www.grand-slam.nl

Baseball Scores,

Standings & Stats 2020

Compiled and Copyright © 1997-2020 by Marco Stoovelaar

Welkom...
...op de OfficiŰle Site van Grand Slam * Stats & News, de website die sinds 1997 al (ruim) 23 jaar geheel gewijd is aan Honkbal EN Softbal in Nederland.

Grand Slam * Stats & News Softbal Dames
Grand Slam * Stats & News Softbal Heren

Honkbal & Softbal Headlines

Laatste update: 17 februari 2020

Welcome...
...on the Official Site of Grand Slam * Stats & News, the website that is dedicated entirely to Baseball AND Softball in the Netherlands for (over) 23 years since 1997.

Grand Slam * Stats & News Softball Women
Grand Slam * Stats & News Softball Men

Baseball & Softball Headlines

Last update: February 17, 2020

Hoofdklasse Honkbal / Major League Baseball 2020
Overgangsklasse Honkbal / Baseball 2020

Eindstanden & Statistieken
Final Standings & Statistics

HOOFDKLASSE HONKBAL 2020
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2020
OEFENSEIZOEN HOOFDKLASSE / EXHIBITION SEASON MAJOR LEAGUE
(Oefenseizoen begint op zaterdag 14 maart)
(Exhibition Season opens on Saturday, March 14)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1L&D AMSTERDAM PIRATES ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
DSS/KINHEIM ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
HCAW ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
HOOFDDORP PIONIERS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
CURAăAO NEPTUNUS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
QUICK AMERSFOORT ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
SILICON STORKS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
TWINS OOSTERHOUT ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma
Scores | Schedule
L&D Amsterdam Pirates is regerend landskampioen | L&D Amsterdam Pirates is defending Dutch champion

HOOFDKLASSE HONKBAL 2020
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2020
HOOFDKLASSE / MAJOR LEAGUE
(Competitie begint op donderdag 23 april)
(Regular Season opens on Thursday, April 23)
STAND
STANDINGS
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1L&D AMSTERDAM PIRATES ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
DSS/KINHEIM ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
HCAW ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
HOOFDDORP PIONIERS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
CURAăAO NEPTUNUS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
QUICK AMERSFOORT ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
SILICON STORKS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
TWINS OOSTERHOUT ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
competitie van 42 wedstrijden | 42-game schedule
(KP) - de teams op de 1e t/m 4e positie plaatsen zich voor de Kampioenspoule
(KP) - the teams in 1st through 4th place qualify for the Championschip Pool
(DP) - de teams op de 5e t/m 8e positie nemen deel aan de Degradatiepoule
(DP) - teams in 5th through 8th place will participate in the Relegation Pool
(HK21) - zeker van plaats in Hoofdklasse 2021 | (HK21) - secured spot in Major League 2021
(#) - uitgeschakeld voor de eerste plaats | (#) - eliminated for first place
(KP#) - uitgeschakeld voor de Kampioenspoule | (KP#) - eliminated for the Championship Pool
(EC) - de competitie-winnaar wint de KNBSB Beker en kwalificeert zich voor deelname aan het toernooi om de European Champions Cup 2021 wanneer Nederland recht heeft op twee plaatsen
(EC) - the league-leader wins the KNBSB Cup and qualifies for participation in the European Champions Cup Tournament 2021 when the Netherlands has two participating teams
L&D Amsterdam Pirates is regerend landskampioen | L&D Amsterdam Pirates is defending Dutch champion

OVERGANGSKLASSE HONKBAL 2020
DUTCH 'OVERGANGSKLASSE' 2020
OVERGANGSKLASSE
(Competitie begint op vrijdag 3 april)
(Regular Season opens on Friday, April 3)
STAND OVERGANGSKLASSE
STANDINGS OVERGANGSKLASSE
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1AMSTERDAM PIRATES 2 ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
EURO STARS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
HCAW ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
OMRON PIONIERS (=Hoofddorp Pioniers 2) ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
DSS/KINHEIM 2 ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NEPTUNUS TRIDENTS (=Neptunus 2) ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
ONZE GEZELLEN ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
RCH-PINGU¤NS ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
SPARKS HAARLEM ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
TWINS OOSTERHOUT 2 ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
UVV ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
WASSENAAR ----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Team Rosters
Scores | Schedule | Team Rosters
competitie van 44 wedstrijden | 44-game schedule
(K) - he team dat op de eerste plaats eindigt is kampioen van de Overgangsklasse
(K) - the team that finishes in first place is champion of the 'Overgangsklasse'
(PDS) - het hoogst geŰindigde standaardteam dat heeft aangegeven te willen promoveren en bij de bovenste drie teams eindigt plaatst zich voor de Promotie/Degradatie Series tegen de nummer vier van de Degradatiepoule van de Hoofdklasse
(PDS) - the highest classified standard-team, which has shown interest to promote and is one of the top three teams qualifies for the Promotion/Relegation Series against the team that finishes fourth in the Relegation Pool of the Major League
(#1) - uitgeschakeld voor de eerste plaats | (#1) - eliminated for first place
(2K21) - het team dat op de laatste plaats eindigt degradeert naar de Tweede Klasse (in 2021 de nieuwe naam van de Topklasse)
(2K21) - the team that finishes in last place relegates to the Second Division (in 2021, the new name for the 'Topklasse')
in 2021 wordt de Overgangsklasse omgedoopt in Eerste Klasse
in 2021, the 'Overgangsklasse' will be renamed to First Division

HOOFDKLASSE HONKBAL 2020
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2020
HOOFKLASSE KAMPIOENSPOULE / CHAMPIONSHIP POOL
(Hoofdklasse Kampioenspoule begint op donderdag 3 september)
(Hoofdklasse Championship Pool opens on Thursday, September 3)
STAND KAMPIOENSPOULE
STANDINGS CHAMPIONSHIP POOL
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 1)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 2)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 3)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 4)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
competitie van 9 wedstrijden | 9-game schedule
(HS) - de teams op de 1e en 2e positie plaatsen zich voor de Holland Series | (HS) - the teams in 1st and 2nd position qualify for the Holland Series
(HS#) - uitgeschakeld voor de Holland Series (HS#) - eliminated for the Holland Series
L&D Amsterdam Pirates is regerend landskampioen | L&D Amsterdam Pirates is defending Dutch champion

HOOFDKLASSE HONKBAL 2020
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2020
HOOFKLASSE DEGRADATIEPOULE / RELEGATION POOL
(Hoofdklasse Degradatiepoule begint op donderdag 3 september)
(Hoofdklasse Relegation Pool opens on Thursday, September 3)
STAND DEGRADATIEPOULE
STANDINGS RELEGATION POOL
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 5)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 6)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 7)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 8)----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
competitie van 9 wedstrijden | 9-game schedule
(HK21) - de teams op de 1e, 2e en 3e plaats zijn zeker van plaats in Hoofdklasse 2021 | (HK21) - the teams in 1st, 2nd and 3rd place secure spot in Major League 2021
(PDS) - de teams op de laatste plaats neemt deel aan de Promotie/Degradatie Series | (PDS) - the team in last place participates in the Promotion/Relegation Series

HOOFDKLASSE HONKBAL 2020
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2020
PROMOTIE-DEGRADATIE SERIES / PROMOTION-RELEGATION SERIES
(Promotie/Degradatie Series (best-of-five) begint op zaterdag 26 september)
(Promotion/Relegation Series (best-of-five) opens on Saturday, September 26)
STAND PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES
STANDINGS PROMOTION/RELEGATION SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(Nummer 4 Degradatiepoule)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(Kampioen Overgangsklasse)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-five
(HK21) - Winnaar speelt in 2021 in de Hoofdklasse | (HK21) - Winner plays in the Dutch big league in 2021
(OK21) - Verliezer speelt in 2021 in de Overgangsklasse | (OK21) - Loser plays in the 'Overgangsklasse' in 2021

HOOFDKLASSE HONKBAL 2020
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2020
HOLLAND SERIES
(Holland Series (best-of-seven) begint op donderdag 24 september)
(Holland Series (best-of-seven) opens on Thursday, September 24)
STAND HOLLAND SERIES
STANDINGS HOLLAND SERIES
GWLTPNTGBPCT.RUNSOPPHOMEROADDAYNIGHTSTREAK
1NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(Nummer 1 Kampioenspoule)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED
(Nummer 2 Kampioenspoule)
----0-.000000 - 00 - 00 - 00 - 0
Uitslagen | Programma | Startende Werpers | Line Scores & Box Scores | Statistieken | Team Rosters
Scores | Schedule | Pitching Assignments | Line Scores & Box Scores | Statistical Leaders | Team Rosters
best-of-seven
Wanneer het Nederlands Honkbal Team (Team Kingdom of the Netherlands) zich niet plaatst voor deelname aan de Olympische Spelen dan begint de Holland Series een week eerder op donderdag 17 september
When the Netherlands Baseball Team (Team Kingdom of the Netherlands) doesn't qualify for the Olympic Games, the Holland Series starts one week earlier on Thursday, September 17
(ECC) - De landskampioen wint de Bleesing Beker en plaatst zich voor deelname aan de European Champions Cup 2021; Wanneer de landskampioen
ook de winnaar is van de reguliere competitie, dan plaatst de verliezende ploeg van de Holland Series zich eveneens voor dit toernooi
(ECC) - The Dutch champion wins the Bleesing Cup and qualifies for participation in the 2021 European Champions Cup; When the champion
also is the winner of the regular season, the losing team of the Holland Series also qualifies for this tournament
(KvN) - Kampioen van Nederland | (KvN) - Dutch champion
L&D Amsterdam Pirates is regerend landskampioen | L&D Amsterdam Pirates is defending Dutch champion

Uitslagen / Scores

OEFENWEDSTRIJDEN / EXHIBITION GAMES
Nog geen wedstrijden gespeeld

Programma / Schedule

OEFENWEDSTRIJDEN / EXHIBITION GAMES
Zaterdag 14 maart / Saturday, March 14
HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Bussum

Euro Stars vs.Quick Amersfoort 14:00Capelle a/d IJssel

Twins Oosterhout vs.Hoboken Pioneers (Bel.) 14:30Oosterhout
Zondag 15 maart / Sunday, March 15
L&D Amsterdam Pirates vs.HCAW 14:00Amsterdam

Quick Amersfoort vs.Euro Stars 14:00Amersfoort
Zaterdag 21 maart / Saturday, March 21
L&D Amsterdam Pirates vs.Curašao Neptunus 14:00Amsterdam


6e RINGVAART TOERNOOI (organisatie/veld RCH-Pingu´ns, Heemstede)
deelnemende teams: RCH-Pingu´ns, HCAW, Hoofddorp Pioniers, Quick Amersfoort (allen Nederland)
RCH-Pingu´ns vs.Hoofddorp Pioniers 10:30Heemstede (veld RCH-Pingu´ns)

HCAW vs.Quick Amersfoort 12:15Heemstede (veld RCH-Pingu´ns)

Hoofddorp Pioniers vs.HCAW 14:00Heemstede (veld RCH-Pingu´ns)

Quick Amersfoort vs.RCH-Pingu´ns 15:45Heemstede (veld RCH-Pingu´ns)


3e WIM OOSTERHOF TOERNOOI (organisatie/veld DSS/Kinheim, Haarlem)
deelnemende teams: DSS/Kinheim, DSS/Kinheim 2, Onze Gezellen (allen Nederland)
DSS/Kinheim vs.DSS/Kinheim 2 10:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

DSS/Kinheim 2 vs.Onze Gezellen 13:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Onze Gezellen vs.DSS/Kinheim 16:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)


Driekamp UVV (veld UVV, Vleuten)
deelnemende teams: UVV, Twins Oosterhout (beide Nederland), Borgerhout Squirrels (BelgiŰ)
Twins Oosterhout vs.UVV 11:00Vleuten (veld UVV)

Borgerhout Squirrels (Bel.) vs.Twins Oosterhout 13:00Vleuten (veld UVV)

UVV vs.Borgerhout Squirrels (Bel.) 15:00Vleuten (veld UVV)


POWERTOERNOOI (organisatie/veld Schiedam, Schiedam)
deelnemende teams: Schiedam, The Hawks, The Orioles, Ridderkerk Rowdies (allen Nederland)
Schiedam vs.Ridderkerk Rowdies 10:00Schiedam (veld Schiedam)

Ridderkerk Rowdies vs.The Hawks 12:30Schiedam (veld Schiedam)

The Orioles vs.Schiedam 15:00Schiedam (veld Schiedam)
Zondag 22 maart / Sunday, March 22
Curašao Neptunus vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Rotterdam


6e RINGVAART TOERNOOI (organisatie/veld RCH-Pingu´ns, Heemstede)
deelnemende teams: RCH-Pingu´ns, HCAW, Hoofddorp Pioniers, Quick Amersfoort (allen Nederland)
Hoofddorp Pioniers vs.Quick Amersfoort 10:30Heemstede (veld RCH-Pingu´ns)

RCH-Pingu´ns vs.HCAW 12:15Heemstede (veld RCH-Pingu´ns)

3e-4e plaats
Nummer 3 vs.Nummer 4 14:00Heemstede (veld RCH-Pingu´ns)

Finale
Nummer 1 vs.Nummer 2 15:45Heemstede (veld RCH-Pingu´ns)


3e WIM OOSTERHOF TOERNOOI (organisatie/veld DSS/Kinheim, Haarlem)
deelnemende teams: DSS/Kinheim, DSS/Kinheim 2, Onze Gezellen (allen Nederland)
DSS/Kinheim vs.Onze Gezellen 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)


POWER TOERNOOI (organisatie/veld Schiedam, Schiedam)
deelnemende teams: Schiedam, The Hawks, The Orioles, Ridderkerk Rowdies (allen Nederland)
The Hawks vs.The Orioles 10:00Schiedam (veld Schiedam)

The Orioles vs.Ridderkerk Rowdies 12:30Schiedam (veld Schiedam)

Schiedam vs.The Hawks 15:00Schiedam (veld Schiedam)


BIRDS TOERNOOI (organisatie/veld Birds, Zoetermeer)
deelnemende teams: Birds, Onze Gezellen 2, Quick Amersfoort 2, Storks 3 (allen Nederland)
Birds vs.Storks 3 9:30Zoetermeer (veld Birds)

Onze Gezellen 2 vs.Quick Amersfoort 2 11:00Zoetermeer (veld Birds)

Quick Amersfoort 2 vs.Storks 3 12:30Zoetermeer (veld Birds)

Onze Gezellen 2 vs.Birds 14:00Zoetermeer (veld Birds)

Storks 3 vs.Onze Gezellen 2 15:30Zoetermeer (veld Birds)

Birds vs.Quick Amersfoort 2 17:00Zoetermeer (veld Birds)
Vrijdag 27 maart / Friday, March 27
6e HAARLEM SERIES (organisatie/veld Onze Gezellen, Haarlem)
deelnemende teams: Onze Gezellen, DSS/Kinheim, RCH-Pingu´ns, Sparks Haarlem (allen Nederland)
Onze Gezellen vs.RCH-Pingu´ns 19:30Haarlem (veld Onze Gezellen)
Zaterdag 28 maart / Saturday, March 28
Curašao Neptunus vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Rotterdam

Twins Oosterhout vs.HCAW 14:30Oosterhout


6e HAARLEM SERIES (organisatie/veld Onze Gezellen, Haarlem)
deelnemende teams: Onze Gezellen, DSS/Kinheim, RCH-Pingu´ns, Sparks Haarlem (allen Nederland)
RCH-Pingu´ns vs.DSS/Kinheim 10:30Haarlem (veld Onze Gezellen)

DSS/Kinheim vs.Sparks Haarlem 13:00Haarlem (veld Onze Gezellen)

Sparks Haarlem vs.Onze Gezellen 15:30Haarlem (veld Onze Gezellen)


ROB NOORLANDER TOERNOOI (organisatie/veld The Hawks, Dordrecht)
deelnemende teams: The Hawks, HCAW 2, Jeka (allen Nederland), Brasschaat Braves (BelgiŰ)
HCAW 2 vs.The Hawks 10:00Dordrecht (veld The Hawks)

Brasschaat Braves (Bel.) vs.HCAW 2 12:00Dordrecht (veld The Hawks)

The Hawks vs.Jeka 14:00Dordrecht (veld The Hawks)

Jeka vs.Brasschaat Braves (Bel.) 16:00Dordrecht (veld The Hawks)


10e KEISTAD TOERNOOI (organisatie/veld Quick Amersfoort, Amersfoort)
deelnemende teams: Quick Amersfoort 2, Flying Petrels, Jeka 2 (allen Nederland)
Quick Amersfoort 2 vs.Jeka 2 10:00Amersfoort (veld Quick A'frt)

Jeka 2 vs.Flying Petrels 12:30Amersfoort (veld Quick A'frt)

Flying Petrels vs.Quick Amersfoort 2 15:00Amersfoort (veld Quick A'frt)
Zondag 29 maart / Sunday, March 29
Quick Amersfoort vs.Silicon Storks 12:00(DH) Amersfoort

L&D Amsterdam Pirates vs.Curašao Neptunus 14:00Amsterdam

HCAW vs.Twins Oosterhout 14:00Bussum


6e HAARLEM SERIES (organisatie/veld Onze Gezellen, Haarlem)
deelnemende teams: Onze Gezellen, DSS/Kinheim, RCH-Pingu´ns, Sparks Haarlem (allen Nederland)
RCH-Pingu´ns vs.Sparks Haarlem 11:30Haarlem (veld Onze Gezellen)

Onze Gezellen vs.DSS/Kinheim 14:30Haarlem (veld Onze Gezellen)


ROB NOORLANDER TOERNOOI (organisatie/veld The Hawks, Dordrecht)
deelnemende teams: The Hawks, HCAW 2, Jeka (allen Nederland), Brasschaat Braves (BelgiŰ)
Jeka vs.HCAW 2 11:00Dordrecht (veld The Hawks)

Brasschaat Braves (Bel.) vs.The Hawks 13:00Dordrecht (veld The Hawks)

Finale
Nummer 1 vs.Nummer 2 15:00Dordrecht (veld The Hawks)

BASEBALL FINAL OLYMPIC QUALIFIER
Locaties / Sites:
Taichung Intercontinental Baseball Stadium, Taichung City (Taiwan)
Douliu Baseball Stadium, Douliu City (Taiwan)

Deelnemende teams / Participating teams:
AustraliŰ (Australia), Chinese Taipei, China, Nederland (Netherlands),
nummer 2 Baseball Americas Qualifier, nummer 3 Baseball Americas Qualifier

De winnaar van dit evenement plaatst zich als zesde en laatste deelnemer voor de Olympische Spelen in juli in Japan
The winner of this event qualifies as sixth and final participant for the Olympic Games in July in Japan

Woensdag 1 april / Wednesday, April 1
Americas Qualifer Nr. 2 vs.Nederland ..:..Nog niet bekend

China vs.Americas Qualifier Nr. 3 ..:..Nog niet bekend

Chinese Taipei vs.AustraliŰ ..:..Nog niet bekend
Donderdag 2 april / Thursday, April 2
Americas Qualifer Nr. 2 vs.AustraliŰ ..:..Nog niet bekend

China vs.Nederland ..:..Nog niet bekend

Chinese Taipei vs.Americas Qualifier Nr. 3 ..:..Nog niet bekend
Vrijdag 3 april / Friday, April 3
Americas Qualifer Nr. 3 vs.AustraliŰ ..:..Nog niet bekend

China vs.Americas Qualifier Nr. 2 ..:..Nog niet bekend

Chinese Taipei vs.Nederland ..:..Nog niet bekend
Zaterdag 4 april / Saturday, April 4
Nederland vs.Americas Qualifier Nr. 3 ..:..Nog niet bekend

China vs.AustraliŰ ..:..Nog niet bekend

Chinese Taipei vs.Americas Qualfier Nr. 2 ..:..Nog niet bekend
Zondag 5 april / Sunday, April 5
Nederland vs.AustraliŰ ..:..Nog niet bekend

Americas Qualifier Nr. 2 vs.Americas Qualifier Nr. 3 ..:..Nog niet bekend

Chinese Taipei vs.China ..:..Nog niet bekend

OEFENWEDSTRIJDEN / EXHIBITION GAMES
Vrijdag 3 april / Friday, April 3
37e J.C.J. MASTENBROEK TOERNOOI (organisatie/veld Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Alcmaria Victrix, Cromtigers (allen Nederland), Barracudas ZŘrich (Zwitserland), RusStar Moscow (Rusland), Paderborn Untouchables (Duitsland)
Tex Town Tigers vs.Barracudas ZŘrich (Zwi.) 15:00Enschede (veld Tex Town Tigers)

RusStar Moscow (Rus.) vs.Paderborn Untouchables (Dui.) 17:30Enschede (veld Tex Town Tigers)
Zaterdag 4 april / Saturday, April 4
Hoofddorp Pioniers vs.L&D Amsterdam Pirates 13:00Hoofddorp

Curašao Neptunus vs.Twins Oosterhout 14:00Rotterdam

HCAW vs.DSS/Kinheim 14:00Bussum


37e J.C.J. MASTENBROEK TOERNOOI (organisatie/veld Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Alcmaria Victrix, Cromtigers (allen Nederland), Barracudas ZŘrich (Zwitserland), RusStar Moscow (Rusland), Paderborn Untouchables (Duitsland)
Barracudas ZŘrich (Zwi.) vs.Cromtigers 10:00Enschede (veld Tex Town Tigers)

Alcmaria Victrix vs.RusStar Moscow (Rus.) 12:30Enschede (veld Tex Town Tigers)

Cromtigers vs.Tex Town Tigers 15:00Enschede (veld Tex Town Tigers)

Paderborn Untouchables (Dui.) vs.Alcmaria Victrix 17:30Enschede (veld Tex Town Tigers)


10e BRABANT CUP (organisatie/veld Gryphons, Rosmalen)
deelnemende teams: Gryphons, Birds, Cardinals, Domstad Dodgers, Jeka, Mokum Hawks, Schiedam, TIW-Survivors (allen Nederland)
Programma nog niet bekend
Zondag 5 april / Sunday, April 5
L&D Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Amsterdam

Twins Oosterhout vs.Curašao Neptunus 14:00Oosterhout

DSS/Kinheim vs.HCAW 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)


37e J.C.J. MASTENBROEK TOERNOOI (organisatie/veld Tex Town Tigers, Enschede)
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Alcmaria Victrix, Cromtigers (allen Nederland), Barracudas ZŘrich (Zwitserland), RusStar Moscow (Rusland), Paderborn Untouchables (Duitsland)
5e-6e plaats
Nummer 3 Poule A vs.Nummer 3 Poule B 9:00Enschede (veld Tex Town Tigers)

3e-4e plaats
Nummer 2 Poule A vs.Nummer 2 Poule B 12:00Enschede (veld Tex Town Tigers)

finale
Nummer 1 Poule A vs.Nummer 1 Poule B 15:00Enschede (veld Tex Town Tigers)


10e BRABANT CUP (organisatie/veld Gryphons, Rosmalen)
deelnemende teams: Gryphons, Birds, Cardinals, Domstad Dodgers, Jeka, Mokum Hawks, Schiedam, TIW-Survivors (allen Nederland)
Programma nog niet bekend
Zaterdag 11 april / Saturday, April 11
Hoofddorp Pioniers vs.Curašao Neptunus 13:00Hoofddorp

DSS/Kinheim vs.Silicon Storks 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

HCAW vs.Quick Amersfoort 14:00Bussum

Twins Oosterhout vs.L&D Amsterdam Pirates 15:00Oosterhout
Zondag 12 april / Sunday, April 12
L&D Amsterdam Pirates vs.Twins Oosterhout 14:00Amsterdam

Curašao Neptunus vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Rotterdam

DSS/Kinheim vs.Silicon Storks 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Quick Amersfoort vs.HCAW 14:00Amersfoort
Vrijdag 17 april / Friday, April 17
38e IN MEMORIAM CHARLES URBANUS SR. TOERNOOI (organisatie/veld HCAW, Bussum)
deelnemende teams: HCAW, L&D Amsterdam Pirates, Curašao Neptunus (allen Nederland), RusStar Moscow (Rusland)
HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates 20:00Bussum (veld HCAW)
Zaterdag 18 april / Saturday, April 18
Quick Amersfoort vs.DSS/Kinheim 14:00Amersfoort


38e IN MEMORIAM CHARLES URBANUS SR. TOERNOOI (organisatie/veld HCAW, Bussum)
deelnemende teams: HCAW, L&D Amsterdam Pirates, Curašao Neptunus (allen Nederland), RusStar Moscow (Rusland)
L&D Amsterdam Pirates vs.Curašao Neptunus 11:00Bussum (veld HCAW)

Curašao Neptunus vs.RusStar Moscow (Rus.) 13:30Bussum (veld HCAW)

RusStar Moscow (Rus.) vs.HCAW 16:00Bussum (veld HCAW)
Zondag 19 april / Sunday, April 19
Hoofddorp Pioniers vs.Twins Oosterhout 13:00Hoofddorp

DSS/Kinheim vs.Quick Amersfoort 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)


38e IN MEMORIAM CHARLES URBANUS SR. TOERNOOI (organisatie/veld HCAW, Bussum)
deelnemende teams: HCAW, L&D Amsterdam Pirates, Curašao Neptunus (allen Nederland), RusStar Moscow (Rusland)
L&D Amsterdam Pirates vs.RusStar Moscow (Rus.) 12:30Bussum (veld HCAW)

HCAW vs.Curašao Neptunus 15:00Bussum (veld HCAW)
(einde van het oefenseizoen)
(end of the exhibition season)

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / OVERGANGSKLASSE
Vrijdag 3 april / Friday, April 3
OVERGANGSKLASSE - OPENING NIGHT
DSS/Kinheim 2 vs.Omron Pioniers 19:30Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Amsterdam Pirates 2 vs.Neptunus Tridents 19:30Amsterdam

UVV vs.Wassenaar 19:30Vleuten
Zaterdag 4 april / Saturday, April 4
OVERGANGSKLASSE - WEEKEND
Euro Stars vs.Onze Gezellen 14:00Capelle a/d IJssel

Sparks Haarlem vs.RCH-Pingu´ns 14:00Haarlem

Twins Oosterhout 2 vs.HCAW 2 15:00Oosterhout
Zondag 5 april / Sunday, April 5
OVERGANGSKLASSE - OPENING WEEKEND
Omron Pioniers vs.DSS/Kinheim 2 13:00Hoofddorp

Neptunus Tridents vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Rotterdam

Wassenaar vs.UVV 14:00Wassenaar

Onze Gezellen vs.Euro Stars 14:00Haarlem

RCH-Pingu´ns vs.Sparks Haarlem 14:00Heemstede

HCAW 2 vs.Twins Oosterhout 2 14:30Bussum
Vrijdag 10 april / Friday, April 10
OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.Amsterdam Pirates 2 19:30Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Onze Gezellen vs.UVV 19:30Haarlem
Zaterdag 11 april / Saturday, April 11
OVERGANGSKLASSE
RCH-Pingu´ns vs.Omron Pioniers 14:00Heemstede

Wassenaar vs.Sparks Haarlem 14:00Wassenaar

Euro Stars vs.HCAW 2 14:00Capelle a/d IJssel

Neptunus Tridents vs.Twins Oosterhout 2 14:00Rotterdam
Zondag 12 april / Sunday, April 12
OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.RCH-Pingu´ns 13:00Hoofddorp

DSS/Kinheim 2 vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

UVV vs.Onze Gezellen 14:00Vleuten

Sparks Haarlem vs.Wassenaar 14:00Haarlem

HCAW 2 vs.Euro Stars 14:30Bussum

Twins Oosterhout 2 vs.Neptunus Tridents 15:00Oosterhout
Vrijdag 17 april / Friday, April 17
OVERGANGSKLASSE
Onze Gezellen vs.Wassenaar 19:30Haarlem

UVV vs.HCAW 2 19:30Vleuten
Zaterdag 18 april / Saturday, April 18
OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Sparks Haarlem 13:00Hoofddorp

Amsterdam Pirates 2 vs.RCH-Pingu´ns 14:00Amsterdam

DSS/Kinheim 2 vs.Twins Oosterhout 2 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Euro Stars vs.Neptunus Tridents 14:00Capelle a/d IJssel
Zondag 19 april / Sunday, April 19
OVERGANGSKLASSE
Wassenaar vs.Onze Gezellen 14:00Wassenaar

UVV vs.HCAW 2 14:00Vleuten

Sparks Haarlem vs.Omron Pioniers 14:00Haarlem

RCH-Pingu´ns vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Heemstede

DSS/Kinheim 2 vs.Twins Oosterhout 2 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Neptunus Tridents vs.Euro Stars 14:00Rotterdam
Donderdag 23 april / Thursday, April 23
HOOFDKLASSE - OPENING NIGHT
Hoofddorp Pioniers vs.Quick Amersfoort 19:30Hoofddorp

Silicon Storks vs.L&D Amsterdam Pirates 19:30Rotterdam (veld Neptunus)

HCAW vs.Curašao Neptunus 19:30Bussum

DSS/Kinheim vs.Twins Oosterhout 19:30Haarlem (Pim Mulier Stadion)
Vrijdag 24 april / Friday, April 24
OVERGANGSKLASSE
HCAW 2 vs.Onze Gezellen 19:30Bussum

Omron Pioniers vs.Wassenaar 19:30Hoofddorp

UVV vs.Neptunus Tridents 19:30Vleuten
Zaterdag 25 april / Saturday, April 25
HOOFDKLASSE - OPENING WEEKEND
Quick Amersfoort vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Amersfoort

L&D Amsterdam Pirates vs.Silicon Storks 14:00Amsterdam

Curašao Neptunus vs.HCAW 14:00Rotterdam

Twins Oosterhout vs.DSS/Kinheim 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.Euro Stars 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Sparks Haarlem vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Haarlem

RCH-Pingu´ns vs.Twins Oosterhout 2 14:00Heemstede
Zondag 26 april / Sunday, April 26
HOOFDKLASSE - OPENING WEEKEND
Hoofddorp Pioniers vs.Quick Amersfoort 13:00Hoofddorp

Silicon Storks vs.L&D Amsterdam Pirates 14:30Den Haag

HCAW vs.Curašao Neptunus 14:30Bussum

DSS/Kinheim vs.Twins Oosterhout 15:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)


OVERGANGSKLASSE
Onze Gezellen vs.HCAW 2 14:00Haarlem

Wassenaar vs.Omron Pioniers 14:00Wassenaar

Neptunus Tridents vs.UVV 14:00Rotterdam

Euro Stars vs.DSS/Kinheim 2 14:00Capelle a/d IJssel

Amsterdam Pirates 2 vs.Sparks Haarlem 14:00Amsterdam

Twins Oosterhout 2 vs.RCH-Pingu´ns 15:00Oosterhout
Maandag 27 april / Monday, April 27
KONINGSDAG / KING'S DAY

geen wedstrijden vastgesteld / no games scheduled

Donderdag 30 april / Thursday, April 30
HOOFDKLASSE
Twins Oosterhout vs.Hoofddorp Pioniers 19:30Rosmalen (veld Gryphons)

Curašao Neptunus vs.DSS/Kinheim 19:30Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.HCAW 19:30Amsterdam

Quick Amersfoort vs.Silicon Storks 19:30Amersfoort
Vrijdag 1 mei / Friday, May 1
OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.Omron Pioniers 19:30Amsterdam

HCAW 2 vs.Wassenaar 19:30Bussum

Neptunus Tridents vs.Onze Gezellen 19:30Rotterdam

UVV vs.DSS/Kinheim 2 19:30Vleuten
Zaterdag 2 mei / Saturday, May 2
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Twins Oosterhout 13:00Hoofddorp

DSS/Kinheim vs.Curašao Neptunus 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates 14:30Bussum

Silicon Storks vs.Quick Amersfoort 14:30Den Haag


OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.RCH-Pingu´ns 14:00Capelle a/d IJssel

Twins Oosterhout 2 vs.Sparks Haarlem 15:00Oosterhout
Zondag 3 mei / Sunday, May 3
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.DSS/Kinheim 14:00Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.HCAW 14:00Amsterdam

Quick Amersfoort vs.Silicon Storks 14:00Amersfoort

Twins Oosterhout vs.Hoofddorp Pioniers 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Amsterdam Pirates 2 13:00Hoofddorp

Wassenaar vs.HCAW 14:00Wassenaar

Onze Gezellen vs.Neptunus Tridents 14:00Haarlem

DSS/Kinheim 2 vs.UVV 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

RCH-Pingu´ns vs.Euro Stars 14:00Heemstede

Sparks Haarlem vs.Twins Oosterhout 2 14:00Haarlem
Maandag 4 mei / Monday, May 4
NATIONALE HERDENKING / NATIONAL MEMORIAL DAY


Dinsdag 5 mei / Tuesday, May 5
NATIONALE BEVRIJDINGSDAG / NATIONAL LIBERATION DAY


Donderdag 7 mei / Thursday, May 7
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Curašao Neptunus 19:30Hoofddorp

Quick Amersfoort vs.L&D Amsterdam Pirates 19:30Amersfoort

DSS/Kinheim vs.HCAW 19:30Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Silicon Storks vs.Twins Oosterhout 19:30Rotterdam (veld Neptunus)
Vrijdag 8 mei / Friday, May 8
OVERGANGSKLASSE
HCAW 2 vs.Neptunus Tridents 19:30Bussum

Onze Gezellen vs.DSS/Kinheim 2 19:30Haarlem
Zaterdag 9 mei / Saturday, May 9
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.Quick Amersfoort 14:00Amsterdam

HCAW vs.DSS/Kinheim 14:30Bussum

Twins Oosterhout vs.Silicon Storks 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Twins Oosterhout 2 13:00Hoofddorp

RCH-Pingu´ns vs.UVV 14:00Heemstede

Sparks Haarlem vs.Euro Stars 14:00Haarlem

Wassenaar vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Wassenaar
Zondag 10 mei / Sunday, May 10
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Curašao Neptunus 13:00Hoofddorp

Quick Amersfoort vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Amersfoort

DSS/Kinheim vs.HCAW 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Silicon Storks vs.Twins Oosterhout 14:30Den Haag


OVERGANGSKLASSE
Neptunus Tridents vs.HCAW 2 14:00Rotterdam

DSS/Kinheim 2 vs.Onze Gezellen 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

UVV vs.RCH-Pingu´ns 14:00Vleuten

Euro Stars vs.Sparks Haarlem 14:00Capelle a/d IJssel

Amsterdam Pirates 2 vs.Wassenaar 14:00Amsterdam

Twins Oosterhout 2 vs.Omron Pioniers 15:00Oosterhout
Donderdag 14 mei / Thursday, May 14
HOOFDKLASSE
HCAW vs.Hoofddorp Pioniers 19:30Bussum

L&D Amsterdam Pirates vs.DSS/Kinheim 19:30Amsterdam

Curašao Neptunus vs.Silicon Storks 19:30Rotterdam

Quick Amersfoort vs.Twins Oosterhout 19:30Amersfoort
Vrijdag 15 mei / Friday, May 15
OVERGANGSKLASSE
Neptunus Tridents vs.Wassenaar 14:00Rotterdam

HCAW 2 vs.DSS/Kinheim 2 19:30Bussum
Zaterdag 16 mei / Saturday, May 16
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.HCAW 13:00Hoofddorp

DSS/Kinheim vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Silicon Storks vs.Curašao Neptunus 14:30Den Haag

Twins Oosterhout vs.Quick Amersfoort 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.Omron Pioniers 14:00Capelle a/d IJssel

Onze Gezellen vs.RCH-Pingu´ns 14:00Haarlem

UVV vs.Sparks Haarlem 14:00Vleuten

Amsterdam Pirates 2 vs.Twins Oosterhout 2 14:00Amsterdam
Zondag 17 mei / Sunday, May 17
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.DSS/Kinheim 14:00Amsterdam

Curašao Neptunus vs.Silicon Storks 14:00Rotterdam

Quick Amersfoort vs.Twins Oosterhout 14:00Amersfoort

HCAW vs.Hoofddorp Pioniers 14:30Bussum


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Euro Stars 13:00Hoofddorp

Wassenaar vs.Neptunus Tridents 14:00Wassenaar

DSS/Kinheim 2 vs.HCAW 2 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

RCH-Pingu´ns vs.Onze Gezellen 14:00Heemstede

Sparks Haarlem vs.UVV 14:00Haarlem

Twins Oosterhout 2 vs.Amsterdam Pirates 2 15:00Oosterhout
Donderdag 21 mei / Thursday, May 21
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.DSS/Kinheim 13:00Hoofddorp

Quick Amersfoort vs.Curašao Neptunus 14:00Amersfoort

Silicon Storks vs.HCAW 14:00Den Haag

Twins Oosterhout vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Oosterhout
Vrijdag 22 mei / Friday, May 22
OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.Neptunus Tridents 19:30Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Omron Pioniers vs.UVV 19:30Hoofddorp
Zaterdag 23 mei / Saturday, May 23
HOOFDKLASSE
DSS/Kinheim vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Curašao Neptunus vs.Quick Amersfoort 14:00Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.Twins Oosterhout 14:00Amsterdam

HCAW vs.Silicon Storks 14:30Bussum


OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Capelle a/d IJssel

Onze Gezellen vs.Sparks Haarlem 14:00Haarlem

RCH-Pingu´ns vs.HCAW 2 14:00Heemstede

Twins Oosterhout 2 vs.Wassenaar 15:00Oosterhout
Zondag 24 mei / Sunday, May 24
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.DSS/Kinheim 13:00Hoofddorp

Quick Amersfoort vs.Curašao Neptunus 14:00Amersfoort

Silicon Storks vs.HCAW 14:30Den Haag

Twins Oosterhout vs.L&D Amsterdam Pirates 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
Neptunus Tridents vs.DSS/Kinheim 2 14:00Rotterdam

UVV vs.Omron Pioniers 14:00Vleuten

Amsterdam Pirates 2 vs.Euro Stars 14:00Amsterdam

Sparks Haarlem vs.Onze Gezellen 14:00Haarlem

Wassenaar vs.Twins Oosterhout 2 14:00Wassenaar

HCAW 2 vs.RCH-Pingu´ns 14:30Bussum
Donderdag 28 mei / Thursday, May 28
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.L&D Amsterdam Pirates 19:30Hoofddorp

HCAW vs.Quick Amersfoort 19:30Bussum

DSS/Kinheim vs.Silicon Storks 19:30Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Curašao Neptunus vs.Twins Oosterhout 19:30Rotterdam
Vrijdag 29 mei / Friday, May 29
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.Twins Oosterhout 14:00Rotterdam

Hoofddorp Pioniers vs.L&D Amsterdam Pirates 19:30Hoofddorp


OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.Wassenaar 19:30Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

UVV vs.Amsterdam Pirates 2 19:30Vleuten
Zaterdag 30 mei / Saturday, May 30
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Amsterdam

Quick Amersfoort vs.HCAW 14:00Amersfoort

Silicon Storks vs.DSS/Kinheim 14:30Den Haag

Twins Oosterhout vs.Curašao Neptunus 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Onze Gezellen 13:00Hoofddorp

Neptunus Tridents vs.RCH-Pingu´ns 14:00Rotterdam

Euro Stars vs.Twins Oosterhout 2 14:00Capelle a/d IJssel

HCAW 2 vs.Sparks Haarlem 14:30Bussum
Zondag 31 mei / Sunday, May 31
HOOFDKLASSE
DSS/Kinheim vs.Silicon Storks 15:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

HCAW vs.Quick Amersfoort 18:00Bussum


OVERGANGSKLASSE
Wassenaar vs.DSS/Kinheim 2 14:00Wassenaar

Amsterdam Pirates 2 vs.UVV 14:00Amsterdam

Onze Gezellen vs.Omron Pioniers 14:00Haarlem

RCH-Pingu´ns vs.Neptunus Tridents 14:00Heemstede

Sparks Haarlem vs.HCAW 2 14:00Haarlem

Twins Oosterhout 2 vs.Euro Stars 15:00Oosterhout

57e EUROPEAN CHAMPIONS CUP
Locatie / Site:
Arrows Baseball Arena, Ostrava (TsjechiŰ/Czech Rep.) (veld/site Arrows Ostrava)

Deelnemende teams / Participating teams:
L&D Amsterdam Pirates (Nederland/Netherlands), Curašao Neptunus (Nederland/Netherlands),
poule-indeling nog niet bekend / pool alignments to be announced

Dinsdag of Woensdag 2-3 juni t/m Zaterdag of Zondag 6-7 juni / Tuesday of Wednesday, June 2-3 through Saturday or Sunday, June 6-7

Dinsdag 2 juni / Tuesday, June 2
Programma nog niet bekend - Schedule to be announced
Woensdag 3 juni / Wednesday, June 3
Programma nog niet bekend - Schedule to be announced
Donderdag 4 juni / Thursday, June 4
Programma nog niet bekend - Schedule to be announced
Vrijdag 5 juni / Friday, June 5
Programma nog niet bekend - Schedule to be announced
Zaterdag 6 juni / Saturday, June 6
Programma nog niet bekend - Schedule to be announced
Zondag 7 juni / Sunday, June 7
Programma nog niet bekend - Schedule to be announced

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / OVERGANGSKLASSE
Donderdag 4 juni / Thursday, June 4
HOOFDKLASSE
Silicon Storks vs.Hoofddorp Pioniers 19:30Rotterdam (veld Neptunus)

Quick Amersfoort vs.DSS/Kinheim 19:30Amersfoort

Twins Oosterhout vs.HCAW 19:30Rosmalen (veld Gryphons)

(L&D Amsterdam Pirates en Curašao Neptunus nemen deel aan de European Champions Cup)
(L&D Amsterdam Pirates and Curašao Neptunus participate in the European Champions Cup)
Vrijdag 5 juni / Friday, June 5
OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.Onze Gezellen 19:30Amsterdam

Omron Pioniers vs.HCAW 2 19:30Hoofddorp
Zaterdag 6 juni / Saturday, June 6
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Silicon Storks 13:00Hoofddorp

DSS/Kinheim vs.Quick Amersfoort 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

HCAW vs.Twins Oosterhout 14:30Bussum

(L&D Amsterdam Pirates en Curašao Neptunus nemen deel aan de European Champions Cup)
(L&D Amsterdam Pirates and Curašao Neptunus participate in the European Champions Cup)


OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.Wassenaar 14:00Capelle a/d IJssel

RCH-Pingu´ns vs.DSS/Kinheim 2 14:00Heemstede

Sparks Haarlem vs.Neptunus Tridents 14:00Haarlem

Twins Oosterhout 2 vs.UVV 15:00Oosterhout
Zondag 7 juni / Sunday, June 7
HOOFDKLASSE
Quick Amersfoort vs.DSS/Kinheim 14:00Amersfoort

Silicon Storks vs.Hoofddorp Pioniers 14:30Den Haag

Twins Oosterhout vs.HCAW 15:00Oosterhout

(L&D Amsterdam Pirates en Curašao Neptunus nemen deel aan de European Champions Cup)
(L&D Amsterdam Pirates and Curašao Neptunus participate in the European Champions Cup)


OVERGANGSKLASSE
Wassenaar vs.Euro Stars 14:00Wassenaar

DSS/Kinheim 2 vs.RCH-Pingu´ns 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Neptunus Tridents vs.Sparks Haarlem 14:00Rotterdam

UVV vs.Twins Oosterhout 2 14:00Vleuten

Onze Gezellen vs.Amsterdam Pirates 2 14:30Haarlem

HCAW 2 vs.Omron Pioniers 14:30Bussum
Donderdag 11 juni / Thursday, June 11
HOOFDKLASSE
Quick Amersfoort vs.Hoofddorp Pioniers 19:30Amersfoort

Curašao Neptunus vs.HCAW 19:30Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.Silicon Storks 19:30Amsterdam

Twins Oosterhout vs.DSS/Kinheim 19:30Rosmalen (veld Gryphons)
Vrijdag 12 juni / Friday, June 12
OVERGANGSKLASSE
Neptunus Tridents vs.Omron Pioniers 19:30Rotterdam

Amsterdam Pirates 2 vs.HCAW 2 19:30Amsterdam

UVV vs.Euro Stars 19:30Vleuten
Zaterdag 13 juni / Saturday, June 13
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Quick Amersfoort 13:00Hoofddorp

DSS/Kinheim vs.Twins Oosterhout 14:00Haarlem

HCAW vs.Curašao Neptunus 14:30Bussum

Silicon Storks vs.L&D Amsterdam Pirates 14:30Den Haag


OVERGANGSKLASSE
Sparks Haarlem vs.DSS/Kinheim 2 14:00Haarlem

Wassenaar vs.RCH-Pingu´ns 14:00Wassenaar

Twins Oosterhout 2 vs.Onze Gezellen 15:00Oosterhout
Zondag 14 juni / Sunday, June 14
HOOFDKLASSE
Quick Amersfoort vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Amersfoort

Curašao Neptunus vs.HCAW 14:00Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.Silicon Storks 14:00Amsterdam

Twins Oosterhout vs.DSS/Kinheim 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Neptunus Tridents 13:00Hoofddorp

DSS/Kinheim 2 vs.Sparks Haarlem 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

RCH-Pingu´ns vs.Wassenaar 14:00Heemstede

Onze Gezellen vs.Twins Oosterhout 2 14:00Haarlem

HCAW 2 vs.Amsterdam Pirates 2 14:30Bussum
Dinsdag 16 juni / Tuesday, June 16
OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.UVV 19:30Capelle a/d IJssel
Donderdag 18 juni / Thursday, June 18
HOOFDKLASSE
DSS/Kinheim vs.Curašao Neptunus 19:30Haarlem (Pim Mulier Stadion)

HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates 19:30Bussum

Silicon Storks vs.Quick Amersfoort 19:30Rotterdam (veld Neptunus)

Hoofddorp Pioniers vs.Twins Oosterhout 19:30Hoofddorp
Vrijdag 19 juni / Friday, June 19
OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.DSS/Kinheim 2 19:30Hoofddorp

Neptunus Tridents vs.Amsterdam Pirates 2 19:30Rotterdam
Zaterdag 20 juni / Saturday, June 20
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.DSS/Kinheim 14:00Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.HCAW 14:00Amsterdam

Quick Amersfoort vs.Silicon Storks 14:00Amersfoort

Twins Oosterhout vs.Hoofddorp Pioniers 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
Onze Gezellen vs.Euro Stars 14:00Haarlem

RCH-Pingu´ns vs.Sparks Haarlem 14:00Heemstede

Wassenaar vs.UVV 14:00Wassenaar

HCAW 2 vs.Twins Oosterhout 2 14:30Bussum
Zondag 21 juni / Sunday, June 21
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Twins Oosterhout 13:00Hoofddorp

DSS/Kinheim vs.Curašao Neptunus 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

HCAW vs.L&D Amsterdam Pirates 14:30Bussum

Silicon Storks vs.Quick Amersfoort 14:30Den Haag


OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.Omron Pioniers 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Amsterdam Pirates 2 vs.Neptunus Tridents 14:00Amsterdam

Euro Stars vs.Onze Gezellen 14:00Capelle a/d IJssel

Sparks Haarlem vs.RCH-Pingu´ns 14:00Haarlem

UVV vs.Wassenaar 14:00Vleuten

Twins Oosterhout 2 vs.HCAW 2 15:00Oosterhout
Donderdag 25 juni / Thursday, June 25
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege het Honkbal Week Haarlem
No games scheduled because of the Baseball Week Haarlem
Vrijdag 26 juni / Friday, June 26
OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.DSS/Kinheim 2 19:30Amsterdam

UVV vs.Onze Gezellen 19:30Vleuten
Zaterdag 27 juni / Saturday, June 27
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege het Honkbal Week Haarlem
No games scheduled because of the Baseball Week Haarlem


OVERGANGSKLASSE
RCH-Pingu´ns vs.Omron Pioniers 14:00Heemstede

Sparks Haarlem vs.Wassenaar 14:00Haarlem

Euro Stars vs.HCAW 2 14:00Capelle a/d IJssel

Twins Oosterhout 2 vs.Neptunus Tridents 15:00Oosterhout
Zondag 28 juni / Sunday, June 28
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege het Honkbal Week Haarlem
No games scheduled because of the Baseball Week Haarlem


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.RCH-Pingu´ns 13:00Hoofddorp

Amsterdam Pirates 2 vs.DSS/Kinheim 2 14:00Amsterdam

Onze Gezellen vs.UVV 14:00Haarlem

Wassenaar vs.Sparks Haarlem 14:00Wassenaar

Neptunus Tridents vs.Twins Oosterhout 2 14:00Rotterdam

HCAW 2 vs.Euro Stars 14:30Bussum

30e HONKBAL WEEK HAARLEM / 30th BASEBALL WEEK HAARLEM
Locatie / Site:
Pim Mulier Stadion, Pim Mulier Sportpark, Haarlem (Nederland/Netherlands) (veld/site DSS/Kinheim)

Deelnemende teams / Participating teams:
Nederland (Netherlands), ItaliŰ (Italy)
overige teams nog niet bekend / other teams to be announced

Vrijdag 26 juni / Friday, June 26
nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..
Zaterdag 27 juni / Saturday, June 27
nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..

nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..
Zondag 28 juni / Sunday, June 28
nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..

nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..
Maandag 29 juni / Monday, June 29
nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..

nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..
Dinsdag 30 juni / Tuesday, June 30
nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..

nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..
Woensdag 1 juli / Wednesday, July 1
nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..

nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..
Donderdag 2 juli / Thursday, July 2
nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..

nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..
Vrijdag 3 juli / Friday, July 3
nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..

nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..
Zaterdag 4 juli / Saturday, July 4
nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..

nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..
Zondag 5 juli / Sunday, July 5
Finale (Final)
nog niet bekend vs.nog niet bekend ..:..

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / OVERGANGSKLASSE
Donderdag 2 juli / Thursday, July 2
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege het Honkbal Week Haarlem
No games scheduled because of the Baseball Week Haarlem
Vrijdag 3 juli / Friday, July 3
OVERGANGSKLASSE
Onze Gezellen vs.Wassenaar 19:30Haarlem
Zaterdag 4 juli / Saturday, July 4
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege het Honkbal Week Haarlem
No games scheduled because of the Baseball Week Haarlem


OVERGANGSKLASSE
Sparks Haarlem vs.Omron Pioniers 14:00Haarlem

Neptunus Tridents vs.Euro Stars 14:00Rotterdam

RCH-Pingu´ns vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Heemstede

HCAW 2 vs.UVV 14:30Bussum

Twins Oosterhout 2 vs.DSS/Kinheim 2 15:00Oosterhout
Zondag 5 juli / Sunday, July 5
HOOFDKLASSE
Geen wedstrijden vastgesteld vanwege het Honkbal Week Haarlem
No games scheduled because of the Baseball Week Haarlem


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Sparks Haarlem 13:00Hoofddorp

Wassenaar vs.Onze Gezellen 14:00Wassenaar

Euro Stars vs.Neptunus Tridents 14:00Capelle a/d IJssel

Amsterdam Pirates 2 vs.RCH-Pingu´ns 14:00Amsterdam

HCAW 2 vs.UVV 14:30Bussum

Twins Oosterhout 2 vs.DSS/Kinheim 2 15:00Oosterhout
Donderdag 9 juli / Thursday, July 9
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.Hoofddorp Pioniers 19:30Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.Quick Amersfoort 19:30Amsterdam

HCAW vs.DSS/Kinheim 19:30Bussum

Twins Oosterhout vs.Silicon Storks 19:30Rosmalen (veld Gryphons)
Vrijdag 10 juli / Friday, July 10
OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Wassenaar 19:30Hoofddorp

Neptunus Tridents vs.UVV 19:30Rotterdam
Zaterdag 11 juli / Saturday, July 11
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Curašao Neptunus 13:00Hoofddorp

Quick Amersfoort vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Amersfoort

DSS/Kinheim vs.HCAW 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Silicon Storks vs.Twins Oosterhout 14:30Den Haag


OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.Sparks Haarlem 14:00Amsterdam

Euro Stars vs.DSS/Kinheim 2 14:00Capelle a/d IJssel

HCAW 2 vs.Onze Gezellen 14:30Bussum

Twins Oosterhout 2 vs.RCH-Pingu´ns 15:00Oosterhout
Zondag 12 juli / Sunday, July 12
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.Quick Amersfoort 14:00Amsterdam

HCAW vs.DSS/Kinheim 14:30Bussum

Twins Oosterhout vs.Silicon Storks 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
Wassenaar vs.Omron Pioniers 14:00Wassenaar

UVV vs.Neptunus Tridents 14:00Vleuten

Sparks Haarlem vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Haarlem

DSS/Kinheim 2 vs.Euro Stars 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Onze Gezellen vs.HCAW 14:00Haarlem

RCH-Pingu´ns vs.Twins Oosterhout 2 14:00Heemstede
Donderdag 16 juli / Thursday, July 16
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.HCAW 19:30Hoofddorp

DSS/Kinheim vs.L&D Amsterdam Pirates 19:30Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Silicon Storks vs.Curašao Neptunus 19:30Rotterdam (veld Neptunus)

Twins Oosterhout vs.Quick Amersfoort 19:30Rosmalen (veld Gryphons)
Vrijdag 17 juli / Friday, July 17
OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.UVV 19:30Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Omron Pioniers vs.Amsterdam Pirates 2 19:30Hoofddorp

Onze Gezellen vs.Neptunus Tridents 19:30Haarlem
Zaterdag 18 juli / Saturday, July 18
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.DSS/Kinheim 14:00Amsterdam

Curašao Neptunus vs.Silicon Storks 14:00Rotterdam

Quick Amersfoort vs.Twins Oosterhout 14:00Amersfoort

HCAW vs.Hoofddorp Pioniers 14:30Bussum


OVERGANGSKLASSE
RCH-Pingu´ns vs.Euro Stars 14:00Heemstede

Wassenaar vs.HCAW 2 14:00Wassenaar

Sparks Haarlem vs.Twins Oosterhout 2 14:00Haarlem
Zondag 19 juli / Sunday, July 19
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.HCAW 13:00Hoofddorp

DSS/Kinheim vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Silicon Storks vs.Curašao Neptunus 14:30Den Haag

Twins Oosterhout vs.Quick Amersfoort 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
UVV vs.DSS/Kinheim 2 14:00Vleuten

Amsterdam Pirates 2 vs.Omron Pioniers 14:00Amsterdam

Neptunus Tridents vs.Onze Gezellen 14:00Rotterdam

Euro Stars vs.RCH-Pingu´ns 14:00Capelle a/d IJssel

HCAW 2 vs.Wassenaar 14:30Bussum

Twins Oosterhout 2 vs.Sparks Haarlem 15:00Oosterhout
Donderdag 23 juli / Thursday, July 23
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.Curašao Neptunus 19:30Amsterdam
Zaterdag 25 juli / Saturday, July 25
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Rotterdam
Zondag 26 juli / Sunday, July 26
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.Curašao Neptunus 14:00Amsterdam

COMPETITIE / REGULAR SEASON
HOOFDKLASSE / OVERGANGSKLASSE
Donderdag 13 augustus / Thursday, August 13
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers 19:30Amsterdam

Quick Amersfoort vs.HCAW 19:30Amersfoort

Silicon Storks vs.DSS/Kinheim 19:30Rotterdam (veld Neptunus)

Twins Oosterhout vs.Curašao Neptunus 19:30Rosmalen (veld Gryphons)
Vrijdag 14 augustus / Friday, August 14
OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.Wassenaar 19:30Amsterdam

Onze Gezellen vs.DSS/Kinheim 2 19:30Haarlem

Neptunus Tridents vs.HCAW 2 19:30Rotterdam
Zaterdag 15 augustus / Saturday, August 15
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.L&D Amsterdam Pirates 13:00Hoofddorp

DSS/Kinheim vs.Silicon Storks 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Curašao Neptunus vs.Twins Oosterhout 14:00Rotterdam

HCAW vs.Quick Amersfoort 14:30Bussum


OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.Sparks Haarlem 14:00Capelle a/d IJssel

UVV vs.RCH-Pingu´ns 14:00Vleuten

Twins Oosterhout 2 vs.Omron Pioniers 15:00Oosterhout
Zondag 16 augustus / Sunday, August 16
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.Hoofddorp Pioniers 14:00Amsterdam

Quick Amersfoort vs.HCAW 14:00Amersfoort

Silicon Storks vs.DSS/Kinheim 14:30Den Haag

Twins Oosterhout vs.Curašao Neptunus 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Twins Oosterhout 2 13:00Hoofddorp

Wassenaar vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Wassenaar

DSS/Kinheim 2 vs.Onze Gezellen 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Sparks Haarlem vs.Euro Stars 14:00Haarlem

RCH-Pingu´ns vs.UVV 14:00Heemstede

HCAW 2 vs.Neptunus Tridents 14:30Bussum
Donderdag 20 augustus / Thursday, August 20
HOOFDKLASSE
DSS/Kinheim vs.Hoofddorp Pioniers 19:30Haarlem (Pim Mulier Stadion)

Curašao Neptunus vs.Quick Amersfoort 19:30Rotterdam

HCAW vs.Silicon Storks 19:30Bussum

L&D Amsterdam Pirates vs.Twins Oosterhout 19:30Amsterdam
Vrijdag 21 augustus / Friday, August 21
OVERGANGSKLASSE
HCAW 2 vs.DSS/Kinheim 2 19:30Bussum

Neptunus Tridents vs.Wassenaar 19:30Rotterdam
Zaterdag 22 augustus / Saturday, August 22
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.DSS/Kinheim 13:00Hoofddorp

Quick Amersfoort vs.Curašao Neptunus 14:00Amersfoort

Silicon Storks vs.HCAW 14:30Den Haag

Twins Oosterhout vs.L&D Amsterdam Pirates 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.Omron Pioniers 14:00Capelle a/d IJssel

RCH-Pingu´ns vs.Onze Gezellen 14:00Heemstede

Sparks Haarlem vs.UVV 14:00Haarlem

Amsterdam Pirates 2 vs.Twins Oosterhout 2 14:00Amsterdam
Zondag 23 augustus / Sunday, August 23
HOOFDKLASSE
Curašao Neptunus vs.Quick Amersfoort 14:00Rotterdam

L&D Amsterdam Pirates vs.Twins Oosterhout 14:00Amsterdam

HCAW vs.Silicon Storks 14:30Bussum

DSS/Kinheim vs.Hoofddorp Pioniers 15:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)


OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.Euro Stars 13:00Hoofddorp

DSS/Kinheim 2 vs.HCAW 2 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Wassenaar vs.Neptunus Tridents 14:00Wassenaar

Onze Gezellen vs.RCH-Pingu´ns 14:00Haarlem

UVV vs.Sparks Haarlem 14:00Vleuten

Twins Oosterhout 2 vs.Amsterdam Pirates 2 15:00Oosterhout
Donderdag 27 augustus / Thursday, August 27
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Silicon Storks 19:30Hoofddorp

Curašao Neptunus vs.L&D Amsterdam Pirates 19:30Rotterdam

DSS/Kinheim vs.Quick Amersfoort 19:30Haarlem (Pim Mulier Stadion)

HCAW vs.Twins Oosterhout 19:30Bussum
Vrijdag 28 augustus / Friday, August 28
OVERGANGSKLASSE
Omron Pioniers vs.UVV 19:30Hoofddorp

Neptunus Tridents vs.DSS/Kinheim 2 19:30Rotterdam
Zaterdag 29 augustus / Saturday, August 29
HOOFDKLASSE
L&D Amsterdam Pirates vs.Curašao Neptunus 14:00Amsterdam

Quick Amersfoort vs.DSS/Kinheim 14:00Amersfoort

Silicon Storks vs.Hoofddorp Pioniers 14:30Den Haag

Twins Oosterhout vs.HCAW 15:00Oosterhout


OVERGANGSKLASSE
Euro Stars vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Capelle a/d IJssel

Sparks Haarlem vs.Onze Gezellen 14:00Haarlem

Wassenaar vs.Twins Oosterhout 2 14:00Wassenaar

HCAW 2 vs.RCH-Pingu´ns 14:30Bussum
Zondag 30 augustus / Sunday, August 30
HOOFDKLASSE
Hoofddorp Pioniers vs.Silicon Storks 13:00Hoofddorp

Curašao Neptunus vs.L&D Amsterdam Pirates 14:00Rotterdam

DSS/Kinheim vs.Quick Amersfoort 14:00Haarlem (Pim Mulier Stadion)

HCAW vs.Twins Oosterhout 14:30Bussum
(einde van de reguliere competitie in de Hoofdklasse)
(end of the regular season in the 'Hoofdklasse' (Dutch Major League))


OVERGANGSKLASSE
UVV vs.Omron Pioniers 14:00Vleuten

DSS/Kinheim 2 vs.Neptunus Tridents 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Amsterdam Pirates 2 vs.Euro Stars 14:00Amsterdam

Onze Gezellen vs.Sparks Haarlem 14:00Haarlem

RCH-Pingu´ns vs.HCAW 2 14:00Heemstede

Twins Oosterhout 2 vs.Wassenaar 15:00Oosterhout

HOOFKLASSE KAMPIOENSPOULE / CHAMPIONSHIP POOL
HOOFKLASSE DEGRADATIEPOULE / RELEGATION POOL
OVERGANGSKLASSE COMPETITIE / REGULAR SEASON
Donderdag 3 september / Thursday, September 3
HOOFDKLASSE KAMPIOENSPOULE
Nog niet bekend (Nummer 4) vs.Nog niet bekend (Nummer 1) 19:30Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 2) vs.Nog niet bekend (Nummer 3) 19:30Nog niet bekend


HOOFDKLASSE DEGRADATIEPOULE
Nog niet bekend (Nummer 8) vs.Nog niet bekend (Nummer 5) 19:30Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 6) vs.Nog niet bekend (Nummer 7) 19:30Nog niet bekend
Vrijdag 4 september / Friday, September 4
OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.UVV 19:30Amsterdam

Omron Pioniers vs.Onze Gezellen 19:30Hoofddorp
Zaterdag 5 september / Saturday, September 5
HOOFDKLASSE KAMPIOENSPOULE
Nog niet bekend (Nummer 1) vs.Nog niet bekend (Nummer 4) 14:00Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 3) vs.Nog niet bekend (Nummer 2) 14:00Nog niet bekend


HOOFDKLASSE DEGRADATIEPOULE
Nog niet bekend (Nummer 5) vs.Nog niet bekend (Nummer 8) 14:00Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 7) vs.Nog niet bekend (Nummer 6) 14:00Nog niet bekend


OVERGANGSKLASSE
RCH-Pingu´ns vs.Neptunus Tridents 14:00Heemstede

Wassenaar vs.DSS/Kinheim 2 14:00Wassenaar

Sparks Haarlem vs.HCAW 2 14:00Haarlem

Twins Oosterhout 2 vs.Euro Stars 15:00Oosterhout
Zondag 6 september / Sunday, September 6
HOOFDKLASSE KAMPIOENSPOULE
Nog niet bekend (Nummer 4) vs.Nog niet bekend (Nummer 1) 14:00Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 2) vs.Nog niet bekend (Nummer 3) 14:00Nog niet bekend


HOOFDKLASSE DEGRADATIEPOULE
Nog niet bekend (Nummer 8) vs.Nog niet bekend (Nummer 5) 14:00Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 6) vs.Nog niet bekend (Nummer 7) 14:00Nog niet bekend


OVERGANGSKLASSE
UVV vs.Amsterdam Pirates 2 14:00Vleuten

Onze Gezellen vs.Omron Pioniers 14:00Haarlem

Neptunus Tridents vs.RCH-Pingu´ns 14:00Rotterdam

DSS/Kinheim 2 vs.Wassenaar 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Euro Stars vs.Twins Oosterhout 2 14:00Capelle a/d IJssel

HCAW 2 vs.Sparks Haarlem 14:30Bussum
Donderdag 10 september / Thursday, September 10
HOOFDKLASSE KAMPIOENSPOULE
Nog niet bekend (Nummer 1) vs.Nog niet bekend (Nummer 3) 19:30Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 2) vs.Nog niet bekend (Nummer 4) 19:30Nog niet bekend


HOOFDKLASSE DEGRADATIEPOULE
Nog niet bekend (Nummer 5) vs.Nog niet bekend (Nummer 5) 19:30Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 6) vs.Nog niet bekend (Nummer 8) 19:30Nog niet bekend
Vrijdag 11 september / Friday, September 11
OVERGANGSKLASSE
Onze Gezellen vs.Amsterdam Pirates 2 19:30Haarlem

Omron Pioniers vs.HCAW 2 19:30Hoofddorp
Zaterdag 12 september / Saturday, September 12
HOOFDKLASSE KAMPIOENSPOULE
Nog niet bekend (Nummer 3) vs.Nog niet bekend (Nummer 1) 14:00Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 4) vs.Nog niet bekend (Nummer 2) 14:00Nog niet bekend


HOOFDKLASSE DEGRADATIEPOULE
Nog niet bekend (Nummer 7) vs.Nog niet bekend (Nummer 5) 14:00Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 8) vs.Nog niet bekend (Nummer 6) 14:00Nog niet bekend


OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.RCH-Pingu´ns 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

Neptunus Tridents vs.Sparks Haarlem 14:00Rotterdam

Wassenaar vs.Euro Stars 14:00Wassenaar

HCAW 2 vs.Omron Pioniers 14:30Bussum

Twins Oosterhout 2 vs.UVV 15:00Oosterhout
Zondag 13 september / Sunday, September 13
HOOFDKLASSE KAMPIOENSPOULE
Nog niet bekend (Nummer 1) vs.Nog niet bekend (Nummer 3) 14:00Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 2) vs.Nog niet bekend (Nummer 4) 14:00Nog niet bekend


HOOFDKLASSE DEGRADATIEPOULE
Nog niet bekend (Nummer 5) vs.Nog niet bekend (Nummer 7) 14:00Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 6) vs.Nog niet bekend (Nummer 8) 14:00Nog niet bekend


OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.Onze Gezellen 14:00Amsterdam

RCH-Pingu´ns vs.DSS/Kinheim 2 14:00Heemstede

Sparks Haarlem vs.Neptunus Tridents 14:00Haarlem

Euro Stars vs.Wassenaar 14:00Capelle a/d IJssel

UVV vs.Twins Oosterhout 2 14:00Vleuten
Donderdag 17 september / Thursday, September 17
HOOFDKLASSE KAMPIOENSPOULE
Nog niet bekend (Nummer 1) vs.Nog niet bekend (Nummer 2) 19:30Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 3) vs.Nog niet bekend (Nummer 4) 19:30Nog niet bekend


HOOFDKLASSE DEGRADATIEPOULE
Nog niet bekend (Nummer 5) vs.Nog niet bekend (Nummer 6) 19:30Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 7) vs.Nog niet bekend (Nummer 8) 19:30Nog niet bekend
Vrijdag 18 september / Friday, September 18
OVERGANGSKLASSE
HCAW 2 vs.Amsterdam Pirates 2 19:30Bussum

Omron Pioniers vs.Neptunus Tridents 19:30Hoofddorp
Zaterdag 19 september / Saturday, September 19
HOOFDKLASSE KAMPIOENSPOULE
Nog niet bekend (Nummer 2) vs.Nog niet bekend (Nummer 1) 14:00Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 4) vs.Nog niet bekend (Nummer 3) 14:00Nog niet bekend


HOOFDKLASSE DEGRADATIEPOULE
Nog niet bekend (Nummer 6) vs.Nog niet bekend (Nummer 5) 14:00Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 7) vs.Nog niet bekend (Nummer 7) 14:00Nog niet bekend


OVERGANGSKLASSE
DSS/Kinheim 2 vs.Sparks Haarlem 14:00Haarlem (Pim Mulier Sportpark)

RCH-Pingu´ns vs.Wassenaar 14:00Heemstede

UVV vs.Euro Stars 14:00Vleuten

Onze Gezellen vs.Twins Oosterhout 2 14:00Haarlem
Zondag 20 september / Sunday, September 20
HOOFDKLASSE KAMPIOENSPOULE
Nog niet bekend (Nummer 1) vs.Nog niet bekend (Nummer 2) 14:00Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 3) vs.Nog niet bekend (Nummer 4) 14:00Nog niet bekend
(einde van de Hoofdklasse Kampioenspoule)
(end of the 'Hoofdklasse' (Dutch Major League) Championship Pool)


HOOFDKLASSE DEGRADATIEPOULE
Nog niet bekend (Nummer 5) vs.Nog niet bekend (Nummer 6) 14:00Nog niet bekend

Nog niet bekend (Nummer 7) vs.Nog niet bekend (Nummer 8) 14:00Nog niet bekend
(einde van de Hoofdklasse Degradatiepoule)
(end of the 'Hoofdklasse' (Dutch Major League) Relegation Pool)


OVERGANGSKLASSE
Amsterdam Pirates 2 vs.HCAW 2 14:00Amsterdam

Neptunus Tridents vs.Omron Pioniers 14:00Rotterdam

Sparks Haarlem vs.DSS/Kinheim 2 14:00Haarlem

Wassenaar vs.RCH-Pingu´ns 14:00Wassenaar

Euro Stars vs.UVV 14:00Capelle a/d IJssel

Twins Oosterhout 2 vs.Onze Gezellen 15:00Oosterhout
(einde van de reguliere competitie in de Overgangsklasse)
(end of the regular season in the 'Overgangsklasse')

HOLLAND SERIES
PROMOTIE-DEGRADATIE SERIES / PROMOTION-RELEGATION SERIES
Donderdag 24 september / Thursday, September 24
HOLLAND SERIES (Game 1, best-of-seven)
Nog niet bekend
(Nr. 1 Kampioenspoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 2 Kampioenspoule)
19:30Nog niet bekend
Zaterdag 26 september / Saturday, September 26
HOLLAND SERIES (Game 2, best-of-seven)
Nog niet bekend
(Nr. 2 Kampioenspoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 1 Kampioenspoule)
14:00Nog niet bekend


PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES (Game 1, best-of-five)
Nog niet bekend
(Nr. 1 Overgangsklasse)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 4 Degradatiepoule)
14:00Nog niet bekend
Zondag 27 september / Sunday, September 27
HOLLAND SERIES (Game 3, best-of-seven)
Nog niet bekend
(Nr. 1 Kampioenspoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 2 Kampioenspoule)
14:00Nog niet bekend


PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES (Game 2, best-of-five)
Nog niet bekend
(Nr. 4 Degradatiepoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 1 Overgangsklasse)
14:00Nog niet bekend
Donderdag 1 oktober / Thursday, October 1
HOLLAND SERIES (Game 4, best-of-seven)
Nog niet bekend
(Nr. 2 Kampioenspoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 1 Kampioenspoule)
19:30Nog niet bekend
Zaterdag 3 oktober / Saturday, October 3
HOLLAND SERIES (Game 5, best-of-seven, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(Nr. 1 Kampioenspoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 2 Kampioenspoule)
14:00Nog niet bekend


PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES (Game 3, best-of-five)
Nog niet bekend
(Nr. 1 Overgangsklasse)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 4 Degradatiepoule)
14:00Nog niet bekend
Zondag 4 oktober / Sunday, October 4
HOLLAND SERIES (Game 6, best-of-seven, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(Nr. 2 Kampioenspoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 1 Kampioenspoule)
14:00Nog niet bekend


PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES (Game 4, best-of-five, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(Nr. 4 Degradatiepoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 1 Overgangsklasse)
14:00Nog niet bekend
Zaterdag 10 oktober / Saturday, October 10
PROMOTIE/DEGRADATIE SERIES (Game 5, best-of-five, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(Nr. 1 Overgangsklasse)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 4 Degradatiepoule)
14:00Nog niet bekend
(einde van de Promotie/Degradatie Series)
(end of the Promotion/Relegation Series)
Zondag 11 oktober / Sunday, October 11
HOLLAND SERIES (Game 7, best-of-seven, indien nodig/if needed)
Nog niet bekend
(Nr. 1 Kampioenspoule)
vs.Nog niet bekend
(Nr. 2 Kampioenspoule)
14:00Nog niet bekend
(einde van de Holland Series)
(end of the Holland Series)
(einde van het seizoen 2020)
(end of the 2020 season)

Mail your suggestions and questions to stoov@wxs.nl - Mail suggesties en vragen naar stoov@wxs.nl
Copyright © 1997-2020 Marco Stoovelaar.