www.grand-slam.nl

Baseball Scores,

Standings & Stats 2020

Compiled and Copyright © 1997-2020 by Marco Stoovelaar

Welkom...
...op de OfficiŰle Site van Grand Slam * Stats & News, de website die sinds 1997 al (ruim) 23 jaar geheel gewijd is aan Honkbal EN Softbal in Nederland.

Grand Slam * Stats & News Softbal Dames
Grand Slam * Stats & News Softbal Heren

Honkbal & Softbal Headlines

Laatste update: 4 juni 2020

Welcome...
...on the Official Site of Grand Slam * Stats & News, the website that is dedicated entirely to Baseball AND Softball in the Netherlands for (over) 23 years since 1997.

Grand Slam * Stats & News Softball Women
Grand Slam * Stats & News Softball Men

Baseball & Softball Headlines

Last update: June 4, 2020

Hoofdklasse Honkbal / Major League Baseball 2020
Overgangsklasse Honkbal / Baseball 2020

Eindstanden & Statistieken
Final Standings & Statistics

HOOFDKLASSE HONKBAL 2020
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2020
OEFENSEIZOEN HOOFDKLASSE / EXHIBITION SEASON MAJOR LEAGUE
(Oefenseizoen begon op zaterdag 7 maart; bijgewerkt t/m zondag 8 maart)
(Exhibition Season opened on Saturday, March 7; through game played on Sunday, March 8)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1HCAW 11--2-1.000411 - 00 - 01 - 00 - 0W 1
HOOFDDORP PIONIERS 11--2-1.000620 - 01 - 01 - 00 - 0W 1
3L&D AMSTERDAM PIRATES ----0½.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
DSS/KINHEIM ----0½.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
CURAăAO NEPTUNUS ----0½.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
QUICK AMERSFOORT ----0½.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
SILICON STORKS ----0½.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
TWINS OOSTERHOUT ----0½.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma
Scores | Schedule
Met ingang van 15 maart zijn alle oefenwedstrijden en toernooien t/m maandag 6 april afgelast naar aanleiding van nieuwe maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus
Effective March 15, all games and tournaments through Monday, April 6, cancelled due to new guidelines by Government regarding coronavirus
Met ingang van 12 maart zijn alle oefenwedstrijden en toernooien t/m 31 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van nieuwe richtlijnen ivm coronavirus
Effective March 12, all games and tournaments through March 31, have been cancelled by the KNBSB due to new guidelines regarding the coronavirus
L&D Amsterdam Pirates is regerend landskampioen | L&D Amsterdam Pirates is defending Dutch champion

HOOFDKLASSE HONKBAL 2020
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2020
HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE
(Competitie zou beginnen op donderdag 16 april; nieuwe datum nog niet vastgesteld)
(Regular Season was scheduled to open on Thursday, April 16; new date to be determined)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1L&D AMSTERDAM PIRATES ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
DSS/KINHEIM ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
HCAW ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
HOOFDDORP PIONIERS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
CURAăAO NEPTUNUS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
QUICK AMERSFOORT ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
SILICON STORKS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
TWINS OOSTERHOUT ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
competitie van 42 wedstrijden | 42-game schedule
Aanvang competitie (oorspronkelijk gepland voor 16 april) op 23 maart, 1 april, 29 april en 12 mei uitgesteld door de KNBSB
Opening season (originally scheduled for April 16), effective March 23, April 1, April 29 and May 12 postponed by the KNBSB
(PO) - de teams op de 1e t/m 4e positie plaatsen zich voor de Play-Offs (1 vs. 4 & 2 vs. 3)
(PO) - the teams in 1st through 4th place qualify for the Play-Offsl (1 vs. 4 & 2 vs. 3)
(PD) - de teams op de 5e t/m 8e positie nemen deel aan de Play-Downs (5 vs. 8 & 6 vs. 7)
(PD) - teams in 5th through 8th place will participate in the Play-Downs (5 vs. 8 & 6 vs. 7)
(HK21) - zeker van plaats in Hoofdklasse 2021 | (HK21) - secured spot in Major League 2021
(#) - uitgeschakeld voor de eerste plaats | (#) - eliminated for first place
(PO#) - uitgeschakeld voor de Play-Offs | (PO#) - eliminated for the Play-Offs
(EC) - de competitie-winnaar wint de KNBSB Beker en kwalificeert zich voor deelname aan het toernooi om de European Champions Cup 2021 wanneer Nederland recht heeft op twee plaatsen
(EC) - the league-leader wins the KNBSB Cup and qualifies for participation in the European Champions Cup Tournament 2021 when the Netherlands has two participating teams
L&D Amsterdam Pirates is regerend landskampioen | L&D Amsterdam Pirates is defending Dutch champion

OVERGANGSKLASSE HONKBAL 2020
DUTCH 'OVERGANGSKLASSE' 2020
OVERGANGSKLASSE
(Competitie zou beginnen op vrijdag 3 april; nieuwe datum nog niet vastgesteld)
(Regular Season was scheduled to open on Friday, April 3; new date to be determined)
STAND OVERGANGSKLASSE
STANDINGS OVERGANGSKLASSE
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1AMSTERDAM PIRATES 2 ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
EURO STARS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
HCAW ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
OMRON PIONIERS (=Hoofddorp Pioniers 2) ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
DSS/KINHEIM 2 ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NEPTUNUS TRIDENTS (=Neptunus 2) ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
ONZE GEZELLEN ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
RCH-PINGU¤NS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
SPARKS HAARLEM ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
TWINS OOSTERHOUT 2 ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
UVV ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
WASSENAAR ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Team Rosters
Scores | Schedule | Team Rosters
competitie van 44 wedstrijden | 44-game schedule
Aanvang competitie (oorspronkelijk gepland voor 3 april) uitgesteld naar aanleiding van nieuwe maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus, zoals gepubliceerd op 15 maart
Opening season (originally scheduled for April 3) postponed due to new guidelines by Government regarding coronavirus, as announced on March 15
Aanvang competitie op 23 maart, 1 april, 29 april en 12 mei verder uitgesteld door de KNBSB
Opening season, effective March 23, April 1, April 29 and May 12 further delayed by the KNBSB
(K) - het team dat op de eerste plaats eindigt is kampioen van de Overgangsklasse
(K) - the team that finishes in first place is champion of the 'Overgangsklasse'
(PDS) - het hoogst geŰindigde standaardteam dat heeft aangegeven te willen promoveren en bij de bovenste drie teams eindigt plaatst zich voor de Promotie/Degradatie Series
(PDS) - the highest classified standard-team, which has shown interest to promote and is one of the top three teams qualifies for the Promotion/Relegation Series
(#1) - uitgeschakeld voor de eerste plaats | (#1) - eliminated for first place
(2K21) - het team dat op de laatste plaats eindigt degradeert naar de Tweede Klasse (in 2021 de nieuwe naam van de Topklasse)
(2K21) - the team that finishes in last place relegates to the Second Division (in 2021, the new name for the 'Topklasse')
in 2021 wordt de Overgangsklasse omgedoopt in Eerste Klasse
in 2021, the 'Overgangsklasse' will be renamed to First Division

HOOFDKLASSE HONKBAL 2020
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2020
HOOFKLASSE PLAY-OFFS
(Hoofdklasse Play-Off 1-4 (best-of-five) begint op donderdag 10 september)
(Hoofdklasse Play-Off 1-4 (best-of-five) opens on Thursday, September 10)
STAND PLAY-OFF nr. 1 vs. nr. 4
STANDINGS PLAY-OFF nr. 1 vs. nr. 4
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 1)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 4)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-five
(HS) - geplaatst voor de Holland Series | (HS) - qualifies for the Holland Series
(Hoofdklasse Play-Off 2-3 (best-of-five) begint op donderdag 10 september)
(Hoofdklasse Play-Off 2-3 (best-of-five) opens on Thursday, September 10)
STAND PLAY-OFF nr. 2 vs. nr. 3
STANDINGS PLAY-OFF nr. 2 vs. nr. 3
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 2)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 3)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-five
(HS) - geplaatst voor de Holland Series | (HS) - qualifies for the Holland Series
L&D Amsterdam Pirates is regerend landskampioen | L&D Amsterdam Pirates is defending Dutch champion

HOOFDKLASSE HONKBAL 2020
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2020
HOOFKLASSE PLAY-DOWNS
(Hoofdklasse Play-Down 5-8 (best-of-five) begint op donderdag 10 september)
(Hoofdklasse Play-Down 5-8 (best-of-five) opens on Thursday, September 10)
STAND PLAY-DOWN nr. 5 vs. nr. 8
STANDINGS PLAY-DOWN nr. 5 vs. nr. 8
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 5)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 8)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-five
(HK21) - Winnaar speelt in 2021 in de Hoofdklasse | (HK21) - Winner plays in the Dutch big league in 2021
(PDFS) - Verliezer gaat naar de Play-Downs Final Series | (PDFS) - Loser to play in the Play-Downs Final Series
(Hoofdklasse Play-Down 6-7 (best-of-five) begint op donderdag 10 september)
(Hoofdklasse Play-Down 6-7 (best-of-five) opens on Thursday, September 10)
STAND PLAY-DOWN nr. 6 vs. nr. 7
STANDINGS PLAY-DOWN nr. 6 vs. nr. 7
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 6)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 7)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-five
(HK21) - Winnaar speelt in 2021 in de Hoofdklasse | (HK21) - Winner plays in the Dutch big league in 2021
(PDFS) - Verliezer gaat naar de Play-Downs Final Series | (PDFS) - Loser to play in the Play-Downs Final Series

HOOFDKLASSE HONKBAL 2020
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2020
HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS FINAL SERIES
(Play-Downs Final Series (best-of-five) begint op nog niet bekend)
(Play-Downs Final Series (best-of-five) opens on to be announced)
STAND PLAY-DOWNS FINAL SERIES
STANDINGS PLAY-DOWNS FINAL SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(Verl. PD nr. 5 vs. nr. 8)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(Verl. PD nr. 6 vs. nr. 7)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-five
(HK21) - Winnaar speelt in 2021 in de Hoofdklasse | (HK21) - Winner plays in the Dutch big league in 2021
(PDS) - Verliezer gaat naar de Promotie/Degradatie Series tegen de kampioen van de Overgangsklasse
(PDS) - Loser to play in the Promotion/Relegation Series against the champion of the 'Overgangsklasse'

HOOFDKLASSE HONKBAL 2020
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2020
PROMOTIE-DEGRADATIE SERIES / PROMOTION-RELEGATION SERIES
(Promotie/Degradatie Series (best-of-three) begint op nog niet bekend)
(Promotion/Relegation Series (best-of-three) opens on to be announced)
STAND PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
STANDINGS PROMOTION/RELEGATION SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(Verliezer PD Final)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(Kampioen Overgangsklasse)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-five
(HK21) - Winnaar speelt in 2021 in de Hoofdklasse | (HK21) - Winner plays in the Dutch big league in 2021
(OK21) - Verliezer speelt in 2021 in de Overgangsklasse | (OK21) - Loser plays in the 'Overgangsklasse' in 2021

HOOFDKLASSE HONKBAL 2020
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2020
HOLLAND SERIES
(Holland Series (best-of-seven) begint op donderdag 1 oktober)
(Holland Series (best-of-seven) opens on Thursday, October 1)
STAND HOLLAND SERIES
STANDINGS HOLLAND SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(Nummer 1 Kampioenspoule)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(Nummer 2 Kampioenspoule)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-seven
(ECC) - De landskampioen wint de Bleesing Beker en plaatst zich voor deelname aan de European Champions Cup 2021; Wanneer de landskampioen
ook de winnaar is van de reguliere competitie, dan plaatst de verliezende ploeg van de Holland Series zich eveneens voor dit toernooi
(ECC) - The Dutch champion wins the Bleesing Cup and qualifies for participation in the 2021 European Champions Cup; When the champion
also is the winner of the regular season, the losing team of the Holland Series also qualifies for this tournament
(KvN) - Kampioen van Nederland | (KvN) - Dutch champion
L&D Amsterdam Pirates is regerend landskampioen | L&D Amsterdam Pirates is defending Dutch champion

Uitslagen / Scores

OEFENWEDSTRIJDEN / EXHIBITION GAMES
Zaterdag 7 maart / Saturday, March 7
HCAWW-Verroen (1-0)vs.HCAW 2L-Jalvingh (0-1)4-1 (7)Verslag

Twins Oosterhout vs.Twins Oosterhout 2 afg.(veldconditie)
Zondag 8 maart / Sunday, March 8
Omron PioniersL-L.Huijer (0-1)vs.Hoofddorp PioniersW-Wiesemann (1-0)2-6 (8)Verslag
Zaterdag 14 maart / Saturday, March 14
HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates afgelast (1)

Euro Stars vs.Quick Amersfoort afgelast (1)

Twins Oosterhout vs.Hoboken Pioneers (Bel.) afgelast (1)

Bonn Capitals (Dui.) vs.Hoofddorp Pioniers afgelast
(1) - Alle wedstrijden t/m 31 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van nieuwe richtlijnen ivm coronavirus op 12 maart
(1) - All games through March 31 cancelled by KNBSB due to new guidelines regarding coronavirus, as announced on March 12
Zondag 15 maart / Sunday, March 15
Bonn Capitals (Dui.) vs.Hoofddorp Pioniers afgelast

L&D Amsterdam Pirates vs.HCAW afgelast (1)

Quick Amersfoort vs.Euro Stars afgelast (1)

DSS/Kinheim vs.DSS/Kinheim 2 afgelast (1)

Hoboken Pioneers (Bel.) vs.Twins Oosterhout afgelast
(1) - Alle wedstrijden t/m 31 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van nieuwe richtlijnen ivm coronavirus op 12 maart
(1) - All games through March 31 cancelled by KNBSB due to new guidelines regarding coronavirus, as announced on March 12
Zaterdag 21 maart / Saturday, March 21
Bonn Capitals (Dui.) vs.Twins Oosterhout afgelast (*)

L&D Amsterdam Pirates vs.Curašao Neptunus afgelast (1)

Wassenaar vs.Silicon Storks afgelast (1)


6e RINGVAART TOERNOOI (organisatie/veld RCH-Pingu´ns, Heemstede)
deelnemende teams: RCH-Pingu´ns, HCAW, Hoofddorp Pioniers, Quick Amersfoort (allen Nederland)
RCH-Pingu´ns vs.Hoofddorp Pioniers afgelast (1)

HCAW vs.Quick Amersfoort afgelast (1)

Hoofddorp Pioniers vs.HCAW afgelast (1)

Quick Amersfoort vs.RCH-Pingu´ns afgelast (1)


3e WIM OOSTERHOF TOERNOOI (organisatie/veld DSS/Kinheim, Haarlem)
deelnemende teams: DSS/Kinheim, DSS/Kinheim 2, Onze Gezellen (allen Nederland)
DSS/Kinheim vs.DSS/Kinheim 2 afgelast (1)

DSS/Kinheim 2 vs.Onze Gezellen afgelast (1)

Onze Gezellen vs.DSS/Kinheim afgelast (1)


POWERTOERNOOI (organisatie/veld Schiedam, Schiedam)
deelnemende teams: Schiedam, The Hawks, The Orioles, Ridderkerk Rowdies (allen Nederland)
Schiedam vs.Ridderkerk Rowdies afgelast (1)

Ridderkerk Rowdies vs.The Hawks afgelast (1)

The Orioles vs.Schiedam afgelast (1)
(1) - Alle wedstrijden t/m 31 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van nieuwe richtlijnen ivm coronavirus op 12 maart
(1) - All games through March 31 cancelled by KNBSB due to new guidelines regarding coronavirus, as announced on March 12
(*) - Alle wedstrijden in Duitsland afgelast naar aanleiding van nieuwe maatregelen van Regering ivm coronavirus op 16 maart
(*) - All games in Germany cancelled due to new measures by Government regarding coronavirus, as announced on March 16
Zondag 22 maart / Sunday, March 22
Bonn Capitals (Dui.) vs.Twins Oosterhout afgelast (*)

Curašao Neptunus vs.L&D Amsterdam Pirates afgelast (1)

Wassenaar vs.Silicon Storks afgelast (1)


6e RINGVAART TOERNOOI (organisatie/veld RCH-Pingu´ns, Heemstede)
deelnemende teams: RCH-Pingu´ns, HCAW, Hoofddorp Pioniers, Quick Amersfoort (allen Nederland)
Hoofddorp Pioniers vs.Quick Amersfoort afgelast (1)

RCH-Pingu´ns vs.HCAW afgelast (1)

3e-4e plaats
Nummer 3 vs.Nummer 4 afgelast (1)

Finale
Nummer 1 vs.Nummer 2 afgelast (1)


3e WIM OOSTERHOF TOERNOOI (organisatie/veld DSS/Kinheim, Haarlem)
deelnemende teams: DSS/Kinheim, DSS/Kinheim 2, Onze Gezellen (allen Nederland)
DSS/Kinheim vs.Onze Gezellen afgelast (1)


POWER TOERNOOI (organisatie/veld Schiedam, Schiedam)
deelnemende teams: Schiedam, The Hawks, The Orioles, Ridderkerk Rowdies (allen Nederland)
The Hawks vs.The Orioles afgelast (1)

The Orioles vs.Ridderkerk Rowdies afgelast (1)

Schiedam vs.The Hawks afgelast (1)


BIRDS TOERNOOI (organisatie/veld Birds, Zoetermeer)
deelnemende teams: Birds, Onze Gezellen 2, Quick Amersfoort 2, Storks 3 (allen Nederland)
Birds vs.Storks 3 afgelast (1)

Onze Gezellen 2 vs.Quick Amersfoort 2 afgelast (1)

Quick Amersfoort 2 vs.Storks 3 afgelast (1)

Onze Gezellen 2 vs.Birds afgelast (1)

Storks 3 vs.Onze Gezellen 2 afgelast (1)

Birds vs.Quick Amersfoort 2 afgelast (1)
(1) - Alle wedstrijden t/m 31 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van nieuwe richtlijnen ivm coronavirus op 12 maart
(1) - All games through March 31 cancelled by KNBSB due to new guidelines regarding coronavirus, as announced on March 12
(*) - Alle wedstrijden in Duitsland afgelast naar aanleiding van nieuwe maatregelen van Regering ivm coronavirus op 16 maart
(*) - All games in Germany cancelled due to new measures by Government regarding coronavirus, as announced on March 16
Vrijdag 27 maart / Friday, March 27
6e HAARLEM SERIES (organisatie/veld Onze Gezellen, Haarlem)
deelnemende teams: Onze Gezellen, DSS/Kinheim, RCH-Pingu´ns, Sparks Haarlem (allen Nederland)
Onze Gezellen vs.RCH-Pingu´ns afgelast (1)
(1) - Alle wedstrijden t/m 31 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van nieuwe richtlijnen ivm coronavirus op 12 maart
(1) - All games through March 31 cancelled by KNBSB due to new guidelines regarding coronavirus, as announced on March 12
Zaterdag 28 maart / Saturday, March 28
Solingen Alligators (Dui.) vs.Hoofddorp Pioniers afgelast (*)

Curašao Neptunus vs.L&D Amsterdam Pirates afgelast (1)

Twins Oosterhout vs.HCAW afgelast (1)


6e HAARLEM SERIES (organisatie/veld Onze Gezellen, Haarlem)
deelnemende teams: Onze Gezellen, DSS/Kinheim, RCH-Pingu´ns, Sparks Haarlem (allen Nederland)
RCH-Pingu´ns vs.DSS/Kinheim afgelast (1)

DSS/Kinheim vs.Sparks Haarlem afgelast (1)

Sparks Haarlem vs.Onze Gezellen afgelast (1)


ROB NOORLANDER TOERNOOI (organisatie/veld The Hawks, Dordrecht)
deelnemende teams: The Hawks, HCAW 2, Jeka (allen Nederland), Brasschaat Braves (BelgiŰ)
HCAW 2 vs.The Hawks afgelast (1)

Brasschaat Braves (Bel.) vs.HCAW 2 afgelast (1)

The Hawks vs.Jeka afgelast (1)

Jeka vs.Brasschaat Braves (Bel.) afgelast (1)


10e KEISTAD TOERNOOI (organisatie/veld Quick Amersfoort, Amersfoort)
deelnemende teams: Quick Amersfoort 2, Flying Petrels, Jeka 2 (allen Nederland)
Quick Amersfoort 2 vs.Jeka 2 afgelast (1)

Jeka 2 vs.Flying Petrels afgelast (1)

Flying Petrels vs.Quick Amersfoort 2 afgelast (1)
(1) - Alle wedstrijden t/m 31 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van nieuwe richtlijnen ivm coronavirus op 12 maart
(1) - All games through March 31 cancelled by KNBSB due to new guidelines regarding coronavirus, as announced on March 12
(*) - Alle wedstrijden in Duitsland afgelast naar aanleiding van nieuwe maatregelen van Regering ivm coronavirus op 16 maart
(*) - All games in Germany cancelled due to new measures by Government regarding coronavirus, as announced on March 16
Zondag 29 maart / Sunday, March 29
Solingen Alligators (Dui.) vs.Hoofddorp Pioniers afgelast (*)

Quick Amersfoort vs.Silicon Storks (DH) afgelast (1)

L&D Amsterdam Pirates vs.Curašao Neptunus afgelast (1)

HCAW vs.Twins Oosterhout afgelast (1)


6e HAARLEM SERIES (organisatie/veld Onze Gezellen, Haarlem)
deelnemende teams: Onze Gezellen, DSS/Kinheim, RCH-Pingu´ns, Sparks Haarlem (allen Nederland)
RCH-Pingu´ns vs.Sparks Haarlem afgelast (1)

Onze Gezellen vs.DSS/Kinheim afgelast (1)


ROB NOORLANDER TOERNOOI (organisatie/veld The Hawks, Dordrecht)
deelnemende teams: The Hawks, HCAW 2, Jeka (allen Nederland), Brasschaat Braves (BelgiŰ)
Jeka vs.HCAW 2 afgelast (1)

Brasschaat Braves (Bel.) vs.The Hawks afgelast (1)

Finale
Nummer 1 vs.Nummer 2 afgelast (1)
(1) - Alle wedstrijden t/m 31 maart door de KNBSB afgelast naar aanleiding van nieuwe richtlijnen ivm coronavirus op 12 maart
(1) - All games through March 31 cancelled by KNBSB due to new guidelines regarding coronavirus, as announced on March 12
(*) - Alle wedstrijden in Duitsland afgelast naar aanleiding van nieuwe maatregelen van Regering ivm coronavirus op 16 maart
(*) - All games in Germany cancelled due to new measures by Government regarding coronavirus, as announced on March 16

BASEBALL FINAL OLYMPIC QUALIFIER
Locaties / Sites:
Taichung Intercontinental Baseball Stadium, Taichung City (Taiwan) (stadion/site Chinatrust Brothers)
Douliu Baseball Stadium, Douliu City (Taiwan)

Deelnemende teams / Participating teams:
AustraliŰ (Australia), Chinese Taipei, China, Nederland (Netherlands),
nummer 2 Baseball Americas Qualifier, nummer 3 Baseball Americas Qualifier

De winnaar van dit evenement plaatst zich als zesde en laatste deelnemer voor de Olympische Spelen in juli in Japan
The winner of this event qualifies as sixth and final participant for the Olympic Games in July in Japan

Het evenement stond aanvankelijk op de agenda voor 1 t/m 5 april, maar werd op 2 maart verplaatst naar 17 t/m 21 juni vanwege het coronavirus (COVID-19)

The event was originally scheduled for April 1-5, but on March 2, it was postponed to June 17-21 due to the coronavirus (COVID-19)

OEFENWEDSTRIJDEN / EXHIBITION GAMES
Vrijdag 3 april / Friday, April 3
37e J.C.J. MASTENBROEK TOERNOOI (organisatie/complex Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Alcmaria Victrix, Cromtigers (allen Nederland), Barracudas ZŘrich (Zwitserland), RusStar Moscow (Rusland), Paderborn Untouchables (Duitsland)
Tex Town Tigers vs.Barracudas ZŘrich (Zwi.) afgelast (2)

RusStar Moscow (Rus.) vs.Paderborn Untouchables (Dui.) afgelast (2)
(2) - Toernooi door Tex Town Tigers op 13 maart afgelast in verband met coronavirus
(2) - Tournament cancelled on March 13 by Tex Town Tigers due to coronavirus
Zaterdag 4 april / Saturday, April 4
Hoofddorp Pioniers vs.L&D Amsterdam Pirates afgelast (3)

Curašao Neptunus vs.Twins Oosterhout afgelast (3)

HCAW vs.DSS/Kinheim afgelast (3)
(3) - Alle wedstrijden t/m 6 april afgelast naar aanleiding van nieuwe maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus op 15 maart
(3) - All games through April 6 cancelled due to new guidelines by Government regarding coronavirus, as announced on March 15


37e J.C.J. MASTENBROEK TOERNOOI (organisatie/complex Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Alcmaria Victrix, Cromtigers (allen Nederland), Barracudas ZŘrich (Zwitserland), RusStar Moscow (Rusland), Paderborn Untouchables (Duitsland)
Barracudas ZŘrich (Zwi.) vs.Cromtigers afgelast (2)

Alcmaria Victrix vs.RusStar Moscow (Rus.) afgelast (2)

Cromtigers vs.Tex Town Tigers afgelast (2)

Paderborn Untouchables (Dui.) vs.Alcmaria Victrix afgelast (2)
(2) - Toernooi door Tex Town Tigers op 13 maart afgelast in verband met coronavirus
(2) - Tournament cancelled on March 13 by Tex Town Tigers due to coronavirus


10e BRABANT CUP (organisatie/complex Gryphons, Rosmalen)
deelnemende teams: Gryphons, Birds, Cardinals, Domstad Dodgers, Jeka, Mokum Hawks, Schiedam, TIW-Survivors (allen Nederland)
Cardinals vs.Jeka afgelast (3)

Gryphons vs.Domstad Dodgers afgelast (3)

Schiedam vs.Birds afgelast (3)

TIW-Survivors vs.Mokum Hawks afgelast (3)

Mokum Hawks vs.Gryphons afgelast (3)

Birds vs.Cardinals afgelast (3)

Domstad Dodgers vs.TIW-Survivors afgelast (3)

Jeka vs.Schiedam afgelast (3)
(3) - Alle wedstrijden t/m 6 april afgelast naar aanleiding van nieuwe maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus op 15 maart
(3) - All games April 6 cancelled due to new guidelines by Government regarding coronavirus, as announced on March 15
Zondag 5 april / Sunday, April 5
L&D Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers afgelast (3)

Twins Oosterhout vs.Curašao Neptunus afgelast (3)

DSS/Kinheim vs.HCAW afgelast (3)
(3) - Alle wedstrijden t/m 6 april afgelast naar aanleiding van nieuwe maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus op 15 maart
(3) - All games through April 6 cancelled due to new guidelines by Government regarding coronavirus, as announced on March 15


37e J.C.J. MASTENBROEK TOERNOOI (organisatie/complex Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Alcmaria Victrix, Cromtigers (allen Nederland), Barracudas ZŘrich (Zwitserland), RusStar Moscow (Rusland), Paderborn Untouchables (Duitsland)
5e-6e plaats
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 3 Poule B afgelast (2)

3e-4e plaats
Nummer 2 Poule A vs.Nummer 2 Poule B afgelast (2)

Finale
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 1 Poule B afgelast (2)
(2) - Toernooi door Tex Town Tigers op 13 maart afgelast in verband met coronavirus
(2) - Tournament cancelled on March 13 by Tex Town Tigers due to coronavirus


10e BRABANT CUP (organisatie/veld Gryphons, Rosmalen)
deelnemende teams: Gryphons, Birds, Cardinals, Domstad Dodgers, Jeka, Mokum Hawks, Schiedam, TIW-Survivors (allen Nederland)
Jeka vs.Birds afgelast (3)

Domstad Dodgers vs.Mokum Hawks afgelast (3)

Schiedam vs.Cardinals afgelast (3)

TIW-Survivors vs.Gryphons afgelast (3)

3e-4e plaats
Nummer 2 Poule A vs.Nummer 2 poule B afgelast (3)

Finale
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 1 Poule B afgelast (3)
(3) - Alle wedstrijden t/m 6 april afgelast naar aanleiding van nieuwe maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus op 15 maart
(3) - All games through April 6 cancelled due to new guidelines by Government regarding coronavirus, as announced on March 15
Zaterdag 11 april / Saturday, April 11
Hoofddorp Pioniers vs.Curašao Neptunus afgelast (6)

DSS/Kinheim vs.Silicon Storks afgelast (6)

HCAW vs.Quick Amersfoort afgelast (6)

Twins Oosterhout vs.L&D Amsterdam Pirates afgelast (6)
(6) - Alle wedstrijden t/m 28 april afgelast naar aanleiding van verlengde maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus per 31 maart
(6) - All games cancelled through April 28 due to extension of Government-measures regarding the coronavirus, effective March 31
Zondag 12 april / Sunday, April 12
L&D Amsterdam Pirates vs.Twins Oosterhout afgelast (6)

Curašao Neptunus vs.Hoofddorp Pioniers afgelast (6)

DSS/Kinheim vs.Silicon Storks afgelast (6)

Quick Amersfoort vs.HCAW afgelast (6)
(6) - Alle wedstrijden t/m 28 april afgelast naar aanleiding van verlengde maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus per 31 maart
(6) - All games cancelled through April 28 due to extension of Government-measures regarding the coronavirus, effective March 31
(einde van het oefenseizoen)
(end of the exhibition season)
Vrijdag 17 april / Friday, April 17
38e IN MEMORIAM CHARLES URBANUS SR. TOERNOOI (organisatie/veld HCAW, Bussum)
deelnemende teams: HCAW, L&D Amsterdam Pirates, Curašao Neptunus (allen Nederland), RusStar Moscow (Rusland)
HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates (vervallen) afgelast (6)
Wedstrijd vervallen vanwege andere aanvang reguliere competitie van 23 naar 16 april; Op het moment dat de wedstrijd verviel waren er plannen om het toernooi mogelijk naar voren te plaatsen
Game cancelled due to change start regular season from April 23 to on April 16; At the moment the game was cancelled, there were plans to possibly move the tournament to an earlier date
(6) - Alle wedstrijden t/m 28 april afgelast naar aanleiding van verlengde maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus per 31 maart
(6) - All games cancelled through April 28 due to extension of Government-measures regarding the coronavirus, effective March 31
Zaterdag 18 april / Saturday, April 18
Quick Amersfoort vs.DSS/Kinheim (vervallen)
Wedstrijd vervallen vanwege andere aanvang reguliere competitie van 23 naar 16 april
Game cancelled due to change start regular season from April 23 to April 16


38e IN MEMORIAM CHARLES URBANUS SR. TOERNOOI (organisatie/veld HCAW, Bussum)
deelnemende teams: HCAW, L&D Amsterdam Pirates, Curašao Neptunus (allen Nederland), RusStar Moscow (Rusland)
L&D Amsterdam Pirates vs.Curašao Neptunus (vervallen) afgelast (6)

Curašao Neptunus vs.RusStar Moscow (Rus.) (vervallen) afgelast (6)

RusStar Moscow (Rus.) vs.HCAW (vervallen) afgelast (6)
Wedstrijden vervallen vanwege andere aanvang reguliere competitie van 23 naar 16 april; Op het moment dat de wedstrijden vervielen waren er plannen om het toernooi mogelijk naar voren te plaatsen
Games cancelled due to change start regular season from April 23 to on April 16; At the moment the games were cancelled, there were plans to possibly move the tournament to an earlier date
(6) - Alle wedstrijden t/m 28 april afgelast naar aanleiding van verlengde maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus per 31 maart
(6) - All games cancelled through April 28 due to extension of Government-measures regarding the coronavirus, effective March 31
Zondag 19 april / Sunday, April 19
Hoofddorp Pioniers vs.Twins Oosterhout (vervallen)
Wedstrijd vervallen vanwege andere aanvang reguliere competitie van 23 naar 16 april
Game cancelled due to change start regular season from April 23 to April 16

DSS/Kinheim vs.Quick Amersfoort (vervallen)
Wedstrijd vervallen vanwege andere aanvang reguliere competitie van 23 naar 16 april
Game cancelled due to change start regular season from April 23 to April 16


38e IN MEMORIAM CHARLES URBANUS SR. TOERNOOI (organisatie/veld HCAW, Bussum)
deelnemende teams: HCAW, L&D Amsterdam Pirates, Curašao Neptunus (allen Nederland), RusStar Moscow (Rusland)
L&D Amsterdam Pirates vs.RusStar Moscow (Rus.) (vervallen) afgelast (6)

HCAW vs.Curašao Neptunus (vervallen) afgelast (6)
Wedstrijden vervallen vanwege andere aanvang reguliere competitie van 23 naar 16 april; Op het moment dat de wedstrijden vervielen waren er plannen om het toernooi mogelijk naar voren te plaatsen
Games cancelled due to change start regular season from April 23 to on April 16; At the moment the games were cancelled, there were plans to possibly move the tournament to an earlier date
(6) - Alle wedstrijden t/m 28 april afgelast naar aanleiding van verlengde maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus per 31 maart
(6) - All games cancelled through April 28 due to extension of Government-measures regarding the coronavirus, effective March 31

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / OVERGANGSKLASSE
Vrijdag 3 april / Friday, April 3
OVERGANGSKLASSE - OPENING NIGHT
DSS/Kinheim 2 vs.Omron Pioniers uitgesteld (3)nieuwe datum n.n.b.

Amsterdam Pirates 2 vs.Neptunus Tridents uitgesteld (3)nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.Wassenaar uitgesteld (3)nieuwe datum n.n.b.
(3) - Alle wedstrijden afgelast naar aanleiding van nieuwe maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus op 15 maart
(3) - All games cancelled due to new guidelines by Government regarding coronavirus, as announced on March 15
Zaterdag 4 april / Saturday, April 4
OVERGANGSKLASSE - OPENING WEEKEND
Euro Stars vs.Onze Gezellen uitgesteld (3)nieuwe datum n.n.b.

Sparks Haarlem vs.RCH-Pingu´ns uitgesteld (3)nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout 2 vs.HCAW 2 uitgesteld (3)nieuwe datum n.n.b.
(3) - Alle wedstrijden afgelast naar aanleiding van nieuwe maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus op 15 maart
(3) - All games cancelled due to new guidelines by Government regarding coronavirus, as announced on March 15
Zondag 5 april / Sunday, April 5
OVERGANGSKLASSE - OPENING WEEKEND
Omron Pioniers vs.DSS/Kinheim 2 uitgesteld (3)nieuwe datum n.n.b.

Neptunus Tridents vs.Amsterdam Pirates 2 uitgesteld (3)nieuwe datum n.n.b.

Wassenaar vs.UVV uitgesteld (3)nieuwe datum n.n.b.

Onze Gezellen vs.Euro Stars uitgesteld (3)nieuwe datum n.n.b.

RCH-Pingu´ns vs.Sparks Haarlem uitgesteld (3)nieuwe datum n.n.b.

HCAW 2 vs.Twins Oosterhout 2 uitgesteld (3)nieuwe datum n.n.b.
(3) - Alle wedstrijden afgelast naar aanleiding van nieuwe maatregelen Rijksoverheid ivm coronavirus op 15 maart
(3) - All games cancelled due to new guidelines by Government regarding coronavirus, as announced on March 15
Vrijdag 10 april / Friday, April 10
OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.Amsterdam Pirates 2 uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Onze Gezellen vs.UVV uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.
(4) - Wedstrijden t/m 27 april door de KNBSB op 23 maart afgelast om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart
(4) - Games through April 27 cancelled by the KNBSB on March 23 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season
Zaterdag 11 april / Saturday, April 11
OVERGANGSKLASSE
RCH-Pingu´ns vs.Omron Pioniers uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Wassenaar vs.Sparks Haarlem uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Euro Stars vs.HCAW 2 uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Neptunus Tridents vs.Twins Oosterhout 2 uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.
(4) - Wedstrijden t/m 27 april door de KNBSB op 23 maart afgelast om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart
(4) - Games through April 27 cancelled by the KNBSB on March 23 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season
Zondag 12 april / Sunday, April 12
OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.RCH-Pingu´ns uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

DSS/Kinheim 2 vs.Amsterdam Pirates 2 uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.Onze Gezellen uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Sparks Haarlem vs.Wassenaar uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

HCAW 2 vs.Euro Stars uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout 2 vs.Neptunus Tridents uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.
(4) - Wedstrijden t/m 27 april door de KNBSB op 23 maart afgelast om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart
(4) - Games through April 27 cancelled by the KNBSB on March 23 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season
Donderdag 16 april / Thursday, April 16
HOOFDKLASSE - OPENING NIGHT
L&D Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Quick Amersfoort vs.HCAW uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Twins Oosterhout vs.Curašao Neptunus uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Silicon Storks vs.DSS/Kinheim uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info
Deze wedstrijden stonden oorspronkelijk gepland voor donderdag 13 augustus, maar zijn op 11 maart verplaatst naar vandaag vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
These games were originally scheduled for Thursday, August 13, but were moved to today on March 11 due to new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan
(4) - Wedstrijden t/m 27 april door de KNBSB op 23 maart afgelast om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart
(4) - Games through April 27 cancelled by the KNBSB on March 23 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season
Vrijdag 17 april / Friday, April 17
OVERGANGSKLASSE
Onze Gezellen vs.Wassenaar uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.HCAW 2 uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.
(4) - Wedstrijden t/m 27 april door de KNBSB op 23 maart afgelast om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart
(4) - Games through April 27 cancelled by the KNBSB on March 23 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season
Zaterdag 18 april / Saturday, April 18
HOOFDKLASSE - OPENING WEEKEND
Hoofddorp Pioniers vs.L&D Amsterdam Pirates uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Quick Amersfoort vs.HCAW uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Curašao Neptunus vs.Twins Oosterhout uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Silicon Storks vs.DSS/Kinheim uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info
Deze wedstrijden stonden oorspronkelijk gepland voor zaterdag 15 augustus, maar zijn op 11 maart verplaatst naar vandaag vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
These games were originally scheduled for Saturday, August 15, but were moved to today on March 11 due to new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan


OVERGANGSKLASSE
Sparks Haarlem vs.Omron Pioniers uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Amsterdam Pirates 2 vs.RCH-Pingu´ns uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

DSS/Kinheim 2 vs.Twins Oosterhout 2 uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Euro Stars vs.Neptunus Tridents uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.
(4) - Wedstrijden t/m 27 april door de KNBSB op 23 maart afgelast om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart
(4) - Games through April 27 cancelled by the KNBSB on March 23 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season
Zondag 19 april / Sunday, April 19
HOOFDKLASSE - OPENING WEEKEND
L&D Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

DSS/Kinheim vs.Silicon Storks uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Twins Oosterhout vs.Curašao Neptunus uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

HCAW vs.Quick Amersfoort uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info
Deze wedstrijden stonden oorspronkelijk gepland voor zondag 16 augustus, maar zijn op 11 maart verplaatst naar vandaag vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
These games were originally scheduled for Sunday, August 16, but were moved to today on March 11 due to new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Sparks Haarlem uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Wassenaar vs.Onze Gezellen uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.HCAW 2 uitgesteld (4) nieuwe datum n.n.b.

RCH-Pingu´ns vs.Amsterdam Pirates 2 uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

DSS/Kinheim 2 vs.Twins Oosterhout 2 uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Neptunus Tridents vs.Euro Stars uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.
(4) - Wedstrijden t/m 27 april door de KNBSB op 23 maart afgelast om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart
(4) - Games through April 27 cancelled by the KNBSB on March 23 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season
Donderdag 23 april / Thursday, April 23
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Quick Amersfoort uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Silicon Storks vs.L&D Amsterdam Pirates uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

HCAW vs.Curašao Neptunus uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

DSS/Kinheim vs.Twins Oosterhout uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info
(4) - Wedstrijden t/m 27 april door de KNBSB op 23 maart afgelast om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart
(4) - Games through April 27 cancelled by the KNBSB on March 23 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season
Vrijdag 24 april / Friday, April 24
OVERGANGSKLASSE
HCAW 2 vs.Onze Gezellen uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Omron Pioniers vs.Wassenaar uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.Neptunus Tridents uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.
(4) - Wedstrijden t/m 27 april door de KNBSB op 23 maart afgelast om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart
(4) - Games through April 27 cancelled by the KNBSB on March 23 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season
Zaterdag 25 april / Saturday, April 25
HOOFDKLASSE
Quick Amersfoort vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

L&D Amsterdam Pirates vs.Silicon Storks uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Curašao Neptunus vs.HCAW uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Twins Oosterhout vs.DSS/Kinheim uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info


OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.Euro Stars uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Sparks Haarlem vs.Amsterdam Pirates 2 uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

RCH-Pingu´ns vs.Twins Oosterhout 2 uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.
(4) - Wedstrijden t/m 27 april door de KNBSB op 23 maart afgelast om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart
(4) - Games through April 27 cancelled by the KNBSB on March 23 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season
Zondag 26 april / Sunday, April 26
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Quick Amersfoort uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Silicon Storks vs.L&D Amsterdam Pirates uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

HCAW vs.Curašao Neptunus uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

DSS/Kinheim vs.Twins Oosterhout uitgesteld (4)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info


OVERGANGSKLASSE
Onze Gezellen vs.HCAW 2 uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Wassenaar vs.Omron Pioniers uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Neptunus Tridents vs.UVV uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Euro Stars vs.DSS/Kinheim 2 uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Amsterdam Pirates 2 vs.Sparks Haarlem uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout 2 vs.RCH-Pingu´ns uitgesteld (4)nieuwe datum n.n.b.
(4) - Wedstrijden t/m 27 april door de KNBSB op 23 maart afgelast om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart
(4) - Games through April 27 cancelled by the KNBSB on March 23 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season
Maandag 27 april / Monday, April 27
KONINGSDAG / KING'S DAY

geen wedstrijden vastgesteld / no games scheduled

Donderdag 30 april / Thursday, April 30
HOOFDKLASSE
Twins Oosterhout vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

DSS/Kinheim vs.Curašao Neptunus uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

L&D Amsterdam Pirates vs.HCAW uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Quick Amersfoort vs.Silicon Storks uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info
(7) - Wedstrijden t/m 19 mei door de KNBSB op 1 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 31 maart
(7) - Games through May 19 annulled by the KNBSB on April 1 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on March 31
Vrijdag 1 mei / Friday, May 1
OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.Omron Pioniers uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

HCAW 2 vs.Wassenaar uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Neptunus Tridents vs.Onze Gezellen uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.DSS/Kinheim 2 uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.
(7) - Wedstrijden t/m 19 mei door de KNBSB op 1 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 31 maart
(7) - Games through May 19 annulled by the KNBSB on April 1 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on March 31
Zaterdag 2 mei / Saturday, May 2
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Twins Oosterhout uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Curašao Neptunus vs.DSS/Kinheim uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Silicon Storks vs.Quick Amersfoort uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info


OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.RCH-Pingu´ns uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout 2 vs.Sparks Haarlem uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.
(7) - Wedstrijden t/m 19 mei door de KNBSB op 1 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 31 maart
(7) - Games through May 19 annulled by the KNBSB on April 1 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on March 31
Zondag 3 mei / Sunday, May 3
HOOFDKLASSE
Twins Oosterhout vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Curašao Neptunus vs.DSS/Kinheim uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

L&D Amsterdam Pirates vs.HCAW uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Quick Amersfoort vs.Silicon Storks uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Amsterdam Pirates 2 uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Wassenaar vs.HCAW uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Onze Gezellen vs.Neptunus Tridents uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

DSS/Kinheim 2 vs.UVV uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

RCH-Pingu´ns vs.Euro Stars uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Sparks Haarlem vs.Twins Oosterhout 2 uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.
(7) - Wedstrijden t/m 19 mei door de KNBSB op 1 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 31 maart
(7) - Games through May 19 annulled by the KNBSB on April 1 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on March 31
Maandag 4 mei / Monday, May 4
NATIONALE HERDENKING / NATIONAL MEMORIAL DAY


Dinsdag 5 mei / Tuesday, May 5
NATIONALE BEVRIJDINGSDAG / NATIONAL LIBERATION DAY


Donderdag 7 mei / Thursday, May 7
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Curašao Neptunus uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Quick Amersfoort vs.L&D Amsterdam Pirates uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

DSS/Kinheim vs.HCAW uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Silicon Storks vs.Twins Oosterhout uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info
(7) - Wedstrijden t/m 19 mei door de KNBSB op 1 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 31 maart
(7) - Games through May 19 annulled by the KNBSB on April 1 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on March 31
Vrijdag 8 mei / Friday, May 8
OVERGANGSKLASSE
HCAW 2 vs.Neptunus Tridents uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Onze Gezellen vs.DSS/Kinheim 2 uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.
(7) - Wedstrijden t/m 19 mei door de KNBSB op 1 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 31 maart
(7) - Games through May 19 annulled by the KNBSB on April 1 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on March 31
Zaterdag 9 mei / Saturday, May 9
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

L&D Amsterdam Pirates vs.Quick Amersfoort uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

HCAW vs.DSS/Kinheim uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Twins Oosterhout vs.Silicon Storks uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Twins Oosterhout 2 uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

RCH-Pingu´ns vs.UVV uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Sparks Haarlem vs.Euro Stars uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Wassenaar vs.Amsterdam Pirates 2 uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.
(7) - Wedstrijden t/m 19 mei door de KNBSB op 1 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 31 maart
(7) - Games through May 19 annulled by the KNBSB on April 1 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on March 31
Zondag 10 mei / Sunday, May 10
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Curašao Neptunus uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Quick Amersfoort vs.L&D Amsterdam Pirates uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

DSS/Kinheim vs.HCAW uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Silicon Storks vs.Twins Oosterhout uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info


OVERGANGSKLASSE
Neptunus Tridents vs.HCAW 2 uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

DSS/Kinheim 2 vs.Onze Gezellen uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.RCH-Pingu´ns uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Euro Stars vs.Sparks Haarlem uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Amsterdam Pirates 2 vs.Wassenaar uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout 2 vs.Omron Pioniers uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.
(7) - Wedstrijden t/m 19 mei door de KNBSB op 1 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 31 maart
(7) - Games through May 19 annulled by the KNBSB on April 1 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on March 31
Donderdag 14 mei / Thursday, May 14
HOOFDKLASSE
HCAW vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

L&D Amsterdam Pirates vs.DSS/Kinheim uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Curašao Neptunus vs.Silicon Storks uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Quick Amersfoort vs.Twins Oosterhout uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info
(7) - Wedstrijden t/m 19 mei door de KNBSB op 1 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 31 maart
(7) - Games through May 19 annulled by the KNBSB on April 1 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on March 31
Vrijdag 15 mei / Friday, May 15
OVERGANGSKLASSE
Neptunus Tridents vs.Wassenaar uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

HCAW 2 vs.DSS/Kinheim 2 uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.
(7) - Wedstrijden t/m 19 mei door de KNBSB op 1 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 31 maart
(7) - Games through May 19 annulled by the KNBSB on April 1 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on March 31
Zaterdag 16 mei / Saturday, May 16
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.HCAW uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

DSS/Kinheim vs.L&D Amsterdam Pirates uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Silicon Storks vs.Curašao Neptunus uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Twins Oosterhout vs.Quick Amersfoort uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info


OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.Omron Pioniers uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Onze Gezellen vs.RCH-Pingu´ns uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.Sparks Haarlem uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Amsterdam Pirates 2 vs.Twins Oosterhout 2 uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.
(7) - Wedstrijden t/m 19 mei door de KNBSB op 1 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 31 maart
(7) - Games through May 19 annulled by the KNBSB on April 1 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on March 31
Zondag 17 mei / Sunday, May 17
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.DSS/Kinheim uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Curašao Neptunus vs.Silicon Storks uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Quick Amersfoort vs.Twins Oosterhout uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

HCAW vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (7)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Euro Stars uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Wassenaar vs.Neptunus Tridents uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

DSS/Kinheim 2 vs.HCAW 2 uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

RCH-Pingu´ns vs.Onze Gezellen uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Sparks Haarlem vs.UVV uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout 2 vs.Amsterdam Pirates 2 uitgesteld (7)nieuwe datum n.n.b.
(7) - Wedstrijden t/m 19 mei door de KNBSB op 1 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 31 maart
(7) - Games through May 19 annulled by the KNBSB on April 1 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on March 31
Donderdag 21 mei / Thursday, May 21
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.DSS/Kinheim uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Quick Amersfoort vs.Curašao Neptunus uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Silicon Storks vs.HCAW uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Twins Oosterhout vs.L&D Amsterdam Pirates uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21
Vrijdag 22 mei / Friday, May 22
OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.Neptunus Tridents uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Omron Pioniers vs.UVV uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21
Zaterdag 23 mei / Saturday, May 23
HOOFDKLASSE
DSS/Kinheim vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Curašao Neptunus vs.Quick Amersfoort uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

L&D Amsterdam Pirates vs.Twins Oosterhout uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

HCAW vs.Silicon Storks uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info


OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.Amsterdam Pirates 2 uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Onze Gezellen vs.Sparks Haarlem uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

RCH-Pingu´ns vs.HCAW 2 uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout 2 vs.Wassenaar uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21
Zondag 24 mei / Sunday, May 24
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.DSS/Kinheim uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Quick Amersfoort vs.Curašao Neptunus uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Silicon Storks vs.HCAW uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Twins Oosterhout vs.L&D Amsterdam Pirates uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info


OVERGANGSKLASSE
Neptunus Tridents vs.DSS/Kinheim 2 uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.Omron Pioniers uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Amsterdam Pirates 2 vs.Euro Stars uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Sparks Haarlem vs.Onze Gezellen uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Wassenaar vs.Twins Oosterhout 2 uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

HCAW 2 vs.RCH-Pingu´ns uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21
Donderdag 28 mei / Thursday, May 28
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.L&D Amsterdam Pirates uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

HCAW vs.Quick Amersfoort uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

DSS/Kinheim vs.Silicon Storks uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Curašao Neptunus vs.Twins Oosterhout uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21
Vrijdag 29 mei / Friday, May 29
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.Twins Oosterhout uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Hoofddorp Pioniers vs.L&D Amsterdam Pirates uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info


OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.Wassenaar uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.Amsterdam Pirates 2 uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21
Zaterdag 30 mei / Saturday, May 30
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Quick Amersfoort vs.HCAW uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Silicon Storks vs.DSS/Kinheim uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Twins Oosterhout vs.Curašao Neptunus uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Onze Gezellen uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Neptunus Tridents vs.RCH-Pingu´ns uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Euro Stars vs.Twins Oosterhout 2 uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

HCAW 2 vs.Sparks Haarlem uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21
Zondag 31 mei / Sunday, May 31
HOOFDKLASSE
DSS/Kinheim vs.Silicon Storks uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

HCAW vs.Quick Amersfoort uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info


OVERGANGSKLASSE
Wassenaar vs.DSS/Kinheim 2 uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Amsterdam Pirates 2 vs.UVV uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Onze Gezellen vs.Omron Pioniers uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

RCH-Pingu´ns vs.Neptunus Tridents uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Sparks Haarlem vs.HCAW 2 uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout 2 vs.Euro Stars uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21

57e EUROPEAN CHAMPIONS CUP
Locatie / Site:
Arrows Family Park, Ostrava (TsjechiŰ/Czech Rep.) (veld/site Arrows Ostrava)

Deelnemende teams / Participating teams:
Groep A: Fortitudo UnipolSai Bologna (ItaliŰ/Italy), Heidenheim Heidek÷pfe (Duitsland/Germany),
Curašao Neptunus (Nederland/Netherlands), Rouen Huskies (Frankrijk/France)
Groep B: L&D Amsterdam Pirates (Nederland/Netherlands), Arrows Ostrava (TsjechiŰ/Czech Rep.),
Bonn Capitals (Duitsland/Germany), Nettuno Baseball City (ItaliŰ/Italy)

Het toernooi om de European Champions Cup stond op het programma voor dinsdag 2 t/m zaterdag 6 juni, maar op 1 april werd het evenement afgelast door de Europese Honkbal Bond (CEB) vanwege het coronavirus (COVID-19)

The European Champions Cup tournament was scheduled for Tuesday, June 2 through Saturday, June 6, but on April 1, the event was cancelled by the European Baseball Confederation (CEB), due to the coronavirus (COVID-19)

Dinsdag 2 juni / Tuesday, June 2
Het officiŰle wedstrijdschema was nog niet gepubliceerd / The official game schedule was not yet publishedafgelast / cancelled
Woensdag 3 juni / Wednesday, June 3
Het officiŰle wedstrijdschema was nog niet gepubliceerd / The official game schedule was not yet publishedafgelast / cancelled
Donderdag 4 juni / Thursday, June 4
Het officiŰle wedstrijdschema was nog niet gepubliceerd / The official game schedule was not yet publishedafgelast / cancelled
Vrijdag 5 juni / Friday, June 5
Het officiŰle wedstrijdschema was nog niet gepubliceerd / The official game schedule was not yet publishedafgelast / cancelled
Zaterdag 6 juni / Saturday, June 6
Het officiŰle wedstrijdschema was nog niet gepubliceerd / The official game schedule was not yet publishedafgelast / cancelled

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / OVERGANGSKLASSE
Donderdag 4 juni / Thursday, June 4
HOOFDKLASSE
Silicon Storks vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Quick Amersfoort vs.DSS/Kinheim uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

Twins Oosterhout vs.HCAW uitgesteld (8)nwe datum n.n.b. Verhaal/Game-info

(L&D Amsterdam Pirates en Curašao Neptunus zouden deelnemen aan de European Champions Cup; door CEB afgelast op 1 april)
(L&D Amsterdam Pirates and Curašao Neptunus were to participate in the European Champions Cup; cancelled by CEB on April 1)
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21

Programma / Schedule

57e EUROPEAN CHAMPIONS CUP
Locatie / Site:
Arrows Family Park, Ostrava (TsjechiŰ/Czech Rep.) (veld/site Arrows Ostrava)

Deelnemende teams / Participating teams:
Groep A: Fortitudo UnipolSai Bologna (ItaliŰ/Italy), Heidenheim Heidek÷pfe (Duitsland/Germany),
Curašao Neptunus (Nederland/Netherlands), Rouen Huskies (Frankrijk/France)
Groep B: L&D Amsterdam Pirates (Nederland/Netherlands), Arrows Ostrava (TsjechiŰ/Czech Rep.),
Bonn Capitals (Duitsland/Germany), Nettuno Baseball City (ItaliŰ/Italy)

Het toernooi om de European Champions Cup stond op het programma voor dinsdag 2 t/m zaterdag 6 juni, maar op 1 april werd het evenement afgelast door de Europese Honkbal Bond (CEB) vanwege het coronavirus (COVID-19)

The European Champions Cup tournament was scheduled for Tuesday, June 2 through Saturday, June 6, but on April 1, the event was cancelled by the European Baseball Confederation (CEB), due to the coronavirus (COVID-19)

Vrijdag 5 juni / Friday, June 5
Het officiŰle wedstrijdschema was nog niet gepubliceerd / The official game schedule was not yet publishedafgelast / cancelled
Zaterdag 6 juni / Saturday, June 6
Het officiŰle wedstrijdschema was nog niet gepubliceerd / The official game schedule was not yet publishedafgelast / cancelled

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / OVERGANGSKLASSE
Vrijdag 5 juni / Friday, June 5
OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.Onze Gezellen uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Omron Pioniers vs.HCAW 2 uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21
Zaterdag 6 juni / Saturday, June 6
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Silicon Storks uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

DSS/Kinheim vs.Quick Amersfoort uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

HCAW vs.Twins Oosterhout uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

(L&D Amsterdam Pirates en Curašao Neptunus zouden deelnemen aan de European Champions Cup; door CEB afgelast op 1 april)
(L&D Amsterdam Pirates and Curašao Neptunus were to participate in the European Champions Cup; cancelled by CEB on April 1)


OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.Wassenaar uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

RCH-Pingu´ns vs.DSS/Kinheim 2 uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Sparks Haarlem vs.Neptunus Tridents uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout 2 vs.UVV uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21
Zondag 7 juni / Sunday, June 7
HOOFDKLASSE
Quick Amersfoort vs.DSS/Kinheim uitgesteld (8)Amersfoort

Silicon Storks vs.Hoofddorp Pioniers uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout vs.HCAW uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

(L&D Amsterdam Pirates en Curašao Neptunus zouden deelnemen aan de European Champions Cup; door CEB afgelast op 1 april)
(L&D Amsterdam Pirates and Curašao Neptunus were to participate in the European Champions Cup; cancelled by CEB on April 1)


OVERGANGSKLASSE
Wassenaar vs.Euro Stars uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

DSS/Kinheim 2 vs.RCH-Pingu´ns uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Neptunus Tridents vs.Sparks Haarlem uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.Twins Oosterhout 2 uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

Onze Gezellen vs.Amsterdam Pirates 2 uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.

HCAW 2 vs.Omron Pioniers uitgesteld (8)nieuwe datum n.n.b.
(8) - Wedstrijden t/m 9 juni door de KNBSB op 29 april geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na verlenging corona-maatregelen door de Regering per 21 april
(8) - Games through June 9 annulled by the KNBSB on April 29 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after extension of corona-measures by the Government on April 21
Donderdag 11 juni / Thursday, June 11
HOOFDKLASSE
Quick Amersfoort vs.Hoofddorp Pioniers (verplaatst)

Curašao Neptunus vs.HCAW (verplaatst)

L&D Amsterdam Pirates vs.Silicon Storks (verplaatst)

Twins Oosterhout vs.DSS/Kinheim (verplaatst)
Bovenstaand speelschema werd op 11 maart verplaatst naar donderdag 3 september vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
On March 11, the above schedule moved to Thursday, September 3 due to the new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan
Vrijdag 12 juni / Friday, June 12
OVERGANGSKLASSE
Neptunus Tridents vs.Omron Pioniers uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Amsterdam Pirates 2 vs.HCAW 2 uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.Euro Stars uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.
(9) - Wedstrijden t/m 30 juni door de KNBSB op 12 mei geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na update over corona-maatregelen door de Regering per 6 mei
(9) - Games through June 30 annulled by the KNBSB on May 12 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after an update regarding the corona-measures by the Government on May 6
Zaterdag 13 juni / Saturday, June 13
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Quick Amersfoort (verplaatst)

DSS/Kinheim vs.Twins Oosterhout (verplaatst)

HCAW vs.Curašao Neptunus (verplaatst)

Silicon Storks vs.L&D Amsterdam Pirates (verplaatst)
Bovenstaand speelschema werd op 11 maart verplaatst naar zaterdag 5 september vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
On March 11, the above schedule moved to Saturday, September 5 due to the new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan


OVERGANGSKLASSE
Sparks Haarlem vs.DSS/Kinheim 2 uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Wassenaar vs.RCH-Pingu´ns uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout 2 vs.Onze Gezellen uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.
(9) - Wedstrijden t/m 30 juni door de KNBSB op 12 mei geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na update over corona-maatregelen door de Regering per 6 mei
(9) - Games through June 30 annulled by the KNBSB on May 12 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after an update regarding the corona-measures by the Government on May 6
Zondag 14 juni / Sunday, June 14
HOOFDKLASSE
Quick Amersfoort vs.Hoofddorp Pioniers (verplaatst)

Curašao Neptunus vs.HCAW (verplaatst)

L&D Amsterdam Pirates vs.Silicon Storks (verplaatst)

Twins Oosterhout vs.DSS/Kinheim (verplaatst)
Bovenstaand speelschema werd op 11 maart verplaatst naar zondag 6 september vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
On March 11, the above schedule moved to Sunday, September 6 due to the new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Neptunus Tridents uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

DSS/Kinheim 2 vs.Sparks Haarlem uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

RCH-Pingu´ns vs.Wassenaar uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Onze Gezellen vs.Twins Oosterhout 2 uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

HCAW 2 vs.Amsterdam Pirates 2 uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.
(9) - Wedstrijden t/m 30 juni door de KNBSB op 12 mei geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na update over corona-maatregelen door de Regering per 6 mei
(9) - Games through June 30 annulled by the KNBSB on May 12 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after an update regarding the corona-measures by the Government on May 6
Dinsdag 16 juni / Tuesday, June 16
OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.UVV uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.
(9) - Wedstrijden t/m 30 juni door de KNBSB op 12 mei geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na update over corona-maatregelen door de Regering per 6 mei
(9) - Games through June 30 annulled by the KNBSB on May 12 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after an update regarding the corona-measures by the Government on May 6

BASEBALL FINAL OLYMPIC QUALIFIER
Locaties / Sites:
Taichung Intercontinental Baseball Stadium, Taichung City (Taiwan) (stadion/site Chinatrust Brothers)
Douliu Baseball Stadium, Douliu City (Taiwan)

Deelnemende teams / Participating teams:
AustraliŰ (Australia), Chinese Taipei, China, Nederland (Netherlands),
nummer 2 Baseball Americas Qualifier, nummer 3 Baseball Americas Qualifier

De winnaar van dit evenement plaatst zich als zesde en laatste deelnemer voor de Olympische Spelen in juli in Japan
The winner of this event qualifies as sixth and final participant for the Olympic Games in July in Japan

Het evenement stond aanvankelijk op de agenda voor 1 t/m 5 april, maar werd op 2 maart verplaatst vanwege het coronavirus (COVID-19)
The event was originally scheduled for April 1-5, but on March 2, it was postponed due to the coronavirus (COVID-19)

De nieuwe speeldata voor de WBSC Baseball Final Qualifier waren woensdag 17 t/m zondag 21 juni, maar het evenement werd door de World Baseball Softball Confederation (WBSC) uitgesteld naar een later te bepalen datum in 2021, nadat op 24 maart bekend werd gemaakt dat de Olympische Spelen waren uitgesteld naar 2021

The new dates for the WBSC Baseball Final Qualifier were Wednesday, June 17 through Sunday, June 21, but the event was postponed by the World Baseball Softball Confederation (WBSC) to a to be announced date in 2021 after it was announced on March 24 that the Olympic Games were postponed to 2021

Woensdag 17 juni / Wednesday, June 17
Americas Qualifer Nr. 2 vs.Nederland uitgesteld / postponed

China vs.Americas Qualifier Nr. 3 uitgesteld / postponed

Chinese Taipei vs.AustraliŰ uitgesteld / postponed
Donderdag 18 juni / Thursday, June 18
Americas Qualifer Nr. 2 vs.AustraliŰ uitgesteld / postponed

China vs.Nederland uitgesteld / postponed

Chinese Taipei vs.Americas Qualifier Nr. 3 uitgesteld / postponed
Vrijdag 19 juni / Friday, June 19
Americas Qualifer Nr. 3 vs.AustraliŰ uitgesteld / postponed

China vs.Americas Qualifier Nr. 2 uitgesteld / postponed

Chinese Taipei vs.Nederland uitgesteld / postponed
Zaterdag 20 juni / Saturday, June 20
Nederland vs.Americas Qualifier Nr. 3 uitgesteld / postponed

China vs.AustraliŰ uitgesteld / postponed

Chinese Taipei vs.Americas Qualfier Nr. 2 uitgesteld / postponed
Zondag 21 juni / Sunday, June 21
Nederland vs.AustraliŰ uitgesteld / postponed

Americas Qualifier Nr. 2 vs.Americas Qualifier Nr. 3 uitgesteld / postponed

Chinese Taipei vs.China uitgesteld / postponed

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / OVERGANGSKLASSE
Donderdag 18 juni / Thursday, June 18
HOOFDKLASSE
DSS/Kinheim vs.Curašao Neptunus (verplaatst)

HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates (verplaatst)

Silicon Storks vs.Quick Amersfoort (verplaatst)

Hoofddorp Pioniers vs.Twins Oosterhout (verplaatst)
Bovenstaand speelschema werd op 11 maart verplaatst naar donderdag 13 augustus vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
On March 11, the above schedule moved to Thursday, August 13 due to the new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan
Vrijdag 19 juni / Friday, June 19
OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.DSS/Kinheim 2 uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Neptunus Tridents vs.Amsterdam Pirates 2 uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.
(9) - Wedstrijden t/m 30 juni door de KNBSB op 12 mei geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na update over corona-maatregelen door de Regering per 6 mei
(9) - Games through June 30 annulled by the KNBSB on May 12 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after an update regarding the corona-measures by the Government on May 6
Zaterdag 20 juni / Saturday, June 20
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.DSS/Kinheim (verplaatst)

L&D Amsterdam Pirates vs.HCAW (verplaatst)

Quick Amersfoort vs.Silicon Storks (verplaatst)

Twins Oosterhout vs.Hoofddorp Pioniers (verplaatst)
Bovenstaand speelschema werd op 11 maart verplaatst naar zaterdag 15 augustus vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
On March 11, the above schedule moved to Saturday, August 15 due to the new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan


OVERGANGSKLASSE
Onze Gezellen vs.Euro Stars uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

RCH-Pingu´ns vs.Sparks Haarlem uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Wassenaar vs.UVV uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

HCAW 2 vs.Twins Oosterhout 2 uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.
(9) - Wedstrijden t/m 30 juni door de KNBSB op 12 mei geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na update over corona-maatregelen door de Regering per 6 mei
(9) - Games through June 30 annulled by the KNBSB on May 12 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after an update regarding the corona-measures by the Government on May 6
Zondag 21 juni / Sunday, June 21
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Twins Oosterhout (verplaatst)

DSS/Kinheim vs.Curašao Neptunus (verplaatst)

HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates (verplaatst)

Silicon Storks vs.Quick Amersfoort (verplaatst)
Bovenstaand speelschema werd op 11 maart verplaatst naar zondag 16 augustus vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
On March 11, the above schedule moved to Sunday, August 16 due to the new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan


OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.Omron Pioniers uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Amsterdam Pirates 2 vs.Neptunus Tridents uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Euro Stars vs.Onze Gezellen uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Sparks Haarlem vs.RCH-Pingu´ns uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.Wassenaar uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout 2 vs.HCAW 2 uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.
(9) - Wedstrijden t/m 30 juni door de KNBSB op 12 mei geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na update over corona-maatregelen door de Regering per 6 mei
(9) - Games through June 30 annulled by the KNBSB on May 12 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after an update regarding the corona-measures by the Government on May 6
Donderdag 25 juni / Thursday, June 25
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege de Honkbal Week Haarlem
No games scheduled because of the Baseball Week Haarlem
Vrijdag 26 juni / Friday, June 26
OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.DSS/Kinheim 2 uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

UVV vs.Onze Gezellen uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.
(9) - Wedstrijden t/m 30 juni door de KNBSB op 12 mei geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na update over corona-maatregelen door de Regering per 6 mei
(9) - Games through June 30 annulled by the KNBSB on May 12 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after an update regarding the corona-measures by the Government on May 6
Zaterdag 27 juni / Saturday, June 27
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege de Honkbal Week Haarlem
No games scheduled because of the Baseball Week Haarlem


OVERGANGSKLASSE
RCH-Pingu´ns vs.Omron Pioniers uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Sparks Haarlem vs.Wassenaar uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Euro Stars vs.HCAW 2 uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Twins Oosterhout 2 vs.Neptunus Tridents uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.
(9) - Wedstrijden t/m 30 juni door de KNBSB op 12 mei geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na update over corona-maatregelen door de Regering per 6 mei
(9) - Games through June 30 annulled by the KNBSB on May 12 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after an update regarding the corona-measures by the Government on May 6
Zondag 28 juni / Sunday, June 28
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege de Honkbal Week Haarlem
No games scheduled because of the Baseball Week Haarlem


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.RCH-Pingu´ns uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Amsterdam Pirates 2 vs.DSS/Kinheim 2 uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Onze Gezellen vs.UVV uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Wassenaar vs.Sparks Haarlem uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

Neptunus Tridents vs.Twins Oosterhout 2 uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.

HCAW 2 vs.Euro Stars uitgesteld (9)nieuwe datum n.n.b.
(9) - Wedstrijden t/m 30 juni door de KNBSB op 12 mei geannuleerd om de teams drie weken voorbereidingstijd te geven bij een eventuele competitiestart na update over corona-maatregelen door de Regering per 6 mei
(9) - Games through June 30 annulled by the KNBSB on May 12 to give the teams a 3-week preparation for an eventual start of the season after an update regarding the corona-measures by the Government on May 6

30e HONKBAL WEEK HAARLEM / 30th BASEBALL WEEK HAARLEM
Locatie / Site:
Pim Mulier Stadion, Pim Mulier Sportpark, Haarlem (Nederland/Netherlands) (stadion/site DSS/Kinheim)

Deelnemende teams / Participating teams:
Nederland (Netherlands), Chinese Taipei, Cuba, Duitsland (Germany), Japan

Het Organisatie-ComitÚ van de 30e Honkbal Week Haarlem besloot op dinsdag 24 maart het evenement te annuleren vanwege nieuwe, aangescherpte maatregelen van de Rijksoverheid, zoals aangekondigd op 23 maart, vanwege het coronavirus. De 30e Honkbal Week Haarlem zal nu plaatsvinden in 2022.
Verklaring Organisatie-ComitÚ Honkbal Week Haarlem (24 maart)

The Organizing Committee of the 30th Baseball Week Haarlem on Tuesday, March 24 decided to cancel the event after new stricter measures were announced by the Dutch Government on March 23, regarding the coronavirus. The 30th Baseball Week Haarlem will now take place in 2022.
Statement Organizing Committee Baseball Week Haarlem (March 24)

Vrijdag 26 juni / Friday, June 26
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Zaterdag 27 juni / Saturday, June 27
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Zondag 28 juni / Sunday, June 28
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Maandag 29 juni / Monday, June 29
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Dinsdag 30 juni / Tuesday, June 30
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Woensdag 1 juli / Wednesday, July 1
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Donderdag 2 juli / Thursday, July 2
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Vrijdag 3 juli / Friday, July 3
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Zaterdag 4 juli / Saturday, July 4
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Zondag 5 juli / Sunday, July 5
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / OVERGANGSKLASSE
Donderdag 2 juli / Thursday, July 2
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege de Honkbal Week Haarlem
No games scheduled because of the Baseball Week Haarlem
Vrijdag 3 juli / Friday, July 3
OVERGANGSKLASSE
Onze Gezellen vs.Wassenaar 19:30Haarlem
Zaterdag 4 juli / Saturday, July 4
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege de Honkbal Week Haarlem
No games scheduled because of the Baseball Week Haarlem


OVERGANGSKLASSE
Sparks Haarlem vs.Omron Pioniers 14:00Haarlem

Neptunus Tridents vs.Euro Stars 14:00Rotterdam

RCH-Pingu´ns vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Heemstede

HCAW 2 vs.UVV 14:30Bussum

Twins Oosterhout 2 vs.DSS/Kinheim 2 15:00Oosterhout
Zondag 5 juli / Sunday, July 5
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege de Honkbal Week Haarlem
No games scheduled because of the Baseball Week Haarlem


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Sparks Haarlem 13:00Hoofddorp

Wassenaar vs.Onze Gezellen 14:00Wassenaar

Euro Stars vs.Neptunus Tridents 14:00Capelle a/d IJssel

Amsterdam Pirates 2 vs.RCH-Pingu´ns 14:00Amsterdam

HCAW 2 vs.UVV 14:30Bussum

Twins Oosterhout 2 vs.DSS/Kinheim 2 15:00Oosterhout
Donderdag 9 juli / Thursday, July 9
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.Hoofddorp Pioniers 19:30Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.Quick Amersfoort 19:30Amsterdam

HCAW vs.DSS/Kinheim 19:30Bussum

Twins Oosterhout vs.Silicon Storks 19:30Rosmalen (veld Gryphons)
Vrijdag 10 juli / Friday, July 10
OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Wassenaar 19:30Hoofddorp

Neptunus Tridents vs.UVV 19:30Rotterdam
Zaterdag 11 juli / Saturday, July 11
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Curašao Neptunus 13:00Hoofddorp

Quick Amersfoort vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Amersfoort

DSS/Kinheim vs.HCAW 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Silicon Storks vs.Twins Oosterhout 14:30Den Haag


OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.Sparks Haarlem 14:00Amsterdam

Euro Stars vs.DSS/Kinheim 2 14:00Capelle a/d IJssel

HCAW 2 vs.Onze Gezellen 14:30Bussum

Twins Oosterhout 2 vs.RCH-Pingu´ns 15:00Oosterhout
Zondag 12 juli / Sunday, July 12
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.Quick Amersfoort 14:00Amsterdam

HCAW vs.DSS/Kinheim 14:30Bussum

Twins Oosterhout vs.Silicon Storks 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
Wassenaar vs.Omron Pioniers 14:00Wassenaar

UVV vs.Neptunus Tridents 14:00Vleuten

Sparks Haarlem vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Haarlem

DSS/Kinheim 2 vs.Euro Stars 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Onze Gezellen vs.HCAW 14:00Haarlem

RCH-Pingu´ns vs.Twins Oosterhout 2 14:00Heemstede
Donderdag 16 juli / Thursday, July 16
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.HCAW 19:30Hoofddorp

DSS/Kinheim vs.L&D Amsterdam Pirates 19:30Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Silicon Storks vs.Curašao Neptunus 19:30Rotterdam (veld Neptunus)

Twins Oosterhout vs.Quick Amersfoort 19:30Rosmalen (veld Gryphons)
Vrijdag 17 juli / Friday, July 17
OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.UVV 19:30Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Omron Pioniers vs.Amsterdam Pirates 2 19:30Hoofddorp

Onze Gezellen vs.Neptunus Tridents 19:30Haarlem
Zaterdag 18 juli / Saturday, July 18
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.DSS/Kinheim 14:00Amsterdam

Curašao Neptunus vs.Silicon Storks 14:00Rotterdam

Quick Amersfoort vs.Twins Oosterhout 14:00Amersfoort

HCAW vs.Hoofddorp Pioniers 14:30Bussum


OVERGANGSKLASSE
RCH-Pingu´ns vs.Euro Stars 14:00Heemstede

Wassenaar vs.HCAW 2 14:00Wassenaar

Sparks Haarlem vs.Twins Oosterhout 2 14:00Haarlem
Zondag 19 juli / Sunday, July 19
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.HCAW 13:00Hoofddorp

DSS/Kinheim vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Silicon Storks vs.Curašao Neptunus 14:30Den Haag

Twins Oosterhout vs.Quick Amersfoort 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
UVV vs.DSS/Kinheim 2 14:00Vleuten

Amsterdam Pirates 2 vs.Omron Pioniers 14:00Amsterdam

Neptunus Tridents vs.Onze Gezellen 14:00Rotterdam

Euro Stars vs.RCH-Pingu´ns 14:00Capelle a/d IJssel

HCAW 2 vs.Wassenaar 14:30Bussum

Twins Oosterhout 2 vs.Sparks Haarlem 15:00Oosterhout
Donderdag 23 juli / Thursday, July 23
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.Curašao Neptunus 19:30Amsterdam
Zaterdag 25 juli / Saturday, July 25
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Rotterdam
Zondag 26 juli / Sunday, July 26
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.Curašao Neptunus 14:00Amsterdam

32e OLYMPISCHE SPELEN / 32nd OLYMPIC GAMES
Locaties / Sites:
Yokohama Stadium, Naka-ku, Yokohama-shi, Kanagawa Prefecture (Japan) (stadion/site Yokohama DeNA BayStars)
Fukushima Azuma Baseball Stadium, Azuma Sports Park, Sabara, Fukushima-shi, Fukushima Prefecture (Japan)

Deelnemende landen / Participating countries:
Japan, IsraŰl (Israel), Mexico, Zuid-Korea (South Korea), nr. 1 Americas Qualifier, nr. 1 Final Qualifier

Op dinsdag 24 maart maakten het Internationaal Olympisch ComitÚ en het Organisatie-ComitÚ Tokyo 2020 bekend dat de Olympische Spelen zijn uitgesteld naar 2021.
Gezamenlijke verklaring International Olympic Committee en Tokyo 2020 Organizing Committee

On Tuesday, March 24, the International Olympic Committee and the Tokyo 2020 Organizing Committee announced that the Olympic Games are postponed to 2021.
Joint statement International Olympic Committee and Tokyo 2020 Organizing Committee

Er was nog geen wedstrijdschema bekend, omdat het deelnemersveld nog niet compleet was
A game schedule was not yet announced, as the field of participants was not yet complete

Woensdag 29 juli / Wednesday, July 29
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Donderdag 30 juli / Thursday, July 30
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Vrijdag 31 juli / Friday, July 31
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Zaterdag 1 augustus / Saturday, August 1
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Zondag 2 augustus / Sunday, August 2
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Maandag 3 augustus / Monday, August 3
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Dinsdag 4 augustus / Tuesday, August 4
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Woensdag 5 augustus / Wednesday, August 5
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Donderdag 6 augustus / Thursday, August 6
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Vrijdag 7 augustus / Friday, August 7
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled
Zaterdag 8 augustus / Saturday, August 8
Programma was nog niet bekend - Schedule was not yet announcedafgelast / cancelled

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / OVERGANGSKLASSE
Donderdag 13 augustus / Thursday, August 13
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.DSS/Kinheim 19:30Rotterdam

HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates 19:30Bussum

Silicon Storks vs.Quick Amersfoort 19:30locatie nog niet bekend

Hoofddorp Pioniers vs.Twins Oosterhout 19:30Hoofddorp
Deze wedstrijden stonden oorspronkelijk gepland voor donderdag 18 juni, maar zijn op 11 maart verplaatst naar vandaag vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
These games were originally scheduled for Thursday, June 18, but were moved to today on March 11 due to new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan


HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers (verplaatst)

Quick Amersfoort vs.HCAW (verplaatst)

Silicon Storks vs.DSS/Kinheim (verplaatst)

Twins Oosterhout vs.Curašao Neptunus (verplaatst)
Bovenstaand oorspronkelijk schema werd op 11 maart verplaatst naar donderdag 16 april vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
On March 11, the abbove original schedule was moved to Thursday, April 16 due to new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan
Vrijdag 14 augustus / Friday, August 14
OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.Wassenaar 19:30Amsterdam

Onze Gezellen vs.DSS/Kinheim 2 19:30Haarlem

HCAW 2 vs.Neptunus Tridents 19:30Bussum
Zaterdag 15 augustus / Saturday, August 15
HOOFDKLASSE
DSS/Kinheim vs.Curašao Neptunus 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

L&D Amsterdam Pirates vs.HCAW 14:00Amsterdam

Quick Amersfoort vs.Silicon Storks 14:00Amersfoort

Twins Oosterhout vs.Hoofddorp Pioniers 15:00Oosterhout
Deze wedstrijden stonden oorspronkelijk gepland voor zaterdag 20 juni, maar zijn op 11 maart verplaatst naar vandaag vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
These games were originally scheduled for Saturday, June 20, but were moved to today on March 11 due to new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan


HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.L&D Amsterdam Pirates (verplaatst)

DSS/Kinheim vs.Silicon Storks (verplaatst)

Curašao Neptunus vs.Twins Oosterhout (verplaatst)

HCAW vs.Quick Amersfoort (verplaatst)
Bovenstaand oorspronkelijk schema werd op 11 maart verplaatst naar zaterdag 18 april vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
On March 11, the above original schedule was moved to Saturday, April 18 due to new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Twins Oosterhout 2 13:00Hoofddorp

Euro Stars vs.Sparks Haarlem 14:00Capelle a/d IJssel

UVV vs.RCH-Pingu´ns 14:00Vleuten
Zondag 16 augustus / Sunday, August 16
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Twins Oosterhout 13:00Hoofddorp

DSS/Kinheim vs.Curašao Neptunus 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates 14:30Bussum

Silicon Storks vs.Quick Amersfoort 14:30Den Haag
Deze wedstrijden stonden oorspronkelijk gepland voor zondag 21 juni, maar zijn op 11 maart verplaatst naar vandaag vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
These games were originally scheduled for Sunday, June 21, but were moved to today on March 11 due to new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan


HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers (verplaatst)

Quick Amersfoort vs.HCAW (verplaatst)

Silicon Storks vs.DSS/Kinheim (verplaatst)

Twins Oosterhout vs.Curašao Neptunus (verplaatst)
Bovenstaand oorspronkelijk schema werd op 11 maart verplaatst naar zondag 19 april vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
On March 11, the above original schedule was moved to Sunday, April 19 due to new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan


OVERGANGSKLASSE
Wassenaar vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Wassenaar

DSS/Kinheim 2 vs.Onze Gezellen 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Sparks Haarlem vs.Euro Stars 14:00Haarlem

RCH-Pingu´ns vs.UVV 14:00Heemstede

Neptunus Tridents vs.HCAW 2 14:00Rotterdam

Twins Oosterhout 2 vs.Omron Pioniers 15:00Oosterhout
Donderdag 20 augustus / Thursday, August 20
HOOFDKLASSE
DSS/Kinheim vs.Hoofddorp Pioniers 19:30Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Curašao Neptunus vs.Quick Amersfoort 19:30Rotterdam

HCAW vs.Silicon Storks 19:30Bussum

L&D Amsterdam Pirates vs.Twins Oosterhout 19:30Amsterdam
Vrijdag 21 augustus / Friday, August 21
OVERGANGSKLASSE
HCAW 2 vs.DSS/Kinheim 2 19:30Bussum

Neptunus Tridents vs.Wassenaar 19:30Rotterdam
Zaterdag 22 augustus / Saturday, August 22
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.DSS/Kinheim 13:00Hoofddorp

Quick Amersfoort vs.Curašao Neptunus 14:00Amersfoort

Silicon Storks vs.HCAW 14:30Den Haag

Twins Oosterhout vs.L&D Amsterdam Pirates 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.Omron Pioniers 14:00Capelle a/d IJssel

RCH-Pingu´ns vs.Onze Gezellen 14:00Heemstede

Sparks Haarlem vs.UVV 14:00Haarlem

Amsterdam Pirates 2 vs.Twins Oosterhout 2 14:00Amsterdam
Zondag 23 augustus / Sunday, August 23
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.Quick Amersfoort 14:00Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.Twins Oosterhout 14:00Amsterdam

HCAW vs.Silicon Storks 14:30Bussum

DSS/Kinheim vs.Hoofddorp Pioniers 15:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Euro Stars 13:00Hoofddorp

DSS/Kinheim 2 vs.HCAW 2 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Wassenaar vs.Neptunus Tridents 14:00Wassenaar

Onze Gezellen vs.RCH-Pingu´ns 14:00Haarlem

UVV vs.Sparks Haarlem 14:00Vleuten

Twins Oosterhout 2 vs.Amsterdam Pirates 2 15:00Oosterhout
Donderdag 27 augustus / Thursday, August 27
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Silicon Storks 19:30Hoofddorp

Curašao Neptunus vs.L&D Amsterdam Pirates 19:30Rotterdam

DSS/Kinheim vs.Quick Amersfoort 19:30Haarlem (Pim Mulier Stadion)

HCAW vs.Twins Oosterhout 19:30Bussum
Vrijdag 28 augustus / Friday, August 28
OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.UVV 19:30Hoofddorp

Neptunus Tridents vs.DSS/Kinheim 2 19:30Rotterdam
Zaterdag 29 augustus / Saturday, August 29
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.Curašao Neptunus 14:00Amsterdam

Quick Amersfoort vs.DSS/Kinheim 14:00Amersfoort

Silicon Storks vs.Hoofddorp Pioniers 14:30Den Haag

Twins Oosterhout vs.HCAW 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Capelle a/d IJssel

Sparks Haarlem vs.Onze Gezellen 14:00Haarlem

Wassenaar vs.Twins Oosterhout 2 14:00Wassenaar

HCAW 2 vs.RCH-Pingu´ns 14:30Bussum
Zondag 30 augustus / Sunday, August 30
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Silicon Storks 13:00Hoofddorp

Curašao Neptunus vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Rotterdam

DSS/Kinheim vs.Quick Amersfoort 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

HCAW vs.Twins Oosterhout 14:30Bussum


OVERGANGSKLASSE
UVV vs.Omron Pioniers 14:00Vleuten

DSS/Kinheim 2 vs.Neptunus Tridents 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Amsterdam Pirates 2 vs.Euro Stars 14:00Amsterdam

Onze Gezellen vs.Sparks Haarlem 14:00Haarlem

RCH-Pingu´ns vs.HCAW 2 14:00Heemstede

Twins Oosterhout 2 vs.Wassenaar 15:00Oosterhout
Donderdag 3 september / Thursday, September
HOOFDKLASSE
Quick Amersfoort vs.Hoofddorp Pioniers 19:30Amersfoort

Curašao Neptunus vs.HCAW 19:30Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.Silicon Storks 19:30Amsterdam

Twins Oosterhout vs.DSS/Kinheim 19:30Rosmalen (veld Gryphons)
Deze wedstrijden stonden oorspronkelijk gepland voor donderdag 11 juni, maar zijn op 11 maart verplaatst naar vandaag vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
These games were originally scheduled for Thursday, June 11, but were moved to today on March 11 due to new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan
Vrijdag 4 september / Friday, September 4
OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.UVV 19:30Amsterdam

Omron Pioniers vs.Onze Gezellen 19:30Hoofddorp
Zaterdag 5 september / Saturday, September 5
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Quick Amersfoort 13:00Hoofddorp

Curašao Neptunus vs.HCAW 14:00Rotterdam

DSS/Kinheim vs.Twins Oosterhout 14:00Haarlem

Silicon Storks vs.L&D Amsterdam Pirates 14:30Den Haag
Deze wedstrijden stonden oorspronkelijk gepland voor zaterdag 13 juni, maar zijn op 11 maart verplaatst naar vandaag vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
These games were originally scheduled for Saturday, June 13, but were moved to today on March 11 due to new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan


OVERGANGSKLASSE
RCH-Pingu´ns vs.Neptunus Tridents 14:00Heemstede

Wassenaar vs.DSS/Kinheim 2 14:00Wassenaar

HCAW 2 vs.Sparks Haarlem 14:30Bussum

Twins Oosterhout 2 vs.Euro Stars 15:00Oosterhout
Zondag 6 september / Sunday, September 6
HOOFDKLASSE
Quick Amersfoort vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Amersfoort

L&D Amsterdam Pirates vs.Silicon Storks 14:00Amsterdam

HCAW vs.Curašao Neptunus 14:30Bussum

Twins Oosterhout vs.DSS/Kinheim 15:00Oosterhout
Deze wedstrijden stonden oorspronkelijk gepland voor zondag 14 juni, maar zijn op 11 maart verplaatst naar vandaag vanwege nieuwe data van het Olympisch Kwalificatie Toernooi in Taiwan
These games were originally scheduled for Sunday, June 14, but were moved to today on March 11 due to new dates of the Olympic Qualifying Tournament in Taiwan
(einde van de reguliere competitie in de Hoofdklasse)
(end of the regular season in the 'Hoofdklasse' (Dutch Major League))


OVERGANGSKLASSE
UVV vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Vleuten

Onze Gezellen vs.Omron Pioniers 14:00Haarlem

Neptunus Tridents vs.RCH-Pingu´ns 14:00Rotterdam

DSS/Kinheim 2 vs.Wassenaar 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Euro Stars vs.Twins Oosterhout 2 14:00Capelle a/d IJssel

Sparks Haarlem vs.HCAW 2 14:00Haarlem

HOOFKLASSE PLAY-OFFS
HOOFKLASSE PLAY-DOWNS
OVERGANGSKLASSE COMPETITIE / REGULAR SEASON
Donderdag 10 september / Thursday, September 10
HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 1 vs. 4 (Game 1, best-of-five)
Nog niet bekend
(nummer 1 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 4 competitie)
19:30Nog niet bekend


HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 2 vs. 3 (Game 1, best-of-five)
Nog niet bekend
(nummer 2 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 3 competitie)
19:30Nog niet bekend


HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 5 vs. 8 (Game 1, best-of-five)
Nog niet bekend
(nummer 5 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 8 competitie)
19:30Nog niet bekend


HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 6 vs. 7 (Game 1, best-of-five)
Nog niet bekend
(nummer 6 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 7 competitie)
19:30Nog niet bekend
Vrijdag 11 september / Friday, September 11
OVERGANGSKLASSE
Onze Gezellen vs.Amsterdam Pirates 2 19:30Haarlem

Omron Pioniers vs.HCAW 2 19:30Hoofddorp
Zaterdag 12 september / Saturday, September 12
HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 1 vs. 4 (Game 2, best-of-five)
Nog niet bekend
(nummer 4 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 1 competitie)
19:30Nog niet bekend


HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 2 vs. 3 (Game 2, best-of-five)
Nog niet bekend
(nummer 3 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 2 competitie)
19:30Nog niet bekend


HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 5 vs. 8 (Game 2, best-of-five)
Nog niet bekend
(nummer 8 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 5 competitie)
19:30Nog niet bekend


HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 6 vs. 7 (Game 2, best-of-five)
Nog niet bekend
(nummer 7 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 6 competitie)
19:30Nog niet bekend


OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.RCH-Pingu´ns 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Neptunus Tridents vs.Sparks Haarlem 14:00Rotterdam

Wassenaar vs.Euro Stars 14:00Wassenaar

HCAW 2 vs.Omron Pioniers 14:30Bussum

Twins Oosterhout 2 vs.UVV 15:00Oosterhout
Zondag 13 september / Sunday, September 13
HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 1 vs. 4 (Game 3, best-of-five)
Nog niet bekend
(nummer 1 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 4 competitie)
19:30Nog niet bekend


HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 2 vs. 3 (Game 3, best-of-five)
Nog niet bekend
(nummer 2 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 3 competitie)
19:30Nog niet bekend


HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 5 vs. 8 (Game 3, best-of-five)
Nog niet bekend
(nummer 5 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 8 competitie)
19:30Nog niet bekend


HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 6 vs. 7 (Game 3, best-of-five)
Nog niet bekend
(nummer 6 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 7 competitie)
19:30Nog niet bekend


OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.Onze Gezellen 14:00Amsterdam

RCH-Pingu´ns vs.DSS/Kinheim 2 14:00Heemstede

Sparks Haarlem vs.Neptunus Tridents 14:00Haarlem

Euro Stars vs.Wassenaar 14:00Capelle a/d IJssel

UVV vs.Twins Oosterhout 2 14:00Vleuten
Vrijdag 18 september / Friday, September 18
OVERGANGSKLASSE
HCAW 2 vs.Amsterdam Pirates 2 19:30Bussum

Omron Pioniers vs.Neptunus Tridents 19:30Hoofddorp
Zaterdag 19 september / Saturday, September 19
HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 1 vs. 4 (Game 4, best-of-five, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(nummer 4 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 1 competitie)
19:30Nog niet bekend


HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 2 vs. 3 (Game 4, best-of-five, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(nummer 3 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 2 competitie)
19:30Nog niet bekend


HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 5 vs. 8 (Game 4, best-of-five, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(nummer 8 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 5 competitie)
19:30Nog niet bekend


HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 6 vs. 7 (Game 4, best-of-five, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(nummer 7 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 6 competitie)
19:30Nog niet bekend


OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.Sparks Haarlem 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

RCH-Pingu´ns vs.Wassenaar 14:00Heemstede

UVV vs.Euro Stars 14:00Vleuten

Onze Gezellen vs.Twins Oosterhout 2 14:00Haarlem
Zondag 20 september / Sunday, September 20
HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 1 vs. 4 (Game 5, best-of-five, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(nummer 1 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 4 competitie)
19:30Nog niet bekend
(einde van de Play-Offs nr. 1 vs. nr. 4)
(end of the Play-Offs nr. 1 vs. nr. 4)


HOOFDKLASSE PLAY-OFFS 2 vs. 3 (Game 5, best-of-five, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(nummer 2 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 3 competitie)
19:30Nog niet bekend
(einde van de Play-Offs nr. 2 vs. nr. 3)
(end of the Play-Offs nr. 2 vs. nr. 3)


HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 5 vs. 8 (Game 5, best-of-five, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(nummer 5 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 8 competitie)
19:30Nog niet bekend
(einde van de Play-Downs nr. 5 vs. nr. 8)
(end of the Play-Downs nr. 5 vs. nr. 8)


HOOFDKLASSE PLAY-DOWNS 6 vs. 7 (Game 5, best-of-five, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(nummer 6 competitie)
vs.Nog niet bekend
(nummer 7 competitie)
19:30Nog niet bekend
(einde van de Play-Downs nr. 6 vs. nr. 7)
(end of the Play-Downs nr. 6 vs. nr. 7)


OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.HCAW 2 14:00Amsterdam

Neptunus Tridents vs.Omron Pioniers 14:00Rotterdam

Sparks Haarlem vs.DSS/Kinheim 2 14:00Haarlem

Wassenaar vs.RCH-Pingu´ns 14:00Wassenaar

Euro Stars vs.UVV 14:00Capelle a/d IJssel

Twins Oosterhout 2 vs.Onze Gezellen 15:00Oosterhout
(einde van de reguliere competitie in de Overgangsklasse)
(end of the regular season in the 'Overgangsklasse')

HOLLAND SERIES
PLAY-DOWNS FINAL SERIES
PROMOTIE-DEGRADATIE SERIES / PROMOTION-RELEGATION SERIES
Donderdag 24 september / Thursday, September 24
HOLLAND SERIES (Game 1, best-of-seven)
Nog niet bekend
(Nr. 1 Kampioenspoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 2 Kampioenspoule)
19:30Nog niet bekend
Zaterdag 26 september / Saturday, September 26
HOLLAND SERIES (Game 2, best-of-seven)
Nog niet bekend
(Nr. 2 Kampioenspoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 1 Kampioenspoule)
14:00Nog niet bekend


PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES (Game 1, best-of-five)
Nog niet bekend
(Nr. 1 Overgangsklasse)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 4 Degradatiepoule)
14:00Nog niet bekend
Zondag 27 september / Sunday, September 27
HOLLAND SERIES (Game 3, best-of-seven)
Nog niet bekend
(Nr. 1 Kampioenspoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 2 Kampioenspoule)
14:00Nog niet bekend


PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES (Game 2, best-of-five)
Nog niet bekend
(Nr. 4 Degradatiepoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 1 Overgangsklasse)
14:00Nog niet bekend
Donderdag 1 oktober / Thursday, October 1
HOLLAND SERIES (Game 4, best-of-seven)
Nog niet bekend
(Nr. 2 Kampioenspoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 1 Kampioenspoule)
19:30Nog niet bekend
Zaterdag 3 oktober / Saturday, October 3
HOLLAND SERIES (Game 5, best-of-seven, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(Nr. 1 Kampioenspoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 2 Kampioenspoule)
14:00Nog niet bekend


PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES (Game 3, best-of-five)
Nog niet bekend
(Nr. 1 Overgangsklasse)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 4 Degradatiepoule)
14:00Nog niet bekend
Zondag 4 oktober / Sunday, October 4
HOLLAND SERIES (Game 6, best-of-seven, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(Nr. 2 Kampioenspoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 1 Kampioenspoule)
14:00Nog niet bekend


PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES (Game 4, best-of-five, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(Nr. 4 Degradatiepoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 1 Overgangsklasse)
14:00Nog niet bekend
Zaterdag 10 oktober / Saturday, October 10
PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES (Game 5, best-of-five, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(Nr. 1 Overgangsklasse)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 4 Degradatiepoule)
14:00Nog niet bekend
(einde van de Promotie/Degradatie Series)
(end of the Promotion/Relegation Series)
Zondag 11 oktober / Sunday, October 11
HOLLAND SERIES (Game 7, best-of-seven, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(Nr. 1 Kampioenspoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 2 Kampioenspoule)
14:00Nog niet bekend
(einde van de Holland Series)
(end of the Holland Series)
(einde van het seizoen 2020)
(end of the 2020 season)

Mail your suggestions and questions to stoov@wxs.nl - Mail suggesties en vragen naar stoov@wxs.nl
Copyright © 1997-2020 Marco Stoovelaar.