Softball Women Scores,

Standings & Stats 2011

Compiled and Copyright © 1997-2011 by Marco Stoovelaar

Welkom...
...op de OfficiŽle Site van Grand Slam * Stats & News, het enige statistische bulletin in Nederland, dat geheel gewijd is aan de Hoofdklasse Honkbal en Softbal.

Dit is de Softbal Dames sectie. Er zijn nog twee andere secties:
Grand Slam * Stats & News Honkbal
Grand Slam * Stats & News Softbal Heren

Honkbal & Softbal Headlines

Laatste update: 1 oktober 2011

Welcome...
...on the Official Site of Grand Slam * Stats & News, the only statistical bulletin in The Netherlands dedicated to the Dutch Major League Baseball and Softball.

You're now in the Softball Women section. There are two more sections:
Grand Slam * Stats & News Baseball
Grand Slam * Stats & News Softball Men

Baseball & Softball Headlines

Last update: October 1, 2011

Index
Eindstanden & Statistieken
Final Standings & Statistics


HOOFDKLASSE SOFTBAL DAMES 2011
DUTCH MAJOR LEAGUE SOFTBALL WOMEN 2011
HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE
(Competitie begonnen op zaterdag 16 april; afgesloten op zondag 28 augustus)
(Regular Season opened on Saturday, April 16; ended on Sunday, August 28)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 OOLDERS OMACO SPARKS HAARLEM (PO)28271-54-.9642083514 - 013 - 119 - 18 - 0W 16
2 IBER LENGUA TERRASVOGELS (PO)281981397,5.6961617211 - 38 - 5 - 119 - 50 - 3 - 1W 1
3 ALCMARIA VICTRIX (PO)2817101358,5.62595958 - 5 - 19 - 514 - 63 - 4 - 1L 1
4 OLYMPIA HAARLEM (PO) (*)281216-2415.429941018 - 64 - 1010 - 132 - 3L 2
TEX TOWN TIGERS (PO#) (PD) (*)281216-2415.429991257 - 95 - 77 - 155 - 1W 1
6 TWINS (PO#) (PD)281117-2216.393921478 - 63 - 118 - 143 - 3L 1
7 CENTRALS (PO#) (PD)28721-1420.250791502 - 125 - 97 - 160 - 5L 5
8 JONG ORANJE (#)28622-1221.214531564 - 102 - 126 - 200 - 2W 1
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Comp. van 28 wedstrijden | 28-game scheduleResultaten oefenseizoen | Results Exhibition Season
(*) - volgorde gebaseerd op Art. 5.19 6b.2 Reglement van Wedstrijden; onderling resultaat (6b.1) is 2-2;
onderling rungemiddelde (6b.2) is 120,00 voor Olympia Haarlem en 83,33 voor Tex Town Tigers
(*) - ranking based on Art. 5.19 6b.2 of Game Rules; head-to-head (6b.1) is 2-2;
head-to-head runaverage (6b.2) is 120,00 for Olympia Haarlem and 83,33 for Tex Town Tigers
(PO) - top-vier (met uitzondering van Jong Oranje) plaatst zich voor de Play-Offs, maar speelt eerst een tussenronde voor eindklassering
(PO) - top-four (except for Dutch Juniors (Jong Oranje)) qualifies for the Play-Offs, but first plays an additional round for final ranking
(PD) - onderste drie teams (met uitzondering van Jong Oranje) nemen deel aan de Play-Downs
(PD) - bottom three teams (except for Dutch Juniors (Jong Oranje)) participate in the Play-Downs
(PO#) - uitgeschakeld voor Play-Offs / Eliminated for Play-Offs
(#) - Jong Oranje kan zich niet plaatsen voor de Play-Offs of degradatie en neemt niet deel aan de extra ronde
(#) - Dutch Juniors cannot qualify for Play-Offs or Relegation and doesn't participate in the additional round
Sparks Haarlem is regerend landskampioen | Sparks Haarlem is defending Dutch champion
Euro Stars trok zich op 8 maart terug uit de Hoofdklasse | Euro Stars withdrew its team on March 8

HOOFDKLASSE SOFTBAL DAMES 2011
DUTCH MAJOR LEAGUE SOFTBALL WOMEN 2011
TUSSENRONDE PLAY-OFFS / EXTRA ROUND PLAY-OFFS
(Tussenronde begonnen op zaterdag 27 augustus; afgesloten op zaterdag 10 september)
(Extra Round opened on Saturday, August 27; ended on Saturday, September 10)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 OOLDERS OMACO SPARKS HAARLEM 34322-64-.9412424517 - 115 - 121 - 211 - 0W 3
2 IBER LENGUA TERRASVOGELS 3423101478,5.6911939214 - 49 - 6 - 123 - 60 - 4 - 1W 1
3 ALCMARIA VICTRIX 34171613514,5.5151031318 - 7 - 19 - 914 - 113 - 5 - 1L 7
4 OLYMPIA HAARLEM 341519-3017.44111713210 - 65 - 1313 - 152 - 4L 1
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 6 wedstrijden | 6-game schedule
De teams beginnen deze ronde met behoud van punten uit de reguliere competitie
The teams start this round with their results from the regular season
De eindrangschikking in deze ronde is bepalend voor de Play-Offs
The final ranking in this round determines the Play-Offs
Sparks Haarlem is regerend landskampioen | Sparks Haarlem is defending Dutch champion

HOOFDKLASSE SOFTBAL DAMES 2011
DUTCH MAJOR LEAGUE SOFTBALL WOMEN 2011
PLAY-DOWNS
(Play-Downs begonnen op zaterdag 27 augustus; afgesloten op zaterdag 10 september)
(Play-Downs opened on Saturday, August 27; ended on Saturday, September 11)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 TEX TOWN TIGERS (HK12)321517-30-.4691111318 - 107 - 79 - 166 - 1W 3
2 TWINS (HK12)321418-281.43811215710 - 64 - 1210 - 144 - 4W 2
3 CENTRALS (PDPO)32725-148.219851722 - 145 - 117 - 190 - 6L 9
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 4 wedstrijden | 4-game schedule
De teams beginnen deze ronde met behoud van punten uit de reguliere competitie
The teams start this round with their results from the regular season
(PDPO) - ploeg op de laatste plaats speelt een Promotie/Degradatie Play-Off tegen de nr. 2 van de Overgangsklasse
(PDPO) - team in last place plays a Promotion/Relegation Play-Off vs. nr. 2 of the 'Overgangsklasse'
(HK12) - zeker van plaats in Hoofdklasse 2012 | secured spot in Major League 2012

HOOFDKLASSE SOFTBAL DAMES 2011
DUTCH MAJOR LEAGUE SOFTBALL WOMEN 2011
PLAY-OFFS
(Play-Off A begon op zaterdag 17 september; afgesloten op zaterdag 24 september)
(Play-Off A opened on Saturday, September 17; ended on Saturday, September 24)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 OOLDERS OMACO SPARKS HAARLEM (nr. 1) (*)33--6-1.0001512 - 01 - 03 - 00 - 0W 3
2OLYMPIA HAARLEM (nr. 4)3-3-03.0001150 - 10 - 20 - 30 - 0L 3
(Play-Off B begon op zaterdag 17 september; afgesloten op zaterdag 24 september)
(Play-Off B opened on Saturday, September 17; ended on Saturdat, September 24)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1IBER LENGUA TERRASVOGELS (nr. 2) (*)431-6-.75025171 - 12 - 02 - 01 - 1W 2
ALCMARIA VICTRIX (nr. 3)413-22.25017250 - 21 - 10 - 21 - 1L 2
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-five
(*) - de winnende ploegen plaatsen zich voor de Holland Series en Europa Cup-deelname in 2012
(*) - the winning teams qualify for the Holland Series and European Cup-participation in 2012

HOOFDKLASSE SOFTBAL DAMES 2011
DUTCH MAJOR LEAGUE SOFTBALL WOMEN 2011
PROMOTIE/DEGRADATIE PLAY-OFF / PROMOTION/RELEGATION PLAY-OFF
(Promotie/Degradatie Play-Off begon op zaterdag 17 september; afgesloten op zaterdag 24 september)
(Promotion/Relegation Play-Off opened on Saturday, September 17; ended on Saturday, September 24)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1UVV (nr. 2 OK) (*)33--6-1.0001061 - 02 - 03 - 00 - 0W 3
2CENTRALS (nr. 7 HK) (**)3-3-03.0006100 - 20 - 10 - 30 - 0L 3
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-five
(*) - de winnende ploeg speelt in 2012 in de Hoofdklasse | (*) - the winning team plays in 2012 in the Dutch Major League
(**) - de verliezende ploeg speelt in 2012 in de Overgangsklasse | (**) - the losing team plays in 2012 in the 'Overgangsklasse'

HOOFDKLASSE SOFTBAL DAMES 2011
DUTCH MAJOR LEAGUE SOFTBALL WOMEN 2011
HOLLAND SERIES
(Holland Series begonnen op zaterdag 1 oktober)
(Holland Series opened on Saturday, October 1)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1OOLDERS OMACO SPARKS HAARLEM (win.PO 1-4)22--4-1.00015112 - 00 - 01 - 01 - 0W 2
2IBER LENGUA TERRASVOGELS (win.PO 2-3)2-2-02.00011150 - 00 - 20 - 10 - 1L 2
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-five
(*) - de winnende ploeg is landskampioen 2011 | (*) - the winning team is Dutch champion 2011
(*) - landskampioen kwalificeert zich voor Europa Cup 2012 | (*) - Dutch champion qualifies for European Cup 2012
(**) - verliezende ploeg kwalificeert zich voor Cup Winners Cup 2012 | (**) - losing team qualifies for Cup Winners Cup 2012
Sparks Haarlem is regerend landskampioen | Sparks Haarlem is defending Dutch champion


Uitslagen / Scores
Zaterdag 16 april / Saturday, April 16
OPENING DAY
CentralsW-Voortman (1-0)
W-Dowling (1-0)
vs.TwinsL-Lindgren (0-1)
L-Petrovich (0-1)
5-1
4-0
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
TerrasvogelsW-De Weert (1-0)
W-Lovato (1-0)
vs.Tex Town TigersL-Lackner (0-1)
L-Kulokorpi (0-1)
10-0 (3½)
11-4 (5)
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Olympia HaarlemW-Lindsey (1-0)
L-Lindsey (1-1)
vs.Alcmaria VictrixL-F.vDsschtn (0-1)
W-Treurniet (1-0)
2-1 (8)
4-6 (8)
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Euro Stars vs.Sparks Haarlem vervallen(Euro Stars teruggetrokken)
Zondag 17 april / Sunday, April 17
OPENING DAY
TerrasvogelsL-De Weert (1-1)
W-Lovato (2-0)
vs.CentralsW-Voortman (2-0)
L-Dowling (1-1)
2-5
4-3
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Euro Stars vs.Jong Oranje vervallen(Euro Stars teruggetrokken)
Zaterdag 23 april / Saturday, April 23
TwinsL-Lindgren (0-2)
W-Haen (1-0)
vs.Olympia HaarlemW-Lindsey (2-1)
L-De Vries (0-1)
2-11 (5)
6-2
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Tex Town TigersL-Lackner (0-2)
L-Krijgsman (0-1)
vs.CentralsW-Voortman (3-0)
W-Dowling (2-1)
5-13
3-8
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Sparks HaarlemW-Scheele (1-0)
W-Bloeming (1-0)
vs.Alcmaria VictrixL-F.vDsschtn (0-2)
L-M.vDsschtn (0-1)
5-4
9-0 (4½)
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Terrasvogelsvrij
Maandag 25 april / Monday, April 25
Tex Town TigersL-Lackner (0-3)
L-Krijgsman (0-2)
vs.Sparks HaarlemW-Soumeru (1-0)
W-Scheele (2-0)
1-10 (5)
0-7 (5)
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Jong OranjeL-Merkx (0-1)
L-Voortman (0-1)
vs.Alcmaria VictrixW-F.vDsschtn (1-2)
W-F.vDsschtn (2-2)
1-5
0-2
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Zaterdag 30 april / Saturday, April 30
TerrasvogelsW-De Weert (2-1)
L-Lovato (2-1)
vs.Alcmaria VictrixL-F.vDsschtn (2-3)
W-M.vDsschtn (1-1)
3-2
0-2
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Tex Town TigersL-Lackner (0-4)
W-Lackner (1-4)
vs.TwinsW-Lindgren (1-2)
L-Haen (1-1)
2-5
9-7
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Sparks HaarlemW-Bloeming (2-0)
W-Scheele (3-0)
vs.Olympia HaarlemL-Lindsey (2-2)
L-Lindsey (2-3)
7-0 (4½)
5-0
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Centralsvrij
Zondag 1 mei / Sunday, May 1
Sparks HaarlemW-Soumeru (2-0)
W-Bloeming (3-0)
vs.Jong OranjeL-Voortman (0-2)
L-Merkx (0-2)
7-0 (6)
8-0 (4½)
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Zaterdag 7 mei / Saturday, May 7
Olympia HaarlemL-Lindsey (2-4)
L-De Vries (0-2)
vs.TerrasvogelsW-De Weert (3-1)
W-Lovato (3-1)
1-2
1-11 (5)
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Sparks HaarlemW-Scheele (4-0)
W-Soumeru (3-0)
vs.TwinsL-Lindgren (1-3)
L-Petrovich (0-2)
11-1 (3½)
8-1 (4½)
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Alcmaria VictrixW-F.vDsschtn (3-3)
W-M.vDsschtn (2-1)
vs.CentralsL-Voortman (3-1)
L-Dowling (2-2)
1-0 (8)
3-0
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Tex Town Tigersvrij
Zondag 8 mei / Sunday, May 8
Jong OranjeL-De Lincel (0-1)
W-Merkx (1-2)
vs.TwinsW-Lindgren (2-3)
L-Lindgren (2-4)
5-12 (6)
5-4 (8)
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Zaterdag 14 mei / Saturday, May 14
CentralsL-Voortman (3-2)
L-Dowling (2-3)
vs.Olympia HaarlemW-Lindsey (3-4)
W-Lindsey (4-4)
2-8
5-11
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
TerrasvogelsW-Lovato (4-1)
L-Lovato (4-2)
vs.Sparks HaarlemL-Bloeming (3-1)
W-Soumeru (4-0)
8-1 (6)
5-8
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Tex Town TigersL-Van Vulpen (0-1)
L-Lackner (1-5)
vs.Alcmaria VictrixW-F.vDsschtn (4-3)
L-M.vDsschtn (3-1)
0-6
2-3
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Twinsvrij
Zondag 15 mei / Sunday, May 15
TerrasvogelsW-Lovato (5-2)
W-Lovato (6-2)
vs.Jong OranjeL-Van Vulpen (0-1)
L-De Vries (0-1)
7-0 (6)
17-0 (2½)
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Holland Tour
NederlandW-Bloeming (1-0)
W-Soumeru (1-0)
vs.Holland All StarsL-Scheele (0-1)
L-M.vDsschtn (0-1)
9-1 (4½)
11-1 (3½)
Zaterdag 21 mei / Saturday, May 21
TerrasvogelsW-Lovato (7-2)
W-De Weert (4-1)
vs.TwinsL-Petrovich (0-3)
L-Petrovich (0-4)
3-1
9-0 (4½)
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
CentralsL-Dowling (2-4)
L-Voortman (3-3)
vs.Sparks HaarlemW-Scheele (5-0)
W-Bloeming (4-1)
2-10 (5)
2-15 (5)
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Olympia HaarlemW-Lindsey (5-4)
W-Lindsey (6-4)
vs.Tex Town TigersL-Lackner (1-6)
L-Krijgsman (0-3)
4-0
5-1
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Alcmaria Victrixvrij
Zondag 22 mei / Sunday, May 22
Jong OranjeL-Duffhues (0-1)
W-Vleugels (1-0)
vs.Olympia HaarlemW-Lindsey (7-4)
L-Lindsey (7-5)
0-10 (5)
3-2
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Zaterdag 28 mei / Saturday, May 28
TwinsW-Petrovich (1-4)
W-Lindgren (3-4)
vs.CentralsL-Voortman (3-4)
L-Dowling (2-5)
7-4
6-3
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Tex Town TigersL-DeLong (0-1)
W-Krijgsman (1-3)
vs.TerrasvogelsW-De Weert (5-1)
L-Vleugels (0-1)
2-3 (9)
4-1
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Alcmaria Victrix vs.Olympia Haarlem gest.(*)(regen; naar zondag 19 juni)
Sparks Haarlemvrij
(*) - Game 1 in 2e1 gestaakt vanwege hevige regen met loopster op 3e honk, 2 uit en 1-1 stand
(*) - Game 1 halted due to heavy rain in bottom 1st with runner on 3rd, 2 outs and 1-1 score
Zondag 29 mei / Sunday, May 29
Tex Town TigersW-Lackner (2-6)
W-DeLong (1-1)
vs.Jong OranjeL-De Vries (0-2)
L-vd Voort (0-1)
3-2
6-4
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Holland Tour
NederlandL-F.vDsschtn (0-1)
L-Soumeru (1-1)
vs.Ned.HSB TeamW-Visser (1-0)
W-Mulder (1-0)
2-5
0-2
Donderdag 2 juni / Thursday, June 2
Jong OranjeL-Vleugels (1-1)
W-Krijgsman (1-0)
vs.CentralsW-Dowling (3-5)
L-Dowling (3-6)
2-4 (9)
5-4
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays

TORNEO 150 ANNI UNITŃ D'ITALIA - BOLLATE (ItaliŽ)
Donderdag 2 juni / Thursday, June 2
All Stars La Loggia (Ita) vs.Nederland 2-6Box Score & Verslag
Nederland vs.ItaliŽ 7-2Box Score & Verslag
Vrijdag 3 juni / Friday, June 3
SK Joudrs Praha (Tsj) vs.Nederland 0-6Box Score & Verslag
Nederland vs.Prague All Stars (Tsj) 8-0 (4, regen)Box Score & Verslag
Zaterdag 4 juni / Saturday, June 4
SanoTinT Bollate (Ita) vs.Nederland 0-0 (6)Box Score & Verslag
Nederland vs.ItaliŽ 0-4Box Score & Verslag
Zondag 5 juni / Sunday, June 5
ItaliŽ vs.Nederland afg., regen(finale)

Zaterdag 11 juni / Saturday, June 11
Centrals vs.Terrasvogels gest.
afg.
(regen; naar zondag 12 juni)
Sparks HaarlemW-Bloeming (5-1)
W-Scheele (6-0)
vs.Tex Town TigersL-DeLong (1-2)
L-Lackner (2-7)
2-1
6-0
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Alcmaria VictrixW-F.vDsschtn (5-3)
L-Van Aalst (0-1)
vs.TwinsL-Petrovich (1-5)
W-Petrovich (2-5)
3-2
4-6 (8)
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Olympia Haarlemvrij
Zondag 12 juni / Sunday, June 12
CentralsL-Voortman (3-5)
L-Pattersen (0-1)
vs.TerrasvogelsW-De Weert (6-1)
W-Vleugels (1-1)
6-14 (9)
0-4
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Holland Tour
Nederland vs.Foreign All Stars (wedstrijden vervallen / games scrubbed)
Maandag 13 juni / Monday, June 13
Alcmaria VictrixW-F.vDsschtn (6-3)
W-M.vDsschtn (4-1)
vs.Jong OranjeL-Voortman (0-3)
L-Merkx (1-3)
3-0
8-5
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Woensdag 15 juni / Wednesday, June 15
Jong Oranje vs.IndonesiŽ 8-7
Zaterdag 18 juni / Saturday, June 18
Olympia HaarlemW-Lindsey (8-5)
W-Lindsey (9-5)
vs.TwinsL-Petrovich (2-6)
L-Lindgren (3-5)
3-0
1-0 (9)
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
CentralsL-Skillingstad (0-1)vs.Tex Town TigersW-DeLong (2-2)1-4 (*)
afg.
Line Score, Box Score & Play-by-Play
(*) - Game 1 in 1e7 gestaakt vanwege hagel; Game 2 afgelast en opnieuw vastgesteld voor donderdag 23 juni
(*) - Game 1 halted due to hail in top 7th; Game 2 called off and re-scheduled for Thursday, June 23
Alcmaria VictrixL-F.vDsschtn (6-4)
L-M.vDsschtn (4-2)
vs.Sparks HaarlemW-Bloeming (6-1)
W-Soumeru (5-0)
0-7 (5)
2-11
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
(Oolders Omaco Sparks Haarlem geplaatst voor de Play-Offs / Oolders Omaco Sparks Haarlem clinch Play-Offs)
Terrasvogelsvrij
Zondag 19 juni / Sunday, June 19
Jong OranjeL-Voortman (0-4)
L-Vleugels (1-2)
vs.Sparks HaarlemW-Scheele (7-0)
W-Bloeming (7-1)
0-3 (8)
0-8 (5)
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Alcmaria VictrixW-F.vDsschtn (7-4)
W-Van Aalst (1-1)
vs.Olympia HaarlemL-Lindsey (9-6)
L-Lindsey (9-7)
2-1
6-4
Line Scores, Box Scores & Play-by-Plays
Donderdag 23 juni / Thursday, June 23
CentralsL-Voortman (3-6)vs.Tex Town TigersW-DeLong (3-2)0-9 (5)
Zaterdag 25 juni / Saturday, June 25
Olympia Haarlem vs.Sparks Haarlem afg.(regen; naar zondag 10 juli)
Twins vs.Tex Town Tigers afg.(regen; naar zondag 10 juli)
Alcmaria Victrix vs.Terrasvogels afg.(regen; naar di. 5 en do. 7 juli)
Centralsvrij
Zondag 26 juni / Sunday, June 26
Jong OranjeL-Merkx (1-4)
L-Van Aalst (0-1)
vs.TerrasvogelsW-De Weert (7-1)
W-Vanderham (1-0)
0-3
3-7
Holland Tour
Ned. HSB Team vs.Nederland 3-0
2-0
Zaterdag 2 juli / Saturday, July 2
TwinsL-Petrovich (2-7)
L-Lindgren (3-6)
vs.Sparks HaarlemW-Bloeming (8-1)
W-Scheele (8-0)
4-7 (8)
0-8 (6)
TerrasvogelsW-De Weert (8-1)
W-Vanderham (2-0)
vs.Olympia HaarlemL-Lindsey (9-8)
L-Lindsey (9-9)
2-1
4-3
(Iber Lengua Terrasvogels geplaatst voor de Play-Offs / Iber Lengua Terrasvogels clinch Play-Offs)
CentralsL-Skillingstad (0-2)
L-Voortman (3-7)
vs.Alcmaria VictrixW-F.vDsschtn (8-4)
W-M.vDsschten (5-2)
0-1
1-7
(Alcmaria Victrix geplaatst voor de Play-Offs / Alcmaria Victrix clinch Play-Offs)
Tex Town Tigersvrij
Zondag 3 juli / Sunday, July 3
TwinsW-Petrovich (3-7)
W-Lindgren (4-6)
vs.Jong OranjeL-Voortman (0-5)
L-Vleugels (1-3)
9-2 (6)
3-0
Holland Tour
Nederland vs.ArgentiniŽ 15-1
14-1
Maandag 4 juli / Monday, July 4
Jong Oranje vs.ArgentiniŽ 3-3 (5)
0-2 (5)
Dinsdag 5 juli / Tuesday, July 5
Alcmaria VictrixW-M.vDsschtn (6-2)vs.TerrasvogelsL-De Weert (8-2)6-5
Woensdag 6 juli / Wednesday, July 6
Olympia HaarlemW-Lindsey (10-9)vs.Jong OranjeL-Krijgsman (1-1)6-2
Donderdag 7 juli / Thursday, July 7
Alcmaria Victrix vs.Terrasvogels 7-7 (7)
Zaterdag 9 juli / Saturday, July 9
Olympia HaarlemL-Lindsey (10-10)
W-Lindsey (11-10)
vs.CentralsW-Skillingstad (1-2)
L-Skillingstad (1-3)
0-2
3-2 (9)
Alcmaria VictrixL-F.vDsschtn (8-5)
L-Van Aalst (1-2)
vs.Tex Town TigersW-DeLong (4-2)
W-DeLong (5-2)
0-7 (5)
4-7
Sparks HaarlemW-Bloeming (9-1)
W-Soumeru (6-0)
vs.TerrasvogelsL-De Weert (8-3)
L-De Weert (8-4)
6-1
3-2
Twinsvrij
Zondag 10 juli / Sunday, July 10
CentralsL-Voortman (3-8)
L-Pattersen (0-2)
vs.Jong OranjeW-Merkx (2-4)
W-Van Aalst (1-1)
0-2
3-6
(Centrals uitgeschakeld voor Play-Offs / Centrals eliminated for Play-Offs)
TwinsL-Petrovich (3-8)
W-Lindgren (5-6)
vs.Tex Town TigersW-DeLong (6-2)
L-DeLong (6-3)
0-10 (5)
6-5 (8)
Olympia HaarlemL-De Vries (0-3)
L-Hofstee (0-1)
vs.Sparks HaarlemW-Scheele (9-0)
W-Bloeming (10-1)
0-7
1-12 (5)
Woensdag 13 juli / Wednesday, July 13
Olympia HaarlemW-Lindsey (12-10)vs.Jong OranjeL-Voortman (0-6)7-2 (5½)(gestaakt, regen)
Zaterdag 16 juli / Saturday, July 16
TwinsW-Lindgren (6-6)vs.TerrasvogelsL-De Weert (8-5)3-2 (5)
afg.
(nwe. datum Game 2 => di. 23 aug.)
(Game 1 met 2 uit in 2e6 en 3-3 stand gestaakt vanwege regen; eindstand wordt 3-2 na 5 innings)
(Game 1 with 2 outs in bottom 6th and 3-3 score stopped due to rain; final score is 3-2 after 5 innings)
Tex Town TigersW-DeLong (7-3)vs.Olympia HaarlemL-Lindsey (12-11)3-1
gest.
(nwe. datum Game 2 => di. 23 aug.)
(Game 2 na 4 innings met 0-0 stand gestaakt vanwege regen; wedstrijd niet geldig)
(Game 2 stopped due to rain after 4 innings with 0-0 score; game not valid)
Sparks Haarlem vs.Centrals afg.(regen; naar di. 23 en do. 25 aug.)
Alcmaria Victrixvrij
Zondag 17 juli / Sunday, July 17
Jong OranjeL-Voortman (0-7)
W-Merkx (3-4)
vs.Tex Town TigersW-DeLong (8-3)
L-Krijgsman (1-2)
0-2
4-3

EUROPEES KAMPIOENSCHAP (ItaliŽ) / EUROPEAN CHAMPIONSHIP (Italy)
Zondag 31 juli / Sunday, July 31
OekraÔne vs.Nederland 0-24 (3)Staranzano (voorronde) Box Score & Verslag
Maandag 1 augustus / Monday, August 1
Nederland vs.BelgiŽ 9-0 (4½)Ronchi dei Legionari (voorronde) Box Score & Verslag
Nederland vs.Spanje 10-0 (4)Ronchi dei Legionari (voorronde) Box Score & Verslag
Dinsdag 2 augustus / Tuesday, August 2
Denemarken vs.Nederland 0-19 (3)Staranzano (voorronde) Box Score & Verslag
Woensdag 3 augustus / Wednesday, August 3
Groot-BrittanniŽ vs.Nederland 1-3Ronchi dei Legionari (2e ronde) Box Score & Verslag
Donderdag 4 augustus / Thursday, August 4
Nederland vs.Rusland 2-0Ronchi dei Legionari (2e ronde) Box Score & Verslag
Nederland vs.Frankrijk 8-1 (5)Staranzano (2e ronde) Box Score & Verslag
Vrijdag 5 augustus / Friday, August 5
ItaliŽ vs.Nederland 1-5 (8)Ronchi dei Legionari (halve finale) Box Score & Verslag
Zaterdag 6 augustus / Saturday, August 6
Nederland vs.ItaliŽ 10-2 (6)Ronchi dei Legionari (finale) Box Score & Verslag

EUROPA CUP-TOERNOOIEN (ItaliŽ) / EUROPEAN CUP-TOURNAMENTS (Italy)
Maandag 15 augustus / Monday, August 15
Europa Cup
Oolders Omaco Sparks Haarlem vs.Carrousel (Rus.) 2-0Caserta (voorronde Groep B)
Tex Town Tigers vs.SkŲvde BSK (Zwe.) 10-2 (5)Caserta (voorronde Groep A)
Cup Winners Cup
Iber Lengua Terrasvogels vs.Moskovia (Rus.) 8-4Castions di Strada (voorronde)
Dinsdag 16 augustus / Tuesday, August 16
Europa Cup
Tex Town Tigers vs.Wesseling Vermins (Dui.) 11-1 (4)Caserta (voorronde Groep A)
Titano Hornets (SMr) vs.Oolders Omaco Sparks Haarlem 1-4 (8)Caserta (voorronde Groep B)
SK Joudrs (Tsj.) vs.Tex Town Tigers 1-8 (5)Caserta (voorronde Groep A)
Cup Winners Cup
Mannheim Tornados (Dui.) vs.Iber Lengua Terrasvogels 0-18 (4)Castions di Strada (voorronde)
Woensdag 17 augustus / Wednesday, August 17
Europa Cup
Pee Wees (Oos.) vs.Oolders Omaco Sparks Haarlem 0-10 (4)Caserta (voorronde Groep B)
Afterburners (Bel.) vs.Tex Town Tigers 1-0 (8)Caserta (voorronde Groep A)
Oolders Omaco Sparks Haarlem vs.Caserta (Ita.) 7-1Caserta (voorronde Groep B)
Cup Winners Cup
Iber Lengua Terrasvogels vs.SaBaT Praha (Tsj.) 11-0 (3½)Castions di Strada (voorronde)
Princ Zagreb (Kro.) vs.Iber Lengua Terrasvogels 2-20 (3)Castions di Strada (voorronde)
Donderdag 18 augustus / Thursday, August 18
Europa Cup
Oolders Omaco Sparks Haarlem vs.Wesseling Vermins (Dui.) 4-1Caserta (tweede ronde)
Tex Town Tigers vs.Titano Hornets (SMr) 7-0 (5)Caserta (tweede ronde)
Tex Town Tigers vs.Oolders Omaco Sparks Haarlem 2-6Caserta (tweede ronde)
Cup Winners Cup
Vienna Wanderers (Oos.) vs.Iber Lengua Terrasvogels 0-14 (4)Castions di Strada (voorronde)
Iber Lengua Terrasvogels vs.Fiorini Forlž (Ita.) 3-4 (10)Castions di Strada (voorronde)
Vrijdag 19 augustus / Friday, August 19
Europa Cup
Caserta (Ita.) vs.Tex Town Tigers 1-3Caserta (tweede ronde)
Oolders Omaco Sparks Haarlem vs.Afterburners (Bel.) 4-1Caserta (tweede ronde)
Oolders Omaco Sparks Haarlem vs.Tex Town Tigers 2-1Caserta (halve finale)
Cup Winners Cup
Fiorini Forlž (Ita.) vs.Iber Lengua Terrasvogels 6-3Castions di Strada (halve finale)
Zaterdag 20 augustus / Saturday, August 20
Europa Cup
Tex Town Tigers vs.Caserta (Ita.) 2-1Caserta (2e halve finale)
Oolders Omaco Sparks Haarlem vs.Tex Town Tigers 0-6Caserta (finale)
Cup Winners Cup
Iber Lengua Terrasvogels vs.Moskovia (Rus.) 8-2Castions di Strada (2e halve finale)
Fiorini Forlž (Ita.) vs.Iber Lengua Terrasvogels 9-3Castions di Strada (finale)

Zaterdag 20 augustus / Saturday, August 20
TwinsL-Petrovich (3-9)
W-Petrovich (4-9)
vs.Alcmaria VictrixW-M.vDsschtn (7-2)
L-F.vDsschtn (8-6)
3-5
3-2
(Twins na eerste duel uitgeschakeld voor Play-Offs / Twins eliminated for Play-Offs after first game)
Dinsdag 23 augustus / Tuesday, August 23
Twins vs.Terrasvogels afg.(regen; naar donderdag 25 aug.)
Sparks HaarlemW-Scheele (10-0)vs.CentralsL-Voortman (3-9)7-0 (5) (G1)
Tex Town TigersW-DeLong (9-3)vs.Olympia HaarlemL-Lindsey (12-12)6-2
(Olympia Haarlem geplaatst voor Play-Offs; Tex Town Tigers uitgeschakeld voor Play-Offs; volgens Art. 5.19 6b.2 RvW)
(Olympia Haarlem qualifies for Play-Offs; Tex Town Tigers eliminated for Play-Offs; according to Art. 5.19 6b.2 Game Rules)
Donderdag 25 augustus / Thursday, August 25
Sparks HaarlemW-Scheele (11-0)vs.CentralsL-Voortman (3-10)10-0 (3½) (G2)
Twins vs.Terrasvogels afg.(veldcondities; naar zondag 28 aug.)
Zondag 28 augustus / Sunday, August 28
TwinsL-Lindgren (6-7)vs.TerrasvogelsW-Vanderham (3-0)0-14 (5)
(einde van de reguliere competitie)
(end of the regular season)

Zaterdag 27 augustus / Saturday, August 27
Tussenronde
Olympia Haarlem vs.Alcmaria Victrix afg. (DH)(regen, naar zondag 4 sep.)
Sparks Haarlem vs.Terrasvogels afg. (DH)(regen, naar zondag 4 sep.)
Play-Downs
Tex Town TigersL-DeLong (0-1)
W-Lackner (1-0)
vs.TwinsW-Petrovich (1-0)
L-Lindgren (0-1)
0-2
5-3
(door resultaat tweede wedstrijd eindigt Centrals op de laatste plaats, waardoor Tex Town Tigers en Twins zich handhaven)
(because of score of second game, Centrals finishes in last place, meaning Tex Town Tigers and Twins secured their big league-status)
Centralsvrij
Zaterdag 3 september / Saturday, September 3
Tussenronde Rangschikking Play-Offs
TerrasvogelsW-Vanderham (1-0)
W-Vleugels (1-0)
vs.Alcmaria VictrixL-F.vDsschtn (0-1)
L-M.vDsschtn (0-1)
9-0 (4½)
9-6
Sparks HaarlemW-Bloeming (1-0)
W-Soumeru (1-0)
vs.Olympia HaarlemL-De Vries (0-1)
L-Hofstee (0-1)
9-6
10-0 (3½)
Play-Downs
TwinsW-Petrovich (1-1)
W-Lindgren (1-1)
vs.CentralsL-Voortman (0-1)
L-Voortman (0-2)
6-4
9-1 (4½)
Tex Town Tigers is vrij
Zondag 4 september / Sunday, September 4
Tussenronde Rangschikking Play-Offs
Olympia HaarlemW-Lindsey (0-1)
W-De Vries (1-1)
vs.Alcmaria VictrixL-F.vDsschtn (0-2)
L-M.vDsschtn (0-2)
5-1
3-1
Sparks HaarlemL-Scheele (0-1)
W-Soumeru (2-0)
vs.TerrasvogelsW-Vanderham (2-0)
L-Vleugels (1-1)
3-4
2-0
Zaterdag 10 september / Saturday, September 10
Tussenronde Rangschikking Play-Offs
TerrasvogelsL-Vanderham (2-1)
W-Vleugels (2-1)
vs.Olympia HaarlemW-Lindsey (1-1)
L-De Vries (1-2)
4-7
6-2
Alcmaria VictrixL-F.vDsschtn (0-3)
L-M.vDsschtn (0-3)
vs.Sparks HaarlemW-Scheele (1-1)
W-Soumeru (3-0)
0-1
0-9 (5)
Play-Downs
CentralsL-Voortman (0-3)
L-Pattersen (0-1)
vs.Tex Town TigersW-DeLong (1-1)
W-DeLong (2-1)
0-1
1-6
Twins is vrij
(einde van de Tussenronde & Play-Downs)
(end of the Ranking Round & Play-Downs)

Zaterdag 17 september / Saturday, September 17
Play-Offs (Game 1 & 2, best-of-five)
Sparks Haarlem (Nr. 1)W-Bloeming (1-0)
W-Scheele (1-0)
vs.Olympia Haarlem (Nr. 4)L-Lindsey (0-1)
L-De Vries (0-1)
4-0
8-0 (4½)
(Sparks Haarlem leidt PO, 2-0)
Terrasvogels (Nr. 2)W-Vanderham (1-0)
X
vs.Alcmaria Victrix (Nr. 3)L-F.vDsschtn (0-1)
X
4-0 (5, regen)
afg. (regen)
(Terrasvogels leidt PO, 1-0)
(Game 2 => zondag 18 sep.)
Promotie/Degradatie Play-Off (Game 1 & 2, best-of-five)
Centrals (nr. 7 HK)L-Voortman (0-1)
L-Voortman (0-2)
vs.UVV (nr. 2 OK)W-Kerr (1-0)
W-Kerr (2-0)
1-3
5-6 (8)
(UVV leidt Prom./Degr.PO, 2-0)
Zondag 18 september / Sunday, September 18
Play-Offs (Game 2, best-of-five)
Terrasvogels (Nr. 2) vs.Alcmaria Victrix (Nr. 3) afg.(veldconditie; => di. 20 sep)
Dinsdag 20 september / Tuesday, September 20
Play-Offs (Game 2, best-of-five)
Terrasvogels (Nr. 2)L-Vanderham (1-1)vs.Alcmaria Victrix (Nr. 3)W-F.vDsschtn (1-1)8-9 (9)(Stand Play-Off, 1-1)
Zaterdag 24 september / Saturday, September 24
Play-Off (Game 3, best-of-five)
Olympia Haarlem (Nr. 4)L-Lindsey (0-2)vs.Sparks Haarlem (Nr. 1)W-Soumeru (1-0)1-3(Sparks Haarlem wint PO, 3-0)
(Oolders Omaco Sparks Haarlem plaatst zich voor de Holland Series en kwalificeert zich voor Europa Cup-deelname in 2012)
(Oolders Omaco Sparks Haarlem clinch a spot in the Holland Series and qualifies for European Cup-participation in 2012)
Play-Off (Game 3 & 4, best-of-five)
Alcmaria Victrix (Nr. 3)L-F.vDsschtn (1-2)
L-F.vDsschtn (1-3)
vs.Terrasvogels (Nr. 2)W-Vanderham (2-1)
W-Vleugels (1-0)
5-7
3-6
(Terrasvogels wint PO, 3-1)
(Iber Lengua Terrasvogels plaatst zich voor de Holland Series en kwalificeert zich voor Europa Cup-deelname in 2012)
(Iber Lengua Terrasvogels clinch a spot in the Holland Series and qualifies for European Cup-participation in 2012)
Promotie/Degradatie Play-Off (Game 3, best-of-five)
UVV (nr. 2 OK)W-Kerr (3-0)vs.Centrals (nr. 7 HK)L-Voortman (0-3)1-0(UVV wint Prom./Degr.PO, 3-0)
(UVV promoveert naar de Hoofdklasse; Centrals degradeert naar de Overgangsklasse)
(UVV promotes to the Dutch Major League; Centrals relegates to the 'Overgangsklasse')
(einde van de Play-Offs)
(end of the Play-Offs)

Zaterdag 1 oktober / Saturday, October 1
Holland Series (Game 1 & 2, best-of-five)
Oolders Omaco Sparks HaarlemW-Soumeru (1-0)
W-Bloeming (1-0)
vs.Iber Lengua TerrasvogelsL-Vanderham (0-1)
L-Vanderham (0-2)
8-5
7-6 (8)
(Sparks Haarlem leidt HS, 2-0)


Programma / Schedule

Zaterdag 8 oktober / Saturday, October 8
Holland Series (Game 3 & (indien nodig/if needed) 4, best-of-five)
Iber Lengua Terrasvogels vs.Oolders Omaco Sparks Haarlem 14:00 (DH)Santpoort
Zondag 9 oktober / Sunday, October 9
Holland Series (Game 5, best-of-five) (indien nodig/if needed)
Oolders Omaco Sparks Haarlem vs.Iber Lengua Terrasvogels 14:00
(einde van het seizoen 2011)
(end of the 2011 season)


Team Rosters
Team Rosters Hoofdklasse 2011
Alcmaria Victrix
Centrals

Jong Oranje
Olympia Haarlem

Oolders Omaco Sparks Haarlem
Iber Lengua Terrasvogels

Tex Town Tigers
Twins


Mail your suggestions and questions to stoov@wxs.nl
Mail suggesties en vragen naar stoov@wxs.nl

Last Update: October 1, 2011
Copyright © 1997-2011 Marco Stoovelaar.