Honkbal
Europa Champions' Cup 2006
Samenstelling & Copyright © 1997-2006 by Marco Stoovelaar

English version

CupWinners Cup Toernooi

Europa Champions' Cup 2006
Grosseto (ItaliŽ)

Voorronde
Programma & Uitslagen
DatumAanvangPouleThuisUitLocatieUitslagWedstrijd Info
Di. 13 juni16:00BFortitudo BolognaDOOR NeptunusCampo Jannella3-2 (10)Verslag
Box Score
Play-by-Play
16:00AKranjski LisjakiPaderborn UntouchablesCampo Scarpelli0-15 (7)
21:00AMaremma Grosseto OriolesBalashikha TornadosCampo Jannella5-0
21:00BT&A San MarinoMarlins Puerto CruzCampo Scarpelli10-2
Wo. 14 juni16:00BDOOR NeptunusT&A San MarinoCampo Jannella6-8Verslag
Box Score
Play-by-Play
16:00ABalashikha TornadosKranjski LisjakiCampo Scarpelli3-2
21:00APaderborn UntouchablesMaremma Grosseto OriolesCampo Jannella2-12(Grosseto naar
halve finale
)
21:00BMarlins Puerto CruzFortitudo BolognaCampo Scarpelli2-4(Bologna, San Marino
naar halve finale
)
Do. 15 juni16:00ABalashikha TornadosPaderborn UntouchablesCampo Scarpelli5-8(Paderborn naar
halve finale
)
16:00AT&A San MarinoFortitudo BolognaCampo Jannella6-2
21:00AKranjski LisjakiMaremma Grosseto OriolesCampo Jannella0-9
21:00BDOOR NeptunusMarlins Puerto CruzCampo Scarpelli13-9Verslag
Box Score
Play-by-Play

EINDSTAND POULE AGWLTPNTGBRUNSOPPPCT.
1LE COLONIE DELLA MAREMMA GROSSETO ORIOLES (ItaliŽ) (*)33--6-2621.000
2PADERBORN UNTOUCHABLES (Duitsland) (*)321-412517.667
3BALASHIKHA TORNADOS (Rusland)312-22816.333
4KRANJSKI LISJAKI (SloveniŽ)3-3-03227.000
(*) - naar kruisfinales
EINDSTAND POULE BGWLTPNTGBRUNSOPPPCT.
1T&A SAN MARINO (San Marino) (*)33--6-24101.000
2ITALERI FORTITUDO BOLOGNA (ItaliŽ) (*)321-41910.667
3DOOR NEPTUNUS (Nederland)312-222120.333
4MARLINS PUERTO DE LA CRUZ (Spanje)3-3-031327.000
(*) - naar kruisfinales

Finaleronde
Programma & Uitslagen
DatumAanvangPouleThuisUitLocatieUitslagWedstrijd Info
Vr. 16 juni16:00XT&A San Marino (1 B)Paderborn Untouchables (2 A)Campo Jannella5-2(San Marino
in Finale
)
16:00CBalashikha Tornados (3 A)Marlins Puerto Cruz (4 B)Campo Scarpelli2-7
21:00YMaremma Grosseto Orioles (1 A)Fortitudo Bologna (2 B)Campo Jannella10-0 (7)(Grosseto
in Finale
)
21:00CDOOR Neptunus (3 B)Kranjski Lisjaki (4 A)Campo Scarpelli15-0 (6,5)Verslag
Box Score
Play-by-Play
Za. 17 juni10:00CKranjski Lisjaki (4 A)Marlins Puerto Cruz (4 B)Campo Scarpelli0-10 (7)(SloveniŽ
degradeert
)
12:30 Fortitudo Bologna
(Verliezer Y)
Paderborn Untouchables
(Verliezer X)
Campo Jannella4-3 (12)(Bologna
is 3e
)
13:30CBalashikha Tornados (3 A)DOOR Neptunus (3 B)Campo Scarpelli1-11 (8)(Rusland
degradeert
)
Verslag
Box Score
Play-by-Play
17:00FinaleT&A San Marino
(Winnaar X)
Maremma Grosseto Orioles
(Winnaar Y)
Campo Jannella3-0(San Marino
wint Cup
)

POULE C
EINDSTAND 5e - 8e PLAATS
GWLTPNTGBRUNSOPPPCT.
5DOOR NEPTUNUS (Nederland)33--6-39101.000
6MARLINS PUERTO DE LA CRUZ (Spanje)321-412615.667
7BALASHIKHA TORNADOS (Rusland) (*)312-22620.333
8KRANJSKI LISJAKI (SloveniŽ) (*)3-3-03228.000
(inclusief resultaten uit de voorronde)
(*) - degradeert naar Kwalificatie Poule

EINDSTAND
1T&A SAN MARINO (San Marino)
2LE COLONNIE DELLA MAREMMA GROSSETO ORIOLES (ItaliŽ)
3ITALERI FORTITUDO BOLOGNA (ItaliŽ)
4PADERBORN UNTOUCHABLES (Duitsland)
5DOOR NEPTUNUS (Nederland)
6MARLINS PUERTO DE LA CRUZ (Spanje)
7BALASHIKHA TORNADOS (Rusland) (*)
8KRANJSKI LISJAKI (SloveniŽ) (*)
(*) - Russische en Sloveense plaatsen degraderen naar Kwalificatie Poule

INDIVIDUELE PRIJZEN
Meest Waardevolle SpelerMax De Biase (San Marino)
Beste SlagmanDavid Sheldon (San Marino)
Beste WerperJesus Matos (Bologna)


Bedankt voor het bezoeken van deze site.

Mail suggesties en/of vragen naar stoov@wxs.nl

Laatste Update: 17 juni 2006
Copyright © 1997-2006 Marco Stoovelaar.