www.grand-slam.nl

Softball Women Scores,

Standings & Stats 2015

Compiled and Copyright © 1997-2015 by Marco Stoovelaar

Welkom...
...op de OfficiŽle Site van Grand Slam * Stats & News, het enige statistische bulletin in Nederland, dat geheel gewijd is aan de Hoofdklasse Honkbal en Softbal.

Grand Slam * Stats & News Honkbal

Honkbal & Softbal Headlines

Laatste update: 30 september 2015

Welcome...
...on the Official Site of Grand Slam * Stats & News, the only statistical bulletin in The Netherlands dedicated to the Dutch Major League Baseball and Softball.

Grand Slam * Stats & News Baseball

Baseball & Softball Headlines

Last update: September 30, 2015

Hoofdklasse Softbal Dames / Major League Softball Women 2015
Eindstanden & Statistieken
Final Standings & Statistics

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2015
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2015
GOLDEN LEAGUE (HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE)
(Competitie begonnen op zaterdag 18 april; afgesloten op zondag 13 september)
(Regular Season opened on Saturday, April 18; ended on Sunday, September 13)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 OOLDERS OMACO SPARKS H'LEM (HS)(GL)(EC)36333-66-.9173275421 - 112 - 231 - 32 - 0W 5
2 FYSIOEXPERT OLYMPIA HAARLEM (A#)(PO)(GL)36306-603.83321410620 - 210 - 426 - 54 - 1W 8
3 TERRASVOGELS (A#)(PO)(GL)362214-4411.61118811112 - 810 - 619 - 123 - 2W 2
4 TEX TOWN TIGERS (A#)(PO)(GL)361719-26 (+)16.47217920913 - 94 - 1015 - 192 - 0W 2
5 DSS (A#)(PO#)(GL)(*)361125-2222.3061211896 - 145 - 118 - 213 - 4L 3
TALENT TEAM HOLLAND (#)(*)361323-22 (=)20.3611632060 - 013 - 2312 - 181 - 5L 3
7 ALCMARIA VICTRIX (A#)(PO#)(PD)36-36-033.000393560 - 200 - 160 - 350 - 1L 36
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 36 wedstrijden | 36-game schedule
Alle teams spelen 3 double-headers (6 wedstrijden) tegen elkaar
All teams play 3 double-headers (6 games) against each other
(*) - rangschikking gebaseerd op onderling resultaat betrokken teams (DSS-TTH 4-2)
(*) - ranking based on head-to-head results teams concerned (DSS-TTH 4-2)
(+) - Tex Town Tigers kreeg op vrijdag 12 juni 8 punten in mindering vanwege het opstellen van een ongerechtigde speelster in de wedstrijden tegen Olympia Haarlem (DH, 23 mei) en Terrasvogels (DH, 30 mei); de gewonnen wedstrijd van 30 mei tegen Terrasvogels werd ongeldig verklaard en opnieuw vastgesteld voor zondag 28 juni
(+) - Tex Town Tigers got 8 points subtracted on Friday, June 12 for using an ineligible player in the games vs. Olympia Haarlem (DH, May 23) and Terrasvogels (DH, May 30); the game won on May 30 vs. Terrasvogels was declared invalid and re-scheduled for Sunday, June 28
(=) - Talent Team Holland kreeg 4 punten in mindering vanwege niet opkomen op zaterdag 22 augustus voor de double-header vs. DSS
(=) - Talent Team Holland got 4 points subtracted for not showing up on Saturday, August 22 for the double-header vs. DSS
(HS) - de nummer ťťn plaatst zich rechtstreeks voor het Holland Series Weekend
(HS) - team in first place qualifies automatically for the Holland Series Weekend
(PO) - de nrs. 2 t/m 4 plaatsen zich voor het Play-Off Weekend | (PO) - nrs. 2 through 4 qualify for the Play-Off Weekend
(A#) - uitgeschakeld voor de eerste plaats | (A#) - eliminated for first place
(PO#) - uitgeschakeld voor de Play-Offs | (PO#) - eliminated for the Play-Offs
(PD) - de ploeg op de laatste plaats neemt deel aan de Promotie/Degradatie Play-Off tegen de kampioen van de Silver League
(PD) - the team in last place plays in the Promotion/Relegation Play-Off vs. the champion of the Silver League
(#) - Talent Team Holland kan zich niet plaatsen voor de Play-Offs, kan niet degraderen en speelt alleen uitwedstrijden
(#) - Talent Team Holland cannot qualify for Play-Offs, cannot relegate and only plays away games
(GL) - zeker van plaats in Golden League (= Hoofdklasse) 2016 | (GL) - secured spot in Golden League (= Major League) 2016
(EC) - de winnaar van de reguliere competitie kwalificeert zich voor deelname aan een Europa Cup Toernooi in 2016
(EC) - the winner of the regular season qualifies for participation in an European Cup Tournament 2016
Oolders Omaco Sparks Haarlem is regerend landskampioen | Oolders Omaco Sparks Haarlem is defending Dutch champion

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2015
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2015
SILVER LEAGUE
(Competitie begonnen op zaterdag 11 april; afgesloten op zondag 14 juni)
(Regular Season opened on Saturday, April 11; ended on Sunday, June 14)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 TWINS (A)22184-36-.8181528310 - 28 - 217 - 41 - 0W 1
2 CENTRALS (A)22175-341.773133508 - 49 - 117 - 50 - 0L 1
3 ROEF! (A)22166-322.727155837 - 39 - 315 - 61 - 0W 3
4 HCAW (A) (*)22148-284.636130897 - 37 - 513 - 81 - 0W 1
UVV (A) (*)22148-284.636137814 - 610 - 213 - 71 - 1W 3
6 ZWIJNDRECHT (A)221111-227.5001161025 - 56 - 611 - 100 - 1L 1
7 EURO STARS (A#)(B) (**)221012-208.4551151225 - 75 - 510 - 110 - 1L 1
GRYPHONS (A#)(B) (**)221012-208.455751256 - 64 - 610 - 120 - 0W 2
9 AMSTERDAM PIRATES (A#)(B)22715-1411.3181181735 - 52 - 106 - 141 - 1W 1
10 BAN-TOPA FUTURE STARS (A#)(B)221012-12 (+)8.4551261467 - 53 - 79 - 111 - 1L 2
11 ONZE GEZELLEN (A#)(B)22418-814.182981843 - 71 - 112 - 162 - 2L 5
12 ALMERE '90 (A#)(B)22121-217.045641811 - 110 - 101 - 200 - 1L 9
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 22 wedstrijden | 22-game schedule
Alle teams spelen 1 double-header (2 wedstrijden) tegen elkaar
All teams play 1 double-header (2 games) against each other
(*) - rangschikking gebaseerd op onderling resultaat betrokken teams (HCA-UVV 2-0)
(*) - ranking based on head-to-head results teams concerned (HCA-UVV 2-0)
(**) - volgorde gebaseerd op Team Quality Balance (EST .719, GRY -.719), nadat onderling resultaat betrokken teams ook gelijk was (EST-GRY 1-1)
(**) - ranking based on Team Quality Balance (EST .719, GRY -.719) after head-to-head results teams concerned also ended in a tie (EST-GRY 1-1)
(+) - Ban-Topa Future Stars kreeg 8 punten in mindering vanwege het opstellen van een ongerechtigde speelster in de wedstrijden tegen Almere '90 (DH, 23 mei) en Roef! (DH, 25 mei); de twee gewonnen wedstrijden tegen Almere '90 en tegen Roef! werden ongeldig verklaard en opnieuw vastgesteld voor respectievelijk zaterdag 13 juni en zondag 14 juni
(+) - Ban-Topa Future Stars got 8 points subtracted for using an ineligible player in the games vs. Almere '90 (DH, May 23) and Roef! (DH, May 25); the two won games vs. Almere '90 and vs. Roef! were declared invalid and re-scheduled for respectively Saturday, June 13 and Sunday, June 14
(A) - top-zes speelt in de Promotiepoule | (A) - top-six plays in the Promotion Pool
(A#) - uitgeschakeld voor de Promotiepoule | (A#) - eliminated for the Promotion Pool
(B) - onderste-zes speelt in de Degradatiepoule | (B) - bottom-six plays in Relegation Pool

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2015
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2015
SILVER LEAGUE PROMOTIE-POULE / PROMOTION POOL
(Promotie-poule begon op zaterdag 20 juni; afgesloten op dinsdag 15 september)
(Promotion Pool opened on Saturday, June 20; ended on Tuesday, September 15)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 TWINS (PD)20164-68-.800102379 - 17 - 316 - 40 - 0L 1
2 ROEF! (#)20137-583.650111798 - 25 - 513 - 70 - 0W 2
3 HCAW (#)20137-543.65071535 - 58 - 210 - 63 - 1W 5
4 UVV (#) (*)201010-486.50083786 - 44 - 69 - 71 - 3L 5
CENTRALS (#) (*)20713-489.35076845 - 52 - 87 - 130 - 0W 1
6 ZWIJNDRECHT (#)20119-2415.050461541 - 90 - 101 - 190 - 0L 1
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 20 wedstrijden | 20-game schedule
Alle teams spelen 2 double-headers (4 wedstrijden) tegen elkaar
All teams play 2 double-headers (4 games) against each other
De zes teams beginnen de Promotie-poule met behoud van alle punten uit de reguliere competitie
The six teams began the Promotion Pool with the total of points earned in the regular season
(*) - rangschikking gebaseerd op onderling resultaat betrokken teams (UVV-CEN 2-0)
(*) - ranking based on head-to-head results teams concerned (UVV-CEN 2-0)
(PD) - de kampioen van de Silver League neemt deel aan de Promotie/Degradatie Play-Off tegen de als laatste geŽindigde ploeg uit de Golden League
(PD) - the champion of the Silver League plays in the Promotion/Relegation Play-Off vs. the team that finished in last place in the Golden League
(#) - uitgeschakeld voor de eerste plaats | (#) - eliminated for first place

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2015
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2015
SILVER LEAGUE DEGRADATIE-POULE / RELEGATION POOL
(Degradatie-poule begon op zaterdag 20 juni; afgesloten op donderdag 17 september)
(Relegation Pool opened on Saturday, June 20; ended on Thursday, September 17)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 GRYPHONS (SL16)20137-46-.650122926 - 47 - 311 - 72 - 0L 1
2 EURO STARS (SL16) (*)19118-421,5.57996927 - 24 - 610 - 81 - 0W 2
3 AMSTERDAM PIRATES (SL16) (*)19127-380,5.632131889 - 13 - 612 - 60 - 1L 1
4 ONZE GEZELLEN (SL16)20119-302.5501201176 - 45 - 59 - 92 - 0L 2
5 BAN-TOPA FUTURE STARS (PD)20515-228.250881222 - 83 - 75 - 150 - 0L 5
6 ALMERE '90 (PD)20713-166.350871255 - 50 - 105 - 110 - 4L 5
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 20 wedstrijden | 20-game schedule
Alle teams spelen 2 double-headers (4 wedstrijden) tegen elkaar
All teams play 2 double-headers (4 games) against each other
De zes teams beginnen de Degradatie-poule met behoud van alle punten uit de reguliere competitie
The six teams began the Relegation Pool with the total of points earned in the regular season
(*) - verregende tweede wedstrijd Euro Stars vs. Amsterdam Pirates van 17 september niet meer opnieuw vastgesteld
(*) - rained out second game Euro Stars vs. Amsterdam Pirates on September 17 not re-scheduled again
(PD) - de teams die op de 5e en 6e plaats eindigen nemen met de nummers 1 en 2 van de Eerste Klasse deel aan de Silver League/Eerste Klasse Promotie/Degradatie Series
(PD) - the teams finishing in 5th and 6th place will participate with the teams in 1st and 2nd place of the First Division in the Silver League/First Division Promotion/Relegation Series
(SL16) - zeker van plaats in Silver League 2016 | (SL16) - secured spot in Silver League 2016

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2015
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2015
SILVER LEAGUE / EERSTE KLASSE DEGRADATIE-POULE / RELEGATION POOL
(Promotie/Degradatie-poule begon op zaterdag 19 september; afgesloten op zondag 27 september)
(Promotion/Relegation Pool opened on Saturday, September 19; ended on Sunday, September 27)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 BIRDS (SL16) (*)
(nr. 2 Eerste Klasse)
321-4-.66722141 - 01 - 12 - 10 - 0W 2
BAN-TOPA FUTURE STARS (SL16) (*)
(nr. 11 Silver League)
321-4-.6671191 - 01 - 12 - 10 - 0L 1
ALMERE '90 (*)
(nr. 12 Silver League)
321-4-.66719221 - 11 - 02 - 10 - 0W 1
4 HOOFDDORP PIONIERS
(nr. 1 Eerste Klasse)
3-3-02.00011180 - 10 - 20 - 30 - 0L 3
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 3 wedstrijden | 3-game schedule
De vier teams spelen in de vorm van een driekamp op twee speeldagen
The four teams are playing a triple-header format on two days
De eerste ronde (zaterdag 19 september) werd gespeeld op het complex van Gryphons in Rosmalen
The first round (Saturday, September 19) was played at the site of Gryphons in Rosmalen
De tweede ronde (zondag 27 september) werd gespeeld op het complex van Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp
The second round (Sunday, September 27) was played at the site of Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp
(*) - volgorde gebaseerd op Team Qualify Balance nadat onderling resultaat ook gelijk was (BIR .358, BAN -.071, ALM -.286)
(*) - ranking based on Team Quality Balance as head-to-head results also ended in a tie (BIR .358, BAN -.071, ALM -.286)
(SL16) - de teams die op de eerste en tweede plaats eindigen spelen in 2016 in de Silver League 2016
(SL16) - the teams that finish in first and second place will play in the Silver League in 2016

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2015
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2015
GOLDEN LEAGUE / SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE PLAY-OFF
(Promotie/Degradatie Play-Off begon op zaterdag 19 september; afgesloten op zaterdag 26 september)
(Promotion/Relegation Play-Off opened op Saturday, September 19; ended on Saturday, September 26)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 TWINS
(nr. 1 SIlver League) (A)
33--6-1.0002461 - 02 - 03 - 00 - 0W 3
2 ALCMARIA VICTRIX
(nr. 7 Golden League) (B)
3-3-03.0006240 - 20 - 10 - 30 - 0L 3
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-5
Eerste twee wedstrijden (double-header, zaterdag 19 september) werden gespeeld op het complex van Gryphons in Rosmalen
First two games (double-header, Saturday, September 19) were played at the site of Gryphons in Rosmalen
Derde wedstrijd werd gespeeld op het complex van Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp
Third game was played at the site of Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp
(A) - De winnaar speelt in 2016 in de Golden League (GL); in dit geval promoveert Twins
(A) - The winner plays in the Golden League (GL) in 2016; in this case Twins promotes
(B) - De verliezer speelt in 2016 in de Silver League (SL); in dit geval degradeert Alcmaria Victrix
(B) - The loser plays in the Silver League (SL) in 2016; in this case Alcmaria Victrix relegates

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2015
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2015
GOLDEN LEAGUE PLAY-OFF WEEKEND (PLAATSINGSRONDE) (RANKING ROUND)
(Play-Off Weekend (Plaatsingsronde) begon op zaterdag 19 september; afgesloten op zondag 20 september)
(Play-Off Weekend (Ranking Round) opened op Saturday, September 19; ended on Sunday, September 20)
EINDSTAND
FINAL STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 FYSIOEXPERT OLYMPIA HAARLEM (*)431-6-.75035111 - 12 - 03 - 10 - 0W 1
TERRASVOGELS (*)431-6-.75015121 - 11 - 13 - 10 - 0W 3
3 TEX TOWN TIGERS 4-4-03.0007350 - 20 - 20 - 40 - 0L 4
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 4 wedstrijden | 4-game schedule
Alle wedstrijden werden gespeeld op het complex van Almere '90 in Almere
All games were played at the site of Almere '90 in Almere
De drie teams spelen twee wedstrijden tegen elkaar die worden gespeeld in de vorm van een driekamp op twee speeldagen tijdens het Play-Off Weekend
The three teams play two games against each other, which will be played in a 3-team triple-header on two days during the Play-Off Weekend
De eindrangschikking is bepalend voor de invulling van de wedstrijden in het Holland Series Weekend
The final ranking determines the combination of games to be played in the Holland Series Weekend
De winnaar van de reguliere competitie plaatst zich automatisch voor het Holland Series Weekend
The winner of the regular season automatically qualifies for the Holland Series Weekend
(*) - volgorde gebaseerd op Team Quality Balance (OLY .200, TER -.200), nadat onderling resultaat betrokken teams ook gelijk was (OLY-TER 1-1)
(*) - ranking based on Team Quality Balance (OLY .200, TER -.200) after head-to-head results teams concerned also ended in a tie (OLY-TER 1-1)
Oolders Omaco Sparks Haarlem is regerend landskampioen | Oolders Omaco Sparks Haarlem is defending Dutch champion

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2015
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2015
GOLDEN LEAGUE HOLLAND SERIES WEEKEND
(Holland Series Weekend begon op zaterdag 26 september; afgesloten op zondag 27 september)
(Holland Series Weekend opened op Saturday, September 26; ended on Sunday, September 27)

(Play-Off Eerste Ronde werd gespeeld op zaterdag 26 september)
(Play-Off Round One was played on Saturday, September 26)
EINDSTAND NR. 1 COMP. vs. NR. 1 PO-WEEKEND (PO 1)
FINAL STNDNGS NR. 1 SEASON vs. NR. 1 PO-WEEKEND (PO 1)
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 FYSIOEXPERT OLYMPIA HAARLEM (A)
(nr. 1 PO-weekend)
11--2-.000320 - 00 - 11 - 00 - 0W 1
2 OOLDERS OMACO SPARKS HAARLEM (B)
(nr. 1 Golden League)
1-1-01.000230 - 10 - 00 - 10 - 0L 1
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-1
Wedstrijd werd gespeeld op het complex van Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp
Game was played at the site of Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp
(A) - De winnaar plaatst zich voor de Holland Series
(A) - The winner qualifies for the Holland Series
(B) - De verliezer speelt in de Herkansing (Backdoor)
(B) - The loser plays in the Backdoor-game

(Play-Off Tweede Ronde werd gespeeld op zaterdag 26 september)
(Play-Off Round Two was played on Saturday, September 26)
EINDSTAND NR. 2 PO-WEEKEND vs. NR. 3 PO-WEEKEND (PO 2)
FINAL STANDINGS NR. 2 PO-WEEKEND vs. NR. 3 PO-WEEKEND (PO 2)
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 TERRASVOGELS (A)
(nr. 2 PO-weekend)
11--2-1.000701 - 00 - 01 - 00 - 0W 1
2 TEX TOWN TIGERS (B)
(nr. 3 PO-weekend)
1-1-01.000070 - 00 - 10 - 10 - 0L 1
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-1
Wedstrijd werd gespeeld op het complex van Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp
Game was played at the site of Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp
(A) - De winnaar plaatst zich voor de Herkansing (Backdoor)
(A) - The winner qualifies for the Backdoor-game
(B) - De verliezer is uitgeschakeld en eindigt op vierde plaats
(B) - The loser is eliminated and finishes in fourth place

(Play-Off Derde Ronde (Herkansing) werd gespeeld op zondag 27 september)
(Play-Off Round Three (Backdoor) was played on Sunday, September 27)
EINDSTAND HERKANSING (PO 3)
FINAL STANDINGS BACKDOOR (PO 3)
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 OOLDERS OMACO SPARKS HAARLEM (A)
(verliezer PO 1 / loser PO 1)
11--2-1.000201 - 00 - 01 - 00 - 0W 1
2 TERRASVOGELS (B)
(winnaar PO 2 / winner PO 2)
1-1-01.000020 - 00 - 10 - 10 - 0L 1
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-1
Wedstrijd werd gespeeld op het complex van Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp
Game was played at the site of Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp
(A) - De winnaar plaatst zich voor de Holland Series
(A) - The winner qualifies for the Holland Series
(B) - De verliezer is uitgeschakeld en eindigt op de derde plaats
(B) - The loser is eliminated and finishes in third place

(Holland Series werd gespeeld op zondag 27 september)
(Holland Series was played on Sunday, September 27)
EINDSTAND HOLLAND SERIES
FINAL STANDINGS HOLLAND SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1 OOLDERS OMACO SPARKS HAARLEM (A)(EP)
(winnaar PO 3 / winner PO 3)
11--2-1.000310 - 01 - 01 - 00 - 0W 1
2 FYSIOEXPERT OLYMPIA HAARLEM (CWC)
(winnaar PO 1 / winner PO 1)
1-1-01.000130 - 10 - 00 - 10 - 0L 1
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-1
Wedstrijd wordt gespeeld op het complex van Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp
Game will be played at the site of Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp
(A) - De winnaar is landskampioen
(A) - The winner is Dutch champion
De winnaar van de Holland Series kwalificeert zich voor deelname aan het European Premiere Cup Tournament in 2016 (EP); wanneer dit ook de winnaar is van de reguliere competitie dan kwalificeert de verliezende ploeg zich voor deelname aan de European Cup Winners Cup 2016 (CWC)
The winner of the Holland Series qualifies for participation in the European Premiere Cup Tournament 2016 (EP); when this is the same team as the winner of the regular season, the losing team qualifies for participation in an European Cup Winners Cup 2016 (CWC)
Oolders Omaco Sparks Haarlem was regerend landskampioen | Oolders Omaco Sparks Haarlem was defending Dutch champion


Uitslagen / Scores

OEFENWEDSTRIJDEN / EXHIBITION GAMES GOLDEN & SILVER LEAGUE-TEAMS
Zondag 8 maart / Sunday, March 8
Euro Stars (SL) vs.The Hawks afg.(DH, weersomstandigheden)
Twins (SL) vs.DSS (GL) afg.(DH, wedstrijden vervallen)
Zaterdag 14 maart / Saturday, March 14
Euro Stars (SL)W-vd Hoeven (1-0)

vs.Almere '90 (SL)L-Boers (0-1)

11-3 ((4½)
0-0 (3)
Verslag / Recap

Twins (SL)W-Duffhues (1-0)vs.Zwijndrecht (SL)L-Fehling (0-1)10-0 (7½)Verslag / Recap
Gryphons (SL) vs.BioSilk Quick RedCaps ?-? (8)(Quick gewonnen)
Amsterdam Pirates (SL) vs.Almere '90 (SL) afg.(DH, koude weersomstandigheden)
Euro Stars (SL) vs.Neptunus afg.(DH, koude weersomstandigheden)
Zondag 15 maart / Sunday, March 15
Driekamp HCAW (Bussum)
UVV (SL)W-De Groodt (1-0)vs.Hoofddorp PioniersL-Kersten (0-1)9-5 (6)Verslag / Recap
HCAW (SL)W-Stassen (1-0)vs.Hoofddorp PioniersL-Spoelstra (0-1)8-3 (5½)Verslag / Recap
HCAW (SL)W-Huffermann (1-0)vs.UVV (SL)L-De Groodt (1-1)11-7 (4)Verslag / Recap
Zaterdag 21 maart / Saturday, March 21
DSS (GL)W-De Lincel (1-0)vs.Almere '90 (SL)L-Boers (0-2)13-3 (8)Verslag / Recap
Zwijndrecht (SL)W-Huijzers (1-0)vs.Centrals (SL)L-Bumpus (0-1)14-8 (9)Verslag / Recap
HCAW (SL) vs.Twins (SL) afg.(DH, koude weersomstandigheden)
Gryphons (SL) vs.Almere '90 (SL) afg.(DH, koude weersomstandigheden)
DSS (GL) vs.Amsterdam Pirates (SL) afg.(DH, koude weersomstandigheden)
UVV (SL) vs.Roef! (SL) afg.(DH, koude weersomstandigheden)
Zondag 22 maart / Sunday, March 22
HCAW (SL)L-Sassen (1-1)
L-Marcelis (0-1)
vs.F.E.Olympia H'lem (GL)W-Voortman (1-0)
W-Voortman (2-0)
1-11 (6)
1-10 (7)
Verslag / Recap

Torneo di Primavera - Ronchi Dei Legionari (ItaliŽ)
Staranzano Stars (ItaliŽ)W-Comarvs.Euro Stars (SL)L-vd Hoeven (1-1)7-6 ((6)Verslag / Recap
Rovigo (ItaliŽ) vs.Staranzano Stars (ItaliŽ) 4-3 ((6)Verslag / Recap
Euro Stars (SL)L-S.Franka (0-1)vs.Rovigo (ItaliŽ)W-Manari4-6 ((5)Verslag / Recap
Zaterdag 28 maart / Saturday, March 28
Euro Stars (SL) vs.Twins (SL) afg.(DH, weersomstandigheden)

Pre-Season Tournament - complex Roef! (Moergestel)
Roef! (SL)W-Kaiaruna (1-0)vs.Hamburg Knights (Dui.)L-Dorendorf5-0 (4)Verslag / Recap
Hoboken Pioneers (Bel.) vs.Ban-Topa Future Stars (SL) 4-0
Neunkirchen Nightmares (Dui.) vs.Žraloci Ledenice (Tsj.)
HCAW (SL) vs.Roef! (SL) 0-0 (4)Verslag / Recap
Hamburg Knights (Dui.) vs.Hoboken Pioneers (Bel.)
Ban-Topa Future Stars (SL) vs.Neunkirchen Nightmares (Dui.)
Žraloci Ledenice (Tsj.)W-V. PechkovŠvs.HCAW (SL)L-Sassen (1-2)1-0 (3½)Verslag / Recap
Roef! (SL)W-Franklin (1-0)vs.Hoboken Pioneers (Bel.)L-Verheyleweghen9-3 (3)Verslag / Recap
Hamburg Knights (Dui.) vs.Ban-Topa Future Stars (SL)
Žraloci Ledenice (Tsj.) vs.Roef! (SL) 3-3 (3)Verslag / Recap
Hoboken Pioneers (Bel.)W-De Wolfvs.HCAW (SL)L-Kramer (0-1)3-2 (2½)Verslag / Recap

Midden-Nederland Cup - complex Hilversum Hurricanes (Loosdrecht)
UVV (SL)W-De Groodt (2-1)vs.Almere '90 (SL)L-Te Vrede (0-1)11-0 (4)(Poule B) Verslag / Recap
Hilversum Hurricanes (1K)L-????vs.Centrals (SL)W-Baaij (1-0)1-20(Poule A) Verslag / Recap
Almere '90 (SL)W-Roelvink (1-0)vs.BioSilk Quick/Red Caps (1K)L-????6-1 (4½)(Poule B) Verslag / Recap
Centrals (SL)W-????vs.Amsterdam Pirates (SL)L-????7-1(Poule A) Verslag / Recap
BioSilk Quick/Red Caps (1K)L-Haringvs.UVV (SL)W-Pluim (1-0)3-21 (4)(Poule B) Verslag / Recap
Amsterdam Pirates (SL)W-????vs.Hilversum Hurricanes (1K)L-????11-1(Poule A) Verslag / Recap
Zondag 29 maart / Sunday, March 29
Gryphons (SL) vs.Wesseling Vermins (Dui.) afg.(regen)
Alcmaria Victrix (GL) vs.Alcmaria/Bears 2 afg.(regen)

Driekamp Robur '58 (Apeldoorn)
Zwijndrecht (SL)W-Theulings (1-0)vs.Robur '58 (1K)L-Suzanne12-0 (6½)Verslag / Recap
Caribe (1K)W-Boskervs.Zwijndrecht (SL)L-Claes (0-1)9-4 (4)Verslag / Recap

Pre-Season Tournament - complex Roef! (Moergestel)
HCAW (SL)L-Kramer (0-1)vs.Neunkirchen Nightmares (Dui.)W-????0-4 (4½)Verslag / Recap
Neunkirchen Nightmares (Dui.) vs.Hoboken Pioneers (Bel.) 2-2
Žraloci Ledenice (Tsj.) vs.Hamburg Knights (Dui.)
Ban-Topa Future Stars (SL)W-Shirley (1-0)vs.Roef! (SL)L-Kaiaruna (1-1)1-0 (4)Verslag / Recap
Hamburg Knights (Dui.) vs.Neunkirchen Nightmares (Dui.)
Ban-Topa Future Stars (SL) vs.Žraloci Ledenice (Tsj.)
Roef! (SL) vs.Neunkirchen Nightmares (Dui.) 1-1 (4)Verslag / Recap
Žraloci Ledenice (Tsj.) vs.Hoboken Pioneers (Bel.)
HCAW (SL)W-Sassen (2-2)vs.Hamburg Knights (Dui.)L-????5-1 (4)Verslag / Recap
HCAW (SL) vs.Ban-Topa Future Stars (SL) 0-0 (4)Verslag / Recap

Midden-Nederland Cup - complex Hilversum Hurricanes (Loosdrecht)
Centrals (SL) (1B)W-Baaij (2-0)vs.Almere '90 (SL) (2B)L-Adriaanse (0-1)6-0(Game X) Verslag / Recap
UVV (SL) (1A)W-De Groodt (3-1)vs.Amsterdam Pirates (SL) (2B)L-Van Vegten (0-1)5-1(Game Y) Verslag / Recap
BioSilk Quick/Red Caps (1K) (3B) vs.Hilversum Hurricanes (1K) (3A) gest.(5e/6e pl.) (regen,2e inn.,stand 1-2)
Almere '90 (SL) (Verl. X) vs.Amsterdam Pirates (SL) (Verl. Y) afg.(3e/4e plaats) (regen)
UVV (SL) (Winn. Y) vs.Centrals (SL) (Winn. X) afg.(finale) (regen; naar zat. 4 april)
Vrijdag 3 april / Friday, April 3
JCJ Mastenbroek Toernooi - complex Tex Town Tigers (Enschede)
Carrousel Moscow (Rus.)W-Eronina (1-0)vs.ZŁrick Barracudas (Zwi.)L-Shepard (0-1)2-0 (4)(Poule A) Verslag / Recap
SK Joudrs Praha (Tsj.)W-VżbornŠ (1-0)vs.Tex Town Tigers (GL)L-Westerhof (0-1)7-3 (3½)(Poule B) Verslag / Recap
Zaterdag 4 april / Saturday, April 4
Almere '90 (SL)L-Boers (0-3)
W-M.Scheffer (1-0)
vs.Ban-Topa Future Stars (SL)W-Van Roode (1-0)
L-Van Roode (1-1)
1-9 (6)
9-1 (4½)
Verslagen / Recaps

Zwijndrecht (SL)L-Huijzers (1-1)
W-Fehling (1-1)
vs.Euro Stars (SL)W-vd Hoeven (2-1)
L-S.Franka (0-2)
5-15 (7)
11-1 (4½)
Verslagen / Recaps

Brabant Cup - complex Gryphons (Rosmalen)
Roef! (SL)W-Kaiaruna (2-1)vs.Gryphons (SL)L-Holden (0-1)11-1 (6½)Verslag / Recap
Twins (SL) vs.Roef! (SL) 7-7 (7)Verslag / Recap
Gryphons (SL)W-vd Tang (1-0)vs.Twins (SL)L-Besselink (0-1)1-15 (4)Verslag / Recap

Midden-Nederland Cup - complex Hilversum Hurricanes (Loosdrecht)
UVV (SL)L-De Groodt (3-2)vs.Centrals (SL)W-Moulton (1-0)3-11 (7)(finale) Verslag / Recap

JCJ Mastenbroek Toernooi - complex Tex Town Tigers (Enschede)
Duitsland vs.Carrousel Moscow (Rus.) 2-2 (4)(Poule A) Verslag / Recap
HCAW (SL)L-Sassen (2-2)vs.SK Joudrs Praha (Tsj.)W-VżbornŠ (2-0)0-5 (5)(Poule B) Verslag / Recap
ZŁrich Barracudas (Zwi.)L-Shepard (0-2)vs.Terrasvogels (GL)W-De Weert (1-0)0-9 (5)(Poule A) Verslag / Recap
Tex Town Tigers (GL)L-C.Scheffer (0-1)vs.DSS (GL)W-Catsburg (1-0)6-7 (3)(Poule B) Verslag / Recap
F.E. Olympia H'lem (GL)W-Voortman (3-0)vs.DuitslandL-HŲrner (0-1)5-2 (4)(Poule A) Verslag / Recap
O.O. Sparks H'lem (GL)W-Soumeru (1-0)vs.HCAW (SL)L-Kramer (0-2)10-0 (4)(Poule B) Verslag / Recap
Carrousel Moscow (Rus.)L-Lagutkina (0-1)vs.Terrasvogels (GL)W-Van Dusschoten (1-0)0-1 (5)(Poule A) Verslag / Recap
SK Joudrs Praha (Tsj.)W-ZappovŠ (1-0)vs.DSS (GL)L-De Lincel (1-1)5-2 (4½)(Poule B) Verslag / Recap
ZŁrich Barracudas (Zwi.)L-Shepard (0-3)vs.F.E. Olympia H'lem (GL)W-Voortman (4-0)0-17 (4)(Poule A) Verslag / Recap
Tex Town Tigers (GL)L-vd Wielen (0-1)vs.O.O. Sparks H'lem (GL)W-Scheele (1-0)0-4 (4)(Poule B) Verslag / Recap
Terrasvogels (GL)W-Bartels (1-0)vs.DuitslandL-Volkmann (0-1)12-1 (3½)(Poule A) Verslag / Recap
DSS (GL)L-Catsburg (1-1)vs.HCAW (SL)W-Marcelis (1-1)2-3 (5)(Poule B) Verslag / Recap
O.O. Sparks H'lem (GL)W-Bloeming (1-0)vs.SK Joudrs Praha (Tsj.)L-ZappovŠ (1-1)4-2 (3½)(Poule B) Verslag / Recap
F.E. Olympia H'lem (GL) vs.Carrousel Moscow (Rus.) 0-0 (5)(Poule A) Verslag / Recap

Keistadtoernooi - complex Quick Amersfoort (Amersfoort)
BioSilk Quick/Red Caps (1K)L-Haringvs.Onze Gezellen (SL)W-Sewalt (2-0)1-10 (4)Verslag / Recap
Amsterdam Pirates (SL)L-vd Maas (0-1)vs.BioSilk Quick/Red Caps (1K)W-De Boer1-7 (6)Verslag / Recap
Onze Gezellen (SL)L-Hetem (1-1)vs.Amsterdam Pirates (SL)W-Van Vegten (1-1)1-8 (6)Verslag / Recap
Zondag 5 april / Sunday, April 5
JCJ Mastenbroek Toernooi - complex Tex Town Tigers (Enschede)
HCAW (SL)L-Sassen (2-3)vs.Tex Town Tigers (GL)W-C.Scheffer (1-1)1-7 (4)(Poule B) Verslag / Recap
DuitslandL-Held (0-1)vs.ZŁrich Barracudas (Zwi.)W-Shepard (1-3)0-4 (5)(Poule A) Verslag / Recap
Terrasvogels (GL)W-De Weert (2-0)vs.F.E. Olympia H'lem (GL)L-Voortman (4-1)1-0 (4)(Poule A) Verslag / Recap
DSS (GL)L-De Lincel (1-2)vs.O.O. Sparks H'lem (GL)W-Soumeru (2-0)0-8 (4)(Poule B) Verslag / Recap

DSS (GL)(4B)W-De Lincel (2-2)vs.ZŁrich Barracudas (Zwi.)(4A)L-Shepard (1-4)3-2 (5)(7e/8e plaats) Verslag / Recap
HCAW (SL)(5B)W-Marcelis (2-1)vs.Duitsland (5A)L-HŲrner (0-2)5-4 (5)(9e/10e plaats) Verslag / Recap
F.E. Olympia H'lem (GL)(3A)L-Vleugels (0-1)vs.SK Joudrs Praha (Tsj.)(3B)W-ZappovŠ (2-1)1-6 (5)(5e/6e plaats) Verslag / Recap
Carrousel Moscow (Rus.)(2A)W-Eronina (2-0)vs.Tex Town Tigers (GL)(2B)L-Westerhof (0-2)1-0 (4½)(3e/4e plaats) Verslag / Recap
O.O. Sparks H'lem (GL)(1B)W-Scheele (2-0)vs.Terrasvogels (GL)(1A)L-Bartels (1-1)5-1 (4½)(finale) Verslag / Recap
Zaterdag 11 april / Saturday, April 11
Driekamp FysioExpert Olympia Haarlem (Haarlem)
Terrasvogels (GL) vs.F.E. Olympia Haarlem (GL) 2-2 (7)Verslag / Recap
DSS (GL)W-De Lincel (3-2)vs.Terrasvogels (GL)L-Bartels (1-2)3-2 (7)Verslag / Recap
F.E. Olympia Haarlem (GL)L-Voortman (4-2)vs.DSS (GL)W-Catsburg (2-1)3-4 (6)Verslag / Recap


COMPETITIE / REGULAR SEASON
Zaterdag 11 april / Saturday, April 11
OPENING DAY
Silver League
Onze GezellenW-Sewalt (1-0)
W-Hetem (1-0)
vs.Almere '90L-Te Vrede (0-1)
L-Adriaanse (0-1)
16-6 (3½)
5-3
Verslagen / Recaps & Line Scores

CentralsL-Moulton (0-1)

vs.Roef!W-Kaiaruna (1-0)

0-1
gest.
Verslag / Recap & Line Score
(regen,1e1,stand 0-2) (naar zondag 19 april)

UVVL-Pluim (0-1)

vs.Ban-Topa Future StarsW-Van Roode (1-0)

9-10
afg.
(gest.,1e7,regen) Verslag / Recap & Line Score
(regen) (naar donderdag 16 april)

TwinsW-M.Edgtton (1-0)

vs.Euro StarsL-S.Franka (0-1)

3-1
afg.
(gest.,1e7,regen) Verslag / Recap & Line Score
(regen) (naar dinsdag 14 april)

HCAW

vs.Gryphons

gest.
afg.
(regen,2e1,stand 0-0)(naar zo. 19 april) Verslag / Recap
(regen) (naar zondag 19 april)

Amsterdam Pirates

vs.Zwijndrecht

gest.
afg.
(regen,2e3,stand 1-8)(naar zo. 19 april) Verslag / Recap
(regen) (naar zondag 19 april)
Dinsdag 14 april / Tuesday, April 14
OPENING WEEK
Silver League
TwinsW-F.Duffhues (1-0)vs.Euro StarsL-vd Hoeven (0-1)10-3 (4½)Verslag / Recap & Line Score
Donderdag 16 april / Thursday, April 16
OPENING WEEK
Silver League
UVVL-Burger (0-1)vs.Ban-Topa Future StarsW-Van Roode (2-0)2-9Verslag / Recap & Line Score
Zaterdag 18 april / Saturday, April 18
OPENING WEEKEND
Golden League
O.O. Sparks HaarlemW-Scheele (1-0)
W-Soumeru (1-0)
vs.Alcmaria VictrixL-Chavarria (0-1)
L-Bing (0-1)
15-0 (3)
15-0 (3)
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

Tex Town TigersL-vd Wielen (0-1)
L-Westerhof (0-1)
vs.F.E. Olympia HaarlemW-Vleugels (1-0)
W-Voortman (1-0)
1-8 (6)
5-9
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

DSSL-Catsburg (0-1)
L-De Lincel (0-1)
vs.TerrasvogelsW-De Weert (1-0)
W-Van Dusschoten (1-0)
0-3
3-6
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

Silver League
Almere '90L-Adriaanse (0-2)
L-Te Vrede (0-2)
vs.HCAWW-Marcelis (1-0)
W-Sassen (1-0)
4-12 (5)
1-8 (6)
Verslagen / Recaps & Line Scores

Ban-Topa Future StarsW-Craanberg (1-0)
W-Jacobs (1-0)
vs.Onze GezellenL-Hetem (1-1)
L-Sewalt (1-1)
8-4
11-10
Verslagen / Recaps & Line Scores

Euro StarsL-vd Hoeven (0-2)
L-Cramer (0-1)
vs.CentralsW-Moulton (1-1)
W-Bumpus (1-0)
1-9
6-8
Verslagen / Recaps & Line Scores

GryphonsL-Besselink (0-1)
L-Holden (0-1)
vs.TwinsW-M.Edgtton (2-0)
W-M.Edgtton (3-0)
2-11 (5)
5-6 (8)
Verslagen / Recaps & Line Scores

Roef!W-Merkx (1-0)
W-Kaiaruna (2-0)
vs.Amsterdam PiratesL-vd Maas (0-1)
L-Elamir (0-1)
9-6
10-0 (3½)
Verslagen / Recaps & Line Scores

ZwijndrechtL-Claes (0-1)
L-Huijzers (0-1)
vs.UVVW-Pluim (1-1)
W-Burger (1-1)
3-9
3-10 (6)
Verslagen / Recaps & Line Scores
Zondag 19 april / Sunday, April 19
OPENING WEEKEND
Golden League
F.E. Olympia HaarlemW-Voortman (2-0)
W-Vleugels (2-0)
vs.Talent Team HollandL-vd Wielen (0-1)
L-Kramer (0-1)
9-2 (5)
5-1
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

Silver League
HCAWW-Marcelis (2-0)
W-Sassen (2-0)
vs.GryphonsL-Holden (0-2)
L-Kapteijns (0-1)
9-2 (6)
12-0 (3½)
Verslagen / Recaps & Line Scores

Amsterdam PiratesL-Van Vegten (0-1)
L-Van Vegten (0-2)
vs.ZwijndrechtW-Theulings (1-0)
W-Theulings (2-0)
0-16 (4)
3-14
Verslagen / Recaps & Line Scores

CentralsW-Moulton (2-1)vs.Roef!L-Merkx (1-1)2-1Verslag / Recap & Line Score
Zaterdag 25 april / Saturday, April 25
Golden League
Alcmaria VictrixL-Chavarria (0-2)
L-Chavarria (0-3)
vs.DSSW-De Lincel (1-1)
W-Catsburg (1-1)
2-6
1-9 (5)
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

F.E. Olympia HaarlemL-Voortman (2-1)
L-Voortman (2-2)
vs.O.O. Sparks HaarlemW-Bloeming (1-0)
W-Scheele (2-0)
2-7
4-11 (5)
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

TerrasvogelsW-De Weert (2-0)
W-Van Dusschoten (2-0)
vs.Tex Town TigersL-Scheffer (0-1)
L-vd Wielen (0-2)
8-0 (4½)
11-4 (5)
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play
(Ginger de Weert gooit een No-Hitter in de eerste wedstrijd)
(Ginger de Weert throws a No-Hitter in the first game)

Silver League
Euro StarsL-S.Franka (0-2)
L-Cramer (0-2)
vs.Roef!W-Merkx (2-1)
W-Merkx (3-1)
6-17 (6)
0-12 (5)
Verslagen / Recaps & Line Scores

CentralsW-Moulton (3-1)
L-Bumpus (1-1)
vs.GryphonsL-Kapteijns (0-2)
W-Holden (1-2)
7-0 (6)
0-3
Verslagen / Recaps & Line Scores

UVVW-Pluim (2-1)
W-Burger (2-1)
vs.Amsterdam PiratesL-Van Vegten (0-3)
L-vd Maas (0-2)
5-0
9-3
Verslagen / Recaps & Line Scores

HCAWW-Marcelis (3-0)
W-Sassen (3-0)
vs.Ban-Topa Future StarsL-Craanberg (1-1)
L-Jacobs (1-1)
2-1 (8)
7-5
Verslagen / Recaps & Line Scores

TwinsW-M.Edgtton (4-0)
W-F.Duffhues (2-0)
vs.Almere '90L-Scheffer (0-1)
L-Te Vrede (0-2)
12-2 (4)
10-3 (6)
Verslagen / Recaps & Line Scores

Onze GezellenL-Sewalt (1-2)
W-Pagan (1-0)
vs.ZwijndrechtW-Theulings (3-0)
L-Fehling (0-1)
4-9
3-0
Verslagen / Recaps & Line Scores
Zondag 26 april / Sunday, April 26
Golden League
Tex Town TigersW-Meadows (1-0)
L-Van Dijk (0-1)
vs.Talent Team HollandL-Kramer (0-2)
W-Kramer (1-2)
9-2 (5)
1-3
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play
Zaterdag 2 mei / Saturday, May 2
Golden League
O.O. Sparks HaarlemW-Soumeru (2-0)
W-Bloeming (2-0)
vs.TerrasvogelsL-Van Dusschoten (2-1)
L-Taylor (0-1)
6-0
7-2
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

F.E. Olympia HaarlemW-Voortman (3-2)
W-Vleugels (3-0)
vs.Alcmaria VictrixL-Chavarria (0-4)
L-Chavarria (0-5)
8-1 (5)
5-1
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

Tex Town TigersW-Meadows (2-0)
W-Westerhof (1-1)
vs.DSSL-Catsburg (1-2)
L-De Lincel (1-2)
3-2
10-8
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

Silver League
Almere '90L-Adriaanse (0-3)
L-Te Vrede (0-3)
vs.CentralsW-Moulton (4-1)
W-Bumpus (2-1)
0-7 (6)
2-7
Verslagen / Recaps & Line Scores

Roef!W-Merkx (4-1)
L-Merkx (4-2)
vs.UVVL-Pluim (2-2)
W-Burger (3-1)
7-0 (5)
7-10
Verslagen / Recaps & Line Scores

Ban-Topa Future StarsL-Van Roode (2-1)
W-Craanberg (1-2)
vs.TwinsW-M.Edgtton (5-0)
L-F.Duffhues (2-1)
5-11
9-2 (5)
Verslagen / Recaps & Line Scores

GryphonsW-Holden (2-2)
L-Besselink (0-2)
vs.Euro StarsL-A.Edgtton (0-1)
W-S.Franka (1-0)
4-3
0-10 (5)
Verslagen / Recaps & Line Scores

Amsterdam PiratesW-vd Maas (1-2)
W-Van Vegten (1-3)
vs.Onze GezellenL-Sewalt (1-3)
L-Pagan (1-1)
10-9 (8)
14-8
Verslagen / Recaps & Line Scores

ZwijndrechtW-Theulings (4-0)
L-Claes (0-2)
vs.HCAWL-Kramer (0-1)
W-Marcelis (4-0)
6-2
2-7
Verslagen / Recaps & Line Scores
Zondag 3 mei / Sunday, May 3
Golden League
DSSL-De Lincel (1-3)
W-Catsburg (2-2)
vs.Talent Team HollandW-Kramer (2-2)
L-Ten Donkelaar (0-1)
3-5
4-1
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play
Zaterdag 9 mei / Saturday, May 9
Golden League
TerrasvogelsW-De Weert (3-0)
L-Van Dusschoten (2-2)
vs.F.E. Olympia HaarlemL-Voortman (3-3)
W-Vleugels (4-0)
5-2
2-5
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

Tex Town TigersW-Meadows (3-0)
W-Westerhof (2-1)
vs.Alcmaria VictrixL-Chavarria (0-6)
L-Chavarria (0-7)
8-1 (4½)
10-0 (4)
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

DSSL-Catsburg (2-3)
L-De Lincel (1-4)
vs.O.O. Sparks HaarlemW-Scheele (3-0)
W-Bloeming (3-0)
0-11 (4)
0-10 (4)
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play
(Dagmar Bloeming gooit een No-Hitter in de tweede wedstrijd)
(Dagmar Bloeming throws a No-Hitter in the second game)

Silver League
Euro StarsW-A.Edgtton (1-1)
W-S.Franka (2-2)
vs.Almere '90L-Adriaanse (0-4)
L-Te Vrede (0-4)
7-0 (4)
9-2 (5)

CentralsW-Moulton (5-1)
W-Baaij (1-0)
vs.Ban-Topa Future StarsL-Van Roode (2-2)
L-Van Roode (2-3)
7-0 (6)
9-5

GryphonsL-Kapteijns (0-3)
L-Holden (2-3)
vs.Roef!W-Merkx (5-2)
W-Kaiaruna (3-0)
6-13 (6)
1-3

HCAWL-Kramer (0-2)
W-Marcelis (5-0)
vs.Amsterdam PiratesW-Van Vegten (2-3)
L-Van Vegten (2-4)
4-8
9-7

TwinsW-M.Edgtton (6-0)
W-Van der Tang (1-0)
vs.ZwijndrechtL-Fehling (0-2)
L-Theulings (4-1)
5-2
2-1

Onze GezellenL-Hetem (1-2)
L-Sewalt (1-4)
vs.UVVW-Pluim (3-2)
W-Burger (4-1)
0-7 (5)
1-11 (4)
Zondag 10 mei / Sunday, May 10
Golden League
Alcmaria VictrixL-Chavarria (0-8)
L-Verhofstad (0-1)
vs.Talent Team HollandW-Ten Donkelaar (1-1)
W-Kramer (3-2)
1-12 (5)
5-7
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play
Donderdag 14 mei / Thursday, May 14
Silver League
Almere '90 vs.Gryphons 0-5
2-3

Amsterdam Pirates vs.Twins 3-7
10-15

Ban-Topa Future Stars vs.Euro Stars 6-5
6-10

UVV vs.HCAW 2-4
0-3

Zwijndrecht vs.Centrals 0-14
6-13

Roef! vs.Onze Gezellen 9-2
10-4
Zaterdag 16 mei / Saturday, May 16
Golden League
Alcmaria VictrixL-Bing (0-2)
L-Chavarria (0-9)
vs.TerrasvogelsW-De Weert (4-0)
W-Van Dusschoten (3-2)
0-11 (4)
1-7
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play
(Ginger de Weert & Anna-BŤ Bartels gooien een 'combined' No-Hitter in de 1e wedstrijd)
(Ginger de Weert & Anna-BŤ Bartels throw a combined No-Hitter in the 1st game)

F.E. Olympia HaarlemW-Voortman (4-3)
W-Tofft (1-0)
vs.DSSL-Catsburg (2-4)
L-De Lincel (1-5)
12-0 (3½)
2-1
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

O.O. Sparks HaarlemW-Soumeru (3-0)
W-Scheele (4-0)
vs.Tex Town TigersL-Meadows (3-1)
L-Ten Donkelaar (0-1)
10-0 (4)
13-1 (3½)
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

Silver League
Almere '90 vs.Roef! 9-2
3-5

Euro Stars vs.Zwijndrecht 7-0
4-2

Centrals vs.Amsterdam Pirates 6-1
2-0

Gryphons vs.Ban-Topa Future Stars 8-18
4-0

HCAW vs.Onze Gezellen 8-1
16-9

Twins vs.UVV 7-1
4-10
Zondag 17 mei / Sunday, May 17
Golden League
TerrasvogelsW-Van Dusschoten (4-2)
W-De Weert (5-0)
vs.Talent Team HollandL-Kramer (3-3)
L-Ten Donkelaar (1-2)
10-5
15-0 (3)
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play
(Ginger de Weert gooit een Perfect Game in de tweede wedstrijd)
(Ginger de Weert throws a Perfect Game in the second game)
Dinsdag 19 mei / Tuesday, May 19
Golden League
O.O. Sparks HaarlemW-Bloeming (4-0)vs.TerrasvogelsL-Bartels (0-1)7-0 (6)Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play
Donderdag 21 mei / Thursday, May 21
Golden League
O.O. Sparks HaarlemW-Scheele (5-0)vs.TerrasvogelsL-Van Dusschoten (4-3)5-3Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zaterdag 23 mei / Saturday, May 23
Golden League
Alcmaria VictrixL-Chavarria (0-10)
L-Verhofstad (0-2)
vs.O.O. Sparks HaarlemW-Scheele (6-0)
W-Bloeming (5-0)
0-23 (3)
0-15 (3)
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play
(Kirsten Scheele (1e wedstrijd) en Dagmar Bloeming (2e wedstrijd) gooien een No-Hitter)
(Kirsten Scheele (1st game) and Dagmar Bloeming (2nd game) throw a No-Hitter)

F.E. Olympia HaarlemW-Voortman (5-3)
W-Tofft (2-0)
vs.Tex Town TigersL-Westerhof (2-2)
L-Meadows (3-2)
3-0
8-4
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play
(Tex Town Tigers krijgt 4 punten in mindering vanwege ongerechtigde speelster in Game 1 en 2; wedstrijden blijven geldig vanwege verlies)
(Tex Town Tigers gets 4 points subtracted due to ineligible player in Game 1 and 2; games remain valid due to loss)

TerrasvogelsW-De Weert (6-0)
L-Van Dusschoten (4-4)
vs.DSSL-De Lincel (1-6)
W-Catsburg (3-4)
4-0
0-1
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

Silver League
Amsterdam Pirates vs.Euro Stars 2-4
7-5

Ban-Topa Future Stars vs.Almere '90
(Ban-Topa Future Stars krijgt vier punten in mindering vanwege een ongerechtigde speelster in Game 1 en 2)
(beide wedstrijden vanwege overwinning ongeldig verklaard; wedstrijden opnieuw gespeeld op zaterdag 13 juni op veld van Almere '90)

(Ban-Topa Future Stars gets four points subtracted for using an ineligible player in Game 1 and 2)
(both games declared invalid because of victory; games were replayed on Saturday, June 13 at site Almere '90)

Onze Gezellen vs.Twins 3-11
4-11
(Twins geplaatst voor top-6 na winst in tweede wedstrijd)
(Twins qualifies for top-6 after winning second game)

UVV vs.Centrals 2-1
3-9
(Centrals geplaatst voor top-6 door winst in tweede wedstrijd)
(Centrals qualifies for top-6 by winning second game)

Zwijndrecht vs.Gryphons 8-5
2-0

Roef! vs.HCAW 9-8
0-8
(HCAW geplaatst voor top-6 door winst in tweede wedstrijd)
(HCAW qualifies for top-6 byr winning second game)
(Roef! geplaatst voor top-6 door winst in eerste wedstrijd en tweemaal verlies van Gryphons)
(Roef! qualifies for top-6 by winning first game and doubles loss by Gryphons)
Zondag 24 mei / Sunday, May 24
Golden League
O.O. Sparks HaarlemW-Bloeming (6-0)
W-Scheele (7-0)
vs.Talent Team HollandL-Kramer (3-4)
L-Andringa (0-1)
9-2 (6)
4-2
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play
Maandag 25 mei / Monday, May 25
Silver League
Almere '90 vs.Zwijndrecht 2-10
2-15
(Almere '90 uitgeschakeld voor top-6 na verlies in tweede wedstrijd)
(Almere '90 eliminated for top-6 after losing second game)

Euro Stars vs.UVV 6-8
2-15

Ban-Topa Future Stars vs.Roef!
(Ban-Topa Future Stars krijgt vier punten in mindering vanwege een ongerechtigde speelster in Game 1 en 2)
(beide wedstrijden vanwege overwinning ongeldig verklaard; wedstrijden opnieuw gespeeld op zondag 14 juni op veld van Roef!)

(Ban-Topa Future Stars gets four points subtracted for using an ineligible player in Game 1 and 2)
(both games declared invalid because of victory; games were replayed on Sunday, June 14 at site Roef!)

Centrals vs.Onze Gezellen 3-6
8-1

Gryphons vs.Amsterdam Pirates 4-2
9-8

Twins vs.HCAW 5-0
6-1
Zaterdag 30 mei / Saturday, May 30
Golden League
O.O. Sparks HaarlemW-Scheele (8-0)
W-Scheele (9-0)
vs.F.E. Olympia HaarlemL-Voortman (5-4)
L-De Vries (0-1)
5-3
9-1 (6)
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

Tex Town TigersW-Westerhof
L-Meadows (3-3)
vs.TerrasvogelsL-De Weert
W-Van Dusschoten (5-4)
5-4 (*)
6-7
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play
(Tex Town Tigers krijgt vier punten in mindering vanwege ongerechtigde speelster in Game 1 en 2)
((*) - Game 1 vanwege overwinning ongeldig verklaard; wedstrijd opnieuw gespeeld op zondag 28 juni op veld van Terrasvogels;
Game 2 blijft geldig vanwege nederlaag)

(Tex Town Tigers gets four points subtracted due to ineligible player in Game 1 and 2)
((*) - Game 1 declared invalid because of victory; game was replayed on Sunday, June 28 at site Terrasvogels;
Game 2 remains valid due to loss)

DSSW-Menke (1-0)
W-Catsburg (4-4)
vs.Alcmaria VictrixL-De Rover (0-1)
L-Chavarria (0-11)
9-2 (4½)
9-2 (6)
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

Silver League
Amsterdam Pirates vs.Almere '90 9-8
8-5
(Amsterdam Pirates uitgeschakeld voor top-6 na winst Zwijndrecht in eerste wedstrijd)
(Amsterdam Pirates eliminated for top-6 after win by Zwijndrecht in first game)

Onze Gezellen vs.Euro Stars 1-8
4-9
(Onze Gezellen uitgeschakeld voor top-6 na winst Zwijndrecht in eerste wedstrijd)
(Onze Gezellen eliminated for top-6 after win by Zwijndrecht in first game)

Twins vs.Roef! 4-2
2-7

UVV vs.Gryphons 1-2
7-0
(UVV geplaatst voor top-6 na winst in tweede wedstrijd)
(UVV qualified for top-6 after winning second game)

Zwijndrecht vs.Ban-Topa Future Stars 5-0
2-1
(Ban-Topa Future Stars uitgeschakeld voor top-6 na verlies tweede wedstrijd)
(Ban-Topa Future Stars eliminated for top-6 after loss in second game)

HCAW vs.Centrals 0-4
4-8
Zondag 31 mei / Sunday, May 31
Golden League
F.E. Olympia HaarlemW-Tofft (3-0)

vs.Talent Team HollandL-Andringa (0-2)

7-6
afg.
Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play
(regen) (naar don. 4 juni)
Donderdag 4 juni / Thursday, June 4
Golden League
inhaalwedstrijd
F.E. Olympia HaarlemW-Voortman (6-4)vs.Talent Team HollandL-Kramer (3-5)
6-2Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play
Zaterdag 6 juni / Saturday, June 6
Golden League
TerrasvogelsL-Van Dusschoten (5-5)
L-Bartels (0-2)
vs.O.O. Sparks HaarlemW-Mels (1-0)
W-Scheele (10-0)
4-8 (8)
2-7
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

Alcmaria VictrixL-Chavarria (0-12)
L-Verhofstad (0-3)
vs.F.E. Olympia HaarlemW-Tofft (4-0)
W-Vleugels (5-0)
0-12 (4)
2-8
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play
(Alcmaria Victrix uitgeschakeld voor de eerste plaats)
(Alcmaria Victrix eliminated for first place)

DSSL-Menke (1-1)
L-Catsburg (4-5)
vs.Tex Town TigersW-Westerhof (3-2)
W-Meadows (4-3)
0-1
0-7 (5)
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play
(Lindsey Meadows & Cheyenne Scheffer gooien een 'combined' No-Hitter in Game 2)
(Lindsey Meadows & Cheyenne Scheffer throw a combined No-Hitter in Game 2)

Silver League
Almere '90 vs.UVV 0-8
0-8

Euro Stars vs.HCAW 6-1
3-5

Centrals vs.Twins 9-5
0-3

Gryphons vs.Onze Gezellen 7-0
5-3

Roef! vs.Zwijndrecht 4-8
5-2

Ban-Topa Future Stars vs.Amsterdam Pirates 6-5
9-12
Zondag 7 juni / Sunday, June 7
Golden League
F.E. Olympia HaarlemW-Voortman (7-4)
W-Tofft (5-0)
vs.Talent Team HollandL-Kramer (3-6)
L-Andringa (0-3)
7-2
5-3
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play
Zaterdag 13 juni / Saturday, June 13
Golden League
O.O. Sparks HaarlemW-Mels (2-0)
W-Scheele (11-0)
vs.Talent Team HollandL-Kramer (3-7)
L-Andringa (0-4)
8-1 (6)
15-0 (3)
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

Silver League
opnieuw vastgestelde wedstrijden
Ban-Topa Future Stars vs.Almere '90 13-9
2-1
(wedstrijden gespeeld op het complex van Almere '90 in Almere)
(games played at the site of Almere '90 in Almere)
Zondag 14 juni / Sunday, June 14
Golden League
TerrasvogelsL-Van Dusschoten (5-6)
W-Bartels (1-2)
vs.Talent Team HollandW-Andringa (1-4)
L-Kramer (3-8)
5-7
8-1 (4½)
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Play

Silver League
opnieuw vastgestelde wedstrijden
Ban-Topa Future Stars vs.Roef! 1-12
1-10
(wedstrijden gespeeld op het complex van Roef! in Moergestel)
(games played at the site of Roef! in Moergestel)
(Einde van de reguliere competitie in de Silver League)
(End of the regular season in the Silver League)
Zaterdag 20 juni / Saturday, June 20
Golden League
O.O. Sparks HaarlemW-Scheele (12-0)
W-Scheele (13-0)
vs.DSSL-Menke (1-2)
L-De Lincel (1-7)
4-0
9-1 (4½)
(DSS uitgeschakeld voor de eerste plaats)
(DSS eliminated for first place)
(Tex Town Tigers uitgeschakeld voor de eerste plaats door winst Sparks Haarlem)
(Tex Town Tigers eliminated for first place because of win by Sparks Haarlem)

F.E. Olympia HaarlemW-Voortman (8-4)
W-Tofft (6-0)
vs.TerrasvogelsL-De Weert (6-1)
L-Bartels (1-3)
6-0
4-2

Alcmaria VictrixL-Chavarria (0-13)
L-Chavarria (0-14)
vs.Tex Town TigersW-Westerhof (4-2)
W-Meadows (5-3)
0-5
6-11

Silver League Promotie-Poule
Centrals vs.UVV 3-2
0-1

Roef! vs.HCAW 1-6
4-2

Twins vs.Zwijndrecht 6-1
4-3

Silver League Degradatie-Poule
Euro Stars vs.Almere '90 7-5
1-0

Amsterdam Pirates vs.Ban-Topa Future Stars 5-3
10-12

Gryphons vs.Onze Gezellen 8-13
9-2
Zondag 21 juni / Sunday, June 21
Golden League
DSSW-De Lincel (2-7)
W-Catsburg (5-5)
vs.Talent Team HollandL-Clarijs (0-1)
L-Andringa (1-5)
13-9
9-2 (4½)
Zaterdag 27 juni / Saturday, June 27
Golden League
Tex Town TigersL-Westerhof (4-3)
L-Scheffer (0-2)
vs.O.O. Sparks HaarlemW-Scheele (14-0)
W-Scheele (15-0)
5-6 (8)
2-12
(Terrasvogels uitgeschakeld voor de eerste plaats door winst Sparks Haarlem in tweede wedstrijd)
(Terrasvogels eliminated for first place because of win by Sparks Haarlem in second game)

TerrasvogelsW-De Weert (7-1)
W-Van Dusschoten (6-6)
vs.Alcmaria VictrixL-Chavarria (0-15)
L-Chavarria (0-16)
6-3
7-1

DSSL-Catsburg (5-6)
L-Menke (1-3)
vs.F.E. Olympia HaarlemW-Tofft (7-0)
W-Voortman (9-4)
4-5
1-2 (8)

Silver League Promotie-Poule
UVV vs.Twins 1-11
6-3

HCAW vs.Centrals 0-2
4-2

Zwijndrecht vs.Roef! 0-16
6-11

Silver League Degradatie-Poule
Almere '90 vs.Amsterdam Pirates 8-5
6-4

Ban-Topa Future Stars vs.Gryphons 1-4
6-8

Onze Gezellen vs.Euro Stars 8-1
1-9
Zondag 28 juni / Sunday, June 28
Golden League
Alcmaria Victrix vs.Talent Team Holland (wedstrijden uitgesteld naar zondag 23 augustus)
opnieuw vastgestelde wedstrijd
Tex Town TigersL-Westerhof (4-4)vs.TerrasvogelsW-De Weert (8-1)6-11
(wedstrijd oorspronkelijk gespeeld op 30 mei, maar toen ongeldig verklaard vanwege ongerechtigde speelster Tex Town Tigers)
(game originally played on May 30, but then declared invalid due to ineligible player Tex Town Tigers)
(wedstrijd gespeeld op veld Terrasvogels in Santpoort-Zuid)
(game played at site Terrasvogels in Santpoort-Zuid)

Silver League Promotie-Poule
Centrals vs.Roef! 6-0
4-8

Twins vs.HCAW 3-5
4-0

UVV vs.Zwijndrecht 7-0
9-2

Silver League Degradatie-Poule
Euro Stars vs.Ban-Topa Future Stars 4-2
10-3

Gryphons vs.Amsterdam Pirates 8-2
3-9

Onze Gezellen vs.Almere '90 (verplaatst naar di.7 en do.9 juli)
Zaterdag 4 juli / Saturday, July 4
Golden League
O.O. Sparks HaarlemW-Soumeru (4-0)
W-Scheele (16-0)
vs.Alcmaria VictrixL-Chavarria (0-17)
L-Chavarria (0-18)
10-0 (3½)
12-0 (3½)

DSSL-Menke (1-4)
L-Catsburg (5-7)
vs.TerrasvogelsW-De Weert (9-1)
W-Van Dusschoten (7-6)
0-3
1-9

Tex Town TigersL-Westerhof (4-5)
W-Meadows (6-3)
vs.F.E. Olympia HaarlemW-Vleugels (6-0)
L-Tofft (7-1)
2-10 (5)
11-6

Silver League Promotie-Poule
Roef! vs.Twins 11-4
0-2

Centrals vs.Zwijndrecht 9-2
7-0

HCAW vs.UVV (verplaatst naar di.7 juli en di.18 aug.)

Silver League Degradatie-Poule
Amsterdam Pirates vs.Euro Stars 8-0
6-3

Ban-Topa Future Stars vs.Onze Gezellen 4-11
0-10
Zondag 5 juli / Sunday, July 5
Golden League
Tex Town TigersL-Westerhof (4-6)

vs.Talent Team HollandW-Andringa (2-5)

0-7
gest.

(regen, na 3 inn., stand 2-2) (naar don. 27 augustus)
Dinsdag 7 juli / Tuesday, July 7
Silver League Promotie-Poule
inhaalwedstrijd
HCAW vs.UVV 0-5(Game One)

Silver League Degradatie-Poule
inhaalwedstrijd
Onze Gezellen vs.Almere '90 14-7(Game One)
Donderdag 9 juli / Thursday, July 9
Silver League Degradatie-Poule
inhaalwedstrijd
Onze Gezellen vs.Almere '90 7-3(Game Two)
Zaterdag 11 juli / Saturday, July 11
Golden League
F.E. Olympia HaarlemW-Voortman (10-4)
W-Vleugels (7-0)
vs.O.O. Sparks HaarlemL-Soumeru (4-1)
L-Scheele (16-1)
9-4
2-1

TerrasvogelsW-Van Dusschoten (8-6)
W-De Weert (10-1)
vs.Tex Town TigersL-Meadows (6-4)
L-Westerhof (4-7)
3-0
7-2
(Malou van Dusschoten gooit een No-Hitter in de eerste wedstrijd)
(Malou van Dusschoten throws a No-Hitter in the first game)
(Terrasvogels plaatst zich voor Play-Offs na winst in eerste duel)
(Terrasvogels qualifies for Play-Offs after win in first game)

Alcmaria VictrixL-Verhofstad (0-4)
L-De Rover (0-2)
vs.DSSW-De Lincel (3-7)
W-Catsburg (6-7)
2-13
2-6

Silver League Promotie-Poule
UVV vs.Roef! 5-4
6-8

Zwijndrecht vs.HCAW 2-5
0-4
(Zwijndrecht uitgeschakeld voor de eerste plaats na verlies van de eerste wedstrijd)
(Zwijndrecht eliminated for first place after losing first game)

Twins vs.Centrals 3-0
8-1

Silver League Degradatie-Poule
Almere '90 vs.Ban-Topa Future Stars 3-6
7-0

Euro Stars vs.Gryphons 1-7
8-0

Onze Gezellen vs.Amsterdam Pirates 7-3
4-12
Zondag 12 juli / Sunday, July 12
Golden League
O.O. Sparks HaarlemL-Scheele (16-2)
W-Soumeru (5-1)
vs.Talent Team HollandW-Andringa (3-5)
L-Kramer (3-9)
1-4 (8)
4-2

EUROPEES KAMPIOENSCHAP / EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Veld / Site: Gryphons, Rosmalen (Ned. / Neth.)
Deelnemende teams / Participating teams:

Poule A
Denemarken (Denmark), Duitsland (Germany), IsraŽl (Israel), Nederland (Netherlands), Zweden (Sweden)
Poule B
Frankrijk (Frankrijk), KroatiŽ (Croatia), Polen (Poland), Rusland (Russia), Spanje (Spain)
Poule C
Ierland (Ireland), OekraÔne (Ukraine), Oostenrijk (Austria), SloveniŽ (Slovenia, TsjechiŽ (Czech Rep.)
Poule D
Griekenland (Greece), Groot-BrittanniŽ (Great Britain), ItaliŽ (Italy), Slowakije (Slovakia), Zwitserland (Switzerland)
Zondag 19 juli / Sunday, July 19
Voorronde / Preliminary Round
KroatiŽL-Zupanic (0-1)vs.FrankrijkW-Benchali (1-0)1-9(Poule B)
ZwitserlandL-Buhler (0-1)vs.ItaliŽW-Papucci (1-0)0-11 (5)(Poule D)
SlowakijeL-GombikovŠ (0-1)vs.Groot-BrittanniŽW-Hare (1-0)1-15 (5)(Poule D)
DuitslandW-Gable (1-0)vs.DenemarkenL-M.Brodsgaard (0-1)15-0 (3)(Poule A)
(Christiana Gable gooit een No-Hitter)
(Christiana Gable throws a No-Hitter)
OostenrijkW-Kohlmaier (1-0)vs.IerlandL-Sh.Walsh (0-1)16-0 (2½)(Poule C)
(Martina Lackner en Jacqueline Kohlmaier gooien een 'combined' No-Hitter)
(Martina Lackner and Jacqueline Kohlmaier throw a combined No-Hitter)
OekraÔneL-Zahorska (0-1)vs.TsjechiŽW-PeckovŠ (1-0)1-15 (5)(Poule C)
RuslandW-Eronina (1-0)vs.SpanjeL-Ayuso (0-1)2-1(Poule B)
GriekenlandW-Stavrou (1-0)vs.SlowakijeL-FerancovŠ (0-1)6-4(Poule D)
FrankrijkW-Cornaille (1-0)vs.PolenL-Grzesczak (0-1)9-2 (4½)(Poule B)
ZwedenW-Cousins (1-0)vs.IsraŽlL-L.Kahn (0-1)20-0 (2½)(Poule A)
Groot-BrittanniŽW-Hare (2-0)vs.ZwitserlandL-Buhler (0-2)5-1(Poule D)
OekraÔneW-Palahina (1-0)vs.SloveniŽL-Golicnik (0-1)10-0 (4)(Poule C)
DuitslandL-Volkmann (0-1)vs.NederlandW-Voortman (1-0)0-10 (4)(Poule A)
Maandag 20 juli / Monday, July 20
Voorronde / Preliminary Round
FrankrijkL-Toumit (0-1)vs.RuslandW-Ilyashenko (1-0)1-14(Poule B)
TsjechiŽW-HorovŠ (1-0)vs.SloveniŽL-Golicnik (0-2)8-0 (4½)(Poule C)
KroatiŽL-Haramina (0-1)vs.SpanjeW-Barandiaran (1-0)2-8(Poule B)
IsraŽlL-L-Kahn (0-2)vs.NederlandW-Meadows (1-0)0-15 (3)(Poule A)
(Ilona Andringa en Lindsey Meadows gooien een 'combined' No-Hitter)
(Ilona Andringa and Lindsey Meadows throw a combined No-Hitter)
DenemarkenL-M.Brodsgaard (0-2)vs.ZwedenW-Cousins (2-0)0-14 (5)(Poule A)
GriekenlandL-Stavrou (1-1)vs.ItaliŽW-Ronchetti (1-0)0-20 (3)(Poule D)
PolenL-Piszczek (0-1)vs.RuslandW-Lagutkina (1-0)0-15 (3)(Poule B)
SlowakijeW-GombikovŠ (1-1)vs.ZwitserlandL-Buhler (0-3)8-7 (8)(Poule D)
SloveniŽL-Kusar (0-1)vs.OostenrijkW-Kohlmaier (2-0)9-19 (5)(Poule C)
IerlandL-Sh.Walsh (0-2)vs.OekraÔneW-Lypovets (1-0)2-16 (4)(Poule C)
IsraŽlL-Paley (0-1)vs.DuitslandW-Volkmann (1-1)2-14 (4)(Poule A)
SpanjeW-Flores (1-0)vs.FrankrijkL-Benchali (1-1)9-8 (10)(Poule B)
TsjechiŽW-ZappovŠ (1-0)vs.OostenrijkL-Lackner (0-1)7-0 (5)(Poule C)
PolenW-Grzesczak (1-1)vs.KroatiŽL-Zupanic (0-2)10-0 (4)(Poule B)
(Aleksandra Grzesczak gooit een No-Hitter)
(Aleksandra Grzesczak throws a No-Hitter)
NederlandW-De Weert (1-0)vs.ZwedenL-Hoglund (0-1)12-0 (4)(Poule A)
ItaliŽW-G.Cecchetti (1-0)vs.Groot-BrittanniŽL-Corrick (0-1)8-0 (6)(Poule D)
Dinsdag 21 juli / Tuesday, July 21
Voorronde / Preliminary Round
IerlandL-Sh.Walsh (0-3)vs.TsjechiŽW-BurianovŠ (1-0)0-14 (4)(Poule C)
(Veronika BurianovŠ gooit een No-Hitter)
(Veronika BurianovŠ throws a No-Hitter)
DenemarkenW-M.Brodsgaard (1-2)vs.IsraŽlL-L.Kahn (0-3)4-3(Poule A)
ZwitserlandL-Simitovic (0-1)vs.GriekenlandW-Stavrou (2-1)0-8 (5)(Poule D)
(Loren Stavrou gooit een No-Hitter)
(Loren Stavrou throws a No-Hitter)
OostenrijkW-Lackner (1-1)vs.OekraÔneL-Palahina (1-1)5-0(Poule C)
SpanjeW-Parejo (1-0)vs.PolenL-Grzesczak (1-2)9-0 (4½)(Poule B)
ZwedenL-Cousins (2-1)vs.DuitslandW-Gable (2-0)3-17 (4)(Poule A)
RuslandW-Lagutkina (2-0)vs.KroatiŽL-Gorkic (0-1)11-1 (3½)(Poule B)
Groot-BrittanniŽW-Waugh (1-0)vs.GriekenlandL-Stavrou (2-2)9-1 (4½)(Poule D)
NederlandW-Meadows (2-0)vs.DenemarkenL-Nihoj (0-1)16-1 (3)(Poule A)
ItaliŽW-Ronchetti (2-0)vs.SlowakijeL-FerancovŠ (0-2)13-0 (3½)(Poule D)
SloveniŽW-Golicnik (1-2)vs.IerlandL-Sh.Walsh (0-4)7-0 (5)(Poule C)
(Savina Golicnik gooit een No-Hitter)
(Savina Golicnik throws a No-Hitter)

Tweede Ronde / Second Round
Rusland (1B)W-Ilyashenko (2-0)vs.TsjechiŽ (1C)L-PeckovŠ (1-1)2-1(Poule F)
ItaliŽ (1D)W-Papucci (2-0)vs.Oostenrijk (2C)L-Kohlmaier (2-1)7-0 (5)(Poule E)
Groot-BrittanniŽ (2D)W-Hare (3-0)vs.Duitsland (2A)L-HŲrner (0-1)2-1(Poule F)
Nederland (1A)W-Voortman (2-0)vs.Spanje (2B)L-Barandiaran (1-1)7-0 (5)(Poule E)
(Eva Voortman en Ilona Andringa gooien een 'combined' No-Hitter)
(Eva Voortman and Ilona Andringa throw a combined No-Hitter)
Woensdag 22 juli / Wednesday, July 22
Tweede Ronde / Second Round
Slowakije (4D)L-GombikovŠ (1-2)vs.OekraÔne (3C)W-Lypovets (2-0)6-9(Poule H)
Denemarken (4A)L-Nihoj (0-2)vs.Frankrijk (3B)W-Toumit (1-1)3-7(Poule H)
TsjechiŽ (1C)W-BurianovŠ (2-0)vs.Duitsland (2A)L-Gable (2-1)8-1 (6)(Poule F)
Zweden (3A)W-TŲrnblom (1-0)vs.SloveniŽ (4C)L-Kusar (0-2)11-4 (6)(Poule G)

Play-Offs 17e t/m 20e plaats / Play-Offs 17th thru 20th place
KroatiŽ (5B)W-Haramina (1-1)vs.IsraŽl (5A)L-L.Kahn (0-4)7-0 (4½)(Poule I)

Tweede Ronde / Second Round
Spanje (2B)L-Parejo (1-1)vs.ItaliŽ (1D)W-Cacciamani (1-0)0-7 (5)(Poule E)
Duitsland (2A)L-Szalay (0-1)vs.Rusland (1B)W-Eronina (2-0)4-5(Poule F)
Slowakije (4D)L-GombikovŠ (1-3)vs.Denemarken (4A)W-Rasmussen (1-0)2-7(Poule H)
Groot-BrittanniŽ (2D)L-Hare (3-1)vs.TsjechiŽ (1C)W-PeckovŠ (2-1)1-10 (6)(Poule F)
Spanje (2B)L-Flores (1-1)vs.Oostenrijk (2C)W-Lackner (2-1)1-8 (6)(Poule E)

Play-Offs 17e t/m 20e plaats / Play-Offs 17th thru 20th place
Ierland (5C)L-Sh.Walsh (0-5)vs.Zwitserland (5D)W-Ulrich (1-0)2-14 (6)(Poule I)

Tweede Ronde / Second Round
Nederland (1A)W-Voortman (3-0)vs.ItaliŽ (1D)L-G.Cecchetti (1-1)1-0(Poule E)
Frankrijk (3B)W-Toumit (2-1)vs.OekraÔne (3C)L-Palahina (1-2)11-1 (4)(Poule H)
Polen (4B)L-Grzanowska (0-1)vs.Griekenland (3D)W-Stavrou (3-2)4-6(Poule G)
Rusland (1B)W-Lagutkina (3-0)vs.Groot-BrittanniŽ (2D)L-Corrick (0-2)11-0 (3½)(Poule F)
Nederland (1A)W-Andringa (1-0)vs.Oostenrijk (2C)L-Kohlmaier (2-2)10-0 (4)(Poule E)
(Ilona Andringa en Eva Voortman gooien een 'combined' No-Hitter)
(Ilona Andringa and Eva Voortman throw a combined No-Hitter)
Donderdag 23 juli / Thursday, July 23
Play-Offs 17e t/m 20e plaats / Play-Offs 17th thru 20th place
IsraŽl (5A)L-Paley (0-2)vs.Ierland (5C)W-Sh.Walsh (1-5)3-10 (5)(Poule I)

Tweede Ronde / Second Round
SloveniŽ (4C)W-Golicnik (2-2)vs.Polen (4B)L-Piszczek (0-2)13-7(Poule G)
Griekenland (3D)W-Stavrou (4-2)vs.Zweden (3A)L-Cousins (2-2)6-3(Poule G)

Derde Ronde (1e t/m 6e plaats) / Third Round (1st thru 6th place)
Rusland (1F)L-Shalvadze (0-1)vs.ItaliŽ (2E)W-Papucci (3-0)2-3(Poule X)
Oostenrijk (3E)L-Lackner (2-2)vs.Groot-BrittanniŽ (3F)W-Corrick (1-2)3-4(Poule X)

Tweede Ronde / Second Round
Slowakije (4D)L-FerancovŠ (0-3)vs.Frankrijk (3B)W-Gartner (1-0)2-11 (6)(Poule H)
Zweden (3A)W-HŲglund (1-1)vs.Polen (4B)L-Piszczek (0-3)12-3 (4½)(Poule G)

Play-Offs 17e t/m 20e plaats / Play-Offs 17th thru 20th place
KroatiŽ (5B)W-Haramina (2-1)vs.Zwitserland (5D)L-Simitovic (0-2)4-3(Poule I)

Derde Ronde (1e t/m 6e plaats) / Third Round (1st thru 6th place)
Nederland (1E)W-Andringa (2-0)vs.TsjechiŽ (2F)L-HorovŠ (1-1)5-4 (8)(Poule X)

7e-8e plaats / 7th-8th place
Spanje (4E)L-Flores (1-2)vs.Duitsland (4F)W-Volkmann (2-1)0-7 (5)
(Duitsland eindigt op de 7e plaats; Spanje eindigt op de 8e plaats)
(Germany finishes in 7th place; Spain finishes in 8th place)

Tweede Ronde / Second Round
Denemarken (4A)L-Rasmussen (1-1)vs.OekraÔne (3C)W-Lypovets (3-0)4-5(Poule H)
SloveniŽ (4C)L-Golicnik (2-3)vs.Griekenland (3D)W-Stavrou (5-2)1-11 (5)(Poule G)
(Loren Stavrou en Artemis Traikapi gooien een 'combined' No-Hitter)
(Loren Stavrou and Artemis Traikapi throw a combined No-Hitter)

Derde Ronde (1e t/m 6e plaats) / Third Round (1st thru 6th place)
TsjechiŽ (2F)W-BurianovŠ (3-0)vs.Oostenrijk (3E)L-Lackner (2-3)5-0(Poule X)
(Oostenrijk uitgeschakeld voor Play-Offs)
(Austria eliminated for Play-Offs)
Groot-BrittanniŽ (3F)L-Corrick (1-3)vs.ItaliŽ (2E)W-Cacciamani (2-0)0-7 (5)(Poule X)
(Ilaria Cacciamani gooit een No-Hitter)
(Ilaria Cacciamani throws a No-Hitter)
(Groot-BrittanniŽ uitgeschakeld voor Play-Offs)
(Great Britain eliminated for Play-Offs)
Nederland (1E)W-Meadows (3-0)vs.Rusland (1F)L-Shalvadze (0-2)5-0(Poule X)
Vrijdag 24 juli / Friday, July 24
Play-Offs 17e t/m 20e plaats / Play-Offs 17th thru 20th place
KroatiŽ (5B)W-Haramina (3-1)vs.Ierland (5C)L-Sh.Walsh (1-6)7-0 (4½)(Poule I)
(KroatiŽ eindigt op de 17e plaats)
(Croatia finishes in 17th place)
IsraŽl (5A)L-L-Kahn (0-5)vs.Zwitserland (5D)W-Ulrich (2-0)6-12(Poule I)
(Zwitserland eindigt op de 18e plaats; Ierland op de 19e plaats; IsraŽl eindigt op de 20e plaats)
(Switzerland finishes in 18th place; Ireland finishes in 19th place; Israel finishes in 20th place)

Derde Ronde (1e t/m 6e plaats) / Third Round (1st thru 6th place)
Rusland (1F)W-Lagutkina (4-0)vs.Oostenrijk (3E)L-Lackner (2-4)5-0(Poule X)
ItaliŽ (2E)W-G.Cecchetti (2-1)vs.TsjechiŽ (2F)L-ZappovŠ (1-1)9-1 (4½)(Poule X)
Nederland (1E)W-Soumeru (1-0)vs.Groot-BrittanniŽ (3F)L-Hare (3-2)2-0(Poule X)

15e-16e plaats / 15th-16th place
Polen (4G)W-Grzesczak (2-2)vs.Slowakije (4H)L-GombikovŠ (1-4)5-4
(Polen eindigt op de 15e plaats; Slowakije eindigt op de 16e plaats)
(Poland finishes in 15th place; Slovakia finishes in 16th place)

13e-14e plaats / 13th-14th place
Denemarken (3H)W-M.Brodsgaard (2-2)vs.SloveniŽ (3G)L-Kusar (0-3)12-4 (4½)
(Denemarken eindigt op de 13e plaats; SloveniŽ eindigt op de 14e plaats)
(Denmark finishes in 13th place; Slovenia finishes in 14th place)

Play-Offs 9e t/m 12e plaats / Play-Offs 9th thru 12th place
OekraÔne (2H)L-Lypovets (3-1)vs.Zweden (2G)W-Cousins (3-2)2-8(PO 3)
(Zweden naar backdoor 9e-11e plaats ; OekraÔne eindigt op de 12e plaats)
(Sweden to backdoor 9th-11th place; Ukraine finishes in 12th place)
Frankrijk (1H)W-Benchali (2-1)vs.Griekenland (1G)L-Stavrou (5-3)7-0 (5)(PO 4)
(Frankrijk geplaatst voor finale 9e-10e plaats; Griekenland naar herkansing 9e-11e plaats)
(France qualifies for final 9th-10th place; Greece to backdoor 9th-11th place)

Play-Offs 1e t/m 4e plaats / Play-Offs 1st thru 4th place
TsjechiŽ (4X)W-PeckovŠ (3-1)vs.Rusland (3X)L-Ilyashenko (2-1)5-2(PO 1)
(TsjechiŽ naar herkansing; Rusland eindigt op de 4e plaats)
(Czech Republic to backdoor; Russia finishes in 4th place)
ItaliŽ (2X)W-G.Cecchetti (3-1)vs.Nederland (1X)L-Voortman (3-1)2-0(PO 2)
(ItaliŽ geplaatst voor finale; Nederland naar herkansing)
(Italy qualifies for final; Netherlands to backdoor)
Zaterdag 25 juli / Saturday, July 25
Backdoor Play-Offs 9e t/m 11e plaats / Backdoor Play-Offs 9th thru 11th place
Griekenland (verl. PO 4) vs.Zweden (winn. PO 3) gestaakt(na 2 inn., regen) (PO 6)
(Griekenland eindigt op de 10e plaats; Zweden eindigt op de 11e plaats)
(Greece finishes in 10th place; Sweden finishes in 11th place)

Finale 9e-10e plaats / Final 9th-10th place
Frankrijk (winn. PO 4) vs.Winnaar PO 6) afg.(regen)
(Frankrijk eindigt op de 9e plaats)
(France finishes in 9th place)

Backdoor Play-Offs 1e t/m 3e plaats / Backdoor Play-Offs 1st thru 3rd place
Nederland (verl. PO 2)W-De Weert (2-0)vs.TsjechiŽ (winn. PO 1)L-PeckovŠ (3-2)1-0(PO 3)
(Nederland geplaatst voor finale; TsjechiŽ eindigt op de 3e plaats)
(Netherlands qualifies for final; Czech Republic finishes in 3rd place)

Finale 1e-2e plaats / Final 1st-2nd place
Nederland (winn. PO 3)L-Soumeru (1-1)vs.ItaliŽ (winn. PO 2)W-G.Cecchetti (4-1)1-2
(ItaliŽ Europees kampioen; Nederland eindigt op de 2e plaats)
(Italy European champion; Netherlands finishes in 2nd place)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Zaterdag 15 augustus / Saturday, August 15
Golden League
F.E. Olympia HaarlemW-Vleugels (8-0)
W-Tofft (8-1)
vs.Alcmaria VictrixL-Verhofstad (0-5)
L-R.vBeijsterveld (0-1)
10-0 (3½)
8-1 (4½)
(Alcmaria Victrix uitgeschakeld voor de Play-Offs na de eerste wedstrijd)
(Alcmaria Victrix eliminated for the Play-Offs after the first game)

Tex Town TigersW-Westerhof (5-7)
W-Westerhof (6-7)
vs.DSSL-Catsburg (6-8)
L-De Lincel (3-8)
7-0 (4½)
5-4 (8)
(Alana Westerhof gooit een No-Hitter in de eerste wedstrijd)
(Alana Westerhof throws a No-Hitter in the first game)

Silver League Promotie-Poule
UVV vs.Centrals 2-1
5-4

Zwijndrecht vs.Twins 0-5
0-8

HCAW vs.Roef! 0-2
5-3

Silver League Degradatie-Poule
Almere '90 vs.Euro Stars 6-3
3-14

Ban-Topa Future Stars vs.Amsterdam Pirates 10-3
6-10

Onze Gezellen vs.Gryphons 0-8
5-8
Zondag 16 augustus / Sunday, August 16
Golden League
Alcmaria VictrixL-Verhofstad (0-6)
L-De Rover (0-3)
vs.Talent Team HollandW-Andringa (4-5)
W-Andringa (5-5)
1-10 (5)
0-12 (4)

EUROPEAN PREMIERE CUP
EUROPEAN CUP WINNERS CUP
Deelnemende teams / Participating teams European Premiere Cup (complex Eagles, Praag/Prague, TsjechiŽ/Czech Rep.):
Bussolengo (ItaliŽ/Italy), Caroussel (Rusland/Russia), Eagles Praha (TsjechiŽ/Czech Rep.),
Hoboken Pioneers (BelgiŽ/Belgium), La Loggia (ItaliŽ/Italy), Luzern Eagles (Zwitserland/Switzerland),
SŲder (Zweden/Sweden), Oolders Omaco Sparks Haarlem (Nederland/Netherlands), Wesseling Vermins (Duitsland/Germany).

Deelnemende teams / Participating teams European Cup Winners Cup (complex Joudrs, Praag/Prague, TsjechiŽ/Czech Rep.):
Poule A: Akademiks (Bulgarije/Bulgaria), BCF Paris (Frankrijk/France), Terrasvogels (Nederland/Netherlands).
Poule B: Antorcha (Spanje/Spain), Horsholm Barracudas (Denemarken/Denmark), Neunkirchen Nightmares (Duitsland/Germany).
Poule C: Forlž (ItaliŽ/Italy), Joudrs Praha (TsjechiŽ/Czech Rep.), Pee Wees (Oostenrijk/Austria).
Poule D: Arena (ServiŽ/Serbia), Therwil Flyers (Zwitserland/Switzerland), London Angels (Groot-BrittanniŽ/Great Britain), Royal Greys (BelgiŽ/Belgium).

Maandag 17 augustus / Monday, August 17
EUROPEAN PREMIERE CUP
Luzern Eagles (Zwi.) vs.SŲder (Zwe.) afg.(regen) (vervallen door nieuwe indeling)
Wesseling Vermins (Dui.) vs.La Loggia (Ita.) afg.(regen) (naar wo. 19 aug.,9:30 uur,=>Poule A)
Hoboken Pioneers (Bel.) vs.Bussolengo (Ita.) afg.(regen) (vervallen door nieuwe indeling)
Wesseling Vermins (Dui.) vs.Caroussel (Rus.) afg.(regen) (vervallen door nieuwe indeling)
Luzern Eagles (Zwi.) vs.Bussolengo (Ita.) afg.(regen) (vervallen door nieuwe indeling)
Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.) vs.Hoboken Pioneers (Bel.) afg.(regen) (naar di. 18 aug.,19:00 uur,=>Poule A)
La Loggia (Ita.) vs.Eagles Praha (Tsj.) afg.(regen) (vervallen door nieuwe indeling)


EUROPEAN CUP WINNERS CUP
Therwil Flyers (Zwi.) vs.London Angels (GBr.) afg.(regen) (Poule D) (naar di. 18 aug., 16:00 uur)
Akademiks (Bul.) vs.Terrasvogels (Ned.) afg.(regen) (Poule A) (naar wo. 19 aug., 9:15 uur)
Royal Greys (Bel.) vs.Arena (Ser.) afg.(regen) (Poule D) (naar di. 18 aug., 16:00 uur)
Neunkirchen Nightmares (Dui.) vs.Antorcha (Spa.) afg.(regen) (Poule B) (naar di. 18 aug., 18:15 uur)
BCF Paris (Fra.) vs.Akademiks (Bul.) afg.(regen) (Poule A) (naar di. 18 aug., 18:15 uur)
Forlž (Ita.) vs.Pee Wees (Oos.) afg.(regen) (Poule C) (naar di. 18 aug., 13:30 uur)
London Angels (GBr.) vs.Arena (Ser.) afg.(regen) (Poule D) (naar wo. 19 aug., 11:30 uur)
Antorcha (Spa.) vs.Horsholm Barracudas (Den.) afg.(regen) (Poule B) (naar di. 18 aug., 20:30 uur)
Joudrs Praha (Tsj.) vs.Forlž (Ita.) afg.(regen) (Poule C) (naar di. 18 aug., 20:30 uur)
Royal Greys (Bel.) vs.Therwil Flyers (Zwi.) afg.(regen) (Poule D) (naar wo. 19 aug., 9:00 uur)
Dinsdag 18 augustus / Tuesday, August 18
EUROPEAN PREMIERE CUP
nieuw speelschema na regen van maandag / new schedule after rainouts on Monday
Na de afgelastingen van maandag besloot de Technische Commissie van de ESF de negen deelnemende teams te verdelen over twee poules en werd een nieuw speelschema vastgesteld;
Poule A bestond uit Hoboken Pioneers, La Loggia, Luzern Eagles, Oolders Omaco Sparks Haarlem en Wesseling Vermins;
Poule B bestond uit Bussolengo, Caroussel, Eagles Praha en SŲder.
Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.) vs.Luzern Eagles (Zwi.) afg.(regen) (Poule A) (naar wo.19 aug.,15:00 uur,=>Poule C)
La Loggia (Ita.) vs.Hoboken Pioneers (Bel.) afg.(regen) (Poule A) (vervallen ivm nieuw speelschema)
SŲder (Zwe.) vs.Eagles Praha (Tsj.) afg.(regen) (Poule B) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.) vs.Wesseling Vermins (Dui.) afg.(regen) (Poule A) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Caroussel (Rus.) vs.Bussolengo (Ita.) afg.(regen) (Poule B) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Luzern Eagles (Zwi.) vs.La Loggia (Ita.) afg.(regen) (Poule A) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Hoboken Pioneers (Bel.) vs.Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.) afg.(regen) (Poule A) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Eagles Praha (Tsj.) vs.Caroussel (Rus.) afg.(regen) (Poule B) (vervallen ivm nieuw speelschema)
onderstaande oorspronkelijke wedstrijden van dinsdag verschoven na regen op maandag
SŲder (Zwe.) vs.Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.) (vervallen door nieuwe indeling)
Bussolengo (Ita.) vs.Caroussel (Rus.) (blijft staan op di.18 aug.,14:00 uur,=>Poule B)
La Loggia (Ita.) vs.Hoboken Pioneers (Bel.) (blijft staan op di.18 aug.,9:30 uur,=>Poule A)
Luzern Eagles (Zwi.) vs.Eagles Praha (Tsj.) (vervallen door nieuwe indeling)
Wesseling Vermins (Dui.) vs.Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.) (blijft staan op di.18 aug.,14:00 uur,=>Poule A)
Bussolengo (Ita.) vs.SŲder (Zwe.) (naar wo.19 aug.,11:30 uur,=>Poule B)
Caroussel (Rus.) vs.Hoboken Pioneers (Bel.) (vervallen door nieuwe indeling)
La Loggia (Ita.) vs.Luzern Eagles (Zwi.) (blijft staan op di.18 aug.,16:30 uur,=>Poule A)
Eagles Praha (Tsj.) vs.Wesseling Vermins (Dui.) (vervallen door nieuwe indeling)


EUROPEAN CUP WINNERS CUP
nieuw speelschema na regen van maandag / new schedule after rainouts on Monday
Horsholm Barracudas (Den.) vs.Neunkirchen Nightmares (Dui.) afg.(regen) (Poule B) (naar wo. 19 aug., 18:45 uur)
Terrasvogels (Ned.) vs.BCF Paris (Fra.) afg.(regen) (Poule A) (naar wo. 19 aug., 18:30 uur)
Pee Wees (Oos.) vs.Joudrs Praha (Tsj.) afg.(regen) (Poule C) (naar wo. 19 aug., 20:45 uur)
London Angels (GBr.) vs.Royal Greys (Bel.) afg.(regen) (Poule D) (naar wo. 19 aug., 20:30 uur)
Forlž (Ita.) vs.Pee Wees (Oos.) afg.(regen) (Poule C) (naar wo. 19 aug., 12:30uur)
Arena (Ser.) vs.Therwil Flyers (Zwi.) afg.(regen) (Poule D) (naar do. 20 aug., 8:30 uur)
Therwil Flyers (Zwi.) vs.London Angels (GBr.) afg.(regen) (Poule D) (naar. wo. 19 aug., 8:45 uur)
Royal Greys (Bel.) vs.Arena (Ser.) afg.(regen) (Poule D) (naar wo. 19 aug., 10:45 uur)
Neunkirchen Nightmares (Dui.) vs.Antorcha (Spa.) afg.(regen) (Poule B) (naar wo. 19 aug., 10:30 uur)
BCF Paris (Fra.) vs.Akademiks (Bul.) afg.(regen) (Poule A) (naar wo. 19 aug., 12:45 uur)
Antorcha (Spa.) vs.Horsholm Barracudas (Den.) afg.(regen) (Poule B) (naar wo. 19 aug., 14:30 uur)
Joudrs Praha (Tsj.) vs.Forlž (Ita.) afg.(regen) (Poule C) (naar wo. 19 aug., 16:30 uur)
onderstaande oorspronkelijke wedstrijden van dinsdag verschoven na regen op maandag
Nummer 2 Poule A vs.Nummer 2 Poule D (Poule F) (verschoven naar do. 20 aug., 9:15 uur)
Nummer 2 Poule B vs.Nummer 2 Poule C (Poule E) (verschoven naar do. 20 aug., 9:00 uur)
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 1 Poule D (Poule E) (verschoven naar do. 20 aug., 11:15 uur)
Nummer 1 Poule B vs.Nummer 1 Poule C (Poule F) (verschoven naar do. 20 aug., 11:30 uur)
Woensdag 19 augustus / Wednesday, August 19
EUROPEAN PREMIERE CUP
nieuw speelschema na regen van maandag / new schedule after rainouts on Mondaysituatie na regen op dinsdag
Wesseling Vermins (Dui.) vs.La Loggia (Ita.) (Poule A) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Hoboken Pioneers (Bel.) vs.Luzern Eagles (Zwi.) (Poule A) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Bussolengo (Ita.) vs.SŲder (Zwe.) (Poule B) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Wesseling Vermins (Dui.) vs.Hoboken Pioneers (Bel.) (Poule A) (verschoven naar do.20 aug.,11:30 uur,=>Poule B)
La Loggia (Ita.) vs.Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.) (Poule A) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Caroussel (Rus.) vs.SŲder (Zwe.) (Poule B) (verschoven naar do.20 aug.,9:30 uur,=>Poule A)
Luzern Eagles (Zwi.) vs.Wesseling Vermins (Dui.) (Poule A) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Bussolengo (Ita.) vs.Eagles Praha (Tsj.) (Poule B) (vervallen ivm nieuw speelschema)
onderstaande oorspronkelijke wedstrijden van woensdag verschoven na regen op maandag
SŲder (Zwe.) vs.La Loggia (Ita.) (vervallen door nieuwe indeling)
Caroussel (Rus.) vs.Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.) (vervallen door nieuwe indeling)
Luzern Eagles (Zwi.) vs.Hoboken Pioneers (Bel.) (blijft staan op wo. 19 aug.,9:30 uur,=>Poule A)
Bussolengo (Ita.) vs.Wesseling Vermins (Dui.) (vervallen door nieuwe indeling)
Eagles Praha (Tsj.) vs.Caroussel (Rus.) (verschoven naar di. 18 aug.,21:00 uur,=>Poule B)
Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.) vs.La Loggia (Ita.) (blijft staan op wo.19 aug.,16:30 uur,=>Poule A)
Hoboken Pioneers (Bel.) vs.SŲder (Zwe.) (vervallen door nieuwe indeling)
Wesseling Vermins (Dui.) vs.Luzern Eagles (Zwi.) (blijft staan op wo.19 aug.,19:00 uur,=>Poule A)
Eagles Praha (Tsj.) vs.Bussolengo (Ita.) (blijft staan op wo.19 aug.,21:00 uur,=>Poule B)

nieuw speelschema na regen van dinsdag / new schedule after rainouts on Tuesday
Na de afgelastingen van dinsdag besloot de Technische Commissie van de ESF de negen deelnemende teams te verdelen over drie poules en werd een nieuw speelschema vastgesteld, dat vanaf 15:00 uur op woensdagmiddag begint;
Poule A bestond uit Caroussel, La Loggia en SŲder;
Poule B bestond uit Bussolengo, Hoboken Pioneers en Wesseling Vermins;
Poule C bestond uit Eagles Praha, Luzern Eagles en Oolders Omaco Sparks Haarlem.
Eerste Ronde
La Loggia (Ita.)W-G.Cecchetti (1-0)vs.Caroussel (Rus.)L-Shalvadze (0-1)11-2 (4½)(Poule A)
Luzern Eagles (Zwi.)L-Casement (0-1)vs.Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.)W-Scheele (1-0)0-4(Poule C)
SŲder (Zwe.)L-Westerhof (0-1)vs.La Loggia (Ita.)W-Ronchetti (1-0)0-8 (5)(Poule A)
Bussolongo (Ita.)W-Carda (1-0)vs.Wesseling Vermins (Dui.)L-Balschmiter (0-1)2-0(Poule B)
Hoboken Pioneers (Bel.)L-Lindgren (0-1)vs.Bussolengo (Ita.)W-Johnson (1-0)0-8 (5)(Poule B)
Eagles Praha (Tsj.)W-Hall (1-0)vs.Luzern Eagles (Zwi.)L-Bonnet (0-1)4-1(Poule C)


EUROPEAN CUP WINNERS CUP
nieuw speelschema na regen van maandag / new schedule after rainouts on Mondaysituatie na regen op dinsdag
Royal Greys (Bel.) vs.Therwil Flyers (Zwi.) (Poule D) (blijft staan op wo. 19 aug.)
Akademiks (Bul.) vs.Terrasvogels (Ned.) (Poule A) (blijft staan op wo. 19 aug.)
London Angels (GBr.) vs.Arena (Ser.) (Poule D) (blijft staan op wo. 19 aug.)
Nummer 1 Poule B vs.Nummer 2 Poule D (Poule F) (naar do. 20 aug., 18:00 uur)
Nummer 2 Poule A vs.Nummer 1 Poule C (Poule F) (naar do. 20 aug., 17:45 uur)
Nummer 2 Poule B vs.Nummer 1 Poule D (Poule E) (naar do. 20 aug., 20:15 uur)
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 2 Poule C (Poule E) (naar do. 20 aug., 20:00 uur)
Nummer 2 Poule A vs.Nummer 1 Poule B (Poule F) (naar vr. 21 aug., 11:00 uur)
Nummer 1 Poule C vs.Nummer 2 Poule D (Poule F) (naar vr. 21 aug., 10:45 uur)
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 2 Poule B (Poule E) (naar vr. 21 aug., 13:15 uur)
Nummer 2 Poule C vs.Nummer 1 Poule D (Poule F) (naar vr. 21 aug., 13:00 uur)
onderstaande oorspronkelijke wedstrijden van woensdag verschoven na regen op maandag
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 4 Poule D (Poule G) (verschoven naar vr. 21 aug., 9:00 uur)
Nummer 3 Poule B vs.Nummer 3 Poule C (Poule G) (verschoven naar vr. 21 aug., 18:00 uur)
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 3 Poule D (Poule G) (verschoven naar vr. 21 aug., 20:15 uur)

nieuw speelschema na regen van dinsdag / new schedule after rainouts on Tuesday
Na de afgelastingen op dinsdag besloot de Technische Commissie van de ESF dat alle wedstrijden in de eerste ronde (Poules A, B, C, D) niet langer dan vijf innings of ťťn uur en 45 minuten zouden duren; wanneer het aantal innings niet binnen de gestelde tijd werd bereikt zou het duel ten einde komen wanneer de thuisploeg aan slag stond en de leiding had; wanneer de thuisploeg achterstond zou de inning worden uitgespeeld of tot het moment dat de thuisploeg de leiding nam; wanneer er na afloop van die inning een gelijke stand zou zijn zou worden verlengd totdat er een beslissing was; alle wedstrijden uit Poule H werden geschrapt; de twee beste teams uit Poule E en Poule F plaatsen zich voor de page-system Play-Offs; de wedstrijd om de negende en tiende plaats kwam te vervallen; een nieuwe wedstrijd om de vijfde en zesde plaats werd opgenomen in het programma.
Eerste Ronde
Akademiks (Bul.)L-Genova (0-1)vs.Terrasvogels (Ned.)W-De Weert (1-0)0-15 (3)(Poule A)
(Ginger de Weert en Anna-BŤ Bartels gooien een 'combined' No-Hitter)
(Ginger de Weert and Anna-BŤ Bartels throw a combined No-Hitter)
Therwil Flyers (Zwi.)W-Shepard (1-0)vs.London Angels (GBr.)L-Voortman (0-1)6-5 (4½)(Poule D)
Neunkirchen Nightmares (Dui.)W-Daubman (1-0)vs.Antorcha (Spa.)L-Flores (0-1)6-0 (½)(Poule B)
Forlž (Ita.)W-Cacciamani (1-0)vs.Pee Wees (Oos.)L-Smith (0-1)5-0 (5)(Poule C)
Royal Greys (Bel.)W-Bencid (1-0)vs.Arena (Ser.)L-Kaiaruna (0-1)11-6 (4)(Poule D)
Antorcha (Spa.)L-Flores (0-2)vs.Horsholm Barracudas (Den.)W-Darrah (1-0)1-3 (6)(Poule B)
(Cassandra Darrah gooit een No-Hitter)
(Cassandra Darrah throws a No-Hitter)
BCF Paris (Fra.)L-Bollini (0-1)vs.Akademiks (Bul.)W-WalterovŠ (1-0)2-3 (5)(Poule A)
Joudrs Praha (Tsj.)L-ZappovŠ (0-1)vs.Forlž (Ita.)W-Luna (1-0)0-1 (5)(Poule C)
(Blaire Luna gooit een No-Hitter)
(Blaire Luna throws a No-Hitter)
London Angels (GBr.)W-Voortman (1-1)vs.Arena (Ser.)L-LabovŠ (0-1)1-0 (4½)(Poule D)
Terrasvogels (Ned.)W-Van Dusschoten (1-0)vs.BCF Paris (Fra.)L-Sauvage (0-1)2-1 (5)(Poule A)
Royal Greys (Bel.)W-Bencid (2-0)vs.Therwil Flyers (Zwi.)L-Reyna (0-1)4-3 (5)(Poule D)
Pee Wees (Oos.)L-Smith (0-2)vs.Joudrs Praha (Tsj.)W-PeckovŠ (1-0)0-6 (5)(Poule C)
Horsholm Barracudas (Den.)L-McIntosh (0-1)vs.Neunkirchen Nightmares (Dui.)W-J.Ogink (1-0)2-3 (5)(Poule B)
London Angels (GBr.) vs.Royal Greys (Bel.) uitg.(Poule D)
(bovenstaande wedstrijd verschoven naar donderdag 20 augustus)
(above mentioned game transfered to Thursday, August 20)
Donderdag 20 augustus / Thursday, August 20
EUROPEAN PREMIERE CUP
nieuw speelschema na regen van maandag / new schedule after rainouts on Mondaysituatie na regen op dinsdag
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 2 Poule B (Poule C) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Nummer 2 Poule A vs.Nummer 1 Poule B (Poule C) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 3 Poule B (Poule C) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Nummer 4 Poule A vs.Nummer 5 Poule A (Poule D) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Nummer 2 Poule A vs.Nummer 2 Poule B (Poule C) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 3 Poule B (Poule C) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 1 Poule B (Poule C) (vervallen ivm nieuw speelschema)
onderstaande oorspronkelijke wedstrijden van donderdag verschoven na regen op maandag
SŲder (Zwe.) vs.Wesseling Vermins (Dui.) (vervallen door nieuwe indeling)
Caroussel (Rus.) vs.La Loggia (Ita.) (vervallen door nieuwe indeling)
Hoboken Pioneers (Bel.) vs.Eagles Praha (Tsj.) (vervallen door nieuwe indeling)
Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.) vs.Luzern Eagles (Zwi.) (verschoven naar di.18 aug.,9:30 uur,=>Poule A)
La Loggia (Ita.) vs.Bussolengo (Ita.) (vervallen door nieuwe indeling)
SŲder (Zwe.) vs.Carousel (Rus.) (verschoven naar wo.19 aug.,16:30 uur,=>Poule B)
Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.) vs.Eagles Praha (Tsj.) (vervallen door nieuwe indeling)

nieuw speelschema na regen van dinsdag / new schedule after rainouts on Tuesday
Eerste Ronde
Caroussel (Rus.)W-Eronina (1-0)vs.SŲder (Zwe.)L-Westerhof (0-2)5-0(Poule A)
Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.)W-Bloeming (1-0)vs.Eagles Praha (Tsj.)L-BurianovŠ (0-1)6-1(Poule C)
Wesseling Vermins (Dui.)W-Balschmiter (1-1)vs.Hoboken Pioneers (Bel.)L-Tofft (0-1)3-2(Poule B)
Tweede Ronde
SŲder (Zwe.)(3A)L-Landin (0-1)vs.Luzern Eagles (Zwi.)(3C)W-Bonnet (1-1)1-4(Poule G)
Caroussel (Rus.)(2A)L-Eronina (1-1)vs.Bussolengo (Ita.)(1B)W-Johnson (2-0)0-5(Poule F)
Hoboken Pioneers (Bel.)(3B)W-Lindgren (1-1)vs.Luzern Eagles (Zwi.)(3C)L-Casement (0-2)4-2(Poule G)
Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.)(1C)L-Scheele (1-1)vs.La Loggia (Ita.)(1A)W-G.Cecchetti (2-0)0-4(Poule E)


EUROPEAN CUP WINNERS CUP
nieuw speelschema na regen van maandag / new schedule after rainouts on Mondaysituatie na regen op dinsdag
Nummer 2 Poule B vs.Nummer 2 Poule C (Poule E) (blijft staan op do. 20 aug.)
Nummer 2 Poule A vs.Nummer 2 Poule D (Poule F) (blijft staan op do. 20 aug.)
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 1 Poule D (Poule E) (blijft staan op do. 20 aug.)
Nummer 1 Poule B vs.Nummer 1 Poule C (Poule F) (blijft staan op do 20 aug.)
Nummer 2 Poule E vs.Nummer 1 Poule F (Poule H) (wedstrijd vervallen)
Nummer 3 Poule E vs.Nummer 3 Poule F (Poule H) (naar za. 22 aug., 15:30 uur)
Nummer 1 Poule E vs.Nummer 2 Poule F (Poule H) (wedstrijd vervallen)
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 3 Poule C (Poule G) (naar vr. 21 aug., 15:15 uur)
Nummer 3 Poule B vs.Nummer 3 Poule D (Poule G) (naar vr. 21 aug., 15:30 uur)
Nummer 2 Poule E vs.Nummer 3 Poule F (Poule H) (wedstrijd vervallen)
Nummer 3 Poule E vs.Nummer 2 Poule F (Poule H) (wedstrijd vervallen)
Nummer 1 Poule E vs.Nummer 1 Poule F (Poule H) (naar vr. 21 aug., 19:45 uur)
onderstaande oorspronkelijke wedstrijd van donderdag verschoven na regen op maandag
Nummer 3 Poule C vs.Nummer 4 Poule D (Poule G) (verschoven naar za. 22 aug., 11:30 uur)

nieuw speelschema na regen van dinsdag / new schedule after rainouts on Tuesday
Eerste Ronde
Arena (Ser.)L-LabovŠ (0-2)vs.Therwil Flyers (Zwi.)W-Shepard (2-0)2-5 (5)(Poule D)
London Angels (GBr.)W-Voortman (2-1)vs.Royal Greys (Bel.)L-Roef (0-1)7-1 (4½)(Poule D)
Tweede Ronde
Joudrs Praha (Tsj.)(2C)W-HorovŠ (1-0)vs.Horsholm Barracudas (Den.)(2B)L-Darrah (1-1)4-0(Poule E)
Therwil Flyers (Zwi.)(2D)W-Reyna (1-1)vs.Akademiks (Bul.)(2A)L-Genova (0-2)8-0 (4½)(Poule F)
Neunkirchen Nightmares (Dui.)(1B)L-Jones (0-1)vs.Forlž (Ita.)(1C)W-Luna (2-0)0-1 (9)(Poule F)
(Blaire Luna gooit een No-Hitter)
(Blaire Luna throws a No-Hitter)
London Angels (GBr.)(1D)W-Voortman (3-1)vs.Terrasvogels Ned.)(1A)L-De Weert (1-1)2-1 (8)(Poule E)
Pee Wees (Oos.)(3C)W-Smith (1-2)vs.Antorcha (Spa.)(3B)L-Barandiaran (0-1)1-0(Poule G)
BCF Paris (Fra.)(3A)W-Bollini (1-1)vs.Arena (Ser.)(4D)L-Blahova (0-1)3-2(Poule G)
Akademiks (Bul.)(2A)L-Genova (0-3)vs.Forlž (Ita.)(1C)W-Onofri (1-0)1-8(Poule F)
Therwil Flyers (Zwi.)(2D)L-Shepard (2-1)vs.Neunkirchen Nightmares (Dui.)(1B)W-Daubman (2-0)0-10(Poule F)
Terrasvogels (Ned.)(1A)L-Van Dusschoten (1-1)vs.Joudrs Praha (Tsj.)(2C)W-PechkovŠ (2-0)2-4 (8)(Poule E)
Horsholm Barracudas (Den.(2B)L-Darrah (1-2)vs.London Angels (GBr.)(1D)W-Voortman (4-1)6-7 (8)(Poule E)
Vrijdag 21 augustus / Friday, August 21
EUROPEAN PREMIERE CUP
nieuw speelschema na regen van maandag / new schedule after rainouts on Mondaysituatie na regen op dinsdag
Nummer 5 Poule A vs.Nummer 4 Poule B (Poule D) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Nummer 2 Poule A vs.Nummer 3 Poule B (Poule C) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 2 Poule B (Poule C) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 1 Poule B (Poule C) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Nummer 4 Poule A vs.Nummer 4 Poule B (Poule D) (vervallen ivm nieuw speelschema)
Nummer 3 Poule C vs.Nummer 4 Poule C (Nieuwe PO 1) (vervallen ivm nieuw speelschema)
(winnaar naar de herkansing; verliezer eindigt op de 4e plaats)
(winner to backdoor; loser finishes in 4th place)
Nummer 1 Poule C vs.Nummer 2 Poule C (Nieuwe PO 2) (vervallen ivm nieuw speelschema)
(winnaar naar finale; verliezer naar herkansing)
(winner to final, loser to backdoor)
onderstaande oorspronkelijke wedstrijden van vrijdag verschoven na regen op maandag
Hoboken Pioneers (Bel.) vs.Wesseling Vermins (Dui.) (verschoven naar wo.19 aug.,14:00 uur,=>Poule A)
Eagles Praha (Tsj.) vs.SŲder (Zwe.) (verschoven naar di.18 aug.,11:30 uur,=>Poule B)
Bussolengo (Ita.) vs.Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.) (vervallen door nieuwe indeling)
Caroussel (Rus.) vs.Luzern Eagles (Zwi.) (vervallen door nieuwe indeling)
Nummer 3 vs.Nummer 4 (PO 1) (vervallen door nieuwe indeling)
(winnaar naar herkansing, verliezer eindigt op de 4e plaats)
(winner to backdoor; loser finishes in 4th place)
Nummer 1 vs.Nummer 2 (PO 2) (vervallen door nieuwe indeling)
(winnaar naar finale; verliezer naar herkansing)
(winner to final, loser to backdoor)

nieuw speelschema na regen van dinsdag / new schedule after rainouts on Tuesday
Tweede Ronde
Caroussel (Rus.)(2A)W-Hall (2-0)vs.Eagles Praha (Tsj.)(2C)L-Ilyashenko (0-1)0-4(Poule F)
SŲder (Zwe.)(3A)L-PojerovŠ (0-1)vs.Hoboken Pioneers (Bel.)(3B)W-Tofft (1-1)0-15 (3)(Poule G)
Wesseling Vermins (Dui.)(2B)W-Balschmiter (2-1)vs.La Loggia (Ita.)(1A)L-F.v.Dusschoten (0-1)4-2(Poule E)
Bussolengo (Ita.)(1B)W-Carda (2-0)vs.Eagles Praha (Tsj.)(2C)L-Lackner (0-1)4-0(Poule F)
Luzern Eagles (Zwi.)(3C)L-Bonnet (1-2)vs.Hoboken Pioneers (Bel.)(3B)W-Lindgren (2-1)0-1(Poule G)
Wesseling Vermins (Dui.)(2B)L-Balschmiter (2-2)vs.Oolders Omaco Sparks H'lem (Ned.)(1C)W-Bloeming (2-0)1-3(Poule E)
Play-Offs 1e-4e plaats
Oolders Omaco Sparks H'lem (Ned.)(2E)W-Scheele (2-1)vs.Eagles Praha (Tsj.)(2F)L-Hall (2-1)8-4(PO 1)
(Oolders Omaco Sparks Haarlem naar herkansing; Eagles Praha eindigt op de 4e plaats)
(Oolders Omaco Sparks Haarlem to backdoor; Eagles Praha finishes in 4th place)
Bussolengo (Ita.)(1F)W-Johnson (3-0)vs.La Loggia (Ita.)(1E)L-G.Cecchetti (2-1)1-0(PO 2)
(Bussolengo naar finale; La Loggia naar herkansing)
(Bussolengo to final; La Loggia to backdoor)


EUROPEAN CUP WINNERS CUP
nieuw speelschema na regen van maandag / new schedule after rainouts on Mondaysituatie na regen op dinsdag
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 4 Poule D (Poule G) (naar do. 20 aug., 15:45 uur)
Nummer 2 Poule E vs.Nummer 2 Poule F (Poule H) (blijft staan op vr. 21 aug.)
Nummer 3 Poule B vs.Nummer 4 Poule D (Poule G) (naar za. 22 aug., 9:00 uur)
Nummer 1 Poule E vs.Nummer 3 Poule F (Poule H) (wedstrijd vervallen)
Nummer 3 Poule C vs.Nummer 3 Poule D (Poule G) (naar za. 22 aug., 11:15 uur)
Nummer 3 Poule E vs.Nummer 1 Poule F (Poule H) (wedstrijd vervallen)
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 3 Poule B (Poule G) (naar za. 22 aug., 13:30 uur)
Nummer 4 Poule E vs.Nummer 4 Poule F (7e/8e plaats) (naar za. 22 aug., 11:30 uur)
(winnaar eindigt op de 7e plaats; verliezer eindigt op de 8e plaats)
(winner finishes in 7th place; loser in 8th place)
Nummer 3 Poule B vs.Nummer 3 Poule C (Poule G) (naar do. 20 aug., 15:30 uur)
Nummer 3 Poule H vs.Nummer 4 Poule H (PO 1) (wedstrijd vervallen)
(winnaar naar herkansing; verliezer eindigt op de 4e plaats)
(winner to backdoor; loser finishes in 4th place)
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 3 Poule D (Poule G) (blijft staan op vr. 21 aug.)
Nummer 1 Poule H vs.Nummer 2 Poule H (PO 2) (wedstrijd vervallen)
(winnaar naar finale; verliezer naar herkansing)
(winner to final; loser to backdoor)

nieuw speelschema na regen van dinsdag / new schedule after rainouts on Tuesday
Tweede Ronde
Royal Greys (Bel.)(3D)W-Bencid (3-0)vs.BCF Paris (Fra.)(3A)L-Sauvage (0-2)10-0 (3½)(Poule G)
(Amy Bencid gooit een No-Hitter)
(Amy Bencid throws a No-Hitter)
Pee Wees (Oos.)(3C)W-Smith (2-2)vs.Arena (Ser.)(4D)L-Kaiaruna (0-2)10-3(Poule G)
Forlž (Ita.)(1C)W-Cacciamani (2-0)vs.Therwil Flyers (Zwi.)(2D)L-Shepard (2-2)10-0 (4)(Poule F)
Akademiks (Bul.)(2A)L-Genova (0-4)vs.Neunkirchen Nightmares (Dui.)(1B)W-J.Ogink (2-0)0-18 (3)(Poule F)
Joudrs Praha (Tsj.)(2C)W-ZappovŠ (1-1)vs.London Angels (GBr.)(1D)L-Voortman (4-2)5-0(Poule F)
Horsholm Barracudas (Den.)(2B)L-Darrah (1-3)vs.Terrasvogels (Ned.)(1A)W-De Weert (2-1)0-7 (6)(Poule E)
Pee Wees (Oos.)(3C)L-Huber (0-1)vs.BCF Paris (Fra.)(3A)W-Bollini (2-1)8-12(Poule G)
Royal Greys (Bel.)(3D)W-Galea (1-0)vs.Antorcha (Spa.)(3B)L-Alonso (0-1)7-4(Poule G)
Play-Offs 1e t/m 4e plaats
Neunkirchen Nightmares (Dui.)(2F)W-Jones (1-1)vs.London Angels (GBr.)(2E)L-Voortman (4-3)5-1(Nieuwe PO 1)
(Neunkirchen Nightmares naar herkansing; London Angels eindigt op de 4e plaats)
(Neunkirchen Nightmares to backdoor; London Angels finishes in 4th place)
Joudrs Praha (Tsj.)(1E)L-PeckovŠ (2-1)vs.Forlž (Ita.)(1F)W-Luna (3-0)0-2(Nieuwe PO 2)
(Forlž naar finale; Joudrs Praha naar herkansing)
(Forlž to final; Joudrs Praha to backdoor)
Zaterdag 22 augustus / Saturday, August 22
EUROPEAN PREMIERE CUP
nieuw speelschema na regen van maandag / new schedule after rainouts on Mondaysituatie na regen op dinsdag
Verliezer / Loser PO 2 vs.Winnaar / Winner PO 1 (PO 3) (blijft staan op za.22 aug.,12:30 uur)
(winnaar naar finale; verliezer eindigt op de 3e plaats)
(winner to final; loser finishes in 3rd place)
Nummer 5 Poule C vs.Nummer 6 Poule C (5e/6e plaats) (vervallen ivm nieuw speelschema)
(winnaar eindigt op de 5e plaats; verliezer eindigt op de 6e plaats)
(winner finishes in 5th place; loser finishes in 6th place)
Winnaar / Winner PO 2 vs.Winnaar / Winner PO 3 (Finale) (blijft staan op za.22 aug.,19:00 uur)
(winnaar wint European Premiere Cup; verliezer eindigt op de 2e plaats)
(winner wins European Premiere Cup; loser finishes in 2nd place)
onderstaande oorspronkelijke wedstrijden van zaterdag verschoven na regen op maandag
Verliezer / Loser PO 2 vs.Winnaar / Winner PO 1 (PO 3) (blijft staan op za.22 aug.,10:00 uur)
(winnaar naar finale, verliezer eindigt op de 3e plaats)
(winner to final, loser finishes in 3rd place)
Winnaar / Winner PO 2 vs.Winnaar / Winner PO 3 (Finale) (blijft staan op za.22 aug.,15:00 uur)
(winnaar wint European Premiere Cup; verliezer eindigt op de 2e plaats)
(winner wins European Premiere Cup, loser finishes in 2nd place)

nieuw speelschema na regen van dinsdag / new schedule after rainouts on Tuesday
Tweede Ronde
Luzern Eagles (Zwi.)(3C)W-Casement (1-2)vs.SŲder (Zwe.)(3A)L-Landin (0-2)7-0 (6)(Poule G)
Play-Offs (herkansing/backdoor)
La Loggia (Ita.)(verl. PO 2)W-G.Cecchetti (3-1)vs.Oolders Omaco Sparks Haarlem (Ned.)(winn. PO 1)L-Bloeming (2-1)3-2 (9)(PO 3)
(La Loggia naar finale; Oolders Omaco Sparks Haarlem eindigt op de 3e plaats)
(La Loggia to final; Oolders Omaco Sparks Haarlem finishes in 3rd place)
Tweede Ronde
Hoboken Pioneers (Bel.)(3B)W-De Wolf (1-0)vs.SŲder (Zwe.)(3A)L-Westerhof (0-3)5-0 (Poule G)
5e-6e plaats
Caroussel (Rus.)(3F)W-Eronina (2-1)vs.Wesseling Vermins (Dui.)(3E)L-Szalay (0-1)3-1(5e-6e plaats)
(Caroussel eindigt op de 5e plaats; Wesseling Vermins eindigt op de 6e plaats)
(Caroussel finishes in 5th place; Wesseling Vermins finishes in 6th place)
Finale
Bussolengo (Ita.)(winn. PO 2)W-Carda (3-0)vs.La Loggia (Ita.)(winn. PO 3)L-F.v.Dusschoten (0-2)1-0(Finale)
(winnaar wint European Premiere Cup; verliezer eindigt op de 2e plaats)
(winner wins European Premiere Cup; loser finishes in 2nd place)


EUROPEAN CUP WINNERS CUP
nieuw speelschema na regen van maandag / new schedule after rainouts on Mondaysituatie na regen op dinsdag
Nummer 3 Poule C vs.Nummer 4 Poule D (Poule G) (naar vr. 21 aug., 8:45 uur)
Verliezer / Loser PO 2 vs.Winnaar / Winner PO 1 (PO 3) (blijft staan op za. 22 aug.)
(winnaar naar finale; verliezer eindigt op de 3e plaats)
(winner to final, loser finishes in 3rd place)
Nummer 1 Poule G vs.Nummer 2 Poule G (9e/10e plaats) (wedstrijd vervallen)
(winnaar eindigt op de 9e plaats; verliezer eindigt op de 10e plaats)
(winner finishes in 9th place, loser in 10th place)
Winnaar / Winner PO 2 vs.Winnaar / Winner PO 3 (Finale) (blijft staan op za. 22 aug., 18:15 uur)
(winnaar wint European Cup Winners Cup; verliezer eindigt op de 2e plaats)
(winner wins European Cup Winners Cup, loser finishes in 2nd place)

nieuw speelschema na regen van dinsdag / new schedule after rainouts on Tuesday
Tweede Ronde
Antorcha (Spa.)(3B)L-Barandiaran (0-2)vs.Arena (Ser.)(4D)W-Blahova (1-1)2-3(Poule G)
Royal Greys (Bel.)(3D)W-Roef (1-1)vs.Pee Wees (Oos.)(3C)L-Huber (0-2)10-1 (4½)(Poule G)
7e-8e plaats
Horsholm Barracudas (Den.)(4E)W-McIntosh (1-1)vs.Akademiks (Bul.)(4F)L-Genova (0-5)4-0(7e/8e plaats)
(Horsholm Barracudas eindigt op de 7e plaats; Akademiks eindigt op de 8e plaats)
(Horsholm Barracudas finishes in 7th place; Akademiks finishes in 8th place)
Tweede Ronde
BCF Paris (Fra.)(3A)L-Bollini (2-2)vs.Antorcha (Spa.)(3B)W-Alonso (1-1)2-3(Poule G)
Play-Offs (herkansing/backdoor)
Joudrs Praha (Tsj.)(verl.PO 2)W-PeckovŠ (3-1)vs.Neunkirchen Nightmares (Dui.)(win.PO 1)L-Daubman (2-1)3-0(PO 3)
(Veronika PeckovŠ gooit een No-Hitter)
(Veronika PeckovŠ throws a No-Hitter)
(Joudrs Praha naar finale; Neunkirchen Nightmares eindigt op de 3e plaats)
(Joudrs Praha to final; Neunkirchen Nightmares finishes in 3rd place)
5e-6e plaats
Therwil Flyers (Zwi.)(3F)L-Reyna (1-2)vs.Terrasvogels (Ned.)(3E)W-Bartels (1-0)1-14 (5)(Nieuwe wedstrijd 5e/6e plaats)
(Terrasvogels eindigt op de 5e plaats; Therwil Flyers eindigt op de 6e plaats)
(Terrasvogels finishes in 5th place; Therwil Flyers finishes in 6th place)
Finale
Joudrs Praha (Tsj.)(win.PO 3)L-ZappovŠ (1-2)vs.Forlž (Ita.)(win.PO 2)W-Luna (4-0)0-5(Finale)
(Forlž wint European Cup Winners Cup; Joudrs Praha eindigt op de 2e plaats)
(Forlž wins European Cup Winners Cup; Joudrs Praha finishes in 2nd place)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Dinsdag 18 augustus / Tuesday, August 18
Silver League Promotie-Poule
inhaalwedstrijd
HCAW vs.UVV afg.(Game Two) (regen) (naar di. 25 aug.)

Silver League Degradatie-Poule
inhaalwedstrijd
Gryphons vs.Almere '90 8-4(Game One)
(Gryphons stelt plek in Silver League 2016 veilig)
(Gryphons secures a spot in the 2016 Silver League)
Donderdag 20 augustus / Thursday, August 20
Silver League Degradatie-Poule
inhaalwedstrijd
Gryphons vs.Almere '90 4-3(Game Two)
Zaterdag 22 augustus / Saturday, August 22
Golden League
DSS vs.Talent Team Holland afg.(DH)(naar di. 1 & do. 3 sept.)
(Talent Team Holland krijgt vier punten in mindering voor niet opkomen)
(Talent Team Holland gets four points subtracted for not showing up)

Silver League Promotie-Poule
Centrals vs.HCAW 2-3
5-6
(Centrals uitgeschakeld voor de eerste plaats na winst Twins in tweede wedstrijd)
(Centrals eliminated for first place after win by Twins in second game)

Roef! vs.Zwijndrecht 10-1
7-0

Twins vs.UVV 3-0
3-0

Silver League Degradatie-Poule
Euro Stars vs.Onze Gezellen 6-5
4-6
(Euro Stars stelt plek in Silver League 2016 veilig na winst in eerste wedstrijd)
(Euro Stars secures a spot in the 2016 Silver League after winning first game)

Amsterdam Pirates vs.Almere '90 6-3
9-2
(Almere '90 uitgeschakeld voor top-4 door winst Onze Gezellen in tweede duel)
(Almere '90 eliminated for top-4 because of win Onze Gezellen in second game)
(Almere '90 naar Promotie/Degradatie Series Silver League/Eerste Klasse)
(Almere '90 will play in Promotion/Relegation Series Silver League/First Division)

Gryphons vs.Ban-Topa Future Stars 2-0
3-8
Zondag 23 augustus / Sunday, August 23
Golden League
inhaalwedstrijden
Alcmaria VictrixL-De Rover (0-4)
L-Verhofstad (0-7)
vs.Talent Team HollandW-Kramer (4-9)
W-vd Maas (1-0)
0-9 (5)
0-8 (6)
Dinsdag 25 augustus / Tuesday, August 25
Silver League Promotie-Poule
inhaalwedstrijd
HCAW vs.UVV afg.(Game Two) (regen) (naar di. 1 sep.)
Donderdag 27 augustus / Thursday, August 27
Golden League
inhaalwedstrijd
Tex Town Tigers vs.Talent Team Holland afg.(regen) (naar do. 10 sept.)
Zaterdag 29 augustus / Saturday, August 29
Golden League
DSSL-Catsburg (6-9)
L-De Lincel (3-9)
vs.O.O. Sparks HaarlemW-Scheele (17-2)
W-Bloeming (7-0)
0-17 (4)
0-10 (5)
(Sparks Haarlem eindigt op de eerste plaats en kwalificeert zich daardoor rechtstreeks voor Holland Series Weekend)
(Sparks Haarlem finishes in first place and with that qualifies automatically for Holland Series Weekend)
(Sparks Haarlem plaats zich door winst van het reguliere seizoen voor Europa Cup-deelname in 2016)
(Sparks Haarlem qualifies for European Cup-participation in 2016 by winning the regular season)

TerrasvogelsL-De Weert (10-2)
L-De Weert (10-3)
vs.F.E. Olympia HaarlemW-Voortman (11-4)
W-Tofft (9-1)
1-2
3-8 (8)
(Olympia Haarlem uitgeschakeld voor de eerste plaats door winst Sparks Haarlem in tweede wedstrijd en daardoor geplaats voor de Play-Offs)
(Olympia Haarlem eliminated for first place because of win by Sparks Haarlem in second game and with that qualified for Play-Offs)

Tex Town TigersW-vd Wielen (1-2)
W-Scheffer (1-2)
vs.Alcmaria VictrixL-Verhofstad (0-8)
L-Verhofstad (0-9)
10-3 (6)
11-1 (3½)

Silver League Promotie-Poule
Roef! vs.Centrals 3-2
7-3

Zwijndrecht vs.UVV 0-2
5-12
(UVV uitgeschakeld voor de eerste plaats na winst Twins in eerste wedstrijd)
(UVV eliminated for first place after win by Twins in first game)

HCAW vs.Twins 1-5
0-1
(HCAW uitgeschakeld voor de eerste plaats na verlies in eerste wedstrijd)
(HCAW eliminated for first place after loss in first game)

Silver League Degradatie-Poule
Almere '90 vs.Onze Gezellen 5-4
3-10

Amsterdam Pirates vs.Gryphons 6-3
6-2
(Amsterdam Pirates stelt plek in Silver League 2016 veilig na winst in tweede wedstrijd)
(Amsterdam Pirates secures a spot in the 2016 Silver League after winning second game)

Ban-Topa Future Stars vs.Euro Stars 7-0
5-6
Zondag 30 augustus / Sunday, August 30
Golden League
TerrasvogelsW-De Weert (11-3)
L-Van Dusschoten (8-7)
vs.Talent Team HollandL-vd Maas (1-1)
W-Kramer (5-9)
3-0
1-3
Dinsdag 1 september / Tuesday, September 1
Golden League
inhaalwedstrijd
DSSW-Catsburg (7-9)vs.Talent Team HollandL-Kramer (5-10)4-2(Game 1)

Silver League Promotie-Poule
inhaalwedstrijd
HCAW vs.UVV 5-4(Game Two)
Donderdag 3 september / Thursday, September 3
Golden League
inhaalwedstrijd
DSSL-vd Kolk (0-1)vs.Talent Team HollandW-Kramer (6-10)4-8(Game 2)
Zaterdag 5 september / Saturday, September 5
Silver League Promotie-Poule
Twins vs.Roef! 5-0
9-1
(Twins kampioen van de Silver League en Roef! uitgeschakeld voor de eerste plaats na resultaat eerste wedstrijd)
(Twins wins Silver League-championship and Roef! eliminated for first place after result of first game)
(Twins geplaatst voor Promotie/Degradatie Series van/naar Golden League)
(Twins qualifies for Promotion/Relegation Series to/from Golden League)

UVV vs.HCAW afg.(regen) (naar do.10 en di.15 sep.)

Zwijndrecht vs.Centrals afg.(regen) (naar zo.13 sep.)

Silver League Degradatie-Poule
Almere '90 vs.Gryphons 0-7
5-6

Onze Gezellen vs.Ban-Topa Future Stars 6-3
6-2
(Onze Gezellen stelt plek in Silver League 2016 veilig en Ban-Topa Future Stars uitgeschakeld voor top-4 na resultaat tweede wedstrijd)
(Onze Gezellen secures a spot in the 2016 Silver League and Ban-Topa Future Stars eliminated for top-4 after result of second game)
(Ban-Topa Future Stars naar Promotie/Degradatie Series Silver League/Eerste Klasse)
(Ban-Topa Future Stars will play in Promotion/Relegation Series Silver League/First Division)

Euro Stars vs.Amsterdam Pirates afg.(regen) (naar di.15 en do.17 sep.)
Zondag 6 september / Sunday, September 6
Golden League
Tex Town Tigers vs.Talent Team Holland (verplaatst naar zo. 13 sept.)
(double-header verplaatst in verband met All Star Game, die voor vandaag op het programma stond)
(double-header moved due to the All Star Game, which was scheduled for today)

ALL STAR GAME
Zondag 6 september / Sunday, September 6
All Star Game
All Star Team RedW-Scheele (1-0)vs.All Star Team BlueL-Voortman (0-1)5-2Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play
(Wedstrijd gespeeld op complex UVV in Vleuten)
(game played at the site of UVV in Vleuten)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
Donderdag 10 september / Thursday, September 10
Golden League
inhaalwedstrijd
Tex Town TigersW-Kock (1-0)vs.Talent Team HollandL-Kramer (6-11)6-5

Silver League Degradatie-Poule
inhaalwedstrijd
UVV vs.HCAW 0-6(Game One)
Zaterdag 12 september / Saturday, September 12
Golden League
O.O. Sparks HaarlemW-Soumeru (6-1)
W-Bloeming (8-0)
vs.Tex Town TigersL-vd Wielen (1-3)
L-Scheffer (1-3)
7-0 (5)
10-2 (4½)

Alcmaria VictrixL-Verhofstad (0-10)
L-Verhofstad (0-11)
vs.TerrasvogelsW-Van Dusschoten (9-7)
W-De Weert (12-3)
0-10 (4)
0-9 (5)
(Malou van Dusschoten gooit een No-Hitter in de eerste wedstrijd)
(Malou van Dusschoten throws a No-Hitter in the first game)

F.E Olympia HaarlemW-Voortman (12-4)
W-Tofft (10-1)
vs.DSSL-Catsburg (7-10)
L-De Lincel (3-10)
7-3
4-3

Silver League Promotie-Poule
Centrals vs.Twins 2-12
5-3

Roef! vs.UVV 8-7
7-6

HCAW vs.Zwijndrecht 5-4
9-1

Silver League Degradatie-Poule
Amsterdam Pirates vs.Onze Gezellen 11-1
11-1

Ban-Topa Future Stars vs.Almere '90 3-5
7-9

Gryphons vs.Euro Stars 10-0
5-13
Zondag 13 september / Saturday, September 13
Golden League
Tex Town TigersW-Van Dijk (1-1)
W-Scheffer (1-4)
vs.Talent Team HollandL-Kramer (6-12)
L-Kramer (6-13)
12-8
12-10
(Tex Town Tigers plaatst zich voor Play-Offs na winst in eerste duel)
(Tex Town Tigers qualifies for Play-Offs after win in first game)
(DSS uitgeschakeld voor de Play-Offs na winst Tex Town Tigers in eerste duel)
(DSS eliminated for the Play-Offs after win by Tex Town Tigers in first game)
(Einde van de reguliere competitie in de Golden League)
(End of the regular season in the Golden League)

Silver League Promotie-Poule
inhaalwedstrijden
Zwijndrecht vs.Centrals 9-8
6-10
Dinsdag 15 september / Tuesday, September 15
Silver League Promotie-Poule
inhaalwedstrijd
UVV vs.HCAW 3-5(Game Two)
(Einde van de Silver League Promotie-Poule)
(End of the Silver League Promotion Pool)

Silver League Degradatie-Poule
inhaalwedstrijd
Euro Stars vs.Amsterdam Pirates 6-5(Game One)
Donderdag 17 september / Thursday, September 17
Silver League Degradatie-Poule
inhaalwedstrijd
Euro Stars vs.Amsterdam Pirates afg.(Game Two) (regen)
(wedstrijd niet meer opnieuw vastgesteld)
(game not re-scheduled again)
(Einde van de Silver League Degradatie-Poule)
(End of the Silver League Relegation Pool)

PLAY-OFFS / PROMOTION-RELEGATION SERIES / HOLLAND SERIES
Zaterdag 19 september / Saturday, September 19
Golden League Play-Off Weekend (plaatsingsronde)
(alle wedstrijden gespeeld op het veld van Almere '90 in Almere / all games played at the site of Almere '90 in Almere)
F.E. Olympia Haarlem
(nr. 2 Golden League)
W-Voortman (1-0)vs.Tex Town Tigers
(nr. 4 Golden League)
L-Krijgsman (0-1)13-0 (4½)Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play

Terrasvogels
(nr. 3 Golden League)
L-De Weert (0-1)vs.F.E. Olympia Haarlem
(nr. 2 Golden League)
W-Voortman (2-0)1-5 (8)Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play

Tex Town Tigers
(nr. 4 Golden League)
L-Scheffer (0-1)vs.Terrasvogels
(nr. 3 Golden League)
W-De Weert (1-1)0-6Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play

Promotie/Degradatie Play-Off Golden League/Silver League (Games 1 & 2, best-of-five)
(double-header gespeeld op het veld van Gryphons in Rosmalen / double-header played at the site of Gryphons in Rosmalen)
Alcmaria Victrix
(nr. 7 Golden League)
L-Verhofstad (0-1)
L-Meyering (0-1)
vs.Twins
(nr. 1 Silver League)
W-Medlam (1-0)
W-F.Duffhues (1-0)
2-9 (6)
4-11 (6)
Verslagen, Line Scores, Box Scores, Play-by-Plays

Promotie/Degradatie Play-Off Silver League/Eerste Klasse
(alle wedstrijden gespeeld op het complex van Gryphons in Rosmalen / all games played at the site of Gryphons in Rosmalen)
Almere '90
(nr. 12 Silver League)
vs.Hoofddorp Pioniers
(nr. 1 Eerste Klasse)
5-4

Hoofddorp Pioniers
(nr. 1 Eerste Klasse)
vs.Ban-Topa Future Stars
(nr. 11 Silver League)
1-4

Ban-Topa Future Stars
(nr. 11 Silver League)
vs.Birds
(nr. 2 Eerste Klasse)
2-0
Zondag 20 september / Sunday, September 20
Golden League Play-Off Weekend (plaatsingsronde)
(alle wedstrijden gespeeld op het veld van Almere '90 in Almere / all games played at the site of Almere '90 in Almere)
F.E. Olympia Haarlem
(nr. 2 Golden League)
L-Voortman (2-1)vs.Terrasvogels
(nr. 3 Golden League)
W-De Weert (2-1)4-5Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play

Terrasvogels
(nr. 3 Golden League)
W-Van Dusschoten (1-0)vs.Tex Town Tigers
(nr. 4 Golden League)
L-Van Dijk (0-1)3-2Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play

Tex Town Tigers
(nr. 4 Golden League)
L-Krijgsman (0-2)vs.F.E. Olympia Haarlem
(nr. 2 Golden League)
W-Tofft (1-0)5-13Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play
(Einde van het Golden League Play-Off Weekend - Plaatsingsronde)
(End of the Golden League Play-Off Weekend - Ranking Round)
Zaterdag 26 september / Saturday, September 26
Golden League Holland Series Weekend - Play-Offs Round One (best-of-1) (PO 1)
(wedstrijd gespeeld op het veld van Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp / game played at the site of Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp)
O.O. Sparks Haarlem
(nr. 1 Golden League)
L-Scheele (0-1)vs.F.E. Olympia Haarlem
(nr. 1 PO Plaatsing)
W-Voortman (1-0)2-3Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play
(Olympia Haarlem wint Play-Off 1-0 en plaatst zich voor Holland Series; Sparks Haarlem naar herkansing (PO 3))
(Olympia Haarlem wins Play-Off 1-0 and advances to Holland Series; Sparks Haarlem to backdoor (PO 3))
(Einde van best-of-one Play-Off 1e Ronde)
(End of best-of-one Play-Off 1st Round)

Golden League Holland Series Weekend - Play-Offs Round Two (best-of-1) (PO 2)
(wedstrijd gespeeld op het veld van Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp / game played at the site of Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp)
Terrasvogels
(nr. 2 PO Plaatsing)
W-De Weert (1-0)vs.Tex Town Tigers
(nr. 3 PO Plaatsing)
L-Scheffer (0-1)7-0 (5)Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play
(Terrasvogels wint Play-Off 1-0 en plaatst zich voor herkansing (PO 3); Tex Town Tigers eindigt op de 4e plaats)
(Terrasvogels wins Play-Off 1-0 and advances to backdoor (PO 3); Tex Town Tigers finishes in 4th place)
(Einde van best-of-one Play-Off 2e Ronde)
(End of best-of-one Play-Off 2nd Round)

Promotie/Degradatie Play-Off Golden League/Silver League (Game 3, best-of-five)
(wedstrijd gespeeld op het veld van Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp / game played at the site of Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp)
Twins
(nr. 1 Silver League)
W-Medlam (2-0)vs.Alcmaria Victrix
(nr. 7 Golden League)
L-Verhofstad (0-2)4-0Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play
(Twins wint Promotie/Degradatie Play-Off 3-0 en promoveert naar de Golden League; Alcmaria Victrix degradeert naar de Silver League)
(Twins wins Promotion/Relegation Play-Off 3-0 and promotes to the Golden League; Alcmaria Victrix relegates to the Silver League)
(Einde van de Promotie/Degradatie Play-Off Golden League/Silver League)
(End of the Promotion/Relegation Play-Off Golden League/Silver League)
Zondag 27 september / Sunday, September 27
Promotie/Degradatie Play-Off Silver League/Eerste Klasse
(alle wedstrijden gespeeld op het complex van Hoofdorp Pioniers in Rosmalen / all games played at the site of Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp)
Almere '90
(nr. 12 Silver League)
vs.Birds
(nr. 2 Eerste Klasse)
6-13Verslag

Birds
(nr. 2 Eerste Klasse)
vs.Hoofddorp Pioniers
(nr. 1 Eerste Klasse)
9-6Verslag

Ban-Topa Future Stars
(nr. 11 Silver League)
vs.Almere '90
(nr. 12 Silver League)
5-8Verslag
(Birds promoveert naar de Silver League; Ban-Topa Future Stars handhaaft zich in de Silver League; Almere '90 degradeert naar de Eerste Klasse;
Hoofddorp Pioniers blijft Eerste Klasser)
(Birds promotes to the Silver League; Ban-Topa Future Stars remains in the Silver League; Almere '90 relegates to the First Division;
Hoofddorp Pioniers remains in the First Division)
(Einde van de Promotie/Degradatie Play-Off Silver League/Eerste Klasse)
(End of the Promotion/Relegation Play-Off Silver League/First Division)

Golden League Holland Series Weekend - Play-Offs Round Three (herkansing, best-of-1) (PO 3)
O.O. Sparks Haarlem
(verliezer PO 1)
W-Bloeming (1-0)vs.Terrasvogels
(winnaar PO 2)
L-De Weert (0-1)2-0Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play
(Sparks Haarlem wint Play-Off 1-0 en plaatst zich voor Holland Series; Terrasvogels eindigt op de 3e plaats)
(Sparks Haarlem wins Play-Offs 1-0 and advances to Holland Series; Terrasvogels finishes in 3rd place)
(Door dit resultaat kwalificeert Olympia Haarlem zich voor deelname aan een Europa Cup-toernooi in 2016, omdat Sparks Haarlem
als competitie-kampioen reeds geplaatst is)
(Because of this result, Olympia Haarlem qualifies for participation in an European Cup-tournament in 2016, as Sparks Haarlem
already had qualified as winner of the regular season)
(Einde van best-of-one Play-Off 3e Ronde (herkansing))
(End of best-of-one Play-Off 3rd Round (backdoor))
(Einde van de Play-Offs)
(End of the Play-Offs)

Golden League Holland Series Weekend - Holland Series (best-of-1)
F.E. Olympia Haarlem
(winnaar PO 1)
L-Voortman (0-1)vs.O.O. Sparks Haarlem
(Winnaar PO 3)
W-Soumeru (1-0)1-3Verslag, Line Score, Box Score, Play-by-Play
(Sparks Haarlem wint Holland Series 1-0 en is landskampioen; Olympia Haarlem eindigt op de 2e plaats)
(Sparks Haarlem wins Holland Series 1-0 and is Dutch champion; Olympia Haarlem finishes in 2nd place)
(Sparks Haarlem kwalificeert zich als landskampioen voor deelname aan de European Premiere Cup 2016)
(As Dutch champion, Sparks Haarlem qualifies for participation in the European Premiere Cup 2016)
(Olympia Haarlem kwalificeert zich voor deelname aan de Europese Cup Winners Cup 2016)
(Olympia Haarlem qualfies for participation in the European Cup Winners Cup 2016)
(Einde van de Holland Series)
(End of the Holland Series)
(Einde van het seizoen 2015)
(End of the 2015 season)


Programma / Schedule

(Geen wedstrijden op het programma; het seizoen 2015 is afgesloten)
(No games scheduled; the 2015 season has ended)


Rosters Golden League | Rosters Silver League


Mail your suggestions and questions to stoov@wxs.nl - Mail suggesties en vragen naar stoov@wxs.nl
Last Update: September 30, 2015 - Copyright © 1997-2015 Marco Stoovelaar.