd EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Locaties / Sites:
Friuli Venezia Giulia (ItalŽ/Italy)

Deelnemende teams / Participating teams:
Poule A: Ierland (Ireland), ItaliŽ (Italy), Spanje (Spain), TsjechiŽ (Czech Republic), Winnaar Poule C, Winnaar Poule F
Poule B: Frankrijk (France), Griekenland (Greece), Groot-BrittanniŽ (Great Britain), Nederland (Netherlands), Winnaar Poule D, Winnaar Poule E
Poule C: Duitsland (Germany), Hongarije (Hungary), Slowakije (Slovakia), Zwitserland (Switzerland)
Poule D: Bulgarije (Bulgaria), IsraŽl (Israel), KroatiŽ (Croatia), OekraÔne (Ukraine)
Poule E: Litouwen (Lithuania), Oostenrijk (Austria), Polen (Poland)
Poule F: BelgiŽ (Belgium), Denemarken (Denmark), Rusland (Russia)

Top-3 plaatst zich voor WBSC Wereldkampioenschap 2022 / Top-3 qualifies for WBSC Women's World Cup 2022
De kampioen plaatst zich ook voor de World Games 2022 / The champion also qualifies for the World Games 2022
Top-6 plaatst zich voor de Super6 2022 / Top-6 qualifies for the Super6 2022

Het EK stond op het programma voor 7 t/m 13 juni 2020, maar op 2 april 2020 werd het evenement uitgesteld door de Europese Softbal Bond (ESF) vanwege het coronavirus (COVID-19).
De nieuwe speeldata waren zondag 20 t/m zaterdag 26 september 2020, maar op 5 mei 2020 werd het toernooi uitgesteld naar 2021 door de Europese Softbal Bond (ESF)

The Championship was scheduled for June 7-13, 2020, but on April 2, 2020 the event was postponed by the European Softball Federation (ESF), due to the coronavirus (COVID-19).
The new dates were Sunday, September 20 through Saturday, September 26, 2020, but on May 5, 2020, the tournament was postponed to 2021 by the European Softball Federation (ESF)

Zondag 27 juni / Sunday, June 27
Programma nog niet bekend - Schedule not yet announced
Maandag 28 juni / Monday, June 28
Programma nog niet bekend - Schedule not yet announced
Dinsdag 29 juni / Tuesday, June 29
Programma nog niet bekend - Schedule not yet announced
Woensdag 30 juni / Wednesday, June 30
Programma nog niet bekend - Schedule not yet announced
Donderdag 1 juli / Thursday, July 1
Programma nog niet bekend - Schedule not yet announced
Vrijdag 2 juli / Friday, July 2
Programma nog niet bekend - Schedule not yet announced
Zaterdag 3 juli / Saturday, July 3
Programma nog niet bekend - Schedule not yet announced

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 3 juli / Saturday, July 3
EERSTE KLASSE
DSS vs.Twins Oosterhout 13:00(DH) Haarlem

The Orioles vs.UVV 13:00(DH) Bergschenhoek

Neptunus vs.Euro Stars 14:00(DH) Rotterdam

Onze Gezellen 2 vs.Red Lions 15:00(DH) Haarlem
Zaterdag 10 juli / Saturday, July 10
HOOFDKLASSE
Quick Amersfoort vs.Olympia Haarlem 13:00(DH) Amersfoort

Sparks Haarlem vs.Tex Town Tigers 13:00(DH) Haarlem

Roef! vs.Onze Gezellen 13:30(DH) Moergestel

Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers 14:00(DH) Amsterdam

EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.The Orioles 13:00(DH) Capelle a/d IJssel

Onze Gezellen 2 vs.Twins Oosterhout 13:00(DH) Haarlem

Red Lions vs.Neptunus 14:00(DH) Rijswijk

UVV vs.DSS 14:00(DH) Vleuten
Zaterdag 17 juli / Saturday, July 17
HOOFDKLASSE
Sparks Haarlem vs.Roef! 13:00(DH) Haarlem

Onze Gezellen vs.Amsterdam Pirates 13:00(DH) Haarlem

Quick Amersfoort vs.Hoofddorp Pioniers 13:00(DH) Amersfoort

Tex Town Tigers vs.Olympia Haarlem 14:00(DH) Enschede

32e OLYMPISCHE SPELEN / 32nd OLYMPIC GAMES
Locaties / Sites:
Yokohama Stadium, Naka-ku, Yokohama-shi, Kanagawa Prefecture (Japan) (stadion/site Yokohama DeNA BayStars)
Fukushima Azuma Baseball Stadium, Azuma Sports Park, Sabara, Fukushima-shi, Fukushima Prefecture (Japan)

Deelnemende landen / Participating countries:
Japan, AustraliŽ (Australia), Canada, ItaliŽ (Italy), Mexico, USA

Op dinsdag 24 maart 2020 maakten het Internationaal Olympisch Comitť en het Organisatie-Comitť Tokyo 2020 bekend dat de Olympische Spelen zijn uitgesteld naar 2021.
Gezamenlijke verklaring International Olympic Committee en Tokyo 2020 Organizing Committee

On Tuesday, March 24, 2020, the International Olympic Committee and the Tokyo 2020 Organizing Committee announced that the Olympic Games are postponed to 2021.
Joint statement International Olympic Committee and Tokyo 2020 Organizing Committee

Het speelschema hieronder is de volgorde van wedstrijden zoals gepland voor het toernooi in 2020
The game-schedule beneath is the order of games as scheduled for the tournament in 2020

Woensdag 21 juli / Wednesday, July 21
Japan vs.AustraliŽ ..:..

USA vs.ItaliŽ ..:..

Canada vs.Mexico ..:..
Donderdag 22 juli / Thursday, July 22
Japan vs.AustraliŽ ..:..

USA vs.ItaliŽ ..:..

Canada vs.Mexico ..:..
Zaterdag 24 juli / Saturday, July 24
Canada vs.AustraliŽ ..:..

Mexico vs.USA ..:..

ItaliŽ vs.Japan ..:..
Zondag 25 juli / Sunday, July 25
USA vs.AustraliŽ ..:..

Japan vs.Canada ..:..

Mexico vs.ItaliŽ ..:..
Maandag 26 juli / Monday, July 26
USA vs.Japan ..:..

ItaliŽ vs.Canada ..:..

AustraliŽ vs.Mexico ..:..
Dinsdag 27 juli / Tuesday, July 27
3e-4e plaats
Nummer 3 vs.Nummer 4 ..:..

Finale
Nummer 1 vs.Nummer 2 ..:..

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 24 juli / Saturday, July 24
HOOFDKLASSE
Olympia Haarlem vs.Hoofddorp Pioniers 13:00(DH) Haarlem

Quick Amersfoort vs.Onze Gezellen 13:00(DH) Amersfoort

Tex Town Tigers vs.Roef! 14:00(DH) Enschede

Amsterdam Pirates vs.Sparks Haarlem 14:00(DH) Amsterdam
Zaterdag 31 juli / Saturday, July 31
HOOFDKLASSE
Onze Gezellen vs.Olympia Haarlem 13:00(DH) Haarlem

Sparks Haarlem vs.Quick Amersfoort 13:00(DH) Haarlem

Hoofddorp Pioniers vs.Tex Town Tigers 13:00(DH) Hoofddorp

Roef! vs.Amsterdam Pirates 13:30(DH) Moergestel
Zaterdag 7 augustus / Saturday, August 7
HOOFDKLASSE
Sparks Haarlem vs.Olympia Haarlem 13:00(DH) Haarlem

Onze Gezellen vs.Hoofddorp Pioniers 13:00(DH) Haarlem

Roef! vs.Quick Amersfoort 13:30(DH) Moergestel

Amsterdam Pirates vs.Tex Town Tigers 14:00(DH) Amsterdam
Zaterdag 14 augustus / Saturday, August 14
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Sparks Haarlem 13:00(DH) Hoofddorp

Quick Amersfoort vs.Amsterdam Pirates 13:00(DH) Amersfoort

Tex Town Tigers vs.Onze Gezellen 14:00(DH) Enschede

(Roef! en Olympia Haarlem nemen deel aan respectievelijk de European Premiere Cup en de European Cup Winners Cup
(Roef! and Olympia Haarlem participate in respectively the European Premiere Cup and the European Cup Winners Cup

EERSTE KLASSE
DSS vs.The Orioles 13:00(DH) Haarlem

Red Lions vs.Euro Stars 14:00(DH) Rijswijk

Twins Oosterhout vs.Neptunus 14:00(DH) Oosterhout

UVV vs.Onze Gezellen 2 14:00(DH) Vleuten

43e EUROPEAN PREMIERE CUP / 29e EUROPEAN CUP WINNERS CUP
EUROPEAN PREMIERE CUP
Locatie / Site:
Buttrio, Friuli Venezia Giulia (ItaliŽ/Italy) (complex/site White Sox Buttrio)

Deelnemende teams / Participating teams:
Apollo Bratislava (Slowakije/Slovakia), Barracudas ZŁrich (Zwitserland/Switzerland), Bollate (ItaliŽ/Italy),
Les Comanches (Frankrijk/France), Forlž (ItaliŽ/Italy), Hoboken Pioneers (BelgiŽ/Belgium), SK Joudrs Praha (TsjechiŽ/Czech Rep.),
Rivas Sofbol (Spanje/Spain), Roef! (Nederland/Netherlands), RusStar (Rusland/Russia)

Het toernooi om de European Premiere Cup stond op het programma voor maandag 17 t/m zaterdag 22 augustus 2020, maar op 2 april 2020 werd het evenement afgelast door de Europese Softbal Bond (ESF) vanwege het coronavirus (COVID-19) en uitgesteld naar 2021

The European Premiere Cup tournament was scheduled for Monday, August 17 through Saturday, August 22, 2020, but on April 2, 2020, the event was cancelled by the European Softball Federation (ESF), due to the coronavirus (COVID-19) and postponed to 2021


EUROPEAN CUP WINNERS CUP
Locaties / Sites:
Saronno (ItaliŽ/Italy) (complex Saronno Softball)
Legnano (ItaliŽ/Italy) complex Legnano Softball)

Deelnemende teams / Participating teams:
Barracudas Hørsholm (Denemarken/Denmark), Carrousel (Rusland/Russia), Chicaboo's (BelgiŽ/Belgium), Crazy Chicklets (Oostenrijk/Austria),
Eagles Praha (TsjechiŽ/Czech Rep.), Fireballs (IsraŽl/Israel), Free Agents (Groot-BrittanniŽ/Great Britain), Gepardy Żory (Polen/Poland),
MRKI Medvedi (KroatiŽ/Croatia), Neunkirchen Nightmares (Duitsland/Germany), Olympia Haarlem (Nederland/Netherlands),
Les Pharaons (Frankrijk/France), Saronno (ItaliŽ/Italy), SkŲvde Saints (Zweden/Sweden),
Trnava Panthers (Slowakije/Slovakia), Viladecans (Spanje/Spain), ZŁrich Challengers (Zwitserland/Switzerland)

Het toernooi om de European Cup Winners Cup stond op het programma voor maandag 17 t/m zaterdag 22 augustus 2020, maar op 2 april 2020 werd het evenement afgelast door de Europese Softbal Bond (ESF) vanwege het coronavirus (COVID-19) en uitgesteld naar 2021

The European Cup Winners Cup tournament was scheduled for Monday, August 17 through Saturday, August 22, 2020, but on April 2, 2020, the event was cancelled by the European Softball Federation (ESF), due to the coronavirus (COVID-19) and postponed to 2021

Maandag 16 augustus / Monday, August 16
Programma nog niet bekend - Schedule not yet announced
Dinsdag 17 augustus / Tuesday, August 17
Programma nog niet bekend - Schedule not yet announced
Woensdag 18 augustus / Wednesday, August 18
Programma nog niet bekend - Schedule not yet announced
Donderdag 19 augustus / Thursday, August 19
Programma nog niet bekend - Schedule not yet announced
Vrijdag 20 augustus / Friday, August 20
Programma nog niet bekend - Schedule not yet announced
Zaterdag 21 augustus / Saturday, August 21
Programma nog niet bekend - Schedule not yet announced

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 21 augustus / Saturday, August 21
EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Twins Oosterhout 13:00(DH) Capelle a/d IJssel

The Orioles vs.Red Lions 13:00(DH) Bergschenhoek

Neptunus vs.UVV 14:00(DH) Rotterdam

Onze Gezellen 2 vs.DSS 15:00(DH) Haarlem
Zaterdag 28 augustus / Saturday, August 28
HOOFDKLASSE
Sparks Haarlem vs.Onze Gezellen 13:00(DH) Haarlem

Quick Amersfoort vs.Tex Town Tigers 13:00(DH) Amersfoort

Roef! vs.Hoofddorp Pioniers 13:30(DH) Moergestel

Amsterdam Pirates vs.Olympia Haarlem 14:00(DH) Amsterdam

EERSTE KLASSE
DSS vs.Neptunus 13:00(DH) Haarlem

Twins Oosterhout vs.Red Lions 14:00(DH) Oosterhout

UVV vs.Euro Stars 14:00(DH) Vleuten

Onze Gezellen 2 vs.The Orioles 15:00(DH) Haarlem
Zondag 29 augustus / Sunday, August 29
HOOFDKLASSE
Olympia Haarlem vs.Roef! 13:00(DH) Haarlem

HOLLAND TOUR
OEFENWEDSTRIJD NEDERLANDS TEAM - EXHIBITION GAME NETHERLANDS TEAM
Woensdag 1 september / Wednesday, September 1
Red Lions HSB vs.Nederland 20:00Rijswijk (veld Red Lions)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 4 september / Saturday, September 4
HOOFDKLASSE
Onze Gezellen vs.Roef! 13:00(DH) Haarlem

Olympia Haarlem vs.Quick Amersfoort 13:00(DH) Haarlem

Hoofddorp Pioniers vs.Amsterdam Pirates 13:00(DH) Hoofddorp

Tex Town Tigers vs.Sparks Haarlem 14:00(DH) Enschede

EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.DSS 13:00(DH) Capelle a/d IJssel

The Orioles vs.Twins Oosterhout 13:00(DH) Bergschenhoek

Neptunus vs.Onze Gezellen 14:00(DH) Rotterdam

Red Lions vs.UVV 14:00(DH) Rijswijk

HOLLAND TOUR
OEFENWEDSTRIJD NEDERLANDS TEAM - EXHIBITION GAME NETHERLANDS TEAM
Woensdag 8 september / Wednesday, September 8
DVH HSB vs.Nederland 20:00Amstelveen (veld DVH)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 11 september / Saturday, September 11
HOOFDKLASSE
Olympia Haarlem vs.Tex Town Tigers 13:00(DH) Haarlem

Quick Amersfoort vs.Hoofddorp Pioniers 13:00(DH) Amersfoort

Roef! vs.Sparks Haarlem 13:30(DH) Moergestel

Amsterdam Pirates vs.Onze Gezellen 14:00(DH) Amsterdam

EERSTE KLASSE
DSS vs.Red Lions 13:00(DH) Haarlem

Neptunus vs.The Orioles 14:00(DH) Rotterdam

UVV vs.Twins Oosterhout 14:00(DH) Vleuten

Onze Gezellen 2 vs.Euro Stars 15:00(DH) Haarlem

HOLLAND TOUR
OEFENWEDSTRIJD NEDERLANDS TEAM - EXHIBITION GAME NETHERLANDS TEAM
Woensdag 15 september / Wednesday, September 15
Nieuwegein Diamonds HSB vs.Nederland 20:00Nieuwegein (veld Nieuwegein Diamonds)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 18 september / Saturday, September 18
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Olympia Haarlem 13:00(DH) Hoofddorp

Sparks Haarlem vs.Amsterdam Pirates 13:00(DH) Haarlem

Onze Gezellen vs.Quick Amersfoort 13:00(DH) Haarlem

Roef! vs.Tex Town Tigers 13:30(DH) Moergestel

EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Neptunus 13:00(DH) Capelle a/d IJssel

Red Lions vs.Onze Gezellen 2 14:00(DH) Rijswijk

Twins Oosterhout vs.DSS 14:00(DH) Oosterhout

UVV vs.The Orioles 14:00(DH) Vleuten

HOLLAND TOUR
OEFENWEDSTRIJD NEDERLANDS TEAM
EXHIBITION GAME NETHERLANDS TEAM
Woensdag 22 september / Wednesday, September 22
Tex Town Tigers HSB vs.Nederland 20:00Enschede (veld Tex Town Tigers)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 25 september / Saturday, September 25
HOOFDKLASSE
Amsterdam Pirates vs.Roef! 13:00(DH) Amsterdam

Olympia Haarlem vs.Onze Gezellen 13:00(DH) Haarlem

Quick Amersfoort vs.Sparks Haarlem 13:00(DH) Amersfoort

Tex Town Tigers vs.Hoofddorp Pioniers 14:00(DH) Enschede

EERSTE KLASSE
DSS vs.UVV 13:00(DH) Haarlem

Neptunus vs.Red Lions 13:00(DH) Rotterdam

Onze Gezellen 2 vs.Twins Oosterhout 13:00(DH) Haarlem

The Orioles vs.Euro Stars 13:00(DH) Bergschenhoek
(einde van de reguliere competitie in de Eerste Klasse)
(end of the regular season in the First Division)
Zaterdag 2 oktober / Saturday, October 2
HOOFDKLASSE
Onze Gezellen vs.Hoofddorp Pioniers 13:00(DH) Haarlem (*)

Sparks Haarlem vs.Olympia Haarlem 13:00(DH) Haarlem (*)

Roef! vs.Quick Amersfoort 13:30(DH) Moergestel (*)

Amsterdam Pirates vs.Tex Town Tigers 14:00(DH) Amsterdam (*)
(*) - Deze wedstrijden stonden aanvankelijk op het programma voor zaterdag 17 april, maar werden verplaatst naar vandaag toen de KNBSB op 25 maart het nieuwe competitieprogramma presenteerde
(*) - These games were initially scheduled for Saturday, April 17, but were moved to today when the KNBSB announced the new schedule on March 25)
(In het oorspronkelijke schema zouden vandaag de eerste en tweede wedstrijd van de best-of-five Holland Series worden gespeeld, maar die werden in de nieuwe opzet verplaatst naar zaterdag 16 oktober)
(In the original schedule, the first and second game of the best-of-five Holland Series were to be played, but in the new set-up, these games were moved to Saturday, October 16)
Zaterdag 9 oktober / Saturday, October 9
HOOFDKLASSE
Olympia Haarlem vs.Roef! 13:00(DH) Haarlem (*)

Hoofddorp Pioniers vs.Sparks Haarlem 13:00(DH) Hoofddorp (*)

Quick Amersfoort vs.Amsterdam Pirates 13:00(DH) Amersfoort (*)

Tex Town Tigers vs.Onze Gezellen 14:00(DH) Enschede (*)
(*) - Deze wedstrijden stonden aanvankelijk op het programma voor zaterdag 24 april, maar werden verplaatst naar vandaag toen de KNBSB op 25 maart het nieuwe competitieprogramma presenteerde
(*) - These games were initially scheduled for Saturday, April 24, but were moved to today when the KNBSB announced the new schedule on March 25)
(In het oorspronkelijke schema zouden vandaag de derde en (indien nodig) vierde wedstrijd van de best-of-five Holland Series worden gespeeld, maar die werden in de nieuwe opzet verplaatst naar zaterdag 23 oktober)
(In the original schedule, the third and (if needed) fourth game of the best-of-five Holland Series were to be played, but in the new set-up, these games were moved to Saturday, October 23)
(einde van de reguliere competitie in de Hoofdklasse)
(end of the regular season in the Major League)

HOLLAND SERIES
Zaterdag 16 oktober / Saturday, October 16
HOLLAND SERIES (Games 1 & 2, best-of-five)
(nummer 1 Hoofdklasse) vs.(nummer 2 Hoofdklasse) 13:00(DH) (nog niet bekend)
(Deze wedstrijden stonden in het oorspronkelijke schema op de agenda voor zaterdag 2 oktober)
(These games were initially listed for Saturday, October 2)
Zaterdag 23 oktober / Saturday, October 23
HOLLAND SERIES (Games 3 & indien nodig/if needed 4, best-of-five)
(nummer 2 Hoofdklasse) vs.(nummer 1 Hoofdklasse) 13:00(DH) (nog niet bekend)
(Deze wedstrijden stonden in het oorspronkelijke schema op de agenda voor zaterdag 9 oktober)
(These games were initially listed for Saturday, October 9)
Zondag 24 oktober / Sunday, October 24
HOLLAND SERIES (Game 5, best-of-five, indien nodig/if needed)
(nummer 1 Hoofdklasse) vs.(nummer 2 Hoofdklasse) 13:00(nog niet bekend)
(Deze wedstrijd stonden in het oorspronkelijke schema op de agenda voor zondag 10 oktober)
(This game was initially listed for Sunday, October 10)
(einde van de Holland Series)
(end of the Holland Series)
(einde van het seizoen 2021)
(end of the 2021 season)

Mail your suggestions and questions to stoov@wxs.nl - Mail suggesties en vragen naar stoov@wxs.nl
Copyright © 1997-2021 Marco Stoovelaar.