www.grand-slam.nl

Baseball Scores,

Standings & Stats 2019

Compiled and Copyright © 1997-2019 by Marco Stoovelaar

Welkom...
...op de Officiële Site van Grand Slam * Stats & News, de website die sinds 1997 al 22 jaar geheel gewijd is aan Honkbal EN Softbal in Nederland.

Grand Slam * Stats & News Softbal Dames
Grand Slam * Stats & News Softbal Heren

Honkbal & Softbal Headlines

Laatste update: 19 mei 2019

Welcome...
...on the Official Site of Grand Slam * Stats & News, the website that is dedicated entirely to Baseball AND Softball in the Netherlands for 22 years since 1997.

Grand Slam * Stats & News Softball Women
Grand Slam * Stats & News Softball Men

Baseball & Softball Headlines

Last update: May 19, 2019

Hoofdklasse Honkbal / Major League Baseball 2019
Overgangsklasse Honkbal / Baseball 2019

Eindstanden & Statistieken
Final Standings & Statistics

HOOFDKLASSE HONKBAL 2019
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2019
OEFENSEIZOEN HOOFDKLASSE / EXHIBITION SEASON MAJOR LEAGUE
(Oefenseizoen begon op zaterdag 2 maart; afgesloten op zondag 31 maart)
(Exhibition Season opened on Saturday, March 2; ended on Sunday, March 31)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1QUICK AMERSFOORT 761-12-.85771183 - 13 - 05 - 11 - 0W 2
2DSS 8521111.68856231 - 1 - 14 - 14 - 2 - 11 - 0W 4
HCAW 10541112.55041292 - 4 - 13 - 05 - 3 - 10 - 1T 1
4HOOFDDORP PIONIERS 853-10.62545241 - 24 - 15 - 20 - 1W 1
5L&D AMSTERDAM PIRATES 53117.70019101 - 1 - 12 - 02 - 1 - 11 - 0W 1
SILICON STORKS 93517.38920392 - 11 - 4 - 13 - 4 - 10 - 1W 2
7TWINS OOSTERHOUT 633-6.50026230 - 23 - 13 - 30 - 0L 2
CURAÇAO NEPTUNUS 62226.50033221 - 11 - 1 - 21 - 2 - 21 - 0T 1
Uitslagen | Programma
Scores | Schedule
Curaçao Neptunus is regerend landskampioen | Curaçao Neptunus is defending Dutch champion

HOOFDKLASSE HONKBAL 2019
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2019
HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE
(Competitie begon op donderdag 4 april; bijgewerkt t/m zondag 19 mei)
(Regular Season opened on Thursday, April 4; through games played on Sunday, May 19)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1CURAÇAO NEPTUNUS 21192-38-.9051564810 - 19 - 111 - 28 - 0W 7
2L&D AMSTERDAM PIRATES 21165-323.762140538 - 38 - 210 - 36 - 2L 1
3HOOFDDORP PIONIERS 211092228.52493814 - 5 - 16 - 4 - 16 - 6 - 14 - 3 - 1W 1
4QUICK AMERSFOORT (*)211011-209.4761101123 - 97 - 26 - 64 - 5L 1
HCAW (*)219102209.47690904 - 4 - 15 - 6 - 15 - 6 - 14 - 4 - 1W 1
6TWINS OOSTERHOUT 21813-1611.381941233 - 65 - 75 - 83 - 5L 1
7DSS 21714-1412.333801423 - 94 - 56 - 71 - 7W 1
8SILICON STORKS 21318-616.143541681 - 92 - 91 - 122 - 6L 11
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
competitie van 42 wedstrijden | 42-game schedule
(*) - volgorde op basis van onderling resultaat (QUI-HCA = 2-1)
(*) - ranking based on head-to-head results (QUI-HCA = 2-1)
(PO) - de teams op de 1e t/m 4e positie plaatsen zich voor de Play-Offs
(PO) - the teams in 1st through 4th place qualify for the Play-Offs
(PD) - de teams op de 5e t/m 8e positie nemen deel aan de Play-Downs
(PD) - teams in 5th through 8th place will participate in the Play-Downs
(HK20) - zeker van plaats in Hoofdklasse 2020 | (HK20) - secured spot in Major League 2020
(#) - uitgeschakeld voor de eerste plaats | (#) - eliminated for first place
(PO#) - uitgeschakeld voor de Play-Offs | (PO#) - eliminated for the Play-Offs
(EC) - de koploper na 42 wedstrijden wint de KNBSB Beker en kwalificeert zich voor deelname aan het toernooi om de European Champions Cup 2020
(EC) - the league-leader after 42 games wins the KNBSB Cup and qualifies for participation in the European Champions Cup Tournament 2020
Curaçao Neptunus is regerend landskampioen | Curaçao Neptunus is defending Dutch champion

OVERGANGSKLASSE HONKBAL 2019
DUTCH 'OVERGANGSKLASSE' 2019
OVERGANGSKLASSE
(Competitie begon op vrijdag 5 april; bijgewerkt t/m zondag 19 mei)
(Regular Season opened on Friday, April 5; through games played on Sunday, May 19)
STAND OVERGANGSKLASSE
STANDINGS OVERGANGSKLASSE
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1AMSTERDAM PIRATES 2 (*)14122-24-.85777436 - 16 - 19 - 23 - 0W 3
NEPTUNUS TRIDENTS (=Neptunus 2) (*)14122-24-.857116347 - 05 - 28 - 14 - 1W 1
3ONZE GEZELLEN (*)14104-202.71487417 - 03 - 49 - 41 - 0L 1
RCH-PINGUÏNS (*)14104-202.714158705 - 25 - 29 - 41 - 0W 2
5KINHEIM 1394-18.69294266 - 13 - 37 - 42 - 0L 1
WASSENAAR 1495-183.643113706 - 13 - 48 - 21 - 3W 1
7EURO STARS 1486-164.571136865 - 23 - 48 - 50 - 1W 6
8OMRON PIONIERS (=Hoofddorp Pioniers 2) 1477-145.50088995 - 22 - 55 - 52 - 2W 2
9SPARKS HAARLEM (*)1468-126.42971904 - 32 - 56 - 70 - 1L 1
TWINS OOSTERHOUT 2 (*)1468-126.42987983 - 43 - 46 - 70 - 1L 2
11HCAW 2 1358-10.38574744 - 21 - 63 - 72 - 1W 1
THE ORIOLES (**)1459-107.35775953 - 42 - 55 - 70 - 2W 2
UVV (**)1459-107.357741244 - 31 - 63 - 72 - 2L 2
ALCMARIA VICTRIX (**)1459-107.357961173 - 42 - 54 - 91 - 0L 4
15THE HAWKS 14212-410.143561872 - 50 - 72 - 110 - 1L 5
16DSS 2 14-14-012.000381870 - 70 - 70 - 100 - 4L 14
Uitslagen | Programma | Team Rosters
Scores | Schedule | Team Rosters
competitie van 30 wedstrijden | 30-game schedule
(*) - volgorde op basis van alfabetische volgorde clubnaam (onderling = 0-0)
(*) - ranking based on alphabetical order club-name (head-to-head = 0-0)
(**) - volgorde op basis van onderling resultaat (ORI-ALC = 2-0; overig = 0-0)
(**) - ranking based on head-to-head results (ORI-ALC = 2-0; others = 0-0)
(T8) - geplaatst voor Top-8 Poule | (T8) - qualifies for Top-8 Pool
(B8) - geplaatst voor Bottom-8 Poule | (B8) - qualifies for Bottom-8 Pool
(T8#) - uitgeschakeld voor Top-8 Poule | (T8#) - eliminated for Top-8 Pool

OVERGANGSKLASSE HONKBAL 2019
DUTCH 'OVERGANGSKLASSE' 2019
OVERGANGSKLASSE TOP-8 POULE
(Overgangsklasse Top-8 Poule begint op zaterdag 20 juli)
(Overgangsklasse Top-8 Pool opens on Saturday, July 20)
STAND OVERGANGSKLASSE TOP-8 POULE
STANDINGS OVERGANGSKLASSE TOP-8 POOL
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Team Rosters
Scores | Schedule | Team Rosters
competitie van 14 wedstrijden | 14-game schedule
alle teams beginnen met nul punten | all teams begin with 0 points
(A) - het hoogst geëindigde standaardteam dat heeft aangegeven te willen promoveren en bij de bovenste drie teams in de top-8 poule is geëindigd plaatst zich voor de Promotie/Degradatie Series tegen de verliezer van de Degradatie Series van de Hoofdklasse
(A) - the highest classified standard-team, which has shown interest to promote and is one of the top three teams in the top-8 pool qualifies for the Promotion/Relegation Series against the loser of the Relegation Series of the Major League

OVERGANGSKLASSE HONKBAL 2019
DUTCH 'OVERGANGSKLASSE' 2019
OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8 POULE
(Overgangsklasse Bottom-8 Poule begint op zaterdag 20 juli)
(Overgangsklasse Bottom-8 Pool opens on Saturday, July 20)
STAND OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8 POULE
STANDINGS OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8 POOL
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Team Rosters
Scores | Schedule | Team Rosters
competitie van 14 wedstrijden | 14-game schedule
alle teams beginnen met nul punten | all teams begin with 0 points

HOOFDKLASSE HONKBAL 2019
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2019
HOOFKLASSE PLAY-OFFS
(Hoofdklasse Play-Offs (best-of-five) begint op donderdag 1 augustus)
(Hoofdklasse Play-Offs (best-of-five) opens on Thursday, August 1)
STAND PLAY-OFFS nr. 1 vs. nr. 4
STANDINGS PLAY-OFFS nr. 1 vs. nr. 4
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 1)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 4)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-five
(HS) - geplaatst voor de Holland Series | (HS) - qualifies for the Holland Series
(Hoofdklasse Play-Offs (best-of-five) begint op donderdag 1 augustus)
(Hoofdklasse Play-Offs (best-of-five) opens on Thursday, August 1)
STAND PLAY-OFFS nr. 2 vs. nr. 3
STANDINGS PLAY-OFFS nr. 2 vs. nr. 3
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 2)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 3)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-five
(HS) - geplaatst voor de Holland Series | (HS) - qualifies for the Holland Series
Curaçao Neptunus is regerend landskampioen | Curaçao Neptunus is defending Dutch champion

HOOFDKLASSE HONKBAL 2019
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2019
HOOFKLASSE PLAY-DOWNS
(Hoofdklasse Play-Downs (best-of-five) begint op donderdag 1 augustus)
(Hoofdklasse Play-Downs (best-of-five) opens on Thursday, August 1)
STAND PLAY-DOWNS nr. 5 vs. nr. 8
STANDINGS PLAY-DOWNS nr. 5 vs. nr. 8
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 5)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 8)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-five
(HK20) - de winaar is zeker van plaats in Hoofdklasse 2020 | (HK20) - the winner secures spot in Major League 2020
(PDFS) - de verliezer neemt deel aan de Play-Downs Final Series | (PDFS) - the loser participates in the Play-Downs Final Series
(Hoofdklasse Play-Downs (best-of-five) begint op donderdag 1 augustus)
(Hoofdklasse Play-Downs (best-of-five) opens on Thursday, August 1)
STAND PLAY-DOWNS nr. 6 vs. nr. 7
STANDINGS PLAY-DOWNS nr. 6 vs. nr. 7
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 2)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 3)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-five
(HK20) - de winaar is zeker van plaats in Hoofdklasse 2020 | (HK20) - the winner secures spot in Major League 2020
(PDFS) - de verliezer neemt deel aan de Play-Downs Final Series | (PDFS) - the loser participates in the Play-Downs Final Series

HOOFDKLASSE HONKBAL 2019
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2019
HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS FINAL SERIES
(Play-Downs Final Series (best-of-five) begint op donderdag 22 augustus)
(Play-Downs Final Series (best-of-five) opens on Thursday, August 22)
STAND PLAY-DOWNS FINAL SERIES
STANDINGS PLAY-DOWNS FINAL SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Verl. PD nr. 5 vs. nr. 8)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Verl. PD nr. 6 vs. nr. 7)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-5
(HK20) - de winnaar speelt in 2020 in de Hoofdklasse
(HK20) - the winner will play in the Dutch Major League in 2020
(PDS) - de verliezer gaat naar de Promotie/Degradatie Series tegen de kampioen van de Overgangsklasse Top-8
(PDS) - the loser will play in the Promotion/Relegation against the champion of the 'Overgangsklasse' Top-8

HOOFDKLASSE HONKBAL 2019
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2019
PROMOTIE-DEGRADATIE SERIES / PROMOTION-RELEGATION SERIES
(Promotie/Degradatie Series (best-of-five) begint op zaterdag 28 september)
(Promotion/Relegation Series (best-of-five) opens on Saturday, September 28)
STAND PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
STANDINGS PROMOTION/RELEGATION SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Winn. PD Final)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Kamp. OK Top-8)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-5
(HK20) - De winnaar speelt in 2020 in de Hoofdklasse | (HK20) - The winner plays in the Dutch big league in 2020
(OK20) - De verliezer speelt in 2020 in de Overgangsklasse | (OK20) - The loser plays in the 'Overgangsklasse' in 2020

HOOFDKLASSE HONKBAL 2019
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2019
HOLLAND SERIES
(Holland Series (best-of-seven) begint op donderdag 22 augustus)
(Holland Series (best-of-seven) opens on Thursday, August 22)
STAND HOLLAND SERIES
STANDINGS HOLLAND SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Winn. PO nr. 1 vs. nr. 4)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Winn. PO nr. 2 vs. nr. 3)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-7
(ECC) - De landskampioen wint de Bleesing Beker en plaatst zich voor deelname aan de European Champions Cup 2020; Wanneer de landskampioen
ook de winnaar is van de reguliere competitie, dan plaatst de verliezende ploeg van de Holland Series zich eveneens voor dit toernooi
(ECC) - The Dutch champion wins the Bleesing Cup and qualifies for participation in the 2020 European Champions Cup; When the champion
also is the winner of the regular season, the losing team of the Holland Series also qualifies for this tournament
(KvN) - Kampioen van Nederland | (KvN) - Dutch champion
Curaçao Neptunus is regerend landskampioen | Curaçao Neptunus is defending Dutch champion

Uitslagen / Scores

OEFENWEDSTRIJDEN / EXHIBITION GAMES
Zaterdag 2 maart / Saturday, March 2
HCAWW-????vs.HCAW 2L-????10-2 (8)Verslag & Line Score
Zondag 3 maart / Sunday, March 3
HCAW vs.HCAW 2 (wedstrijd vervallen)
Zaterdag 9 maart / Saturday, March 9
HCAWL-Burgersdijk (0-1)vs.Solingen Alligators (Dui.)W-Tensen1-4 (7)Verslag & Line Score

Hoboken Pioneers (Bel.)L-????vs.Twins OosterhoutW-Iannelli (1-0)0-12 (9)Verslag & Line Score

Quick Amersfoort vs.RCH-Pinguïns gest.(3 inn., stand 3-1, regen)

Hoofddorp Pioniers vs.Omron Pioniers afg.(veldconditie/weer)

L&D Amsterdam Pirates vs.Curaçao Neptunus (wedstrijd vervallen)
Zondag 10 maart / Sunday, March 10
DSS vs.RCH-Pinguïns afg.(G1) (regen) Overzicht vandaag

HCAW vs.Solingen Alligators (Dui.) afg.(regen)

Hoofddorp Pioniers vs.Omron Pioniers afg.(regen)

DSS vs.Quick Amersfoort afg.(G2) (regen)

Curaçao Neptunus vs.L&D Amsterdam Pirates afg.(weersomstandigheden)

Twins Oosterhout vs.Hoboken Pioneers (Bel.) afg.(weersomstandigheden)
Zaterdag 16 maart / Saturday, March 16
Hoofddorp Pioniers vs.Silicon Storks afg.(G1) (weersomstandigheden) Verslag

DSS vs.L&D Amsterdam Pirates afg.(weersomstandigheden) Verslag

Quick Amersfoort vs.HCAW afg.(weersomstandigheden) Verslag

Twins Oosterhout vs.Curaçao Neptunus afg.(weersomstandigheden) Verslag

Hoofddorp Pioniers vs.Silicon Storks afg.(G2) (weersomstandigheden) Verslag
Zondag 17 maart / Sunday, March 17
HCAWL-Burgersdijk (0-2)vs.Quick AmersfoortW-Clemensia (1-0)6-10 (12)Verslag & Line Score

L&D Amsterdam Pirates vs.DSS afg.(weersomstandigheden)

Curaçao Neptunus vs.Twins Oosterhout afg.(weersomstandigheden)
Vrijdag 22 maart / Friday, March 22
Rouen Huskies (Fra.)L-????vs.Curaçao NeptunusW-Schoemaker (1-0)2-12 (7)Verslag
Zaterdag 23 maart / Saturday, March 23
Quick AmersfoortW-C.van Laar (1-0)vs.Saarlouis Hornets (Dui.)L-????15-0 (8)Verslag & Line Score

Twins OosterhoutL-Cocu (0-1)vs.L&D Amsterdam PiratesW-Stuifbergen (1-0)0-1 (7)Verslag & Line Score

Rouen Huskies (Fra.)L-Camacho (0-1)vs.Curaçao NeptunusW-Markwell (1-0)4-8 (7)Verslag & Line Score


5e RINGVAART-TOERNOOI (veld RCH-Pinguïns, Heemstede)
deelnemende teams: RCH-Pinguïns, HCAW, Hoofddorp Pioniers, Silicon Storks (allen Nederland)
RCH-PinguïnsL-Steijl (0-1)vs.Hoofddorp PioniersW-Ter Beek (1-0)0-4 (6)Verslag & Line Score

HCAWW-Pfau (1-0)vs.Silicon StorksL-G.Timmer (0-1)8-3 (4)Verslag & Line Score

Hoofddorp PioniersL-Loos (0-1)vs.HCAWW-Fransen (1-0)2-4 (6)Verslag & Line Score

Silicon StorksL-Moreno (0-1)vs.RCH-PinguïnsW-Schutte (1-0)0-1 (6)Verslag & Line Score


2e WIM OOSTERHOF-TOERNOOI (veld Kinheim, Haarlem)
deelnemende teams: Kinheim, DSS, Onze Gezellen (allen Nederland)
Kinheim vs.Onze Gezellen 1-1 (7)Verslag & Line Score

Onze GezellenL-R.Geestman (0-1)vs.DSSW-T.Halderman (1-0)0-2 (6)Verslag & Line Score

DSS vs.Kinheim 5-5 (6)Verslag & Line Score
Zondag 24 maart / Sunday, March 24
Rouen Huskies (Fra.)W-????vs.Curaçao NeptunusL-Kelly (0-1)8-7 (7)Verslag & Line Score

Quick AmersfoortW-Robberse (1-0)vs.Saarlouis Hornets (Dui.)L-????10-1 (9)Verslag & Line Score

L&D Amsterdam PiratesL-Ploeger (0-1)vs.Twins OosterhoutW-Roijers (1-0)4-7 (7)Verslag & Line Score


5e RINGVAART-TOERNOOI (veld RCH-Pinguïns, Heemstede)
deelnemende teams: RCH-Pinguïns, HCAW, Hoofddorp Pioniers, Silicon Storks (allen Nederland)
Hoofddorp PioniersW-Van Lith (1-0)vs.Silicon StorksL-Jamoena (0-1)3-0 (5)Verslag & Line Score

RCH-PinguïnsL-B.Timmer (0-1)vs.HCAWW-Burgersdijk (1-2)1-6 (4)Verslag & Line Score

RCH-Pinguïns (nr. 3) vs.Silicon Storks (nr. 4) 0-0 (5)Verslag & Line Score

Finale
HCAW (nr. 1)L-Fransen (0-1)vs.Hoofddorp Pioniers (nr. 2)W-Huijer (1-0)0-3 (6)Verslag & Line Score
(Pioniers toernooiwinnaar / Pioniers wins the tournament)


2e WIM OOSTERHOF-TOERNOOI (veld Kinheim, Haarlem)
deelnemende teams: Kinheim, DSS, Onze Gezellen (allen Nederland)
DSSL-Clara (0-1)vs.KinheimW-Kesseler (1-0)5-6 (7)Verslag & Line Score

Onze GezellenW-????vs.DSSL-Wanapa (0-1)7-3 (5)Verslag & Line Score
(Door dit resultaat is Kinheim toernooiwinnaar / With this result, Kinheim wins the tournament)
Dinsdag 26 maart / Tuesday, March 26
Quick AmersfoortW-Clemensia (2-0)vs.Silicon StorksL-G.Timmer (0-2)13-1 (8)Verslag & Line Score
Donderdag 28 maart / Thursday, March 28
Hoofddorp PioniersL-Ter Beek (1-1)vs.DSSW-T.Halderman (2-0)1-10 (8½)Verslag & Line Score
Vrijdag 29 maart / Friday, March 29
37e IN MEMORIAM CHARLES URBANUS SR. TOERNOOI (veld HCAW, Bussum)
deelnemende teams: HCAW, L&D Amsterdam Pirates, Curaçao Neptunus, Twins Oosterhout (allen Nederland)
HCAWL-Pfau (1-1)vs.L&D Amsterdam PiratesW-Cordemans (1-0)1-3 (7)Verslag & Line Score


36e JCJ MASTENBROEK-TOERNOOI (veld Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Alcmaria Victrix, DSS, The Orioles, Quick Amersfoort (allen Nederland), Barracudas (Zwitserland)
Tex Town TigersW-Slot (1-0)vs.Barracudas (Zwi.)L-Berger (0-1)5-3 (4½)Verslag & Line Score


5e HAARLEM SERIES (veld Onze Gezellen, Haarlem)
deelnemende teams: Onze Gezellen, Kinheim, RCH-Pinguïns, Sparks Haarlem (allen Nederland)
Onze Gezellen vs.Sparks Haarlem
Zaterdag 30 maart / Saturday, March 30
De Hazenkamp 2L-????vs.Hoofddorp PioniersW-Huijer (2-0)1-18 (7)Verslag


37e IN MEMORIAM CHARLES URBANUS SR. TOERNOOI (veld HCAW, Bussum)
deelnemende teams: HCAW, L&D Amsterdam Pirates, Curaçao Neptunus, Twins Oosterhout (allen Nederland)
L&D Amsterdam Pirates vs.Curaçao Neptunus 2-2 (7)Verslag & Line Score

Curaçao NeptunusL-Schoemaker (1-1)vs.Twins OosterhoutW-Cocu (1-1)4-6 (6)Verslag & Line Score

Twins OosterhoutL-Evertse (0-1)vs.HCAWW-Timmermans (1-0)1-5 (6)Verslag & Line Score


36e JCJ MASTENBROEK-TOERNOOI (veld Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Alcmaria Victrix, DSS, The Orioles, Quick Amersfoort (allen Nederland), Barracudas (Zwitserland)
The OriolesL-K.vd Berg (0-1)vs.Alcmaria VictrixW-Klarenbeek (1-0)1-4 (4)Verslag & Line Score

Quick AmersfoortL-Berghmans (0-1)vs.Tex Town TigersW-Duinkerken (1-0)2-8 (6)Verslag & Line Score

Alcmaria VictrixL-Bakker (0-1)vs.DSSW-Valdez (1-0)0-16 (5)Verslag & Line Score
(Alexander Valdez (DSS) gooit een 5-inning No-Hitter / Alexander Valdez (DSS) throws a 5-inning No-Hitter)

DSSW-Helmendach (1-0)vs.The OriolesL-Vernon (0-1)5-0 (4)Verslag & Line Score
(Sander Helmendach (DSS) gooit een 4-inning No-Hitter / Sander Helmendach (DSS) throws a 4-inning No-Hitter)

Barracudas (Zwi.)L-Rüesch (0-1)vs.Quick AmersfoortW-B.van Laar (1-0)1-10 (4)Verslag & Line Score
(Brian van Laar en Mark Kolner (Quick) gooien een 4-inning combined No-Hitter / Brian van Laar and Mark Kolner (Quick) throw a 4-inning combined No-Hitter)


5e HAARLEM SERIES (veld Onze Gezellen, Haarlem)
deelnemende teams: Onze Gezellen, Kinheim, RCH-Pinguïns, Sparks Haarlem (allen Nederland)
Sparks Haarlem vs.Kinheim 5-3

Kinheim vs.RCH-Pinguïns 8-2

RCH-Pinguïns vs.Onze Gezellen


4e NORTH SEA CUP (veld Storks, Den Haag)
deelnemende teams: Silicon Storks, Amsterdam Pirates 2, Storks 2 (allen Nederland)
Silicon Storks vs.Storks 2 6-4 (5)

Storks 2 vs.Amsterdam Pirates 2 1-8 (5)

Amsterdam Pirates 2 vs.Silicon Storks 6-2 (5)


ROB NOORLANDER-TOERNOOI (veld The Hawks, Dordrecht)
deelnemende teams: The Hawks, HCAW 2, UVV (allen Nederland), Brasschaat Braves (België)
HCAW 2 vs.The Hawks

Brasschaat Braves (Bel.) vs.HCAW 2

The Hawks vs.UVV

UVV vs.Brasschaat Braves (Bel.)


8e BRABANT CUP (complex Gryphons, Rosmalen)
deelnemende teams: Gryphons, Amsterdam Pirates 3, Cardinals, Domstad Dodgers, Red Caps, Ridderkerk Rowdies, Schiedam, TIW-Survivors (allen Nederland)
Red Caps vs.Ridderkerk Rowdies

Gryphons vs.Cardinals

Schiedam vs.Domstad Dodgers

TIW-Survivors vs.Amsterdam Pirates 3

Amsterdam Pirates 3 vs.Gryphons

Domstad Dodgers vs.Red Caps

Cardinals vs.TIW-Survivors

Ridderkerk Rowdies vs.Schiedam


9e KEISTAD-TOERNOOI (veld Quick Amersfoort, Amersfoort)
deelnemende teams: Quick Amersfoort 2, The Flags, Flying Petrels (allen Nederland)
Flying Petrels vs.Quick Amersfoort 2

Quick Amersfoort 2 vs.The Flags

The Flags vs.Flying Petrels
Zondag 31 maart / Sunday, March 31
WSBW-????vs.Hoofddorp PioniersL-Van Lith (1-1)8-6 (7)Verslag

De HazenkampL-????vs.Hoofddorp PioniersW-Ter Beek (2-1)1-8 (7)Verslag


37e IN MEMORIAM CHARLES URBANUS SR. TOERNOOI (veld HCAW, Bussum)
deelnemende teams: HCAW, L&D Amsterdam Pirates, Curaçao Neptunus, Twins Oosterhout (allen Nederland)
L&D Amsterdam PiratesW-Ploeger (1-1)vs.Twins OosterhoutL-Veale (0-1)9-0 (7)Verslag & Line Score
(Door dit resultaat is Amsterdam Pirates toernooiwinnaar / With this result, Amsterdam Pirates wins the tournament)

HCAW vs.Curaçao Neptunus 0-0 (7)Verslag & Line Score


36e JCJ MASTENBROEK-TOERNOOI (veld Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Alcmaria Victrix, DSS, The Orioles, Quick Amersfoort (allen Nederland), Barracudas (Zwitserland)
Barracudas Zürich (3A)W-Bundi (1-0)vs.The Orioles (3B)L-Wanger (0-1)8-1 (4)Verslag & Line Score

Alcmaria Victrix (2B)L-Burger (0-1)vs.Quick Amersfoort (2A)W-Martínez (1-0)1-11 (7)Verslag & Line Score

Finale
Tex Town Tigers (1A)L-Hillen (0-1)vs.DSS (1B)W-Sulbaran (1-0)4-10 (7)Verslag & Line Score
(DSS toernooiwinnaar / DSS wins the tournament)


5e HAARLEM SERIES (veld Onze Gezellen, Haarlem)
deelnemende teams: Onze Gezellen, Kinheim, RCH-Pinguïns, Sparks Haarlem (allen Nederland)
RCH-Pinguïns vs.Sparks Haarlem

Onze Gezellen vs.Kinheim


4e NORTH SEA CUP (veld Storks, Den Haag)
deelnemende teams: Silicon Storks, Amsterdam Pirates 2, Storks 2 (allen Nederland)
Silicon Storks vs.Amsterdam Pirates 2 3-2 (5)

Amsterdam Pirates 2 vs.Storks 2 5-4 (5)

Storks 2 vs.Silicon Storks 2-5 (5)


ROB NOORLANDER-TOERNOOI (veld The Hawks, Dordrecht)
deelnemende teams: The Hawks, HCAW 2, UVV (allen Nederland), Brasschaat Braves (België)
Brasschaat Braves (Bel.) vs.The Hawks

UVV vs.HCAW 2

Finale
nummer 1 vs.nummer 2


8e BRABANT CUP (complex Gryphons, Rosmalen)
deelnemende teams: Gryphons, Amsterdam Pirates 3, Cardinals, Domstad Dodgers, Red Caps, Ridderkerk Rowdies, Schiedam, TIW-Survivors (allen Nederland)
Cardinals vs.Amsterdam Pirates 3

Ridderkerk Rowdies vs.Domstad Dodgers

Schiedam vs.Red Caps

TIW-Survivors vs.Gryphons

Nummer 2 Poule A vs.Nummer 2 Poule B

Finale
nummer 1 Poule A vs.nummer 2 Poule B
(einde van het oefenseizoen)
(end of the exhibition season)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Donderdag 4 april / Thursday, April 4
HOOFDKLASSE - OPENING NIGHT
DSSL-T.Halderman (0-1)vs.Hoofddorp PioniersW-Diaby (1-0)2-4Verslag, Line/Box Score, PbP

L&D Amsterdam PiratesW-Cordemans (1-0)vs.Silicon StorksL-Jamoena (0-1)5-1Verslag, Line/Box Score, PbP

Curaçao NeptunusW-Markwell (1-0)vs.HCAWL-Pfau (0-1)10-0 (8)Verslag, Line/Box Score, PbP

Quick AmersfoortL-Clemensia (0-1)vs.Twins OosterhoutW-Roijers (1-0)4-12Verslag, Line/Box Score, PbP
Vrijdag 5 april / Friday, April 5
OVERGANGSKLASSE - OPENING NIGHT
Neptunus Tridents vs.UVV 12-0
Zaterdag 6 april / Saturday, April 6
HOOFDKLASSE - OPENING WEEKEND
Hoofddorp PioniersL-Ter Beek (0-1)vs.DSSW-Valdez (1-0)3-5Verslag, Line/Box Score, PbP

Silicon StorksL-Timmer (0-1)vs.L&D Amsterdam PiratesW-Rifaela (1-0)0-5Verslag, Line/Box Score, PbP

HCAWL-Timmermans (0-1)vs.Curaçao NeptunusW-Yntema (1-0)4-7Verslag, Line/Box Score, PbP

Twins OosterhoutW-Veale (1-0)vs.Quick AmersfoortL-Robberse (0-1)2-1Verslag, Line/Box Score, PbP

OVERGANGSKLASSE - OPENING WEEKEND
RCH-Pinguïns vs.Omron Pioniers 12-5

DSS 2 vs.Onze Gezellen 0-16

KinheimW-Schoonderwoerd (1-0)vs.The HawksL-Ja.Krutzen (0-1)10-0Verslag & Line Score

Amsterdam Pirates 2 vs.HCAW 2 10-2

Alcmaria Victrix vs.Twins Oosterhout 2 3-5

Euro Stars vs.Wassenaar 7-9

The Orioles vs.Sparks Haarlem 5-7
Zondag 7 april / Sunday, April 7
HOOFDKLASSE - OPENING WEEKEND
DSSL-Vork (0-1)vs.Hoofddorp PioniersW-Diaby (2-0)5-10 (11)Verslag, Line/Box Score, PbP

L&D Amsterdam PiratesW-Ploeger (1-0)vs.Silicon StorksL-N.Winkel (0-1)8-0Verslag, Line/Box Score, PbP

Curaçao NeptunusW-Schoemaker (1-0)vs.HCAWL-Casimiri (0-1)7-6Verslag, Line/Box Score, PbP

Quick AmersfoortW-C.van Laar (1-0)vs.Twins OosterhoutL-Evertse (0-1)12-6Verslag, Line/Box Score, PbP

OVERGANGSKLASSE - OPENING WEEKEND
Omron Pioniers vs.RCH-Pinguïns 1-13

UVV vs.Neptunus Tridents 5-14

Onze Gezellen vs.DSS 2 5-0

The HawksL-Je.Krutzen (0-1)vs.KinheimW-Timmermans (1-0)0-27Verslag & Line Score

Sparks Haarlem vs.The Orioles 6-3

HCAW 2 vs.Amsterdam Pirates 2 4-7

Twins Oosterhout 2 vs.Alcmaria Victrix 7-2

Wassenaar vs.Euro Stars 9-8
Donderdag 11 april / Thursday, April 11
HOOFDKLASSE
Quick AmersfoortL-Clemensia (0-2)vs.Hoofddorp PioniersW-Huijer (1-0)6-11Verslag, Line/Box Score, PbP

DSSL-Sulbaran (0-1)vs.Silicon StorksW-Koks (1-0)4-8Verslag, Line/Box Score, PbP

L&D Amsterdam PiratesW-Veltkamp (1-0)vs.HCAWL-Pfau (0-2)2-0Verslag, Line/Box Score, PbP

Curaçao NeptunusW-Markwell (2-0)vs.Twins OosterhoutL-Roijers (1-1)8-4Verslag, Line/Box Score, PbP
Vrijdag 12 april / Friday, April 12
OVERGANGSKLASSE
DSS 2 vs.Neptunus Tridents 0-19

HCAW 2 vs.Omron Pioniers 2-0
Zaterdag 13 april / Saturday, April 13
HOOFDKLASSE
Hoofddorp PioniersL-Ter Beek (0-2)vs.Quick AmersfoortW-Robberse (1-1)6-7Verslag, Line/Box Score, PbP

Silicon StorksL-Timmer (0-2)vs.DSSW-T.Halderman (1-1)4-10Verslag, Line/Box Score, PbP

HCAWL-Van Ancum (0-1)vs.L&D Amsterdam PiratesW-Groen (1-0)6-8Verslag, Line/Box Score, PbP

Twins OosterhoutL-Brown (0-1)vs.Curaçao NeptunusW-Schoemaker (2-0)1-10Verslag, Line/Box Score, PbP

OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.Onze Gezellen 1-0

Kinheim vs.Twins Oosterhout 2 10-0

Neptunus Tridents vs.DSS 2 13-3

RCH-Pinguïns vs.Euro Stars 6-3

Sparks Haarlem vs.UVV 9-10

The Hawks vs.The Orioles 5-11

Wassenaar vs.Alcmaria Victrix 17-0
Zondag 14 april / Sunday, April 14
HOOFDKLASSE
Quick AmersfoortL-C.van Laar (1-1)vs.Hoofddorp PioniersW-Diaby (3-0)6-9Verslag, Line/Box Score, PbP

DSSW-Helmendach (1-0)vs.Silicon StorksL-Lauf (0-1)5-4Verslag, Line/Box Score, PbP

L&D Amsterdam PiratesW-Ploeger (2-0)vs.HCAWL-Burgersdijk (0-1)7-3Verslag, Line/Box Score, PbP

Curaçao NeptunusW-Harcksen (1-0)vs.Twins OosterhoutL-Evertse (0-2)4-0Verslag, Line/Box Score, PbP
(Misja Harcksen (Neptunus) gooit een Perfect Game)
(Misja Harcksen (Neptunus) throws a Perfect Game)

OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.HCAW 2 7-2

Onze Gezellen vs.Amsterdam Pirates 2 2-0

Euro Stars vs.RCH-Pinguïns 10-9

UVV vs.Sparks Haarlem 4-2

The Orioles vs.The Hawks 5-0

Alcmaria Victrix vs.Wassenaar 4-6

Twins Oosterhout 2 vs.Kinheim 1-7
Donderdag 18 april / Thursday, April 18
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam PiratesL-Cordemans (1-1)vs.Curaçao NeptunusW-Markwell (3-0)2-9Verslag, Line/Box Score, PbP
(Rob Cordemans (Amsterdam Pirates) gooit de 2.000e strikeout in zijn loopbaan)
(Rob Cordemans (Amsterdam Pirates) throws his 2,000th career strikeout)

Quick AmersfoortW-Robberse (2-1)vs.Silicon StorksL-Koks (1-1)11-1 (7)Verslag, Line/Box Score, PbP

DSSL-Sulbaran (0-2)vs.HCAWW-Pfau (1-2)3-4Verslag, Line/Box Score, PbP

Hoofddorp PioniersW-Huijer (2-0)vs.Twins OosterhoutL-Roijers (1-2)5-3Verslag, Line/Box Score, PbP
Vrijdag 19 april / Friday, April 19
OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.UVV gest.(storing licht-installatie)
(restant wedstrijd vastgesteld voor dinsdag 23 april)
(remainder of game scheduled for Tuesday, April 23)
Zaterdag 20 april / Saturday, April 20
HOOFDKLASSE
Curaçao NeptunusW-Yntema (2-0)vs.L&D Amsterdam PiratesL-Heijstek (0-1)5-2Verslag, Line/Box Score, PbP

Silicon StorksL-Lauf (0-2)vs.Quick AmersfoortW-C. van Laar (2-1)2-13 (8)Verslag, Line/Box Score, PbP

HCAWW-Timmermans (1-1)vs.DSSL-L.Werkman (0-1)1-0Verslag, Line/Box Score, PbP

Twins OosterhoutL-Veale (1-1)vs.Hoofddorp PioniersW-Ter Beek (1-2)5-7Verslag, Line/Box Score, PbP

OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.The Orioles 5-3

Kinheim vs.Euro Stars 4-1

RCH-Pinguïns vs.Neptunus Tridents 2-9

Sparks Haarlem vs.Wassenaar 4-3

Onze Gezellen vs.HCAW 2 12-6

The Hawks vs.Alcmaria Victrix 3-11

DSS 2 vs.Twins Oosterhout 2 3-14
Zondag 21 april / Sunday, April 21
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam PiratesW-Ploeger (3-0)vs.Curaçao NeptunusL-Harcksen (1-1)1-0Verslag, Line/Box Score, PbP

Quick AmersfoortL-Clemensia (0-3)vs.Silicon StorksW-N.Winkel (1-1)2-12 (8)Verslag, Line/Box Score, PbP

DSSW-T.Halderman (2-1)vs.HCAWL-Burgersdijk (0-2)10-5Verslag, Line/Box Score, PbP

Hoofddorp PioniersW-Loos (1-0)vs.Twins OosterhoutL-Evertse (0-3)3-2Verslag, Line/Box Score, PbP

OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.Kinheim 1-0

Neptunus Tridents vs.RCH-Pinguïns 11-2

Wassenaar vs.Sparks Haarlem 17-4

The Orioles vs.Omron Pioniers 7-6 (12)

HCAW 2 vs.Onze Gezellen 2-3

Alcmaria Victrix vs.The Hawks 10-1

UVV vs.Amsterdam Pirates 2 3-8

Twins Oosterhout 2 vs.DSS 2 13-2
Dinsdag 23 april / Tuesday, April 23
OVERGANGSKLASSE
inhaalwedstrijd (restant)
Amsterdam Pirates 2 vs.UVV 7-0
(Restant van wedstrijd gestaakt op vrijdag 19 april vanwege storing lichtinstallatie)
(Remainder of game halted on Friday, April 19 due light malfunction)
Donderdag 25 april / Thursday, April 25
HOOFDKLASSE
Curaçao NeptunusW-Markwell (4-0)vs.DSSL-Sulbaran (0-3)6-0Verslag, Line/Box Score, PbP

Silicon StorksW-Koks (2-1)vs.Hoofddorp PioniersL-Ter Beek (1-3)4-3 (8)Verslag, Line/Box Score, PbP
(Wedstrijd gespeeld op het veld van Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp)
(Game played at the site of Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp)
(Wedstrijd na 8 innings afgesloten vanwege de 22:30 uur curfew-regel)
(Game ended after 8 innings due to the 10:30 PM curfew-rule)

HCAWW-Pfau (2-2)vs.Quick AmersfoortL-C.van Laar (2-2)3-2Verslag, Line/Box Score, PbP

Twins OosterhoutL-Onodera (0-1)vs.L&D Amsterdam PiratesW-Veltkamp (2-0)1-14 (7)Verslag, Line/Box Score, PbP
(Wedstrijd gespeeld op het veld van Gryphons in Rosmalen)
(Game played at the site of Gryphons in Rosmalen)

OVERGANGSKLASSE
DSS 2 vs.Alcmaria Victrix 8-17
Vrijdag 26 april / Friday, April 26
HOOFDKLASSE
DSSL-Valdez (1-1)vs.Curaçao NeptunusW-Yntema (3-0)4-5Verslag, Line/Box Score, PbP

Hoofddorp PioniersW-Huijer (3-0)vs.Silicon StorksL-Moreno (0-1)12-0 (6½)Verslag, Line/Box Score, PbP
(Lars Huijer (Hoofddorp Pioniers) gooit een No-Hitter)
(Lars Huijer (Hoofddorp Pioniers) throws a No-Hitter)

Quick AmersfoortW-Robberse (3-1)vs.HCAWL-Timmermans (1-2)3-1Verslag, Line/Box Score, PbP

L&D Amsterdam PiratesW-Heijstek (1-1)vs.Twins OosterhoutL-Veale (1-2)10-0 (7)Verslag, Line/Box Score, PbP

OVERGANGSKLASSE
Twins Oosterhout 2 vs.Omron Pioniers 2-5
(Wedstrijd gespeeld op het veld van Gryphons in Rosmalen)
(Game played at the site of Gryphons in Rosmalen)

Euro Stars vs.Amsterdam Pirates 2 6-7

HCAW 2 vs.Kinheim afg.(naar wo. 29 mei)
(Wedstrijd afgelast vanwege een tekort aan beschikbare scheidsrechters; Opnieuw vastgesteld voor woensdag 29 mei)
(Game cancelled due to a shortage of available umpires; Re-scheduled for Wednesday, May 29)

Neptunus Tridents vs.Sparks Haarlem 6-1

Onze Gezellen vs.The Hawks 17-2

UVV vs.Wassenaar 9-6

RCH-Pinguïns vs.The Orioles 11-1
Zaterdag 27 april / Saturday, April 27
HOOFDKLASSE / OVERGANGSKLASSE
KONINGSDAG / KING'S DAY

geen wedstrijden vastgesteld / no games scheduled

Zondag 28 april / Sunday, April 28
HOOFDKLASSE
Curaçao NeptunusW-Harcksen (2-1)vs.DSSL-T.Halderman (2-2)11-1 (7)Verslag, Line/Box Score, PbP
(Shaldimar Daantji (Neptunus) speelt in zijn 600e Hoofdklasse-wedstrijd)
(Shaldimar Daantji (Neptunus) plays in his 600th big league-game)

Silicon StorksL-N.Winkel (1-2)vs.Hoofddorp PioniersW-Broersen (1-0)1-8Verslag, Line/Box Score, PbP

HCAW vs.Quick Amersfoort gest.(regen) (naar di. 30 april) Verslag
(Wedstrijd gestaakt wegens regen in 2e3 met 0 uit, loper op het 2e honk en een 0-0 stand; Opnieuw vastgesteld voor dinsdag 30 april)
(Game halted due to rain in bottom 3rd, 0 outs, runner on 2nd base and a 0-0 score; Re-scheduled for Tuesday, April 30)

Twins OosterhoutL-Evertse (0-4)vs.L&D Amsterdam PiratesW-Ploeger (4-0)4-8Verslag, Line/Box Score, PbP

OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Twins Oosterhout 2 10-7

Alcmaria Victrix vs.DSS 2 4-1

Amsterdam Pirates 2 vs.Euro Stars 7-6

Kinheim vs.HCAW 2 5-1

Sparks Haarlem vs.Neptunus Tridents 2-5

The Hawks vs.Onze Gezellen 6-5

Wassenaar vs.UVV 13-3

The Orioles vs.RCH-Pinguïns 2-9
Dinsdag 30 april / Tuesday, April 30
HOOFDKLASSE
inhaalwedstrijd
HCAWL-Burgersdijk (0-3)vs.Quick AmersfoortW-Martínez (1-0)3-6Verslag, Line/Box Score, PbP
(Wedstrijd oorspronkelijk vastgesteld voor zondag 28 april, maar toen gestaakt wegens regen en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game originally scheduled for Sunday, April 28, but then halted due to rain and re-scheduled for tonight)
Donderdag 2 mei / Thursday, May 2
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.HCAW 6-6 (10)
(Wedstrijd na 10 innings afgesloten vanwege de 22:30 uur curfew-regel)
(Game ended after 10 innings due to the 10:30 PM curfew-rule)

DSSL-Sulbaran (0-4)vs.L&D Amsterdam PiratesW-Cordemans (2-1)1-20 (7)

Quick AmersfoortL-C.van Laar (2-3)vs.Curaçao NeptunusW-Markwell (5-0)3-7

Silicon StorksL-Koks (2-2)vs.Twins OosterhoutW-Onodera (1-1)1-6 (8)
(Wedstrijd gespeeld op het veld van Neptunus in Rotterdam)
(Game played at the site of Neptunus in Rotterdam)
(Wedstrijd na 8 innings afgesloten vanwege de 22:30 uur curfew-regel)
(Game ended after 8 innings due to the 10:30 PM curfew-rule)
Vrijdag 3 mei / Friday, May 3
OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.Wassenaar afg.(weer) (naar di. 7 mei)

Kinheim vs.Neptunus Tridents 5-1
Zaterdag 4 mei / Saturday, May 4
NATIONALE HERDENKING / NATIONAL MEMORIAL DAY


HOOFDKLASSE
HCAW vs.Hoofddorp Pioniers 0-0 (12)

L&D Amsterdam PiratesW-Heijstek (2-1)vs.DSSL-Valdez (1-2)13-5

Curaçao NeptunusL-Schoemaker (2-1)vs.Quick AmersfoortW-Robberse (4-1)2-6

Twins OosterhoutW-Veale (2-2)vs.Silicon StorksL-N.Winkel (1-3)8-1

OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Alcmaria Victrix 10-4

DSS 2 vs.RCH-Pinguïns 2-25

Euro Stars vs.Twins Oosterhout 2 23-7

The Hawks vs.Sparks Haarlem 6-4

The Orioles vs.Onze Gezellen 2-14

UVV vs.HCAW 2 afg.(weer) (naar di. 7 mei)
Zondag 5 mei / Sunday, May 5
NATIONALE BEVRIJDINGSDAG / NATIONAL LIBERATION DAY


HOOFDKLASSE
Hoofddorp PioniersL-Broersen (1-1)vs.HCAWW-Burgersdijk (1-3)1-5

DSSL-T.Halderman (2-3)vs.L&D Amsterdam PiratesW-Ploeger (5-0)2-14

Quick AmersfoortL-B.van Laar (0-1)vs.Curaçao NeptunusW-Harcksen (3-1)5-9

Silicon StorksL-Timmer (0-3)vs.Twins OosterhoutW-Roijers (2-2)2-8

OVERGANGSKLASSE
Wassenaar vs.Amsterdam Pirates 2 2-3

Neptunus Tridents vs.Kinheim 5-3

RCH-Pinguïns vs.DSS 2 13-2

Sparks Haarlem vs.The Hawks 16-4

Onze Gezellen vs.The Orioles 6-5

Alcmaria Victrix vs.Omron Pioniers 18-12

HCAW 2 vs.UVV 8-6

Twins Oosterhout 2 vs.Euro Stars 2-12
Dinsdag 7 mei / Tuesday, May 7
OVERGANGSKLASSE
inhaalwedstrijden
Amsterdam Pirates 2 vs.Wassenaar 11-4
(Wedstrijd oorspronkelijk vastgesteld voor vrijdag 3 mei, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game originally scheduled for Friday, May 3, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for tonight)

UVV vs.HCAW 2 9-5
(Wedstrijd oorspronkelijk vastgesteld voor zaterdag 4 mei, maar toen afgelast wegens weersomstandigheden en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game originally scheduled for Saturday, May 4, but then cancelled due to weather conditions and re-scheduled for tonight)
Donderdag 9 mei / Thursday, May 9
HOOFDKLASSE
Curaçao NeptunusW-Markwell (6-0)vs.Hoofddorp PioniersL-Lachkar (0-1)9-2 (4½)
(Wedstrijd na 4½ inning gestaakt wegens regen)
(Game cancelled by rain after 4½ inning)

L&D Amsterdam PiratesL-Veltkamp (2-1)vs.Quick AmersfoortW-Kolner (1-0)6-9

DSSL-Sulbaran (0-5)vs.Twins OosterhoutW-Onodera (2-1)3-6 (8)
(Wedstrijd na 8 innings afgesloten vanwege de 22:30 uur curfew-regel)
(Game ended after 8 innings due to the 10:30 PM curfew-rule)

HCAWW-Pfau (3-2)vs.Silicon StorksL-Koks (2-3)6-1
Vrijdag 10 mei / Friday, May 10
OVERGANGSKLASSE
DSS 2 vs.HCAW 2 3-15

Omron Pioniers vs.Wassenaar 2-6

Neptunus Tridents vs.The Orioles 4-1
Zaterdag 11 mei / Saturday, May 11
HOOFDKLASSE
Hoofddorp PioniersL-Huijer (3-1)vs.Curaçao NeptunusW-Yntema (4-0)0-2

Quick AmersfoortL-Robberse (4-2)vs.L&D Amsterdam PiratesW-Heijstek (3-1)1-8

Twins OosterhoutW-Veale (3-2)vs.DSSL-T.Halderman (2-4)12-5

Silicon StorksL-Lauf (0-3)vs.HCAWW-Timmermans (2-2)1-7

OVERGANGSKLASSE
Alcmaria Victrix vs.Euro Stars 4-13

Amsterdam Pirates 2 vs.RCH-Pinguïns 3-8

Onze Gezellen vs.UVV 3-2

Sparks Haarlem vs.Kinheim 3-10

The Hawks vs.Twins Oosterhout 2 6-17

HCAW 2 vs.DSS 2 13-3
Zondag 12 mei / Sunday, May 12
HOOFDKLASSE
Curaçao NeptunusW-Harcksen (4-1)vs.Hoofddorp PioniersL-Broersen (1-2)6-0

L&D Amsterdam PiratesL-Ploeger (5-1)vs.Quick AmersfoortW-B.van Laar (1-1)0-3

DSSW-Valdez (2-2)vs.Twins OosterhoutL-Cocu (0-1)3-2

HCAWW-Burgersdijk (2-3)vs.Silicon StorksL-N.Winkel (1-4)8-4

OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.Alcmaria Victrix 10-5

RCH-Pinguïns vs.Amsterdam Pirates 2 3-5

Kinheim vs.Sparks Haarlem 3-4

UVV vs.Onze Gezellen 6-1

The Orioles vs.Neptunus Tridents 7-8

Wassenaar vs.Omron Pioniers 12-5

Twins Oosterhout 2 vs.The Hawks 9-7
Donderdag 16 mei / Thursday, May 16
HOOFDKLASSE
Hoofddorp PioniersL-Broersen (1-3)vs.L&D Amsterdam PiratesW-Cordemans (3-1)0-3

Quick AmersfoortL-Martínez (1-1)vs.DSSW-Clara (1-0)1-3

Silicon StorksL-Koks (2-4)vs.Curaçao NeptunusW-Markwell (7-0)1-8
(Wedstrijd gespeeld op het veld van Neptunus in Rotterdam)
(Game played at the site of Neptunus in Rotterdam)

Twins OosterhoutL-Cocu (0-2)vs.HCAWW-Casimiri (1-1)3-4 (10)
(Wedstrijd gespeeld op het veld van Gryphons in Rosmalen)
(Game played at the site of Gryphons in Rosmalen)
Vrijdag 17 mei / Friday, May 17
OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.DSS 2 5-3

Kinheim vs.Wassenaar 5-3
Zaterdag 18 mei / Saturday, May 18
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam PiratesW-Rifaela (2-0)vs.Hoofddorp PioniersL-Kirkpatrick (0-1)4-1

DSSL-Valdez (2-3)vs.Quick AmersfoortW-Robberse (5-2)3-4

Curaçao NeptunusW-Yntema (5-0)vs.Silicon StorksL-Lauf (0-4)12-2 (8)

HCAWL-Meuri (0-1)vs.Twins OosterhoutW-Postelmans (1-0)7-8

OVERGANGSKLASSE
Onze Gezellen vs.Neptunus Tridents 3-2

RCH-Pinguïns vs.The Hawks 15-7

Sparks Haarlem vs.HCAW 2 9-2

The Orioles vs.Alcmaria Victrix 14-10

UVV vs.Euro Stars 11-23

Twins Oosterhout 2 vs.Amsterdam Pirates 2 2-6
Zondag 19 mei / Sunday, May 19
HOOFDKLASSE
Hoofddorp PioniersW-Lachkar (1-1)vs.L&D Amsterdam PiratesL-Ploeger (5-2)2-0

Quick AmersfoortL-B.van Laar (1-2)vs.DSSW-T.Halderman (3-4)5-6

Silicon StorksL-N.Winkel (1-5)vs.Curaçao NeptunusW-Harcksen (5-1)4-19 (7)

Twins OosterhoutL-Veale (3-3)vs.HCAWW-Burgersdijk (3-3)1-11 (7)

OVERGANGSKLASSE
DSS 2 vs.Omron Pioniers 8-15

Neptunus Tridents vs.Onze Gezellen 7-0

The Hawks vs.RCH-Pinguïns 9-30

Alcmaria Victrix vs.The Orioles 4-9

Euro Stars vs.UVV 13-6

Amsterdam Pirates 2 vs.Twins Oosterhout 2 2-1

HCAW 2 vs.Sparks Haarlem 12-0

Wassenaar vs.Kinheim 6-5

Programma / Schedule

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Donderdag 23 mei / Thursday, May 23
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.DSS 19:30Hoofddorp

Silicon Storks vs.L&D Amsterdam Pirates 19:30Rotterdam (veld Neptunus)

HCAW vs.Curaçao Neptunus 19:30Bussum

Twins Oosterhout vs.Quick Amersfoort 19:30Rosmalen (veld Gryphons)
Vrijdag 24 mei / Friday, May 24
OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Amsterdam Pirates 2 19:30Hoofddorp
Zaterdag 25 mei / Saturday, May 25
HOOFDKLASSE
DSS vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Haarlem

L&D Amsterdam Pirates vs.Silicon Storks 14:00Amsterdam

Curaçao Neptunus vs.HCAW 14:00Rotterdam

Quick Amersfoort vs.Twins Oosterhout 14:00Amersfoort

OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.DSS 2 14:00Capelle a/d IJssel

RCH-Pinguïns vs.Kinheim 14:00Heemstede

Sparks Haarlem vs.Onze Gezellen 14:00Haarlem

UVV vs.Alcmaria Victrix 14:00Vleuten

HCAW 2 vs.The Hawks 14:30Bussum

Twins Oosterhout 2 vs.Neptunus Tridents 15:00Oosterhout

Wassenaar vs.The Orioles 15:00Wassenaar
Zondag 26 mei / Sunday, May 26
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.DSS 14:00Hoofddorp

Silicon Storks vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Den Haag

HCAW vs.Curaçao Neptunus 14:30Bussum

Twins Oosterhout vs.Quick Amersfoort 15:00Oosterhout

OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.Omron Pioniers 14:00Amsterdam

DSS 2 vs.Euro Stars 14:00Haarlem

Kinheim vs.RCH-Pinguïns 14:00Haarlem

Onze Gezellen vs.Sparks Haarlem 14:00Haarlem

The Hawks vs.HCAW 2 14:00Dordrecht

Neptunus Tridents vs.Twins Oosterhout 2 14:00Rotterdam

Alcmaria Victrix vs.UVV 14:30Alkmaar

The Orioles vs.Wassenaar 14:30Bergschenhoek
Woensdag 29 mei / Wednesday, May 29
OVERGANGSKLASSE
inhaalwedstrijd
HCAW 2 vs.Kinheim 19:30Bussum
(Wedstrijd oorspronkelijk vastgesteld voor vrijdag 26 april, maar toen afgelast vanwege een tekort aan beschikbare umpires en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game originally scheduled for Friday, April 26, but then cancelled due to a shortage of available umpires and re-scheduled for tonight)
Donderdag 30 mei / Thursday, May 30
HOOFDKLASSE
Silicon Storks vs.DSS 14:00Den Haag

Hoofddorp Pioniers vs.Quick Amersfoort 14:00Hoofddorp

Twins Oosterhout vs.Curaçao Neptunus 15:00Oosterhout

HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates 14:30Bussum
Vrijdag 31 mei / Friday, May 31
HOOFDKLASSE
Curaçao Neptunus vs.Twins Oosterhout 19:30Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.HCAW 19:30Amsterdam
Zaterdag 1 juni / Saturday, June 1
HOOFDKLASSE
DSS vs.Silicon Storks 14:00Haarlem

Quick Amersfoort vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Amersfoort

Twins Oosterhout vs.Curaçao Neptunus 15:00Oosterhout

HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates 19:30Bussum

OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Onze Gezellen 13:00Hoofddorp

Alcmaria Victrix vs.RCH-Pinguïns 14:00Alkmaar

Amsterdam Pirates 2 vs.Neptunus Tridents 14:00Amsterdam

Euro Stars vs.HCAW 2 14:00Capelle a/d IJssel

Sparks Haarlem vs.DSS 2 14:00Haarlem

The Orioles vs.Kinheim 14:30Bergschenhoek

UVV vs.The Hawks 14:30Vleuten

Wasenaar vs.Twins Oosterhout 2 15:00Wassenaar
Zondag 2 juni / Sunday, June 2
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Quick Amersfoort 14:00Hoofddorp

Silicon Storks vs.DSS 14:00Den Haag

OVERGANGSKLASSE
Onze Gezellen vs.Omron Pioniers 14:00Haarlem

RCH-Pinguïns vs.Alcmaria Victrix 14:00Heemstede

Neptunus Tridents vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Rotterdam

DSS 2 vs.Sparks Haarlem 14:00Haarlem

Kinheim vs.The Orioles 14:00Haarlem

HCAW 2 vs.Euro Stars 14:30Bussum

The Hawks vs.UVV 14:00Dordrecht

Twins Oosterhout 2 vs.Wassenaar 15:00Oosterhout

56e EUROPEAN CHAMPIONS CUP
Locaties / Sites:
Stadio Gianni Falchi, Bologna (Italië/Italy) (veld/site Fortitudo Bologna)
Stadio Teseo Bondi, Castenaso (Italië/Italy) (veld/site Castenaso Baseball)

Deelnemende teams / Participating teams:
Groep A: Bonn Capitals (Duitsland/Germany), Curaçao Neptunus (Nederland/Netherlands),
Parmaclima (Italië/Italy), Rouen Huskies (Frankrijk/France)
Groep B: L&D Amsterdam Pirates (Nederland/Netherlands), Ostrava Arrows (Tsjechië/Czech Rep.),
UnipolSai Fortitudo Bologna (Italië/Italy), Deurne Spartans (België/Belgium)

Dinsdag 4 juni / Tuesday, June 4
Voorronde / Preliminary Round
Ostrava Arrows vs.Deurne Spartans 11:00(B) Castenaso

Parmaclima vs.Curaçao Neptunus 14:30(A) Bologna

Bonn Capitals vs.Rouen Huskies 17:00(A) Castenaso

L&D Amsterdam Pirates vs.UnipolSai Bologna 20:30(B) Bologna
Woensdag 5 juni / Wednesday, June 5
Voorronde / Preliminary Round
Curaçao Neptunus vs.Bonn Capitals 11:00(A) Castenaso

Deurne Spartans vs.L&D Amsterdam Pirates 14:30(B) Bologna

Rouen Huskies vs.Parmaclima 17:00(A) Castenaso

UnipolSai Bologna vs.Ostrava Arrows 20:30(B) Bologna
Donderdag 6 juni / Thursday, June 6
Voorronde / Preliminary Round
Bonn Capitals vs.Parmaclima 11:00(A) Castenaso

Curaçao Neptunus vs.Rouen Huskies 14:30(A) Bologna

L&D Amsterdam Pirates vs.Ostrava Arrows 17:00(B) Castenaso

Deurne Spartans vs.UnipolSai Bologna 20:30(B) Bologna
Vrijdag 7 juni / Friday, June 7
Play-Offs 5e-8e plaats / Play-Offs 5th-8th place (PO1)
Nr. 3 Poule A vs.Nr. 4 Poule B 11:00Castenaso
(winnaar eindigt op gedeelde 5e plaats; verliezer naar degradatie-wedstrijd op zondag)
(winner finishes in tie for 5th place; loser plays in relegation-game on Sunday)

Halve Finale 1
Nr. 1 Poule A vs.Nr. 2 Poule B 14:30Bologna
(winnaar naar Finale; verliezer speelt om 3e/4e plaats)
(winner reaches Final; loser plays for 3rd/4th place)

Play-Offs 5e-8e plaats / Play-Offs 5th-8th place (PO2)
Nr. 3 Poule B vs.Nr. 4 Poule A 17:00Castenaso
(winnaar eindigt op gedeelde 5e plaats; verliezer naar degradatie-wedstrijd op zondag)
(winner finishes in tie for 5th place; loser plays in relegation-game on Sunday)

Halve Finale 2
Nr. 1 Poule B vs.Nr. 2 Poule A 20:30Bologna
(winnaar naar Finale; verliezer speelt om 3e/4e plaats)
(winner reaches Final; loser plays for 3rd/4th place)
Zaterdag 8 juni / Saturday, June 8
3e-4e plaats / 3rd-4th place
verliezer Halve Finale 1 vs.verliezer Halve Finale 2 14:30Bologna
(winnaar eindigt op de 3e plaats; verliezer eindigt op de 4e plaats)
(winner finishes in 3rd place, loser finishes in 4th place)

7e-8e plaats / 7th-8th place
verliezer PO 1 vs.verliezer PO 2 17:00Castenaso
(verliezer (land) degradeert naar de CEB Cup)
(loser (country) relegates to CEB Cup)

Finale / Final
winnaar Halve Finale 1 vs.winnaar Halve Finale 2 20:30Bologna
(winnaar wint de European Champions Cup; verliezer eindigt op de 2e plaats)
(winner wins the European Champions Cup; loser finishes in 2nd place)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Donderdag 6 juni / Thursday, June 6
HOOFDKLASSE
Twins Oosterhout vs.Hoofddorp Pioniers 19:30Rosmalen (veld Gryphons)

HCAW vs.DSS 19:30Bussum

Silicon Storks vs.Quick Amersfoort 19:30Rotterdam (veld Neptunus)

(L&D Amsterdam Pirates en Curaçao Neptunus nemen deel aan de European Champions Cup)
(L&D Amsterdam Pirates and Curaçao Neptunus participate in the European Champions Cup)
Vrijdag 7 juni / Friday, June 7
OVERGANGSKLASSE
Kinheim vs.UVV 19:30Haarlem

Neptunus Tridents vs.Omron Pioniers 19:30Rotterdam
Zaterdag 8 juni / Saturday, June 8
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Twins Oosterhout 14:00Hoofddorp

DSS vs.HCAW 14:00Haarlem

Quick Amersfoort vs.Silicon Storks 14:00Amersfoort

(L&D Amsterdam Pirates en Curaçao Neptunus nemen deel aan de European Champions Cup)
(L&D Amsterdam Pirates and Curaçao Neptunus participate in the European Champions Cup)

OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.Onze Gezellen 14:00Capelle a/d IJssel

RCH-Pinguïns vs.Wassenaar 14:00Heemstede

Sparks Haarlem vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Haarlem

The Hawks vs.DSS 2 14:00Dordrecht

HCAW 2 vs.Alcmaria Victrix 14:30Bussum

Twins Oosterhout 2 vs.The Orioles 15:00Oosterhout
Zondag 9 juni / Sunday, June 9
HOOFDKLASSE
HCAW vs.DSS 14:00Bussum

Silicon Storks vs.Quick Amersfoort 14:00Den Haag

Twins Oosterhout vs.Hoofddorp Pioniers 15:00Oosterhout

(L&D Amsterdam Pirates en Curaçao Neptunus nemen deel aan de European Champions Cup)
(L&D Amsterdam Pirates and Curaçao Neptunus participate in the European Champions Cup)

OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Neptunus Tridents 13:00Hoofddorp

UVV vs.Kinheim 14:00Vleuten

Onze Gezellen vs.Euro Stars 14:00Haarlem

Wassenaar vs.RCH-Pinguïns 14:00Wassenaar

Amsterdam Pirates 2 vs.Sparks Haarlem 14:00Amsterdam

DSS 2 vs.The Hawks 14:00Haarlem

Alcmaria Victrix vs.HCAW 2 14:00Alkmaar

The Orioles vs.Twins Oosterhout 2 14:30Bergschenhoek
Donderdag 13 juni / Thursday, June 13
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Silicon Storks 19:30Hoofddorp

DSS vs.Curaçao Neptunus 19:30Haarlem

Quick Amersfoort vs.HCAW 19:30Amersfoort

L&D Amsterdam Pirates vs.Twins Oosterhout 19:30Amsterdam
Vrijdag 14 juni / Friday, June 14
OVERGANGSKLASSE
DSS 2 vs.Kinheim 19:30Haarlem

HCAW 2 vs.Wassenaar 19:30Bussum
Zaterdag 15 juni / Saturday, June 15
HOOFDKLASSE
Silicon Storks vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Den Haag

Curaçao Neptunus vs.DSS 14:00Rotterdam

HCAW vs.Quick Amersfoort 14:30Bussum

Twins Oosterhout vs.L&D Amsterdam Pirates 15:00Oosterhout

OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Sparks Haarlem 13:00Hoofddorp

Amsterdam Pirates 2 vs.The Hawks 14:00Amsterdam

Euro Stars vs.Neptunus Tridents 14:00Capelle a/d IJssel

Onze Gezellen vs.Alcmaria Victrix 14:00Haarlem

RCH-Pinguïns vs.Twins Oosterhout 2 14:00Heemstede

UVV vs.The Orioles 14:30Vleuten

Wassenaar vs.HCAW 2 15:00Wassenaar
Zondag 16 juni / Sunday, June 16
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Silicon Storks 14:00Hoofddorp

DSS vs.Curaçao Neptunus 14:00Haarlem

Quick Amersfoort vs.HCAW 14:00Amersfoort

L&D Amsterdam Pirates vs.Twins Oosterhout 14:00Amsterdam

OVERGANGSKLASSE
Kinheim vs.DSS 2 14:00Haarlem

Sparks Haarlem vs.Omron Pioniers 14:00Haarlem

The Hawks vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Dordrecht

Neptunus Tridents vs.Euro Stars 14:00Rotterdam

Alcmaria Victrix vs.Onze Gezellen 14:00Alkmaar

The Orioles vs.UVV 14:30Bergschenhoek

Twins Oosterhout 2 vs.RCH-Pinguïns 15:00Oosterhout
Donderdag 20 juni / Thursday, June 20
HOOFDKLASSE
HCAW vs.Hoofddorp Pioniers 19:30Bussum

Curaçao Neptunus vs.Quick Amersfoort 19:30Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.DSS 19:30Amsterdam

Twins Oosterhout vs.Silicon Storks 19:30Rosmalen (veld Gryphons)
Vrijdag 21 juni / Friday, June 21
OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.Kinheim 19:30Amsterdam
Zaterdag 22 juni / Saturday, June 22
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.HCAW 14:00Hoofddorp

Quick Amersfoort vs.Curaçao Neptunus 14:00Amersfoort

DSS vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Haarlem

Silicon Storks vs.Twins Oosterhout 14:00Den Haag

OVERGANGSKLASSE
The Hawks vs.Omron Pioniers 14:00Dordrecht

Onze Gezellen vs.Wassenaar 14:00Haarlem

Sparks Haarlem vs.Euro Stars 14:00Haarlem

Neptunus Tridents vs.Alcmaria Victrix 14:00Rotterdam

HCAW 2 vs.RCH-Pinguïns 14:30Bussum

The Orioles vs.DSS 2 14:30Bergschenhoek

Twins Oosterhout 2 vs.UVV 15:00Oosterhout
Zondag 23 juni / Sunday, June 23
HOOFDKLASSE
Curaçao Neptunus vs.Quick Amersfoort 14:00Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.DSS 14:00Amsterdam

HCAW vs.Hoofddorp Pioniers 14:30Bussum

Twins Oosterhout vs.Silicon Storks 15:00Oosterhout

OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.The Hawks 13:00Hoofddorp

Kinheim vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Haarlem

Wassenaar vs.Onze Gezellen 14:00Wassenaar

Euro Stars vs.Sparks Haarlem 14:00Capelle a/d IJssel

RCH-Pinguïns vs.HCAW 2 14:00Heemstede

DSS vs.The Orioles 14:00Haarlem

UVV vs.Twins Oosterhout 2 14:00Vleuten

Alcmaria Victrix vs.Neptunus Tridents 14:30Alkmaar
Dinsdag 25 juni / Tuesday, June 25
HOOFDKLASSE
Curaçao Neptunus vs.L&D Amsterdam Pirates 19:30Rotterdam
Donderdag 27 juni / Thursday, June 27
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.Curaçao Neptunus 19:30Amsterdam

OVERGANGSKLASSE
Alcmaria Victrix vs.Sparks Haarlem 19:00Alkmaar

The Orioles vs.Amsterdam Pirates 2 19:00Bergschenhoek

DSS 2 vs.UVV 19:30Haarlem

Euro Stars vs.The Hawks 19:30Capelle a/d IJssel

HCAW 2 vs.Twins Oosterhout 2 19:30Bussum

Omron Pioniers vs.Kinheim 19:30Hoofddorp

Neptunus Tridents vs.Wassenaar 19:30Rotterdam

RCH-Pinguïns vs.Onze Gezellen 19:30Heemstede
Vrijdag-Zondag 28-30 juni / Friday-Sunday, June 28-30
HOOFDKLASSE / OVERGANGSKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld / No games scheduled
MAJOR LEAGUE BASEBALL LONDON SERIES
NEW YORK YANKEES vs. BOSTON RED SOX
Dinsdag 2 juli / Tuesday, July 2
HOOFDKLASSE
Curaçao Neptunus vs.L&D Amsterdam Pirates 19:30Rotterdam

OVERGANGSKLASSE
Sparks Haarlem vs.Alcmaria Victrix 19:00Haarlem

Twins Oosterhout 2 vs.HCAW 2 19:00Oosterhout

Wassenaar vs.Neptunus Tridents 19:00Wassenaar

Amsterdam Pirates 2 vs.The Orioles 19:30Amsterdam

UVV vs.DSS 2 19:30Vleuten

The Hawks vs.Euro Stars 19:30Dordrecht

Kinheim vs.Omron Pioniers 19:30Haarlem

Onze Gezellen vs.RCH-Pinguïns 19:30Haarlem
Donderdag 4 juli / Thursday, July 4
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Curaçao Neptunus 19:30Hoofddorp

Quick Amersfoort vs.L&D Amsterdam Pirates 19:30Amersfoort

Twins Oosterhout vs.DSS 19:30Rosmalen (veld Gryphons)

Silicon Storks vs.HCAW 19:30Rotterdam (veld Neptunus)
Zaterdag 6 juli / Saturday, July 6
HOOFDKLASSE
Curaçao Neptunus vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.Quick Amersfoort 14:00Amsterdam

DSS vs.Twins Oosterhout 14:00Haarlem

HCAW vs.Silicon Storks 14:30Bussum

OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Euro Stars 13:00Hoofddorp

Alcmaria Victrix vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Alkmaar

Onze Gezellen vs.Kinheim 14:00Haarlem

The Hawks vs.Neptunus Tridents 14:00Dordrecht

The Orioles vs.HCAW 2 14:30Bergschenhoek

UVV vs.RCH-Pinguïns 14:30Vleuten

Twins Oosterhout 2 vs.Sparks Haarlem 15:00Oosterhout

Wassenaar vs.DSS 2 15:00Wassenaar
Zondag 7 juli / Sunday, July 7
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Curaçao Neptunus 14:00Hoofddorp

Quick Amersfoort vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Amersfoort

Silicon Storks vs.HCAW 14:00Den Haag

Twins Oosterhout vs.DSS 15:00Oosterhout

OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.Omron Pioniers 14:00Capelle a/d IJssel

Amsterdam Pirates 2 vs.Alcmaria Victrix 14:00Amsterdam

Kinheim vs.Onze Gezellen 14:00Haarlem

Neptunus Tridents vs.The Hawks 14:00Rotterdam

RCH-Pinguïns vs.UVV 14:00Heemstede

Sparks Haarlem vs.Twins Oosterhout 2 14:00Haarlem

DSS 2 vs.Wassenaar 14:00Haarlem

HCAW 2 vs.The Orioles 14:30Bussum
Donderdag 11 juli / Thursday, July 11
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege het World Port Tournament Baseball
No games scheduled because of the World Port Tournament Baseball
Vrijdag 12 juli / Friday, July 12
OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.DSS 2 19:30Amsterdam

HCAW 2 vs.Neptunus Tridents 19:30Bussum

Omron Pioniers vs.UVV 19:30Hoofddorp
Zaterdag 13 juli / Saturday, July 13
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege het World Port Tournament Baseball
No games scheduled because of the World Port Tournament Baseball

OVERGANGSKLASSE
Alcmaria Victrix vs.Kinheim 14:00Alkmaar

Euro Stars vs.The Orioles 14:00Capelle a/d IJssel

RCH-Pinguïns vs.Sparks Haarlem 14:00Heemstede

Twins Oosterhout 2 vs.Onze Gezellen 15:00Oosterhout

Wassenaar vs.The Hawks 15:00Wassenaar
Zondag 14 juli / Sunday, July 14
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege het World Port Tournament Baseball
No games scheduled because of the World Port Tournament Baseball

OVERGANGSKLASSE
DSS 2 vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Haarlem

Neptunus Tridents vs.HCAW 2 14:00Rotterdam????
(deze wedstrijd zal worden gespeeld op een ander veld of een andere dag vanwege het World Port Tournament op dezelfde locatie)
(this game will be played on another field or another day due to the World Port Tournament at the same site)

UVV vs.Omron Pioniers 14:00Vleuten

Kinheim vs.Alcmaria Victrix 14:00Haarlem

Sparks Haarlem vs.RCH-Pinguïns 14:00Haarlem

Onze Gezellen vs.Twins Oosterhout 2 14:00Haarlem

The Hawks vs.Wassenaar 14:00Dordrecht

The Orioles vs.Euro Stars 14:30Bergschenhoek
(einde van de reguliere competitie in de Overgangsklasse)
(end of the regular season in the 'Overgangsklasse')

17e WORLD PORT TOURNAMENT BASEBALL
Locatie / Site:
Neptunus Familiestadion, Rotterdam (Nederland/Netherlands) (veld/site Neptunus)

Deelnemende teams / Participating teams:
Nederland (Netherlands), Chinese Taipei, Curaçao, Japan, USA

Vrijdag 12 juli / Friday, July 12
Nederland vs.Japan 19:00Rotterdam
Zaterdag 13 juli / Saturday, July 13
Curaçao vs.Japan 13:30Rotterdam

Nederland vs.USA 19:00Rotterdam
Zondag 14 juli / Sunday, July 14
Curaçao vs.Nederland 13:30Rotterdam

USA vs.Chinese Taipei 19:00Rotterdam
Maandag 15 juli / Monday, July 15
Chinese Taipei vs.Curaçao 19:00Rotterdam
Dinsdag 16 juli / Tuesday, July 16
Japan vs.USA 13:30Rotterdam

Chinese Taipei vs.Nederland 19:00Rotterdam
Woensdag 17 juli / Wednesday, July 17
Japan vs.Chinese Taipei 13:30Rotterdam

USA vs.Curaçao 19:00Rotterdam
Donderdag 18 juli / Thursday, July 18
Play-Offs
Nummer 3 vs.Nummer 4 13:30(B) Rotterdam

Nummer 1 vs.Nummer 2 19:00(A) Rotterdam
Vrijdag 19 juli / Friday, July 19
Play-Offs
Verliezer A vs.Nummer 5 13:30(C) Rotterdam

Winnaar A vs.Winnaar B 19:00(D) Rotterdam
(Winnaar naar de finale)
(Winner qualifies for the final)
Zaterdag 20 juli / Saturday, July 20
4e/5e plaats
Verliezer B vs.Verliezer C 13:30(E) Rotterdam
(Winnaar eindigt op de vierde plaats, verliezer eindigt op de vijfde plaats)
(Winner finishes in fourth place, loser finishes in fifth place)

3e plaats
Winnaar C vs.Verliezer D 19:00(F) Rotterdam
(Winnaar naar de finale, verliezer eindigt op de derde plaats)
(Winner qualifies for final, loser finishes in third place)
Zondag 21 juli / Sunday, July 21
Finale / Final
Winnaar D vs.Winnaar F 13:30Rotterdam
(winnaar is toernooi-winnaar; verliezer eindigt op 2e plaats)
(winner wins tournament; loser finishes in 2nd place)

COMPETITIE HOOFDKLASSE / REGULAR SEASON HOOFDKLASSE
OVERGANGSKLASSE TOP-8 / BOTTOM-8
Zaterdag 20 juli / Saturday, July 20
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege het World Port Tournament Baseball
No games scheduled because of the World Port Tournament Baseball

OVERGANGSKLASSE TOP-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend
Zondag 21 juli / Sunday, July 21
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege het World Port Tournament Baseball
No games scheduled because of the World Port Tournament Baseball

OVERGANGSKLASSE TOP-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend
Donderdag 25 juli / Thursday, July 25
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers 19:30Amsterdam

Curaçao Neptunus vs.Silicon Storks 19:30Rotterdam

DSS vs.Quick Amersfoort 19:30Haarlem

HCAW vs.Twins Oosterhout 19:30Bussum
Zaterdag 27 juli / Saturday, July 27
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Hoofddorp

Silicon Storks vs.Curaçao Neptunus 14:00Den Haag

Quick Amersfoort vs.DSS 14:00Amersfoort

Twins Oosterhout vs.HCAW 15:00Oosterhout
Zondag 28 juli / Sunday, July 28
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Amsterdam

Curaçao Neptunus vs.Silicon Storks 14:00Rotterdam

DSS vs.Quick Amersfoort 14:00Haarlem

HCAW vs.Twins Oosterhout 14:30Bussum
(einde van de reguliere competitie in de Hoofdklasse)
(end of the regular season in the 'Hoofdklasse' (major league))

HOOFDKLASSE PLAY-OFFS / PLAY-DOWNS
OVERGANGSKLASSE TOP-8 / BOTTOM-8
Donderdag 1 augustus / Thursday, August 1
HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 1 vs. 4 (Game 1, best-of-five)
nummer 1 competitie vs.nummer 4 competitie 19:30

HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 2 vs. 3 (Game 1, best-of-five)
nummer 2 competitie vs.nummer 3 competitie 19:30

HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 5 vs. 8 (Game 1, best-of-five)
nummer 5 competitie vs.nummer 8 competitie 19:30

HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 6 vs. 7 (Game 1, best-of-five)
nummer 6 competitie vs.nummer 7 competitie 19:30
Zaterdag 3 augustus / Saturday, August 3
HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 1 vs. 4 (Game 2, best-of-five)
nummer 4 competitie vs.nummer 1 competitie 14:00

HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 2 vs. 3 (Game 2, best-of-five)
nummer 3 competitie vs.nummer 2 competitie 14:00

HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 5 vs. 8 (Game 2, best-of-five)
nummer 8 competitie vs.nummer 5 competitie 14:00

HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 6 vs. 7 (Game 2, best-of-five)
nummer 7 competitie vs.nummer 6 competitie 14:00
Zondag 4 augustus / Saturday, August 4
HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 1 vs. 4 (Game 3, best-of-five)
nummer 1 competitie vs.nummer 4 competitie 14:00

HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 2 vs. 3 (Game 3, best-of-five)
nummer 2 competitie vs.nummer 3 competitie 14:00

HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 5 vs. 8 (Game 3, best-of-five)
nummer 5 competitie vs.nummer 8 competitie 14:00

HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 6 vs. 7 (Game 3, best-of-five)
nummer 6 competitie vs.nummer 7 competitie 14:00
Zaterdag 17 augustus / Saturday, August 17
HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 1 vs. 4 (Game 4, best-of-five, indien nodig/if needed)
nummer 4 competitie vs.nummer 1 competitie 14:00

HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 2 vs. 3 (Game 4, best-of-five, indien nodig/if needed)
nummer 3 competitie vs.nummer 2 competitie 14:00

HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 5 vs. 8 (Game 4, best-of-five, indien nodig/if needed)
nummer 8 competitie vs.nummer 5 competitie 19:30

HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 6 vs. 7 (Game 4, best-of-five, indien nodig/if needed)
nummer 7 competitie vs.nummer 6 competitie 19:30

OVERGANGSKLASSE TOP-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend
Zondag 18 augustus / Saturday, August 18
HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 1 vs. 4 (Game 5, best-of-five, indien nodig/if needed)
nummer 1 competitie vs.nummer 4 competitie 14:00
(einde van de Play-Offs nr. 1 vs. nr. 4)
(end of the Play-Offs nr. 1 vs. nr. 4)

HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 2 vs. 3 (Game 5, best-of-five, indien nodig/if needed)
nummer 2 competitie vs.nummer 3 competitie 14:00
(einde van de Play-Offs nr. 2 vs. nr. 3)
(end of the Play-Offs nr. 2 vs. nr. 3)

HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 5 vs. 8 (Game 5, best-of-five, indien nodig/if needed)
nummer 5 competitie vs.nummer 8 competitie 19:30
(einde van de Play-Downs nr. 5 vs. nr. 8)
(end of the Play-Downs nr. 5 vs. nr. 8)

HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 6 vs. 7 (Game 5, best-of-five, indien nodig/if needed)
nummer 6 competitie vs.nummer 7 competitie 19:30
(einde van de Play-Downs nr. 6 vs. nr. 7)
(end of the Play-Downs nr. 6 vs. nr. 7)

OVERGANGSKLASSE TOP-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

HOOFDKLASSE HOLLAND SERIES / PLAY-DOWNS FINAL SERIES
OVERGANGSKLASSE TOP-8 / BOTTOM-8
Donderdag 22 augustus / Thursday, August 22
HOLLAND SERIES (Game 1, best-of-seven)
(Winnaar PO 1-4) vs.(Winnaar PO 2-3) 19:30

PLAY-DOWNS FINAL SERIES (Game 1, best-of-five)
(Verliezer PD 5-8) vs.(Verliezer PD 6-7) 19:30
Zaterdag 24 augustus / Saturday, August 24
HOLLAND SERIES (Game 2, best-of-seven)
(Winnaar PO 2-3) vs.(Winnaar PO 1-4) 14:00

PLAY-DOWNS FINAL SERIES (Game 2, best-of-five)
(Verliezer PD 6-7) vs.(Verliezer PD 5-8) 14:00

OVERGANGSKLASSE TOP-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend
Zondag 25 augustus / Sunday, August 25
HOLLAND SERIES (Game 3, best-of-seven)
(Winnaar PO 1-4) vs.(Winnaar PO 2-3) 14:00

PLAY-DOWNS FINAL SERIES (Game 3, best-of-five)
(Verliezer PD 5-8) vs.(Verliezer PD 6-7) 14:00

OVERGANGSKLASSE TOP-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend
Dinsdag 27 augustus / Tuesday, August 27
HOLLAND SERIES (Game 4, best-of-seven)
(Winnaar PO 2-3) vs.(Winnaar PO 1-4) 19:30
Donderdag 29 augustus / Thursday, August 29
HOLLAND SERIES (Game 5, best-of-seven, indien nodig/if needed)
(Winnaar PO 1-4) vs.(Winnaar PO 2-3) 19:30
Zaterdag 31 augustus / Saturday, August 31
HOLLAND SERIES (Game 6, best-of-seven, indien nodig/if needed)
(Winnaar PO 2-3) vs.(Winnaar PO 1-4) 14:00

PLAY-DOWNS FINAL SERIES (Game 4, best-of-five, indien nodig/if needed)
(Verliezer PD 6-7) vs.(Verliezer PD 5-8) 14:00

OVERGANGSKLASSE TOP-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend
Zondag 1 september / Sunday, September 1
HOLLAND SERIES (Game 7, best-of-seven, indien nodig/if needed)
(Winnaar PO 1-4) vs.(Winnaar PO 2-3) 14:00
(einde van de Holland Series)
(end of the Holland Series)

PLAY-DOWNS FINAL SERIES (Game 5, best-of-five, indien nodig/if needed)
(Verliezer PD 5-8) vs.(Verliezer PD 6-7) 14:00
(einde van de Play-Downs Final Series)
(end of the Play-Downs Final Series)

OVERGANGSKLASSE TOP-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend
Zaterdag 7 september / Saturday, September 7
OVERGANGSKLASSE TOP-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend
Zondag 8 september / Sunday, September 8
OVERGANGSKLASSE TOP-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

35e EUROPEES KAMPIOENSCHAP / 35th EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Locaties / Sites:
Baseballstadion Rheinaue, Bonn (Duitsland/Germany) (veld/site Bonn Capitals)
Stadion Am Weyersberg, Solingen (Duitsland/Germany) (veld/site Solingen Alligators)

Deelnemende teams / Participating teams:
Groep A: Duitsland (Germany), Groot-Brittannië (Great Britain), Nederland (Netherlands),
Tsjechië (Czech Rep.), Zweden (Sweden), Winnaar/Winner Play-Offs 2019 (*) of/or Oostenrijk (Austria) (Team A)
Groep B: België (Belgium), Frankrijk (France), Italië (Italy),
Kroatië (Croatia), Spanje (Spain), Winnaar/Winner Play-Offs 2019 (*) of/or Oostenrijk (Austria) (Team B)

(*) - Het Europees Kampioenschap B-poule vindt plaats in twee groepen op 1-7 juli in Trnava (Slowakije) en Blagoevgrad (Bulgarije)
De winnaars spelen een best-of-three in de B-Poule Play-Offs op 26-28 juli; de winnaar plaatst zich voor het Europees Kampioenschap A-poule in Duitsland
(*) - The European Championship B-Pool is played in two groups on July 1-7 in Trnava (Slovakia) and Blagoevgrad (Bulgaria)
The winners meet in a best-of-three in the B-Pool Play-Offs on July 26-28; the winner qualifies for the European Championship A-Pool in Germany

De top-5 van het Europees Kampioenschap plaatst zich voor het Europees/Afrikaans Olympisch Kwalificatie Toernooi
The top-5 of the European Championship qualifies for the European/African Olympic Qualifying Tournament

De aanvangstijden en speellocaties zijn nog niet bekend gemaakt
The starting times and playing sites have not yet to be announced

Zaterdag 7 september / Saturday, September 7
Groot-Brittannië vs.Nederland (A)

Kroatië vs.Spanje (B)

Tsjechië vs.Team A (A)

Frankrijk vs.Italië (B)

Zweden vs.Duitsland (A)

België vs.Team B (B)
Zondag 8 september / Sunday, September 8
Nederland vs.Tsjechië (A)

Spanje vs.België (B)

Team A vs.Zweden (A)

Italië vs.Kroatië (B)

Duitsland vs.Groot-Brittannië (A)

Team B vs.Frankrijk (B)
Maandag 9 september / Monday, September 9
Nederland vs.Zweden (A)

Spanje vs.Frankrijk (B)

Tsjechië vs.Groot-Brittannië (A)

België vs.Kroatië (B)

Duitsland vs.Team A (A)

Italië vs.Team B (B)
Dinsdag 10 september / Tuesday, September 10
Tsjechië vs.Zweden (A)

België vs.Frankrijk (B)

Groot-Brittannië vs.Team A (A)

Spanje vs.Italië (B)

Nederland vs.Duitsland (A)

Kroatië vs.Team B (B)
Woensdag 11 september / Wednesday, September 11
Zweden vs.Groot-Brittannië (A)

Team B vs.Spanje (B)

Team A vs.Nederland (A)

Frankrijk vs.Kroatië (B)

Duitsland vs.Tsjechië (A)

Italië vs.België (B)
Donderdag 12 september / Thursday, September 12
vs.

vs.

vs.

vs.

vs.

vs.
Vrijdag 13 september / Friday, September 13
vs.

vs.

vs.

vs.

vs.

vs.
Zaterdag 14 september / Saturday, September 14
vs.

vs.

vs.

vs.

vs.

vs.
Zondag 15 september / Sunday, September 15
Finale / Finale
vs.

OVERGANGSKLASSE TOP-8 / BOTTOM-8
Zaterdag 14 september / Saturday, September 14
OVERGANGSKLASSE TOP-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend
Zondag 15 september / Sunday, September 15
OVERGANGSKLASSE TOP-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

EUROPEES/AFRIKAANS OLYMPISCH KWALIFICATIE TOERNOOI
EUROPEAN/AFRICAN OLYMPIC QUALIFYING TOURNAMENT
Locaties / Sites:
Stadio Nino Cavalli, Centro Sportivo Aldo Notari, Parma (Italië/Italy) (veld/site Parma Baseball)
Stadio Gianni Falchi, Bologna (Italië/Italy) (veld/site Fortitudo Bologna)

Deelnemende teams / Participating teams:
Top-5 van het Europees Kampioenschap in Duitsland plus een vertegenwoordiger van Afrika
Top-5 of the European Championship in Germany plus a representative from Africa

De winnaar van dit toernooi plaatst zich voor de Olympische Spelen 2020 in Tokyo (Japan); de nummer 2 plaatst zich voor een Wereld Olympisch Kwalificatie Toernooi
The winner of this tournament qualifies for the 2020 Olympic Games in Tokyo (Japan); the second-best team qualifies for a World Olympic Qualifying Tournament

Woensdag 18 september / Wednesday, September 18
nog niet bekend vs.nog niet bekend (Italië)

nog niet bekend vs.nog niet bekend (Italië)

nog niet bekend vs.nog niet bekend (Italië)
Donderdag 19 september / Thursday, September 19
nog niet bekend vs.nog niet bekend (Italië)

nog niet bekend vs.nog niet bekend (Italië)

nog niet bekend vs.nog niet bekend (Italië)
Vrijdag 20 september / Friday, September 20
nog niet bekend vs.nog niet bekend (Italië)

nog niet bekend vs.nog niet bekend (Italië)

nog niet bekend vs.nog niet bekend (Italië)
Zaterdag 21 september / Saturday, September 21
nog niet bekend vs.nog niet bekend (Italië)

nog niet bekend vs.nog niet bekend (Italië)

nog niet bekend vs.nog niet bekend (Italië)
Zondag 22 september / Sunday, September 22
nog niet bekend vs.nog niet bekend (Italië)

nog niet bekend vs.nog niet bekend (Italië)

nog niet bekend vs.nog niet bekend (Italië)

OVERGANGSKLASSE TOP-8 / BOTTOM-8
Zaterdag 21 september / Saturday, September 21
OVERGANGSKLASSE TOP-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend
Zondag 22 september / Sunday, September 22
OVERGANGSKLASSE TOP-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend
(einde van Overgangsklasse Top-8)
(end of the Overgangsklasse Top-8)

OVERGANGSKLASSE BOTTOM-8
nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend

nog niet bekend vs.nog niet bekend
(einde van Overgangsklasse Bottom-8)
(end of the Overgangsklasse Bottom-8)

HOOFDKLASSE / OVERGANGSKLASSE PROMOTIE / DEGRADATIE SERIES
Zaterdag 28 september / Saturday, September 28
PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES (Game 1, best-of-five)
(Winnaar OK Top-8) vs.(Verliezer PD Final) 14:00
Zondag 29 september / Sunday, September 29
PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES (Game 2, best-of-five)
(Verliezer PD Final) vs.(Winnaar OK Top-8) 14:00
Zaterdag 5 oktober / Saturday, October 5
PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES (Game 3, best-of-five)
(Winnaar OK Top-8) vs.(Verliezer PD Final) 14:00
Zondag 6 oktober / Sunday, October 6
PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES (Game 4, best-of-five, indien nodig/if needed)
(Verliezer PD Final) vs.(Winnaar OK Top-8) 14:00
Zaterdag 12 oktober / Saturday, October 12
PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES (Game 5, best-of-five, indien nodig/if needed)
(Winnaar OK Top-8) vs.(Verliezer PD Final) 14:00
(einde van de Promotie/Degradatie Series)
(end of the Promotion/Relegation Series)
(einde van het seizoen 2019)
(end of the 2019 season)

2e PREMIER12
Locaties / Sites Opening Round 2-8 november (3 poules, 4 teams):
Groep A: Estadio de Béisbol Charros de Jalisco, Zapopan (México) (stadion/stadium Charros de Jalisco)
Groep B: Taichung Intercontinental Stadium, Taichung (Chinese Taipei) (stadion/stadium Chinatrust Brothers)
Groep C: Gocheok Sky Dome, Seoel/Seoul (Zuid-Korea/South Korea) (stadion/stadium Kiwoom Heroes)
Locaties / Sites Super Round 11-16 november (2 poules, 4 teams):
ZOZO Chiba Marine Stadium, Chiba City (Japan) (stadion/stadium Chiba Lotte Marines)
Tokyo Dome, Bunkyo, Tokyo (Japan) (stadion/stadium Yomiuri Giants)
Locaties / Sites Finals 17 november:
Tokyo Dome, Bunkyo, Tokyo (Japan) (stadion/stadium Yomiuri Giants)

Deelnemende teams / Participating teams:
Groep A: Dominicaanse Republiek (Dominican Republic), México, Nederland (Netherlands), USA
Groep B: Chinese Taipei, Japan, Puerto Rico, Venezuela
Groep C: Australië (Australia), Canada, Cuba, Zuid-Korea (South Korea)

Het hoogst geëindigde team uit de America en (mits top-6) uit Azië/Oceanië plaatsen zich voor de Olympische Spelen 2020 in Tokyo (Japan)
The highest finished team from the Americas and (top-6 finish) from Asia/Oceania qualify for the 2020 Olympic Games in Tokyo (Japan)

Zaterdag 2 t/m Vrijdag 8 november / Saturday, November 2 through Friday, November 8
OPENING ROUND
nog niet bekend vs.nog niet bekend Zapopan (México)

nog niet bekend vs.nog niet bekend Zapopan (México)

nog niet bekend vs.nog niet bekend Taichung (Taiwan)

nog niet bekend vs.nog niet bekend Taichung (Taiwan

nog niet bekend vs.nog niet bekend Seoel (Zuid-Korea)

nog niet bekend vs.nog niet bekend Seoel (Zuid-Korea)
Maandag 11 t/m Zaterdag 16 november / Monday, November 11 through Saturday, November 16
SUPER ROUND
nog niet bekend vs.nog niet bekend Chiba City (Japan)

nog niet bekend vs.nog niet bekend Chiba City (Japan)

nog niet bekend vs.nog niet bekend Tokyo (Japan)

nog niet bekend vs.nog niet bekend Tokyo (Japan)
Zondag 17 november / Sunday, November 17
FINAL ROUND
3e/4e plaats / 3rd/4th place
nog niet bekend vs.nog niet bekend Tokyo (Japan)

Finale / Final
nog niet bekend vs.nog niet bekend Tokyo (Japan)

Mail your suggestions and questions to stoov@wxs.nl - Mail suggesties en vragen naar stoov@wxs.nl
Copyright © 1997-2019 Marco Stoovelaar.