www.grand-slam.nl

Softball Women Scores,

Standings & Stats 2020

Compiled and Copyright © 1997-2020 by Marco Stoovelaar

Welkom...
...op de OfficiŽle Site van Grand Slam * Stats & News, de website die sinds 1997 al 23 jaar geheel gewijd is aan Honkbal EN Softbal in Nederland.

Grand Slam * Stats & News Honkbal
Grand Slam * Stats & News Softbal Heren

Honkbal & Softbal Headlines

Laatste update: 9 juli 2020

Welcome...
...on the Official Site of Grand Slam * Stats & News, the website that is dedicated entirely to Baseball AND Softball in the Netherlands for 23 years since 1997.

Grand Slam * Stats & News Baseball
Grand Slam * Stats & News Softball Men

Baseball & Softball Headlines

Last update: July 9, 2020

Dutch National Softball League 2020
Golden League Silver League

Eindstanden & Statistieken
Final Standings & Statistics

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2020
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2020
OEFENSEIZOEN / EXHIBITION SEASON GOLDEN LEAGUE (HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE)
(Oefenseizoen zou beginnen op zaterdag 14 maart, maar werd afgelast; Oefenseizoen Deel 2 begon op zaterdag 4 juli; bijgewerkt t/m zaterdag 4 juli)
(Exhibition Season was scheduled to open on Saturday, March 14, but was cancelled; Exhibition Season Part 2 opened on Saturday, July 4; through games played on Saturday, July 4)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1ROEF! 21-13-.7501351 - 0 - 10 - 01 - 0 - 10 - 0T 1
QUICK AMERSFOORT 2-1111.2505130 - 00 - 1 - 10 - 1 - 10 - 0T 1
3AMSTERDAM PIRATES ----0½.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
HOOFDDORP PIONIERS ----0½.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
SPARKS HAARLEM ----0½.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
TERRASVOGELS ----0½.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
TEX TOWN TIGERS ----0½.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
OLYMPIA HAARLEM 1-1-01.000350 - 00 - 10 - 10 - 0L 1
Uitslagen | Programma
Scores | Schedule
Met ingang van 12 maart werden alle oefenwedstrijden en toernooien t/m 31 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van nieuwe richtlijnen ivm coronavirus
Effective March 12, all games and tournaments through March 31 were cancelled by the KNBSB due to new guidelines regarding the coronavirus
Met ingang van 15 maart werden alle oefenwedstrijden en toernooien t/m maandag 6 april afgelast naar aanleiding van nieuwe maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus
Effective March 15, all games and tournaments through Monday, April 6 were cancelled due to new guidelines by Government regarding coronavirus
Roef! is regerend landskampioen | Roef! is defending Dutch champion

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2020
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2020
GOLDEN LEAGUE (HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE)
(Competitie zou beginnen op zaterdag 18 april; Competitie begint op zaterdag 18 juli)
(Regular Season was scheduled to open on Saturday, April 18; Season opens on Saturday, July 18)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1AMSTERDAM PIRATES (HK21)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
HOOFDDORP PIONIERS (HK21)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
OLYMPIA HAARLEM (HK21)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
QUICK AMERSFOORT (HK21)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
ROEF! (HK21)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
SPARKS HAARLEM (HK21)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
TERRASVOGELS (HK21)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
TEX TOWN TIGERS (HK21)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Competitie van 28 wedstrijden (was oorspronkelijk ook 28 wedstrijden)| 28-game schedule (was also originally 28 games)
Alle teams spelen twee double-headers (4 wedstrijden) tegen elkaar
All teams play two double-headers (4 games) against each other
Aanvang competitie (oorspronkelijk gepland voor 18 april) op 23 maart, 1 april, 29 april en 12 mei uitgesteld door de KNBSB ivm richtlijnen vanwege de coronavirus (COVID-19) pandemie
Opening season (originally scheduled for April 18), effective March 23, April 1, April 29 and May 12, postponed by the KNBSB, due to measures regarding the coronavirus (COVID-19) pandemic
(HK21) - Alle teams zijn zeker van plaats in Hoofdklasse 2021 (nieuwe naam van de Golden League), omdat er dit seizoen geen degradatie is
(HK21) - All teams have secured a spot in Major League 2021 (new name for the Golden League), as there will be no relegation this season
(KvN) - De ploeg die op de eerste plaats eindigt is landskampioen, omdat de Holland Series dit seizoen is komen te vervallen
(KvN) - The team that finishes in first place is Dutch champion, as the Holland Series has been dropped from the schedule for this season
(EPC) - De landskampioen kwalificeert zich voor deelname aan het European Premiere Cup Toernooi in 2021
(EPC) - The Dutch champion qualifies for participation in the European Premiere Cup Tournament in 2021
(ECWC) - De ploeg die op de tweede plaats eindigt plaatst zich voor de European Cup Winners Cup in 2021
(ECWC) - The team that finishes in second place qualifies for the European Cup Winners Cup in 2021
(KP) - In de oorspronkelijke opzet zouden de zes hoogste teams zich plaatsen zich voor de Kampioenspoule
(KP) - In the original format, the six best teams would qualify for the Championship Pool
(PDP) - In de oorspronkelijke opzet zouden de onderste twee teams spelen met de bovenste vier teams van de Silver League in de Golden League/Silver League Promotie/Degradatiepoule
(PDP) - In the original format, the bottom-two teams would play with the top four teams from the Silver League in the Golden League/Silver League Promotion/Relegation Pool
(EC) - de winnaar van de reguliere competitie kwalificeert zich voor deelname aan de European Cup Winners Cup in 2021; Wanneer dit team ook landskampioen wordt plaatst het zich voor de European Premiere Cup 2021
(EC) - the winner of the regular season qualifies for participation in the European Cup Winners Cup 2021; When this team also wins the championship-title, it will qualify for the European Premiere Cup 2021
In 2021 wordt de naam van de Golden League gewijzigd in Hoofdklasse en zou worden uitgebreid naar 12 teams
In 2021, the Golden League will be renamed 'Hoofdklasse' (Major League) and was to expand to 12 teams
Roef! is regerend landskampioen | Roef! is defending Dutch champion

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2020
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2020
SILVER LEAGUE
(Competitie zou beginnen op zaterdag 18 april; Competitie begint op zaterdag 18 juli)
(Regular Season was scheduled to open on Saturday, April 18; Season opens on Saturday, July 18)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1DSS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
EURO STARS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NEPTUNUS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
ONZE GEZELLEN ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
THE ORIOLES ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
RED LIONS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
TWINS OOSTERHOUT ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
UVV ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Team Rosters
Scores | Schedule | Team Rosters
Competitie van 28 wedstrijden (was oorspronkelijk ook 28 wedstrijden)| 28-game schedule (was also originally 28 games)
Alle teams spelen twee double-headers (4 wedstrijden) tegen elkaar
All teams play two double-headers (4 games) against each other
Aanvang competitie (oorspronkelijk gepland voor 18 april) op 23 maart, 1 april, 29 april en 12 mei uitgesteld door de KNBSB ivm richtlijnen vanwege de coronavirus (COVID-19) pandemie
Opening season (originally scheduled for April 18), effective March 23, April 1, April 29 and May 12, postponed by the KNBSB, due to measures regarding the coronavirus (COVID-19) pandemic
(HK21) - Alle teams zijn zeker van plaats in de Eerste Klasse 2021 (nieuwe naam van de Silver League), omdat er dit seizoen geen promotie- en degradatie-regeling is
(1K21) - All teams have secured a spot in the First Division 2021 (new name for the Silver League), as there will be no promotion or relegation this season
(PDP) - In de oorspronkelijke opzet zouden de bovenste vier teams spelen met de onderste twee teams van de Golden League in de Golden League/Silver League Promotie/Degradatiepoule
(PDP) - In the original format, the top four teams would play with the bottom two teams from the Golden League in the Golden League/Silver League Promotion/Relegation Pool
(B4) - In de oorspronkelijke opzet zouden de onderste vier teams spelen in de Silver League Bottom-4
(B4) - In the original format, the bottom four teams would play in the Silver League Bottom-4
In 2021 wordt de naam van de Silver League gewijzigd in Eerste Klasse
In 2021, the Silver League will be renamed First Division

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2020
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2020
SILVER LEAGUE BOTTOM-4
(Silver League Bottom-4 zou beginnen op zaterdag 22 augustus, maar is vervallen)
(Silver League Bottom-4 was to open on Saturday, August 22, but has been cancelled)
STAND SILVER LEAGUE BOTTOM-4
STANDINGS SILVER LEAGUE BOTTOM-4
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 5 SL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 6 SL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 7 SL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 8 SL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Team Rosters
Scores | Schedule | Team Rosters
Reeks van 12 wedstrijden | 12-game schedule
Alle teams spelen twee double-headers (4 wedstrijden) tegen elkaar
All teams meet each other in two double-headers (4 games)
(PDS) - In de oorspronkelijke opzet zou het bovenste team zich plaatsen voor de Golden League/Silver League Promotie/Degradatie Series tegen de nummer 6 van de Golden League/Silver League Promotie/Degradatie Poule
(PDS) - In the original format, the top-team would have qualified for the Golden League/Silver League Promotion/Relegation Series against the 6th placed team of the Golden League/Silver League Promotion/Relegation Pool
(1K21) - In de oorspronkelijke opzet zouden de teams op de 2e t/m 4e plaats in 2021 in de Eerste Klasse uitkomen (dan de nieuwe naam voor de Silver League)
(1K21) - In the original format, the teams in 2nd, 3rd and 4th place in 2021 would have played in the First Division (which then will be the new name for the Silver League)

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2020
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2020
GOLDEN LEAGUE KAMPIOENSPOULE / CHAMPIONSHIP POOL (HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE)
(Golden League Kampioenspoule zou beginnen op zaterdag 29 augustus, maar is vervallen)
(Golden League Championship Pool would have opened on Saturday, August 29, but has bee cancelled)
STAND GL KAMPIOENSPOULE
STANDINGS GL CHAMPIONSHIP POOL
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 1 GL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 2 GL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 3 GL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 4 GL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 5 GL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 6 GL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Reeks van 10 wedstrijden | 10-game schedule
Alle teams spelen ťťn double-header tegen elkaar
All teams meet each other in one double-header
(HS) - In de oorspronkelijke opzet zouden de teams op de 1e en 2e plaats zich plaatsen zich voor de best-of-three Holland Series
(HS) - In the original format, the teams in 1st and 2nd place would have met in the best-of-three Holland Series
Roef! is regerend landskampioen | Roef! is defending Dutch champion

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2020
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2020
GOLDEN LEAGUE / SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE POULE / PROMOTION/RELEGATION POOL
(Golden/Silver League Promotie/Degradatie Poule zou beginnen op zaterdag 29 augustus, maar is vervallen)
(Golden/Silver League Promotion/Relegation Pool would have opened on Saturday, August 29, but has been cancelled)
STAND GL/SL PROM/DEG POULE
STANDINGS GL/SL PROM/REL POOL
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 7 GL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 8 GL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 1 SL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 2 SL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 3 SL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Nr. 4 SL)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
Reeks van 10 wedstrijden | 10-game schedule
Alle teams spelen ťťn double-header tegen elkaar
All teams meet each other in one double-header
(HK21) - In de oorspronkelijke opzet zouden de teams op de eerste vijf posties in 2021 uitkomen in de Hoofdklasse (dan de nieuwe naam voor de Golden League), die zou worden uitgebreid naar 12 teams
(HK21) - In the original format, the teams in the first five positions would have played in 2021 in the 'Hoofdklasse' (which then will be the new name for the Golden League), which then would expand to 12 teams
(PDS) - In de oorspronkelijke opzet zou het team op de zesde positie uitkomen in de Golden League/Silver League Promotie/Degradatie Series tegen de nummer 1 van de Silver League Bottom-4
(PDS) - In the original format, the team in sixth place would have played in the Golden League/Silver League Promotion/Relegation Series against the first placed team team of the Silver League Bottom-4

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2020
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2020
GOLDEN LEAGUE/SILVER LEAGUE PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
(Golden League/Silver League Promotie/Degradatie Series (best-of-three) zou beginnen op zaterdag 3 oktober, maar is vervallen)
(Golden League/Silver League Promotion/Relegation Series (best-of-three) would have opened on Saturday, October 3, but has been cancelled)
STAND GL/SL PROM/DEG SERIES
STANDINGS GL/SL PROM/REL SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(Nr. 6 GL/SL Prom/Deg Poule)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(Nr. 1 SL Bottom-4)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslag | Programma | Line Score & Box Score | Statistieken | Team Rosters
Score | Schedule | Line Score & Box Score | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-Three
(HK21) - In de oorspronkelijke opzet zou de winnaar in 2021 uitkomen in de Hoofdklasse (dan de nieuwe naam voor de Golden League), die dan zou worden uitgebreid naar 12 teams
(HK21) - In the original format, the winner would have played in 2021 in the 'Hoofdklasse' (which then will be the new name for the Golden League), which then would have expanded to 12 teams
(1K21) - In de oorspronkelijke opzet zou de verliezer in 2021 uitkomen in de Eerste Klasse (dan de nieuwe naam voor de Silver League)
(1K21) - In the original format, the loser would have played in 2021 in the First Division (which then will be the new name for the Silver League)

DUTCH NATIONAL SOFTBALL LEAGUE 2020
SOFTBAL DAMES / SOFTBALL WOMEN 2020
HOLLAND SERIES GOLDEN LEAGUE
(Holland Series (best-of-three) zou beginnen op zaterdag 3 oktober, maar is vervallen)
(Holland Series (best-of-three) would have opend on Saturday, October 3, but has been cancelled)
STAND HOLLAND SERIES
STANDINGS HOLLAND SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(Nr. 1 GL Kampioenspoule)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(Nr. 2 GL Kampioenspoule)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslag | Programma | Line Score & Box Score | Statistieken | Team Rosters
Score | Schedule | Line Score & Box Score | Statistical Leaders | Team Rosters
Best-of-Three
(KvN) - In de oorspronkelijke opzet zou de winnaar van de Holland Series landskampioen zijn; In de nieuwe opzet voor 2020 is de ploeg die op de eerste plaats eindigt in de reguliere competitie landskampioen
(KvN) - The the original format, the winner of the Holland Series was to be the Dutch champion; In the new format for 2020, the team that finishes in first place in the regular season is the Dutch champion
(EPC) - De landskampioen kwalificeert zich voor deelname aan het European Premiere Cup Toernooi in 2021
(EPC) - The Dutch champion qualifies for participation in the European Premiere Cup Tournament in 2021
(ECWC) - Oorspronkelijke opzet: Wanneer het team dat landskampioen wordt ook winnaar is van de reguliere competitie van de Golden League dan plaatst de verliezer van de Holland Series zich voor de European Cup Winners Cup in 2021
(ECWC) - Original format: When the team that wins the Dutch championship-title also is the winner of the regular season of the Golden League then the losing team of the Holland Series qualifies for the European Cup Winners Cup in 2021
Roef! is regerend landskampioen | Roef! is defending Dutch champion

Uitslagen / Scores

20e THE CUP - INTERNATIONAL INDOOR SOFTBALL TOURNAMENT
Locaties / Sites: Margriethal, Groenoordhal, Schiedam (Nederland/Netherlands)

Deelnemende teams / Participating teams:
Poule A: Arsenal United, Velocity United (beide USA), Euro Stars, Neptunus (beide Nederland)
Poule B: Avengers United, Impact United (beide USA), Joudrs Praha (TsjechiŽ), Roef! (Nederland)
Poule C: Chaos United (USA), Czech U18 (TsjechiŽ), Olympia Haarlem, Quick Amersfoort (beide Nederland)
Poule D: Destroyers United (USA), The Mix (Groot-BrittanniŽ), Red Lions, Terrasvogels (beide Nederland)

Vrijdag 17 januari / Friday, January 17
Eerste Ronde
Arsenal United (USA)W-Gregory (1-0)vs.Velocity United (USA)L-Sanders (0-1)4-0 (4½)(A) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde na 4½ inn. met 4-0 voorsprong voor Arsenal United; is ook officiŽle eindstand omdat Arsenal United als thuisploeg voorstond)
(game ended after 4½ inn. with Arsenal United leading 4-0; is also official final score, as Arsenal United led as home team)

Avengers United (USA)L-Gaston (0-1)vs.Impact United (USA)W-Wright (1-0)1-3 (4)(B) (Margriet #2)
(wedstrijd eindigde met 1 uit in 2e5 met 4-1 voorsprong voor Impact United; officiŽle eindstand na 4 volledige innings)
(game ended with 1 out in bottom 5th with Impact United leading 4-1; official final score after 4 complete innings)

Destroyers United (USA)L-Lord (0-1)vs.Red LionsW-vd Oever (1-0)0-6 (4)(D) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde met 1 uit in 2e5 met 6-0 voorsprong voor Red Lions; officiŽle eindstand na 4 volledige innings)
(game ended with 1 out in bottom 5th with Red Lions leading 6-0; official final score after 4 complete innings)

Roef!W-????vs.Joudrs Praha (Tsj.)L-????6-0(B) (Margriet #2)

Chaos United (USA) vs.Czech U18 (Tsj.) 1-1 (4)(C) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde met 1 uit in 2e5 met een 1-1 stand; officiŽle eindstand na 4 volledige innings)
(game ended with 1 out in bottom 5th with a 1-1 score; official final score after 4 complete innings)

Euro StarsL-Zwitzer (0-1)vs.NeptunusW-Voortman (1-0)0-1 (4)(A) (Margriet #2)
(Eva Voortman (3 inn.) en Annelieke Swinkels (1 1/3 inn.) (Neptunus) gooien een Combined No-Hitter)
(Eva Voortman (3 inn.) and Annelieke Swinkels (1 1/3 inn.) (Neptunus) throw a Combined No-Hitter)
(wedstrijd eindigde met 1 uit in 2e5 met 1-0 voorsprong voor Neptunus; officiŽle eindstand na 4 volledige innings)
(game ended with 1 out in bottom 5th with Neptunus leading 1-0; official final score after 4 complete innings)
Zaterdag 18 januari / Saturday, January 18
Eerste Ronde
Quick AmersfoortL-Van Gennip (0-1)vs.Olympia HaarlemW-Andringa (1-0)0-2 (3)(C) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 2e4 met 2-0 voorsprong voor Olympia Haarlem; officiŽle eindstand na 3 volledige innings)
(game ended with 2 outs in bottom 4th with Olympia Haarlem leading 2-0; official final score after 3 complete innings)

The Mix (Gbr.) vs.Terrasvogels 2-2 (4)(D) (Margriet #2)
(wedstrijd eindigde na afloop 1e5 met een 4-2 voorsprong voor Terrasvogels/OG; officiŽle eindstand na 4 volledige innings)
(game ended after completion top 5th with Terrasvogels/OG leading 4-2; official final score after 4 complete innings)

Roef!W-Franka (1-0)vs.Avengers United (USA)L-Gaston (0-2)12-0 (4½)(B) (Groenoord)
(wedstrijd eindigde na 4½ inn. vanwege 10-punten verschil mercy-rule)
(game ended after 4½ inn. due to 10-run difference mercy-rule)

NeptunusW-Hoeverts (1-0)vs.Velocity United (USA)L-Dutton (0-1)5-0 (6)(A) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 2e6 met 5-0 voorsprong voor Neptunus; is ook officiŽle eindstand omdat Neptunus als thuisploeg al voorstond)
(game ended with 2 outs in bottom 6th with Neptunus leading 5-0; is also official final score, as Neptunus already led as home team)

Euro StarsL-Onbekendvs.Arsenal United (USA)W-Radican (1-0)1-4 (4)(A) (Margriet #2)
(wedstrijd eindigde met 1 uit in 2e5 met 4-1 voorsprong voor Arsenal United; officiŽle eindstand na 4 volledige innings)
(game ended with 1 out in bottom 5th with Arsenal United leading 4-1; official final score after 4 complete innings)

Joudrs Praha (Tsj.)W-JanŠčkovŠ (1-0)vs.Impact United (USA)L-Overby (0-1)1-0 (5)(B) (Groenoord)
(wedstrijd eindigde na afloop 1e6 met een 1-1 stand; officiŽle eindstand na 5 volledige innings)
(game ended after completion top 6th with an 1-1 score; official final score after 5 complete innings)

Czech U18 (Tsj.)L-BinkovŠ (0-1)vs.Olympia HaarlemW-Krijgsman (1-0)1-10 (4)(C) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 1e5 met 10-1 voorsprong voor Olympia Haarlem; officiŽle eindstand na 4 volledige innings)
(game ended with 2 outs in top 5th with Olympia Haarlem leading 10-1; official final score after 4 complete innings)

Chaos UnitedW-Kemp (1-0)vs.Quick AmersfoortL-vd Kolk (0-1)4-0 (3)(C) (Margriet #2)
(wedstrijd eindigde met 0 uit in 2e4 met 4-3 voorsprong voor Chaos United; officiŽle eindstand na 3 volledige innings)
(game ended with 0 outs in bottom 4th with Chaos United leading 4-3; official final score after 3 complete innings)

Destroyers United (USA)L-Stringfield (0-1)vs.The Mix (Gbr.)W-Bartels (1-0)0-4 (5)(D) (Groenoord)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 2e5 met 4-0 voorsprong voor The Mix, wat ook als officiŽle eindstand werd verklaard)
(game ended with 2 outs in bottom 5th with The Mix leading 4-0, which also was declared the final score)

Avengers United (USA) vs.Joudrs Praha (Tsj.) 1-1 (5)(B) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 2e5 met een 1-1 stand; wat ook als officiŽle eindstand werd verklaard)
(game ended with 2 outs in bottom 5th with an 1-1 score, which also was declared the final score)

Red LionsL-Jansen (0-1)vs.TerrasvogelsW-Clarijs (1-0)0-4 (3)(D) (Margriet #2)
(wedstrijd eindigde na afloop 1e4 met 5-0 voorsprong voor Terrasvogels/OG; officiŽle eindstand na 3 volledige innings)
(game ended after completion top 4th with Terrasvogels/OG leading 5-0; official final score after 3 complete innings)

Velocity United (USA)L-Dutton (0-2)vs.Euro StarsW-Fehling (1-0)1-5 (4)(A) (Groenoord)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 1e5 met 5-1 voorsprong voor Euro Stars; officiŽle eindstand na 4 volledige innings)
(game ended with 2 outs in top 5th with Euro Stars leading 5-1; official final score after 4 complete innings)

Impact United (USA)L-Overby (0-2)vs.Roef!W-Den Duijn (1-0)0-1 (5)(B) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 1e6 met 4-0 voorsprong voor Roef!; officiŽle eindstand na 5 volledige innings)
(game ended with 2 outs in top 6th with Roef! leading 4-0; official final score after 5 complete innings)
(Sterre den Duijn (Roef!) gooit een No-Hitter)
(Sterre den Duijn (Roef!) throws a No-Hitter)
(Roef! eindigt door de winst op de eerste plaats in Poule B)
(With this win, Roef! finishes in first place in Pool B)

Olympia HaarlemL-Spinas (0-1)vs.Chaos United (USA)W-Kemp (2-0)0-1 (5)(C) (Margriet #2)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 1e6 met 1-0 voorsprong voor Chaos United; officiŽle eindstand na 5 volledige innings)
(game ended with 2 outs in top 6th with Chaos United leading 1-0; official final score after 5 complete innings)
(Chaos eindigt door de winst op de eerste plaats in Poule C)
(With this win, Chaso finishes in first place in Pool C)

Quick AmersfoortW-De Boer (1-0)vs.Czech U18 (Tsj.)L-KŠrnŪkovŠ (0-1)11-0 (3)(C) (Groenoord)
(wedstrijd eindigde met 1 uit in 2e4 met 11-0 voorsprong voor Quick Amersfoort; officiŽle eindstand na 3 volledige innings)
(game ended with 1 out in bottom 4th with Quick Amersfoort leading 11-0; official final score after 3 complete innings)

Arsenal United (USA)L-Thompson (0-1)vs.NeptunusW-Voortman (2-0)2-3 (5)(A) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde na 5 volledige innings)
(game ended after 5 complete innings)
(Neptunus eindigt door de winst op de eerste plaats in Poule A)
(With this win, Neptunus finishes in first place in Pool A)

The Mix (Gbr.)W-Ames (1-0)vs.Red LionsL-vd Ven (0-1)9-0 (3)(D) (Margriet #2)
(wedstrijd eindigde na afloop 1e4 met 9-2 voorsprong voor The Mix; officiŽle eindstand na 3 volledige innings)
(game ended after completion top 4th with The Mix leading 9-2; official final score after 3 complete innings)
(The Mix eindigt op een gedeelde eerste plaats met Terrasvogels/OG; op basis van runsaldo in 1e ronde eindigt The Mix op de eerste plaats in Poule D)
(The Mix finishes in a tie for first place with Terrasvogels/OG; based on the run-difference in the 1st round, The Mix finishes in first place in Pool D)

TerrasvogelsW-Van Eijl (1-0)vs.Destroyers United (USA)L-Lord (0-2)5-0 (4½)(D) (Groenoord)
(wedstrijd eindigde na afloop 1e5 met 5-0 voorsprong voor Terrasvogels/OG; is ook officiŽle eindstand omdat Terrasvogels/OG als thuisploeg al voorstond)
(game ended after completion top 5th with Terrasvogels/OG leading 5-0; is also official final score as Terrasvogels/OG already led as home team)
(Terrasvogels/OG eindigt op een gedeelde eerste plaats met The Mix; op basis van runsaldo in 1e ronde eindigt The Mix op de eerste plaats in Poule D)
(Terrasvogels/OG finishes in a tie for first place with The Mix; based on the run-difference in the 1st round, The Mix finishes in first place in Pool D)


Tweede Ronde (Tussenronde)
Roef! (1B)W-Merkx (1-0)vs.Neptunus (1A)L-Voortman (2-1)2-0 (4½)(W)(#25) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde na afloop 1e5 met 2-0 voorsprong voor Roef!; is ook officiŽle eindstand omdat Roef! als thuisploeg al voorstond)
(game ended after completion top 5th with Roef! leading 2-0; is also official final score as Roef! already led as home team)

Terrasvogels (2D)L-Kramer (0-1)vs.Olympia Haarlem (2C)W-Andringa (2-0)0-3 (4)(X)(#26) (Margriet #2)
(wedstrijd eindigde met 1 uit in 1e5 met 3-0 voorsprong voor Olympia Haarlem; officiŽle eindstand na 4 volledige innings)
(game ended with 1 out in top 5th with Olympia Haarlem leading 3-0; official final score after 4 complete innings)

Quick Amersfoort (3C)L-L. Uytendaal (0-1)vs.Euro Stars (3A)W-Fehling (2-0)0-1 (5)(Y)(#27) (Groenoord)
(wedstrijd eindigde met 0 uit in 1e6 met 1-0 voorsprong voor Euro Stars; officiŽle eindstand na 5 volledige innings)
(game ended with 0 outs in top 6th with Euro Stars leading 1-0; official final score after 5 complete innings)

The Mix (Gbr.) (1D)W-Bartels (2-0)vs.Chaos United (USA) (1C)L-Probeck (0-1)3-0 (4)(W)(#28) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 1e5 met 3-1 voorsprong voor The Mix; officiŽle eindstand na 4 volledige innings)
(game ended with 2 outs in top 5th with The Mix leading 3-1; official final score after 4 complete innings)

Arsenal United (USA) (2A) vs.Joudrs Praha (Tsj.) (2B) 0-0 (4)(X)(#29) (Margriet #2)
(wedstrijd eindigde na afloop 1e5 met 0-0 stand; officiŽle eindstand na 4 volledige innings; Arsenal winnaar gebaseerd op rangschikking na 1e Ronde)
(game ended after completion top 5th with 0-0 score; official final score after 4 complete innings; Arsenal declared winner based on ranking after 1st Round)
(Kaylee Gregory (2 inn.) en Bella Radican (3 inn.) (Arsenal) gooien een Combined No-Hitter)
(Kaylee Gregory (2 inn.) and Bella Radican (3 inn.) (Arsenal) throw a Combined No-Hitter)

Impact United (USA) (3B)L-Overby (0-3)vs.Red Lions (3D)W-Jansen (1-1)3-5 (4)(Y)(#30) (Groenoord)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 1e5 met 5-3 voorsprong voor Red Lions; officiŽle eindstand na 4 volledige innings)
(game ended with 2 outs in top 5th with Red Lions leading 5-3; official final score after 4 complete innings)

Avengers United (USA) (4B)W-Stinnett (1-0)vs.Czech U18 (Tsj.) (4C)L-JasanskŠ (0-1)2-1 (4)(Z)(#31) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 1e5 met 2-1 voorsprong voor Avengers United; officiŽle eindstand na 4 volledige innings)
(game ended with 2 outs in top 5th with Avengers United leading 2-1; official final score after 4 complete innings)

Velocity United (USA) (4A)W-Dutton (1-2)vs.Destroyers United (USA) (4D)L-Lord (0-3)1-0 (4½)(Z)(#32) (Margriet #2)
(wedstrijd eindigde na afloop 1e5 met 1-0 voorsprong voor Velocity United; is ook officiŽle eindstand omdat Velocity United als thuisploeg al voorstond)
(game ended after completion top 5th with Velocity United leading 1-0; is also official final score as Velocity United already led as home team)
Zondag 19 januari / Sunday, January 19
Finaleronde (Eliminatieronde)
The Mix (Gbr.) (W28)L-Ames (1-1)vs.Czech U18 (Tsj.) (L31)W-PospřchovŠ (1-0)4-6 (3)(#34) (Margriet #1)
(stand na 30 minuten na 2 innings 2-2; wedstrijd beslist via tie-break in 3e inning)
(score tied at 2-2 after 30 minutes in 2 innings; game decided via tie-break in 3rd inning)
(Czech U18 naar kwarfinale; The Mix door deze nederlaag uitgeschakeld)
(Czech U18 advances to Quarter Finals; The Mix eliminated due to this loss)

Terrasvogels (L26)W-Clarijs (2-0)vs.Red Lions (W30)L-vd Oever (1-1)6-0 (4½)(#35) (Margriet #2)
(wedstrijd eindigde met 1 uit in 1e5 met 6-0 voorsprong voor Terrasvogels/OG; is ook officiŽle eindstand omdat Terrasvogels/OG als thuisploeg voorstond)
(game ended with 1 out in top 5th with Terrasvogels/OG leading 6-0; is also official final score as Terrasvogels/OG led as home team)
(Terrasvogels/OG naar kwarfinale; Red Lions door deze nederlaag uitgeschakeld)
(Terrasvogels/OG advances to Quarter Finals; Red Lions eliminated due to this loss)

Joudrs Praha (Tsj.) (L29)W-ZoulovŠ (1-0)vs.Euro Stars (W27)L-Zwitzer (0-2)3-1 (3½)(#36) (Groenoord)
(wedstrijd eindigde met 1 uit in 1e4 met 3-1 voorsprong voor Joudrs Praha; is ook officiŽle eindstand omdat Joudrs Praha als thuisploeg voorstond)
(game ended with 1 out in top 4th with Joudrs Praha leading 3-1; is also official final score as Joudrs Praha led as home team)
(Joudrs Praha naar kwarfinale; Euro Stars door deze nederlaag uitgeschakeld)
(Joudrs Praha advances to Quarter Finals; Euro Stars eliminated due to this loss)

Roef! (W25)W-Franka (2-0)vs.Destroyers United (USA) (L32)L-Lord (0-4)2-0 (5)(#37) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 2e5 met 2-0 voorsprong voor Roef!; is ook officiŽle eindstand omdat Roef! als thuisploeg voorstond)
(game ended with 2 outs in bottom 5th with Roef! leading 2-0; is also official final score as Roef! led as home team)
(Roef! naar kwarfinale; Destroyers United door deze nederlaag uitgeschakeld)
(Roef! advances to Quarter Finals; Destroyers United eliminated due to this loss)

Neptunus (L25)W-Hoeverts (2-0)vs.Velocity United (USA) (W32)L-Sanders (0-2)6-1 (6)(#38) (Margriet #2)
(wedstrijd eindigde met 0 uit in 2e6 met 6-1 voorsprong voor Neptunus, dat 2x scoorde in 2e6; is ook officiŽle eindstand omdat Neptunus als thuisploeg voorstond)
(game ended with 2 outs in bottom 6th with Neptunus (which scored 2x in bottom 6th) leading 6-1; is also official final score as Neptunus led as home team)
(Neptunus naar kwarfinale; Velocity United door deze nederlaag uitgeschakeld)
(Neptunus advances to Quarter Finals; Velocity United eliminated due to this loss)

Arsenal Velocity (USA) (W29)L-Gregory (1-1)vs.Quick Amersfoort (L27)W-Van Gennip (1-1)2-6 (4)(#39) (Groenoord)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 1e5 met 6-2 voorsprong voor Quick Amersfoort; officiŽle eindstand na 4 volledige innings)
(game ended with 2 outs in top 5th with Quick Amersfoort leading 6-2; official final score after 4 complete innings)
(Quick Amersfoort naar kwarfinale; Arsenal United door deze nederlaag uitgeschakeld)
(Quick Amersfoort advances to Quarter Finals; Arsenal United eliminated due to this loss)

Chaos United (USA) (L28)W-Kemp (3-0)vs.Avengers United (USA) (W31)L-Stinnett (1-1)10-0 (4½)(#40) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 1e5 met 10-0 voorsprong voor Chaos United; is ook officiŽle eindstand omdat Chaos United als thuisploeg voorstond)
(game ended with 2 outs in top 5th with Chaos United leading 10-0; is also official final score as Chaos United led as home team)
(Chaos United naar kwarfinale; Avengers United door deze nederlaag uitgeschakeld)
(Chaos United advances to Quarter Finals; Avengers United eliminated due to this loss)

Olympia Haarlem (W26)W-Spinas (1-1)vs.Impact United (USA) (L30)L-Overby (0-4)7-3 (4½)(#42) (Groenoord)
(wedstrijd eindigde na afloop 1e5 met 7-3 voorsprong voor Olympia Haarlem; is ook officiŽle eindstand omdat Olympia Haarlem als thuisploeg voorstond)
(game ended after completion top 5th with Olympia Haarlem leading 7-3; is also official final score as Olympia Haarlem led as home team)
(Olympia Haarlem naar kwarfinale; Impact United door deze nederlaag uitgeschakeld)
(Olympia Haarlem advances to Quarter Finals; Impact United eliminated due to this loss)


Kwartfinales
Terrasvogels (W35)W-Van Eijl (2-0)vs.Czech U18 (Tsj.) (W34)L-BinkovŠ (0-2)7-1 (4½)(#41) (Margriet #2)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 1e5 met 7-1 voorsprong voor Terrasvogels/OG; is ook officiŽle eindstand omdat Terrasvogels/OG als thuisploeg voorstond)
(game ended with 2 outs in top 5th with Terrasvogels/OG leading 7-1; is also official final score as Terrasvogels/OG led as home team)
(Terrasvogels/OG naar halve finale; Czech U18 door deze nederlaag uitgeschakeld en eindigt op gedeelde 5e plaats)
(Terrasvogels/OG advances to Semi-Final; Czech U18 eliminated due to this loss, finishes in tie for 5th place)
(Margot van Eijl (4 inn.) en Roos-Marijn Kramer (2/3 inn.) (Terrasvogels/OG) gooien een Combined No-Hitter)
(Margot van Eijl (4 inn.) and Roos-Marijn Kramer (2/3 inn.) (Terrasvogels/OG) throw a Combined No-Hitter)

Roef! (W37)W-Ten Donkelaar (1-0)vs.Joudrs Praha (Tsj.) (W36)L-JanŠčkovŠ (1-1)3-0 (5)(#43) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde met 2 uit in 2e5 met 3-0 voorsprong voor Roef!, dat 1x scoorde in 2e5; is ook officiŽle eindstand omdat Roef! als thuisploeg voorstond)
(game ended with 2 outs in bottom 5th with Roef! (which scored 1x in bottom 5th) leading 3-0; is also official final score as Roef! led as home team)
(Roef! naar halve finale; Joudrs Praha door deze nederlaag uitgeschakeld en eindigt op gedeelde 5e plaats)
(Roef! advances to Semi-Final; Joudrs Praha eliminated due to this loss, finishes in tie for 5th place)

Quick Amersfoort (W39)L-Van Gennip (1-2)vs.Neptunus (W38)W-Voortman (3-1)0-2 (5)(#44) (Margriet #2)
(wedstrijd eindigde met 1 uit in 1e6 met 2-0 voorsprong voor Neptunus; officiŽle eindstand na 5 volledige innings)
(game ended with 1 out in top 6th with Neptunus leading 2-0; official final score after 5 complete innings)
(Neptunus naar halve finale; Quick Amersfoort door deze nederlaag uitgeschakeld en eindigt op gedeelde 5e plaats)
(Neptunus advances to Semi-Final; Quick Amersfoort eliminated due to this loss, finishes in tie for 5th place)
(Eva Voortman (4 2/3 inn.) en Annelieke Swinkels (1/3 inn.) (Neptunus) gooien een Combined No-Hitter)
(Eva Voortman (4 2/3 inn.) and Annelieke Swinkels (1/3 inn.) (Neptunus) throw a Combined No-Hitter)

Chaos United (USA) (W40)L-Probeck (0-2)vs.Olympia Haarlem (W42)W-Spinas (2-1)0-8 (5)(#45) (Groenoord)
(wedstrijd eindigde na 5 volledige innings)
(game ended after 5 complete innings)
(Olympia Haarlem naar halve finale; Chaos United door deze nederlaag uitgeschakeld en eindigt op gedeelde 5e plaats)
(Olympia Haarlem advances to Semi-Final; Chaos United eliminated due to this loss, finishes in tie for 5th place)


Halve Finales
Roef! (W43)L-Merkx (1-1)vs.Olympia Haarlem (W45)W-Andringa (3-0)1-3 (3)(#46) (Margriet #1)
(wedstrijd eindigde na afloop 1e4 met 4-1 voorsprong voor Olympia Haarlem; officiŽle eindstand na 3 volledige innings)
(game ended after completion top 4th with Olympia Haarlem leading 4-1; official final score after 3 complete innings)
(Olympia Haarlem naar finale; Roef! door deze nederlaag uitgeschakeld en eindigt op gedeelde 3e plaats)
(Olympia Haarlem advances to Final; Roef! eliminated due to this loss, finishes in tie for 3rd place)

Terrasvogels (W41)L-Kramer (0-2)vs.Neptunus (W44)W-Voortman (4-1)0-1 (5)(#47) (Margriet #2)
(stand na 30 minuten 0-0 na 4 innings; wedstrijd beslist via tie-break in 5e inning)
(score tied at 0-0 after 30 minutes in 4 innings; game decided via tie-break in 5th inning)
(Neptunus naar finale; Terrasvogels.OG door deze nederlaag uitgeschakeld en eindigt op gedeelde 3e plaats)
(Neptunus advances to Final; Terrasvogels/OG eliminated due to this loss, finishes in tie for 3rd place)


Finale
Olympia Haarlem (W46)L-Spinas (2-2)vs.Neptunus (W47)W-Swinkels (1-0)0-4 (7)(Margriet #1)
Verslag van toernooi
(finale is een 7-inning wedstrijd)
(final is a 7-inning game)
(Neptunus toernooi-winnaar; Olympia Haarlem eindigt op de 2e plaats)
(Neptunus tournament-winner; Olympia Haarlem finishes in 2nd place)

OEFENWEDSTRIJDEN / EXHIBITION GAMES
Zaterdag 8 februari / Saturday, February 8
13e PRE-SEASON TOURNAMENT (Sporthuis Reusel, Reusel; Organisatie: Roef!)
deelnemende teams: Roef!, Roef! 2, Euro Stars, Neptunus, Onze Gezellen, Red Lions, Terrasvogels, UVV (allen Nederland), Les Pharaons (Frankrijk), Nationale Team Oostenrijk
Roef! vs.Les Pharaons (Fra.) 2-1(A) Reusel

Terrasvogels vs.UVV 3-0(B) Reusel

Onze Gezellen vs.Red Lions 1-3(A) Reusel

Euro Stars vs.Oostenrijk 4-2(B) Reusel

Neptunus vs.Roef! 3-0(A) Reusel

Roef! 2 vs.Terrasvogels 0-6(B) Reusel

Les Pharaons (Fra.) vs.Onze Gezellen 0-8(A) Reusel

UVV vs.Euro Stars 1-2(B) Reusel

Neptunus vs.Red Lions 4-0(A) Reusel

Roef! 2 vs.Oostenrijk 0-3(B) Reusel

Roef! vs.Onze Gezellen 1-2(A) Reusel

Terrasvogels vs.Euro Stars 1-1(B) Reusel

Red Lions vs.Les Pharaons (Fra.) 0-8(A) Reusel

Oostenrijk vs.UVV 7-1(B) Reusel
Zondag 9 februari / Sunday, February 9
13e PRE-SEASON TOURNAMENT (Sporthuis Reusel, Reusel; Organisatie: Roef!)
deelnemende teams: Roef!, Roef! 2, Euro Stars, Neptunus, Onze Gezellen, Red Lions, Terrasvogels, UVV (allen Nederland), Les Pharaons (Frankrijk), Nationale Team Oostenrijk
Onze Gezellen vs.Neptunus 1-6(A) Reusel

Euro Stars vs.Roef! 2 5-0(B) Reusel

Red Lions vs.Roef! 0-3(A) Reusel

Oostenrijk vs.Terrasvogels 2-1(B) Reusel

Les Pharaons (Fra.) vs.Neptunus 0-10(A) Reusel

UVV vs.Roef! 2 1-3(B) Reusel

9e-10e plaats
Red Lions (5A) vs.UVV (5B) 0-5Reusel

7e-8e plaats
Les Pharaons (Fra.) (4A) vs.Roef! 2 (4B) 5-2Reusel

5e-6e plaats
Roef! (3A) vs.Terrasvogels (3B) 3-0Reusel

3e-4e plaats
Oostenrijk (2B) vs.Onze Gezellen (2A) 2-3Reusel

Finale
Neptunus (1A) vs.Euro Stars (1B) 9-0Reusel Verslag van Toernooi

OEFENWEDSTRIJDEN / EXHIBITION GAMES
Zaterdag 14 maart / Saturday, March 14
Roef! vs.Quick Amersfoort (DH) afgelast (1)

Amsterdam Pirates vs.DSS (DH) was al vervallen
(1) - Alle wedstrijden t/m 31 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van nieuwe richtlijnen ivm coronavirus op 12 maart
(1) - All games through March 31 cancelled by KNBSB due to new guidelines regarding coronavirus, as announced on March 12
Zaterdag 21 maart / Saturday, March 21
DRIEKAMP ROEF! (organisatie/veld Roef!, Moergestel)
deelnemende teams: Roef!, Olympia Haarlem, Tex Town Tigers (allen Nederland)
Roef! vs.Tex Town Tigers afgelast (1)

Tex Town Tigers vs.Olympia Haarlem afgelast (1)

Olympia Haarlem vs.Roef! afgelast (1)


DRIEKAMP ONZE GEZELLEN (organisatie/veld Onze Gezellen, Haarlem)
deelnemende teams: Onze Gezellen, Amsterdam Pirates, Terrasvogels (allen Nederland)
Onze Gezellen vs.Terrasvogels afgelast (1)

Terrasvogels vs.Amsterdam Pirates afgelast (1)

Onze Gezellen vs.Amsterdam Pirates afgelast (1)


9e MIDDEN-NEDERLAND CUP (organisatie/complex Hilversum Hurricanes, Loosdrecht)
deelnemende teams: Hilversum Hurricanes, Domstad Dodgers, DVH, HCAW/De Zuidvogels, Quick Amersfoort, UVV (allen Nederland), Duitsland, Ierland
Ierland vs.Hilversum Hurricanes afgelast (1)

UVV vs.Domstad Dodgers afgelast (1)

Duitsland vs.HCAW/De Zuidvogels afgelast (1)

Quick Amersfoort vs.DVH afgelast (1)

Domstad Dodgers vs.Ierland afgelast (1)

Hilversum Hurricanes vs.UVV afgelast (1)

DVH vs.Duitsland afgelast (1)

HCAW/De Zuidvogels vs.Quick Amersfoort afgelast (1)

Duitsland vs.Quick Amersfoort afgelast (1)

Ierland vs.UVV afgelast (1)
(1) - Alle wedstrijden t/m 31 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van nieuwe richtlijnen ivm coronavirus op 12 maart
(1) - All games through March 31 cancelled by KNBSB due to new guidelines regarding coronavirus, as announced on March 12
Zondag 22 maart / Sunday, March 22
9e MIDDEN-NEDERLAND CUP (organisatie/complex Hilversum Hurricanes, Loosdrecht)
deelnemende teams: Hilversum Hurricanes, Domstad Dodgers, DVH, HCAW/De Zuidvogels, Quick Amersfoort, UVV (allen Nederland), Duitsland, Ierland
DVH vs.HCAW/De Zuidvogels afgelast (1)

Domstad Dodgers vs.Hilversum Hurricanes afgelast (1)

Halve Finale 1
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 2 Poule B afgelast (1)

Halve Finale 2
Nummer 1 Poule B vs.Nummer 2 Poule A afgelast (1)

5e-6e plaats
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 3 Poule B afgelast (1)

7e-8e plaats
Nummer 4 Poule A vs.Nummer 4 Poule B afgelast (1)

3e-4e plaats
Verliezer Halve Finale 1 vs.Verliezer Halve Finale 2 afgelast (1)

Finale
Winnaar Halve Finale 1 vs.Winnaar Halve Finale 2 afgelast (1)
(1) - Alle wedstrijden t/m 31 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van nieuwe richtlijnen ivm coronavirus op 12 maart
(1) - All games through March 31 cancelled by KNBSB due to new guidelines regarding coronavirus, as announced on March 12
Zaterdag 28 maart / Saturday, March 28
5e HAARLEM SERIES (organisatie/veld Onze Gezellen, Haarlem)
deelnemende teams: Onze Gezellen, Neptunus, Sparks Haarlem, Terrasvogels (allen Nederland)
Terrasvogels vs.Onze Gezellen afgelast (1)

Sparks Haarlem vs.Neptunus afgelast (1)

Terrasvogels vs.Neptunus afgelast (1)

Sparks Haarlem vs.Onze Gezellen afgelast (1)


10e KEISTAD TOERNOOI (organisatie/complex Quick Amersfoort, Amersfoort)
deelnemende teams: Quick Amersfoort, Amsterdam Pirates, Euro Stars, Tex Town Tigers, UVV (allen Nederland)
Euro Stars vs.Amsterdam Pirates afgelast (1)

Quick Amersfoort vs.UVV afgelast (1)

Tex Town Tigers vs.Euro Stars afgelast (1)

UVV vs.Amsterdam Pirates afgelast (1)

Euro Stars vs.UVV afgelast (1)

Quick Amersfoort vs.Tex Town Tigers afgelast (1)

Quick Amersfoort vs.Amsterdam Pirates afgelast (1)

Amsterdam Pirates vs.Tex Town Tigers afgelast (1)

Tex Town Tigers vs.UVV afgelast (1)

Quick Amersfoort vs.Euro Stars afgelast (1)
(1) - Alle wedstrijden t/m 31 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van nieuwe richtlijnen ivm coronavirus op 12 maart
(1) - All games through March 31 cancelled by KNBSB due to new guidelines regarding coronavirus, as announced on March 12
Zondag 29 maart / Sunday, March 29
5e HAARLEM SERIES (organisatie/veld Onze Gezellen, Haarlem)
deelnemende teams: Onze Gezellen, Neptunus, Sparks Haarlem, Terrasvogels (allen Nederland)
Terrasvogels vs.Sparks Haarlem afgelast (1)

Onze Gezellen vs.Neptunus afgelast (1)

3e-4e plaats
Nummer 3 vs.Nummer 4 afgelast (1)

Finale
Nummer 1 vs.Nummer 2 afgelast (1)
(1) - Alle wedstrijden t/m 31 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van nieuwe richtlijnen ivm coronavirus op 12 maart
(1) - All games through March 31 cancelled by KNBSB due to new guidelines regarding coronavirus, as announced on March 12
Vrijdag 3 april / Friday, April 3
37e J.C.J. MASTENBROEK TOERNOOI (organisatie/complex Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Amsterdam Pirates, Olympia Haarlem, Quick Amersfoort, Roef!, Terrasvogels (allen Nederland),
Barracudas ZŁrich (Zwitserland), Carrousel, RusStar Moscow (beide Rusland), Czech Stars, SK Joudrs Praha (beide TsjechiŽ), Nationale Team Duitsland (Duitsland)
Carrousel (Rus.) vs.Barracudas ZŁrich (Zwi.) afgelast (2)

Tex Town Tigers vs.Joudrs Praha (Tsj.) afgelast (2)
(2) - Toernooi door Tex Town Tigers op 13 maart afgelast in verband met coronavirus
(2) - Tournament cancelled on March 13 by Tex Town Tigers due to coronavirus
Zaterdag 4 april / Saturday, April 4
DRIEKAMP SPARKS HAARLEM (veld Sparks Haarlem, Haarlem)
deelnemende teams: Sparks Haarlem, Sparks Haarlem 2, Neptunus (allen Nederland)
Sparks Haarlem 2 vs.Neptunus afgelast (3)

Sparks Haarlem vs.Neptunus afgelast (3)

Sparks Haarlem vs.Sparks Haarlem 2 afgelast (3)
(3) - Alle wedstrijden t/m 6 april afgelast naar aanleiding van nieuwe maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus op 15 maart
(3) - All games through April 6 cancelled due to new guidelines by Government regarding coronavirus, as announced on March 15


37e J.C.J. MASTENBROEK TOERNOOI (organisatie/complex Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Amsterdam Pirates, Olympia Haarlem, Quick Amersfoort, Roef!, Terrasvogels (allen Nederland),
Barracudas ZŁrich (Zwitserland), Carrousel, RusStar Moscow (beide Rusland), Czech Stars, SK Joudrs (beide TsjechiŽ), Nationale Team Duitsland (Duitsland)
Roef! vs.Amsterdam Pirates afgelast (2)

RusStar Moscow (Rus.) vs.Czech Stars (Tsj.) afgelast (2)

Quick Amersfoort vs.Tex Town Tigers afgelast (2)

Terrasvogels vs.Carrousel (Rus.) afgelast (2)

Czech Stars (Tsj.) vs.Olympia Haarlem afgelast (2)

Duitsland vs.Roef! afgelast (2)

Barracudas ZŁrich (Zwi.) vs.Terrasvogels afgelast (2)

Joudrs Praha (Tsj.) vs.Quick Amersfoort afgelast (2)

Amsterdam Pirates vs.Duitsland afgelast (2)

Olympia Haarlem vs.RusStar Moscow (Rus.) afgelast (2)
(2) - Toernooi door Tex Town Tigers op 13 maart afgelast in verband met coronavirus
(2) - Tournament cancelled on March 13 by Tex Town Tigers due to coronavirus
Zondag 5 april / Sunday, April 5
37e J.C.J. MASTENBROEK TOERNOOI (organisatie/complex Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Amsterdam Pirates, Olympia Haarlem, Quick Amersfoort, Roef!, Terrasvogels (allen Nederland),
Barracudas ZŁrich (Zwitserland), Carrousel, RusStar Moscow (beide Rusland), Czech Stars, SK Joudrs (beide TsjechiŽ), Nationale Team Duitsland (Duitsland)
Play-Off 9e t/m 12e plaats (A)
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 3 Poule B afgelast (2)

Play-Off 9e t/m 12e plaats (B)
Nummer 3 Poule C vs.Nummer 3 Poule D afgelast (2)

Play-Off 5e t/m 8e plaats (C)
Nummer 2 Poule A vs.Nummer 2 Poule B afgelast (2)

Play-Off 5e t/m 8e plaats (D)
Nummer 2 Poule C vs.Nummer 2 Poule D afgelast (2)

Halve Finale 1
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 1 Poule B afgelast (2)

Halve Finale 2
Nummer 1 Poule C vs.Nummer 1 Poule D afgelast (2)

11e-12e plaats
Verliezer Play-Off A vs.Verliezer Play-Off B afgelast (2)

9e-10e plaats
Winnaar Play-Off A vs.Winnaar Play-Off B afgelast (2)

7e-8e plaats
Verliezer Play-Off C vs.Verliezer Play-Off D afgelast (2)

5e-6e plaats
Winnaar Play-Off C vs.Winnaar Play-Off D afgelast (2)

3e-4e plaats
Verliezer Halve Finale 1 vs.Verliezer Halve Finale 2 afgelast (2)

Finale
Winnaar Halve Finale 1 vs.Winnaar Halve Finale 2 afgelast (2)
(2) - Toernooi door Tex Town Tigers op 13 maart afgelast in verband met coronavirus
(2) - Tournament cancelled on March 13 by Tex Town Tigers due to coronavirus


9e BRABANT CUP (organisatie/complex Gryphons, Rosmalen)
deelnemende teams: Gryphons, Cardinals, Catch, Ducks, Roef! 2, Starlights (allen Nederland)
Catch vs.Roef! 2 afgelast (3)

Gryphons vs.Starlights afgelast (3)

Roef! 2 vs.Cardinals afgelast (3)

Starlights vs.Ducks afgelast (3)

Ducks vs.Gryphons afgelast (3)

Cardinals vs.Catch afgelast (3)

3e-4e plaats
Nummer 2 Poule A vs.Nummer 2 Poule B afgelast (3)

Finale
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 1 Poule B afgelast (3)
(3) - Alle wedstrijden t/m 6 april afgelast naar aanleiding van nieuwe maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus op 15 maart
(3) - All games through April 6 cancelled due to new guidelines by Government regarding coronavirus, as announced on March 15
Zaterdag 11 april / Saturday, April 11
33e JAN DE WIT TOERNOOI (veld Olympia Haarlem, Haarlem)
deelnemende teams: Olympia Haarlem, Amsterdam Pirates, Neptunus, Red Lions, UVV (allen Nederland),
Bonn Capitals, Wesseling Vermins (beide Duitsland), Carrousel, RusStars Moscow (beide Rusland)
RusStar Moscow (Rus.) vs.Olympia Haarlem afgelast (5)

Red Lions vs.Amsterdam Pirates afgelast (5)

Olympia Haarlem vs.Bonn Capitals (Dui.) afgelast (5)

Carrousel (Rus.) vs.Neptunus afgelast (5)

Amsterdam Pirates vs.Wesseling Vermins (Dui.) afgelast (5)

Neptunus vs.UVV afgelast (5)

Bonn Capitals (Dui.) vs.RusStar Moscow (Rus.) afgelast (5)

Wesseling Vermins (Dui.) vs.Red Lions afgelast (5)

UVV vs.Carrousel (Rus.) afgelast (5)
(5) - Alle wedstrijden afgelast naar aanleiding van aangescherpte maatregelen van de Rijksoverheid tegen het coronavirus per 23 maart, zoals ondermeer het verbod op bijeenkomsten en evenementen tot 1 juni
(5) - All games cancelled due to stricter measures from the Dutch Government against the coronavirus, as announced on March 23, including the prohibition of gatherings and events through June 1
Zondag 12 april / Sunday, April 12
33e JAN DE WIT TOERNOOI (veld Olympia Haarlem, Haarlem)
deelnemende teams: Olympia Haarlem, Amsterdam Pirates, Neptunus, Red Lions, UVV (allen Nederland),
Bonn Capitals, Wesseling Vermins (beide Duitsland), Carrousel, RusStars Moscow (beide Rusland)
Nummer 2 Poule A vs.Nummer 2 Poule B afgelast (5)

Nummer 3 Poule B vs.Nummer 3 Poule C afgelast (5)

Nummer 1 Poule B vs.Nummer 1 Poule C afgelast (5)

Nummer 3 Poule C vs.Nummer 3 Poule A afgelast (5)

Nummer 2 Poule B vs.Nummer 2 Poule C afgelast (5)

Nummer 3 Poule A vs.Nummer 3 Poule B afgelast (5)

Nummer 1 Poule C vs.Nummer 1 Poule A afgelast (5)

Nummer 2 Poule C vs.Nummer 2 Poule A afgelast (5)

Nummer 1 Poule A vs.Nummer 1 Poule B afgelast (5)
(5) - Alle wedstrijden afgelast naar aanleiding van aangescherpte maatregelen van de Rijksoverheid tegen het coronavirus per 23 maart, zoals ondermeer het verbod op bijeenkomsten en evenementen tot 1 juni
(5) - All games cancelled due to stricter measures from the Dutch Government against the coronavirus, as announced on March 23, including the prohibition of gatherings and events through June 1
(einde van het oefenseizoen)
(end of the exhibition season)

GOLDEN LEAGUE / SILVER LEAGUE
COMPETITIE / REGULAR SEASON
Zaterdag 18 april / Saturday, April 18
GOLDEN LEAGUE - OPENING DAY
Roef! vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (4)(DH) naar za. 22 aug. Game-info

Olympia Haarlem vs.Amsterdam Pirates uitgesteld (4)(DH) naar zo. 16 aug. Game-info

Terrasvogels vs.Quick Amersfoort uitgesteld (4)(DH) naar za. 29 aug. Game-info

Tex Town Tigers vs.Sparks Haarlem uitgesteld (4)(DH) naar za. 10 okt. Game-info

SILVER LEAGUE - OPENING DAY
The Orioles vs.DSS uitgesteld (4)(DH) naar za. 17 okt.

Euro Stars vs.Onze Gezellen uitgesteld (4)(DH) naar za. 19 sep.

Neptunus vs.UVV uitgesteld (4)(DH) naar za. 17 okt.

Red Lions vs.Twins Oosterhout uitgesteld (4)(DH) naar za. 5 sep.
(4) - Wedstrijden t/m 27 april door de KNBSB op 23 maart afgelast om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart
(4) - Games through April 27 cancelled by the KNBSB on March 23 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season
Zaterdag 25 april / Saturday, April 25
GOLDEN LEAGUE
Amsterdam Pirates vs.Roef! uitgesteld (4)(DH) naar za. 19 sep. Game-info

Hoofddorp Pioniers vs.Terrasvogels uitgesteld (4)(DH) naar za. 3 okt. Game-info

Quick Amersfoort vs.Tex Town Tigers uitgesteld (4)(DH) naar za. 3 okt. Game-info

Sparks Haarlem vs.Olympia Haarlem uitgesteld (4)(DH) naar za. 17 okt. Game-info

SILVER LEAGUE
Onze Gezellen vs.DSS uitgesteld (4)(DH) naar za. 12 sep.

Twins Oosterhout vs.Euro Stars uitgesteld (4)(DH) naar za. 26 sep.

The Orioles vs.Neptunus uitgesteld (4)(DH) naar za. 19 sep.

UVV vs.Red Lions uitgesteld (4)(DH) naar zo. 16 aug.
(4) - Wedstrijden t/m 27 april door de KNBSB op 23 maart afgelast om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart
(4) - Games through April 27 cancelled by the KNBSB on March 23 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season
Maandag 27 april / Monday, April 27
KONINGSDAG / KING'S DAY

geen wedstrijden vastgesteld / no games scheduled

Zaterdag 2 mei / Saturday, May 2
GOLDEN LEAGUE
Roef! vs.Sparks Haarlem uitgesteld (7)(DH) naar zo. 23 aug. Game-info

Olympia Haarlem vs.Quick Amersfoort uitgesteld (7)(DH) naar za. 10 okt. Game-info

Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (7)(DH) naar za. 17 okt. Game-info

Tex Town Tigers vs.Terrasvogels uitgesteld (7)(DH) naar za. 1 aug. Game-info

SILVER LEAGUE
DSS vs.Twins Oosterhout uitgesteld (7)(DH) naar za. 19 sep.

Onze Gezellen vs.The Orioles uitgesteld (7)(DH) naar za. 26 sep.

Euro Stars vs.UVV uitgesteld (7)(DH) naar za. 3 okt.

Red Lions vs.Neptunus uitgesteld (7)(DH) naar za. 8 aug.
(7) - Wedstrijden t/m 19 mei door de KNBSB op 1 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 31 maart
(7) - Games through May 19 annulled by the KNBSB on April 1 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on March 31
Maandag 4 mei / Monday, May 4
NATIONALE HERDENKING / NATIONAL MEMORIAL DAY


Dinsdag 5 mei / Tuesday, May 5
NATIONALE BEVRIJDINGSDAG / NATIONAL LIBERATION DAY


Zaterdag 9 mei / Saturday, May 9
GOLDEN LEAGUE
Terrasvogels vs.Olympia Haarlem uitgesteld (7)(DH) naar za. 15 aug. Game-info

Sparks Haarlem vs.Amsterdam Pirates uitgesteld (7)(DH) naar za. 12 sep. Game-info

Quick Amersfoort vs.Roef! uitgesteld (7)(DH) naar za. 15 aug. Game-info

Hoofddorp Pioniers vs.Tex Town Tigers uitgesteld (7)(DH) naar za. 5 sep. Game-info

SILVER LEAGUE
UVV vs.DSS uitgesteld (7)(DH) naar za. 26 sep.

Twins Oosterhout vs.Onze Gezellen uitgesteld (7)(DH) naar za. 29 aug.

Neptunus vs.Euro Stars uitgesteld (7)(DH) naar za. 12 sep.

The Orioles vs.Red Lions uitgesteld (7)(DH) naar za. 12 sep.
(7) - Wedstrijden t/m 19 mei door de KNBSB op 1 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 31 maart
(7) - Games through May 19 annulled by the KNBSB on April 1 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on March 31
Zaterdag 16 mei / Saturday, May 16
GOLDEN LEAGUE
Roef! vs.Terrasvogels uitgesteld (7)(DH) naar za. 12 sep. Game-info

Olympia Haarlem vs.Tex Town Tigers uitgesteld (7)(DH) naar za. 25 juli Game-info

Sparks Haarlem vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (7)(DH) naar za. 26 sep. Game-info

Amsterdam Pirates vs.Quick Amersfoort uitgesteld (7)(DH) naar za. 5 sep. Game-info

SILVER LEAGUE
DSS vs.Neptunus uitgesteld (7)(DH) naar za. 5 sep.

Twins Oosterhout vs.The Orioles uitgesteld (7)(DH) naar za. 15 aug.

Onze Gezellen vs.UVV uitgesteld (7)(DH) naar za. 18 juli

Euro Stars vs.Red Lions uitgesteld (7)(DH) naar za. 17 okt.
(7) - Wedstrijden t/m 19 mei door de KNBSB op 1 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 31 maart
(7) - Games through May 19 annulled by the KNBSB on April 1 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on March 31
Donderdag 21 mei / Thursday, May 21
GOLDEN LEAGUE
Terrasvogels vs.Amsterdam Pirates uitgesteld (8)(DH) naar za. 10 okt. Game-info

Olympia Haarlem vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (8)(DH) naar za. 1 aug. Game-info

Quick Amersfoort vs.Sparks Haarlem uitgesteld (8)(DH) naar za. 19 sep. Game-info

Tex Town Tigers vs.Roef! uitgesteld (8)(DH) naar za. 29 aug. Game-info
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21
Zaterdag 23 mei / Saturday, May 23
GOLDEN LEAGUE
Roef! vs.Olympia Haarlem uitgesteld (8)(DH) naar za. 18 juli Game-info

Sparks Haarlem vs.Terrasvogels uitgesteld (8)(DH) naar za. 18 juli Game-info

Amsterdam Pirates vs.Tex Town Tigers uitgesteld (8)(DH) naar za. 15 aug. Game-info

Hoofddorp Pioniers vs.Quick Amersfoort uitgesteld (8)(DH) naar za. 25 juli Game-info

SILVER LEAGUE
UVV vs.Twins Oosterhout uitgesteld (8)(DH) naar za. 25 juli

Neptunus vs.Onze Gezellen uitgesteld (8)(DH) naar za. 15 aug.

Euro Stars vs.The Orioles uitgesteld (8)(DH) naar za. 5 sep.

Red Lions vs.DSS uitgesteld (8)(DH) naar za. 3 okt.
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21
Zaterdag 30 mei / Saturday, May 30
GOLDEN LEAGUE
Hoofddorp Pioniers vs.Roef! uitgesteld (8)(DH) naar za. 10 okt. Game-info

Amsterdam Pirates vs.Olympia Haarlem uitgesteld (8)(DH) naar za. 3 okt. Game-info

Sparks Haarlem vs.Tex Town Tigers uitgesteld (8)(DH) naar za. 22 aug. Game-info

Quick Amersfoort vs.Terrasvogels uitgesteld (8)(DH) naar za. 17 okt. Game-info
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21
Zaterdag 6 juni / Saturday, June 6
GOLDEN LEAGUE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege het Europees Kampioenschap; door ESF op 2 april uitgesteld naar 20-26 september
No games scheduled because of the European Championship; On April 2 by ESF postponed to September 20-26

SILVER LEAGUE
DSS vs.Euro Stars uitgesteld (8)(DH) naar za. 10 okt.

Twins Oosterhout vs.Neptunus uitgesteld (8)(DH) naar za. 10 okt.

Onze Gezellen vs.Red Lions uitgesteld (8)(DH) naar za. 22 aug.

The Orioles vs.UVV uitgesteld (8)(DH) naar za. 22 aug.
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21

22e EUROPEES KAMPIOENSCHAP / 22nd EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Locaties / Sites:
Friuli Venezia Giulia (ItalŽ/Italy)

Deelnemende teams / Participating teams:
Poule A: Ierland (Ireland), ItaliŽ (Italy), Spanje (Spain), TsjechiŽ (Czech Republic), Winnaar Poule C, Winnaar Poule F
Poule B: Frankrijk (France), Griekenland (Greece), Groot-BrittanniŽ (Great Britain), Nederland (Netherlands), Winnaar Poule D, Winnaar Poule E
Poule C: Duitsland (Germany), Hongarije (Hungary), Slowakije (Slovakia), Zwitserland (Switzerland)
Poule D: Bulgarije (Bulgaria), IsraŽl (Israel), KroatiŽ (Croatia), OekraÔne (Ukraine)
Poule E: Litouwen (Lithuania), Oostenrijk (Austria), Polen (Poland)
Poule F: BelgiŽ (Belgium), Denemarken (Denmark), Rusland (Russia)

Top-3 plaatst zich voor WBSC Wereldkampioenschap 2021 / Top-3 qualifies for WBSC Women's World Cup 2021
De kampioen plaatst zich ook voor de World Games 2021 / The champion also qualifies for the World Games 2021
Top-6 plaatst zich voor de Super6 2022 / Top-6 qualifies for the Super6 2022

Het Europees Kampioenschap stond op het programma voor 7 t/m 13 juni, maar op 2 april werd het evenement uitgesteld door de Europese Softbal Bond (ESF) naar 20-26 september vanwege het coronavirus (COVID-19)

The European Championship was scheduled for June 7-13, but on April 2, the event was postponed by the European Softball Federation (ESF) to September 20-26, due to the coronavirus (COVID-19)

Het officiŽle speelschema was nog niet gepubliceerd / The official game schedule was not yet published

GOLDEN LEAGUE / SILVER LEAGUE
COMPETITIE / REGULAR SEASON
Zaterdag 13 juni / Saturday, June 13
WERELD SOFTBAL DAG / WORLD SOFTBALL DAY


GOLDEN LEAGUE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege het Europees Kampioenschap; door ESF op 2 april uitgesteld naar 20-26 september
No games scheduled because of the European Championship; On April 2 by ESF postponed to September 20-26

SILVER LEAGUE
DSS vs.The Orioles uitgesteld (9)(DH) naar za. 29 aug.

Twins Oosterhout vs.Red Lions uitgesteld (9)(DH) naar za. 18 juli

Onze Gezellen vs.Euro Stars uitgesteld (9)(DH) naar za. 1 aug.

UVV vs.Neptunus uitgesteld (9)(DH) naar za. 29 aug.
(9) - Wedstrijden t/m 30 juni door de KNBSB op 12 mei geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na update over corona-maatregelen door de Regering per 6 mei
(9) - Games through June 30 annulled by the KNBSB on May 12 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after an update regarding the corona-measures by the Government on May 6
Zaterdag 20 juni / Saturday, June 20
GOLDEN LEAGUE
Roef! vs.Amsterdam Pirates uitgesteld (9)(DH) naar za. 1 aug.

Olympia Haarlem vs.Sparks Haarlem uitgesteld (9)(DH) naar za. 29 aug.

Terrasvogels vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (9)(DH) naar za. 8 aug.

Tex Town Tigers vs.Quick Amersfoort uitgesteld (9)(DH) naar za. 8 aug.

SILVER LEAGUE
DSS vs.Onze Gezellen uitgesteld (9)(DH) naar za. 25 juli

Euro Stars vs.Twins Oosterhout uitgesteld (9)(DH) naar za. 8 aug.

Neptunus vs.The Orioles uitgesteld (9)(DH) naar za. 1 aug.

Red Lions vs.UVV uitgesteld (9)(DH) naar za. 19 sep.
(9) - Wedstrijden t/m 30 juni door de KNBSB op 12 mei geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na update over corona-maatregelen door de Regering per 6 mei
(9) - Games through June 30 annulled by the KNBSB on May 12 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after an update regarding the corona-measures by the Government on May 6
Zaterdag 27 juni / Saturday, June 27
GOLDEN LEAGUE
Sparks Haarlem vs.Roef! uitgesteld (9)(DH) naar za. 3 okt.

Terrasvogels vs.Tex Town Tigers uitgesteld (9)(DH) naar za. 19 sep.

Quick Amersfoort vs.Olympia Haarlem uitgesteld (9)(DH) naar za. 22 aug.

Hoofddorp Pioniers vs.Amsterdam Pirates uitgesteld (9)(DH) naar za. 29 aug.

SILVER LEAGUE
Twins Oosterhout vs.DSS uitgesteld (9)(DH) naar za. 1 aug.

UVV vs.Euro Stars uitgesteld (9)(DH) naar za. 15 aug.

The Orioles vs.Onze Gezellen uitgesteld (9)(DH) naar za. 8 aug.

Neptunus vs.Red Lions uitgesteld (9)(DH) naar za. 26 sep.
(9) - Wedstrijden t/m 30 juni door de KNBSB op 12 mei geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na update over corona-maatregelen door de Regering per 6 mei
(9) - Games through June 30 annulled by the KNBSB on May 12 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after an update regarding the corona-measures by the Government on May 6

COMPETITIE / REGULAR SEASON
GOLDEN LEAGUE / SILVER LEAGUE
Alle oorspronkelijk geplande wedstrijden in Golden League en Silver League vanaf zaterdag 4 juli zijn vervallen
All original scheduled games in the Golden League and SIlver League from Saturday, July 4 on have been cancelled
Van zaterdag 4 juli t/ zondag 12 juli is een nieuw Oefenprogramma samengesteld; De competitie begint op zaterdag 18 juli
From Saturday, July 4 through Sunday July 12, a new Exhibition Schedule has been compiled; The Regular Season opens op Saturday, July 18

OEFENWEDSTRIJDEN DEEL 2 / EXHIBITION GAMES PART 2
Zaterdag 4 juli / Saturday, July 4
Roef! vs.Quick Amersfoort 8-0
5-5

Neptunus vs.Olympia Haarlem 5-3
gest.

(regen,1e inn.,1-1)

Hoofddorp Pioniers vs.Tex Town Tigers (DH) (vervallen)

Sparks Haarlem vs.Twins Oosterhout afg.(DH) (regen)

DRIEKAMP ONZE GEZELLEN (organisatie/veld Onze Gezellen, Haarlem
deelnemende teams: Onze Gezellen, Amsterdam Pirates, Terravogels (allen Nederland)
Onze Gezellen vs.Amsterdam Pirates afg.(regen)

Amsterdam Pirates vs.Terrasvogels afg.(regen)

Terrasvogels vs.Onze Gezellen afg.(regen)

Programma / Schedule

COMPETITIE / REGULAR SEASON
GOLDEN LEAGUE / SILVER LEAGUE
Alle oorspronkelijk geplande wedstrijden in Golden League en Silver League vanaf zaterdag 4 juli zijn vervallen
All original scheduled games in the Golden League and SIlver League from Saturday, July 4 on have been cancelled
Van zaterdag 4 juli t/ zondag 12 juli is een nieuw Oefenprogramma samengesteld; De competitie begint op zaterdag 18 juli
From Saturday, July 4 through Sunday July 12, a new Exhibition Schedule has been compiled; The Regular Season opens op Saturday, July 18

OEFENWEDSTRIJDEN DEEL 2 / EXHIBITION GAMES PART 2
Dinsdag 7 juli / Tuesday, July 7
Onze Gezellen vs.Terrasvogels 19:30Haarlem
Zaterdag 11 juli / Saturday, July 11
DRIEKAMP AMSTERDAM PIRATES (organisatie/veld Amsterdam Pirates, Amsterdam
deelnemende teams: Amsterdam Pirates, Hoofddorp Pioniers, Tex Town Tigers (allen Nederland)
Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers 11:00Amsterdam (veld Pirates)

Hoofddorp Pioniers vs.Tex Town Tigers 13:00Amsterdam (veld Pirates)

Tex Town Tigers vs.Amsterdam Pirates 15:00Amsterdam (veld Pirates)

33e JAN DE WIT TOERNOOI (organisatie/complex Olympia Haarlem, Haarlem)
deelnemende teams: Poule A: Olympia Haarlem, Onze Gezellen, Red Lions, Roef!; Poule B: Neptunus, Quick Amersfoort, Terrasvogels, UVV (allen Nederland)
Olympia Haarlem vs.Onze Gezellen 10:00Haarlem (veld Olympia Haarlem)

Terrasvogels vs.UVV 10:30Haarlem (veld Olympia Haarlem)

Red Lions vs.Roef! 11:20Haarlem (veld Olympia Haarlem)

Neptunus vs.Quick Amersfoort 11:50Haarlem (veld Olympia Haarlem)

Roef! vs.Olympia Haarlem 12:40Haarlem (veld Olympia Haarlem)

Quick Amersfoort vs.Terrasvogels 13:10Haarlem (veld Olympia Haarlem)

Onze Gezellen vs.Red Lions 14:00Haarlem (veld Olympia Haarlem)

UVV vs.Neptunus 14:30Haarlem (veld Olympia Haarlem)

Red Lions vs.Olympia Haarlem 15:20Haarlem (veld Olympia Haarlem)

Neptunus vs.Terrasvogels 15:50Haarlem (veld Olympia Haarlem)

Roef! vs.Onze Gezellen 16:40Haarlem (veld Olympia Haarlem)

Quick Amersfoort vs.UVV 17:10Haarlem (veld Olympia Haarlem)

Finale
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 1 Poule B 18:00Haarlem (veld Olympia Haarlem)
(einde van het oefenseizoen)
(end of the exhibition season)

INTERNATIONALE OEFENWEDSTRIJDEN / INTERNATIONAL EXHIBITION GAMES
Zondag 12 juli / Sunday, July 12
Duitsland vs.Nederland 13:00(DH) Wesseling (Duitsland)
(Wedstrijden worden gespeeld op het veld van Wesseling Vermins / Games will be played at the site of Wesseling Vermins)

GOLDEN LEAGUE / SILVER LEAGUE
COMPETITIE / REGULAR SEASON
Zaterdag 18 juli / Saturday, July 18
GOLDEN LEAGUE - OPENING DAY
Roef! vs.Olympia Haarlem 14:00(DH) Moergestel

Sparks Haarlem vs.Terrasvogels 14:00(DH) (Haarlem)

Quick Amersfoort vs.Amsterdam Pirates 14:00(DH) Amersfoort

Tex Town Tigers vs.Hoofddorp Pioniers 15:00(DH) Enschede

SILVER LEAGUE - OPENING DAY
Neptunus vs.DSS 14:00(DH) Rotterdam

Twins Oosterhout vs.Red Lions 14:00(DH) Oosterhout

Onze Gezellen vs.UVV 14:00(DH) Haarlem

The Orioles vs.Euro Stars 14:00(DH) Bergschenhoek
Zaterdag 25 juli / Saturday, July 25
GOLDEN LEAGUE
Terrasvogels vs.Roef! 14:00(DH) Haarlem (veld Onze Gezellen)

Olympia Haarlem vs.Tex Town Tigers 14:00(DH) Haarlem

Hoofddorp Pioniers vs.Quick Amersfooort 14:00(DH) Hoofddorp

Amsterdam Pirates vs.Sparks Haarlem 14:00(DH) Amsterdam

SILVER LEAGUE
DSS vs.Onze Gezellen 14:00(DH) Haarlem

UVV vs.Twins Oosterhout 14:00(DH) Vleuten

Euro Stars vs.Neptunus 14:00(DH) Capelle a/d IJssel

Red Lions vs.The Orioles 15:00(DH) Rijswijk

32e OLYMPISCHE SPELEN / 32nd OLYMPIC GAMES
Locaties / Sites:
Yokohama Stadium, Naka-ku, Yokohama-shi, Kanagawa Prefecture (Japan) (stadion/site Yokohama DeNA BayStars)
Fukushima Azuma Baseball Stadium, Azuma Sports Park, Sabara, Fukushima-shi, Fukushima Prefecture (Japan)

Deelnemende landen / Participating countries:
Japan, AustraliŽ (Australia), Canada, ItaliŽ (Italy), Mexico, USA

Op dinsdag 24 maart maakten het Internationaal Olympisch Comitť en het Organisatie-Comitť Tokyo 2020 bekend dat de Olympische Spelen zijn uitgesteld naar 2021.
Gezamenlijke verklaring International Olympic Committee en Tokyo 2020 Organizing Committee

On Tuesday, March 24, the International Olympic Committee and the Tokyo 2020 Organizing Committee announced that the Olympic Games are postponed to 2021.
Joint statement International Olympic Committee and Tokyo 2020 Organizing Committee

Woensdag 22 juli / Wednesday, July 22
Japan vs.AustraliŽ uitgesteld naar 2021

USA vs.ItaliŽ uitgesteld naar 2021

Canada vs.Mexico uitgesteld naar 2021
Donderdag 23 juli / Thursday, July 23
Japan vs.AustraliŽ uitgesteld naar 2021

USA vs.ItaliŽ uitgesteld naar 2021

Canada vs.Mexico uitgesteld naar 2021
Zaterdag 25 juli / Saturday, July 25
Canada vs.AustraliŽ uitgesteld naar 2021

Mexico vs.USA uitgesteld naar 2021

ItaliŽ vs.Japan uitgesteld naar 2021
Zondag 26 juli / Sunday, July 26
USA vs.AustraliŽ uitgesteld naar 2021

Japan vs.Canada uitgesteld naar 2021

Mexico vs.ItaliŽ uitgesteld naar 2021
Maandag 27 juli / Monday, July 27
USA vs.Japan uitgesteld naar 2021

ItaliŽ vs.Canada uitgesteld naar 2021

AustraliŽ vs.Mexico uitgesteld naar 2021
Dinsdag 28 juli / Tuesday, July 28
3e-4e plaats
Nummer 3 vs.Nummer 4 uitgesteld naar 2021

Finale
Nummer 1 vs.Nummer 2 uitgesteld naar 2021

GOLDEN LEAGUE / SILVER LEAGUE
COMPETITIE / REGULAR SEASON
Zaterdag 1 augustus / Saturday, August 1
GOLDEN LEAGUE
Roef! vs.Amsterdam Pirates 14:00(DH) Moergestel

Olympia Haarlem vs.Hoofddorp Pioniers 14:00(DH) Haarlem

Tex Town Tigers vs.Terrasvogels 15:00(DH) Enschede

SILVER LEAGUE
Twins Oosterhout vs.DSS 14:00(DH) Oosterhout

Onze Gezellen vs.Euro Stars 14:00(DH) Haarlem

Neptunus vs.The Orioles 14:00(DH) Rotterdam
Zaterdag 8 augustus / Saturday, August 8
GOLDEN LEAGUE
Terrasvogels vs.Hoofddorp Pioniers 14:00(DH) Haarlem (veld Onze Gezellen)

Tex Town Tigers vs.Quick Amersfoort 15:00(DH) Enschede

SILVER LEAGUE
DSS vs.UVV 14:00(DH) Haarlem

Euro Stars vs.Twins Oosterhout 14:00(DH) Capelle a/d IJssel

The Orioles vs.Onze Gezellen 14:00(DH) Bergschenhoek

Red Lions vs.Neptunus 15:00(DH) Rijswijk
Zaterdag 15 augustus / Saturday, August 15
GOLDEN LEAGUE
Quick Amersfoort vs.Roef! 14:00(DH) Amersfoort

Terrasvogels vs.Olympia Haarlem 14:00(DH) Haarlem (veld Onze Gezellen)

Hoofddorp Pioniers vs.Sparks Haarlem 14:00(DH) Hoofddorp

Amsterdam Pirates vs.Tex Town Tigers 14:00(DH) Amsterdam

SILVER LEAGUE
DSS vs.Red Lions 14:00(DH) Haarlem

Twins Oosterhout vs.The Orioles 14:00(DH) Oosterhout

Neptunus vs.Onze Gezellen 14:00(DH) Rotterdam

UVV vs.Euro Stars 14:00(DH) Vleuten
Zondag 16 augustus / Sunday, August 16
GOLDEN LEAGUE
Olympia Haarlem vs.Amsterdam Pirates 14:00(DH) Haarlem

SILVER LEAGUE
UVV vs.Red Lions 14:00(DH) Vleuten

43e EUROPEAN PREMIERE CUP / 29e EUROPEAN CUP WINNERS CUP
EUROPEAN PREMIERE CUP
Locatie / Site:
Buttrio, Friuli Venezia Giulia (ItaliŽ/Italy) (complex/site White Sox Buttrio)

Deelnemende teams / Participating teams:
Barracudas ZŁrich (Zwitserland/Switzerland), Bollate (ItaliŽ/Italy), Bussolengo (ItaliŽ/Italy), Carrousel (Rusland/Russia),
Les Comanches (Frankrijk/France), Hoboken Pioneers (BelgiŽ/Belgium), Rivas Sofbol (Spanje/Spain),
Roef! (Nederland/Netherlands), Žraloci Ledenice (TsjechiŽ/Czech Rep.)

Het toernooi om de European Premiere Cup stond op het programma voor maandag 17 t/m zaterdag 22 augustus, maar op 2 april werd het evenement afgelast door de Europese Softbal Bond (ESF) vanwege het coronavirus (COVID-19)

The European Premiere Cup tournament was scheduled for Monday, August 17 through Saturday, August 22, but on April 2, the event was cancelled by the European Softball Federation (ESF), due to the coronavirus (COVID-19)

Het officiŽle speelschema was nog niet gepubliceerd / The official game schedule was not yet published


EUROPEAN CUP WINNERS CUP
Locaties / Sites:
Saronno (ItaliŽ/Italy) (complex Saronno Softball)
Legnano (ItaliŽ/Italy) complex Legnano Softball)

Deelnemende teams / Participating teams:
Akademiks Sofia (Bulgarije/Bulgaria), Chicaboo's (BelgiŽ/Belgium), Crazy Chicklets (Oostenrijk/Austria), Fenix Valencia (Spanje/Spain),
Forlž (ItaliŽ/Italy), Hamburg Knights (Duitsland/Germany), Joudrs Praha (TsjechiŽ/Czech Rep.), Moscovia (Rusland/Russia),
New Zealand ISA (Nieuw-Zeeland/New Zealand), Olympia Haarlem (Nederland/Netherlands), Les Pharaons (Frankrijk/France),
Saronno (ItaliŽ/Italy), Therwil Flyers (Zwitserland/Switzerland)

Het toernooi om de European Cup Winners Cup stond op het programma voor maandag 17 t/m zaterdag 22 augustus, maar op 2 april werd het evenement afgelast door de Europese Softbal Bond (ESF) vanwege het coronavirus (COVID-19)

The European Cup Winners Cup tournament was scheduled for Monday, August 17 through Saturday, August 22, but on April 2, the event was cancelled by the European Softball Federation (ESF), due to the coronavirus (COVID-19)

Het officiŽle speelschema was nog niet gepubliceerd / The official game schedule was not yet published

GOLDEN LEAGUE / SILVER LEAGUE
COMPETITIE / REGULAR SEASON
Zaterdag 22 augustus / Saturday, August 22
GOLDEN LEAGUE
Roef! vs.Hoofddorp Pioniers 14:00(DH) Moergestel

Sparks Haarlem vs.Tex Town Tigers 14:00(DH) Haarlem

Quick Amersfoort vs.Olympia Haarlem 14:00(DH) Amersfoort

Amsterdam Pirates vs.Terrasvogels 14:00(DH) Amsterdam

SILVER LEAGUE
Euro Stars vs.DSS 14:00(DH) Capelle a/d IJssel

Neptunus vs.Twins Oosterhout 14:00(DH) Rotterdam

Onze Gezellen vs.Red Lions 14:00(DH) Haarlem

The Orioles vs.UVV 14:00(DH) Bergschenhoek
Zondag 23 augustus / Sunday, August 23
GOLDEN LEAGUE
Roef! vs.Sparks Haarlem 14:00(DH) Moergestel
Zaterdag 29 augustus / Saturday, August 29
GOLDEN LEAGUE
Olympia Haarlem vs.Sparks Haarlem 14:00(DH) Haarlem

Terrasvogels vs.Quick Amersfoort 14:00(DH) Haarlem (veld Onze Gezellen)

Hoofddorp Pioniers vs.Amsterdam Pirates 14:00(DH) Hoofddorp

Tex Town Tigers vs.Roef! 15:00(DH) (Enschede)

SILVER LEAGUE
DSS vs.The Orioles 14:00(DH) Haarlem

Twins Oosterhout vs.Onze Gezellen 14:00(DH) Oosterhout

UVV vs.Neptunus 14:00(DH) Vleuten

Red Lions vs.Euro Stars 15:00(DH) Rijswijk
Zaterdag 5 september / Saturday, September 5
GOLDEN LEAGUE
Olympia Haarlem vs.Roef! 14:00(DH) Haarlem

Terrasvogels vs.Sparks Haarlem 14:00(DH) Haarlem (veld Onze Gezellen)

Hoofddorp Pioniers vs.Tex Town Tigers 14:00(DH) Hoofddorp

Amsterdam Pirates vs.Quick Amersfoort 14:00(DH) Amersfoort

SILVER LEAGUE
DSS vs.Neptunus 14:00(DH) Haarlem

UVV vs.Onze Gezellen 14:00(DH) Vleuten

Euro Stars vs.The Orioles 14:00(DH) Capelle a/d IJssel

Red Lions vs.Twins Oosterhout 15:00(DH) Rijswijk
Zondag 6 september / Sunday, September 6
GOLDEN LEAGUE
Sparks Haarlem vs.Quick Amersfoort 14:00(DH) Haarlem
Zaterdag 12 september / Saturday, September 12
GOLDEN LEAGUE
Roef! vs.Terrasvogels 14:00(DH) Moergestel

Sparks Haarlem vs.Amsterdam Pirates 14:00(DH) Haarlem

Quick Amersfoort vs.Hoofddorp Pioniers 14:00(DH) Amersfoort

Tex Town Tigers vs.Olympia Haarlem 15:00(DH) Enschede

SILVER LEAGUE
Onze Gezellen vs.DSS 14:00(DH) Haarlem

Twins Oosterhout vs.UVV 14:00(DH) Oosterhout

Neptunus vs.Euro Stars 14:00(DH) Rotterdam

The Orioles vs.Red Lions 14:00(DH) Bergschenhoek
Zaterdag 19 september / Saturday, September 19
GOLDEN LEAGUE
Amsterdam Pirates vs.Roef! 14:00(DH) Amsterdam

Terrasvogels vs.Tex Town Tigers 14:00(DH) Haarlem (veld Onze Gezellen)

Hoofddorp Pioniers vs.Olympia Haarlem 14:00(DH) Hoofddorp

Quick Amersfoort vs.Sparks Haarlem 14:00(DH) Amersfooort

SILVER LEAGUE
DSS vs.Twins Oosterhout 14:00(DH) Haarlem

Euro Stars vs.Onze Gezellen 14:00(DH) Capelle a/d IJssel

The Orioles vs.Neptunus 14:00(DH) Bergschenhoek

Red Lions vs.UVV 15:00(DH) Rijswijk

22e EUROPEES KAMPIOENSCHAP / 22nd EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Locaties / Sites:
Friuli Venezia Giulia (ItalŽ/Italy)

Deelnemende teams / Participating teams:
Poule A: Ierland (Ireland), ItaliŽ (Italy), Spanje (Spain), TsjechiŽ (Czech Republic), Winnaar Poule C, Winnaar Poule F
Poule B: Frankrijk (France), Griekenland (Greece), Groot-BrittanniŽ (Great Britain), Nederland (Netherlands), Winnaar Poule D, Winnaar Poule E
Poule C: Duitsland (Germany), Hongarije (Hungary), Slowakije (Slovakia), Zwitserland (Switzerland)
Poule D: Bulgarije (Bulgaria), IsraŽl (Israel), KroatiŽ (Croatia), OekraÔne (Ukraine)
Poule E: Litouwen (Lithuania), Oostenrijk (Austria), Polen (Poland)
Poule F: BelgiŽ (Belgium), Denemarken (Denmark), Rusland (Russia)

Top-3 plaatst zich voor WBSC Wereldkampioenschap 2021 / Top-3 qualifies for WBSC Women's World Cup 2021
De kampioen plaatst zich ook voor de World Games 2021 / The champion also qualifies for the World Games 2021
Top-6 plaatst zich voor de Super6 2022 / Top-6 qualifies for the Super6 2022

Het EK stond op het programma voor 7 t/m 13 juni, maar op 2 april werd het evenement uitgesteld door de Europese Softbal Bond (ESF) vanwege het coronavirus (COVID-19)
The Championship was scheduled for June 7-13, but on April 2, the event was postponed by the European Softball Federation (ESF), due to the coronavirus (COVID-19)

De nieuwe speeldata waren zondag 20 t/m zaterdag 26 september, maar op 5 mei werd het toernooi uitgesteld naar 2021 door de Europese Softbal Bond (ESF)

The new dates were Sunday, September 20 through Saturday, September 26, but on May 5, the tournament was postponed to 2021 by the European Softball Federation (ESF)

Het officiŽle speelschema was nog niet gepubliceerd / The official game schedule was not yet published

GOLDEN LEAGUE / SILVER LEAGUE
COMPETITIE / REGULAR SEASON
Zaterdag 26 september / Saturday, September 26
Roef! vs.Quick Amersfoort 14:00(DH) Moergestel

Olympia Haarlem vs.Terrasvogels 14:00(DH) Haarlem

Sparks Haarlem vs.Hoofddorp Pioniers 14:00(DH) Haarlem

Tex Town Tigers vs.Amsterdam Pirates 15:00(DH) Enschede

SILVER LEAGUE
UVV vs.DSS 14:00(DH) Vleuten

Twins Oosterhout vs.Euro Stars 14:00(DH) Oosterhout

Onze Gezellen vs.The Orioles 14:00(DH) Haarlem

Neptunus vs.Red Lions 14:00(DH) Rotterdam
Zaterdag 3 oktober / Saturday, October 3
Sparks Haarlem vs.Roef! 14:00(DH) Haarlem

Amsterdam Pirates vs.Olympia Haarlem 14:00(DH) Amsterdam

Hoofddorp Pioniers vs.Terrasvogels 14:00(DH) Hoofddorp

Quick Amersfoort vs.Tex Town Tigers 14:00(DH) Amersfoort

SILVER LEAGUE
The Orioles vs.Twins Oosterhout 14:00(DH) Bergschenhoek

Euro Stars vs.UVV 14:00(DH) Capelle a/d IJssel

Onze Gezellen vs.Neptunus 14:00(DH) Haarlem

Red Lions vs.DSS 15:00(DH) Rijswijk
Zaterdag 10 oktober / Saturday, October 10
Hoofddorp Pioniers vs.Roef! 14:00(DH) Hoofddorp

Olympia Haarlem vs.Quick Amersfoort 14:00(DH) Haarlem

Terrasvogels vs.Amsterdam Pirates 14:00(DH) Haarlem (veld Onze Gezellen)

Tex Town Tigers vs.Sparks Haarlem 15:00(DH) Enschede

SILVER LEAGUE
DSS vs.Euro Stars 14:00(DH) Haarlem

Twins Oosterhout vs.Neptunus 14:00(DH) Oosterhout

UVV vs.The Orioles 14:00(DH) Vleuten

Red Lions vs.Onze Gezellen 15:00(DH) Rijswijk
Zaterdag 17 oktober / Saturday, October 17
Roef! vs.Tex Town Tigers 14:00(DH) Moergestel

Sparks Haarlem vs.Olympia Haarlem 14:00(DH) Haarlem

Quick Amerfoort vs.Terrasvogels 14:00(DH) Amersfoort

Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers 14:00(DH) Amsterdam
(einde van de reguliere competitie in de Golden League)
(end of the regular season in the Golden League)

SILVER LEAGUE
The Orioles vs.DSS 14:00(DH) Bergschenhoek

Onze Gezellen vs.Twins Oosterhout 14:00(DH) Haarlem

Neptunus vs.UVV 14:00(DH) Rotterdam

Euro Stars vs.Red Lions 14:00(DH) Capelle a/d IJssel
(einde van de reguliere competitie in de Golden League)
(end of the regular season in the Golden League)
(einde van het seizoen 2020)
(end of the 2020 season)

Mail your suggestions and questions to stoov@wxs.nl - Mail suggesties en vragen naar stoov@wxs.nl
Copyright © 1997-2020 Marco Stoovelaar.