Softball Women Scores,

Standings & Stats 2023

Compiled and Copyright © 1997-2023 by Marco Stoovelaar

Welkom...
...op de OfficiŽle Site van Grand Slam * Stats & News, de website die sinds 1997 al ruim 26 jaar geheel gewijd is aan Honkbal EN Softbal in Nederland.

Grand Slam * Stats & News Honkbal
Grand Slam * Stats & News Softbal Heren

Honkbal & Softbal Headlines

Laatste update: 29 mei 2023

Welcome...
...on the Official Site of Grand Slam * Stats & News, the website that is dedicated entirely to Baseball AND Softball in the Netherlands for over 26 years since 1997.

Grand Slam * Stats & News Baseball
Grand Slam * Stats & News Softball Men

Baseball & Softball Headlines

Last update: May 29, 2023

Hoofdklasse Softbal / Major League Softball 2023
Eerste Klasse Softbal / First Division Softball 2023

Eindstanden & Statistieken
Final Standings & Statistics

HOOFDKLASSE SOFTBAL VROUWEN 2023
DUTCH MAJOR LEAGUE SOFTBALL WOMEN 2023
OEFENSEIZOEN HOOFDKLASSE / EXHIBITION SEASON MAJOR LEAGUE
(Oefenseizoen begon op zaterdag 11 maart; Bijgewerkt t/m zondag 2 april)
(Exhibition Season opened on Saturday, March 11; Through games played on Sunday, April 2)
STAND OEFENSEIZOEN
STANDINGS EXHIBITION SEASON
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1AMSTERDAM PIRATES 74219-.64333294 - 10 - 1 - 14 - 2 - 10 - 0L 2
2OLYMPIA HAARLEM 44--811.0004091 - 03 - 04 - 00 - 0W 4
SPARKS HAARLEM 642-8-.66725100 - 14 - 14 - 20 - 0W 3
4TEX TOWN TIGERS 935172.38927411 - 4 - 12 - 12 - 4 - 11 - 1L 1
5NEPTUNUS 431-61.75031233 - 00 - 13 - 10 - 0W 2
ONZE GEZELLEN 532-6½.60023261 - 12 - 13 - 20 - 0W 2
ROEF! 532-6½.60028253 - 00 - 23 - 20 - 0L 2
8UVV 4-4-03.00012280 - 10 - 30 - 40 - 0L 4
Uitslagen | Programma
Scores | Schedule
Olympia Haarlem is regerend landskampioen | Olympia Haarlem is defending Dutch champion

HOOFDKLASSE SOFTBAL VROUWEN 2023
DUTCH MAJOR LEAGUE SOFTBALL WOMEN 2023
HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE
(Competitie begon op zaterdag 15 april; Bijgewerkt t/m maandag 29 mei)
(Regular Season opened on Saturday, April 15; Through games played on Monday, May 29)
STAND HOOFDKLASSE
STANDINGS MAJOR LEAGUE
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1OLYMPIA HAARLEM 18153-30-.833144418 - 27 - 115 - 30 - 0W 5
2NEPTUNUS 16133-261.813101476 - 07 - 311 - 32 - 0L 2
SPARKS HAARLEM 1495-184.64375746 - 23 - 39 - 50 - 0W 1
4TEX TOWN TIGERS (*)1697-185.56364665 - 34 - 49 - 70 - 0W 2
ROEF! (*)1697-185.56381537 - 12 - 69 - 50 - 2W 2
6ONZE GEZELLEN 14410-89.28648764 - 40 - 64 - 90 - 1L 2
7UVV 18315-612.167251221 - 72 - 83 - 150 - 0L 4
8AMSTERDAM PIRATES 16214-412.125421010 - 82 - 61 - 141 - 0L 3
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 42 wedstrijden | 42-game schedule
Alle teams spelen drie double-headers (6 wedstrijden) tegen elkaar
All teams play three double-headers (6 games) against each other
(*) - Volgorde gebaseerd op onderling resultaat (TTT-ROE 2-0)
(*) - Ranking based on head-to-head results (TTT-ROE 2-0)
(HS) - De teams die op de eerste en tweede plaats eindigen plaatsen zich voor de Holland Series; Er zijn dit seizoen geen Play-Offs
(HS) - The teams in first and second place qualify for the Holland Series; There are no Play-Offs this season
(#1) - Uitgeschakeld voor de eerste plaats
(#1) - Eliminated for first place
(#2) - Uitgeschakeld voor de tweede plaats
(#2) - Eliminated for second place
(A) - Het team dat op de achtste plaats eindigt degradeert naar de Eerste Klasse 2024
(A) - The team that finishes in eighth place relegates to the First Division 2024
(CWC) - Het team dat op de eerste plaats eindigt plaatst zich voor deelname aan het European Cup Winners Cup-toernooi 2024
(CWC) - The team that finishes in first place qualifies for participation in the European Cup Winners Cup-tournament 2024
Wanneer er meer plaatsen zijn te verdelen voor deelname aan een Europa Cup-toernooi in 2024, dan is de eindstand van de reguliere competitie bepalend welk team daarvoor in aanmerking komt; De landskampioen (winnaar van de Holland Series) plaatst zich voor deelname aan het toernooi om de European Premier Cup 2024
When there are more positions available for Dutch teams to participate in an European Cup-Tournament in 2024, the final standings of the regular season will determine which team will become eligible for qualifcation; The Dutch champion (winner of the Holland Series) qualfies for participation in the European Premier Cup-tournament 2024
Olympia Haarlem is regerend landskampioen | Olympia Haarlem is defending Dutch champion

EERSTE KLASSE SOFTBAL VROUWEN 2023
DUTCH FIRST DIVISION SOFTBALL WOMEN 2023
EERSTE KLASSE / FIRST DIVISION
(Competitie begon op zaterdag 15 april; Bijgewerkt t/m maandag 29 mei)
(Regular Season opened on Saturday, April 15; Through games played on Monday, May 29)
STAND EERSTE KLASSE
STANDINGS FIRST DIVISION
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1RED LIONS 14113-22-.75099655 - 36 - 09 - 32 - 0W 7
2EURO STARS 1293-181.75075506 - 03 - 39 - 10 - 2L 2
SPARKS HAARLEM 2 1495-182.64378516 - 03 - 58 - 51 - 0W 2
4TWINS OOSTERHOUT 1486-163.57173585 - 33 - 38 - 60 - 0L 2
5NEPTUNUS/STORKS SIRENS 1266-124.50042434 - 42 - 26 - 60 - 0L 1
6AMSTERDAM PIRATES 2 1147-8.36442611 - 23 - 53 - 71 - 0L 1
ONZE GEZELLEN 2 1248-86.33386652 - 42 - 44 - 70 - 1W 1
8HOOFDDORP PIONIERS 13-13-010½.000381400 - 60 - 70 - 120 - 1L 13
Uitslagen | Programma | Team Rosters
Scores | Schedule | Team Rosters
Competitie van 42 wedstrijden | 42-game schedule
Alle teams spelen drie double-headers (6 wedstrijden) tegen elkaar
All teams play three double-headers (6 games) against each other
(A) - Het team dat op de eerste plaats eindigt is Kampioen van de Eerste Klasse
(A) - The team that finishes in first place is Champion of the First Division
(HS23) - Het team dat op de eerste plaats eindigt promoveert naar de Hoofdklasse 2024; Wanneer de Kampioen al een team in de Hoofdklasse heeft spelen, dan promoveert het team dat als tweede eindigt; Indien ook de nummer 2 al een team in de hoogste afdeling heeft spelen, dan promoveert geen team
(HS23) - The team that finishes in first place promotes to the Major League 2024; When the Champion already has a team in the Major League, the team that finishes in second place will promote; In case the second placed-team also already has a team in the highest league, no team will promote
(#1) - Uitgeschakeld voor de eerste plaats
(#1) - Eliminated for first place
(B) - Het team dat op de achtste plaats eindigt, degradeert naar de Tweede Klasse 2024
(B) - The team that finishes in eighth place, relegated to the Second Division 2024

HOOFDKLASSE SOFTBAL VROUWEN 2023
DUTCH MAJOR LEAGUE SOFTBALL WOMEN 2023
HOLLAND SERIES
(Holland Series (best-of-five) begint op zaterdag 7 oktober)
(Holland Series (best-of-five) opens on Saturday, October 7)
STAND HOLLAND SERIES
STANDINGS HOLLAND SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(nr. 1 competitie)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(nr. 2 competitie)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslag | Programma | Line Score & Box Score | Statistieken | Team Rosters
Score | Schedule | Line Score & Box Score | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-Five
(KvN) - Kampioen van Nederland | (KvN) - Dutch champion
(EPC) - De landskampioen kwalificeert zich voor deelname aan het European Premier Cup Toernooi in 2024
(EPC) - The Dutch champion qualifies for participation in the European Premier Cup Tournament in 2024
(ECWC) - Wanneer het team dat landskampioen wordt ook winnaar is van de reguliere competitie van de Hoofdklasse dan plaatst de verliezer van de Holland Series zich voor de European Cup Winners Cup in 2024
(ECWC) - When the team that wins the Dutch championship-title also is the winner of the regular season of the Hoofdklasse then the losing team of the Holland Series qualifies for the European Cup Winners Cup in 2024
Olympia Haarlem is regerend landskampioen | Olympia Haarlem is defending Dutch champion

Uitslagen / Scores

21e THE CUP - INTERNATIONAL INDOOR SOFTBALL TOURNAMENT
Overzicht programma - uitslagen - verslagen
Overview of schedule - scores - recaps

15e ROEF! PRE-SEASON TOURNAMENT
Overzicht programma - uitslagen - verslagen
Overview of schedule - scores - recaps

OEFENWEDSTRIJDEN / EXHIBITION GAMES
Overzicht programma - uitslagen - verslagen
Overview of schedule - scores - recaps
(incl. Mastenbroek Toernooi, Frank Maduro Toernooi, Jan de Wit Toernooi)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 15 april / Saturday, April 15
HOOFDKLASSE - OPENING WEEKEND
Sparks HaarlemW-Meyering (1-0)
W-Wrixon (1-0)
vs.Onze GezellenL-Bartels (0-1)
L-Zwakman (0-1)
9-8
6-1

Amsterdam PiratesL-vd Maas (0-1)
L-Clarijs (0-1)
vs.Tex Town TigersW-Gillis (1-0)
W-Brink (1-0)
0-8 (5)
8-9 (12)

UVVL-Heijnsdijk (0-1)
L-Marcelis (0-1)
vs.Olympia HaarlemW-Hop (1-0)
W-Van Aalst (1-0)
0-14 (4)
0-8

NeptunusW-Voortman (1-0)
W-Toet (1-0)
vs.Roef!L-Emmen (0-1)
L-Merkx (0-1)
9-1 (6)
4-3 (9)

EERSTE KLASSE - OPENING WEEKEND
Euro Stars vs.Neptunus/Storks Sirens 10-0
9-7

Onze Gezellen 2 vs.Amsterdam Pirates 2 15-0
2-9

Hoofddorp Pioniers vs.Red Lions 7-14
1-13

Twins Oosterhout vs.Sparks Haarlem 2 3-6
9-6
Zaterdag 22 april / Saturday, April 22
HOOFDKLASSE
Olympia Haarlem vs.Sparks Haarlem gest.
afg.
(*) (regen) (naar zo. 30/4)
(regen/veld) (naar zo. 30/4)
(*) - Game 1 gestaakt door regen in 3e inning met 6-0 voorsprong voor Olympia Haarlem; Wedstrijd zal geheel worden overgespeeld
(*) - Game 1 halted by rain in 3rd inning with Olympia Haarlem leading 6-0; Game will be replayed in its entirety

Onze GezellenW-Henks (1-0)

vs.Amsterdam PiratesL-Brinks (0-1)

7-0 (5)
afg.

(regen/veld) (naar do. 4/5)

Roef!W-Merkx (1-1)
W-Hildebrand (1-0)
vs.UVVL-Heijnsdijk (0-2)
L-Marcelis (0-2)
4-0
9-0 (4½)

Tex Town TigersL-Gillis (1-1)
L-Brink (1-1)
vs.NeptunusW-Voortman (2-0)
W-Voortman (3-0)
0-4
0-7

EERSTE KLASSE
Sparks Haarlem 2 vs.Onze Gezellen 2 4-0
afg.

(regen/veld) (naar di. 2/5)

Amsterdam Pirates 2 vs.Hoofddorp Pioniers afg.
afg.
(regen/veld) (naar do. 4/5)
(regen/veld) (naar do. 11/5)

Neptunus/Storks Sirens vs.Twins Oosterhout 2-4
2-1
(Wedstrijden gespeeld op het veld van Storks in Den Haag)
(Games played at the site of Storks in The Hague)

Red Lions vs.Euro Stars afg.
afg.
(regen/veld) (naar di. 23/5)
(regen/veld) (naar di. 23/5)
Donderdag 27 april / Thursday, April 27
KONINGSDAG / KING'S DAY

geen wedstrijden vastgesteld / no games scheduled

Zaterdag 29 april / Saturday, April 29
HOOFDKLASSE
Sparks HaarlemW-Meyering (2-0)
L-Zwitzer (0-1)
vs.Roef!L-Hildebrand (1-1)
W-Merkx (2-1)
6-5 (9)
0-13 (4)

Onze GezellenW-Henks (2-0)
L-Zwakman (0-2)
vs.Tex Town TigersL-Gillis (1-2)
W-Brink (2-1)
3-0
6-9

Amsterdam PiratesL-vd Maas (0-2)
L-vd Putten (0-1)
vs.Olympia HaarlemW-Van Aalst (2-0)
W-Kistemaker (1-0)
2-4
0-11 (4)

UVVL-Heijnsdijk (0-3)
L-Marcelis (0-3)
vs.NeptunusW-Toet (2-0)
W-Voortman (4-0)
0-9
0-6

EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Amsterdam Pirates 2 7-6
8-1

Hoofddorp Pioniers vs.Onze Gezellen 2 0-13
2-16

Neptunus/Storks Sirens vs.Sparks Haarlem 2 1-0
2-7
(Wedstrijden gespeeld op het veld van Neptunus in Rotterdam)
(Games played at the site of Neptunus in Rotterdam)

Twins Oosterhout vs.Red Lions 4-6
4-7
Zondag 30 april / Sunday, April 30
HOOFDKLASSE
inhaalwedstrijden
Olympia HaarlemW-Vleugels (1-0)
L-Van Aalst (2-1)
vs.Sparks HaarlemL-Wrixon (1-1)
W-Schoor (1-0)
11-4 (4½)
5-6
(Wedstrijden waren oorspronkelijk vastgesteld voor zaterdag 22 april, maar Game 1 toen gestaakt en Game 2 afgelast wegens regen/veldconditie en opnieuw vastgesteld voor vandaag)
(Games were originally scheduled for Saturday, April 22, but then Game 1 halted and Game 2 cancelled due to rain/field-conditions and re-scheduled for today)
Dinsdag 2 mei / Tuesday, May 2
EERSTE KLASSE
inhaalwedstrijd
Sparks Haarlem 2 vs.Onze Gezellen 2 6-5
(Wedstrijd was oorspronkelijk vastgesteld voor zaterdag 22 april als Game 2 van een double-header, maar toen afgelast wegens regen/veldconditie en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game was originally scheduled for Saturday, April 22, as Game 2 of a double-header, but then cancelled due to rain/field-conditions and re-scheduled for tonight)
Donderdag 4 mei / Thursday, May 4
NATIONALE HERDENKING / NATIONAL MEMORIAL DAY



HOOFDKLASSE
inhaalwedstrijd
Onze GezellenL-Zwakman (0-3)vs.Amsterdam PiratesW-vd Maas (1-2)3-5
(Wedstrijd was oorspronkelijk vastgesteld voor zaterdag 22 april als Game 2 van een double-header, maar toen afgelast wegens regen/veldconditie en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game was originally scheduled for Saturday, April 22, as Game 2 of a double-header, but then cancelled due to rain/field-conditions and re-scheduled for tonight)

EERSTE KLASSE
inhaalwedstrijd
Amsterdam Pirates 2 vs.Hoofddorp Pioniers (verplaatst naar di.16/5)
(Wedstrijd was oorspronkelijk vastgesteld voor zaterdag 22 april als Game 1 van een double-header, maar toen afgelast wegens regen/veldconditie en opnieuw vastgesteld voor vanavond, maar later verplaatst naar 16 mei)
(Game was originally scheduled for Saturday, April 22, as Game 1 of a double-header, but then cancelled due to rain/field-conditions and re-scheduled for tonight, but later moved to May 16)
Vrijdag 5 mei / Friday, May 5
NATIONALE BEVRIJDINGSDAG / NATIONAL LIBERATION DAY



geen wedstrijden vastgesteld / no games scheduled

Zaterdag 6 mei / Saturday, May 6
HOOFDKLASSE
Olympia HaarlemW-Van Aalst (3-1)
W-Kistemaker (2-0)
vs.Onze GezellenL-Henks (2-1)
L-Zwakman (0-4)
15-1 (3½)
8-1 (6)

NeptunusW-Voortman (5-0)
W-Voortman (6-0)
vs.Sparks HaarlemL-Zwitzer (0-2)
L-Wrixon (1-2)
8-0 (4½)
6-3

Roef!W-Merkx (3-1)
W-Hildebrand (2-1)
vs.Amsterdam PiratesL-vd Maas (1-3)
L-vd.Putten (0-2)
6-3
5-0

Tex Town TigersW-Brink (3-1)
L-Meadows (0-1)
vs.UVVL-Burger (0-1)
W-Marcelis (1-3)
10-0 (3½)
3-4

EERSTE KLASSE
Onze Gezellen 2 vs.Euro Stars 2-3
13-15

Sparks Haarlem 2 vs.Hoofddorp Pioniers 8-0
11-1

Amsterdam Pirates 2 vs.Twins Oosterhout 0-6
3-4

Red Lions vs.Neptunus/Storks Sirens 1-4
1-10
Donderdag 11 mei / Thursday, May 11
EERSTE KLASSE
inhaalwedstrijd
Amsterdam Pirates 2 vs.Hoofddorp Pioniers afg.(regen/veld) (naar ma.31/7)
(Wedstrijd was oorspronkelijk vastgesteld voor zaterdag 22 april als Game 2 van een double-header, maar toen afgelast wegens regen/veldconditie en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game was originally scheduled for Saturday, April 22, as Game 2 of a double-header, but then cancelled due to rain/field-conditions and re-scheduled for tonight)
Zaterdag 13 mei / Saturday, May 13
HOOFDKLASSE
Olympia HaarlemW-Van Aalst (4-1)
W-Van Aalst (5-1)
vs.Tex Town TigersL-Meadows (0-2)
L-Gillis (1-3)
12-0 (3½)
8-0 (4½)

Sparks HaarlemW-Meyering (3-0)
W-Wrixon (2-2)
vs.UVVL-Heijnsdijk (0-4)
L-Marcelis (1-4)
9-1 (4½)
9-1 (6)

Onze GezellenL-Henks (2-2)
W-Bartels (1-1)
vs.Roef!W-Merkx (4-1)
L-Merkx (4-2)
0-3
4-3 (8)

Amsterdam PiratesL-Brinks (0-2)
L-vd Putten (0-3)
vs.NeptunusW-Voortman (7-0)
W-Voortman (8-0)
7-11
1-8

EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Hoofddorp Pioniers 4-1
7-2

Neptunus/Storks Sirens vs.Amsterdam Pirates 2 1-0
1-2
(Wedstrijden gespeeld op het veld van Storks in Den Haag)
(Games played at the site of Storks in The Hague)

Red Lions vs.Sparks Haarlem 2 0-4
7-6

Twins Oosterhout vs.Onze Gezellen 2 12-5
3-1
Dinsdag 16 mei / Tuesday, May 16
EERSTE KLASSE
inhaalwedstrijd
Amsterdam Pirates 2 vs.Hoofddorp Pioniers 10-3
(Wedstrijd was oorspronkelijk vastgesteld voor zaterdag 22 april als Game 1 van een double-header, maar toen afgelast wegens regen/veldconditie en opnieuw vastgesteld voor donderdag 4 mei, maar later verplaatst naar vanavond)
(Game was originally scheduled for Saturday, April 22, as Game 1 of a double-header, but then cancelled due to rain/field-conditions and re-scheduled for Thursday, May 4, but later moved to tonight)
Donderdag 18 mei / Thursday, May 18
HOOFDKLASSE
Olympia HaarlemL-Van Aalst (5-2)
W-Kistemaker (3-0)
vs.NeptunusW-Voortman (9-0)
L-L.Kwakernaak (0-1)
0-2
12-7

Onze GezellenL-Henks (2-3)
W-Zwakman (1-4)
vs.UVVW-Hoeverts (1-0)
L-Marcelis (1-5)
0-2 (9)
8-7 (10)

Tex Town TigersW-Meadows (1-2)
W-Gillis (2-3)
vs.Roef!L-Merkx (4-3)
L-Emmen (0-2)
3-0
3-0

Amsterdam PiratesL-vd Maas (1-4)
L-Clarijs (0-2)
vs.Sparks HaarlemW-Schoor (2-0)
W-Wrixon (3-2)
3-6 (8)
1-8 (6)
Zaterdag 20 mei / Saturday, May 20
HOOFDKLASSE
Sparks HaarlemL-Meyering (3-1)
W-Schoor (3-0)
vs.Tex Town TigersW-Meadows (2-2)
L-Brink (3-2)
4-7
5-4

NeptunusW-Voortman (10-0)
W-Voortman (11-0)
vs.Onze GezellenL-Zwakman (1-5)
L-Henks (2-4)
4-3
5-3

Roef!W-Merkx (5-3)
L-Emmen (0-3)
vs.Olympia HaarlemL-Hop (1-1)
W-Van Aalst (6-2)
10-3 (6)
5-7

UVVL-Hoeverts (1-1)
W-Marcelis (2-5)
vs.Amsterdam PiratesW-vd Maas (2-4)
L-vd Putten (0-4)
1-5
6-2

EERSTE KLASSE
Onze Gezellen 2 vs.Amsterdam Pirates 2 3-10
11-1

Neptunus/Storks Sirens vs.Euro Stars 6-1
6-7
(Wedstrijden gespeeld op het veld van Neptunus in Rotterdam)
(Games played at the site of Neptunus in Rotterdam)

Hoofddorp Pioniers vs.Red Lions 9-10
5-13

Twins Oosterhout vs.Sparks Haarlem 2 9-5
11-1
Dinsdag 23 mei / Tuesday, May 23
EERSTE KLASSE
inhaalwedstrijden
Red Lions vs.Euro Stars 4-3
2-1
(Wedstrijden waren oorspronkelijk vastgesteld voor zaterdag 22 april, maar toen afgelast wegens regen/veldconditie en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Games were originally scheduled for Saturday, April 22, but then cancelled due to rain/field-conditions and re-scheduled for tonight)

OEFEN-INTERLANDS NEDERLANDS TEAM
EXHIBITION GAMES TEAM NETHERLANDS
Maandag 22 mei / Monday, May 22
NederlandW-Hop (1-0)vs.TsjechiŽL-ZoulovŠ (0-1)7-0 (6)
(Wedstrijd gespeeld op het veld van Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp)
(Game played at the site of Hoofddorp Pioniers in Hoofddorp)
Dinsdag 23 mei / Tuesday, May 23
TsjechiŽL-PeckovŠ (0-1)
L-PeckovŠ (0-2)
vs.NederlandW-Merkx (1-0)
W-Voortman (1-0)
3-4
4-6
(Double-header gespeeld op het veld van Neptunus in Rotterdam)
(Double-header played at the site of Neptunus in Rotterdam)
Woensdag 24 mei / Wednesday, May 24
NederlandW-Weis (1-0)vs.TsjechiŽL-LinkovŠ (0-1)12-2 (4)
(Wedstrijd gespeeld op het veld van Knickerbockers in Soest)
(Game played at the site of Knickerbockers in Soest)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 27 mei / Saturday, May 27
HOOFDKLASSE
Olympia HaarlemW-Hop (2-1)
W-Kistemaker (4-0)
vs.UVVL-Hoeverts (1-2)
L-Burger (0-2)
6-0
9-0 (4½)

Roef!W-Merkx (6-3)
W-Merkx (7-3)
vs.NeptunusL-Voortman (11-1)
L-Weis (0-1)
3-2
11-9

Tex Town TigersW-Meadows (3-2)
W-Gillis (3-3)
vs.Amsterdam PiratesL-vd Maas (2-5)
L-vd Putten (0-5)
3-2
5-3

Onze Gezellen vs.Sparks Haarlem (verplaatst) (naar do.1/6 en do.8/6)
(double-header verplaatst vanwege te weinig beschikbare umpires op deze speeldag)
(double-header moved due to not enough available umpires on this day)
Maandag 29 mei / Monday, May 29
HOOFDKLASSE
UVVL-Heijnsdijk (0-5)
L-Marcelis (2-6)
vs.Olympia HaarlemW-Hop (3-1)
W-Van Aalst (7-2)
1-8 (6)
2-3

EERSTE KLASSE
Sparks Haarlem 2 vs.Twins Oosterhout 10-0
4-3

Red Lions vs.Hoofddorp Pioniers 9-3
12-4

Amsterdam Pirates 2 vs.Onze Gezellen 2 afg.(nieuwe datum n.n.b.)
(double-header afgelast vanwege blessure aangestelde umpire)
(double-header cancelled due to injury assigned umpire)

Euro Stars vs.Neptunus/Storks Sirens (verplaatst) (naar di.13/6 en di.20/6)
(double-header verplaatst vanwege te weinig beschikbare umpires op deze speeldag)
(double-header moved due to not enough available umpires on this day)

Programma / Schedule

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / EERSTE KLASSE
Donderdag 1 juni / Thursday, June 1
HOOFDKLASSE
Onze Gezellen vs.Sparks Haarlem 20:00Haarlem
(Wedstrijd was oorspronkelijk vastgesteld voor zaterdag 27 mei als Game 1 van een double-header, maar op 6 mei verplaatst naar vanavond)
(Game was originally scheduled for Saturday, May 27, as Game 1 of a double-header, but on May 6 moved to tonight)
Zaterdag 3 juni / Saturday, June 3
HOOFDKLASSE
Sparks Haarlem vs.Olympia Haarlem 13:00(DH) Haarlem

Neptunus vs.Tex Town Tigers 14:00(DH) Rotterdam

UVV vs.Roef! 14:00(DH) Vleuten

Amsterdam Pirates vs.Onze Gezellen 14:00(DH) Amsterdam

EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Red Lions 13:00(DH) Capelle a/d IJssel

Onze Gezellen 2 vs.Sparks Haarlem 2 13:00(DH) Haarlem

Hoofddorp Pioniers vs.Amsterdam Pirates 2 13:30(DH) Hoofddorp

Twins Oosterhout vs.Neptunus/Storks Sirens 14:00(DH) Oosterhout
Donderdag 8 juni / Thursday, June 8
HOOFDKLASSE
Onze Gezellen vs.Sparks Haarlem 20:00Haarlem
(Wedstrijd was oorspronkelijk vastgesteld voor zaterdag 27 mei als Game 2 van een double-header, maar op 6 mei verplaatst naar vanavond)
(Game was originally scheduled for Saturday, May 27, as Game 2 of a double-header, but on May 6 moved to tonight)
Zaterdag 10 juni / Saturday, June 10
HOOFDKLASSE
Olympia Haarlem vs.Amsterdam Pirates 13:00(DH) Haarlem

Roef! vs.Sparks Haarlem 13:30(DH) Moergestel

Tex Town Tigers vs.Onze Gezellen 14:00(DH) Enschede

Neptunus vs.UVV 14:00(DH) Rotterdam

EERSTE KLASSE
Onze Gezellen 2 vs.Hoofddorp Pioniers 13:00(DH) Haarlem

Sparks Haarlem 2 vs.Neptunus/Storks Sirens 13:00(DH) Haarlem

Amsterdam Pirates 2 vs.Euro Stars 14:00(DH) Amsterdam

Red Lions vs.Twins Oosterhout 14:00(DH) Rijswijk
Dinsdag 13 juni / Tuesday, June 13
WERELD SOFTBAL DAG / WORLD SOFTBALL DAY


EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Neptunus/Storks Sirens 19:30Capelle a/d IJssel
(Wedstrijd was oorspronkelijk vastgesteld voor maandag 29 mei als Game 1 van een double-header, maar op 6 mei verplaatst naar vanavond)
(Game was originally scheduled for Monday, May 29, as Game 1 of a double-header, but on May 6 moved to tonight)
Zaterdag 17 juni / Saturday, June 17
HOOFDKLASSE
Onze Gezellen vs.Olympia Haarlem 13:00(DH) Haarlem

Sparks Haarlem vs.Neptunus 13:00(DH) Haarlem

UVV vs.Tex Town Tigers 14:00(DH) Vleuten

Amsterdam Pirates vs.Roef! 14:00(DH) Amsterdam

EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Onze Gezellen 2 13:00(DH) Capelle a/d IJssel

Hoofddorp Pioniers vs.Sparks Haarlem 2 13:30(DH) Hoofddorp

Neptunus/Storks Sirens vs.Red Lions 14:00(DH) Den Haag (veld Storks)

Twins Oosterhout vs.Amsterdam Pirates 2 15:00(DH) Oosterhout
Dinsdag 20 juni / Tuesday, June 20
EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Neptunus/Storks Sirens 19:30Capelle a/d IJssel
(Wedstrijd was oorspronkelijk vastgesteld voor maandag 29 mei als Game 1 van een double-header, maar op 6 mei verplaatst naar vanavond)
(Game was originally scheduled for Monday, May 29, as Game 1 of a double-header, but on May 6 moved to tonight)

OEFEN-INTERLANDS NEDERLANDS TEAM
EXHIBITION GAMES TEAM NETHERLANDS
Woensdag 21 juni/ Wednesday, June 21
Nederland vs.Chinese Taipei 16:00Enschede (veld Tex Town Tigers)
Donderdag 22 juni/ Thursday, June 22
Nederland vs.Chinese Taipei 16:00Haarlem (veld Olympia Haarlem)
Vrijdag 23 juni / Friday, June 23
Nederland vs.Chinese Taipei 16:00Moergestel (veld Roef!)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 24 juni / Saturday, June 24
HOOFDKLASSE
Neptunus vs.Amsterdam Pirates 13:00(DH) Rotterdam

Onze Gezellen vs.Roef! 13:00(DH) Haarlem

Tex Town Tigers vs.Olympia Haarlem 14:00(DH) Enschede

UVV vs.Sparks Haarlem 14:00(DH) Vleuten

EERSTE KLASSE
Sparks Haarlem 2 vs.Amsterdam Pirates 2 13:00(DH) Haarlem

Red Lions vs.Onze Gezellen 2 14:00(DH) Rijswijk

Twins Oosterhout vs.Euro Stars 14:00(DH) Oosterhout

Neptunus/Storks Sirens vs.Hoofddorp Pioniers 18:00(DH) Rotterdam (veld Neptunus)

OEFEN-INTERLANDS NEDERLANDS TEAM
EXHIBITION GAMES TEAM NETHERLANDS
Maandag 26 juni/ Monday, June 26
Nederland vs.Chinese Taipei 19:00Rijswijk (veld Red Lions)
Dinsdag 27 juni / Tuesday, June 27
Nederland vs.Chinese Taipei 16:00Houten (veld Houten Dragons)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 1 juli / Saturday, July 1
HOOFDKLASSE
Roef! vs.Olympia Haarlem 13:30(DH) Moergestel

Tex Town Tigers vs.Sparks Haarlem 14:00(DH) Enschede

Neptunus vs.Onze Gezellen 14:00(DH) Rotterdam

UVV vs.Amsterdam Pirates 14:00(DH) Vleuten

EERSTE KLASSE
Onze Gezellen 2 vs.Neptunus/Storks Sirens 13:00(DH) Haarlem

Sparks Haarlem 2 vs.Euro Stars 13:00(DH) Haarlem

Hoofddorp Pioniers vs.Twins Oosterhout 13:30(DH) Hoofddorp

Amsterdam Pirates 2 vs.Red Lions 14:00(DH) Amsterdam
Zaterdag 8 juli / Saturday, July 8
EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Twins Oosterhout 13:00(DH) Capelle a/d IJssel

Hoofddorp Pioniers vs.Neptunus/Storks Sirens 13:30(DH) Hoofddorp

Amsterdam Pirates 2 vs.Sparks Haarlem 2 14:00(DH) Amsterdam

Red Lions vs.Onze Gezellen 2 14:00(DH) Rijswijk
Zaterdag 15 juli / Saturday, July 15
EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Sparks Haarlem 2 13:00(DH) Capelle a/d IJssel

Onze Gezellen 2 vs.Neptunus/Storks Sirens 13:00(DH) Haarlem

Amsterdam Pirates 2 vs.Red Lions 14:00(DH) Amsterdam

Twins Oosterhout vs.Hoofddorp Pioniers 14:00(DH) Oosterhout

17e WBSC WOMEN'S SOFTBALL WORLD CUP
GROUP A
Locatie / Site:
O'Dwyers GAA, Balbriggan (Ierland/Ireland) (veld/site O'Dwyers Gaelic Athletic Association Club)

Deelnemende landen / Participating countries:
AustraliŽ (Australia), Botswana, Chinese Taipei, Groot-BrittanniŽ (Great Britain), Ierland (Ireland), USA
De twee beste ploegen van Groep A, B en C, plus twee Wild Card Teams plaatsen zich voor de WBSC Women's Softball World Cup Finals, die in 2024 worden gespeeld in Castions di Strada en Buttrio in ItaliŽ.
The top two teams of Group A, B and C, plus two Wild Card Teams will advance to the WBSC Women's Softball World Cup Finals, which will be played in 2024 in Castions di Strada and Buttrio in Italy

Dinsdag 11 juli / Tuesday, July 11
AustraliŽ vs.Groot-BrittanniŽ 12:00

Chinese Taipei vs.USA 15:00

Ierland vs.Botswana 19:30
Woensdag 12 juli / Wednesday, July 12
Chinese Taipei vs.Groot-BrittanniŽ 11:00

AustraliŽ vs.Ierland 13:30

Botswana vs.USA 16:00

Ierland vs.Chinese Taipei 19:30
Donderdag 13 juli / Thursday, July 13
Botswana vs.AustraliŽ 11:00

Chinese Taipei vs.Botswana 13:30

USA vs.AustraliŽ 16:00

Groot-BrittanniŽ vs.Ierland 19:30
Vrijdag 14 juli / Friday, July 14
AustraliŽ vs.Chinese Taipei 11:00

Groot-BrittanniŽ vs.Botswana 13:30

USA vs.Groot-BrittanniŽ 16:00

USA vs.Ierland 19:30
Zaterdag 15 juli / Saturday, July 15
Play-Offs - 5e-6e Plaats
Nummer 5 vs.Nummer 6 10:30(G16)

Play-Offs - Plaatsing WK
Nummer 3 vs.Nummer 4 13:00(G17)
(Winnaar naar Game 19; Verliezer eindigt op 4e plaats)
(Winner to play in Game 19; Loser finishes in 4th place)

Nummer 1 vs.Nummer 2 16:00(G18)
(Winnaar plaatst zich voor World Cup 2023; Verliezer naar Game 19)
(Winner qualifies for World Cup 2023; Loser to play in Game 19)

Verliezer Game 18 vs.Winnaar Game 17 19:00(G19)
(Winnaar plaatst zich voor World Cup 2023; Verliezer eindigt op 3e plaats)
(Winner qualifies for World Cup 2023; Loser finishes in 3rd place)

17e WBSC WOMEN'S SOFTBALL WORLD CUP
GROUP B
Locatie / Site:
Campo de Bťisbol y Sůfbol RŪo Turia, Valencia (Spanje/Spain) (veld/site Club Sůfbol Fenix Valencia)

Deelnemende landen / Participating countries:
China, Cuba, Nederland (Netherlands), Puerto Rico, Spanje (Spain), Zuid-Afrika (South Africa)
De twee beste ploegen van Groep A, B en C, plus twee Wild Card Teams plaatsen zich voor de WBSC Women's Softball World Cup Finals, die in 2024 worden gespeeld in Castions di Strada en Buttrio in ItaliŽ.
The top two teams of Group A, B and C, plus two Wild Card Teams will advance to the WBSC Women's Softball World Cup Finals, which will be played in 2024 in Castions di Strada and Buttrio in Italy

Dinsdag 18 juli / Tuesday, July 18
Cuba vs.Nederland 11:00

Puerto Rico vs.China 14:00

Spanje vs.Zuid-Afrika 18:00
Woensdag 19 juli / Wednesday, July 19
China vs.Nederland 10:00

Zuid-Afrika vs.Cuba 12:30

Puerto Rico vs.Zuid-Afrika 15:00

Cuba vs.Spanje 18:00
Donderdag 20 juli / Thursday, July 20
Nederland vs.Spanje 10:00

Puerto Rico vs.Cuba 12:30

Nederland vs.Zuid-Afrika 15:00

China vs.Spanje 18:00
Vrijdag 21 juli / Friday, July 21
Nederland vs.Puerto Rico 10:00

Zuid-Afrika vs.China 12:30

China vs.Cuba 15:00

Spanje vs.Puerto Rico 18:00
Zaterdag 22 juli / Saturday, July 22
Play-Offs - 5e-6e Plaats
Nummer 5 vs.Nummer 6 10:00(G16)

Play-Offs - Plaatsing WK
Nummer 3 vs.Nummer 4 12:30(G17)
(Winnaar naar Game 19; Verliezer eindigt op 4e plaats)
(Winner to play in Game 19; Loser finishes in 4th place)

Nummer 1 vs.Nummer 2 15:00(G18)
(Winnaar plaatst zich voor World Cup 2023; Verliezer naar Game 19)
(Winner qualifies for World Cup 2023; Loser to play in Game 19)

Verliezer Game 18 vs.Winnaar Game 17 18:00(G19)
(Winnaar plaatst zich voor World Cup 2023; Verliezer eindigt op 3e plaats)
(Winner qualifies for World Cup 2023; Loser finishes in 3rd place)

17e WBSC WOMEN'S SOFTBALL WORLD CUP
GROUP C
Locaties / Sites:
Campo Comunale da Softball, Castions di Strada (ItaliŽ/Italy) (veld/site ASD Castionese Softball Club)
Campo da Baseball-Softball Gino Michelutti, Buttrio (ItaliŽ/Italy) (veld/site White Sox Buttrio)

Deelnemende landen / Participating countries:
Canada, Filippijnen (Philippines), ItaliŽ (Italy), Japan, Nieuw-Zeeland (New Zealand), Venezuela
De twee beste ploegen van Groep A, B en C, plus twee Wild Card Teams plaatsen zich voor de WBSC Women's Softball World Cup Finals, die in 2024 worden gespeeld in Castions di Strada en Buttrio in ItaliŽ.
The top two teams of Group A, B and C, plus two Wild Card Teams will advance to the WBSC Women's Softball World Cup Finals, which will be played in 2024 in Castions di Strada and Buttrio in Italy

Zaterdag 22 juli / Saturday, July 22
Japan vs.Nieuw-Zeeland 14:00Castions di Strada

Canada vs.Filippijnen 17:00Castions di Strada

ItaliŽ vs.Venezuela 20:00Castions di Strada
Zondag 23 juli / Sunday, July 23
Nieuw-Zeeland vs.ItaliŽ 11:00Buttrio

Canada vs.Venezuela 14:00Buttrio

Filippijnen vs.Japan 17:00Buttrio

ItaliŽ vs.Canada 20:00Buttrio
Maandag 24 juli / Monday, July 24
Venezuela vs.Filippijnen 11:00Buttrio

Canada vs.Japan 14:00Buttrio

Nieuw-Zeeland vs.Venezuela 17:00Buttrio

Filippijnen vs.ItaliŽ 20:00Buttrio
Dinsdag 25 juli / Tuesday, July 25
Canada vs.Nieuw-Zeeland 11:00Castions di Strada

Japan vs.Venezuela 14:00Castions di Strada

Nieuw-Zeeland vs.Filippijnen 17:00Castions di Strada

ItaliŽ vs.Japan 20:00Castions di Strada
Woensdag 26 juli / Wednesday, July 26
Play-Offs - 5e-6e Plaats
Nummer 5 vs.Nummer 6 11:00(G16) (Castions di Strada)

Play-Offs - Plaatsing WK
Nummer 3 vs.Nummer 4 14:00(G17) (Castions di Strada)
(Winnaar naar Game 19; Verliezer eindigt op 4e plaats)
(Winner to play in Game 19; Loser finishes in 4th place)

Nummer 1 vs.Nummer 2 18:00(G18) (Castions di Strada)
(Winnaar plaatst zich voor World Cup 2023; Verliezer naar Game 19)
(Winner qualifies for World Cup 2023; Loser to play in Game 19)

Verliezer Game 18 vs.Winnaar Game 17 20:00(G19) (Castions di Strada)
(Winnaar plaatst zich voor World Cup 2023; Verliezer eindigt op 3e plaats)
(Winner qualifies for World Cup 2023; Loser finishes in 3rd place)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 29 juli / Saturday, July 29
HOOFDKLASSE
Sparks Haarlem vs.Amsterdam Pirates 13:00(DH) Haarlem

Onze Gezellen vs.UVV 13:00(DH) Haarlem

Roef! vs.Tex Town Tigers 13:30(DH) Moergestel

Neptunus vs.Olympia Haarlem 14:00(DH) Rotterdam
Maandag 31 juli / Monday, July 31
EERSTE KLASSE
inhaalwedstrijd
Amsterdam Pirates 2 vs.Hoofddorp Pioniers 19:00Amsterdam
(Wedstrijd was oorspronkelijk vastgesteld voor zaterdag 22 april als Game 2 van een double-header, maar toen afgelast wegens regen/veldconditie en opnieuw vastgesteld voor donderdag 11 mei, maar ook toen afgelast en opnieuw vastgesteld voor vanavond)
(Game was originally scheduled for Saturday, April 22, as Game 2 of a double-header, but then cancelled due to rain/field-conditions and re-scheduled for Thursday, May11, but then also cancelled and re-scheduled for tonight)
Zaterdag 5 augustus / Saturday, August 5
HOOFDKLASSE
Onze Gezellen vs.Tex Town Tigers 13:00(DH) Haarlem

Sparks Haarlem vs.Roef! 13:00(DH) Haarlem

Amsterdam Pirates vs.Olympia Haarlem 14:00(DH) Amsterdam

UVV vs.Neptunus 14:00(DH) Vleuten
Zaterdag 12 augustus / Saturday, August 12
HOOFDKLASSE
Olympia Haarlem vs.Sparks Haarlem 13:00(DH) Haarlem

Onze Gezellen vs.Amsterdam Pirates 13:00(DH) Haarlem

Roef! vs.UVV 13:30(DH) Moergestel

Tex Town Tigers vs.Neptunus 14:00(DH) Enschede
Zondag 13 augustus / Sunday, August 13
HOOFDKLASSE
Amsterdam Pirates vs.Tex Town Tigers 14:00(DH) Amsterdam
Zaterdag 19 augustus / Saturday, August 19
HOOFDKLASSE
Sparks Haarlem vs.Onze Gezellen 13:00(DH) Haarlem

Neptunus vs.Roef! 14:00(DH) Rotterdam

EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Amsterdam Pirates 2 13:00(DH) Capelle a/d IJssel

Hoofddorp Pioniers vs.Onze Gezellen 2 13:30(DH) Hoofddorp

Neptunus/Storks Sirens vs.Sparks Haarlem 2 14:00(DH) Den Haag (veld Storks)

Twins Oosterhout vs.Red Lions 14:00(DH) Oosterhout

45e EUROPEAN PREMIERE CUP
31e EUROPEAN CUP WINNERS CUP A-POULE
17e EUROPEAN CUP WINNERS CUP B-POULE
EUROPEAN PREMIERE CUP
Locaties / Sites:
Campo Comunale Baseball Softball Saronno, Saronno (ItaliŽ/Italy) (veld/site Saronno Baseball/Softball)
Campo da Softball di Legnano, Legnano (ItaliŽ/Italy) (veld/site Legnano Baseball/Softball)

Deelnemende teams / Participating teams:
Poule A: Chicaboo's Stabroek (BelgiŽ/Belgium), Joudrs Praha (TsjechiŽ/Czech Rep.), Olympia Haarlem (Nederland/Netherlands),
Rivas Madrid (Spanje/Spain), Wittenbach Panthers (Zwitserland/Switzerland)
Poule B: Bonn Capitals (Duitsland/Germany), Les Pharaons d'Evry-Courcouronnes (Frankrijk/France), Saronno (ItaliŽ/Italy),
Tex Town Tigers (Nederland/Netherlands), Vienna Wanderers (Oostenrijk/Austria)


EUROPEAN CUP WINNERS CUP A-POULE
Locatie / Site:
Stadio Francesco Nespoli, Caronno Pertusella (ItaliŽ/Italy) (veld/site Rheavendors Caronno Softball)

Deelnemende teams / Participating teams:
Rheavendors Caronno (ItaliŽ/Italy), Les Grizzlys de Grenoble (Frankrijk/France), Hoboken Pioneers (BelgiŽ/Belgium),
Sant Boi (Spanje/Spain), Sparks Haarlem (Nederland/Netherlands), Tempo Praha (TsjechiŽ/Czech Rep.), Wesseling Vermins (Duitsland/Germany)


EUROPEAN CUP WINNERS CUP B-POULE
Locatie / Site:
Sportpark 'Stokeind', Moergestel (Nederland/Netherlands) (veld/site Roef!)

Deelnemende teams / Participating teams:
Barbarians (Groot-BrittanniŽ/Great Britain), Challengers ZŁrich (Zwitserland/Switzerland), Crazy Chicklets (Oostenrijk/Austria),
Medvednica MRKI Medvedi (KroatiŽ/Croatia), Roef! (Nederland/Netherlands), Thunderbirds (IsraŽl/Israel), Titans (Botswana)

Maandag 21 augustus / Monday, August 21
EUROPEAN PREMIERE CUP - Voorronde
Bonn Capitals vs.Saronno 10:30(B) (Saronno

Chicaboo's Stabroek vs.Wittenbach Panthers 10:30(A) Legnano

Rivas Madrid vs.Olympia Haarlem 13:30(A) Saronno

Tex Town Tigers vs.Vienna Wanderers 13:30(B) Legnano

Les Pharaons vs.Bonn Capitals 16:30(B) Saronno

Wittenbach Panthers vs.Joudrs Praha 16:30(A) Legnano

Saronno vs.Tex Town Tigers 20:45(B) Saronno

EUROPEAN CUP WINNERS CUP - A-POULE - Voorronde
Sant Boi vs.Sparks Haarlem 10:00Caronno

Les Grizzlys vs.Rheavendors Caronno 12:30Caronno

Tempo Praha vs.Sant Boi 15:00Caronno

Hoboken Pioneers vs.Wesseling Vermins 17:30Caronno

Rheavendors Caronno vs.Tempo Praha 20:30Caronno

EUROPEAN CUP WINNERS CUP - B-POULE - Voorronde
Titans vs.Challengers ZŁrich 10:00Moergestel

Barbarians vs.Roef! 12:30Moergestel

Medvenica MRKI Medvedi vs.Titans 15:00Moergestel

Crazy Chicklets vs.Thunderbirds 17:30Moergestel

Roef! vs.Medvenica MRKI Medvedi 20:30Moergestel
Dinsdag 22 augustus / Tuesday, August 22
EUROPEAN PREMIERE CUP - Voorronde
Wittenbach Panthers vs.Rivas Madrid 10:30(A) Saronno

Chicaboo's Stabroek vs.Olympia Haarlem 11:00(A) Legnano

Bonn Capitals vs.Vienna Wanderers 13:30(B) Saronno

Les Pharaons vs.Tex Town Tigers 14:00(B) Legnano

Olympia Haarlem vs.Joudrs Praha 16:30Saronno

Rivas Madrid vs.Chicaboo's Stabroek 17:00(A) Legnano

Saronno vs.Les Pharaons 20:00(B) Saronno

EUROPEAN CUP WINNERS CUP - A-POULE - Voorronde
Les Grizzlys vs.Hoboken Pioneers 11:00Caronno

Wesseling Vermins vs.Sparks Haarlem 13:30Caronno

Les Grizzlys vs.Tempo Praha 16:00Caronno

Sant Boi vs.Rheavendors Caronno 18:30Caronno

EUROPEAN CUP WINNERS CUP - B-POULE - Voorronde
Barbarians vs.Crazy Chicklets 11:00Moergestel

Thunderbirds vs.Challengers ZŁrich 13:30Moergestel

Barbarians vs.Medvenica MRKI Medvedi 16:00Moergestel

Titans vs.Roef! 18:30Moergestel
Woensdag 23 augustus / Wednesday, August 23
EUROPEAN PREMIERE CUP - Voorronde
Joudrs Praha vs.Rivas Madrid 10:30(A) Saronno

Vienna Wanderers vs.Les Pharaons 11:00(B) Legnano

Olympia Haarlem vs.Wittenbach Panthers 13:30(A) Saronno

Tex Town Tigers vs.Bonn Capitals 14:00(B) Legnano

Joudrs Praha vs.Chicaboo's Stabroek 16:30(A) Saronno

Vienna Wanderers vs.Saronno 20:00(B) Saronno

EUROPEAN CUP WINNERS CUP - A-POULE - Voorronde
Sparks Haarlem vs.Les Grizzlys 11:00Caronno

Hoboken Pioneers vs.Tempo Praha 13:30Caronno

Sant Boi vs.Wesseling Vermins 16:00Caronno

Rheavendors Caronno vs.Hoboken Pioneers 18:30Caronno

EUROPEAN CUP WINNERS CUP - B-POULE - Voorronde
Challengers ZŁrich vs.Barbarians 11:00Moergestel

Crazy Chicklets vs.Medvenica MRKI Medvedi 13:30Moergestel

Titans vs.Thunderbirds 16:00Moergestel

Roef! vs.Crazy Chicklets 18:30Moergestel
Donderdag 24 augustus / Thursday, August 24
EUROPEAN PREMIERE CUP
Play-Off 1e-6e Plaats (Poule C) & 7e-10e plaats (Poule D)
Nr. 1 B vs.Nr. 2 A 10:30(C) Saronno

Nr. 1 A vs.Nr. 3 B 11:00(C) Legnano

Nr. 4 B vs.Nr. 5 A 13:30(D) Saronno

Nr. 4 A vs.Nr. 5 B 14:00(D) Legnano

Nr. 2 A vs.Nr. 2 B 16:30(C) Saronno

Nr. 3 A vs.Nr. 3 B 17:00(C) Legnano

Nr. 1 A vs.Nr. 1 B 20:00(C) Saronno

EUROPEAN CUP WINNERS CUP - A-POULE - Voorronde
Tempo Praha vs.Sparks Haarlem 11:00Caronno

Wesseling Vermins vs.Les Grizzlys 13:30Caronno

Hoboken Pioneers vs.Sant Boi 16:00Caronno

Rheavendors Caronno vs.Sparks Haarlem 18:30Caronno

EUROPEAN CUP WINNERS CUP - B-POULE - Voorronde
Medvenica MRKI Medvedi vs.Challengers ZŁrich 11:00 Moergestel

Thunderbirds vs.Barbarians 13:30Moergestel

Crazy Chicklets vs.Titans 16:00Moergestel

Roef! vs.Challengers ZŁrich 18:30Moergestel
Vrijdag 25 augustus / Friday, August 25
EUROPEAN PREMIERE CUP
Play-Off 1e-6e Plaats (Poule C) & 7e-10e plaats (Poule D)
Nr. 2 B vs.Nr. 3 A 10:30(C) Saronno

Nr. 2 A vs.Nr. 3 B 13:30(C) Saronno

Nr. 5 B vs.Nr. 5 A 14:00(D) Legnano

Nr. 1 B vs.Nr. 3 A 16:30(C) Saronno

Nr. 4 A vs.Nr. 4 B 17:00(D) Legnano

Nr. 1 A vs.Nr. 2 B 16:30(C) Legnano

EUROPEAN CUP WINNERS CUP - A-POULE - Voorronde
Les Grizzlys vs.Sant Boi 11:00Caronno

Tempo Praha vs.Wesseling Vermins 13:30Caronno

Sparks Haarlem vs.Hoboken Pioneers 16:00Caronno

Wesseling Vermins vs.Rheavendors Caronno 18:30Caronno

EUROPEAN CUP WINNERS CUP - B-POULE - Voorronde
Barbarians vs.Titans 11:00Moergestel

Medvenica MRKI Medvedi vs.Thunderbirds 13:30Moergestel

Challengers ZŁrich vs.Crazy Chicklets 16:00Moergestel

Thunderbirds vs.Roef! 18:30Moergestel
Zaterdag 26 augustus / Saturday, August 26
EUROPEAN PREMIERE CUP
3e-4e Plaats
Nr. 3 C vs.Nr. 4 C 16:30Saronno

Finale
Nr 1 C vs.Nr. 2 C 20:00Saronno

EUROPEAN CUP WINNERS CUP - A-POULE
Play-Offs 5e-7e Plaats
Nummer 5 vs.Nummer 7 10:00Caronno

Nummer 6 vs.Nummer 7 12:30Caronno

Nummer 5 vs.Nummer 6 15:00Caronno

3e-4e Plaats
Nummer 3 vs.Nummer 4 18:00Caronno

Finale
Nummer 1 vs.Nummer 2 20:30Caronno

EUROPEAN CUP WINNERS CUP - B-POULE
Play-Offs 5e-7e Plaats
Nummer 5 vs.Nummer 7 10:00Moergestel

Nummer 6 vs.Nummer 7 12:30Moergestel

Nummer 5 vs.Nummer 6 15:00Moergestel

3e-4e Plaats
Nummer 3 vs.Nummer 4 18:00Moergestel

Finale
Nummer 1 vs.Nummer 2 20:30Moergestel

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / EERSTE KLASSE
Zaterdag 26 augustus / Saturday, August 26
EERSTE KLASSE
Onze Gezellen 2 vs.Twins Oosterhout 13:00(DH) Haarlem

Sparks Haarlem vs.Red Lions 13:00(DH) Haarlem

Hoofddorp Pioniers vs.Euro Stars 13:30(DH) Hoofddorp

Amsterdam Pirates 2 vs.Neptunus/Storks Sirens 14:00(DH) Amsterdam
Zaterdag 2 september / Saturday, September 2
HOOFDKLASSE
Olympia Haarlem vs.Onze Gezellen 13:00(DH) Haarlem

Roef! vs.Amsterdam Pirates 13:30(DH) Moergestel

Tex Town Tigers vs.UVV 14:00(DH) Enschede

Neptunus vs.Sparks Haarlem 14:00(DH) Rotterdam

EERSTE KLASSE
Onze Gezellen 2 vs.Euro Stars 13:00(DH) Haarlem

Sparks Haarlem 2 vs.Hoofddorp Pioniers 13:00(DH) Haarlem

Amsterdam Pirates 2 vs.Twins Oosterhout 14:00(DH) Amsterdam

Red Lions vs.Neptunus/Storks Sirens 14:00(DH) Rijswijk
Zaterdag 9 september / Saturday, September 9
HOOFDKLASSE
Olympia Haarlem vs.Tex Town Tigers 13:00(DH) Haarlem

Sparks Haarlem vs.UVV 13:00(DH) Haarlem

Roef! vs.Onze Gezellen 13:30(DH) Moergestel

Amsterdam Pirates vs.Neptunus 14:00(DH) Amsterdam

EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Hoofddorp Pioniers 13:00(DH) Capelle a/d IJssel

Neptunus/Storks Sirens vs.Amsterdam Pirates 2 14:00(DH) Rotterdam (veld Neptunus)

Red Lions vs.Sparks Haarlem 2 14:00(DH) Rijswijk

Twins Oosterhout vs.Onze Gezellen 2 14:00(DH) Oosterhout
Zaterdag 16 september / Saturday, September 16
HOOFDKLASSE
Olympia Haarlem vs.Roef! 13:00(DH) Haarlem

Sparks Haarlem vs.Tex Town Tigers 13:00(DH) Haarlem

Onze Gezellen vs.Neptunus 13:00(DH) Haarlem

Amsterdam Pirates vs.UVV 14:00(DH) Amsterdam

EERSTE KLASSE
Euro Stars vs.Sparks Haarlem 2 13:00(DH) Capelle a/d IJssel

Hoofddorp Pioniers vs.Twins Oosterhout 13:30(DH) Hoofddorp

Neptunus/Storks Sirens vs.Onze Gezellen 2 14:00(DH) Den Haag (veld Storks)

Red Lions vs.Amsterdam Pirates 2 14:00(DH) Rijswijk
Zaterdag 23 september / Saturday, September 23
HOOFDKLASSE
Olympia Haarlem vs.Neptunus 13:00(DH) Haarlem

Tex Town Tigers vs.Roef! 14:00(DH) Enschede

Amsterdam Pirates vs.Sparks Haarlem 14:00(DH) Amsterdam

UVV vs.Onze Gezellen 14:00(DH) Vleuten
(einde van de reguliere competitie in de Hoofdklasse)
(end of the regular season in the Major League)

EERSTE KLASSE
Onze Gezellen 2 vs.Red Lions 13:00(DH) Haarlem

Sparks Haarlem 2 vs.Amsterdam Pirates 2 13:00(DH) Haarlem

Neptunus/Storks Sirens vs.Hoofddorp Pioniers 14:00(DH) Rotterdam (veld Neptunus)

Twins Oosterhout vs.Euro Stars 14:00(DH) Oosterhout
Zaterdag 30 september / Saturday, September 30
EERSTE KLASSE
Sparks Haarlem 2 vs.Onze Gezellen 2 13:00(DH) Haarlem

Amsterdam Pirates 2 vs.Hoofddorp Pioniers 14:00(DH) Amsterdam

Neptunus/Storks Sirens vs.Twins Oosterhout 14:00(DH) Rotterdam (veld Neptunus)

Red Lions vs.Euro Stars 14:00(DH) Rijswijk
(einde van de reguliere competitie in de Eerste Klasse)
(end of the regular season in the First Division)

HOOFDKLASSE - HOLLAND SERIES (best-of-five)
Zaterdag 7 oktober / Saturday, October 7
HOOFDKLASSE - HOLLAND SERIES (best-of-five, Game 1 & 2)
Nr. 1 Competitie vs.Nr. 2 Competitie 13:00(DH) nog niet bekend
Zaterdag 14 oktober / Saturday, October 14
HOOFDKLASSE - HOLLAND SERIES (best-of-five, Game 3 & indien nodig/if needed 4)
Nr. 2 Competitie vs.Nr. 1 Competitie 13:00(DH) nog niet bekend
Zondag 15 oktober / Sunday, October 15
HOOFDKLASSE - HOLLAND SERIES (best-of-five, Game 5, indien nodig/if needed)
Nr. 1 Competitie vs.Nr. 2 Competitie 13:00nog niet bekend
(einde van de Holland Series)
(end of the Holland Series)
(einde van het seizoen 2023)
(end of the 2023 season)

Mail your suggestions and questions to stoov@wxs.nl - Mail suggesties en vragen naar stoov@wxs.nl
Copyright © 1997-2023 Marco Stoovelaar.