|
Baseball Scores, |
Standings & Stats 2024
|
Compiled and Copyright © 1997-2024 by Marco Stoovelaar
|
Welkom...
...op de Officiële Site van Grand Slam * Stats & News, de website die sinds 1997 al ruim 26 jaar geheel gewijd is aan Honkbal EN Softbal in Nederland.
Grand Slam * Stats & News Softbal Dames
Grand Slam * Stats & News Softbal Heren
Honkbal & Softbal Headlines
Laatste update: 17 maart 2024
|
Welcome...
...on the Official Site of Grand Slam * Stats & News, the website that is dedicated entirely to Baseball AND Softball in the Netherlands for over 26 years since 1997.
Grand Slam * Stats & News Softball Women
Grand Slam * Stats & News Softball Men
Baseball & Softball Headlines
Last update: March 17, 2024
|
Hoofdklasse Honkbal / Major League Baseball 2024
|
|
|
Eerste Klasse Honkbal / First Division Baseball 2024
|
|
|
|
|
Eindstanden & Statistieken Final Standings & Statistics |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HOOFDKLASSE HONKBAL 2024 |
DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2024 |
OEFENSEIZOEN HOOFDKLASSE / EXHIBITION SEASON MAJOR LEAGUE |
(Oefenseizoen begon op zaterdag 9 maart; bijgewerkt t/m zondag 17 maart) (Exhibition Season opened on Saturday, March 9; through games played on Sunday, March 17) |
STAND OEFENSEIZOEN STANDINGS EXHIBITION SEASON | G | W | L | T | PNT | GB | PCT. | RUNS | OPP | HOME | ROAD | DAY | NIGHT | STREAK |
1 | DSS/KINHEIM | 2 | 2 | - | - | 4 | 1 | 1.000 | 27 | 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | W 2 |
| AMSTERDAM PIRATES | 3 | 2 | 1 | - | 4 | ½ | .667 | 11 | 13 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | L 1 |
3 | UVV | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | .500 | 21 | 24 | 0 - 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 - 1 | 0 - 0 | L 1 |
4 | HCAW | 1 | 1 | - | - | 2 | ½ | 1.000 | 8 | 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | W 1 |
| HOOFDDORP PIONIERS | 2 | 1 | 1 | - | 2 | 1 | .500 | 9 | 7 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | L 1 |
| CURAÇAO NEPTUNUS | 2 | 1 | 1 | - | 2 | 1 | .500 | 10 | 12 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | L 1 |
| OOSTERHOUT TWINS | 3 | 1 | 2 | - | 2 | 1½ | .333 | 10 | 10 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | W 1 |
8 | QUICK AMERSFOORT | 3 | - | 2 | 1 | 1 | 2 | .167 | 26 | 30 | 0 - 2 | 0 - 0 - 1 | 0 - 2 - 1 | 0 - 0 | L 2 |
9 | RCH-PINGUÏNS | 1 | - | 1 | - | 0 | 1½ | .000 | 4 | 6 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | L 1 |
|
Uitslagen |
Programma
Scores |
Schedule
|
Amsterdam Pirates is regerend landskampioen | Amsterdam Pirates is defending Dutch champion |
LUCKY DAY HOOFDKLASSE HONKBAL 2024 |
LUCKY DAY DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2024 |
LUCKY DAY HOOFDKLASSE COMPETITIE 1e HELFT | |
(Competitie Hoofklasse Eerste Helft begint op donderdag 11 april) (Regular Season Major League First Half opens on Thursday, April 11) |
STAND HOOFDKLASSE 1e HELFT STANDINGS MAJOR LEAGUE 1st HALF | G | W | L | T | PNT | GB | PCT. | RUNS | OPP | HOME | ROAD | DAY | NIGHT | STREAK |
1 | AMSTERDAM PIRATES | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| DSS/KINHEIM | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| HCAW | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| HOOFDDORP PIONIERS | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
| CURAÇAO NEPTUNUS | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| OOSTERHOUT TWINS | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| QUICK AMERSFOORT | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| RCH-PINGUÏNS | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| UVV | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
Uitslagen |
Programma |
Line Scores & Box Scores |
Statistieken |
Team Rosters
Scores |
Schedule |
Line Scores & Box Scores |
Statistics |
Team Rosters
|
Competitie van 24 wedstrijden (3x tegen elkaar) | 24-game schedule (3 head-to-head games) |
Vanwege het oneven aantal teams is er elke speelronde één team vrij Due to the odd total of teams, one team will off in each round |
(T4) - De teams op de 1e t/m 4e plaats gaan naar de Tweede Competitie-helft Top-4 Poule
(T4) - The teams in 1st through 4th place qualify for the Second Half Season Top-4 Pool |
(T4#) - Uitgeschakeld voor de Top-4 Poule | (T4#) - Eliminated for Top-4 Pool |
(B5) - De teams op de 5e t/m 9e positie nemen deel aan de Tweede Competitie-helft Bottom-5 Poule
(B5) - Teams in 5th through 9th place will play in the Second Half Season Bottom-5 Pool |
Doordat de Hoofdklasse met ingang van 2022 een afgesloten afdeling is zal er geen degradatie zijn naar de Eerste Klasse
As the Major League is a closed league as of 2022, there will be no relegation to the First Division |
Amsterdam Pirates is regerend landskampioen | Amsterdam Pirates is defending Dutch champion |
LUCKY DAY HOOFDKLASSE HONKBAL 2024 |
LUCKY DAY DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2024 |
LUCKY DAY HOOFDKLASSE COMPETITIE 2e HELFT - TOP-4 | |
(Competitie Tweede Helft (Top-4) begint op donderdag 13 juni) (Regular Season Second Half (Top-4) opens on Thursday, June 13) |
STAND HOOFDKLASSE 2e HELFT (TOP-4) STANDINGS MAJOR LEAGUE 2nd HALF (TOP-4) | G | W | L | T | PNT | GB | PCT. | RUNS | OPP | HOME | ROAD | DAY | NIGHT | STREAK |
1 | NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
Uitslagen |
Programma |
Line Scores & Box Scores |
Statistieken |
Team Rosters
Scores |
Schedule |
Line Scores & Box Scores |
Statistics |
Team Rosters
|
Competitie van 27 wedstrijden (9x tegen elkaar) | 27-game schedule (9 head-to-head games) |
De teams beginnen dit deel van de competitie met het totaal aantal wedstrijdpunten behaald tijdens de Eerste Competitiehelft gedeeld door 2 (twee)
The teams begin with this part of the season with the total of points earned in the First Half of the Season divided by 2 (two) |
(PO) - De teams op de 1e en 2e plaats gaan naar de best-of-three Play-Offs
(PO) - The teams in 1st and 2nd place advance to the best-of-three Play-Offs |
(WC) - De teams op de 3e en 4e plaats gaan naar de best-of-three Wild Card Series
(WC) - The teams in 3rd and 4th place advance to the best-of-three Wild Card Series |
(A) - De winnaar van deze poule wint de KNBSB Beker en plaatst zich voor deelname aan het toernooi om de European Champions Cup 2025
(A) - The winner of this pool wins the KNBSB Cup and qualifies for participation in the 2025 European Champions Cup-tournament |
Amsterdam Pirates is regerend landskampioen | Amsterdam Pirates is defending Dutch champion |
LUCKY DAY HOOFDKLASSE HONKBAL 2024 |
LUCKY DAY DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2024 |
LUCKY DAY HOOFDKLASSE COMPETITIE 2e HELFT - BOTTOM-5 | |
(Competitie Tweede Helft (Bottom-5) begint op donderdag 13 juni) (Regular Season Second Half (Bottom-5) opens on Thursday, June 13) |
STAND HOOFDKLASSE 2e HELFT (BOTTOM-5) STANDINGS MAJOR LEAGUE 2nd HALF (BOTTOM-5) | G | W | L | T | PNT | GB | PCT. | RUNS | OPP | HOME | ROAD | DAY | NIGHT | STREAK |
1 | NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
Uitslagen |
Programma |
Line Scores & Box Scores |
Statistieken |
Team Rosters
Scores |
Schedule |
Line Scores & Box Scores |
Statistics |
Team Rosters
|
Competitie van 24 wedstrijden (6x tegen elkaar) | 24-game schedule (6 head-to-head games) |
Vanwege het oneven aantal teams is er elke speelronde één team vrij Due to the uneven total of teams, one team will off in each round |
De teams beginnen dit deel van de competitie met het totaal aantal wedstrijdpunten behaald tijdens de Eerste Competitiehelft gedeeld door 2 (twee)
The teams begin with this part of the season with the total of points earned in the First Half of the Season divided by 2 (two) |
(WC) - De teams op de 1e en 2e plaats gaan naar de best-of-three Wild Card Series
(WC) - The teams in 1st and 2nd place advance to the best-of-three Wild Card Series |
(WC#) - Uitgeschakeld voor de Wild Card Series; Voor deze ploegen eindigt het seizoen na afloop van dit deel van de competitie
(WC#) - Eliminated for Wild Card Series; For these teams, the season ends after this part of the season |
Amsterdam Pirates is regerend landskampioen | Amsterdam Pirates is defending Dutch champion |
EERSTE KLASSE HONKBAL 2024 |
DUTCH FIRST DIVISION 2024 |
EERSTE KLASSE COMPETITIE 1e HELFT |
(Competitie Eerste Klasse Eerste Helft begint op vrijdag 12 april) (Regular Season First Division First Half opens on Friday, April 12) |
STAND EERSTE KLASSE 1e HELFT STANDINGS FIRST DIVISION 1st HALF | G | W | L | T | PNT | GB | PCT. | RUNS | OPP | HOME | ROAD | DAY | NIGHT | STREAK |
1 | AMSTERDAM PIRATES 2 | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| DSS/KINHEIM 2 | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| EURO STARS | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| HCAW 2 | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| OMRON PIONIERS (=Hoofddorp Pioniers 2) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| JEKA | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NEPTUNUS TRIDENTS (=Neptunus 2) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| ONZE GEZELLEN | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| OOSTERHOUT TWINS 2 | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| SPARKS HAARLEM | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| STORKS | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| WASSENAAR | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
Uitslagen |
Programma |
Team Rosters
Scores |
Schedule |
Team Rosters
|
Competitie van 22 wedstrijden (2x tegen elkaar) | 22-game schedule (2 head-to-head games) |
Na afloop van de eerste competitiehelft wordt de Eerste Klasse gesplitst in twee Poules
After completion of the first half of the season, the First Division will be split into two Pools |
De teams op de 1e, 3e, 5e, 7e, 9e en 11e gaan verder in Eerste Klasse Poule A
The teams in 1st, 3rd, 5th, 7th, 9th and 11th place will continue in First Division Pool A |
De teams op de 2e, 4e, 6e, 8e, 10e en 12e gaan verder in Eerste Klasse Poule B
The teams in 2nd, 4th, 6th, 8th, 10th and 12th place will continue in First Division Pool B |
Doordat de Eerste Klasse met ingang van 2022 een afgesloten afdeling is zal er geen promotie naar de Hoofdklasse en geen degradatie naar de Tweede Klasse zijn
As the First Division is a closed league as of 2022, there will be no promotion to the Major League and no relegation to the Second Division |
EERSTE KLASSE HONKBAL 2024 |
DUTCH FIRST DIVISION 2024 |
EERSTE KLASSE COMPETITIE 2e HELFT - POULE A & B |
(Competitie Eerste Klasse Poule A (2e Helft) begint op vrijdag 2 augustus) (Regular Season First Division Pool A (2nd Half) opens on Friday, August 2) |
STAND EERSTE KLASSE POULE A (2e HELFT) STANDINGS FIRST DIVISION POOL A (2nd HALF) | G | W | L | T | PNT | GB | PCT. | RUNS | OPP | HOME | ROAD | DAY | NIGHT | STREAK |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 1) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 3) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 5) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 7) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 9) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 11) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
Uitslagen |
Programma |
Team Rosters
Scores |
Schedule |
Team Rosters
|
Competitie van 10 wedstrijden (2x tegen elkaar) | 10-game schedule (2 head-to-head games) |
De teams op de 1e en 2e plaats gaan naar de best-of-three Eerste Klasse Play-Offs
The teams in 1st and 2nd place advance to the best-of-three First Division Play-Offs |
|
(Competitie Eerste Klasse Poule B (2e Helft) begint op vrijdag 2 augustus) (Regular Season First Division Pool B (2nd Half) opens on Friday, August 2) |
STAND EERSTE KLASSE POULE B (2e HELFT) STANDINGS FIRST DIVISION POOL B (2nd HALF) | G | W | L | T | PNT | GB | PCT. | RUNS | OPP | HOME | ROAD | DAY | NIGHT | STREAK |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 2) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 4) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 6) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 8) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 10) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 12) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
Uitslagen |
Programma |
Team Rosters
Scores |
Schedule |
Team Rosters
|
Competitie van 10 wedstrijden (2x tegen elkaar) | 10-game schedule (2 head-to-head games) |
De teams op de 1e en 2e plaats gaan naar de best-of-three Eerste Klasse Play-Offs
The teams in 1st and 2nd place advance to the best-of-three First Division Play-Offs |
LUCKY DAY HOOFDKLASSE HONKBAL 2024 |
LUCKY DAY DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2024 |
EERSTE KLASSE HONKBAL 2024 |
DUTCH FIRST DIVISION 2024 |
EERSTE KLASSE PLAY-OFFS |
(Eerste Klasse Play-Offs Series 1 (best-of-three) begint op donderdag 12 september) (First Division Play-Offs Series 1 (best-of-three) opens on Thursday, September 12) |
STAND EERSTE KLASSE PLAY-OFFS SERIES 1 STANDINGS FIRST DIVISION PLAY-OFFS SERIES 1 | G | W | L | T | PNT | GB | PCT. | RUNS | OPP | HOME | ROAD | DAY | NIGHT | STREAK |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 1A) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 2B) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
Uitslagen |
Programma |
Team Rosters
Scores |
Schedule |
Team Rosters
|
best-of-three |
(A) - De winnaar plaatst zich voor de best-of-three Eerste Klasse Championship Series tegen de winnaar van de Play-Offs Series 2
(A) - The winner advances to the best-of-three First Division Championship Series against the winner of the Play-Off Series 2 |
|
(Eerste Klasse Play-Offs Series 2 (best-of-three) begint op donderdag 12 september) (First Division Play-Offs Series 2 (best-of-three) opens on Thursday, September 12) |
STAND EERSTE KLASSE PLAY-OFFS SERIES 2 STANDINGS FIRST DIVISION PLAY-OFFS SERIES 2 | G | W | L | T | PNT | GB | PCT. | RUNS | OPP | HOME | ROAD | DAY | NIGHT | STREAK |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 1B) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (nr. 2A) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
Uitslagen |
Programma |
Team Rosters
Scores |
Schedule |
Team Rosters
|
best-of-three |
(A) - De winnaar plaatst zich voor de best-of-three Eerste Klasse Championship Series tegen de winnaar van de Play-Offs Series 1
(A) - The winner advances to the best-of-three First Division Championship Series against the winner of the Play-Off Series 1 |
LUCKY DAY HOOFDKLASSE HONKBAL 2024 |
LUCKY DAY DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2024 |
EERSTE KLASSE HONKBAL 2024 |
DUTCH FIRST DIVISION 2024 |
EERSTE KLASSE CHAMPIONSHIP SERIES |
(Eerste Klasse Championship Series 1 (best-of-three) begint op donderdag 19 september) (First Division Championship Series (best-of-three) opens on Thursday, September 19) |
STAND 1e KLASSE CHAMPIONSHIP SERIES STANDINGS 1st DIVISION CHAMPIONSHIP SERIES | G | W | L | T | PNT | GB | PCT. | RUNS | OPP | HOME | ROAD | DAY | NIGHT | STREAK |
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (W PO1) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (W PO2) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
Uitslagen |
Programma |
Team Rosters
Scores |
Schedule |
Team Rosters
|
best-of-three |
(KvN) - De winnaar is Eerste Klasse Kampioen van Nederland | (KvN) - The winner is First Division Dutch champion |
LUCKY DAY HOOFDKLASSE HONKBAL 2024 |
LUCKY DAY DUTCH MAJOR LEAGUE BASEBALL 2024 |
LUCKY DAY HOOFDKLASSE HOLLAND SERIES | |
(Holland Series (best-of-seven) begint op zaterdag 5 oktober) (Holland Series (best-of-seven) opens on Saturday, October 5) |
STAND HOLLAND SERIES STANDINGS HOLLAND SERIES | G | W | L | T | PNT | GB | PCT. | RUNS | OPP | HOME | ROAD | DAY | NIGHT | STREAK |
1 | NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Winnaar PO 1) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
| NOG NIET BEKEND / TO BE DECIDED (Winnaar PO 2) | - | - | - | - | 0 | - | .000 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
|
Uitslagen |
Programma |
Line Scores & Box Scores |
Statistieken |
Team Rosters
Scores |
Schedule |
Line Scores & Box Scores |
Statistics |
Team Rosters
|
Best-of-Seven |
(KvN) - Kampioen van Nederland | (KvN) - Dutch champion |
(ECC) - De landskampioen wint de Bleesing Beker en plaatst zich voor deelname aan de European Champions Cup 2025; Wanneer de landskampioen ook de winnaar is van de Top-4 Poule (tweede competitiehelft), dan plaatst de verliezende ploeg van de Holland Series zich eveneens voor dit toernooi
(ECC) - The Dutch champion wins the Bleesing Cup and qualifies for participation in the 2025 European Champions Cup; When the champion also is the winner of the Top-4 Pool (second half of season), the losing team of the Holland Series also qualifies for this tournament |
Amsterdam Pirates is regerend landskampioen | Amsterdam Pirates is defending Dutch champion |
|
|
|
|
OEFENWEDSTRIJDEN HOOFDKLASSE-TEAMS EXHIBITION GAMES BIG LEAGUE-TEAMS |
|
|
|
Zaterdag 9 maart / Saturday, March 9 |
|
UVV | | vs. | Quick Amersfoort | | 11-11 | (G1, DH) Verslag |
(Wedstrijd gespeeld op veld Quick Amersfoort) (Game played at the site of Quick Amersfoort) |
|
Quick Amersfoort | L-?????? | vs. | UVV | W-?????? | 5-8 | (G2, DH) Verslag |
|
Oosterhout Twins | L-Van den Hurk (0-1) | vs. | Amsterdam Pirates | W-Jansen (1-0) | 2-3 (7) | Verslag |
|
Hoofddorp Pioniers | W-Hegeman (1-0) | vs. | Omron Pioniers | L-Nijkamp (0-1) | 6-1 (7½) | Verslag |
(Wedstrijd gespeeld op veld 2 Sportpark Hoofddorp Pioniers) (Game played at Field 2 of Hoofddorp Pioniers Complex) |
|
|
|
|
|
|
Zondag 10 maart / Sunday, March 10 |
|
Amsterdam Pirates | W-Lachkar (1-0) | vs. | Oosterhout Twins | L-Gross (0-1) | 3-2 (7) | Verslag |
|
Hoofddorp Pioniers | L-Scholte (0-1) | vs. | Omron Pioniers | W-Nijman (1-0) | 3-6 (6) | Verslag |
(Wedstrijd gespeeld op veld 2 Sportpark Hoofddorp Pioniers) (Game played at Field 2 of Hoofddorp Pioniers Complex) |
|
UVV | | vs. | Quick Amersfoort | | | (verplaatst naar za. 9/3) |
|
HCAW | | vs. | HCAW 2 | | | (wedstrijd vervallen) |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 14 maart / Thursday, March 14 |
|
Oosterhout Twins | W-Cocu (1-0) | vs. | RCH-Pinguïns | L-?????? | 6-4 (9) | Verslag |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 16 maart / Saturday, March 16 |
|
HCAW | W-Timmermans (1-0) | vs. | UVV | L-Dekker (0-1) | 8-2 (12) | Verslag |
|
Amsterdam Pirates | L-Schoonderwoerd (0-1) | vs. | Amsterdam Pirates 2 | W-Jansen (1-0) | 5-9 (9) | Verslag |
|
Quick Amersfoort | L-?????? | vs. | HCAW 2 | W-?????? | 10-11 | Verslag |
|
Curaçao Neptunus | W-De Blok (1-0) | vs. | Bonn Capitals (Dui.) | L-?????? | 6-4 (7) | (G1,DH) Verslag |
|
Curaçao Neptunus | L-Martis (0-1) | vs. | Bonn Capitals (Dui.) | W-?????? | 4-8 (7) | (G2,DH) Verslag |
|
Solingen Alligators (Dui.) | L-?????? | vs. | DSS/Kinheim | W-Rizvić (1-0) | 1-12 (7) | Verslag |
(Combined No-Hitter DSS/Kinheim: Rick Rizvić (2 inn.), Donny Breek (2 inn.), Mike Groen (2 inn.), Robyn Clara (1 inn.)) |
|
RCH-Pinguïns | | vs. | Oosterhout Twins | | | (verplaatst naar di. 19/3) |
|
|
|
|
|
|
Zondag 17 maart / Sunday, March 17 |
|
Solingen Alligators (Dui.) | L-?????? | vs. | DSS/Kinheim | W-Elfrink (1-0) | 0-15 (7) | Verslag |
|
UVV | | vs. | HCAW | | | (wedstrijd vervallen) (*) |
(*) - Wedstrijd gecombineerd met duel op za. 16/3 tot een 12-inning wedstrijd (*) - Game combined with outing on Sa. March 16 into a 12-inning game |
|
Oosterhout Twins | | vs. | RCH-Pinguïns | | | (verplaatst naar do. 14/3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OEFENWEDSTRIJDEN HOOFDKLASSE-TEAMS EXHIBITION GAMES BIG LEAGUE-TEAMS |
|
|
|
Dinsdag 19 maart / Tuesday, March 19 |
|
RCH-Pinguïns | | vs. | Oosterhout Twins | | 19:30 | Heemstede |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 23 maart / Saturday, March 23 |
|
Quick Amersfoort | | vs. | Hoofddorp Pioniers | | 14:00 | Amersfoort |
|
8e RINGVAART TOERNOOI (organisatie/complex RCH-Pinguïns, Heemstede) |
deelnemende teams: RCH-Pinguïns, Amsterdam Pirates, DSS/Kinheim, HCAW (allen Nederland) |
RCH-Pinguïns | | vs. | Amsterdam Pirates | | 10:30 | Heemstede |
|
HCAW | | vs. | DSS/Kinheim | | 12:15 | Heemstede |
|
Amsterdam Pirates | | vs. | HCAW | | 14:00 | Heemstede |
|
DSS/Kinheim | | vs. | RCH-Pinguïns | | 15:45 | Heemstede |
|
1e FRANS VAN ELST TOERNOOI (organisatie/complex UVV, Vleuten) |
deelnemende teams: UVV, Curaçao Neptunus (beiden Nederland), Borgerhout Squirrels (België), Hamburg Knights (Duitsland) |
Curaçao Neptunus | | vs. | UVV | | 11:00 | Vleuten |
|
Borgerhout Squirrels (Bel.) | | vs. | Hamburg Knights (Dui.) | | 14:00 | Vleuten |
|
UVV | | vs. | Hamburg Knights (Dui.) | | 17:00 | Vleuten |
|
ROB NOORLANDER TOERNOOI (organisatie/complex The Hawks, Dordrecht) |
deelnemende teams: The Hawks, HCAW 3, Jeka (allen Nederland), Brasschaat Braves (België) |
HCAW 3 | | vs. | The Hawks | | 10:00 | Dordrecht |
|
Brasschaat Braves (Bel.) | | vs. | HCAW 3 | | 12:00 | Dordrecht |
|
The Hawks | | vs. | Jeka | | 14:00 | Dordrecht |
|
Jeka | | vs. | Brasschaat Braves (Bel.) | | 16:00 | Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
Zondag 24 maart / Sunday, March 24 |
|
Hoofddorp Pioniers | | vs. | Quick Amersfoort | | 14:00 | Hoofddorp |
|
8e RINGVAART TOERNOOI (organisatie/complex RCH-Pinguïns, Heemstede) |
deelnemende teams: RCH-Pinguïns, Amsterdam Pirates, DSS/Kinheim, HCAW (allen Nederland) |
RCH-Pinguïns | | vs. | HCAW | | 10:30 | Heemstede |
|
Amsterdam Pirates | | vs. | DSS/Kinheim | | 12:15 | Heemstede |
|
3e/4e Plaats |
Nummer 3 | | vs. | Nummer 4 | | 14:00 | Heemstede |
|
Finale |
Nummer 1 | | vs. | Nummer 2 | | 15:45 | Heemstede |
|
1e FRANS VAN ELST TOERNOOI (organisatie/complex UVV, Vleuten) |
deelnemende teams: UVV, Curaçao Neptunus (beiden Nederland), Borgerhout Squirrels (België), Hamburg Knights (Duitsland) |
Hamburg Knights (Dui.) | | vs. | Curaçao Neptunus | | 11:00 | Vleuten |
|
Curaçao Neptunus | | vs. | Borgerhout Squirrels (Bel.) | | 14:00 | Vleuten |
|
Borgerhout Squirrels (Bel.) | | vs. | UVV | | 17:00 | Vleuten |
|
ROB NOORLANDER TOERNOOI (organisatie/complex The Hawks, Dordrecht) |
deelnemende teams: The Hawks, HCAW 3, Jeka (allen Nederland), Brasschaat Braves (België) |
Brasschaat Braves (Bel.) | | vs. | The Hawks | | 11:00 | Dordrecht |
|
Jeka | | vs. | HCAW 3 | | 13:00 | Dordrecht |
|
Finale |
Nummer 1 | | vs. | Nummer 2 | | 15:00 | Dordrecht |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 28 maart / Thursday, March 28 |
|
Quick Amersfoort | | vs. | Jeka | | 19:30 | Amersfoort |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 29 maart / Friday, March 29 |
|
39e J.C.J. MASTENBROEK TOERNOOI (organisatie/complex Tex Town Tigers, Enschede) |
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Bears, Onze Gezellen, RCH-Pinguïns, Sparks Haarlem (allen Nederland), Zürich Barracudas (Zwitserland) |
Tex Town Tigers | | vs. | Zürich Barracudas (Zwi.) | | 19:00 | Enschede |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 30 maart / Saturday, March 30 |
|
DSS/Kinheim | | vs. | Curaçao Neptunus | | 13:00 | Haarlem (G1,DH) |
|
Amsterdam Pirates | | vs. | Zwitsers team | | | (vervallen) |
|
DSS/Kinheim | | vs. | Curaçao Neptunus | | 15:30 | Haarlem (G2,DH) |
|
Bonn Capitals (Dui.) | | vs. | HCAW | | ..:.. | Bonn (Duitsland) |
|
39e J.C.J. MASTENBROEK TOERNOOI (organisatie/complex Tex Town Tigers, Enschede) |
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Bears, Onze Gezellen, RCH-Pinguïns, Sparks Haarlem (allen Nederland), Zürich Barracudas (Zwitserland) |
Sparks Haarlem | | vs. | Onze Gezellen | | 10:00 | Enschede |
|
RCH-Pinguïns | | vs. | Tex Town Tigers | | 12:00 | Enschede |
|
Bears | | vs. | Sparks Haarlem | | 14:00 | Enschede |
|
Zürich Barracudas (Zwi.) | | vs. | RCH-Pinguïns | | 16:00 | Enschede |
|
Onze Gezellen | | vs. | Bears | | 18:00 | Enschede |
|
2e FRANK MADURO TOERNOOI (organisatie/complex Hoofddorp Pioniers, Hoofddorp |
deelnemende teams: Hoofddorp Pioniers, Omron Pioniers, Quick Amersfoort, Storks (allen Nederland), Hoboken Pioneers (België), Hamburg Knights, Paderborn Untouchables (beiden Duitsland) |
Hoofddorp Pioniers | | vs. | Storks | | 10:00 | Hoofddorp |
|
Omron Pioniers | | vs. | Quick Amersfoort | | 10:00 | Hoofddorp |
|
Paderborn Untouchables (Dui.) | | vs. | Hoboken Pioneers (Bel.) | | 13:00 | Hoofddorp |
|
Quick Amersfoort | | vs. | Hamburg Knights (Dui.) | | 13:00 | Hoofddorp |
|
Hamburg Knights (Dui.) | | vs. | Hoofddorp Pioniers | | 16:00 | Hoofddorp |
|
Omron Pioniers | | vs. | Paderborn Untouchables (Dui.) | | 16:00 | Hoofddorp |
|
4e JOHAN VERAGHTERT TOERNOOI (organisatie/complex Borgerhout Squirrels/Deurne Spartans, Borgerhout/Deurne (België)) |
deelnemende teams: Borgerhout Squirrels, Deurne Spartans, Brasschaat Braves (allen België), Amsterdam Pirates, Oosterhout Twins (beide Nederland), Cologne Cardinals (Duitsland) |
Borgerhout Squirrels (Bel.) | | vs. | Oosterhout Twins | | 10:00 | Borgerhout |
|
Deurne Spartans (Bel.) | | vs. | Brasschaat Braves (Bel.) | | 10:00 | Deurne |
|
Oosterhout Twins | | vs. | Amsterdam Pirates | | 12:30 | Borgerhout |
|
Brasschaat Braves (Bel.) | | vs. | Cologne Cardinals (Dui.) | | 12:30 | Deurne |
|
Amsterdam Pirates | | vs. | Borgerhout Squirrels (Bel.) | | 15:00 | Borgerhout |
|
Cologne Cardinals (Dui.) | | vs. | Deurne Spartans (Bel.) | | 15:00 | Deurne |
|
|
|
|
|
|
Zondag 31 maart / Sunday, March 31 |
|
Amsterdam Pirates | | vs. | Zwitsers team | | | (vervallen) |
|
Bonn Capitals (Dui.) | | vs. | HCAW | | ..:.. | Bonn (Duitsland) |
|
39e J.C.J. MASTENBROEK TOERNOOI (organisatie/complex Tex Town Tigers, Enschede) |
deelnemende teams: Tex Town Tigers, Bears, Onze Gezellen, RCH-Pinguïns, Sparks Haarlem (allen Nederland), Zürich Barracudas (Zwitserland) |
5e/6e Plaats |
Nr. 3 Poule A | | vs. | Nr. 3 Poule B | | 11:00 | Enschede |
|
3e/4e Plaats |
Nr. 2 Poule A | | vs. | Nr. 2 Poule B | | 13:00 | Enschede |
|
Finale |
Nr. 1 Poule A | | vs. | Nr. 1 Poule B | | 15:00 | Enschede |
|
2e FRANK MADURO TOERNOOI (organisatie/complex Hoofddorp Pioniers, Hoofddorp |
deelnemende teams: Hoofddorp Pioniers, Omron Pioniers, Quick Amersfoort, Storks (allen Nederland), Hoboken Pioneers (België), Hamburg Knights, Paderborn Untouchables (beiden Duitsland) |
Hoboken Pioneers (Bel.) | | vs. | Storks | | 10:00 | Hoofddorp |
|
Halve Finales |
Nummer 1 | | vs. | Nummer 4 | | 13:00 | Hoofddorp (HF1) |
|
Nummer 2 | | vs. | Nummer 3 | | 13:00 | Hoofddorp (HF2) |
|
5e/6e Plaats |
Nummer 5 | | vs. | Nummer 6 | | 16:00 | Hoofddorp |
|
Finale |
Winnaar HF1 | | vs. | Winnaar HF2 | | 16:00 | Hoofddorp |
|
4e JOHAN VERAGHTERT TOERNOOI (organisatie/complex Borgerhout Squirrels/Deurne Spartans, Borgerhout/Deurne (België)) |
deelnemende teams: Borgerhout Squirrels, Deurne Spartans, Brasschaat Braves (allen België), Amsterdam Pirates, Oosterhout Twins (beide Nederland), Cologne Cardinals (Duitsland) |
5e/6e Plaats |
Nr. 3 Poule A | | vs. | Nr. 3 Poule B | | 10:00 | Borgerhout |
|
Halve Finales |
Nr. 1 Poule A | | vs. | Nr. 2 Poule B | | 12:30 | Borgerhout |
|
Nr. 1 Poule B | | vs. | Nr. 2 Poule A | | 12:30 | Deurne |
|
Finale |
Winnaar HF 1 | | vs. | Winnaar HF 2 | | 16:00 | Borgerhout |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 5 april / Friday, April 6 |
|
42e IN MEMORIAM CHARLES URBANUS SR. TOERNOOI (organisatie/complex HCAW, Bussum |
deelnemende teams: HCAW, Amsterdam Pirates, Curaçao Neptunus, Oosterhout Twins (allen Nederland) |
HCAW | | vs. | Amsterdam Pirates | | 20:00 | Bussum |
|
HAARLEM SERIES (organisatie/complex Onze Gezellen, Haarlem |
deelnemende teams: Onze Gezellen, DSS/Kinheim, RCH-Pinguïns, Sparks Haarlem (allen Nederland) |
Onze Gezellen | | vs. | DSS/Kinheim | | 19:30 | Haarlem |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 6 april / Saturday, April 6 |
|
UVV | | vs. | Hoofddorp Pioniers | | 14:00 | Vleuten |
|
42e IN MEMORIAM CHARLES URBANUS SR. TOERNOOI (organisatie/complex HCAW, Bussum |
deelnemende teams: HCAW, Amsterdam Pirates, Curaçao Neptunus, Oosterhout Twins (allen Nederland) |
Amsterdam Pirates | | vs. | Curaçao Neptunus | | 11:00 | Bussum |
|
Curaçao Neptunus | | vs. | Oosterhout Twins | | 13:30 | Bussum |
|
Oosterhout Twins | | vs. | HCAW | | 16:00 | Bussum |
|
6e HAARLEM SERIES (organisatie/complex Onze Gezellen, Haarlem |
deelnemende teams: Onze Gezellen, DSS/Kinheim, RCH-Pinguïns, Sparks Haarlem (allen Nederland) |
Sparks Haarlem | | vs. | RCH-Pinguïns | | 10:00 | Haarlem |
|
DSS/Kinheim | | vs. | Sparks Haarlem | | 13:00 | Haarlem |
|
RCH-Pinguïns | | vs. | Onze Gezellen | | 16:00 | Haarlem |
|
|
|
|
|
|
Zondag 7 april / Sunday, April 7 |
|
Hoofddorp Pioniers | | vs. | UVV | | 14:00 | Hoofddorp |
|
42e IN MEMORIAM CHARLES URBANUS SR. TOERNOOI (organisatie/complex HCAW, Bussum |
deelnemende teams: HCAW, Amsterdam Pirates, Curaçao Neptunus, Oosterhout Twins (allen Nederland) |
Amsterdam Pirates | | vs. | Oosterhout Twins | | 12:30 | Bussum |
|
HCAW | | vs. | Curaçao Neptunus | | 15:00 | Bussum |
|
|
6e HAARLEM SERIES (organisatie/complex Onze Gezellen, Haarlem |
deelnemende teams: Onze Gezellen, DSS/Kinheim, RCH-Pinguïns, Sparks Haarlem (allen Nederland) |
Onze Gezellen | | vs. | Sparks Haarlem | | 12:00 | Haarlem |
|
DSS/Kinheim | | vs. | RCH-Pinguïns | | 15:00 | Haarlem |
|
|
|
|
|
|
(einde van het oefenseizoen) (end of the exhibition season) |
|
|
|
|
|
|
(reguliere seizoen Hoofdklasse begint op donderdag 11 april) regular season Hoofdklasse opens on Thursday, April 11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
COMPETITIE / REGULAR SEASON HOOFDKLASSE (1e HELFT) / EERSTE KLASSE (1e HELFT) |
|
|
|
Donderdag 11 april / Thursday, April 11 |
|
HOOFDKLASSE - OPENING NIGHT |
Amsterdam Pirates | | vs. | HCAW | | 19:30 | Amsterdam |
|
UVV | | vs. | RCH-Pinguïns | | 19:30 | Vleuten |
|
DSS/Kinheim | | vs. | Hoofddorp Pioniers | | 19:30 | Haarlem |
|
Oosterhout Twins | | vs. | Curaçao Neptunus | | 19:30 | Oosterhout |
|
Quick Amersfoort is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 12 april / Friday, April 12 |
|
EERSTE KLASSE - OPENING NIGHT |
Amsterdam Pirates 2 | | vs. | Omron Pioniers | | 19:30 | Amsterdam |
|
Onze Gezellen | | vs. | HCAW 2 | | 19:30 | Haarlem |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 13 april / Saturday, April 13 |
|
HOOFDKLASSE - OPENING WEEKEND |
HCAW | | vs. | Amsterdam Pirates | | 14:00 | Bussum |
|
RCH-Pinguïns | | vs. | UVV | | 14:00 | Heemstede |
|
Hoofddorp Pioniers | | vs. | DSS/Kinheim | | 14:00 | Hoofddorp |
|
Curaçao Neptunus | | vs. | Oosterhout Twins | | 14:00 | Rotterdam |
|
Quick Amersfoort is vrij |
|
EERSTE KLASSE - OPENING WEEKEND |
Euro Stars | | vs. | DSS/Kinheim 2 | | 14:00 | Capelle a/d IJssel |
|
Sparks Haarlem | | vs. | Neptunus Tridents | | 14:00 | Haarlem |
|
Brabant Twins 2 | | vs. | Wassenaar | | 14:30 | Oosterhout |
|
Jeka | | vs. | Storks | | 14:30 | Breda |
|
|
|
|
|
|
Zondag 14 april / Sunday, April 14 |
|
HOOFDKLASSE - OPENING WEEKEND |
Amsterdam Pirates | | vs. | HCAW | | 14:00 | Amsterdam |
|
UVV | | vs. | RCH-Pinguïns | | 14:00 | Vleuten |
|
DSS/Kinheim | | vs. | Hoofddorp Pioniers | | 14:00 | Haarlem |
|
Oosterhout Twins | | vs. | Curaçao Neptunus | | 14:30 | Oosterhout |
|
Quick Amersfoort is vrij |
|
EERSTE KLASSE - OPENING WEEKEND |
Omron Pioniers | | vs. | Amsterdam Pirates 2 | | 13:00 | Hoofddorp |
|
DSS/Kinheim 2 | | vs. | Euro Stars | | 14:00 | Haarlem |
|
Neptunus Tridents | | vs. | Sparks Haarlem | | 14:00 | Rotterdam |
|
Wassenaar | | vs. | Brabant Twins 2 | | 14:00 | Wassenaar |
|
HCAW 2 | | vs. | Onze Gezellen | | 14:30 | Bussum |
|
Storks | | vs. | Jeka | | 14:30 | Den Haag |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 18 april / Thursday, April 18 |
|
HOOFDKLASSE |
Hoofddorp Pioniers | | vs. | Amsterdam Pirates | | 19:30 | Hoofddorp |
|
Curaçao Neptunus | | vs. | Quick Amersfoort | | 19:30 | Rotterdam |
|
RCH-Pinguïns | | vs. | DSS/Kinheim | | 19:30 | Heemstede |
|
HCAW | | vs. | Oosterhout Twins | | 19:30 | Bussum |
|
UVV is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 19 april / Friday, April 19 |
|
EERSTE KLASSE |
HCAW 2 | | vs. | DSS/Kinheim 2 | | 19:30 | Bussum |
|
Neptunus Tridents | | vs. | Onze Gezellen | | 19:30 | Rotterdam |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 20 april / Satursday, April 20 |
|
HOOFDKLASSE |
Amsterdam Pirates | | vs. | Hoofddorp Pioniers | | 14:00 | Amsterdam |
|
Quick Amersfoort | | vs. | Curaçao Neptunus | | 14:00 | Amersfoort |
|
DSS/Kinheim | | vs. | RCH-Pinguïns | | 14:00 | Haarlem |
|
Oosterhout Twins | | vs. | HCAW | | 14:30 | Oosterhout |
|
UVV is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
Omron Pioniers | | vs. | Sparks Haarlem | | 13:00 | Hoofddorp |
|
Wassenaar | | vs. | Amsterdam Pirates 2 | | 14:00 | Wassenaar |
|
Euro Stars | | vs. | Jeka | | 14:00 | Capelle a/d IJssel |
|
Storks | | vs. | Brabant Twins 2 | | 14:30 | Den Haag |
|
|
|
|
|
|
Zondag 21 april / Sunday, April 21 |
|
HOOFDKLASSE |
Hoofddorp Pioniers | | vs. | Amsterdam Pirates | | 14:00 | Hoofddorp |
|
Curaçao Neptunus | | vs. | Quick Amersfoort | | 14:00 | Rotterdam |
|
RCH-Pinguïns | | vs. | DSS/Kinheim | | 14:00 | Heemstede |
|
HCAW | | vs. | Oosterhout Twins | | 14:00 | Bussum |
|
UVV is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
DSS/Kinheim 2 | | vs. | HCAW 2 | | 14:00 | Haarlem |
|
Onze Gezellen | | vs. | Neptunus Tridents | | 14:00 | Haarlem |
|
Sparks Haarlem | | vs. | Omron Pioniers | | 14:00 | Haarlem |
|
Amsterdam Pirates 2 | | vs. | Wassenaar | | 14:00 | Amsterdam |
|
Jeka | | vs. | Euro Stars | | 14:30 | Breda |
|
Brabant Twins 2 | | vs. | Storks | | 14:30 | Oosterhout |
|
|
|
|
|
|
Woensdag 24 april / Wednesday, April 24 |
|
HOOFDKLASSE |
Amsterdam Pirates | | vs. | RCH-Pinguïns | | 19:30 | Amsterdam |
|
Quick Amersfoort | | vs. | HCAW | | 19:30 | Amersfoort |
|
DSS/Kinheim | | vs. | UVV | | 19:30 | Haarlem |
|
Oosterhout Twins | | vs. | Hoofddorp Pioniers | | 19:30 | Oosterhout |
|
Curaçao Neptunus is vrij |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 25 april / Thursday, April 25 |
|
HOOFDKLASSE |
RCH-Pinguïns | | vs. | Amsterdam Pirates | | 19:30 | Heemstede |
|
HCAW | | vs. | Quick Amersfoort | | 19:30 | Bussum |
|
UVV | | vs. | DSS/Kinheim | | 19:30 | Vleuten |
|
Hoofddorp Pioniers | | vs. | Oosterhout Twins | | 19:30 | Hoofddorp |
|
Curaçao Neptunus is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 26 april / Friday, April 26 |
|
EERSTE KLASSE |
DSS/Kinheim 2 | | vs. | Neptunus Tridents | | 19:30 | Haarlem |
|
Onze Gezellen | | vs. | Sparks Haarlem | | 19:30 | Haarlem |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 27 april / Saturday, April 27 |
|
| |
| KONINGSDAG / KING'S DAY geen wedstrijden vastgesteld in Hoofdklasse no games scheduled in Major League |
|
EERSTE KLASSE |
Wassenaar | | vs. | Omron Pioniers | | 14:00 | Wassenaar |
|
Amsterdam Pirates 2 | | vs. | Storks | | 14:00 | Amsterdam |
|
Brabant Twins 2 | | vs. | Euro Stars | | 14:30 | Oosterhout |
|
Jeka | | vs. | HCAW 2 | | 14:30 | Breda |
|
|
|
|
|
|
Zondag 28 april / Sunday, April 28 |
|
HOOFDKLASSE |
Amsterdam Pirates | | vs. | RCH-Pinguïns | | 14:00 | Amsterdam |
|
Quick Amersfoort | | vs. | HCAW | | 14:00 | Amersfoort |
|
DSS/Kinheim | | vs. | UVV | | 14:00 | Haarlem |
|
Oosterhout Twins | | vs. | Hoofddorp Pioniers | | 14:30 | Oosterhout |
|
Curaçao Neptunus is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
Omron Pioniers | | vs. | Wassenaar | | 13:00 | Hoofddorp |
|
Neptunus Tridents | | vs. | DSS/Kinheim 2 | | 14:00 | Rotterdam |
|
Sparks Haarlem | | vs. | Onze Gezellen | | 14:00 | Haarlem |
|
Euro Stars | | vs. | Brabant Twins 2 | | 14:00 | Capelle a/d IJssel |
|
Storks | | vs. | Amsterdam Pirates | | 14:30 | Den Haag |
|
HCAW 2 | | vs. | Jeka | | 14:30 | Bussum |
|
|
|
|
|
|
Woensdag 1 mei / Wednesday, May 1 |
|
HOOFDKLASSE |
UVV | | vs. | Amsterdam Pirates | | 19:30 | Vleuten |
|
HCAW | | vs. | Curaçao Neptunus | | 19:30 | Bussum |
|
RCH-Pinguïns | | vs. | Oosterhout Twins | | 19:30 | Heemstede |
|
Hoofddorp Pioniers | | vs. | Quick Amersfoort | | 19:30 | Hoofddorp |
|
DSS/Kinheim is vrij |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 2 mei / Thursday, May 2 |
|
HOOFDKLASSE |
Amsterdam Pirates | | vs. | UVV | | 19:30 | Amsterdam |
|
Curaçao Neptunus | | vs. | HCAW | | 19:30 | Rotterdam |
|
Oosterhout Twins | | vs. | RCH-Pinguïns | | 19:30 | Oosterhout |
|
Quick Amersfoort | | vs. | Hoofddorp Pioniers | | 19:30 | Amersfoort |
|
DSS/Kinheim is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 3 mei / Friday, May 3 |
|
EERSTE KLASSE |
HCAW 2 | | vs. | Brabant Twins 2 | | 19:30 | Bussum |
|
Omron Pioniers | | vs. | Onze Gezellen | | 19:30 | Hoofddorp |
|
Neptunus Tridents | | vs. | Jeka | | 19:30 | Rotterdam |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 4 mei / Saturday, May 4 |
|
NATIONALE HERDENKING / NATIONAL MEMORIAL DAY
|
|
HOOFDKLASSE |
UVV | | vs. | Amsterdam Pirates | | 14:00 | Vleuten |
|
HCAW | | vs. | Curaçao Neptunus | | 14:00 | Bussum |
|
RCH-Pinguïns | | vs. | Oosterhout Twins | | 14:00 | Heemstede |
|
Hoofddorp Pioniers | | vs. | Quick Amersfoort | | 14:00 | Hoofddorp |
|
DSS/Kinheim is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
Onze Gezellen | | vs. | Omron Pioniers | | 14:00 | Haarlem |
|
Euro Stars | | vs. | Amsterdam Pirates 2 | | 14:00 | Capelle a/d IJssel |
|
Sparks Haarlem | | vs. | DSS/Kinheim 2 | | 14:00 | Haarlem |
|
Storks | | vs. | Wassenaar | | 14:30 | Den Haag |
|
|
|
|
|
|
Zondag 5 mei / Sunday, May 5 |
|
NATIONALE BEVRIJDINGSDAG / NATIONAL LIBERATION DAY
geen wedstrijden vastgesteld in Hoofdklasse / no games scheduled in Major League
|
|
EERSTE KLASSE |
Amsterdam Pirates 2 | | vs. | Euro Stars | | 14:00 | Amsterdam |
|
DSS/Kinheim 2 | | vs. | Sparks Haarlem | | 14:00 | Haarlem |
|
Wassenaar | | vs. | Storks | | 14:00 | Wassenaar |
|
Brabant Twins 2 | | vs. | HCAW 2 | | 14:30 | Oosterhout |
|
Jeka | | vs. | Neptunus Tridents | | 14:30 | Breda |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 9 mei / Thursday, May 9 |
|
HOOFDKLASSE |
Amsterdam Pirates | | vs. | DSS/Kinheim | | 19:30 | Amsterdam |
|
Curaçao Neptunus | | vs. | Hoofddorp Pioniers | | 19:30 | Rotterdam |
|
Quick Amersfoort | | vs. | RCH-Pinguïns | | 19:30 | Amersfoort |
|
Oosterhout Twins | | vs. | UVV | | 19:30 | Oosterhout |
|
HCAW is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 10 mei / Friday, May 10 |
|
EERSTE KLASSE |
Brabant Twins 2 | | vs. | Neptunus Tridents | | 19:30 | Oosterhout |
|
DSS/Kinheim 2 | | vs. | Onze Gezellen | | 19:30 | Haarlem |
|
Amsterdam Pirates 2 | | vs. | HCAW 2 | | 19:30 | Amsterdam |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 11 mei / Satursday, May 11 |
|
HOOFDKLASSE |
DSS/Kinheim | | vs. | Amsterdam Pirates | | 14:00 | Haarlem |
|
Hoofddorp Pioniers | | vs. | Curaçao Neptunus | | 14:00 | Hoofddorp |
|
RCH-Pinguïns | | vs. | Quick Amersfoort | | 14:00 | Heemstede |
|
UVV | | vs. | Oosterhout Twins | | 14:00 | Vleuten |
|
HCAW is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
Neptunus Tridents | | vs. | Brabant Twins 2 | | 14:00 | Rotterdam |
|
Wassenaar | | vs. | Euro Stars | | 14:00 | Wassenaar |
|
Storks | | vs. | Omron Pioniers | | 14:30 | Den Haag |
|
Jeka | | vs. | Sparks Haarlem | | 14:30 | Breda |
|
|
|
|
|
|
Zondag 12 mei / Sunday, May 12 |
|
HOOFDKLASSE |
Amsterdam Pirates | | vs. | DSS/Kinheim | | 14:00 | Amsterdam |
|
Curaçao Neptunus | | vs. | Hoofddorp Pioniers | | 14:00 | Rotterdam |
|
Quick Amersfoort | | vs. | RCH-Pinguïns | | 14:00 | Amersfoort |
|
Oosterhout Twins | | vs. | UVV | | 14:30 | Oosterhout |
|
HCAW is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
Omron Pioniers | | vs. | Storks | | 13:00 | Hoofddorp |
|
Onze Gezellen | | vs. | DSS/Kinheim 2 | | 14:00 | Haarlem |
|
Euro Stars | | vs. | Wassenaar | | 14:00 | Capelle a/d IJssel |
|
Sparks Haarlem | | vs. | Jeka | | 14:00 | Haarlem |
|
HCAW 2 | | vs. | Amsterdam Pirates 2 | | 14:30 | Bussum |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 16 mei / Thursday, May 16 |
|
HOOFDKLASSE |
RCH-Pinguïns | | vs. | Curaçao Neptunus | | 19:30 | Heemstede |
|
UVV | | vs. | Quick Amersfoort | | 19:30 | Vleuten |
|
DSS/Kinheim | | vs. | Oosterhout Twins | | 19:30 | Haarlem |
|
Hoofddorp Pioniers | | vs. | HCAW | | 19:30 | Hoofddorp |
|
Amsterdam Pirates is vrij |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 18 mei / Satursday, May 18 |
|
HOOFDKLASSE |
Curaçao Neptunus | | vs. | RCH-Pinguïns | | 14:00 | Rotterdam |
|
Quick Amersfoort | | vs. | UVV | | 14:00 | Amersfoort |
|
HCAW | | vs. | Hoofddorp Pioniers | | 14:00 | Bussum |
|
Oosterhout Twins | | vs. | DSS/Kinheim | | 14:30 | Oosterhout |
|
Amsterdam Pirates is vrij |
|
|
|
|
|
|
Zondag 19 mei / Sunday, May 19 |
|
HOOFDKLASSE |
RCH-Pinguïns | | vs. | Curaçao Neptunus | | 14:00 | Heemstede |
|
UVV | | vs. | Quick Amersfoort | | 14:00 | Vleuten |
|
DSS/Kinheim | | vs. | Oosterhout Twins | | 14:00 | Haarlem |
|
Hoofddorp Pioniers | | vs. | HCAW | | 18:00 | Hoofddorp |
|
Amsterdam Pirates is vrij |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 23 mei / Thursday, May 23 |
|
HOOFDKLASSE |
Curaçao Neptunus | | vs. | UVV | | 19:30 | Rotterdam |
|
HCAW | | vs. | RCH-Pinguïns | | 19:30 | Bussum |
|
Quick Amersfoort | | vs. | DSS/Kinheim | | 19:30 | Amersfoort |
|
Oosterhout Twins | | vs. | Amsterdam Pirates | | 19:30 | Oosterhout |
|
Hoofddorp Pioniers is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 24 mei / Friday, May 24 |
|
EERSTE KLASSE |
Omron Pioniers | | vs. | DSS/Kinheim 2 | | 19:30 | Hoofddorp |
|
Neptunus Tridents | | vs. | Amsterdam Pirates 2 | | 19:30 | Rotterdam |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 25 mei / Saturday, May 25 |
|
HOOFDKLASSE |
UVV | | vs. | Curaçao Neptunus | | 14:00 | Vleuten |
|
RCH-Pinguïns | | vs. | HCAW | | 14:00 | Heemstede |
|
DSS/Kinheim | | vs. | Quick Amersfoort | | 14:00 | Haarlem |
|
Amsterdam Pirates | | vs. | Oosterhout Twins | | 14:00 | Amsterdam |
|
Hoofddorp Pioniers is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
Euro Stars | | vs. | Storks | | 14:00 | Capelle a/d IJssel |
|
Onze Gezellen | | vs. | Jeka | | 14:00 | Haarlem |
|
Brabant Twins 2 | | vs. | Sparks Haarlem | | 14:30 | Oosterhout |
|
HCAW 2 | | vs. | Wassenaar | | 14:30 | Bussum |
|
|
|
|
|
|
Zondag 26 mei / Sunday, May 26 |
|
HOOFDKLASSE |
Curaçao Neptunus | | vs. | UVV | | 14:00 | Rotterdam |
|
HCAW | | vs. | RCH-Pinguïns | | 14:00 | Bussum |
|
Quick Amersfoort | | vs. | DSS/Kinheim | | 14:00 | Amersfoort |
|
Oosterhout Twins | | vs. | Amsterdam Pirates | | 14:30 | Oosterhout |
|
Hoofddorp Pioniers is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
DSS/Kinheim 2 | | vs. | Omron Pioniers | | 14:00 | Haarlem |
|
Amsterdam Pirates 2 | | vs. | Neptunus Tridents | | 14:00 | Amsterdam |
|
Sparks Haarlem | | vs. | Brabant Twins 2 | | 14:00 | Haarlem |
|
Wassenaar | | vs. | HCAW 2 | | 14:00 | Wassenaar |
|
Storks | | vs. | Euro Stars | | 14:30 | Den Haag |
|
Jeka | | vs. | Onze Gezellen | | 14:30 | Breda |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 30 mei / Thursday, May 30 |
|
HOOFDKLASSE |
Amsterdam Pirates | | vs. | Quick Amersfoort | | 19:30 | Amsterdam |
|
DSS/Kinheim | | vs. | Curaçao Neptunus | | 19:30 | Haarlem |
|
UVV | | vs. | HCAW | | 19:30 | Vleuten |
|
RCH-Pinguïns | | vs. | Hoofddorp Pioniers | | 19:30 | Heemstede |
|
Oosterhout Twins is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 31 mei / Friday, May 31 |
|
HOOFDKLASSE |
Amsterdam Pirates | | vs. | Quick Amersfoort | | 19:30 | Amsterdam |
|
Curaçao Neptunus | | vs. | DSS/Kinheim | | 19:30 | Rotterdam |
|
Oosterhout Twins is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
Onze Gezellen | | vs. | Brabant Twins 2 | | 19:30 | Haarlem |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 1 juni / Saturday, June 1 |
|
HOOFDKLASSE |
Quick Amersfoort | | vs. | Amsterdam Pirates | | 14:00 | Amersfoort |
|
DSS/Kinheim | | vs. | Curaçao Neptunus | | 14:00 | Haarlem |
|
HCAW | | vs. | UVV | | 14:00 | Bussum |
|
Hoofddorp Pioniers | | vs. | RCH-Pinguïns | | 14:00 | Hoofddorp |
|
Oosterhout Twins is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
Euro Stars | | vs. | Omron Pioniers | | 14:00 | Capelle a/d IJssel |
|
Amsterdam Pirates 2 | | vs. | Sparks Haarlem | | 14:00 | Amsterdam |
|
Wassenaar | | vs. | Neptunus Tridents | | 14:00 | Wassenaar |
|
Jeka | | vs. | DSS/Kinheim 2 | | 14:30 | Breda |
|
Storks | | vs. | HCAW 2 | | 14:30 | Den Haag |
|
|
|
|
|
|
Zondag 2 juni / Sunday, June 2 |
|
HOOFDKLASSE |
UVV | | vs. | HCAW | | 14:00 | Vleuten |
|
RCH-Pinguïns | | vs. | Hoofddorp Pioniers | | 14:00 | Heemstede |
|
Oosterhout Twins is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
Omron Pioniers | | vs. | Euro Stars | | 14:30 | Hoofddorp |
|
Sparks Haarlem | | vs. | Amsterdam Pirates 2 | | 14:00 | Haarlem |
|
Neptunus Tridents | | vs. | Wassenaar | | 14:00 | Rotterdam |
|
DSS/Kinheim 2 | | vs. | Jeka | | 14:00 | Haarlem |
|
Brabant Twins 2 | | vs. | Onze Gezellen | | 14:30 | Oosterhout |
|
HCAW 2 | | vs. | Storks | | 14:30 | Bussum |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 6 juni / Thursday, June 6 |
|
HOOFDKLASSE |
Curaçao Neptunus | | vs. | Amsterdam Pirates | | 19:30 | Rotterdam |
|
HCAW | | vs. | DSS/Kinheim | | 19:30 | Bussum |
|
Hoofddorp Pioniers | | vs. | UVV | | 19:30 | Hoofddorp |
|
Quick Amersfoort | | vs. | Oosterhout Twins | | 19:30 | Amersfoort |
|
RCH-Pinguïns is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 7 juni / Friday, June 7 |
|
EERSTE KLASSE |
Onze Gezellen | | vs. | Amsterdam Pirates 2 | | 19:30 | Haarlem |
|
DSS/Kinheim 2 | | vs. | Brabant Twins 2 | | 19:30 | Haarlem |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 8 juni / Saturday, June 8 |
|
HOOFDKLASSE |
Amsterdam Pirates | | vs. | Curaçao Neptunus | | 14:00 | Amsterdam |
|
DSS/Kinheim | | vs. | HCAW | | 14:00 | Haarlem |
|
UVV | | vs. | Hoofddorp Pioniers | | 14:00 | Vleuten |
|
Oosterhout Twins | | vs. | Quick Amersfoort | | 14:30 | Oosterhout |
|
RCH-Pinguïns is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
Omron Pioniers | | vs. | Jeka | | 13:00 | Hoofddorp |
|
HCAW 2 | | vs. | Euro Stars | | 14:00 | Bussum |
|
Sparks Haarlem | | vs. | Wassenaar | | 14:00 | Haarlem |
|
Neptunus Tridents | | vs. | Storks | | 14:00 | Rotterdam |
|
|
|
|
|
|
Zondag 9 juni / Sunday, June 9 |
|
HOOFDKLASSE |
Curaçao Neptunus | | vs. | Amsterdam Pirates | | 14:00 | Rotterdam |
|
HCAW | | vs. | DSS/Kinheim | | 14:00 | Bussum |
|
Hoofddorp Pioniers | | vs. | UVV | | 14:00 | Hoofddorp |
|
Quick Amersfoort | | vs. | Oosterhout Twins | | 14:00 | Amersfoort |
|
RCH-Pinguïns is vrij |
|
|
|
|
|
|
(einde van de eerste helft van de reguliere competitie in de Hoofdklasse) (end of the first half of the regular season in the Major League) |
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE KLASSE |
Amsterdam Pirates 2 | | vs. | Onze Gezellen | | 14:00 | Amsterdam |
|
Euro Stars | | vs. | HCAW 2 | | 14:00 | Capelle a/d IJssel |
|
Wassenaar | | vs. | Sparks Haarlem | | 14:00 | Wassenaar |
|
Brabant Twins 2 | | vs. | DSS/Kinheim 2 | | 14:30 | Oosterhout |
|
Jeka | | vs. | Omron Pioniers | | 14:30 | Breda |
|
Storks | | vs. | Neptunus Tridents | | 14:30 | Den Haag |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
COMPETITIE / REGULAR SEASON HOOFDKLASSE (2e HELFT) TOP-4 POULE / BOTTOM-5 POULE EERSTE KLASSE (1e HELFT) |
|
|
|
Donderdag 13 juni / Thursday, June 13 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 14 juni / Friday, June 14 |
|
EERSTE KLASSE |
HCAW 2 | | vs. | Omron Pioniers | | 19:30 | Bussum |
|
Amsterdam Pirates 2 | | vs. | DSS/Kinheim 2 | | 19:30 | Amsterdam |
|
Brabant Twins 2 | | vs. | Jeka | | 19:30 | Oosterhout |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 15 juni / Saturday, June 15 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
Neptunus Tridents | | vs. | Euro Stars | | 14:00 | Rotterdam |
|
Wassenaar | | vs. | Onze Gezellen | | 14:00 | Wassenaar |
|
Storks | | vs. | Sparks Haarlem | | 14:30 | Den Haag |
|
|
|
|
|
|
Zondag 16 juni / Sunday, June 16 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
Omron Pioniers | | vs. | HCAW 2 | | 13:00 | Hoofddorp |
|
DSS/Kinheim 2 | | vs. | Amsterdam Pirates 2 | | 14:00 | Haarlem |
|
Euro Stars | | vs. | Neptunus Tridents | | 14:00 | Capelle a/d IJssel |
|
Onze Gezellen | | vs. | Wassenaar | | 14:00 | Haarlem |
|
Sparks Haarlem | | vs. | Storks | | 14:00 | Haarlem |
|
Jeka | | vs. | Brabant Twins 2 | | 14:30 | Breda |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 20 juni / Thursday, June 20 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 21 juni / Friday, June 21 |
|
EERSTE KLASSE |
Brabant Twins 2 | | vs. | Omron Pioniers | | 19:30 | Oosterhout |
|
Neptunus Tridents | | vs. | HCAW 2 | | 19:30 | Rotterdam |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 22 juni / Saturday, June 22 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
DSS/Kinheim 2 | | vs. | Wassenaar | | 14:00 | Haarlem |
|
Sparks Haarlem | | vs. | Euro Stars | | 14:00 | Haarlem |
|
Onze Gezellen | | vs. | Storks | | 14:00 | Haarlem |
|
Jeka | | vs. | Amsterdam Pirates 2 | | 14:30 | Breda |
|
|
|
|
|
|
Zondag 23 juni / Sunday, June 23 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
Omron Pioniers | | vs. | Brabant Twins 2 | | 14:30 | Hoofddorp |
|
Wassenaar | | vs. | DSS/Kinheim 2 | | 14:00 | Wassenaar |
|
Euro Stars | | vs. | Sparks Haarlem | | 14:00 | Capelle a/d IJssel |
|
Amsterdam Pirates 2 | | vs. | Jeka | | 14:00 | Amsterdam |
|
HCAW 2 | | vs. | Neptunus Tridents | | 14:30 | Bussum |
|
Storks | | vs. | Onze Gezellen | | 14:30 | Den Haag |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 27 juni / Thursday, June 27 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 28 juni / Friday, June 28 |
|
EERSTE KLASSE |
Omron Pioniers | | vs. | Neptunus Tridents | | 19:30 | Hoofddorp |
|
Brabant Twins 2 | | vs. | Amsterdam Pirates 2 | | 19:30 | Oosterhout |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 29 juni / Saturday, June 29 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
Euro Stars | | vs. | Onze Gezellen | | 14:00 | Capelle a/d IJssel |
|
DSS/Kinheim 2 | | vs. | Storks | | 14:00 | Haarlem |
|
Wassenaar | | vs. | Jeka | | 14:00 | Wassenaar |
|
HCAW 2 | | vs. | Sparks Haarlem | | 14:30 | Bussum |
|
|
|
|
|
|
Zondag 30 juni / Sunday, June 30 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
EERSTE KLASSE |
Neptunus Tridents | | vs. | Omron Pioniers | | 14:00 | Rotterdam |
|
Amsterdam Pirates 2 | | vs. | Brabant Twins 2 | | 14:00 | Amsterdam |
|
Onze Gezellen | | vs. | Euro Stars | | 14:00 | Haarlem |
|
Sparks Haarlem | | vs. | HCAW 2 | | 14:00 | Haarlem |
|
Storks | | vs. | DSS/Kinheim 2 | | 14:30 | Den Haag |
|
Jeka | | vs. | Wassenaar | | 14:30 | Breda |
|
|
|
|
|
|
(einde van de eerste helft van de reguliere competitie in de Eerste Klasse) (end of the first half of the regular season in the First Division) |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 4 juli / Thursday, July 4 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 6 juli / Saturday, July 6 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
|
|
|
|
|
Zondag 4 juli / Sunday, July 4 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31e HONKBAL WEEK HAARLEM / 31st BASEBALL WEEK HAARLEM |
|
|
Locatie / Site:
Pim Mulier Stadion, Haarlem (Netherlands) (veld/site DSS/Kinheim)
Deelnemende ploegen / Participating teams:
Nederland (Netherlands), Chinese Taipei, Italië (Italy), Japan, Spanje (Spain), USA
|
|
Vrijdag 12 juli / Friday, July 12 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 13 juli / Saturday, July 13 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Zondag 14 juli / Sunday, July 14 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Maandag 15 juli / Monday, July 15 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Dinsdag 16 juli / Tuesday, July 16 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Woensdag 17 juli / Wednesday, July 17 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 18 juli / Thursday, July 18 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 19 juli / Friday, July 19 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
COMPETITIE / REGULAR SEASON HOOFDKLASSE (2e HELFT) TOP-4 POULE / BOTTOM-5 POULE EERSTE KLASSE (2e HELFT) POULE A / POULE B |
|
|
|
Donderdag 1 augustus / Thursday, August 1 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 2 augustus / Friday, August 2 |
|
EERSTE KLASSE - POULE A |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
EERSTE KLASSE - POULE B |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 3 augustus / Saturday, August 3 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
EERSTE KLASSE - POULE A |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
EERSTE KLASSE - POULE B |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
Zondag 4 augustus / Sunday, August 4 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
EERSTE KLASSE - POULE A |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
EERSTE KLASSE - POULE B |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 8 augustus / Thursday, August 8 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 9 augustus / Friday, August 9 |
|
EERSTE KLASSE - POULE A |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
EERSTE KLASSE - POULE B |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 10 augustus / Saturday, August 10 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
EERSTE KLASSE - POULE A |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
EERSTE KLASSE - POULE B |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
Zondag 11 augustus / Sunday, August 11 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
EERSTE KLASSE - POULE A |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
EERSTE KLASSE - POULE B |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 15 augustus / Thursday, August 15 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 16 augustus / Friday, August 16 |
|
EERSTE KLASSE - POULE A |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
EERSTE KLASSE - POULE B |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 17 augustus / Saturday, August 17 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
EERSTE KLASSE - POULE A |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
EERSTE KLASSE - POULE B |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
Zondag 18 augustus / Sunday, August 18 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
EERSTE KLASSE - POULE A |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
EERSTE KLASSE - POULE B |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 22 augustus / Thursday, August 22 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 23 augustus / Friday, August 23 |
|
EERSTE KLASSE - POULE A |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
EERSTE KLASSE - POULE B |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 24 augustus / Saturday, August 24 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
EERSTE KLASSE - POULE A |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
EERSTE KLASSE - POULE B |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
Zondag 25 augustus / Sunday, August 25 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
EERSTE KLASSE - POULE A |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
EERSTE KLASSE - POULE B |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 29 augustus / Thursday, August 29 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 30 augustus / Friday, August 30 |
|
EERSTE KLASSE - POULE A |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
EERSTE KLASSE - POULE B |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 19:30 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 31 augustus / Saturday, August 31 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
EERSTE KLASSE - POULE A |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
EERSTE KLASSE - POULE B |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
Zondag 1 september / Sunday, September 1 |
|
HOOFDKLASSE - TOP-4 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
(einde van de Top-4 Poule = tweede helft van de reguliere competitie in de Hoofdklasse) (end of the Top-4 Pool = second half of the regular season in the Major League) |
|
|
|
|
|
|
|
HOOFDKLASSE - BOTTOM-5 POULE |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend is vrij |
|
|
|
|
|
|
(einde van de Bottom-5 Poule = tweede helft van de reguliere competitie in de Hoofdklasse) (end of the Bottom-5 Pool = second half of the regular season in the Major League) |
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE KLASSE - POULE A |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
(einde van de Eerste Klasse Poule A = tweede helft van de reguliere competitie in de Eerste Klasse) (end of the First Division Pool A = second half of the regular season in the First Division) |
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE KLASSE - POULE B |
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
nog niet bekend | | vs. | nog niet bekend | | 14:00 | nog niet bekend |
|
|
|
|
|
|
(einde van de Eerste Klasse Poule B = tweede helft van de reguliere competitie in de Eerste Klasse) (end of the First Division Pool B = second half of the regular season in the First Division) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE KLASSE - PLAY-OFFS (best-of-three) |
|
|
|
Donderdag 12 september / Thursday, September 12 |
|
EERSTE KLASSE - PLAY-OFF SERIES 1 (best-of-three, Game 1) |
Nr. 1 Poule A | | vs. | Nr. 2 Poule B | | 19:30 | |
|
EERSTE KLASSE - PLAY-OFF SERIES 2 (best-of-three, Game 1) |
Nr. 1 Poule B | | vs. | Nr. 2 Poule A | | 19:30 | |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 13 september / Saturday, September 13 |
|
EERSTE KLASSE - PLAY-OFF SERIES 1 (best-of-three, Game 2) |
Nr. 2 Poule B | | vs. | Nr. 1 Poule A | | 19:30 | |
|
EERSTE KLASSE - PLAY-OFF SERIES 2 (best-of-three, Game 2) |
Nr. 2 Poule A | | vs. | Nr. 1 Poule B | | 19:30 | |
|
|
|
|
|
|
Zondag 14 september / Sunday, September 14 |
|
EERSTE KLASSE - PLAY-OFF SERIES 1 (best-of-three, Game 3, indien nodig/if needed) |
Nr. 1 Poule A | | vs. | Nr. 2 Poule B | | 19:30 | |
|
|
|
|
|
|
(einde van Play-Off Series 1 best-of-three) (end of Play-Off Series 1 best-of-three) |
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE KLASSE - PLAY-OFF SERIES 2 (best-of-three, Game 3, indien nodig/if needed) |
Nr. 1 Poule B | | vs. | Nr. 2 Poule A | | 19:30 | |
|
|
|
|
|
|
(einde van Play-Off Series 2 best-of-three) (end of Play-Off Series 2 best-of-three) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HOOFDKLASSE - WILD CARD SERIES (best-of-three) EERSTE KLASSE - CHAMPIONSHIP SERIES (best-of-three) |
|
|
|
Donderdag 19 september / Thursday, September 19 |
|
HOOFDKLASSE - WILD CARD SERIES 1 (best-of-three, Game 1) |
Nr. 3 Top-4 Poule HK | | vs. | Nr. 2 Bottom-5 Poule HK | | 19:30 | |
|
HOOFDKLASSE - WILD CARD SERIES 2 (best-of-three, Game 1) |
Nr. 4 Top-4 Poule HK | | vs. | Nr. 1 Bottom-5 Poule HK | | 19:30 | |
|
EERSTE KLASSE - CHAMPIONSHIP SERIES (best-of-three, Game 1) |
Winnaar PO1 | | vs. | Winnaar PO2 | | 19:30 | |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 21 september / Saturday, September 21 |
|
HOOFDKLASSE - WILD CARD SERIES 1 (best-of-three, Game 2) |
Nr. 2 Bottom-5 Poule HK | | vs. | Nr. 3 Top-4 Poule HK | | 14:00 | |
|
HOOFDKLASSE - WILD CARD SERIES 2 (best-of-three, Game 2) |
Nr. 1 Bottom-5 Poule HK | | vs. | Nr. 4 Top-4 Poule HK | | 14:00 | |
|
EERSTE KLASSE - CHAMPIONSHIP SERIES (best-of-three, Game 2) |
Winnaar PO2 | | vs. | Winnaar PO1 | | 14:00 | |
|
|
|
|
|
|
Zondag 22 september / Sunday, September 22 |
|
HOOFDKLASSE - WILD CARD SERIES 1 (best-of-three, Game 3, indien nodig/if needed) |
Nr. 3 Top-4 Poule HK | | vs. | Nr. 2 Bottom-5 Poule HK | | 14:00 | |
|
|
|
|
|
|
(einde van Wild Card Series 1 best-of-three) (end of Wild Card Series 1 best-of-three) |
|
|
|
|
|
|
|
HOOFDKLASSE - WILD CARD SERIES 2 (best-of-three, Game 3, indien nodig/if needed) |
Nr. 4 Top-4 Poule HK | | vs. | Nr. 1 Bottom-5 Poule HK | | 14:00 | |
|
|
|
|
|
|
(einde van Wild Card Series 2 best-of-three) (end of Wild Card Series 2 best-of-three) |
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE KLASSE - CHAMPIONSHIP SERIES (best-of-three, Game 3, indien nodig/if needed) |
Winnaar PO1 | | vs. | Winnaar PO2 | | 14:00 | |
|
|
|
|
|
|
(einde van de Eerste Klasse Championship Series best-of-three) (end of the First Division Championship Series best-of-three) |
(einde van het seizoen in de Eerste Klasse) (end of the First Division-season) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HOOFDKLASSE - PLAY-OFFS (best-of-three) EERSTE KLASSE - COMPETITIE / REGULAR SEASON |
|
|
|
Donderdag 26 september / Thursday, September 26 |
|
HOOFDKLASSE - PLAY-OFF SERIES 1 (best-of-three, Game 1) |
Nummer 1 Top-4 Poule | | vs. | Winnaar Wild Card Series 2 | | 19:30 | |
|
HOOFDKLASSE - PLAY-OFF SERIES 2 (best-of-three, Game 1) |
Nummer 2 Top-4 Poule | | vs. | Winnaar Wild Card Series 1 | | 19:30 | |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 28 september / Saturday, September 28 |
|
HOOFDKLASSE - PLAY-OFF SERIES 1 (best-of-three, Game 2) |
Winnaar Wild Card Series 2 | | vs. | Nummer 1 Top-4 Poule | | 14:00 | |
|
HOOFDKLASSE - PLAY-OFF SERIES 2 (best-of-three, Game 2) |
Winnaar Wild Card Series 1 | | vs. | Nummer 2 Top-4 Poule | | 14:00 | |
|
|
|
|
|
|
Zondag 29 september / Sunday, September 29 |
|
HOOFDKLASSE - PLAY-OFF SERIES 1 (best-of-three, Game 3, indien nodig/if needed) |
Nummer 1 Top-4 Poule | | vs. | Winnaar Wild Card Series 2 | | 14:00 | |
|
|
|
|
|
|
(einde van de Play-Off best-of-three Series 1) (end of the Play-Off best-of-three Series 1) |
|
|
|
|
|
|
|
HOOFDKLASSE - PLAY-OFF SERIES 2 (best-of-three, Game 3, indien nodig/if needed) |
Nummer 2 Top-4 Poule | | vs. | Winnaar Wild Card Series 1 | | 14:00 | |
|
|
|
|
|
|
(einde van de Play-Off best-of-three Series 2) (end of the Play-Off best-of-three Series 2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HOOFDKLASSE - HOLLAND SERIES (best-of-seven) |
|
|
|
Zaterdag 5 oktober / Saturday, October 5 |
|
HOOFDKLASSE - HOLLAND SERIES (best-of-seven, Game 1) |
Winnaar PO 1 | | vs. | Winnaar PO 2 | | 14:00 | |
|
|
|
|
|
|
Zondag 6 oktober / Sunday, October 6 |
|
HOOFDKLASSE - HOLLAND SERIES (best-of-seven, Game 2) |
Winnaar PO 2 | | vs. | Winnaar PO 1 | | 14:00 | |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 10 oktober / Thursday, October 10 |
|
HOOFDKLASSE - HOLLAND SERIES (best-of-seven, Game 3) |
Winnaar PO 1 | | vs. | Winnaar PO 2 | | 19:30 | |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 12 oktober / Saturday, October 12 |
|
HOOFDKLASSE - HOLLAND SERIES (best-of-seven, Game 4) |
Winnaar PO 2 | | vs. | Winnaar PO 1 | | 14:00 | |
|
|
|
|
|
|
Zondag 13 oktober / Sunday, October 13 |
|
HOOFDKLASSE - HOLLAND SERIES (best-of-seven, Game 5, indien nodig/if needed) |
Winnaar PO 1 | | vs. | Winnaar PO 2 | | 14:00 | |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 19 oktober / Saturday, October 19 |
|
HOOFDKLASSE - HOLLAND SERIES (best-of-seven, Game 6, indien nodig/if needed) |
Winnaar PO 2 | | vs. | Winnaar PO 1 | | 14:00 | |
|
|
|
|
|
|
Zondag 20 oktober / Sunday, October 20 |
|
HOOFDKLASSE - HOLLAND SERIES (best-of-seven, Game 7, indien nodig/if needed) |
Winnaar PO 1 | | vs. | Winnaar PO 2 | | 14:00 | |
|
|
|
|
|
|
(einde van de Holland Series) (end of the Holland Series) |
|
|
|
|
|
|
(einde van het seizoen 2024) (end of the 2024 season) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3e PREMIER12 / 3rd PREMIER12 |
|
|
Locaties / Sites:
Tokyo Dome (Tōkyō Dōmu), Bunkyō, Tokyo (Japan) (stadion/stadium Yomiuri Giants)
Vantelin Dome Nagoya, Nagoya (Japan) (stadion/stadium Chunichi Dragons)
to be announced (Taiwan)
Deelnemende landen / Participating countries:
Australië (Australia), Chinese Taipei, Cuba, Dominicaanse Republiek (Dominican Republic), Japan, Mexico,
Nederland (Netherlands), Panama, Puerto Rico, USA, Venezuela, Zuid-Korea (South Korea)
|
|
Zondag 10 november / Sunday, November 10 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Maandag 11 november / Monday, November 11 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Dinsdag 12 november / Tuesday, November 12 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Woensdag 13 november / Wednesday, November 13 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 14 november / Thursday, November 14 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 15 november / Friday, November 15 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 16 november / Saturday, November 16 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Zondag 17 november / Sunday, November 17 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Maandag 18 november / Monday, November 18 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Dinsdag 19 november / Tuesday, November 19 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Woensdag 20 november / Wednesday, November 20 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Donderdag 21 november / Thursday, November 21 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Vrijdag 22 november / Friday, November 22 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 23 november / Saturday, November 23 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Zondag 24 november / Sunday, November 24 |
|
(speelschema nog niet bekend / game-schedule to be announced) |
|
|
|
|
|
|
Thank you for visiting this site.
Copyright © 1997-2024 Marco Stoovelaar.
|
|