www.grand-slam.nl

Softball Men Scores,

Standings & Stats 2019

Compiled and Copyright © 1997-2019 by Marco Stoovelaar

Welkom...
...op de OfficiŽle Site van Grand Slam * Stats & News, de website die sinds 1997 al 22 jaar geheel gewijd is aan Honkbal EN Softbal in Nederland.

Grand Slam * Stats & News Honkbal
Grand Slam * Stats & News Softbal Vrouwen

Honkbal & Softbal Headlines

Laatste update: 28 maart 2019

Welcome...
...on the Official Site of Grand Slam * Stats & News, the website that is dedicated entirely to Baseball AND Softball in the Netherlands for 22 years since 1997.

Grand Slam * Stats & News Baseball
Grand Slam * Stats & News Softball Women

Baseball & Softball Headlines

Last update: March 28, 2019

Eerste Klasse Softbal Mannen / First Division Softball Men 2019
Eindstanden & Statistieken
Final Standings & Statistics

EERSTE KLASSE SOFTBAL MANNEN 2019
FIRST DIVISION SOFTBALL MEN 2019
EERSTE KLASSE / FIRST DIVISION
(Competitie begint op vrijdag 5 april)
(Regular Season opens on Friday, April 5)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1ADEGEEST/CATCH ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
ALCMARIA VICTRIX ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
BIRDS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
HOOFDDORP PIONIERS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NIEUWEGEIN DIAMONDS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
QUICK AMERSFOORT ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
RED LIONS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
SPIKES ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
TEX TOWN TIGERS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
DE ZUIDVOGELS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Line Scores | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores | Team Rosters
Competitie van 9 wedstrijden | 9-game schedule
Alle teams spelen eenmaal tegen elkaar
All teams play once against each other
(PO) - de vier hoogste teams kwalificeren zich voor de Play-Offs | (PO) - the four best teams qualify for the Play-Offs
(PD) - de zes onderste teams nemen deel aan de Play-Downs | (PD) - the bottom-six teams play in the Play-Downs
(PO#) - uitgeschakeld voor de Play-Offs | (PO#) - eliminated for the Play-Offs
Quick Amersfoort is regerend landskampioen | Quick Amersfoort is defending Dutch champion

EERSTE KLASSE SOFTBAL MANNEN 2019
FIRST DIVISION SOFTBALL MEN 2019
PLAY-OFFS EERSTE KLASSE / FIRST DIVISION
(Play-Offs begint op vrijdag 28 juni)
(Play-Offs opens on Friday, June 28)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Line Scores | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores | Team Rosters
Competitie van x wedstrijden | x-game schedule
Bepalingen voor Play-Offs nog niet bekend
Regulations for Play-Offs not yet published
(HS) - de nummer 1 en 2 plaatsen zich voor de Holland Series | (HS) - the teams in 1st and 2nd place qualify for the Holland Series
(HS#) - uitgeschakeld voor de Holland Series | (HS#) - eliminated for the Holland Series
Quick Amersfoort is regerend landskampioen | Quick Amersfoort is defending Dutch champion

EERSTE KLASSE SOFTBAL MANNEN 2019
FIRST DIVISION SOFTBALL MEN 2019
PLAY-DOWNS EERSTE KLASSE / FIRST DIVISION
(Play-Downs begint op vrijdag 28 juni)
(Play-Downs opens on Friday, June 28)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Line Scores | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores | Team Rosters
Competitie van x wedstrijden | x-game schedule
Bepalingen voor Play-Offs nog niet bekend
Regulations for Play-Offs not yet published

EERSTE KLASSE SOFTBAL MANNEN 2019
FIRST DIVISION SOFTBALL MEN 2019
HOLLAND SERIES EERSTE KLASSE / FIRST DIVISION
(Holland Series (best-of-three) begint op zaterdag 12 oktober)
(Holland Series (best-of-three) opens on Saturday, October 12)
STAND HOLLAND SERIES
STANDINGS HOLLAND SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslag | Programma | Line Scores | Team Rosters
Score | Schedule | Line Scores | Team Rosters
Best-of-Three
(A) - de winnaar is landskampioen
(A) - the winner is Dutch champion
(EC) - de landskampioen plaatst zich deelname aan de Europese Super Cup 2020
(EC) - the Dutch champion qualifies for participation in the European Super Cup 2020
Quick Amersfoort is regerend landskampioen | Quick Amersfoort is defending Dutch champion

Uitslagen / Scores


Er zijn nog geen wedstrijden gespeeld

No games have been played yet

Programma / Schedule

OEFENWEDSTRIJDEN / EXHIBITION GAMES
Zaterdag 30 maart / Saturday, March 30
9e KEISTAD-TOERNOOI (complex Quick Amersfoort, Amersfoort)
deelnemende teams: Quick Amersfoort, Adegeest/Catch (beide Nederland), Hoboken Pioneers (BelgiŽ), Painbusters Most (TsjechiŽ) en de Nationale Teams van Nederland en Duitsland
Painbusters Most vs.Quick Amersfoort 9:30Amersfoort

Duitsland vs.Nederland 10:45Amersfoort

Quick Amersfoort vs.Adegeest/Catch 12:00Amersfoort

Nederland vs.Painbusters Most 12:15Soest (veld Knickerbockers) (*)

Hoboken Pioneers vs.Duitsland 13:15Amersfoort

Adegeest/Catch vs.Painbusters Most 14:30Amersfoort

Nederland vs.Hoboken Pioneers 15:45Amersfoort

Painbusters Most vs.Duitsland 18:00Amersfoort (*)

(*) = extra wedstrijd / additional game
Zondag 31 maart / Sunday, March 31
9e KEISTAD-TOERNOOI (complex Quick Amersfoort, Amersfoort)
deelnemende teams: Quick Amersfoort, Adegeest/Catch (beide Nederland), Hoboken Pioneers (BelgiŽ), Painbusters Most (TsjechiŽ) en de Nationale Teams van Nederland en Duitsland
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 3 Poule B 9:30(PO1) Amersfoort

Halve Finale
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 2 Poule B 11:00(PO2) Amersfoort

Halve Finale
Nummer 1 Poule B vs.Nummer 2 Poule A 11:00(PO3) Amersfoort

Plaatsingwedstrijden
Verliezer PO 3 vs.Verliezer PO 1 12:30Amersfoort

Verliezer PO 2 vs.Winnaar PO 1 12:30Amersfoort

FInale
Winnaar PO 3 vs.Winnaar PO 2 14:00Amersfoort

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Vrijdag 5 april / Friday, April 5
EERSTE KLASSE - OPENING NIGHT
Adegeest/Catch vs.Birds 19:30Voorschoten

Spikes vs.Tex Town Tigers 19:30Spijkenisse

Alcmaria Victrix vs.Nieuwegein Diamonds 20:00Alkmaar

Hoofddorp Pioniers vs.Quick Amersfoort 20:00Hoofddorp

De Zuidvogels vs.Red Lions 20:00Huizen

OEFENWEDSTRIJDEN / EXHIBITION GAMES
Zaterdag 6 april / Saturday, April 6
3e EASTER CUP (complex Spikes, Spijkenisse)
deelnemende teams: Spikes, DVH (beide Nederland), Le Thillay (Frankrijk), Nationaal Team BelgiŽ, Nederland Oranje, Nederland Wit
Spikes vs.BelgiŽ 10:00Spijkenisse

Nederland Wit vs.Nederland Oranje 10:15Spijkenisse

Le Thillay vs.DVH 11:45Spijkenisse

Nederland Oranje vs.Spikes 12:00Spijkenisse

DVH vs.BelgiŽ 13:30Spijkenisse

Le Thillay vs.Nederland Wit 13:45Spijkenisse

BelgiŽ vs.Nederland Oranje 15:15Spijkenisse

Nederland Wit vs.Spikes 15:30Spijkenisse

Nederland Oranje vs.Le Thillay 17:00Spijkenisse

Spikes vs.DVH 17:15Spijkenisse
Zondag 7 april / Sunday, April 7
3e EASTER CUP (complex Spikes, Spijkenisse)
deelnemende teams: Spikes, DVH (beide Nederland), Le Thillay (Frankrijk), Nationaal Team BelgiŽ, Nederland Oranje, Nederland Wit
Le Thillay vs.BelgiŽ 9:00Spijkenisse

Nederland Oranje vs.DVH 10:30Spijkenisse

BelgiŽ vs.Nederland Wit 10:45Spijkenisse

Spikes vs.Le Thillay 12:15Spijkenisse

DVH vs.Nederland Wit 12:30Spijkenisse

5e/6e plaats
Nummer 5 vs.Nummer 6 14:15Spijkenisse

3e/4e plaats
Nummer 3 vs.Nummer 4 14:15Spijkenisse

Finale
Nummer 1 vs.Nummer 2 16:00Spijkenisse

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Vrijdag 12 april / Friday, April 12
EERSTE KLASSE
Birds vs.Hoofddorp Pioniers 20:00Zoetermeer

Nieuwegein Diamonds vs.Red Lions 20:00Nieuwegein

Quick Amersfoort vs.Spikes 20:00Amersfoort

Tex Town Tigers vs.Alcmaria Victrix 20:00Enschede

De Zuidvogels vs.Adegeest/Catch 20:00Huizen

HOLLAND TOUR
Woensdag 17 april / Wednesday, April 17
Nederland SB vs.Nederland HSB 20:00Uithoorn (veld Thamen)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Vrijdag 19 april / Friday, April 19
EERSTE KLASSE
Adegeest/Catch vs.Red Lions 19:30Voorschoten

Spikes vs.Birds 19:30Spijkenisse

Alcmaria Victrix vs.Quick Amersfoort 20:00Alkmaar

Hoofddorp Pioniers vs.De Zuidvogels 20:00Hoofddorp

Tex Town Tigers vs.Nieuwegein Diamonds 20:00Enschede
Maandag 22 april / Monday, April 22
EERSTE KLASSE
Nieuwegein Diamonds vs.Adegeest/Catch 14:00Nieuwegein

Quick Amersfoort vs.Tex Town Tigers 14:00Amersfoort

Red Lions vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Rijswijk

De Zuidvogels vs.Spikes 14:00Huizen
Dinsdag 23 april / Tuesday, April 23
EERSTE KLASSE
Birds vs.Alcmaria Victrix 20:00Zoetermeer

HOLLAND TOUR
Woensdag 24 april / Wednesday, April 24
Nederland HSB vs.Nederland SB 20:00Amersfoort (veld Quick Afrt)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Zaterdag 27 april / Saturday, April 27
EERSTE KLASSE
KONINGSDAG / KING'S DAY

geen wedstrijden vastgesteld / no games scheduled

HOLLAND TOUR
Dinsdag 30 april / Tuesday, April 30
Nederland SB vs.Nederland HSB 20:00Hoofddorp (veld Pioniers)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Vrijdag 3 mei / Friday, May 3
EERSTE KLASSE
Spikes vs.Red Lions 19:30Spijkenisse

Alcmaria Victrix vs.De Zuidvogels 20:00Alkmaar

Hoofddorp Pioniers vs.Adegeest/Catch 20:00Hoofddorp

Quick Amersfoort vs.Nieuwegein Diamonds 20:00Amersfoort

Tex Town Tigers vs.Birds 20:00Enschede
Zaterdag 4 mei / Saturday, May 4
NATIONALE HERDENKING / NATIONAL MEMORIAL DAY


Zondag 5 mei / Sunday, May 5
NATIONALE BEVRIJDINGSDAG / NATIONAL LIBERATION DAY


HOLLAND TOUR
Woensdag 8 mei / Wednesday, May 8
Nederland HSB vs.Nederland SB 20:00Huizen (veld De Zuidvogels)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Vrijdag 10 mei / Friday, May 10
EERSTE KLASSE
Red Lions vs.Alcmaria Victrix 19:00Rijswijk

Adegeest/Catch vs.Spikes 19:30Voorschoten

Birds vs.Quick Amersfoort 20:00Zoetermeer

Nieuwegein Diamonds vs.Hoofddorp Pioniers 20:00Nieuwegein

De Zuidvogels vs.Tex Town Tigers 20:00Huizen
Vrijdag 17 mei / Friday, May 17
EERSTE KLASSE
Spikes vs.Hoofddorp Pioniers 19:30Spijkenisse

Alcmaria Victrix vs.Adegeest/Catch 20:00Alkmaar

Birds vs.Nieuwegein Diamonds 20:00Zoetermeer

Quick Amersfoort vs.De Zuidvogels 20:00Amersfoort

Tex Town Tigers vs.Red Lions 20:00Enschede
Vrijdag 24 mei / Friday, May 24
EERSTE KLASSE
Red Lions vs.Quick Amersfoort 19:00Rijswijk

Adegeest/Catch vs.Tex Town Tigers 19:30Voorschoten

Spikes vs.Nieuwegein Diamonds 19:30Spijkenisse

Hoofddorp Pioniers vs.Alcmaria Victrix 20:00Hoofddorp

De Zuidvogels vs.Birds 20:00Huizen

HOLLAND TOUR
Woensdag 29 mei / Wednesday, May 29
Nederland SB vs.Nederland HSB 20:00Vleuten (veld UVV)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Vrijdag 31 mei / Friday, May 31
EERSTE KLASSE
Red Lions vs.Birds 19:00Rijswijk

Alcmaria Victrix vs.Spikes 20:00Alkmaar

Nieuwegein Diamonds vs.De Zuidvogels 20:00Nieuwegein

Quick Amersfoort vs.Adegeest/Catch 20:00Amersfoort

Tex Town Tigers vs.Hoofddorp Pioniers 20:00Enschede
(einde van de reguliere competitie in de Eerste Klasse)
(end of the regular season in the First Division)

36e ZEISTER SLOT TOERNOOI
Locatie / Site:
Sportpark 'Blikkenburg', Zeist (Nederland/Netherlands) (complex Phoenix)

Deelnemende teams / Participating teams:
AustraliŽ (Australia), Denemarken (Denmark), Japan, Nederland (Netherlands),
Nieuw-Zeeland (New Zealand), Zuid-Afrika (South Africa)

Zaterdag 8 juni / Saturday, June 8
nog niet bekend vs.nog niet bekend 9:00Zeist

nog niet bekend vs.nog niet bekend 9:00Zeist

nog niet bekend vs.nog niet bekend 11:00Zeist

nog niet bekend vs.nog niet bekend 11:00Zeist

nog niet bekend vs.nog niet bekend 13:00Zeist

nog niet bekend vs.nog niet bekend 13:00Zeist

nog niet bekend vs.nog niet bekend 15:00Zeist

nog niet bekend vs.nog niet bekend 15:00Zeist

nog niet bekend vs.nog niet bekend 17:00Zeist
Zondag 9 juni / Sunday, June 9
nog niet bekend vs.nog niet bekend 9:00Zeist

nog niet bekend vs.nog niet bekend 9:00Zeist

nog niet bekend vs.nog niet bekend 11:00Zeist

nog niet bekend vs.nog niet bekend 11:00Zeist

nog niet bekend vs.nog niet bekend 13:00Zeist

nog niet bekend vs.nog niet bekend 13:00Zeist

Finale
nog niet bekend vs.nog niet bekend 16:00Zeist

16e WERELDKAMPIOENSCHAP
Locaties / Sites:
Svoboda Ballpark, Praag/Prague (TsjechiŽ/Czech Republic)
Hippos Arena, HavlŪčkův Brod (TsjechiŽ/Czech Republic)

Deelnemende teams / Participating teams:
Groep A / Group A: ArgentiniŽ (Argentina), Botswana, Cuba, Filippijnen (Philippines), Japan,
Mťxico, Nieuw-Zeeland (New Zealand), TsjechiŽ (Czech Republic)
Groep B / Group B: AustraliŽ (Australia), Canada, Denemarken (Denmark), Nederland (Netherlands),
Singapore, USA, Venezuela, Zuid-Afrika (South Africa)

Donderdag 13 juni / Thursday, June 13
TsjechiŽ vs.Nieuw-Zeeland 19:30Praag
Vrijdag 14 juni / Friday, June 14
Venezuela vs.Zuid-Afrika 10:30Praag

Canada vs.Denemarken 13:30Praag

Cuba vs.Filippijnen 13:30HavlŪčkův Brod

AustraliŽ vs.Singapore 16:30Praag

Botswana vs.ArgentiniŽ 13:30HavlŪčkův Brod

USA vs.Nederland 19:30Praag

Japan vs.Mťxico 19:30HavlŪčkův Brod
Zaterdag 15 juni / Saturday, June 15
Filippijnen vs.Botswana 10:30Praag

Denemarken vs.Zuid-Afrika 10:30HavlŪčkův Brod

ArgentiniŽ vs.Japan 13:30Praag

Venezuela vs.Singapore 13:30HavlŪčkův Brod

Nieuw-Zeeland vs.Cuba 16:30Praag

Nederland vs.Canada 16:30HavlŪčkův Brod

TsjechiŽ vs.Mťxico 19:30Praag

AustraliŽ vs.USA 19:30HavlŪčkův Brod
Zondag 16 juni / Sunday, June 16
Nederland vs.Singapore 10:30Praag

Botswana vs.Cuba 10:30HavlŪčkův Brod

Filippijnen vs.ArgentiniŽ 13:00HavlŪčkův Brod

Denemarken vs.Venezuela 13:30Praag

Mťxico vs.Nieuw-Zeeland 16:00HavlŪčkův Brod

Zuid-Afrika vs.USA 16:30Praag

Japan vs.TsjechiŽ 19:00HavlŪčkův Brod

Canada vs.AustraliŽ 19:30Praag
Maandag 17 juni / Monday, June 17
Cuba vs.Mťxico 10:30Praag

Singapore vs.Zuid-Afrika 10:30HavlŪčkův Brod

Nieuw-Zeeland vs.Botswana 13:30Praag

Venezuela vs.Netherlands 13:30HavlŪčkův Brod

Japan vs.Filippijnen 16:30Praag

AustraliŽ vs.Denemarken 16:30HavlŪčkův Brod

ArgentiniŽ vs.TsjechiŽ 19:30Praag

Canada vs.USA 19:30HavlŪčkův Brod
Dinsdag 18 juni / Tuesday, June 18
Zuid-Afrika vs.AustraliŽ 10:30Praag

Mťxico vs.Botswana 10:30HavlŪčkův Brod

Canada vs.Venezuela 13:30Praag

ArgentiniŽ vs.Cuba 13:30HavlŪčkův Brod

USA vs.Singapore 16:30Praag

Japan vs.Nieuw-Zeeland 16:30HavlŪčkův Brod

Denemarken vs.Nederland 19:30Praag

Filippijnen vs.TsjechiŽ 19:30HavlŪčkův Brod
Woensdag 19 juni / Wednesday, June 19
Cuba vs.Japan 10:30Praag

Venezuela vs.AustraliŽ 10:30HavlŪčkův Brod

Nieuw-Zeeland vs.Filippijnen 13:30Praag

Singapore vs.Canada 13:30HavlŪčkův Brod

ArgentiniŽ vs.Mťxico 16:30Praag

USA vs.Denemarken 16:30HavlŪčkův Brod

TsjechiŽ vs.Botswana 19:30Praag

Nederland vs.Zuid-Afrika 19:30HavlŪčkův Brod
Donderdag 20 juni / Thursday, June 20
USA vs.Venezuela 10:30Praag

Mťxico vs.Filippijnen 10:30HavlŪčkův Brod

Singapore vs.Denemarken 13:30Praag

Botswana vs.Japan 13:30HavlŪčkův Brod

Zuid-Afrika vs.Canada 16:30Praag

Nieuw-Zeeland vs.ArgentiniŽ 16:30HavlŪčkův Brod

AustraliŽ vs.Nederland 19:30Praag

TsjechiŽ vs.Cuba 19:30HavlŪčkův Brod
Vrijdag 21 juni / Friday, June 21
Play-Off Round
Nummer 1 Groep A vs.Nummer 4 Groep B 10:30(PO1) Praag

Plaatsingsronde / Placement Round
Nummer 8 Groep B vs.Nummer 8 Groep A 10:30HavlŪčkův Brod
(winnende ploeg eindigt op de 15e plaats; verliezende ploeg eindigt op de 16e plaats)
(winning team finishes in 15th place; losing team finishes in 16th place)

Play-Off Round
Nummer 2 Groep A vs.Nummer 3 Groep B 13:30(PO2) Praag

Plaatsingsronde / Placement Round
Nummer 7 Groep B vs.Nummer 7 Groep A 13:30HavlŪčkův Brod
(winnende ploeg eindigt op de 13e plaats; verliezende ploeg eindigt op de 14e plaats)
(winning team finishes in 13th place; losing team finishes in 14th place)

Play-Off Round
Nummer 2 Groep B vs.Nummer 3 Groep A 16:30(PO3) Praag

Plaatsingsronde / Placement Round
Nummer 6 Groep B vs.Nummer 6 Groep A 16:30HavlŪčkův Brod
(winnende ploeg eindigt op de 11e plaats; verliezende ploeg eindigt op de 12e plaats)
(winning team finishes in 11th place; losing team finishes in 12th place)

Play-Off Round
Nummer 1 Groep B vs.Nummer 4 Groep A 19:30(PO4) Praag

Plaatsingsronde / Placement Round
Nummer 5 Groep B vs.Nummer 5 Groep A 19:30HavlŪčkův Brod
(winnende ploeg eindigt op de 9e plaats; verliezende ploeg eindigt op de 10e plaats)
(winning team finishes in 9th place; losing team finishes in 10th place)
Zaterdag 22 juni / Saturday, June 22
Play-Off Plaatsingsronde / Placement Round
Verliezer PO4 vs.Verliezer PO1 10:30(PPO1) Praag

Play-Off Plaatsingsronde / Placement Round
Verliezer PO3 vs.Verliezer PO2 13:30(PPO2) Praag

Play-Off Halve Finale / Semi-Final
Winnaar PO3 vs.Winnaar PO1 16:30(SPO1) Praag
(winnende ploeg plaatst zich voor de Finale; verliezende speelt in de bronzen medaille wedstrijd)
(winning team advances to the Final; losing team plays in bronze medal game)

Play-Off Halve Finale / Semi-Final
Winnaar PO2 vs.Winnaar PO4 19:30(SPO2) Praag
(winnende ploeg plaatst zich voor de Finale; verliezende speelt in de bronzen medaille wedstrijd)
(winning team advances to the Final; losing team plays in bronze medal game)
Zondag 23 juni / Sunday, June 23
Play-Off Plaatsingsronde / Placement Round (7e-8e plaats / 7th-8th place)
Verliezer PPO2 vs.Verliezer PPO1 10:30Praag
(winnende ploeg eindigt op de 7e plaats; verliezende ploeg eindigt op de 8e plaats)
(winning team finishes in 7th place; losing team finishes in 8th place)

Play-Off Plaatsingsronde / Placement Round (5e-6e plaats / 5th-6th place)
Winnaar PPO2 vs.Winnaar PPO1 13:30Praag
(winnende ploeg eindigt op de 5e plaats; verliezende ploeg eindigt op de 6e plaats)
(winning team finishes in 5th place; losing team finishes in 6th place)

Bronze Medaille Wedstrijd / Bronze Medal Game) (3e-4e plaats / 3rd-4th place)
Verliezer SPO2 vs.Verliezer SPO1 16:30Praag
(winnende ploeg eindigt op de 3e plaats; verliezende ploeg eindigt op de 4e plaats)
(winning team finishes in 3rd place; losing team finishes in 4th place)

Finale / Final
Winnaar SPO2 vs.Winnaar SPO1 19:30Praag
(winnende ploeg is Wereldkampioen; verliezende ploeg eindigt op de 2e plaats)
(winning team is World Champion; losing team finishes in 2nd place)

PLAY-OFFS / PLAY-DOWNS
Vrijdag 28 juni / Friday, June 28
EERSTE KLASSE PLAY-OFFS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

EERSTE KLASSE PLAY-DOWNS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00
Vrijdag 5 juli / Friday, July 5
EERSTE KLASSE PLAY-OFFS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

EERSTE KLASSE PLAY-DOWNS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00
Vrijdag 19 juli / Friday, July 19
EERSTE KLASSE PLAY-OFFS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

EERSTE KLASSE PLAY-DOWNS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00
Vrijdag 23 augustus / Friday, August 23
EERSTE KLASSE PLAY-OFFS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

EERSTE KLASSE PLAY-DOWNS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

8e EUROPEAN SUPER CUP
Locatie / Site:
Nettuno (ItaliŽ/Italy)

Deelnemende teams / Participating teams:
Academy of Nettuno (ItaliŽ/Italy), Amager Vikings (Denemarken/Denmark), Les Barracudas Montpellier (Frankrijk/France),
Brasschaat Braves (BelgiŽ/Belgium), BC Controls (Frankrijk/France), Nationaal Team Duitsland (Duitsland/Germany),
Gladsaxe (Denemarken/Denmark), Hoboken Pioneers (BelgiŽ/Belgium), Hørsholm Hurricanes (Denemarken/Denmark),
Islanders Catania (ItaliŽ/Italy), MRKI Medvedi (KroatiŽ/Croatia), Mesarji (SloveniŽ/Slovenia), Meteors (Groot-BrittanniŽ/Great Britain),
Nieuwegein Diamonds (Nederland/Netherlands), Oslo Aligators (Noorwegen/Norway), Quick Amersfoort (Nederland/Netherlands),
Rehovot Warriors (IsraŽl/Israel), Span (KroatiŽ/Croatia), Spectrum Praha (TsjechiŽ/Czech Rep.), Stenløse Bulls (Denemarken/Denmark),
Tempo Praha (TsjechiŽ/Czech Rep.), Tex Town Tigers (Nederland/Netherlands), TsjechiŽ U23 (TsjechiŽ/Czech Rep.),
Žraloci Ledenice (TsjechiŽ/Czech Rep.), De Zuidvogels (Nederland/Netherlands)

Maandag 26 augustus / Monday, Augustus 26
Speelschema nog niet bekend / Game Schedule to be announced
Dinsdag 27 augustus / Tuesday, August 27
Speelschema nog niet bekend / Game Schedule to be announced
Woensdag 28 augustus / Wednesday, August 28
Speelschema nog niet bekend / Game Schedule to be announced
Donderdag 29 augustus / Thursday, August 29
Speelschema nog niet bekend / Game Schedule to be announced
Vrijdag 30 augustus / Friday, August 30
Speelschema nog niet bekend / Game Schedule to be announced
Zaterdag 31 augustus / Saturday, August 31
Speelschema nog niet bekend / Game Schedule to be announced

PLAY-OFFS / PLAY-DOWNS
Vrijdag 6 september / Friday, September 6
EERSTE KLASSE PLAY-OFFS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

EERSTE KLASSE PLAY-DOWNS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00
Vrijdag 13 september / Friday, September 13
EERSTE KLASSE PLAY-OFFS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00
(einde van de Play-Offs in de Eerste Klasse)
(end of the Play-Offs in the First Division)

EERSTE KLASSE PLAY-DOWNS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00
Vrijdag 20 september / Friday, September 20
EERSTE KLASSE PLAY-DOWNS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00
Vrijdag 27 september / Friday, September 27
EERSTE KLASSE PLAY-DOWNS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00
Vrijdag 4 oktober / Friday, October 4
EERSTE KLASSE PLAY-DOWNS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00
Vrijdag 11 oktober / Friday, October 11
EERSTE KLASSE PLAY-DOWNS
nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00

nog niet bekend vs.nog niet bekend 20:00
(einde van de Play-Downs in de Eerste Klasse)
(end of the Play-Downs in the First Division)

HOLLAND SERIES
Zaterdag 12 oktober / Saturday, October 12
HOLLAND SERIES, Game 1 (best-of-three)
nummer 1 Play-Offs vs.nummer 2 Play-Offs 14:00
Zondag 13 oktober / Sunday, October 13
HOLLAND SERIES, Game 2 (best-of-three)
nummer 2 Play-Offs vs.nummer 1 Play-Offs 12:00

HOLLAND SERIES, Game 3 (best-of-three), indien nodig/if needed
nummer 1 Play-Offs vs.nummer 2 Play-Offs 12:00
(einde van de Holland Series)
(end of the Holland Series)
(einde van het seizoen 2019)
(end of the 2019 season)

Mail your suggestions and questions to stoov@wxs.nl - Mail suggesties en vragen naar stoov@wxs.nl
Copyright © 1997-2019 Marco Stoovelaar.