Honkbal Line & Box Scores
Hoofdklasse 2008

Compiled and Copyright © 1997-2008 by Marco Stoovelaar

INDEX HONKBAL PROGRAMMA HOOFDKLASSE 2008
Oefenwedstrijden
Competitie
Play-Offs
Holland Series
Evenementen
Maart
April

April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September

Kampioens Play-Offs

September
Oktober

Clubs
Europa Cup

Nederlands Team
Haarlemse Honkbal Week
Olympische Spelen

Alle wedstrijden beginnen om 14:00 uur, tenzij anders aangegeven


OEFENWEDSTRIJDEN
MAART
APRIL
Oefenwedstrijden
Zaterdag 1 maart
SPF vs. NEP
Zondag 2 maart
NEP vs. SPF
Zaterdag 8 maart
HCA vs. HCA 2
ADO vs. SPF
Zondag 9 maart
HCA vs. HCA 2
SPF vs. ADO

Oefenwedstrijden
Dinsdag 11 maart
HAB vs. NEP (16:00)
Woensdag 12 maart
NEP vs. HAB (9:30)
Zaterdag 15 maart
HCA vs. PIO
AMS vs. RCH
ADO vs. ADO 2
SPF vs. ES
SPF vs. BRA
Zondag 16 maart
PIO vs. HCA
SPF vs. NEP
AMS vs. RCH

Oefenwedstrijden
Zaterdag 22 maart
KIN vs. SPF
NEP vs. ADO
AMS vs. HCA
Zondag 23 maart
PIO vs. RCH
HCA vs. AMS
SPF vs. KIN
ADO vs. NEP
Maandag 24 maart
RCH vs. PIO

Oefenwedstrijden
Zaterdag 29 maart
NEP vs. KIN
AMS vs. ROB
ROB vs. ADO
Jan vd Vegte Memorial
HAZ vs. PIO (10:00)
HCA vs. RCH (12:30)
RCH vs. HAZ (15:00)
Zondag 30 maart
SPF vs. PSV (dh)
KIN vs. NEP
ADO vs. AMS
Jan vd Vegte Memorial
RCH vs. PIO (10:00)
HAZ vs. HCA (12:30)
HCA vs. PIO (15:00)
Dinsdag 1 april
PIO vs. HCA (19:30)

Oefenwedstrijden
Vrijdag 4 april
Hudson John Tournament
SPF vs. RCH (19:30)
Zaterdag 5 april
Urbanus Tournament
ADO vs. KIN (10:00)
KIN vs. PIO (12:30)
HCA vs. ADO (15:00)
Hudson John Tournament
AMS vs. NEP (10:30)
NEP vs. RCH (13:30)
SPF vs. AMS (16:30)
Zondag 6 april
Urbanus Tournament
PIO vs. HCA (10:00)
PIO vs. ADO (12:30)
HCA vs. KIN (15:00)
Hudson John Tournament
AMS vs. RCH (10:30)
RCH vs. SPF (13:30)
SPF vs. NEP (16:00)

COMPETITIE
APRIL
Opening Day
Zaterdag 12 april
G1 2-game series
SPF vs. PIO
KIN vs. HCA
AMS vs. ADO
RCH vs. NEP
Zondag 13 april
G2 2-game series
PIO vs. SPF
HCA vs. KIN
ADO vs. AMS
NEP vs. RCH

Zaterdag 19 april
G1 2-game series
HCA vs. SPF
ADO vs. KIN
NEP vs. AMS
PIO vs. RCH
Zondag 20 april
G2 2-game series
SPF vs. HCA
KIN vs. ADO
AMS vs. NEP
RCH vs. PIO

Donderdag 24 april
NEP vs. KIN (19:45)
Zaterdag 26 april
G1 2-game series
HCA vs. PIO
SPF vs. ADO
KIN vs. NEP
AMS vs. RCH
Zondag 27 april
G2 2-game series
PIO vs. HCA
ADO vs. SPF
NEP vs. KIN
RCH vs. AMS
Dinsdag 29 april
inhaalwedstrijd
NEP vs. KIN (19:45)

COMPETITIE
MEI
Donderdag 1 mei
G1 3-game series
ADO vs. HCA
NEP vs. SPF
RCH vs. KIN
PIO vs. AMS
Zaterdag 3 mei
G2 3-game series
HCA vs. ADO
SPF vs. NEP
KIN vs. RCH
AMS vs. PIO
Zondag 4 mei
G3 3-game series
ADO vs. HCA (13:00)
NEP vs. SPF (13:00)
RCH vs. KIN (13:00)
PIO vs. AMS (13:00)

Dinsdag 6 mei
inhaalwedstrijden
ADO vs. HCA (19:45)
RCH vs. KIN (19:45)
Zaterdag 10 mei
G1 3-game series
ADO vs. PIO
SPF vs. RCH
KIN vs. AMS
HCA vs. NEP
Zondag 11 mei
G2 3-game series
PIO vs. ADO
RCH vs. SPF
AMS vs. KIN
HCA vs. NEP (17:00)
Maandag 12 mei
G3 3-game series
ADO vs. PIO
SPF vs. RCH
KIN vs. AMS
NEP vs. HCA

Donderdag 15 mei
inhaalwedstrijd
NEP vs. KIN (19:45)
Zaterdag 17 mei
G1 2-game series
NEP vs. ADO
RCH vs. HCA
AMS vs. SPF
KIN vs. PIO
Zondag 18 mei
G2 2-game series
ADO vs. NEP
HCA vs. RCH
SPF vs. AMS
PIO vs. KIN

Dinsdag 20 mei
inhaalwedstrijden
NEP vs. ADO (19:45)
RCH vs. HCA (19:45)
AMS vs. SPF (19:45)
KIN vs. PIO (19:45)
Donderdag 22 mei
PIO vs. RCH (19:45)
SPF vs. HCA (19:45)
KIN vs. ADO (19:45)
AMS vs. NEP (19:45)
Zaterdag 24 mei
G1 2-game series
PIO vs. NEP
ADO vs. RCH
HCA vs. AMS
SPF vs. KIN
Zondag 25 mei
G2 2-game series
NEP vs. PIO
RCH vs. ADO
AMS vs. HCA
KIN vs. SPF

Donderdag 29 mei
KIN vs. NEP (19:45)
Zaterdag 31 mei
G1 2-game series
PIO vs. SPF
ADO vs. AMS
NEP vs. RCH
KIN vs. HCA

COMPETITIE
JUNI
Zondag 1 juni
G2 2-game series
SPF vs. PIO
AMS vs. ADO
RCH vs. NEP
HCA vs. KIN
Donderdag 5 juni
G1 3-game series
NEP vs. ADO (19:45)
RCH vs. HCA (19:45)
AMS vs. SPF (19:45)
KIN vs. PIO (19:45)
Zaterdag 7 juni
G2 3-game series
ADO vs. NEP
HCA vs. RCH
SPF vs. AMS
PIO vs. KIN
Zondag 8 juni
G3 3-game series
NEP vs. ADO
RCH vs. HCA
AMS vs. SPF
KIN vs. PIO

Woensdag 11 juni
G1 2-game series
ADO vs. KIN (19:45)
Donderdag 12 juni
G1 2-game series
AMS vs. NEP (19:45)
G2 2-game series
KIN vs. ADO (19:45)
Zaterdag 14 juni
G1 2-game series
SPF vs. HCA
RCH vs. PIO
G2 2-game series
NEP vs. AMS
ADO off
KIN => EC
Zondag 15 juni
G2 2-game series
HCA vs. SPF
PIO vs. RCH
ADO, AMS off
KIN, NEP => EC

Zaterdag 21 juni
G1 2-game series
PIO vs. HCA
ADO vs. SPF
RCH vs. AMS
KIN, NEP => EC
Zondag 22 juni
G2 2-game series
HCA vs. PIO
SPF vs. ADO
AMS vs. RCH
KIN, NEP => EC
Europa Cup
17 - 21 juni:
Grosseto (ItaliŽ)

Deelnemer:
Corendon Kinheim


Europa Cup
18 - 22 juni:
Regensburg (Duitsland)

Deelnemer:
DOOR Neptunus

Donderdag 26 juni
HCA vs. ADO (19:45)
SPF vs. NEP (19:45)
KIN vs. RCH (19:45)
AMS vs. PIO (19:45)
Zaterdag 28 juni
G1 2-game series
NEP vs. PIO
RCH vs. ADO
AMS vs. HCA
KIN vs. SPF
Zondag 29 juni
PIO vs. NEP
ADO vs. RCH
HCA vs. AMS
SPF vs. KIN

COMPETITIE
JULI
Haarlemse Honkbal Week
4 - 13 juli:
Haarlem (Nederland)

Deelnemers:
Cuba, Japan,
Nederland,
Nederlandse Antillen,
Taiwan, USA

Speelschema

OfficiŽle Website

Donderdag 17 juli
PIO vs. ADO (19:45)
NEP vs. HCA (19:45)
RCH vs. SPF (19:45)
AMS vs. KIN (19:45)

Zaterdag 19 juli
G1 2-game series
PIO vs. SPF
HCA vs. KIN
ADO vs. AMS
NEP vs. RCH
Zondag 20 juli
G2 2-game series
SPF vs. PIO
KIN vs. HCA
AMS vs. ADO
RCH vs. NEP

Donderdag 24 juli
ADO vs. HCA (19:45)
NEP vs. SPF (19:45)
RCH vs. KIN (19:45)
PIO vs. AMS (19:45)

COMPETITIE
AUGUSTUS
SEPTEMBER
Olympische Spelen
8 - 24 augustus:
Peking (China)

honkbal-toernooi
13 - 23 augustus:

Deelnemers:
Canada, China,
Chinese Taipei, Cuba,
Japan, Nederland,
USA, Zuid-Korea

OfficiŽle Website

Donderdag 28 augustus
HCA vs. SPF (19:45)
ADO vs. KIN (19:45)
NEP vs. AMS (19:45)
RCH vs. PIO (19:45)
Zaterdag 20 augustus
G1 2-game series
HCA vs. PIO
SPF vs. ADO
KIN vs. NEP
AMS vs. RCH
Zondag 31 augustus
G2 2-game series
PIO vs. HCA
ADO vs. SPF
NEP vs. KIN
RCH vs. AMS

Donderdag 4 september
ADO vs. NEP (19:45)
HCA vs. RCH (19:45)
SPF vs. AMS (19:45)
PIO vs. KIN (19:45)
Zaterdag 6 september
G1 2-game series
PIO vs. ADO
NEP vs. HCA
RCH vs. SPF
AMS vs. KIN
Zondag 7 september
G2 2-game series
ADO vs. PIO
HCA vs. NEP
SPF vs. RCH
KIN vs. AMS

Donderdag 11 september
HCA vs. ADO (19:45)
SPF vs. NEP (19:45)
KIN vs. RCH (19:45)
AMS vs. PIO (19:45)
Zaterdag 13 september
G1 2-game series
PIO vs. NEP
SPF vs. KIN
RCH vs. ADO
AMS vs. HCA
Zondag 14 september
NEP vs. PIO
KIN vs. SPF
ADO vs. RCH
HCA vs. AMS

PLAY-OFFS / HOLLAND SERIES
SEPTEMBER
OKTOBER
Play-Offs
(best-of-five)

Donderdag 18 september
Zaterdag 20 september
Zondag 21 september

Zaterdag 27 september (*)
Zondag 28 september (*)

(*) - indien nodig

Holland Series
(best-of-five)

Donderdag 2 oktober
Zaterdag 4 oktober
Zondag 5 oktober

Zaterdag 11 oktober (*)
Zondag 12 oktober (*)

(*) - indien nodig

Bedankt voor het bezoeken van deze site.

Mail suggesties en vragen naar stoov@wxs.nl

Laatste Update: 17 mei 2008
Copyright © 1997-2008 Marco Stoovelaar.