Honkbal
Europa CupWinners Cup 2006
Samenstelling & Copyright © 1997-2006 by Marco Stoovelaar

English version

Champions' Cup Toernooi

Europa CupWinners Cup 2006
Praag (TsjechiŽ)

Voorronde
Programma & Uitslagen
DatumAanvangPouleThuisUitLocatieUitslagWedstrijd Info
Wo. 14 juni14:00AFC BarcelonaLituanica KaunasPraag6-1
18:30BSavigny-sur Orge LionsKonica Minolta PioniersPraag5-12Verslag
Box Score
Play-by-Play
Do. 15 juni14:00BKonica Minolta PioniersAntwerp EaglesPraag21-1 (6)Verslag
Box Score
Play-by-Play
(Pioniers naar
kruisfinale
)
18:30ALituanica KaunasKrc Altron PraguePraag10-1
Vr. 16 juni14:00BSavigny-sur-Orge LionsAntwerp EaglesPraag6-3(Savigny naar
halve finale
)
18:30AFC BarcelonaKrc Altron PraguePraag8-3(Barcelona en Kaunas
naar halve finale
)

EINDSTAND POULE AGWLTPNTGBRUNSOPPPCT.
1FC BARCELONA (Spanje) (*)22--4-1441.000
2LITUANICA KAUNAS (Litouwen) (*)211-21117.500
3KRC ALTRON PRAGUE (TsjechiŽ)2-2-02418.000
BRACKNELL BLAZERS (Groot-BrittanniŽ)(teruggetrokken)
(*) - naar kruisfinales
EINDSTAND POULE BGWLTPNTGBRUNSOPPPCT.
1KONICA MINOLTA PIONIERS (Nederland) (*)22--4-3361.000
2SAVIGNY-SUR-ORGE LIONS (Frankrijk) (*)211-211115.500
3ANTWERP EAGLES (BelgiŽ)2-2-02427.000
ROJOS DE TENERIFE (Spanje)(niet opgekomen)
(*) - naar kruisfinales

Finaleronde
Programma & Uitslagen
DatumAanvangPouleThuisUitLocatieUitslagWedstrijd Info
Za. 17 juni10:00CKrc Altron Prague (3 A)Antwerp Eagles (3 B)Praag6-2
14:00XFC Barcelona (1 A)Savigny-sur-Orge Lions (2 B)Praag3-7(Savigny
in Finale
)
18:30YKonica Minolta Pioniers (1 B)Lituanica Kaunas (2 A)Praag18-0 (6,5)(Pioniers
in Finale
)
Verslag
Box Score
Play-by-Play
Zo. 18 juni10:00CAntwerp Eagles (3 B)Krc Altron Prague (3 A)Praag13-14(Antwerp Eagles
degradeert
10:00 Lituanica Kaunas
(Verliezer Y)
FC Barcelona
(Verliezer X)
Praag0-10(Barcelona
is 3e
)
13:00CKrc Altron Prague (3 A)Antwerp Eagles (3 B)Praag - (wedstrijd
niet nodig
)
15:00FinaleKonica Minolta Pioniers
(Winnaar Y)
Savigny-sur-Orge Lions
(Winnaar X)
Praag11-0 (6,5)(Pioniers
wint Cup
)
Verslag
Box Score
Play-by-Play

POULE C (best-of-three)
EINDSTAND 5e - 6e PLAATS
GWLTPNTGBRUNSOPPPCT.
1KRC ALTRON PRAGUE (TsjechiŽ)22--4-20151.000
2ANTWERP EAGLES (BelgiŽ)2-2-021520.000
(*) - degradeert naar Kwalificatie Poule

EINDSTAND
1KONICA MINOLTA PIONIERS (Nederland)
2SAVIGNY-SUR-ORGE LIONS (Frankrijk)
3FC BARCELONA (Spanje)
4LITUANICA KAUNAS (Litouwen)
5KRC ALTRON PRAGUE (TsjechiŽ)
6ANTWERP EAGLES (BelgiŽ) (*)
7ROJOS DE TENERIFE (Spanje)
8BRACKNELL BLAZERS (Groot-BrittanniŽ) (*)
(*) - Belgische en Britse plaatsen degraderen naar Kwalificatie Poule

INDIVIDUELE PRIJZEN
Meest Waardevolle Speler
Beste Slagman
Beste Werper


Bedankt voor het bezoeken van deze site.

Mail suggesties en/of vragen naar stoov@wxs.nl

Laatste Update: 18 juni 2006
Copyright © 1997-2006 Marco Stoovelaar.